Малките полицаи от ловешките Детски полицейски управление са първите гости в ОД МВР-Ловеч за Новата 2020год
На Ивановден директорът на ОД МВР-Ловеч старши комисар Милен Маринов имаше удоволствието да посрещне първите си гости за 2020 година. Това бяха учениците от двете ловешки ДПУ при СУ„Тодор Кирков“ и ОУ„Христо Никифоров“, а настроението беше приповдигнато и от факта, че сред малките гости имаше четирима именници. След като бяха посрещнати на входа на областната…