Осъдиха мъж, шофирал след употреба на наркотици в Ловеч
След одобрено от съда споразумение, постигнато с Районна прокуратура – Ловеч, мъж, шофирал след употреба на наркотици е осъден. На обвиняемият е наложено наказание „лишаване от свобода“ в размер на три години, изпълнението на което е отложено за изпитателен срок от три години, както и наказание „лишаване от право да управлява МПС“ за срок от…