Шествие за националния празник в Гулянци
Във връзка с препоръките на Националния оперативен щаб за превантивни мерки срещу разпространението на коронавирус, Община Гулянци проведе плануваните тържества по повод Трети март на открито. Кметът на общината Лъчезар Яков се съобрази със ситуацията в страната и поведението на институциите, като същевременно уважи желанието на гражданите и честванията не бяха напълно отменени. От празничната…