85-годишен мъж от Ловеч предаде 800 лева на телефонни измамници
На 20 февруари около 17.00 часа мъжът е получил обаждане по телфона от мним «служител на МВР», който го е заплашил, че е следен и за нуждите на текущо разследване е необходимо да предаде всичките си налични пари. Възрастния човек е събрал и хвърлил през балкона сумата от 800 лева. По случая е образувано досъдебно…