Пет момчета от плевенското Спортно училище намериха портмоне с пари и документи и го предадоха в полицията
Ученици от Спортно училище „Георги Бенковски“ намерили дамско портмоне на пейка в градинката на площад „Иван Миндиликов“ в областния град. Те веднага донесли изгубената вещ на охраната в Първо РУ – Плевен. Портмонето било забелязано нана 9 септември около обяд, когато децата излезли от тренировка. Установило се е, че в портмонето има 115 лева и…