Tag Archive : 21 – 25 септември

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 21 – 25 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 21 септември – 25 септември  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Ловеч  

Община Летница  

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 22. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Кърпачево:   Александър Стамболийски  3,  Ген. Столетов  1, 4,  Козлодуй  9, 7,  Косм. Георги Иванов  1, 4, 5, 8, 3,  Москва  30, 25, 10, 17, 34, 19, 23, 38, 13, 20, 14, 36, 29, 26, 21, 32,  Осъм  7,  Христо Кърпачев  12

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Кърпачево:   Вата Кърпачева  10, 6, 16, 12, 14,  Ген. Столетов  4

Община Ловеч  

На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Александрово,  Общ.  Ловеч:   Xv-108,  Кв. 48  ,  Бенковски  7, 5, 3,  Борис Данков  2,  Братя Миладинови  4, 3, 5, 7, 2,  Братя Павлови  4, 20, 22, 9, 7, 27, 19, 15, 3, 23, 29, 17, 2, 25, 6, 21, 8, 13, 18, 5, 12,  Бузлуджа  5, 9, 7а, 1, 11,  Васил Априлов  4, 9, 12, 11, 17, 8, 6, 1, 2, 7, 5, 10, 3, 15,  Витоша  12, 3, 8, 9, 1, 2, 5, 1а, 11, 7, 6, 4,  Габровска  1, 6, 12, 10, 8, 5, 11, 9, 3, 4, 17, 14 Уо ТП  11 Ново,  Гено Димов  1,  Гео Милев  1а, 2, 4а, 8, 7, 4, 1, 6, 3, 24, 5, 15, 14, 17, 7, 18 Уо ТП  12, 12, 13, 19, 20, 22, 9, 16, 26, 22а, 18, 11, 10,  Ивайло  7, 2, 4, 1, 10, 6, 5, 12, 3, 8,  Кирил Павлов  7, 17, 12, 10, 16, 4, 5, 18, 13, 8, 14, 6, 1, 15, 2, 19, 3, 11, 9,  Крайна  8, 29, 25, 9, 18, 31, 12, 10, 27, 21, 1, 4, 13, 8, 1а, 5, 11,  Леге  2, 4,  Лъга  11, 15, 12, 18, 13, 4, 7, 20, 5, 2, 22, 6, 3, 10, 8, 16, 1,  Любен Каравелов  1, 3, 7, 4, 2, 6, 8, 5,  Местност Стопански Двор  Пс,  Нейко Найденов  8,  Оборище  18, 13, 26, 24, 28, 10, 6, 19,  14, 21, 7, 16, 19, 15, 2, 3, 1, 4, 5, 12, 30, 8, 20, 22, 11,  Опълченска  8, 7, 19, 5, 12, 26, 16, 6, 17, 3, 2, 11, 20, 28, 24, 14, 15, 22, 21, 4, 9, 13, 18, 1,  Осъм  9, 11, 5, 7, 1, 17, 19, 15, 13,  Павел Баев  11, 10, 7, 5, 3, 15, 6, 15 Уо ТП  26, 9, 13, 8, 2, 3, 1,  Пиринска  2, 1, 4, 6, 7, 8, 5, 3,  Преслав  4, 3, 7, 6, 8, 5, 2, 10,  Преспа  3, 2, 12, 1, 5, 8, 4, 10, 9, 7, 6,  Райко Даскалов  10, 9, 6, 1, 2, 3, 4, 8, 11, 5, 13,  Райна Княгиня  1, 4, 27,  Раковска  2, 8, 15, 13, 3, 4, 5, 7,  Родопа  5, 6, 3, 2, 1, 7, 4, 1, 12, 8, 10, 9, 11, 8,  Свети Кирил И Методий  19, 18, 17, 10, 7, 3, 8 Ур ТП  1, 1, 9, 16, 8, 14, 24, 11, 13, 20, 5, 4, 8, 2, 6,  Свобода  6, 8, 13, 11, 4,  Средна Гора  12, 9, 6, 4, 1, 8, 7, 5, 10, 3, 2,  Стара Планина  1, 6, 4, 2, 3, 5,  Страцин  4, 5, 15, 4, 7, 9, 8, 2, 12, 11, 3, 6, 13, 1, 10,  Съединение  1, 13, 15, 5, 3, 11, 9, 17, Клоново Стопанство, 6, 21, 20, 12, 8, 4, 17, 10, 2, 25,  Трети Март  11, 6, 17, 15, 13, 2, 8, 9, 5, 4, 3, 7, 1,  Хемус  1,  Христо Смирненски  11, 2, 1, 5, 9, 4, 6, 7, 17, 21, 19, 10, 12, 13, 8, 16, 14, 15,  Цар Калоян  16, 20, 18, 1 Уо ТП  21 Касета, 4, 5, 8, 16 Уо ТП  21, 6, 2, 12, 3, 14, 10, 1,  Цар Освободител  1, 27,  Явор  3, 4, 6, 1, 2, 5, 7,    4

На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Александрово,  Общ.  Ловеч:   Александър Стамболийски  6, 2, 3, 1, 12, 10, 9, 7, 8, 4, 11,  Бачо Киро  4, 8, 6, 19, 17, 9, 1, 10, 18, 11, 3, 5, 2, 14, 13, 15, 15 Уо ТП  27, 16, 12,  Борис Данков  7, 11, 1, 18, 4, 5, 22, 9, 10, 8, 16, 2, 14, 15, 20, 12, 17, 13, 24,  Борислав  3, 7, 4, 1, 6, 2, 8,  Братя Павлови  1,  Васил Априлов  13, 19, 14, 15,  Васил Левски  8, 1, 3, 2, 5, 10, 6, 4,  Владайска  2, 11, 13, 7, 5, 1, 3,  Габровска  1,  Генерал Скобелев  8, 3, 1, 7, 6, 9, 5, 2, 4,  Гено Димов  6, 18, 3, 11, 8, 17, 9, 7, 5, 10, 4, 12, 15, 14, 13, 2, 16, 22, 17, 24, 20, 26, 34, 50, 62, 23, 56, 40, 40 Уо ТП  2, 36, 32, 52, 38, 33, 21, 64, 35, 54, 44, 9, 25, 31, 30, 46, 48, 58, 42, 13, 28, 19, 60, 29, 27, 37,  Денчо Влайчев  2, 1, 5, 14, 12, 10, 8, 4, 3, 6, 7, 11, 16, 9,  Димитър Рашков  26, 18, 10, 34, 30, 22, 29, 32, 9, 36, 21, 19, 23, 8, 17, 14, 28, 24, 12, 20, 25, 16, 27, 15, 11, 6, 2, 7, 1, 5, 4,  Дунав  7, 2, 6, 4, 10, 9, 1, 5, 8, 12, 3, 13, 11, 14,  Иван Вазов  11, 20, 4, 8, 12, 1, 14, 6, 3, 9, 16, 18, 7, 5, 10,  Козлодуй  4, 29, 14, 25, 10, 9, 12, 23, 7, 19, 3, 15, 16, 13, 11, 6, 21, 18, 31, 1, 2,  Крайна  39, 41,  Любен Каравелов  34, 31 Уо ТП  28, 42, 39, 26, 22, 20, 28, 31, 37, 21, 32, 41, 1, 38, 33, 46, 40, 30, 44, 25, 36, 24, 50, 27, 23, 48, 29, 11, 10, 12, 9, 17, 13, 15, 14, 12, 26, 18, 16,  Мадара  9, 15, 19, 24, 13, 21, 20, 12, 14, 18, 22, 16, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 7, 6, 1,  Местност Ямата  Завод,  Нейко Найденов  10, 4, 2, 7, 8, 3, 6, 5, 1,  Одринска  5, 27, 25, 9, 11, 19, 23, 17, 3, 7, 15,  Опълченска  10,  Осъм  33, 31, 25, 23, 27, 21, 19 Уо ТП  23,  Покой  6, 2, 9, 5, 16, 15, 3, 4, 8, 14, 12, 7, 1, 17, 10,  Поляна  9, 7, 5, 3, 25, 1,  Преспа  11, 12, 16, 13, 14,  Район Ж. П. Гара  1, 9, 11 Уо ТП  18, 11, 6, 5, 15, 2, 4, 7, 3,  Рачо Радев  9, 14, 10, 8, 26, 5, 25, 3, 16, 7, 17, 27, 1, 20, 22, 23, 15, 13, 19, 2, 28, 6, 29,  Рила  1,  Свобода  7, 2, 1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  8, 6, 4, 2, 3, 1,  Стефан Караджа  3, 5, 6, 2, 8, 4, 1,  Трети Март  23, 10, 19, 16, 21, 25, 27, 12, 18, 14, 20, 22, 31, 29,  Хаджи Димитър  11, 7, 15, 6, 8, 13, 10, 23, 19, 21, 2, 5, 17, 1, 9, 3, 4,  Цанко Церковски  2, 5, 1, 7, 3,  Цар Иван Шишман  1, 3,  Цар Освободител  40, 36, 38, 42, 17, 15, 48, 44, 46, 5, 16, 11, 4, 10, 14, 7, 6, 18, 9, 26, 2, 1, 22, 12, 24, 32, 28, 34, 30, 13, 3, 58, 62, 19, 60, 29, 50, 54, 27, 21, 25, 52, 56, 23,  Цариград  2, 3, 6, 4, 5, 24, 26, 7, 8, 16, 14, 18, 12, 1, 22, 20,  Цоньо Василев  9, 12, 5, 8, 1, 3, 7, 14, 4, 12 Уо ТП  19, 16, 6, 2,  Чайка  1,  Шипка  7, 10, 9, 5, 3, 1, 6, 2, 4, 8,  Явор  9, 11, 1, 7, 10, 15

На 25. 09. 2020 г.  /09:46 – 16:00 ч. / –  Българене,  Общ.  Ловеч:   Ганчо Павлов  4, 3, 14, 11, 16, 10, 9, 1, 13, 5, 2,  Дядо Радоя Мариаша  2, 4, 1, 3, 4, 6, 10, 8 А, 8, 11, 7,  Иванка Карагечева  4, 8, 2,  Илко Ст. Ганков  9, 15, 6, 11, 12, 5, 18, 16, 7, 8, 13, 2, 14, 1,  Йордан Хубавенков  1, 4, 5, 11, 2, 7, 14, 10,  Ловджийска  2, 5,  Марин Гърбов  13, 9, 11, 15, 2, 24, 4, 7, 14, 22, 3, 1, 10, 17, 8,  Марин Пенков  68, 63, 67, 71, 76, 64, 69, 70, 62, 61, 54, 45, 58, 50а, 23, 47, 51, 57, 60, 56, 55, 35, Канцелария, 46, 38, Читалище, 25, 36, 49, 37, 40, 21, 44, 33, 52, 39, 43, 27, 29, 31, 41,  Митю Комитата  2,  Мичо Стоянов  2, 6, 3, 5, 4, 1, 8,  Мочор  10, 7, 1, 4,  Неделки  1,  Павел Станчев  3, 2, 11, 8, 4, 7,  Присоето  4, 49,  Радой Минковски  2, 3, 1,  Стоян Господински  10, 6, 12, 7, 1, 11, 13, 4, 3, 8, 9,  Стоян Котански  2, 3, 11, 5, 7,  Стоян Луканов  7, 16, 20, 5, 12,  Тодор Цачев  1,  Цачо Павлов  1, 6, 2,  Цвятко Цачев  15, 8, 1, 6, 17, 16, 3, 12, 11, 5, 14, 9,    ТП  1, Мтп До Зъбчето, ТП  2

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 15:30 ч. / –  Владиня:   Пирин  Местност Под Селото, 21, Язовир,  Стара Планина  15

На 21. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. / –  Горно Павликене:   Александър Стамболийски  2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6,  Антон Иванов  9, 7, 1,  Бачо Киро  4, 2,  Васил Левски  1,  Васил Петлешков  5,  Велко Баев  6,  Георги С. Раковски  4, 6, 1,  Димитър Благоев  10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2,  Любен Каравелов  3, 1, 12,  Никола Вапцаров  2, 17, 1, 4, 5, 10, 19,  Патриарх Евтимий  29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33, , , 11, 12, 26, 46, Улично Осветление ТП  6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10,  Петко Петков  3, 5, 1,  Професор Кънчо Цафаров  1, 4, 2, 3,  Сергей Румянцев  2, 14, 10, 6,  Тодор Михов Христов  2,  Янко Забунов  2

На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Деветаки:   Местност Мутьова Поляна  Помпена Станция

На 25. 09. 2020 г.  /15:00 – 16:00 ч. / –  Дойренци:   Алеко Константинов  1, 3, 2, 5,  Александър Стамболийски  28, 29, 24, 43, 36, 16, 18, 6, УО ТП 1, 26, 41, 30, 34, 33, 22, 20, 38, 4, 25, 42, 37, 14, 27, 39, 10, 12, 8, 1, 2, 9, Улично Осветление ТП  12, 17, 13, 7, 11, 19, 15, 21, 23, 5, 40, 47, 51, 32, 42, 49, Стопански Двор №2, 65, 54, 50, 53, 52, 71, 59, УО ТП  2, 48, 67, 58, 44, 57, 46, 61, 63, 55, 69,  Баба Тонка  13, 3, 254, 10, 11, 7, 2, 6, 15, 5,  Барата  17, 10, 14, 24, 6, 18, 20, 22, 3, 8, 13, 5, 6, 7, 30, 26, 4,  Бачо Киро  30, 28, 24, 26, 22, УО МТП, 2, 20, 16, 10, 12, 14, 12, 18,  Васил Данков  24, 22, 3, 15, 2, 6, 1, 4, 17, 20, 19, 16, 22, 11, 18, 7, 10, 25, 32, 34, 27, 29, 23, 33, 28, 31, 78, 9, 11, 12,  14, 15, 7,  Васил Левски  7, 24, 9, 19, 3, 14, 2, 11, 17, 16, 28, 10, 4, 8, 6, 5, 15, 12, 18, 1, 13, 20, 26, 21, 1,  Весела Поляна  7, 2, Уо ТП  9, 1, 10, 3, 8, 9,  Върбан Пешев  4, 8, 5, 11, 1, 2, 10, 9, 3, 7,  Гарова  1, Склад, 6, 8, 7, Технокороза,  Генерал Столетов  2, 8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Гео Милев  17, 6, 4, 13, 10, 7, 11, 3, 18, 8а, 14, 21, 15, 1, 9, 2, 5,  Георги Бенковски  1, 2, 3а,  Георги Ганев  4, 1, 7, 3, 6, 2, 10, 8, 9, 14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Димитър Аджарски  4, 3, Бензиностанция, 5, 13, 1, 2,  Димо Панев  21, 19, 23, 18, 22, 29, 16, 27, 20, 18, 2, 14, 15, 8, 7, 6, 9, 13, 1, 4, 10, 17, 5, 3, 11,  Добри Цвятков  2, 7, 13, 12, 5, 17, 6, 8, 15, 21, 10, 9, 11, 3, 1,  Дойчо Минков  8, 3, 10, 2, 7, 5, 1, 6,  Доктор Г. М. Димитров  14, 16, 12, 13, 48, 17, 28, 23, 42, 38, 15, 18, 19, 30, 40, 36, 24, 26, Улично Осветление ТП  13, 22, 32, 20, 34, 27, 44, 25, 21, 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, 58, 54, 37, 45, 35, 33, 64, 66, 39, 43, 62, 31, 56, 47, 50, 52, 41, 29, 60,  Дунав  1, 3, 9, 5, 11, 7,  Иван Вазов  1, 3, 5, 2,  Любен Каравелов  5, 1, 2, 7,  Местност Ваганска Бара  ,  Местност Прелеза  Пс, Шахтов Кладенец,  Младост  5, 7, 2, 4 Уо Мтп 17, 3,  Недялко Русинов  2, 6, 14, 10, 4, 12, 5, 7, 3, 1, 9,  Неофит Рилски  4, 2, 6,  Никола Й. Вапцаров  1, 6, 7, 5, 3,  Оборище  2, 26, 10, 9, 15, 7, 22, 16, 6, 24, 13, 1, 4, 3, 20, 17, 5, 8, 18, 11, 12,  Овчарска  1, 3,  Опълченска  4, 1,  Отец Паисий  4, 2, 1, 3,  Панайот Волов  1,  Патриарх Евтимий  9, 34, 17, 21, 19, 10, 22, 3, 29, 11, 28, 13, 20, Уо ТП  10, 8, 18, 15, 6, 1, 16, 7, 26, 24, 5, 32, 9, 12, 4, 2, 30, 18а,  Петко Р. Славейков  4, 2, 7, 3, 8, 5, 1, 6,  Петър Стефанов  16, 17, 13, 2, 3, 7, 19, 5, 8, 14, 11, 9, 15, 1, 6, 12, 10, 4, 14,  Поляната  27, 23, 25, 7, 5, 9, 11,  Свети Свети Кирил И Методи  26, 24, 22, 17, 24, 18, 19, 21, 20, 1, 12, 2, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 3, 16, 10, 7, 4,  Сергей Румянцев  14, 8, 6, 10, 2, 12, 4, 16, 30, 22, 18, 3, 20, 24,  Софроний Врачански  29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, 3, 1, 11, 7, 9,  Стефан Караджа  2, 3, 7, 4, 1, 10, 12, 8,  Тодор Каблешков  14, 3, 16, 2, 8, 12, 10, 6, 1, 4,  Тодор Кирков  Уо ТП  7, 9, 6, 7, 5, 1, 2, 3, 15,  Тодор Киров  11, 9, 13, 33, 35, 21, 15, 20, 1, 23, 17, 18, 19, 2, 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, 39, 26, 43, 41, 25, 42, 34, 24, 30, 36, 45, 31, 28, 70, 33, 40, 29, 37, 27, 32, 35,  Тотю Стоянов  65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1,  Търговска  16, 25, 33, 21, 29, 15, 20, 28, 18, 26, 32, 23, 19, 24, 34, 30, 14, 22, 17, 31, 35, 57, 44, 38, 40, 42, 51, 37, 43, 55, 53, 47, 39, 34, 41, 54, Център Павилион Вестници, 36, 50, 46, Магазин, Тото Пункт, 45, 49, 48, Уо ТП  11, 37, 73, 71, 62, 64, 59, 69, 75, 61, 54, 58, 65, 60, 56, 63, 13, 11, 2, 5, 9, 8, 6, 7, 12, 4, 33, 10, Склад Работилница, Производствен Цех,  Стопански Двор,  Хаджи Димитър  3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 9, 2,  Хан Крум  7, 11, 26, 30, 13, 5, 3, 9, 28, 24, 14, 8, 1, 20, 3, 10, 12, 16, 18,  Христо Ботев  18, 29, 20, 22, 23, 25, 27, 13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6, 17, 19,  Цанко Начков  2, 6, 5, 4, 1,  Цар Иван Шишман  2, 10, 3, 6, 9, 1, 5, 7, 12, 4, 8, 18, 14, 21, 19, 17, 13

На 25. 09. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч. ; 09:16 – 10:00 ч. / –  Дойренци:   Александър Стамболийски  65, 54, 50, 53, 52, 71, 59, Уо ТП  2, 48, 67, 58, 44, 57, 46, 61, 63, 55, 69,  Барата  4,  Бачо Киро  30, 28, 24, 26, 22, Уо Мтп, 2, 20, 16, 10, 12, 14, 18,  Васил Данков  78, 9, 11, 12,  14, 15, 7, 3, 15, 2, 6, 1, 4, 7, 10,  Върбан Пешев  4, 8, 5, 11, 1, 2, 10, 9, 3, 7,  Генерал Столетов  2, 8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Гео Милев  17, 6, 4, 13, 10, 7, 11, 3, 18, 8а, 14, 21, 15, 1, 9, 2, 5,  Георги Бенковски  1, 2, 3а,  Георги Ганев  4, 1, 7, 3, 6, 2, 10, 8, 9, 14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Димо Панев  21, 19, 23, 18, 2, 14, 15, 8, 7, 6, 9, 13, 1, 4, 10, 17, 5, 3, 11,  Доктор г. М. Димитров  58, 54, 37, 45, 35, 33, 64, 66, 39, 43, 62, 31, 56, 47, 50, 52, 41, 29, 60, 48,  Любен Каравелов  5, 1, 2, 7,  Отец Паисий  4, 2, 1, 3,  Патриарх Евтимий  34, 17, 21, 19, 10, 22, 3, 29, 11, 28, 13, 20, Уо ТП  10, 8, 18, 15, 6, 1, 16, 7, 26, 24, 5, 32, 9, 12, 4, 2, 30, 18а,  Петър Стефанов  16, 14,  Поляната  27, 23, 25, 7, 5, 9, 11,  Свети Свети Кирил И Методи  26, 24, 22, 17, 24, 18, 19, 21, 20, 12, 2, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 3, 16, 10, 7, 4,  Тодор Кирков  Уо ТП  7,  Тодор Киров  39, 26, 43, 41, 25, 42, 34, 24, 30, 36, 45, 31, 28, 70, 33, 40, 29, 37, 27, 32, 35,  Търговска   Стопански Двор, 37, 73, 71, 62, 64, 59, 69, 75, 61, 54, 58, 65, 60, 56, 63,  Хаджи Димитър  3, 4, 2,  Христо Ботев  18, 29, 20, 22, 23, 25, 27, 13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6, 17, 19,  Цар Иван Шишман  2, 10, 3, 6, 9, 1, 5, 7, 12, 4, 8, 18, 14, 21, 19, 17, 13

На 21. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Ловеч:   Акад. Анастас Иширков  40, 38, 31,  Александър Стамболийски  40, 34,  Безименна  Уо Бл.  Ст.  Едрев Пс 20/6,  Генерал Скобелев  22, 33, 20, 29, 14, 16, 25, 15, 21, 19, 31, 23, 13, 35, 18,  Инж. Ненчо Ганев  6, 7, 2, 4, 12, 8, 1, 11, 3, 14, 9, 5, 10,  Клокотница  43, 32, 53, 48, 44, 39, 47, 40, 35, 28, 41, 30, 26, 22, 46, 24, 34, 20, 45, 38, 36, 33, 49, 42, 51, 37,  Маестро Камен Луков  6,  Подп. Александър Кусев  18, 16,  Подп. Тутолмин  8, 18, 16, 14, 36, 28, 10, 26, 32, 12, 22, 24, 4, 20, 34, 30, 6, 2,  Стефан Караджа  32, 45, 39, 41, 37, 43,  Тодор Каблешков  67, 59, 57, 49, 51, 65, 43, 41, 45, 55, 47, 61, 63, 53, 39,  Трети Март  57, 55,  Харманска  40, 38,  Червен Бряг  11, 112 Бл

На 23. 09. 2020 г.  /09:15 – 16:00 ч. / –  Ловеч:   Доктор Съйко Съев  10, 5, 6, 8, 4, 3, 1, 14, 16, 18, 12, 2,  Княз Имеретински  20, 27, 22, Уо Светофари, 25, 29, 28, 24, 26,  Неофит Рилски  11, 24 Росица, 28 А, 9, 22 Росица, 13, 28,  Тома Давидов  2, 1, 4, 3,  Хан Крум  30, 22, 13, 24, 15, 11, 26, 9, 22 Янтра-Гараж, 7, 22 Янтра, 20, 28,  Цар Асен Първи  1,  Цачо Шишков  29 7 Ноември, 30, 31, 28, 22, 26, 38 Изгрев, 23, 35 А, 34, 36 Бреза, 32 Иван Вазов, 37, 38, 20, 25, 35, 24, 21, 27, 19, 34 Иван Вазов

На 24. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. / –  Ловеч:   Инж. Ненчо Ганев  6, 7, 2, 4, 12, 8, 1, 11, 3, 14, 9, 5, 10,  Клокотница  43, 32, 53, 48, 44, 39, 47, 40, 35, 28, 41, 30, 26, 22, 46, 24, 34, 20, 45, 38, 36, 33, 49, 42, 51, 37,  Подп. Александър Кусев  18, 16,  Подп. Тутолмин  8, 18, 16, 14, 36, 28, 10, 26, 32, 12, 22, 24, 4, 20, 34, 30, 6, 2,  Тодор Каблешков  67, 59, 57, 49, 51, 65, 43, 41, 45, 55, 47, 61, 63, 53, 39,  Трети Март  57, 55,  Харманска  40, 38,  Червен Бряг  11, 112 Бл

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 09:46 ч. ; 09:16 – 16:00 ч. ; 15:30 – 16:00 ч. / –  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  1, Техническа База, Цех Дърводелски

На 25. 09. 2020 г.  /15:00 – 16:00 ч. / –  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър

На 25. 09. 2020 г.  /15:00 – 16:00 ч. / –  Умаревци:   Птицеферма

На 25. 09. 2020 г.  /09:31 – 14:00 ч. / –  Умаревци:   Местност Чоловски Баир  Пс,  Опълченска  ЖП Прелез

Община Луковит  

На 21. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. / –  Бежаново,  Общ.  Луковит:   Александър Стамболийски  3, 8, 2, 11, 1, 4, 9, 6, 13, 7, 18, 5,  Ангел Кънчев  4, 2, 3,  Боровец  3, 2,  Бръшлян  4, 3, 1,  Георги Бенковски  21, 5, 1, 32, 11, 33, 37, 14, 20, 15, 17, 30, 12, 7, 22, 9, 2, 4, 3, 13, 18, 10, 19, 8,  Дунав  3, 1, 8,  Иван Вазов  2, 1, 4,  Искър  44, 33, 46, 41, 29, 23, 6, 31, 42, 35, 39, 43,  Клокотница  7, 12, 21, 9, 15, 19, 2, 8, 1, 17, 3,  Никола Йонков Вапцаров  9, 10, 7, 2, 4, 14, 16, 12, 3, 18, 8, 13, 6, 5, 11,  Никола Цоцов  22, 15, 25, 1, 10, 20, 6, 8, 14, 12, Уо ТП  8, 24, 3, 5, 29, 34, 9, 16, 4,  Плевен  108, 103, 83, 99, 132, 102, 136, 91, 120, 119, 124, 134, 89, 115, 96, 93, 104, 95, 107, 81, 111, 109, 87, 100, 126, 104а, 140, 105, 142, 85, 98, 97, 79, 130, 110, 116, 121, 101,  Сливница  1, 2, 4,  Филип-Тотю  8, 2, 1, 5, 3, 4, 6,  Юрий А. Гагарин  3, 5, 18, 21, 2, 22, 25, 1, 12, 17, 24, 19, 9, 15, 16, 10, 11

На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Беленци:   Батак  2, 6, 3, 14, 5, 1,  Беласица  6, 1, 4, 2,  Боровец  4, 6, 2,  Бузлуджа  12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13,  Васил Левски  22, 23, 27, 20, 3,  Втори Юни  4, 2,  Георги Бенковски  26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21,  Георги Бенковски  6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7,  Главна  62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а,  Главна  12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26,  Деница  3, 2, 1, 4, 5,  Изгрев  1, 3, 2, 4,  Каноското  14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9,  Кошута  4, 8, 2, 6,  Могилата  6, 8, 10, 12, 5,  Обзор  11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1,  Оборище  8, 11, 5, 1, 2, 6, 3,  Пазара  5, 7, 3,  Първи Май  2, 1,  Ратица  1, 3, 7, 5, 2,  Рила  2, 4,  Рила  1, 3,  Свети Илия  4,  Синчец  8, 3, 6,  Стара Планина  8, 32, 4, 6, 14, 12, 7,  Тодоришка  10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11,  Христо Ботев  3, 1, 2, 4,  Чавдар  8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19,  Чуканска  8, 6, 1, 4, 3, 5,  Шипка  5, 7, 3

На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Беленци:   Батак  2, 6, 3, 14, 5, 1,  Беласица  6, 1, 4, 2,  Боровец  4, 6, 2,  Бузлуджа  12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13,  Васил Левски  22, 23, 27, 20, 3,  Втори Юни  4, 2,  Георги Бенковски  6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7,  Георги Бенковски  26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21,  Главна  12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26,  Главна  62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а,  Деница  3, 2, 1, 4, 5,  Изгрев  1, 3, 2, 4,  Каноското  14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9,  Кошута  4, 8, 2, 6,  Могилата  6, 8, 10, 12, 5,  Обзор  11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1,  Оборище  8, 11, 5, 1, 2, 6, 3,  Пазара  5, 7, 3,  Първи Май  2, 1,  Ратица  1, 3, 7, 5, 2,  Рила  1, 3,  Рила  2, 4,  Свети Илия  4,  Синчец  8, 3, 6,  Стара Планина  8, 32, 4, 6, 14, 12, 7,  Тодоришка  10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11,  Христо Ботев  3, 1, 2, 4,  Чавдар  8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19,  Чуканска  8, 6, 1, 4, 3, 5,  Шипка  5, 7, 3

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Беленци:   Батак  2, 6, 3, 14, 5, 1,  Беласица  6, 1, 4, 2,  Боровец  4, 6, 2,  Бузлуджа  12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13,  Васил Левски  22, 23, 27, 20, 3,  Втори Юни  4, 2,  Георги Бенковски  6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7,  Георги Бенковски  26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21,  Главна  62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а,  Главна  12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26,  Деница  3, 2, 1, 4, 5,  Изгрев  1, 3, 2, 4,  Каноското  14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9,  Кошута  4, 8, 2, 6,  Могилата  6, 8, 10, 12, 5,  Обзор  11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1,  Оборище  8, 11, 5, 1, 2, 6, 3,  Пазара  5, 7, 3,  Първи Май  2, 1,  Ратица  1, 3, 7, 5, 2,  Рила  1, 3,  Рила  2, 4,  Свети Илия  4,  Синчец  8, 3, 6,  Стара Планина  8, 32, 4, 6, 14, 12, 7,  Тодоришка  10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11,  Христо Ботев  3, 1, 2, 4,  Чавдар  8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19,  Чуканска  8, 6, 1, 4, 3, 5,  Шипка  5, 7, 3

На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Беленци:   Батак  2, 6, 3, 14, 5, 1,  Беласица  6, 1, 4, 2,  Боровец  4, 6, 2,  Бузлуджа  12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13,  Васил Левски  22, 23, 27, 20, 3,  Втори Юни  4, 2,  Георги Бенковски  6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7,  Георги Бенковски  26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21,  Главна  62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а,  Главна  12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26,  Деница  3, 2, 1, 4, 5,  Изгрев  1, 3, 2, 4,  Каноското  14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9,  Кошута  4, 8, 2, 6,  Могилата  6, 8, 10, 12, 5,  Обзор  11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1,  Оборище  8, 11, 5, 1, 2, 6, 3,  Пазара  5, 7, 3,  Първи Май  2, 1,  Ратица  1, 3, 7, 5, 2,  Рила  2, 4,  Рила  1, 3,  Свети Илия  4,  Синчец  8, 3, 6,  Стара Планина  8, 32, 4, 6, 14, 12, 7,  Тодоришка  10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11,  Христо Ботев  3, 1, 2, 4,  Чавдар  8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19,  Чуканска  8, 6, 1, 4, 3, 5,  Шипка  5, 7, 3

На 23. 09. 2020 г.  /16:00 – 18:00 ч. / –  Луковит:   Александър Стамболийски  65, 61, 52, 43, 76, 71, 58, 46, 66, 41, 48, 69, 53, 74, 62, 56, 34, 82, 47, 68, 75, 42, 30, 80, 67, 44, 57, 48а, 51, 40, 38, 63, 45, 64, 78, 39, 72, 60, 54, 32, 70, 50, 55,  Ардино  3, 2, 1, 5,  Братя Миладинови  22, 24, 20, 28, 26, 8, 5, 12, 6, 1, 14, 7, 16, 18, 54, 10, 2, 4, 3,  Бузлуджа  1, 6, 9, 7, 2, 5, 8, 3, 4,  Бяло Море  3, 6, 8, 5, 2, 4, 1,  Бяло Поле  8, 17, 13, 11, 5, 15, 19, 15а, 6, 7, 10, 9, 12, 2, 14, 3, 4,  Варниците  8, 1, 12, 10, 16, 11, 2, 15, 14, 4, 18, 5, 3, 13, 6, 7,  Велчо Комитата  51, 67, 63, 69, 53, 2, 61, 57, 6, 65, 4, 49, 43, 41, 37, 16, 33, 35,  Велчо Комитата  73, 14, 71а, 71, 12, 77, 8, 75,  Веригата  6, 4, 3, 2, 19, 7, 13, 15, 11, 17, 1, 5, 9,  Веслец  14, 4, 8, Павилион, 10, 2, 6,  Възраждане  100,  Георги Бенковски  3, 5, 1,  Деветнадесети Февруари  26,  Завоя На Черна  15, 7 Склад, 34, 9, 36, 13, 11, 1а,  Златна Панега  17, 37, 13, 39, 27, 7, 21, 15,  23, 31, 19, 1, 9, 33, 5, 15, 3, 11, 25, 29, 35,  Ивайло  7, 4, 5, 2, 1, 3, 9, 6, 10, 8,  Иван Вазов  115, 106, 126, 104, 124, 118, 138, 128, 110, 108, 130, 122, 120, 102, 136, 134,  Княз Борис 1  131, 121, 123, 127, 129, 133, 121а,  Костен Дол  16, 27, 37, 12, 8, 15, 2, 39, 18, 30, 24, 4, 36, 20, 31, 22, 34, 38, 40, 32, 26, 19, 17, 29, 13, 42, 11, 33, 6, 28, 10, 21, 44, 50, 67, 49, 55, 48, 43, 53, 47, 46, 45, 59, 52, 57,  Костен Дол  1, 3, 5, 9, 7,  Куклите  12, 7, 10, 9, 8, 5, 13, 11, 3, 4,  Любен Каравелов  14, 16,  Местност Бяло Поле  Кравеферма, Произв. Цех,  Никола Бонев  2, 3, 1,  Панайот Волов  6, 2 Албена, 4 Албева, 7, 1, 3, 2,  Петър Берон  4, 1, 6, 12, 8, 10, 2, 3, 13, 9а, 19, 20, 16, 5, 24, 15, 26, 7, 18, 17, 14, 9,  Поника  62,  Сан Стефано  39, 35, 66, 74, 55, 49, 70, 53, 52, 34, 80, 61, 38, 50, 48, 62, 36, 65, 41, 47, 78, 33, 68, 76, 56, 34а, 40, 51, 64, 44, 58, 43, 63, 60, 72, 42, 45, 57, 37, 59,  Симов Дол  27, 37, 29, 20, 16а, 31, 35, 25, 18, 22, 14, 33,  Синдикатска  13,  Скала  18, 20, 22, 12, 16, 14,  Съединение  47,  Съединение  36, 42, 38, 41, 27, 35, 39, 47, 24, 37, 40, 22, 31, 23, 44, 34, 28, 29, 25, 33, 32, 45, 43, 30,  Филичка  1, 4, 11, 2, 9, 15, 6, 10, 7, 3, 5, 8, 17, 13,  Хан Аспарух  7, 8, 2а, 2, 6, 1, 4, 3, 9,  Шейново  16, 11а, 20, 25, 18, 24, 22, 19, 21, 14, 10, 23, 13, 27, 12, 11, 8, 15, 12а, 17, 2, 6, 4, 1, 9, 7, 5,    ТП 11, ТП 14, 1 М.  Каменистия Връх, ТП 27,    ТП 38

На 23. 09. 2020 г.  /08:00 – 09:30 ч. / –  Луковит:   Александър Стамболийски  65, 61, 52, 43, 76, 71, 58, 46, 66, 41, 48, 69, 53, 74, 62, 56, 34, 82, 47, 68, 75, 42, 30, 80, 67, 44, 57, 48а, 51, 40, 38, 63, 45, 64, 78, 39, 72, 60, 54, 32, 70, 50, 55,  Ардино  3, 2, 1, 5,  Братя Миладинови  22, 24, 20, 28, 26, 8, 5, 12, 6, 1, 14, 7, 16, 18, 54, 10, 2, 4, 3,  Бузлуджа  1, 6, 9, 7, 2, 5, 8, 3, 4,  Бяло Море  3, 6, 8, 5, 2, 4, 1,  Бяло Поле  8, 17, 13, 11, 5, 15, 19, 15а, 6, 7, 10, 9, 12, 2, 14, 3, 4,  Варниците  8, 1, 12, 10, 16, 11, 2, 15, 14, 4, 18, 5, 3, 13, 6, 7,  Велчо Комитата  73, 14, 71а, 71, 12, 77, 8, 75,  Велчо Комитата  51, 67, 63, 69, 53, 2, 61, 57, 6, 65, 4, 49, 43, 41, 37, 16, 33, 35,  Веригата  6, 4, 3, 2, 19, 7, 13, 15, 11, 17, 1, 5, 9,  Веслец  14, 4, 8, Павилион, 10, 2, 6,  Възраждане  100,  Георги Бенковски  3, 5, 1,  Деветнадесети Февруари  26,  Завоя На Черна  15, 7 Склад, 34, 9, 36, 13, 11, 1а,  Златна Панега  17, 37, 13, 39, 27, 7, 21, 15,  23, 31, 19, 1, 9, 33, 5, 15, 3, 11, 25, 29, 35,  Ивайло  7, 4, 5, 2, 1, 3, 9, 6, 10, 8,  Иван Вазов  115, 106, 126, 104, 124, 118, 138, 128, 110, 108, 130, 122, 120, 102, 136, 134,  Княз Борис 1  131, 121, 123, 127, 129, 133, 121а,  Костен Дол  1, 3, 5, 9, 7,  Костен Дол  16, 27, 37, 12, 8, 15, 2, 39, 18, 30, 24, 4, 36, 20, 31, 22, 34, 38, 40, 32, 26, 19, 17, 29, 13, 42, 11, 33, 6, 28, 10, 21, 44, 50, 67, 49, 55, 48, 43, 53, 47, 46, 45, 59, 52, 57,  Куклите  12, 7, 10, 9, 8, 5, 13, 11, 3, 4,  Любен Каравелов  14, 16,  Местност Бяло Поле  Кравеферма, Произв. Цех,  Никола Бонев  2, 3, 1,  Панайот Волов  6, 2 Албена, 4 Албева, 7, 1, 3, 2,  Петър Берон  4, 1, 6, 12, 8, 10, 2, 3, 13, 9а, 19, 20, 16, 5, 24, 15, 26, 7, 18, 17, 14, 9,  Поника  62,  Сан Стефано  39, 35, 66, 74, 55, 49, 70, 53, 52, 34, 80, 61, 38, 50, 48, 62, 36, 65, 41, 47, 78, 33, 68, 76, 56, 34а, 40, 51, 64, 44, 58, 43, 63, 60, 72, 42, 45, 57, 37, 59,  Симов Дол  27, 37, 29, 20, 16а, 31, 35, 25, 18, 22, 14, 33,  Синдикатска  13,  Скала  18, 20, 22, 12, 16, 14,  Съединение  36, 42, 38, 41, 27, 35, 39, 47, 24, 37, 40, 22, 31, 23, 44, 34, 28, 29, 25, 33, 32, 45, 43, 30,  Съединение  47,  Филичка  1, 4, 11, 2, 9, 15, 6, 10, 7, 3, 5, 8, 17, 13,  Хан Аспарух  7, 8, 2а, 2, 6, 1, 4, 3, 9,  Шейново  16, 11а, 20, 25, 18, 24, 22, 19, 21, 14, 10, 23, 13, 27, 12, 11, 8, 15, 12а, 17, 2, 6, 4, 1, 9, 7, 5,    ТП 11, ТП 14, 1 М.  Каменистия Връх;, ТП 27,    ТП 38

Община Тетевен  

На 25. 09. 2020 г.  /09:30 – 14:00 ч. / –  Български Извор:   112005  ,  Александър Стамболийски  9, 17, 20, 34, 4, 24, 11, 36, 28, 30, 19, 13, 32, 14, 7, 26, 18, 10, 1, 3, 2, 12, 15, 16, 6, 22, 5,  Васил Левски  20, 14, 24, 25, 6, 38, 19, 13, 17, 23, 5, 1, 7, 26, 18, 4, 12, 15, 9, 11, 3, 8, 28, 16, 10,  Георги Бенковски  23, 7, 22, 3, 31, 16, 30, 15, 14, 5, 21, 28, 18, 4, 19, 29, 32, 6, 1, 8, 36, 10, 13, 34, 17, 26, 35, 33, 20, 27, 24,  Мах. Солун  Вила, Къща Ангел, 2, 1 ПИ 076019,  Никола Вапцаров  6, 5, 1, 7, 3,  Отец Паисий  11, 1, 8, 4, 5, 6,  Райна Княгина  14, 27, 8, 33, 31, 35, 10, 29, 25, 18, 37, 39, 16, 12,  Хемус  7, 5, 12, 6, 8, 3, 13, 10, 4, 1, 2

На 24. 09. 2020 г.  /09:30 – 15:30 ч. / –  Галата:   Васил Левски  32,  Георги Бенковски  15, 21, 22, 24, 19, 26, 2, 8, 16, 12, 11, 23, 18, 1, 13, 20, 6, 17, 9, 10, 4, 3, 5,  Димитър Полянов  8,  Иван Козарев  6, 4, 1, 3,  Йорданка Николова  14, 21, 6, 19, 18, 16, 25, 24, 17, 12, 27, 8, 1, 23, 10, 4, 13, 5, 2, 7, 9, 22, 20, 28, 26, 11,  Лазар Станев  6, 2, 8, 17, 10, 3, 18, 4, 2а, 11, 14, 7, 1, 5, 12,  Лиляна Димитрова  5, 1, 9, 2, 10, 12, 11, 7, 3, 8, 4,  Малина  1, 5,  Пенка Михайлова  8, 2, 13, 11, 1, 5, 12, 4, 3, 9, 14, 10,  Свилен Русев  1, 5, 8, 4, 6, 16, 7, 3, 10, 2,  Сергей Румянцев  11, 4, 1, 5, 9, 3, 6, 7

На 21. 09. 2020 г.  /09:30 – 15:30 ч. / –  Голям Извор,  Общ.  Тетевен:   Бековото  14, 42, 9, 25, 23, 46, 11, 44, 21,  Васил Бушеранов  1, 22, 6, 8, 10, 16, 20, 14, 18,  Витко Лалев  2, 24, 27,  Георги Стойков  6, 8, 21, 23, 4, 16, 28, 29, 34, 3, 20, 14, 11, 32, 27, 30, 24, 2, 25, 19, 26, 17, 10, 31, 22, 18, 1, 5, 12, 7,  Грозьо Съйков Топалски  14, 22, 34, 10, 5, 20, 7, 18, 6, 1, 2, 16, 4, 3,  Димитър Крачунов  4, 13, 5, 11, 17, 1, 7, 9, 15, 3,  Крайречна  5, 1, 3,  Опълченска  Центъра,  Първомайска  15, 12, 13, 2, 5, 1, 14, 4, 11, 10, 3

На 24. 09. 2020 г.  /09:30 – 12:00 ч. / –  Рибарица,  Общ.  Тетевен:   Баба Тонка  21,  Васил Левски  5, 8, 23, 4, 27, 13, 1а, 6, 25, 21, 33, 32, 1, 3, 2,  Вежен  5, 8, 9, 19, 7, 4, 3, 11д, 6, 10, 2,  Ген. Владимир Вазов  12, 2, 3, 21, 4,  Георги Бенковски  226, 229, 276, 270, 237, 233, 263, 236, 250, 265, 240, 259, 231, 249, 257, 239, 282, 248, 261, 256, 258, 244, 272, 241, 232, 238, 253, 235, 262, 230, 243, 242, 255, 260, 252, 264, 280,  Георги Бенковски  73, 40, 19, 23, 56, 21, 51, 46, 37, 31, 29, 69, 27, 57, 61, 31 Къща, 67, 48, 32, 49, 36, 58, 35, 55, 75, 39, 60, 44, 71, 65, 38, 54, 66, 53, 70, 62, 42, 34, 45, 25, 59, 33,  Заводна  2, 12, 5, 3, 10, 11,  Лъга  3, 2, 5, 1, 6,  Любен Каравелов  3, 8, 21, 1, 14, 12, 11, 2, 4, 5, 7,  Никола Вапцаров  15, 10, 11, 8, 13, 17, 19,  Отец Паисий  2, 1,  Филип Тотьо  24, 26, 23, 29, 27,  Христо Смирненски  12, 4, 1,  Царичина  13, 5, 11, 3, 15, 1

На 25. 09. 2020 г.  /09:30 – 15:00 ч. / –  Тетевен:   72343. 500. 5058  ,  Асен И Петър  41, 35,  Вит  6, 18, 1а, 5, 23, 19, 7, 83, 17, 43, 1, 11, 8, 47,  Девети Май  3, 7, 5, 1, 12,  Люлин  7, 1, 3, 5, 2, 11,  Полатен  Уо На Мтп13,  Явор  4, 3,  Янко Сакъзов  22, 18, 13, 31, 6, 36, 15, 26, 41, 51, 9, 3, 44, 37, 11, 24, 16, 2, 25, 29, 40, 21, 45, 20, 35, 8, 38, 10, 4, 30, 43, 28, 17, 27, 48, 1, 49, 46, 7, 42, 32, 47, 5, 34, 23, 14, 39, 33, 12

Община Троян  

На 24. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. / –  Голяма Желязна:   Мах. Козуря  Осветление Помпена Станция, Помпена Станция, ТП 4,  Петко Доневски  75, 79, 19, 77, 74, 27, 54, 29, 70,  Цано Драголов  9, 12, 39, 5, 69, 51, 53, 64, 40, 66, 22, 7, 68, 42, 37, 14, 49, 11, 50, 16, 1, 60

На 21. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:30 – 16:00 ч. / –  Горно Трапе:   Дочо Гадев  31, 21, 9, 20, 14, 5, 11, 33, 6, 27, 25, 36, 19, 17, 28, 29, 7, 2, 15, 32, 1, 24, 22, 4, 12, 34, 18, 23,  Мичо Димитров-Ганди  26, 19, 13, 15, 44, 29, 5, 34, 37, 35, 40, 38, 14, 22, 30, 32, 33, 9, 28, 20, 17, 48, 7, 56, 42, 21, 1, 10, 6, 47, 36, 24, 45, 16, 43, 12, 3, 27, 25, 23,  Мичо Райковски  21, 8

На 21. 09. 2020 г.  /13:01 – 14:16 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /15:31 – 16:30 ч. / –  Троян,  Общ.  Троян:   Крайречна  1, 5

Община Угърчин  

На 23. 09. 2020 г.  /10:00 – 15:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /10:00 – 15:00 ч. / –  Катунец:   36662. 308. 15 Местн Горна Ялия

Община Ябланица  

На 25. 09. 2020 г.  /10:01 – 14:00 ч. / –  Златна Панега:   ул. Опълченска

На 23. 09. 2020 г.  /09:30 – 12:00 ч. / –  Ябланица,  Общ.  Ябланица:   Ален Мак  2,  Бачо Киро  3, 4, 2, 12, 9, 10, 1, 6, 11, 5, 8, 7,  Ген. Гурко  84, 51, 86, 72, 78, 74, 38, 67, 61, 52, 31а, 68, 58, 64, 63, 35, 62, 60, 40, 59, 76, 37, 43, 53, 82, 55, 54, 57, 46, 48, 66, 45, 33, 80, 47, 56,  Даскал Иван Цоков  2,  Доктор Иван Божинов  22, 9, 18, 20, 26,  Дядо Ковач  4, 7, 1,  Здравец  1,  Ивайло  4, 1, 2,  Иван Вазов  3, 4, 2, 5, 7, 6, 1,  Кирил И Методий  2 Касета,  Никола Николов  10, 7, 3, 4, 5, 8,  Нов Ден  12, 10, 6, 24, 16, 4, 28, 20, 8, 2, 14, 30, 22, 26,  Освобождение  5, 4, 15, ТП 15, 3, 1,  Ратица  7,  Стефан Караджа  3, 5, 11, 15, 1, 21, 7, 19, 9, 60, 13, 17,  Столетов  1, 6,  Тодор Каблешков  8, 10, 4, 2,  Шипка  18, 13, 40, 16, 38, 6, 3, 12, 9, 8, 4, 22,    23

На 23. 09. 2020 г.  /10:01 – 12:00 ч. / –  Ябланица,  Общ.  Ябланица:   Ален Мак  5, 2, 4, 3,  Ген. Гурко  106 ТП 6 Стопански Двор, 100, 92, 98, 98 До Бензиностанцията, 88, 72, 94, 90, 108, 96, 106,  Мизия  1, 4, 9, 2, 5, 10, 6,  Младост  21, 27, 15, 19, 25, 17, 13, 29, 23, 31, 11,  Панайот Волов  3, 1,  Ратица  3, 1, 5, 4,  Рила  4,  Хаджи Димитър  2, 12, 1, 3, 14, 6, 4,  Шипка  2

Област Плевен  

Община Белене  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белене:   Ангел Кънчев  35, 26, 22, 20,  Асен Златаров  18, 17, 20, 23, 14а, 14, 12, 25, 21, 27, 16, 19,  Беласица  10, 11, 4а, 5, 8а, 4, 3, 6, 14, 12, 9, 13, 1а, 1, 2, 7,  Вит  1, 7, 2, 5, 3,  Възраждане  43, 72, 58, 62, 60, 84, 80, 68, 37, 70а, 78, 41, 35, 31в, 33, 45, 74, 39, 82, 64, 66а, 74а, 70, 76,  Гео Милев  68, 72, 72а, 63, 74, 64, 70, 67, 61, 62, 66, 57, 59,  Гео Милев  16,  Горната Могила  ,  Драва  5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4,  Дунав  2, 19,  Иван Вазов  26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30,  Кирил и Методий  33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44,  Клокотница  5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2,  Марица  12, 8, 13а, 13, 17, 6, 11, 9а, 10а, 21, 10, 2, 19, 9, 19а,  Столетов  8,  Фердинад  Дечев  36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а,  Фердинанд  Дечев  21,  Христо Смирненски  17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18,  Цанко Церковски  33, 27, 29, 36, 32, 39а, 31, 34, 37б, 28, 32а,  Червен Бряг  1, 28, 3а

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Белене:   Бенковска  9, 8, 5, 10, 12, 6, 7, 11, 3, 24, 14,  Витоша  6, 4, 1, 5, 5а, 4а,  Възраждане  52, 62,  Гео Милев  50, 46а, 42, 37а, 34, 54, 43, 58, 60, 35, 31, 33, 51, 53, 38, 46, 56, 41, 39, 39а, 50а, 40, 47 Мбал, 29а, 55, 48, 52, 44а, 49, 37, 32, 36,  Димитър Благоев  33а, 56, 54, 56а, 33, 54а, 31, 52, 35,  Епископ Евгени  Босилков  3а, 13, 9, 13а, 5а, 7, 3, 16, 18, 11, 5,  Иван Вазов  23, 50, 35а, 29, 44а, 35, 25а, 38а, 48, 48а, 40, 42, 33а, 44, 46а, 46, 27, 23а,  Милин Камък  3, 1, 2,  Митническа  10, 8, 7, 6, 4, 2, 14, 14а,  Опълченска  6, 5а, 10, 5, 8, 12,  Първи Май  48, 44,  Синчец  2,  Столетов  3, 15, 10, 5, 4, 11, 17, 7, 17а, 13, 4а, 9, 15а, 19, 1, 2, 4б,  Странджа  7, 1а, 8, 1б, 1, 22, 2, 6а, 14, 24, 9, 20, 2а, 15а, 5, 15, 18, 3, 16, 13, 11, 4а, 4, 10,  Страцин  5, 7,  Цанко Церковски  24

На 21.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./ –  Белене обект на МИНИСТЕРСТВО НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ, ТЕДА-ММ ООД, УЛТРОН СОЛАР ЕООД,

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Петокладенци:   189004  ,  Веселин Чунев  5, 4, 9, 15, 22, 8, 7,  Витоша  18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69,  Дунав  12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32,  Евлоги Чунев  11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5,  Крум Христов  11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66,  Огоста  9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11,  Осъм  64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6,  Петко Блажев  1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8,  Пирин  6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31,  Първи стоп двор  ,  Рила  2, 5, 8, 1,  Христо Генов  15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28,  Шипка  32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22,  Янтра  5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14,    Стр Кв 73-74, 1

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Татари:   177014  ,  Алеко Константинов  1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6,  Бузлуджа  1, 4, 2, 8,  Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  Витоша  2, 8, 6,  г.С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  1а, 3, 5,  Георги Бенковски  2, 7, 8, 5, 9, 1, 6,  Георги Димитров  22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Димчо Дебелянов  1, 2, 9, 7,  Дойран  5, 7а, 9, 14, 7,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2, 6, 1,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9,  Любен Каравелов  13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1,  Н.Й.Вапцаров  4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  П.Р.Славейков  8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Първи Стоп Двор  ,  Радецки  7, 1, 4, 10, 9, 5, 12,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Слави Алексиев  7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Странджа  8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11,  Хаджи Димитър  4, 5, 11, 1,  Хр.Смирненски  2, 8, 1,  Христо Кърпачев  1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5,  Цветан Спасов  7, 3, 2, 1,  Шипка  3, 5, 1, 7, 11, 15,    М-та  Край Село

Община Гулянци  

На 24.09.2020 г. /08:16 – 09:00 ч./   На 25.09.2020 г. /15:15 – 16:00 ч./ –  Гулянци:   Ангел Кънчев  7, 13, 4, 9, 11, 2, 6,  Бузлуджа  12, 6, 4, 8, 7,  Витоша  4, 3, 1, 1а, 8, 5, 7,  г.С.Раковски  10, 26, 39, 16, 27, 8, 35, 29, 28, 12, 33, 37, 22, 18, 20, 14, 21, 41, 24,  Гоце Делчев  5, 4, 2,  Марица  6, 14, 19, 18, 5, 11 А, 2 А, 10, 4, 13, 9, 2, 12, 8, 17, 1, 7,  Никола Ракитин  17,  Плевен  10, 6, 8, 2, 4, 11, 13, 19, 17,  Софроний Врачански  21,  Христо Смирненски  25, 15, 16, 24, 22, 20, 19, 8, 21, 14, 18, 21а, 23, 10, 27,  Чайковска  13

На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Гулянци:   Бачо Киро  20, 16, 17, 14,  Бузлуджа  2,  г.С.Раковски  48, 34, 47, 44, 43, 55, 50, 30, 2, 51, 31, 46, 40, 57, 32, 42, 38, 53, 59, 36, 49, 45,  Гецов Геран  ,  Зора  6, 2,  Иван Вазов  14, 2, 26, 24, 16, 20, 6, 18, 22, 10, 4,  Крайречна  2, 4,  Любен Каравелов  6, 4, 1, 10, 2, 3, 8,  Мизия  18, 3, 24, 22, 16, 5, 8, 20, 14, 8а, 10, 26,  Московска  8, 7, 13, 12, 1, 6, 5, 11, 11а, 9, 3, 15, 2, 17, 16,  Неофит Рилски  1,  Никола Вапцаров  5,  Никола Ракитин  17, 1, 12, 13, 7, 14, 23, 18, 11, 8, 5, 10, 4, 16, 20, 19, 2, 15, 21, 6, 25, 9,  Опълченска  1, 4, 14, 20, 12, 2, 13, 12 А, 9, 6, 5, 23, 8, 27, 17, 19, 22, 25, 11, 21, 3, 7, 10,  Плевен  26, 29, 22, 27, 16, 21 А, 28, 23, 25, 14, 20, 32, 16 А, 24, 12, 30, 18 А, 34,  Рила  8, 13, 7, 10, 5, 14, 1, 6, 12, 3, 2, 11,  Софроний Врачански  12,  Филип Тотю  3, 7, 1, 2, 9,  Хаджи Димитър  3, 4, 1, 6,  Христо Ботев  9, 29 А, 19, 10, 4, 15, 31, 35, 13, 1, 8, 20, 12, 11, 26, 25, 22, 16, 21, 24, 7, 33, 5, 29, 2, 17, 37, 14, 23, 27, 3,  Чайковска  2, 8, 10, 4, 6, 9, 7, 11, 3, 5,  Яне Сандански  14, 16, 7, 11, 17, 10, 5, 19, 3, 1, 21, 2, 23, 15, 20, 29, 18, 27, 9

На 24.09.2020 г. /08:01 – 08:45 ч./   На 25.09.2020 г. /14:45 – 15:15 ч./ –  Долни Вит:   Ал Стамболийски  37, 18, 31, 22, 20, 35, 21, 41, 30, 28, 24, 53, 47, 29, 17, 39, 27, 19, 23,  Ангел Каралийчев  4, 7, 2, 5,  Бенковска  15,  В Левски  2,  Люляк  1, 2, 3,  ПИ-000234  ,  Раковска  5, 9, 4, 3, 1, 2,  Христо Ботев  30, 33, 6, 29, 40, 42, 1, 24, 26, 21, 32, 10, 38, 25, 31, 23, 20, 22, 16, 36, 28, 27, 13, 34, 12, 7, 8, 15, 18, 17, 4, 19,  Шипка  1, 2,  Ю.А.Гагарин  2 Б, 10, 8, 6, 1, 4, 2 А

На 24.09.2020 г. /08:01 – 08:45 ч./   На 25.09.2020 г. /14:45 – 15:15 ч./ –  Милковица:   Априлов  5, 1, 9, 4, 3,  Арда  30, 13, 20, 22, 18, 38, 25, 15, 11, 40, 7, 32, 36, 16, 66, 14, 10, 12, 6, 1, 3, 8, 5, 4, 2,  Беласица  20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22,  В Левски  27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, 9, 3а, 5 А, 1, 1а, 7, 3, 2, 5,  Веслец  19, 12, 16, 5, 2, 30, 1, 22, 24, 26, 31, 20, 11, 6, 9, 13, 18, 21, 15, 17, 23, 4, 14, 33, 41, 39, 34,  Витоша  3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, 30, 43, 24, 17, 42, 11, 14, 32, 9, 18, 21, 28, 31, 22, 10, 23, 44, 26, 34, 16, 39, 12, 20, 40, 15, 45, 56, 43, 45, 58, 46, 52, 50, 48,  Гаров Район  ,  Гурко  15, 20, 28, 17, 11, 7, 8, 6, 20, 10, 15, 5, 18, 9, 1, 2, 14, 3, 16,  Ив Вазов  7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, 51, 36, 58, 46, 64, 57, 42, 59, 33, 29, 41, 35, 61, 56, 48, 31, 50, 44, 49, 60, 43, 40, 34, 53, 52, 32, 62, 55, 54, 38,  Изгрев  27, 18, 16, 23, 22, 20, 31, 24, 21, 25, 19, 26, 29, 17, 5, 10, 11, 4, 13, 3, 6, 12, 8, 9, 7, 2, 14, 16, 4,  Люлин  5, 2, 1, 3, 8, 4, 5,  Местност Край Село  Пи339038,  Мир  14, 11, 13, 12, 19, 15, 17, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 3, 9,  Морава  32, 20, 7, 26, 3, 11, 4, 23, 22, 2, 1, 12, 34, 30, 10, 46, 24, 40, 8, 5, 6, 44, 17, 13, 38, 14,  Мусала  2, 3, 4, 1,  Одеса  16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, 27, 17, 29 А, 23, 25, 29,  Орлица  26, 6, 3, 16, 5, 17, 4, 2, 14, 8, 1, 7, 15,  Осогово  2, 1, 9, 17, 8, 11, 14, 15, 18, 7 А, 5, 6, 10, 3, 13, 7, 12, 19, 22, 24, 20, 21,  Охрид  4, 8, 5, 13, 9, 1, 3, 7, 2, 11, 10, 4,  П.К.Яворов  7, 6 А, 10, 6, 2, 5, 8, 4, 8 А, 11, 1, 9, 7, 6,  Пирин  11, 8, 7, 1, 9, 13, 6, 3, 5,  Победа  38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, 15, 7, 9, 19, 5 А, 5, 25, 21, 37, 18, 14, 6, 23, 10, 12, 8, 10 А, 27, 4 А, 11, 1, 3, 13, 16, 2, 3,  Преслав  3, 14, 6, 28 А, 13, 16, 1, 17, 9, 18, 24, 25, 36, 10, 32, 22, 7, 20, 15, 26, 38, 28, 8, 12, 2, 11, 30, 16, 14,  Раковски  24, 49, 67, 59, 40, 38, 46, 39, 35, 57, 42, 22, 48, 45 А, 45, 47, 16, 53, 32, 18, 26, 34, 29, 41, 28, 20, 30, 33, 51, 7, 8, 17, 9, 3, 9 А, 27, 6, 19, 15, 23, 1, 11, 13, 21, 14, 25,  Ралица  1, 3, 12, 16, 6, 4, 5, 7, 2, 15, 10, 13 А, 24, 7, 26, 9 А, 22, 13, 28, 26 А, 12, 18, 15, 14,  Ресен  8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6,  Родопи  2, 5, 1, 7, 6, 4, 10, 8,  Свобода  16, 21, 12, 5, 9, 7, 13, 31, 15, 19, 27, 14, 29, 11, 23, 36, 25, 10, 16, 4 А, 2 А, 2, 6, 1, 3, 8,  Силистра  1, 10, 5, 3, 8, 2, 7, 12, 6,  Сливница  25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2, 29, 31, 33,  Стопански Двор  ,  Тулча  9, 13, 1, 17, 23, 11, 3, 6, 5, 21, 19, 27, 29, 4, 12, 10, 25, 14 А, 14,  Хан Кубрат  10, 12, 6, 16, 7, 14, 20, 1, 24, 2, 4, 5, 3, 30, 18,  Христо Ботев  1, 24, 19, 15, 20, 21, 11, 13, 2, 5, 8, 22, 14, 23, 2а, 3, 1а, 6, 7, 9, 18, 4, 5а, 12, 5, 26, 48 А, 33, 61, 44, 25, 74, 79, 75, 59, 32, 51, 31, 30, 43, 39, 72 А, 36, 46, 77, 88, 68, 28, 35, 29, 60, 22, 56, 72, 63, 58, 53, 41, 66, 62, 45, 55, 37, 52, 76, 82, 50, 67, 49, 42, 78, 40, 64,  Шипка  2, 1, 33, 2а, 12, 37, 21, 43, 25, 23, 30, 19, 3, 27, 39, 15, 6, 41, 5, 17, 10, 18, 8, 31, 13, 29, 7, 35, 19,    Упи-І-549,  Кв. 2

Община Долна Митрополия  

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Биволаре:   Бяло Море  1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А,  Васил Левски  8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4,  Вит  2, 1, 5,  Витоша  38, 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36,  г.С.Раковски  12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3,  Градинарска  2, 4, 1,  Кирил И Методий  16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26,  Крайбрежна  7, 11, 9, 19, 1, 3,  Марица  5, 29, 2, 23, 11, 17, 27, 13, 11 А, 7а, 4, 7б, 15, 21, 3, 25, 19, 1,  Неофит Рилски  2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30,  Нова  15, 3, 5,  Освобождение  1, 1, 2,  Отец Паисий Хилендарски  2, 1, 3, 4,  Пирин  7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12,  Плевен  3, 2, 1,  Републиканска  26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1, 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, 35, 53, 48, 61, 65, 42, 50, 49, 52, 68, 51, 45, 62, 54, 55, 63,  Родопи  8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1,  Славяни  6, 4, 2, 1,  Христо Ботев  2, 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2,  Черно Море  5, 28

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Биволаре, ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД  

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Божурица:   Александър Стамболийски  11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, 43, 40, 29, 26, 10, 53, 37, 30, 24, 39, 41, 24 А, 20, 51, 44, 33, 34, 32, 16, 28, 36, 55, 42, 38, 47, 27, 49, 22, 31,  Асен Халачев  4, 2 А, 3, 2,  Беласица  4, 2, 6,  Божур  7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, 34а, 6, 32, 38, 57, 34, 55, 61,  Бузлуджа  5, 6, 2, 8, 1, 7,  В Левски  32, 5, 16, 46, 18, 60, 26, 53, 48, 59, 35, 6, 10, 30, 27, 52, 23, 13, 20, 4, 9, 55, 11, 45, 8, 54, 38, 25, 41, 58, 19, 40, 49, 7, 28, 51, 31, 22, 34, 57, 24, 42, 17, 36, 39, 21, 14, 29, 43, 15, 44, 2, 47, 56, 33, 12,  Вит  9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7,  Г Бенковски  3, 1, 15, 2, 23, 21, 17, 13, 7, 11,  Г Милев  4, 2, 1,  Гурко  9, 13, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 3,  Иван Вазов  3, 1, 9, 5, 2,  К И Методий  8, 6, 19, 2, 4, 10, 3, 7, 11, 15, 13, 17, 12, 5,  Ком  3, 7, 4, 1 А, 6, 2, 1, 5,  Мургаш  2, 1, 2,  Мусала  2,  Н Вапцаров  1, 2,  Н Рилски  5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, 1,  Надежда  10, 11, 2, 7, 9, 8 А, 4, 14, 6, 13, 8, 3, 12,  Огоста  7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11,  Опълченска  2, 3, 1,  П Евтимий  1, 2, 4, 6, 3, 5, 7,  П Р Славейков  3, 3, 1, 7а, 9,  Павловец  8, 6, 2,  Пролет  4, 2, 9, 5, 3, 7,  Равнище  3 А, 2, 5, 3,  Радецки  3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10,  Раковски  3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, 11, 1,  Рила  17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, 31, 37,  Руен  10, 6, 14, 8, 12, 1, 2, 5,  Сан Стефано  5,  Свобода  1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4,  Скобелев  6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, 18, 12, 14, 20,  Сопот  1, 3,  Средна Гора  6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, 9, 11,  Ст Караджа  16, 3, 1, 18, 8, 10, 12, 25, 7, 19, 21, 6, 2, 5, 9, 14, 17, 4,  Стара Планина  5, 3, 1, 2, 7,  Странджа  4, 2,  Христо Ботев  1, 3, 11а, 15, 22, 24, 19а, 17, 20, 19 Б, 18, 23, 11, 28, 19, 4, 11 А, 13, 9, 21, 7, 10, 14, 8, 6,  Шар Планина  12, 8, 10, 4, 16, 6,  Шипка  1, 2, 3,  Ю.А.Гагарин  6, 4, 2, 11, 32, 16, 7, 38, 18, 11, 14, 13а, 3, 28, 13, 10, 9, 5, 36, 1, 30, 17, 15, 5 А, 12, 21, 7,    М-Т Аравнището

На 25.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Брегаре:   Александър Стамболийски  12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1,  Васил Левски  19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14,  Георги Димитров  28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39,  Димитър Благоев  4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, 27,  Искър  17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3,  Коста Златарев  2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3,  Любен Каравелов  16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19,  П.Волов  17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4,  Пролетарска  3, 7, 1, 5, 9,  Хаджи Димитър  6, 4, 8,  Христо Ботев  14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 21.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Брегаре:   Александър Стамболийски  43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26,  Васил Коларов  9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7,  Васил Левски  19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25,  Георги Бенковски  11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5,  Георги Димитров  126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17,  Георги Раковски  22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14,  Димитър Благоев  55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6,  Искър  17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3,  Кирил И Методий  11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21,  Коста Златарев  7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3,  Любен Каравелов  16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19,  Несебър  31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5,  Отец Паисий  31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9,  П.Волов  17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17,  Петър Берон  10, 24, 8, 26, 18,  Пирин  1а, 5, 3,  Пролетарска  3, 7, 1, 5, 9,  Рила  22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18,  Стара Планина  12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24,  Стефан Караджа  3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7,  Стопански Двор  ,  Трите Бора  231,  Хаджи Димитър  6, 4, 8,  Христо Ботев  14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:16 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Комарево,  Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,  Бяло Море  4, 1, 2, 3,  Вит  21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29,  Витоша  23,  Възраждане  1, 3, 4, 6, 2, 5,  Железничарска  5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15,  Иглика  2,  Искър  6, 10, 4, 2,  Китка  10, 6, 1, 2, 8, 4,  Лозица  1,  Люляк  1,  Мусала  2,  Нач.У-Ще  4, 1,  Незабравка  6, 28, 6 А, 4, 2,  Осъм  9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17,  Раковски  16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32,  Росица  1,  Слави Алексиев  37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35,  Ср Гора  6, 8, 4, 10, 12, 14, 16,  Стара Планина  1, 5, 3, 7,  Тракия  21,  УПИ І-42 Стр.Кв.98  ,  Хан Кубрат  19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24,  Хан Омуртаг  21,  Черни Връх  6, 2, 4,  Шар Планина  3, 1,  Шипка  10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Победа,  Общ. Долна Митрополия:   24 Май  21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15,  Васил Левски  16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 12, 4, 27,  Индустриална  Зона  ,  Космос  4, 5, 6, 8, 3, 1,  Люлин  12, 3, 4, 2, 8, 6,  Петдесет И Четвърта  10, 14, 1, 4, 2, 7,  Рила  16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17,  Христо Ботев  13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Победа,  Общ. Долна Митрополия:   24 Май  66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56,  Васил Левски  98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 86, 47, 33, 39, 106, 56,  Европа  7,  Индустриална  Зона  ,  Новоселска  12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3,  Петдесет И Четвърта  36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23,  Радецки  16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8,  Рила  10,  Христо Ботев  107

На 21.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П.Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  3, 11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 23.09.2020 г. /08:46 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Бал Езеро  3, 11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 21.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Витоша  7, 5,  Гаврил Генов  5, 2,  Георги Бенковски  6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Н.Й.Вапцаров  54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, 60,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Преслав  4, 3, 2,  Славянска  2,  Средна Гора  12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Чиган  1, 2,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3

На 24.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 08:46 – 16:00 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Цанко Церковски  63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Яворов  3, 5, 7, 1

На 23.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Бал Езеро  11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Козлодуй  6,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18,  Освобождение  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Прещипа  ,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Средна Гора  15, 25,  Стара Планина  1, 13,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,    9

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Беласица  4, 1, 3, 6,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Гаврил Генов  5, 2,  Иван Вазов  2, 23, 27,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Неофит Рилски  11,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10,  Славянска  2,  Хан Аспарух  1, 3,  Цветан Гевезовски  10

Община Долни Дъбник  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горни Дъбник:   Боженска  4, 1, 2,  Бузлуджа  22, 6, 7, 28, 18, 16, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 20, 15, 11, 12, 24, 8, 2,  Вл Заимов  35, 14, 33,  Г Г Деж  20, 24, 33, 27, 45, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 10, 13, 49, 5,  Г Димитров  132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133,  Ген Лавров  80,  Лазар Станев  8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6,  Маршал Толбухин  6,  П Р Славейков  18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25,  П.Яворов  6, 8, 9, 12, 2, 7, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13,  Р Даскалов  2, 4, 6,  Хаджи Димитър  27, 17, 14, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 5, 15, 19, 31, 28, 21, 13, 4, 26, 18, 37, 25, 39, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23,  Христо Смирненски  28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30

Община Искър  

На 23.09.2020 г. /08:46 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Староселци:   Александър Стамболийски  1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19,  Антон Иванов  12, 10, 8, 1, 4, 2,  Асен Халачев  21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5,  Васил Коларов  6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12,  Васил Левски  3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18,  Вела Пеева  4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3,  Вилхелм Пик  19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а,  Г Димитров  30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7,  Гачо Митков  8, 5, 3, 2, 4, 1,  Гео Милев  8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7,  Георги Кирков  11, 9, 7,  Гурко  2, 4,  Д-Р Бешев  1, 7, 3, 53,  Даме Груев  2, 4, 6,  Димитър Благоев  18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 Къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15,  Доровски  9, 7, 3, 4, 6, 5,  Дунав  1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6,  Извън Регулация  ,  Искър  2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6,  Карл Маркс  8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3,  Кирил и Методий  7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2,  Коста Златарев  20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11,  Кръстю Бешков  10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16,  Ленин  3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4,  Лило Тодоров  36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24,  Лиляна Бърдарова  1, 4,  Любен Каравелов  5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35,  Марица  8, 6, 10,  Маршал Толбухин  6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10,  Митка Гръбчева  1, 20, 4, 19, 2, 6, 8,  Митко Палаузов  5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3,  Московска  7, 8, 6, 5, 4, 3,  Н Й Вапцаров  5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15,  Неофит Бозвели  8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10,  Нинко Тодоров  6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17,  Огоста  1,  Отец Паисий  5, 7,  П Р Славейков  21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10,  П.К.Яворов  11, 7, 5, 9, 3, 1,  Панайот Хитов  1, 2,  Пеловска  4, 2, 5, 1, 8, 6, 3,  Пи000382-01  ,  Пирин  7, 9, 4, 1, 3, 5, 2,  Поп Андрей  7, 4, 8, 3, 2, 5,  Първи Май  2, 1, 3,  Райна Княгиня  6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3,  Раковски  1, 4, 7, 3, 5, 13,  Рила  7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11,  Родопи  1, 2,  Сергей Румянцев  2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18,  Скобелев  7, 5, 3, 1,  Средна Гора  5, 6, 1, 8, 3, 7,  Станке Димитров  3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7,  Стапански Двор  ,  Стара Планина  4, 1, 3, 5, 2,  Стефан Караджа  9, 11, 1, 2,  Стоян Даскалов  10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5,  Стоян Едрев  2, 6а, 8, 4, 2, 6,  Тодор Каблешков  6, 8, 1, 5, 4,  Тодор Матков  18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24,  Фердо  6, 1, 3, 4,  Хан Крум  2, 6, 4,  Христо Ботев  21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11,  Христо Кърпачев  6, 1, 3, 4,  Христо Манчев  24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1,  Христо Смирненски  2, 4,  Христо Стоянов  7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5,  Цветан Спасов  31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10,  Цвятко Георгиев  4, 1,  Яне Сандански  10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а,  Янтра  2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

Община Кнежа  

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Еница:   9-Ти Септември  8, 6, 5, 10, 14, 20, 16,  Георги Бенковски  4,  Георги С. Раковски  10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7,  Карл Маркс  25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7,  Кирил И Методий  3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6,  Лазар Станев  13, 11, 15,  Партизанска  5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./ –  Кнежа:   Калиакра  1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22,  Кресна  1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а,  Чайка  14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5

На 23.09.2020 г. /09:31 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:16 ч./ –  Кнежа ЕН ТАБАКО ЕООД

Община Левски  

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Божурлук:   Албатрос  9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14,  Албена  3, 1,  Виктория  3, 7, 1, 2,  Даскал Ников  1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23,  Зорница  6, 1, 4,  Йордан Миланов  30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7,  Лом  2, 1,  Мургаш  1, 4, 2,  Никола Петков Караников  28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23,  Огоста  2,  Осъм  1,  Пирин  10,  Прохлада  6, 1, 4, 2, 8, 14,  Рожен  1,  Ропотамо  2,  Сидер Юнак  20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16,  Средна Гора  11,  Тунджа  3, 1, 2,  Хвойна  4, 1, 2, 3,  Черни Връх  2, 3,  Шипка  7, 3, 1, 2, 6

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Деляновци:   Двадесет И Втора  6, 2, 4,  Двадесета  5, 6, 7, 19, 13, 11,  Дванадесета  8,  Девета  4, 2,  Десета  6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3,  Единадесета  4, 3, 1, 7,  Осма  6, 4, 8, 1, 2, 10,  Първа  36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32,  Седма  1,  Тринадесета  14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16,  Шеста  4, 9, 2, 5, 3, 7, 1

На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  40 Люляк, 45, 34 Люляк3, 42, 50, 40, 40 Люляк4, 17, 25, 17 Локомотив, 21, 61, 49 Деница, 47 Шапкарско Ателие, 47 Ет Анди- Детско Облекло, 63 Васил Левски, 55, 47 Павелион Вестници, 47 Павелион Копчета Тик – Так, 63, 47, 18 Вега, 33 Утро 2, 22, 18, 27 Утро, 28а, 29 Утро, 24, 20а, 35 Утро, 28, 37, 31, 39, 30, 33 Утро, 29, 35, 27, 26, 20, 35 Утро 2, 31 Утро, 16, 36 Люляк 1, 1, 34, 41, 38 Люляк 2, 35, 36, 45, 36 Люляк, 38, 34 Люляк 3, 32, 38 Люляк, 47, 41, 43, 2,  България  41, 58, 47, 41,  Васил Левски  36, 30а, 38, 30, 55, 57, 40, 53, 43а, 43,  Иван Вазов  17, 15, 7, 11, 1, 5, 2, 21, 13, 23, 9, 19, 7а, 25,  Кирил И Методий  32, 34, 28, 30, 34 Победа, 22, 24,  Крум Попов  12, 14 Бреза, 12 Пирин, 10а,  Малчика  18, 20, 26, 31, 33, 23, 21, 22, 16, 35, 28, 24, 29, 25,  Найден Геров  10, 1а, 4, 6, 12, 7, 3, 8, 11, 2, 5, 9,  П.К.Яворов  63,  Свобода  1, 2 Мизия, 4,  Хан Аспарух  1 Бузлуджа –  Гараж,  Христо Ботев  52,  Христо Смирненски  27, 28, 25, 20, 29, 15, 27, 19а, 16, 17, 21, 30, 22, 14, 30а, 23, 26, 25а, 19, 24, 18, 20а, 13

На 21.09.2020 г. /08:31 – 15:00 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Ангел Кънчев  15, 18, 17, 19,  Витоша  2, 7, 9, 3, 5, 4, 8, 1, 6,  Княз Борис  25 А, 10, 20а, 21, 22, 23, 16, 25, 33, 15, 18, 19, 12, 35, 24, 35а, 29, 8, 26, 14, 31, 17, 20, 12а, 18а,  Лазар Станев  30, 15, 3, 16, 26, 24, 10, 11, 26а, 22, 7а, 18, 4, 2, 7, 25, 38а, 5, 25а, 12, 36, 1, 21, 38, 31, 32, 6, 19, 9, 27, 34, 18а, 14, 8, 17, 20, 29, 40, 9а, 28, 20а, 13,  Милин Камък  25, 34, 42, 46, 27, 19, 30, 32а, 21, 33, 40, 29, 32, 23, 36, 44, 38, 48,  Райко Даскалов  47а, 56, 58, 53, 46а, 49а, 52, 48, 51, 49, 46, 54, 47

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Стежерово:   Аксаков  2, 4, 11, 1, 1,  Ал.Константинов  21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69,  Антон Страшимиров  5, 2,  Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22,  Асен Халачев  9, 5, 2, 11, 3, 7,  Балкан  5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14,  Беласица  9,  Борко  12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2, 20, 18,  Васил Левски  6, 6, 2,  Вежен  1, 3,  Вела Пеева  12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10,  Виктория  13, 2, 5, 3,  Вл.Заимов  6, 1, 5, 4, 9,  Вл.Тричков  1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15,  г.Бенковски  6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20,  г.Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Гатю Коларов  6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22,  Гео Милев  6, 4,  Гоце Делчев  6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8,  Д.Бендерски  1,  Д.Грънчаров  3, 1,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Димо Хаджидимов  4, 6, 10, 8,  Дунав  6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23,  Жданов  3, 6, 1, 9, 10,  Ив.Вазов  23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39,  Йорданка Николова  10, 4, 3а, 6, 7, 1,  Л.Каравелов  8, 10, 12, 10,  Л.Станев  1,  Люляк  8, 6, 2, 1, 3, 16,  Малчика  3, 5, 9, 2,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Младен Блажев  1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Петко Напетов  16,  Пирин  12,  Райко Даскалов  6, 2,  Рила  2, 1, 6, 8,  Ропотамо  1,  Сенко  13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3,  Стара Планина  1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  УПИ Viii-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Кабакчиев  4, 1, 5,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7,  Цанко Церковски  4, 1, 20,  Яне Сандански  6,    Vt 5515

Община Никопол  

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Драгаш Войвода:   Драгаш Войвода  6, 5, 2, 7, 3, 4, 1,  Евлоги Ангелов  10, 8, 18, 5, 15, 12, 3, 9, 11, 2, 14,  Любен Дочев  49, 31, 9, 11, 45, 39, 23, 37, 21, 36, 17, 13, 35, 47, 29, 42, 15, 53,  Петър Велчев  46, 38, 40, 63а, 60, 54, 56, 87, 85, 83, 79, 36, 62, 68, 91, 90, 75, 81, 95, 71, 67, 48, 77, 63, 65, 69, 57, 51, 58, 55, 50, 61а, 64, 93, 5, 66, 59, 61, 44, 49,  Роден Кът  6, 5,  Страхил Войвода  6, 8,  Ю.А.Гагарин  18, 17, 16, 24, 21, 14, 19, 12, 15, 30, 26, 20

На 21.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./ –  Лозица,  Общ. Никопол:   Борис Ганев  45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50,  г.С.Раковски  6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25,  Георги Бенковски  2,  Иван Вазов  30, 21, 13, 33, 33,  15, 37, 25, 17 Къща, 23, 31, 29, 27,  Христо Енчев  27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Муселиево:   Беласица  1, 5, 3, 7, 6, 4, 8, 2,  Бенковски  1, 7, 5,  В Коларов  20, 24, 23, 22, 18, 19, 15, 25, 21, 17, 27,  Искър  36, 30, 29, 24, 19, 20, 25, 34, 17, 38, 32, 28, 23, 13, 21, 22,  Кирил И Методий  27, 23, 20, 9, 22, 13, 10, 19, 6а, 15, 24, 14, 12, 8, 19а, 17, 18, 21, 11, 7,  Люлин  19, 12, 10, 11, 16, 7, 17, 21, 13, 15, 23, 25,  Малчика  6а, 6, 4,  Местн.Кантона  Кладенец,  Христо Ботев  31, 38, 36, 27, 42, 35, 33, 29, 46, 40, 48,    29

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./ –  Муселиево:   Бенковски  2,  В Коларов  11, 14, 8а, 2, 7, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 12, 13,  Вела Пеева  5, 7, 8, 10, 13,  Г Димитров  40, 49, 38, 34, 36, 53, 45, 55, 37, 32, 30, 43, 47, 36а, 51,  Гео Милев  16, 19, 17,  Дунав  1,  Кирил И Методий  2, 3, 5, 4, 1,  Малчика  12, 14, 10, 8,  Местност Долни Върби  ,  Пирин  1, 7, 11, 2, 8, 6, 9, 4, 5, 10, 3, 13, 3а,  Ст Караджа  1, 13, 9, 10, 2, 4, 7, 5, 6, 14, 3, 12, 11,  Христо Ботев  50, 39,  Шипка  2, 3, 1, 10, 7, 9, 4

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Санадиново ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД

Община Плевен  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Беглеж:   Георги Стоянов  16, 20, 10, 12, 18, 14, 8,  Долна Елия  ,  Криводер  6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3,  Лазар Станев  2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1,  Местност Долната Елия Пи-022048  ,  Назъм Хикмет  7, 16, 22, 18, 20, 21, 17,  Патю Доков  4, 2, 1,  Септемврийско Въстание  2, 14, 16, 18, 10,  Цанко Славчев  110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138

На 21.09.2020 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Гривица:   Козлодуй  10, 13, 11

На 21.09.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Гривица ОКТОПОД ИНВЕСТ ХОЛДИНГ ЕАД       

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Опанец,  Общ. Плевен:   Александър Стамболийски  134 А, 128, 110, 74, 94, 132, 146, 130, 77, 120, 144, 55, 47, 122, 106, 134, 102, 49, 97, 65, 100, 67, 51, 89, 69, 124, 73, 108, 98, 118, 140, 138, 45, 81, 79, 114, 148, 152, 126, 57 А, 96, 72, 116, 112, 104 А, 93, 3, 83, 104, 53, 136, 60, 23, 27, 56, 64, 66, 48, 37, 25, 29, 52, 72, 68, 21, 50, 33, 35, 41, 31, 74, 70, 76, 62, 54, 19, 46, 2, 17, 26, 30, 14, 20, 38, 36, 13, 15, 28, 3, 24, 7, 44, 16, 34, 12, 11, 32, 9, 6, 4, 39, 2, 5, 18, 22, 8, 1, 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88,  Асен Халачев  2, 4, 3, 1,  Бузлуджа  10, 1, 6, 8, 7, 5, 2, 4,  Васил Левски  42, 36, 44, 38, 28, 1, 4, 32, 22, 14, 30, 8, 12, 18, 10, 20, 17, 6, 2, 16, 26, 24,  Вит  15, 12, 3, 6, 19, 17, 4, 11 А, 9, 10, 13,  Витска Ялия  ,  Георги Бенковски  17, 15, 8, 14, 11, 9, 2, 10, 4, 1,  Георги Кирков  13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5,  Гьола  ,  Дружба  8, 1а, 2, 1, 1в, 3,  Иван Нанов  13, 11, 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13,  Каменна Могила  ,  Кирил И Методий  23, 13, 8, 11, 3, 7, 15, 16, 9, 18а, 42, 4, 12, 14, 17, 19, 23, 10, 6, 2, 5, 20, 21, 22, 18, 1, 24, 28, 36, 40, 26, 38, 34, 32, 30, 42,  Местност Под Село  1,  Панайот Волов  1, 5, 2, 3,  Петър Габровски  21, 20, 3, 9, 15, 11, 4, 7, 2, 13, 12, 17, 6, 8, 1, 10, 1а, 19, 5,  Рила  4, 2, 6, 16, 18, 10, 8, 12, 20, 7, 1, 14,  Старо Село  ,  Стопански Двор  ,  Съгласие  5, 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12,  Трети Март  55, 78, 63, 25, 29, 21, 35, 19, 17, 27, 11, 15, 13, 9а, 31, 23, 9, 33, 44, 45, 59, 37, 60, 47, 51, 55, 56, 54, 57, 41, 39, 53, 46, 50, 43, 48, 49, 52, 58, 42, 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3,  Хаджи Димитър  5, 9, 7, 6, 14, 17, 13, 11, 10, 4, 18, 15, 3, 16, 1, 8, 2,  Христо Ботев  7, 3, 6, 14, 11, 15, 1, 17, 8, 12, 10, 9,  Христо Сръбски  10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, 32, 35, 34, 38, 30, 25, 33, 55, 45, 28, 39, 61, 31, 20, 24, 53, 48, 63, 42, 18, 22, 37, 47, 19, 59, 27, 23а, 29, 40, 21, 65, 51, 56, 23, 60, 57, 58, 54, 41, 46, 62, 43,  Цветан Спасов  2, 12, 8, 10, 4, 3, 14, 1, 5, 6, 13, 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24,  Янко Забунов  1, 6, 10, 3, 2, 8, 4

На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен:   XXI  ,  Българска Авиациа /Индустр.  27,  Георги Кочев  104, 102, 104,  Георги Кочев  106,  Западна Идустриална Зона  604в,  Индустриална Зона  Склад, Печатница, Входа На Домостроителния, Станция 3,  Индустриална Зона Кв.603  ,  Местн.Западна Идустриална Зона  Заготвителна База, До Метро, Район Метро, Бетонов Възел, Кв.610,  Метро  3,  Строител  5

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен:   XXI  ,  Българска Авиациа /Индустр.  27,  Георги Кочев  106,  Георги Кочев  104, 102, 104,  Западна Идустриална Зона  604в,  Индустриална Зона  Склад, Печатница, Входа На Домостроителния, Станция 3,  Индустриална Зона Кв.603  ,  Местн.Западна Идустриална Зона  Заготвителна База, До Метро, Район Метро, Бетонов Възел, Кв.610,  Метро  3,  Строител  5

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Плевен:   Асен Златаров  43, 44, 45, 33, 38, 36, 47, 40, 49, 42, 34, 41, 35, 37,  Веслец  16, 14, 8, 12,  Генерал Ганецки  75а, 34, 60, 56, 41, 54, 64, 44, 36, 59, 52, 63, 71, 57, 75, 53, 42, 58, 77, 67, 69, 32, 47, 73, 37, 65, 40, 35, 61, 49, 39, 45, 38, 62, 55, 48, 43,  Десети Декември  37, 41а, 41, 45, 44, 42, 38, 38 Гж, 40, 38 А,  Осогово  35, 37,  Пловдив  4, 2, 10, 6, 8,  Христо Ботев  115 Гж, 105, 115, 101, Пред 115, 85 А, 105 Гж

На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Плевен:   Асен Златаров  43, 44, 45, 33, 38, 36, 47, 40, 49, 42, 34, 41, 35, 37,  Веслец  16, 14, 8, 12,  Генерал Ганецки  75а, 34, 60, 56, 41, 54, 64, 44, 36, 59, 52, 63, 71, 57, 75, 53, 42, 58, 77, 67, 69, 32, 47, 73, 37, 65, 40, 35, 61, 49, 39, 45, 38, 62, 55, 48, 43,  Д.Константинов/Ц.Спасо/  22, 39, 20, 41, 43,  Десети Декември  37, 41а, 41, 45, 44, 42, 38, 38 Гж, 40, 38 А,  Катя Попова  1, 6, 9, 10, 1а, 14, 8а, 12, 8, 13, 20, 11, 22, 5, 3,  Мусала  20, 24, 20 Мечта, 22, 17, 21,  Ниш/Ал.Пъшев/  11, 9, 13, 12, 5, 3, 6, 4а, 2, 7, 4, 8, 10, 3а, 3б,  Осогово  35, 37,  Пловдив  4, 2, 10, 6, 8,  Радецки  41 А, 22, 20, 18, 21, 45, 26, 39, 35, 37, 23, 25, 43, 31, 33, 43а, 41,  Сан Стефано  3,  Средна Гора  16,  Христо Ботев  115 Гж, 105, 115, 101, Пред 115, 85 А, 105 Гж,  Шар Планина  22, 23, 20,  Шипка  19 А, 23а, 19, 21

На 23.09.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/  31, 27,  Георги Кочев  14, 12, 16,  Гренадирска  98, 110, 106, 108, 100, 119,  Неофит Рилски  2

На 21.09.2020 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Плевен:   Богданци  4, 6,  Бяло Море/Н.Тинков/  15, 17, 20, 19, 9, 30, 4, 28, 13, 24, 5, 16, 7, 21, 11, 29, 26,  Димчо Дебелянов  3, 9, 7, 2, 4, 5, 11,  Драгоман/Ц.Кисьов/  4, 10, 15, 6, 19, 13, 8, Рила, 11, 7б, 17, 7, 12, 15а,  Дряново  3а, 3, 3б, 1,  Княз Борис I/В.Ангелов/  4, 12, 20б, 11, 3, 14, 7, 10, 13, 8, 9, 2, 15, 20, 1, 6, 16,  Хилендар  8, 5, 3, 4, 7, 6

На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Браила  4, 3, 5, 7, 12,  К.Охридски/Карл Маркс/  9, 11,  Москва  11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 ТП  282, 15а, 31, 21,  Републиканска  19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23,  Русе/Д-Р Бешев/  36, 46, 42, 44,  Сергей Румянцев  3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6,  Спартак  5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 На ТП 282 Клон Б, 1, 7, 2,  Христо Ясенов  5, 3, 1

На 24.09.2020 г. /12:31 – 16:00 ч./ –  Плевен:   България  25,  Дружба  С/У118, 115, ,  Ср/У Бл.119 Зад Бензиност,  Допощатад-Ба, М-Стдюлюмсуза,  Роса  6

На 21.09.2020 г. /09:01 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.  1,  Западна Идустриална Зона  604б,  Индустриална Зона  Бет Възел, Складова База

На 25.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Вардар/П.Пеловски/  19, 16, 18, 14, 6, 21, 27, 23, 25,  Велес/Ал.Дунчев/  3, 4, 9, 11, 13, 5,  Генерал Атанас Стефанов  ,  Генерал Колев  2, 7, 1,  Гургулят  7, 13, 15, 9, 3,  Сан Стефано  38, 36,  Скопие  6

На 25.09.2020 г. /10:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Възраждане  3,  Проф.Илия Бешков  7,  Сан Стефано  3

На 24.09.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Генерал Колев  13, 4, 2, 14, 3,  Любен Каравелов  14, 20,  Петко Каравелов  18, 22, 16, 20, 14,  Сан Стефано  46, 54, 40, 48, 42, 44, 29, 58, 60, 68, 56, 62, 52, 27, 50, 31

На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Индже Войвода/Хр.Кърпа/  16,  Кайлъка  348

На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Индже Войвода/Хр.Кърпа/  9,  Райна Княгиня  14

На 21.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Камчия  9,  Христо Ботев  48, 44, 44 204-І

На 23.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Преслав  29,  Русе/Д-Р Бешев/  33, 43, 37, 8, 37 А, 41, 29, 37, 35 А, 37 Мг, 35, 10, 41 Ат, 31, 39, 37 А, 10

Община Червен бряг  

На 24.09.2020 г. /09:16 – 14:00 ч./ –  Койнаре:   Антон Иванов  4, 1, 13, 5, 15, 3, 10, 2, 6, 9, 8, 11, 4а, 7, 10а, 12,  Антон Страшимиров  4, 2, 6,  Бузлуджа  5, 4, 1, 2,  В.Коларов  3, 15, 9, 7, 2а, 8, 4, 1, 6, 5, 2,  В.Левски  35, 7, 9, 1, 5, 3,  Владимир Поптомов  14, 5, 1, 10, 3, 2, 12, 4, 8, 6,  Иван Вазов  31, 37, 15, 11, 2, 5, 25, 13, 7, 17, 33, 9, 19а, 3, 23, 21, 29, 27,  Иван Точев  22, 13, 14, 19, 18, 17, 3, 5, 15, 9, 6, 2, 4, 24, 21, 12, 16, 8, 1, 7, 11, 10,  Искър  3, 2, 1,  Милчо Симеонов  11, 29, 7, 20, 9, 37, 33, 17, 22, 27, 31, 32, 45, 41, 30, 13, 18а, 26, 36, 12, 24, 44, 39, 6, 42, 10, 8, 34, 8а, 2, 1, 15, 28, 19, 46, 18, 25, 38, 4, 35,  Родопа  16а, 22, 3, 1а, 12, 20, 18, 1, 8, 4, 5, 2, 6,  Христо Смирненски  3, 2, 1, 8, 10, 6

На 21.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   Бренишка  15, 13, 3, 5,  Дойновска  23, 27, 33, 11, 31а,  Комитска  27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13,  Матинска  5, 3, 1,  Осем Опълченци  73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50,  Христо Ботев  76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82

На 21.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал.Стамболийски  6, 5, 4, 3, 2, 1,  Асен Златаров  10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Вл Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г.Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Д.Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П.Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1,  Зл.Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив.Вазов  2, 4, 1, 3,  К.и Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  5, 3, 13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа,  Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 23.09.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г.Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

На 21.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /08:31 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Червен Бряг:   510001  ,  V Кв.  ,  Ал Стамболийски  1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б,  Барбарати  6, 5, 4,  Бено Вълчев  12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37,  Братя Миладинови  4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35,  Бузлуджа  2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15,  Гоце Делчев  10, 15, 16, 18, 13,  Гурко  17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил.Сграда, 14, 6,  Ивайло  40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38,  Илю Войвода  30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10,  Княз Александър Батенберг  5,  Лазар Ръжанов  17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14,  Лалка Батова  6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13,  Марица  15, 13, 11, 5, 15а, 7,  Сава Младенов  36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35,  Странджа  9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б,  Чавдар Войвода  2, 1,  Яворов Изток  17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 21.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./ –  Чомаковци:   42-ра   3, 1,  47-ма  6, 12, 4, 8, 1,  50-та   3, 5, 4, 9, 1, 2,  51-ва  1,  54-та   5, 4, 9, 15, 13, 7, 2, 11, 6,  55-та   10, 1, 8, 6, 3, 2,  56-та   8, 4, 6, 10,  58-ма  23, 21, 11, 10, 6, 31, 9, 2, 33, 17, 29, 13, 37, 15, 19, 4,  59-та   4,  62-ра   8,  8-ма  14,  Александър Стамболийски  1, 3, 17, 4, 10, 7, 14, 5, 15, 12, 2, 13, 9, 6, 8, 19, 11,  Асен Златаров  1, 4, 6, 2,  Васил Левски  30, 22, 5, 16, 10, 38, 1, 28, 36, 9, 7, 11, 26, 14, 37, 18, 6, 20, 41, 3, 12, 39, 24, 4, 8,  Гео Милев  1,  Георги Бенковски  10, 5, 3, 45, 14, 4, 8, 2, 11, 12, 7, 13, 6,  Иван Вазов  3, 5, 2, 4,  Любен Каравелов  3, 8, 11, 6, 9, 2, 4, 7, 13, 1,  Петдесет и втора  4, 6, 2,  Плиска  1, 4, 2, 6, 7, 3, 12, 8, 10, 5,  Христо Ботев  43.

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www. cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

Text Box:                            CEZ GROUP