Второ областно кулинарно състезание в СУ „Бачо Киро“ град Летница
Първи март се превърна в двоен празник за СУ „Бачо Киро“ град Летница. Заедно с посрещането на един от най-българските празници „Баба Марта“ училището бе домакин на второто областно състезание по професии – за готвачи и севитьор-сомелиери. Мероприятието се проведе под патронажа на господин Еленко Начев – началник на РУО град Ловеч. Отборите от професионалните…