Кметът на Ловеч по повод Цветница и Великден: Лично аз избирам да остана вкъщи
Кметът на Община Ловеч Корнелия Маринова в специално обръщение призова гражданите за Цветница и Великден да останат вкъщи. Обръщението бе излъчено по ТВ Зетра, а след това разпространено и по други канали. „Лично аз избирам да остана вкъщи и да не ставам евентуален приносител на зараза. Правя го с пълното съзнание, че така съм най-полезна…