Общинска администрация Ловеч посрещнаха с хляб и мед спечелилата втори кметски мандат Корнелия Маринова(снимки)
Служителите от Общинска администрация Ловеч днес наобед по стара българска традиция посрещнаха с хляб и мед спечелилата втори кметски мандат Корнелия Маринова. Пред входа на сградата се събраха и много граждани, а Общинският духов оркестър с ръководител и диригент Тотко Рогашки изпълняваше вдъхновяващи маршове и народни хора. Временно изпълняващият досега длъжността кмет Венцислав Христов връчи…