Служители на Община Ловеч се включиха в „Да изчистим България заедно”
Служителите на Община Ловеч по традиция се включиха активно в доброволческата акция „Да изчистим България заедно”, която се проведе на 14 септември 2019 г. /събота/. В почистването участваха също кметът Корнелия Маринова и други от управлението на Община Ловеч. Кметът на Ловеч почисти част от терените в Зоопарка заедно с доброволците от Местната комисия за…