Тийнейджъри пострадаха при падане от електрическа тротинетка в Ловеч

Водач на електрическа тротинетка е загубил контрол над превозното средство и е паднал на асфалта заедно със спътничката си. Инцидентът е станал на булевард „Мизия“ в Ловеч, по тротоара с посока на движение към улица „Търговска“.

При падането 16-годишният водач и 17-годишната му спътничка са получили разкъсно-контузни рани и охлузвания. Двамата са прегледани в болница и са освободени за домашно лечение. Пробата на водача за алкохол е отрицателна, но на него е съставен акт за нарушение на Закона за движение по пътищата.