Отборът на ОУ „Проф. Димитър Димов” спечели коледния турнир по футбол за Купата на Община Ловеч
На 18 декември 2019 година в Многофункционална спортна зала в ПЕГ „Екзарх Йосиф Първи“ – Ловеч, се проведе традиционен коледен турнир по футбол на малки врати, за ученици ІІІ – ІV клас, организиран от Община Ловеч и Областен съвет на Български футболен съюз-Ловеч. В него взеха участие Средно училище „Тодор Кирков”; Основно училище „Христо Никифоров”;…