Oсъдиха мъж за шофиране след употреба на наркотици
По обвинение на Районна прокуратура – Троян, осъдиха мъж за шофиране след употреба на наркотици, съобщиха от държавното обвинение. Той е признат за виновен за това, че през нощта на 31.08.2018 г. в гр. Троян, управлявал моторно превозно средство след употреба на наркотични вещества – амфетамин и метамфетамин, което е установено със съдебно-химическа /токсикологична/. Наложено…