На 22 август входът на музея „Васил Левски” в Ловеч ще е свободен
По повод 140-годишнината от освобождението на Ловеч, осъществено на 22 август 1877 г., входът на експозиционен обект Музей „Васил Левски” ще е свободен за посетители на самата дата. Гражданите през целия август могат да чуят специализираната беседа „Освобождението на Ловеч от турско робство на 22 август 1877 г.” В нея се осветлява стратегическото и военно…