Кметът на Ловеч се срещна извънредно с медици от болницата
Медици от МБАЛ „Проф. д-р Параскев Стоянов“ в Ловеч се срещнаха с кмета на общината Корнелия Маринова, за да изразят недоволството си, че от три месеца не са получавали заплати. Преди това медицински сестри и санитари заявиха пред медиите, че очакват съдействие, защото всеки ден напускат хора и от май не са получавали заплати. „Вече…