Над 90 ученици от Ловеч се включиха в Седмицата на будителите с горските педагози
Над 90 ученици от четири училища от община Ловеч се включиха в инициатива, част от Седмицата на будителите с горските педагози, в разсадника в с. Сливек, която се проведе с партньорството на Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните при Община Ловеч. Тя премина под наслов „Уча се от лесовъда“, в…