Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2020“

Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2020“

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

Награждаване от лекоатлетически крос „Павликени 2020”

Детски градини – момичета

1 място – Велина Врайкова – ДГ „Вяра, Надежда, Любов“ Павликени

2 място – Аница Аронова – ДГ „Слънце“ Павликени

3 място – Франческа Векиарено – ДГ „Атанас Неделчев“ Бяла черква

Детски градини – момчета

1 място – Кубрат Минов – ДГ „Слънце“ Павликени

2 място – Даниел Маринов – ДГ „Слънце“ Павликени

3 място – Симеон Димитров –  ДГ „Слънце“ Бяла черква

1-2 клас – момичета

1 място – Жансул Камберова – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

2 място – Александра Андреева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Радостина Събева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

1-2 клас – момчета

1 място – Стефан Стефанов – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

2 място – Бисер Данков – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

3 място – Божидар Семов – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

3-4 клас – момичета

1 място – Тереза Иванова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Ивона Пламенова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Дея Димитрова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3-4 клас – момчета

1 място – Даниел Веселинов – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

2 място – Теодор Петков – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Калоян Крушевски – СУ „Бачо Киро“ Павликени

5-6 клас – момичета

1 място – Преслава Димитрова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Памела Славчева – ОУ „Св. Кл. Охридки“ Павликени

3 място – Кия Иванова – ОУ „Св. Кл. Охридски“ Павликени

5-6 клас – момчета

1 място – Георги Минков – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Недко Ясенов – ОУ „Филип Тотю“ Върбовка

3 място – Денислав Йорданов – СУ „Бачо Киро“ Павликени

7-8 клас – момичета

1 място – Силвия Друмева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Кристина Бориславова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Никита Иванова – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

7-8 клас – момчета

1 място – Димитър Димитров – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

2 място – Веселин Горанов – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

3 място – Айхан Камберов – СУ „Бачо Киро“ Павликени

9-10 клас – девойки

1 място – Александра Христова – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

2 място – Даяна Славчева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Кармен Стефанова – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

9-10 клас – юноши

1 място – Николай Димитров – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Ефраим Иванов – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Калоян Атанасов – СУ „Бачо Киро“ Павликени

11-12 клас – девойки

1 място – Габриела Ганчева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

2 място – Айджан Касимова – СУ „Бачо Киро“ Павликени

3 място – Кристияна Кралева – СУ „Бачо Киро“ Павликени

11-12 клас – юноши

1 място – Сабян Асенов – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

2 място – Васил Иванов – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

3 място – Мартин Ангелов – ПГАТ „Ц. Церковски“ Павликени

Ветерани

1 място – Иван Ковачев

2 място – Недка Христова

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.