Премиерата на филма „Моторът“ в Ловеч ще е по-рано – на 18 януари
Премиерата на новия български игрален филм „Моторът“ в Ловеч ще бъде по-рано от предвиденото, а именно на 18 януари, четвъртък. Изтеглянето с една седмица по-рано се наложи поради организационни причини – предстоящ ремонт на кино „Космос“ в Ловеч. Прожекцията на 18 януари е от 17.30 часа, входът е свободен. Ще присъства част от творческия колектив,…