Община Ловеч се включи в националната кампания за превенция на насилието и злоупотребата с деца
Община Ловеч се включи в националната кампания за превенция на насилието и злоупотребата с деца „Бъди смел, бъди добър!“, организирана от Държавната агенция за закрила на детето. В тази връзка днес в парка „Стратеш“ младежи доброволци заедно със служителите на Превантивно-информационния център засадиха дръвче с послание на децата срещу насилието като част от дейностите в…