Омбудсманът Мая Монолова: 100 жалби са постъпили от началото на годината от Ловешка област
100 жалби са постъпили от началото на годината от Ловешка област,каза пред журналисти омбудсманът Мая Монолова. Най-много жалби са за нарушени права на потребителите. По думите на Манолова има жалби и срещу частни съдебни изпълнители, тъй като те имат прекалено много правомощия. Нарушен е балансът в изпълнителния процес. Ние не сме за това длъжниците да…