Новоизбраните кметове и съветници в Долна Митрополия встъпиха в длъжност
На светлия християнски празник Архангеловден встъпиха длъжност избраните кметове и общински съветници от община Долна Митрополия. Тържествената сесия бе открита от областния управител Мирослав Петров. Третия си мандат като кмет на общината клетва започна Поля Цоновска, която бе избрана на първи тур. След като получи от областния управител огърлицата и символичния ключ на община Долна…