ЧЕЗ инвестира 2,2 млн.лв. в област Ловеч
Областният управител Ваня Събчева бе домакин на работна среща на ръководството на ЧЕЗ България и представители на общини от област Ловеч. Какво е изпълнила компанията от поетите през миналата година ангажименти, какво планира за 2019 г. и какво е нужно, за да се подобри електроснабдяването бяха коментираните теми. За нас най-важното е жителите на всички…