Община Ловеч призова: Обстановката не е нормална, но трябва да се държим нормално, без паника
Приканваме гражданите на община Ловеч да спазват разпоредбите на компетентните държавни, общински и здравни органи, препоръча Общинският оперативен щаб в Ловеч. Той проведе спешно съвещание на 9 март сутринта във връзка с опасността от разпространение на коронавируса. Обстановката не е нормална, но ние трябва да се държим нормално спрямо нея, без паника, съобщават още от…