Областната комисия по енергийна ефективност в област Ловеч прие доклад от оценка на Програма за енергийна ефективност
На заседание на Областна комисия по енергийна ефективност в област Ловеч, председателствано от областния управител Дора Стоянова, бе приет доклад за резултатите от извършената междинна оценка на Програма за енергийна ефективност в област Ловеч за периода 2021-2030 г., който обхваща годините от 2021 г. до 2024 г. включително. Докладите на общините относно годишен отчет за…