Водата от две чешми на територията на община Ловеч е негодна за пиене
Водата от две чешми на територията на община Ловеч е негодна за пиене. Те се намират в селата Деветаки и Пресяка, съобщиха от РЗИ-Ловеч. Изследваните проби от водоизточниците са показали, че водата не отговаря на изискванията за качество. Водата от чешма „Беляновец” в село Деветаки е с отклонение по показатели нитрати, коли титър и микробно…