Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха победа като домакини над ФК „Белица“ – Килифарево

Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха победа като домакини над ФК „Белица“ – Килифарево (младша възраст р.2003-2004 г.) с резултат 4:2. Футболната среща започна с превъзходство на домакините от гр.Ловеч и ранен гол, отбелязан от Николас Михайлидис след извеждащо подаване от дълбочина на Мартин Димитров. При една от следващите атаки Николас Михайлидис удвои резултата. Превъзходството на оранжевите се увенча с трето попадение, а Мартин Димитров реализира четвърто попадение във вратата на гостите преди почивката. През втората част гостите щурмуваха вратата на оранжевите и реализираха две попадения, с което бе оформен крайният резултат 4:2.