Обучение за изграждане на позитивна образователна среда в община Ловеч
В периода 20 – 22 ноември в с. Чифлик се проведе обучение на тема „Изграждане на позитивна образователна среда в контекста на съвременните предизвикателства“, организирано от Местната комисия за борба срещу противообществени прояви на малолетни и непълнолетни към Община Ловеч. В него се включиха педагогически съветници и психолози от училищата в Ловеч, педагози от ЦНСТ…