Утре е премиерата на „Таласъмчето Тами“ в плевенския театър
„Таласъмчето Тами” на Магда Борисова е първата за годината премиера на плевенския театър. Първото представление е утре от 11 часа на голяма сцена. „Спектакълът е за деца, но на всички репетиции присъстват възрастни, които много се забавляват”, разказа режисьорката Ива Николова. Тя нарече премиерния спектакъл „тържество за сетивата”. Драматургичният текст бе отличен през 2015 година…