В първия работен ден на 2020 кметът на Ловеч изненада екипа си с баница с късмети
Баница с късмети – това беше изненадата от страна на кмета на Община Ловеч Корнелия Маринова към своите заместник-кметове и директори на дирекции в началото на първия работен ден на 2020 година. Кметът се обърна с пожелания за успешна дейност на всички звена в институцията, особено на финансовите. Благополучие е главната дума, с която описваме…