Заседание на областния щаб за защита при бедствия проведе Георги Терзийски
Заседание на разширения състав на Областния щаб за защита при бедствия проведе областният управител Георги Терзийски. Целта на работната среща бе да се анализират проблемите и набележат мерки за справяне с тях при възникване на природни стихии като обилни валежи с градушки и пожари в летните месеци. Преди деловата част Терзийски поздрави с празника на…