Връчват шампионската купа на Литекс
Официалната церемония по награждаването на Литекс като първенец в Северозападната трета лига ще се състои в неделя, 21 май, веднага след последния съдийски сигнал на мача на оранжевите с Павликени. Самата среща е с начало 18.00 на Градския стадион в града на люляците. Двубоят няма пряко отношение към класирането, тъй като ловчанлии си осигуриха и…