Община Ловеч организира кампания за събиране на стари автомобилни гуми
Община Ловеч ще проведе акция за събиране и извозване на излезли от употреба автомобилни гуми. Целта е да се предотврати изхвърлянето им край контейнерите и да се избегне замърсяването на околната среда. Общината напомня, че най-лесният и екологичен начин за предаване на старите гуми остава чрез автосервизите, които ги предават за рециклиране. В повечето случаи…