Плевен бе домакин на национален форум на реставраторите
За първи път Плевен бе домакин на годишния национален форум на реставраторите в България. Традицията е положена преди 12 години, като нейни домакини са били Благоевград, Кюстендил, Самоков и др. Участниците бяха приветствани от заместник-кмета Милен Яков, който откри форума в Художествена галерия „Илия Бешков”. Реставрацията е един изключително важен процес, а у нас има…