ПЕГ „Екзарх Йосиф I“ в Ловеч спечели нов проект по Програма „Еразъм+“ на ЕС
ПЕГ „Екзарх Йосиф I“ в Ловеч спечели нов проект по Програма „Еразъм+“ на ЕС. Центърът за развитие на човешките ресурси сключи договор с ПЕГ „Екзарх Йосиф I“ за финансиране на проекта „Предприемачеството е важно“ по Програма „Еразъм+“ на ЕС. Гимназията е координиращата организация, а партньорите са средни училища от Австрия, Гърция, Италия, Румъния и Португалия….