Областният управител проведе трето неприсъствено заседание на кризисния щаб по здравеопазване
Областният управител Ваня Събчева проведе трето неприсъствена заседание на Областния кризисен щаб по здравеопазване в Ловеч. Както вече е ясно, той бе създаден като координиращ работата на регионалните институции и местните власти орган по ограничаване разпространението на COVID-19 /коронавирус/ и спазването на мерките, предприети в извънредното положение. Дневният ред включваше представянето на актуалната към момента…