Панихида в памет на жертвите на катастрофи бе отслужена в Плевен
Панихида в памет на жертвите в катастрофи на пътя отслужи днес плевенският митрополит Игнатий в съслужение с плевенски свещеници. Инициативата бе на областния управител Мирослав Петров по повод Световния ден за възпоминание на жертвите на пътно-транспортни произшествия. Събитието уважиха народният представител от 15 МИР Ралица Добрева, заместник-областните управители д-р Красимир Трифонов и Татяна Божинова, председателят…