Tag Archive : 21– 25 септември

Прекъсвания на електрозахранването за периода 21 – 25 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 21 септември – 25 септември  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Плевен  

Община Белене  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белене:   Ангел Кънчев  35, 26, 22, 20,  Асен Златаров  18, 17, 20, 23, 14а, 14, 12, 25, 21, 27, 16, 19,  Беласица  10, 11, 4а, 5, 8а, 4, 3, 6, 14, 12, 9, 13, 1а, 1, 2, 7,  Вит  1, 7, 2, 5, 3,  Възраждане  43, 72, 58, 62, 60, 84, 80, 68, 37, 70а, 78, 41, 35, 31в, 33, 45, 74, 39, 82, 64, 66а, 74а, 70, 76,  Гео Милев  68, 72, 72а, 63, 74, 64, 70, 67, 61, 62, 66, 57, 59,  Гео Милев  16,  Горната Могила  ,  Драва  5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4,  Дунав  2, 19,  Иван Вазов  26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30,  Кирил и Методий  33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44,  Клокотница  5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2,  Марица  12, 8, 13а, 13, 17, 6, 11, 9а, 10а, 21, 10, 2, 19, 9, 19а,  Столетов  8,  Фердинад  Дечев  36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а,  Фердинанд  Дечев  21,  Христо Смирненски  17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18,  Цанко Церковски  33, 27, 29, 36, 32, 39а, 31, 34, 37б, 28, 32а,  Червен Бряг  1, 28, 3а

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Белене:   Бенковска  9, 8, 5, 10, 12, 6, 7, 11, 3, 24, 14,  Витоша  6, 4, 1, 5, 5а, 4а,  Възраждане  52, 62,  Гео Милев  50, 46а, 42, 37а, 34, 54, 43, 58, 60, 35, 31, 33, 51, 53, 38, 46, 56, 41, 39, 39а, 50а, 40, 47 Мбал, 29а, 55, 48, 52, 44а, 49, 37, 32, 36,  Димитър Благоев  33а, 56, 54, 56а, 33, 54а, 31, 52, 35,  Епископ Евгени  Босилков  3а, 13, 9, 13а, 5а, 7, 3, 16, 18, 11, 5,  Иван Вазов  23, 50, 35а, 29, 44а, 35, 25а, 38а, 48, 48а, 40, 42, 33а, 44, 46а, 46, 27, 23а,  Милин Камък  3, 1, 2,  Митническа  10, 8, 7, 6, 4, 2, 14, 14а,  Опълченска  6, 5а, 10, 5, 8, 12,  Първи Май  48, 44,  Синчец  2,  Столетов  3, 15, 10, 5, 4, 11, 17, 7, 17а, 13, 4а, 9, 15а, 19, 1, 2, 4б,  Странджа  7, 1а, 8, 1б, 1, 22, 2, 6а, 14, 24, 9, 20, 2а, 15а, 5, 15, 18, 3, 16, 13, 11, 4а, 4, 10,  Страцин  5, 7,  Цанко Церковски  24

На 21.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:46 – 16:00 ч./ –  Белене обект на МИНИСТЕРСТВО НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ, ТЕДА-ММ ООД, УЛТРОН СОЛАР ЕООД,

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Петокладенци:   189004  ,  Веселин Чунев  5, 4, 9, 15, 22, 8, 7,  Витоша  18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69,  Дунав  12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32,  Евлоги Чунев  11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5,  Крум Христов  11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66,  Огоста  9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11,  Осъм  64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6,  Петко Блажев  1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8,  Пирин  6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31,  Първи стоп двор  ,  Рила  2, 5, 8, 1,  Христо Генов  15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28,  Шипка  32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22,  Янтра  5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14,    Стр Кв 73-74, 1

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Татари:   177014  ,  Алеко Константинов  1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6,  Бузлуджа  1, 4, 2, 8,  Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  Витоша  2, 8, 6,  г.С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  1а, 3, 5,  Георги Бенковски  2, 7, 8, 5, 9, 1, 6,  Георги Димитров  22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Димчо Дебелянов  1, 2, 9, 7,  Дойран  5, 7а, 9, 14, 7,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2, 6, 1,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9,  Любен Каравелов  13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1,  Н.Й.Вапцаров  4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  П.Р.Славейков  8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Първи Стоп Двор  ,  Радецки  7, 1, 4, 10, 9, 5, 12,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Слави Алексиев  7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Странджа  8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11,  Хаджи Димитър  4, 5, 11, 1,  Хр.Смирненски  2, 8, 1,  Христо Кърпачев  1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5,  Цветан Спасов  7, 3, 2, 1,  Шипка  3, 5, 1, 7, 11, 15,    М-та  Край Село

Община Гулянци  

На 24.09.2020 г. /08:16 – 09:00 ч./   На 25.09.2020 г. /15:15 – 16:00 ч./ –  Гулянци:   Ангел Кънчев  7, 13, 4, 9, 11, 2, 6,  Бузлуджа  12, 6, 4, 8, 7,  Витоша  4, 3, 1, 1а, 8, 5, 7,  г.С.Раковски  10, 26, 39, 16, 27, 8, 35, 29, 28, 12, 33, 37, 22, 18, 20, 14, 21, 41, 24,  Гоце Делчев  5, 4, 2,  Марица  6, 14, 19, 18, 5, 11 А, 2 А, 10, 4, 13, 9, 2, 12, 8, 17, 1, 7,  Никола Ракитин  17,  Плевен  10, 6, 8, 2, 4, 11, 13, 19, 17,  Софроний Врачански  21,  Христо Смирненски  25, 15, 16, 24, 22, 20, 19, 8, 21, 14, 18, 21а, 23, 10, 27,  Чайковска  13

На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Гулянци:   Бачо Киро  20, 16, 17, 14,  Бузлуджа  2,  г.С.Раковски  48, 34, 47, 44, 43, 55, 50, 30, 2, 51, 31, 46, 40, 57, 32, 42, 38, 53, 59, 36, 49, 45,  Гецов Геран  ,  Зора  6, 2,  Иван Вазов  14, 2, 26, 24, 16, 20, 6, 18, 22, 10, 4,  Крайречна  2, 4,  Любен Каравелов  6, 4, 1, 10, 2, 3, 8,  Мизия  18, 3, 24, 22, 16, 5, 8, 20, 14, 8а, 10, 26,  Московска  8, 7, 13, 12, 1, 6, 5, 11, 11а, 9, 3, 15, 2, 17, 16,  Неофит Рилски  1,  Никола Вапцаров  5,  Никола Ракитин  17, 1, 12, 13, 7, 14, 23, 18, 11, 8, 5, 10, 4, 16, 20, 19, 2, 15, 21, 6, 25, 9,  Опълченска  1, 4, 14, 20, 12, 2, 13, 12 А, 9, 6, 5, 23, 8, 27, 17, 19, 22, 25, 11, 21, 3, 7, 10,  Плевен  26, 29, 22, 27, 16, 21 А, 28, 23, 25, 14, 20, 32, 16 А, 24, 12, 30, 18 А, 34,  Рила  8, 13, 7, 10, 5, 14, 1, 6, 12, 3, 2, 11,  Софроний Врачански  12,  Филип Тотю  3, 7, 1, 2, 9,  Хаджи Димитър  3, 4, 1, 6,  Христо Ботев  9, 29 А, 19, 10, 4, 15, 31, 35, 13, 1, 8, 20, 12, 11, 26, 25, 22, 16, 21, 24, 7, 33, 5, 29, 2, 17, 37, 14, 23, 27, 3,  Чайковска  2, 8, 10, 4, 6, 9, 7, 11, 3, 5,  Яне Сандански  14, 16, 7, 11, 17, 10, 5, 19, 3, 1, 21, 2, 23, 15, 20, 29, 18, 27, 9

На 24.09.2020 г. /08:01 – 08:45 ч./   На 25.09.2020 г. /14:45 – 15:15 ч./ –  Долни Вит:   Ал Стамболийски  37, 18, 31, 22, 20, 35, 21, 41, 30, 28, 24, 53, 47, 29, 17, 39, 27, 19, 23,  Ангел Каралийчев  4, 7, 2, 5,  Бенковска  15,  В Левски  2,  Люляк  1, 2, 3,  ПИ-000234  ,  Раковска  5, 9, 4, 3, 1, 2,  Христо Ботев  30, 33, 6, 29, 40, 42, 1, 24, 26, 21, 32, 10, 38, 25, 31, 23, 20, 22, 16, 36, 28, 27, 13, 34, 12, 7, 8, 15, 18, 17, 4, 19,  Шипка  1, 2,  Ю.А.Гагарин  2 Б, 10, 8, 6, 1, 4, 2 А

На 24.09.2020 г. /08:01 – 08:45 ч./   На 25.09.2020 г. /14:45 – 15:15 ч./ –  Милковица:   Априлов  5, 1, 9, 4, 3,  Арда  30, 13, 20, 22, 18, 38, 25, 15, 11, 40, 7, 32, 36, 16, 66, 14, 10, 12, 6, 1, 3, 8, 5, 4, 2,  Беласица  20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22,  В Левски  27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, 9, 3а, 5 А, 1, 1а, 7, 3, 2, 5,  Веслец  19, 12, 16, 5, 2, 30, 1, 22, 24, 26, 31, 20, 11, 6, 9, 13, 18, 21, 15, 17, 23, 4, 14, 33, 41, 39, 34,  Витоша  3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, 30, 43, 24, 17, 42, 11, 14, 32, 9, 18, 21, 28, 31, 22, 10, 23, 44, 26, 34, 16, 39, 12, 20, 40, 15, 45, 56, 43, 45, 58, 46, 52, 50, 48,  Гаров Район  ,  Гурко  15, 20, 28, 17, 11, 7, 8, 6, 20, 10, 15, 5, 18, 9, 1, 2, 14, 3, 16,  Ив Вазов  7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, 51, 36, 58, 46, 64, 57, 42, 59, 33, 29, 41, 35, 61, 56, 48, 31, 50, 44, 49, 60, 43, 40, 34, 53, 52, 32, 62, 55, 54, 38,  Изгрев  27, 18, 16, 23, 22, 20, 31, 24, 21, 25, 19, 26, 29, 17, 5, 10, 11, 4, 13, 3, 6, 12, 8, 9, 7, 2, 14, 16, 4,  Люлин  5, 2, 1, 3, 8, 4, 5,  Местност Край Село  Пи339038,  Мир  14, 11, 13, 12, 19, 15, 17, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 3, 9,  Морава  32, 20, 7, 26, 3, 11, 4, 23, 22, 2, 1, 12, 34, 30, 10, 46, 24, 40, 8, 5, 6, 44, 17, 13, 38, 14,  Мусала  2, 3, 4, 1,  Одеса  16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, 27, 17, 29 А, 23, 25, 29,  Орлица  26, 6, 3, 16, 5, 17, 4, 2, 14, 8, 1, 7, 15,  Осогово  2, 1, 9, 17, 8, 11, 14, 15, 18, 7 А, 5, 6, 10, 3, 13, 7, 12, 19, 22, 24, 20, 21,  Охрид  4, 8, 5, 13, 9, 1, 3, 7, 2, 11, 10, 4,  П.К.Яворов  7, 6 А, 10, 6, 2, 5, 8, 4, 8 А, 11, 1, 9, 7, 6,  Пирин  11, 8, 7, 1, 9, 13, 6, 3, 5,  Победа  38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, 15, 7, 9, 19, 5 А, 5, 25, 21, 37, 18, 14, 6, 23, 10, 12, 8, 10 А, 27, 4 А, 11, 1, 3, 13, 16, 2, 3,  Преслав  3, 14, 6, 28 А, 13, 16, 1, 17, 9, 18, 24, 25, 36, 10, 32, 22, 7, 20, 15, 26, 38, 28, 8, 12, 2, 11, 30, 16, 14,  Раковски  24, 49, 67, 59, 40, 38, 46, 39, 35, 57, 42, 22, 48, 45 А, 45, 47, 16, 53, 32, 18, 26, 34, 29, 41, 28, 20, 30, 33, 51, 7, 8, 17, 9, 3, 9 А, 27, 6, 19, 15, 23, 1, 11, 13, 21, 14, 25,  Ралица  1, 3, 12, 16, 6, 4, 5, 7, 2, 15, 10, 13 А, 24, 7, 26, 9 А, 22, 13, 28, 26 А, 12, 18, 15, 14,  Ресен  8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6,  Родопи  2, 5, 1, 7, 6, 4, 10, 8,  Свобода  16, 21, 12, 5, 9, 7, 13, 31, 15, 19, 27, 14, 29, 11, 23, 36, 25, 10, 16, 4 А, 2 А, 2, 6, 1, 3, 8,  Силистра  1, 10, 5, 3, 8, 2, 7, 12, 6,  Сливница  25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2, 29, 31, 33,  Стопански Двор  ,  Тулча  9, 13, 1, 17, 23, 11, 3, 6, 5, 21, 19, 27, 29, 4, 12, 10, 25, 14 А, 14,  Хан Кубрат  10, 12, 6, 16, 7, 14, 20, 1, 24, 2, 4, 5, 3, 30, 18,  Христо Ботев  1, 24, 19, 15, 20, 21, 11, 13, 2, 5, 8, 22, 14, 23, 2а, 3, 1а, 6, 7, 9, 18, 4, 5а, 12, 5, 26, 48 А, 33, 61, 44, 25, 74, 79, 75, 59, 32, 51, 31, 30, 43, 39, 72 А, 36, 46, 77, 88, 68, 28, 35, 29, 60, 22, 56, 72, 63, 58, 53, 41, 66, 62, 45, 55, 37, 52, 76, 82, 50, 67, 49, 42, 78, 40, 64,  Шипка  2, 1, 33, 2а, 12, 37, 21, 43, 25, 23, 30, 19, 3, 27, 39, 15, 6, 41, 5, 17, 10, 18, 8, 31, 13, 29, 7, 35, 19,    Упи-І-549,  Кв. 2

Община Долна Митрополия  

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Биволаре:   Бяло Море  1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А,  Васил Левски  8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4,  Вит  2, 1, 5,  Витоша  38, 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36,  г.С.Раковски  12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3,  Градинарска  2, 4, 1,  Кирил И Методий  16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26,  Крайбрежна  7, 11, 9, 19, 1, 3,  Марица  5, 29, 2, 23, 11, 17, 27, 13, 11 А, 7а, 4, 7б, 15, 21, 3, 25, 19, 1,  Неофит Рилски  2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30,  Нова  15, 3, 5,  Освобождение  1, 1, 2,  Отец Паисий Хилендарски  2, 1, 3, 4,  Пирин  7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12,  Плевен  3, 2, 1,  Републиканска  26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1, 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, 35, 53, 48, 61, 65, 42, 50, 49, 52, 68, 51, 45, 62, 54, 55, 63,  Родопи  8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1,  Славяни  6, 4, 2, 1,  Христо Ботев  2, 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2,  Черно Море  5, 28

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Биволаре, ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД  

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Божурица:   Александър Стамболийски  11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, 43, 40, 29, 26, 10, 53, 37, 30, 24, 39, 41, 24 А, 20, 51, 44, 33, 34, 32, 16, 28, 36, 55, 42, 38, 47, 27, 49, 22, 31,  Асен Халачев  4, 2 А, 3, 2,  Беласица  4, 2, 6,  Божур  7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, 34а, 6, 32, 38, 57, 34, 55, 61,  Бузлуджа  5, 6, 2, 8, 1, 7,  В Левски  32, 5, 16, 46, 18, 60, 26, 53, 48, 59, 35, 6, 10, 30, 27, 52, 23, 13, 20, 4, 9, 55, 11, 45, 8, 54, 38, 25, 41, 58, 19, 40, 49, 7, 28, 51, 31, 22, 34, 57, 24, 42, 17, 36, 39, 21, 14, 29, 43, 15, 44, 2, 47, 56, 33, 12,  Вит  9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7,  Г Бенковски  3, 1, 15, 2, 23, 21, 17, 13, 7, 11,  Г Милев  4, 2, 1,  Гурко  9, 13, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 3,  Иван Вазов  3, 1, 9, 5, 2,  К И Методий  8, 6, 19, 2, 4, 10, 3, 7, 11, 15, 13, 17, 12, 5,  Ком  3, 7, 4, 1 А, 6, 2, 1, 5,  Мургаш  2, 1, 2,  Мусала  2,  Н Вапцаров  1, 2,  Н Рилски  5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, 1,  Надежда  10, 11, 2, 7, 9, 8 А, 4, 14, 6, 13, 8, 3, 12,  Огоста  7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11,  Опълченска  2, 3, 1,  П Евтимий  1, 2, 4, 6, 3, 5, 7,  П Р Славейков  3, 3, 1, 7а, 9,  Павловец  8, 6, 2,  Пролет  4, 2, 9, 5, 3, 7,  Равнище  3 А, 2, 5, 3,  Радецки  3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10,  Раковски  3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, 11, 1,  Рила  17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, 31, 37,  Руен  10, 6, 14, 8, 12, 1, 2, 5,  Сан Стефано  5,  Свобода  1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4,  Скобелев  6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, 18, 12, 14, 20,  Сопот  1, 3,  Средна Гора  6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, 9, 11,  Ст Караджа  16, 3, 1, 18, 8, 10, 12, 25, 7, 19, 21, 6, 2, 5, 9, 14, 17, 4,  Стара Планина  5, 3, 1, 2, 7,  Странджа  4, 2,  Христо Ботев  1, 3, 11а, 15, 22, 24, 19а, 17, 20, 19 Б, 18, 23, 11, 28, 19, 4, 11 А, 13, 9, 21, 7, 10, 14, 8, 6,  Шар Планина  12, 8, 10, 4, 16, 6,  Шипка  1, 2, 3,  Ю.А.Гагарин  6, 4, 2, 11, 32, 16, 7, 38, 18, 11, 14, 13а, 3, 28, 13, 10, 9, 5, 36, 1, 30, 17, 15, 5 А, 12, 21, 7,    М-Т Аравнището

На 25.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Брегаре:   Александър Стамболийски  12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1,  Васил Левски  19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14,  Георги Димитров  28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39,  Димитър Благоев  4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, 27,  Искър  17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3,  Коста Златарев  2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3,  Любен Каравелов  16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19,  П.Волов  17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4,  Пролетарска  3, 7, 1, 5, 9,  Хаджи Димитър  6, 4, 8,  Христо Ботев  14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 21.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Брегаре:   Александър Стамболийски  43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26,  Васил Коларов  9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7,  Васил Левски  19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25,  Георги Бенковски  11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5,  Георги Димитров  126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17,  Георги Раковски  22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14,  Димитър Благоев  55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6,  Искър  17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3,  Кирил И Методий  11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21,  Коста Златарев  7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3,  Любен Каравелов  16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19,  Несебър  31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5,  Отец Паисий  31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9,  П.Волов  17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17,  Петър Берон  10, 24, 8, 26, 18,  Пирин  1а, 5, 3,  Пролетарска  3, 7, 1, 5, 9,  Рила  22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18,  Стара Планина  12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24,  Стефан Караджа  3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7,  Стопански Двор  ,  Трите Бора  231,  Хаджи Димитър  6, 4, 8,  Христо Ботев  14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:16 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Комарево,  Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,  Бяло Море  4, 1, 2, 3,  Вит  21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29,  Витоша  23,  Възраждане  1, 3, 4, 6, 2, 5,  Железничарска  5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15,  Иглика  2,  Искър  6, 10, 4, 2,  Китка  10, 6, 1, 2, 8, 4,  Лозица  1,  Люляк  1,  Мусала  2,  Нач.У-Ще  4, 1,  Незабравка  6, 28, 6 А, 4, 2,  Осъм  9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17,  Раковски  16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32,  Росица  1,  Слави Алексиев  37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35,  Ср Гора  6, 8, 4, 10, 12, 14, 16,  Стара Планина  1, 5, 3, 7,  Тракия  21,  УПИ І-42 Стр.Кв.98  ,  Хан Кубрат  19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24,  Хан Омуртаг  21,  Черни Връх  6, 2, 4,  Шар Планина  3, 1,  Шипка  10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Победа,  Общ. Долна Митрополия:   24 Май  21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15,  Васил Левски  16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 12, 4, 27,  Индустриална  Зона  ,  Космос  4, 5, 6, 8, 3, 1,  Люлин  12, 3, 4, 2, 8, 6,  Петдесет И Четвърта  10, 14, 1, 4, 2, 7,  Рила  16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17,  Христо Ботев  13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20

На 23.09.2020 г. /08:45 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 16:15 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Победа,  Общ. Долна Митрополия:   24 Май  66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56,  Васил Левски  98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 86, 47, 33, 39, 106, 56,  Европа  7,  Индустриална  Зона  ,  Новоселска  12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3,  Петдесет И Четвърта  36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23,  Радецки  16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8,  Рила  10,  Христо Ботев  107

На 21.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П.Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  3, 11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 23.09.2020 г. /08:46 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Бал Езеро  3, 11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа  ,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 21.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   VIII-000323  ,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Витоша  7, 5,  Гаврил Генов  5, 2,  Георги Бенковски  6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Н.Й.Вапцаров  54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, 60,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Преслав  4, 3, 2,  Славянска  2,  Средна Гора  12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Чиган  1, 2,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3

На 24.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 08:46 – 16:00 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Цанко Церковски  63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Яворов  3, 5, 7, 1

На 23.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Бал Езеро  11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  г.С.Раковски  1, 10,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Козлодуй  6,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18,  Освобождение  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Прещипа  ,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Средна Гора  15, 25,  Стара Планина  1, 13,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,    9

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Беласица  4, 1, 3, 6,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Гаврил Генов  5, 2,  Иван Вазов  2, 23, 27,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Неофит Рилски  11,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10,  Славянска  2,  Хан Аспарух  1, 3,  Цветан Гевезовски  10

Община Долни Дъбник  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горни Дъбник:   Боженска  4, 1, 2,  Бузлуджа  22, 6, 7, 28, 18, 16, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 20, 15, 11, 12, 24, 8, 2,  Вл Заимов  35, 14, 33,  Г Г Деж  20, 24, 33, 27, 45, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 10, 13, 49, 5,  Г Димитров  132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133,  Ген Лавров  80,  Лазар Станев  8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6,  Маршал Толбухин  6,  П Р Славейков  18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25,  П.Яворов  6, 8, 9, 12, 2, 7, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13,  Р Даскалов  2, 4, 6,  Хаджи Димитър  27, 17, 14, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 5, 15, 19, 31, 28, 21, 13, 4, 26, 18, 37, 25, 39, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23,  Христо Смирненски  28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30

Община Искър  

На 23.09.2020 г. /08:46 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Староселци:   Александър Стамболийски  1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19,  Антон Иванов  12, 10, 8, 1, 4, 2,  Асен Халачев  21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5,  Васил Коларов  6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12,  Васил Левски  3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18,  Вела Пеева  4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3,  Вилхелм Пик  19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а,  Г Димитров  30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7,  Гачо Митков  8, 5, 3, 2, 4, 1,  Гео Милев  8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7,  Георги Кирков  11, 9, 7,  Гурко  2, 4,  Д-Р Бешев  1, 7, 3, 53,  Даме Груев  2, 4, 6,  Димитър Благоев  18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 Къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15,  Доровски  9, 7, 3, 4, 6, 5,  Дунав  1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6,  Извън Регулация  ,  Искър  2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6,  Карл Маркс  8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3,  Кирил и Методий  7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2,  Коста Златарев  20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11,  Кръстю Бешков  10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16,  Ленин  3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4,  Лило Тодоров  36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24,  Лиляна Бърдарова  1, 4,  Любен Каравелов  5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35,  Марица  8, 6, 10,  Маршал Толбухин  6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10,  Митка Гръбчева  1, 20, 4, 19, 2, 6, 8,  Митко Палаузов  5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3,  Московска  7, 8, 6, 5, 4, 3,  Н Й Вапцаров  5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15,  Неофит Бозвели  8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10,  Нинко Тодоров  6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17,  Огоста  1,  Отец Паисий  5, 7,  П Р Славейков  21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10,  П.К.Яворов  11, 7, 5, 9, 3, 1,  Панайот Хитов  1, 2,  Пеловска  4, 2, 5, 1, 8, 6, 3,  Пи000382-01  ,  Пирин  7, 9, 4, 1, 3, 5, 2,  Поп Андрей  7, 4, 8, 3, 2, 5,  Първи Май  2, 1, 3,  Райна Княгиня  6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3,  Раковски  1, 4, 7, 3, 5, 13,  Рила  7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11,  Родопи  1, 2,  Сергей Румянцев  2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18,  Скобелев  7, 5, 3, 1,  Средна Гора  5, 6, 1, 8, 3, 7,  Станке Димитров  3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7,  Стапански Двор  ,  Стара Планина  4, 1, 3, 5, 2,  Стефан Караджа  9, 11, 1, 2,  Стоян Даскалов  10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5,  Стоян Едрев  2, 6а, 8, 4, 2, 6,  Тодор Каблешков  6, 8, 1, 5, 4,  Тодор Матков  18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24,  Фердо  6, 1, 3, 4,  Хан Крум  2, 6, 4,  Христо Ботев  21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11,  Христо Кърпачев  6, 1, 3, 4,  Христо Манчев  24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1,  Христо Смирненски  2, 4,  Христо Стоянов  7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5,  Цветан Спасов  31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10,  Цвятко Георгиев  4, 1,  Яне Сандански  10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а,  Янтра  2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

Община Кнежа  

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Еница:   9-Ти Септември  8, 6, 5, 10, 14, 20, 16,  Георги Бенковски  4,  Георги С. Раковски  10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7,  Карл Маркс  25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7,  Кирил И Методий  3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6,  Лазар Станев  13, 11, 15,  Партизанска  5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./ –  Кнежа:   Калиакра  1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22,  Кресна  1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а,  Чайка  14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5

На 23.09.2020 г. /09:31 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:16 ч./ –  Кнежа ЕН ТАБАКО ЕООД

Община Левски  

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Божурлук:   Албатрос  9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14,  Албена  3, 1,  Виктория  3, 7, 1, 2,  Даскал Ников  1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23,  Зорница  6, 1, 4,  Йордан Миланов  30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7,  Лом  2, 1,  Мургаш  1, 4, 2,  Никола Петков Караников  28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23,  Огоста  2,  Осъм  1,  Пирин  10,  Прохлада  6, 1, 4, 2, 8, 14,  Рожен  1,  Ропотамо  2,  Сидер Юнак  20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16,  Средна Гора  11,  Тунджа  3, 1, 2,  Хвойна  4, 1, 2, 3,  Черни Връх  2, 3,  Шипка  7, 3, 1, 2, 6

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Деляновци:   Двадесет И Втора  6, 2, 4,  Двадесета  5, 6, 7, 19, 13, 11,  Дванадесета  8,  Девета  4, 2,  Десета  6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3,  Единадесета  4, 3, 1, 7,  Осма  6, 4, 8, 1, 2, 10,  Първа  36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32,  Седма  1,  Тринадесета  14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16,  Шеста  4, 9, 2, 5, 3, 7, 1

На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  40 Люляк, 45, 34 Люляк3, 42, 50, 40, 40 Люляк4, 17, 25, 17 Локомотив, 21, 61, 49 Деница, 47 Шапкарско Ателие, 47 Ет Анди- Детско Облекло, 63 Васил Левски, 55, 47 Павелион Вестници, 47 Павелион Копчета Тик – Так, 63, 47, 18 Вега, 33 Утро 2, 22, 18, 27 Утро, 28а, 29 Утро, 24, 20а, 35 Утро, 28, 37, 31, 39, 30, 33 Утро, 29, 35, 27, 26, 20, 35 Утро 2, 31 Утро, 16, 36 Люляк 1, 1, 34, 41, 38 Люляк 2, 35, 36, 45, 36 Люляк, 38, 34 Люляк 3, 32, 38 Люляк, 47, 41, 43, 2,  България  41, 58, 47, 41,  Васил Левски  36, 30а, 38, 30, 55, 57, 40, 53, 43а, 43,  Иван Вазов  17, 15, 7, 11, 1, 5, 2, 21, 13, 23, 9, 19, 7а, 25,  Кирил И Методий  32, 34, 28, 30, 34 Победа, 22, 24,  Крум Попов  12, 14 Бреза, 12 Пирин, 10а,  Малчика  18, 20, 26, 31, 33, 23, 21, 22, 16, 35, 28, 24, 29, 25,  Найден Геров  10, 1а, 4, 6, 12, 7, 3, 8, 11, 2, 5, 9,  П.К.Яворов  63,  Свобода  1, 2 Мизия, 4,  Хан Аспарух  1 Бузлуджа –  Гараж,  Христо Ботев  52,  Христо Смирненски  27, 28, 25, 20, 29, 15, 27, 19а, 16, 17, 21, 30, 22, 14, 30а, 23, 26, 25а, 19, 24, 18, 20а, 13

На 21.09.2020 г. /08:31 – 15:00 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Ангел Кънчев  15, 18, 17, 19,  Витоша  2, 7, 9, 3, 5, 4, 8, 1, 6,  Княз Борис  25 А, 10, 20а, 21, 22, 23, 16, 25, 33, 15, 18, 19, 12, 35, 24, 35а, 29, 8, 26, 14, 31, 17, 20, 12а, 18а,  Лазар Станев  30, 15, 3, 16, 26, 24, 10, 11, 26а, 22, 7а, 18, 4, 2, 7, 25, 38а, 5, 25а, 12, 36, 1, 21, 38, 31, 32, 6, 19, 9, 27, 34, 18а, 14, 8, 17, 20, 29, 40, 9а, 28, 20а, 13,  Милин Камък  25, 34, 42, 46, 27, 19, 30, 32а, 21, 33, 40, 29, 32, 23, 36, 44, 38, 48,  Райко Даскалов  47а, 56, 58, 53, 46а, 49а, 52, 48, 51, 49, 46, 54, 47

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Стежерово:   Аксаков  2, 4, 11, 1, 1,  Ал.Константинов  21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69,  Антон Страшимиров  5, 2,  Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22,  Асен Халачев  9, 5, 2, 11, 3, 7,  Балкан  5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14,  Беласица  9,  Борко  12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2, 20, 18,  Васил Левски  6, 6, 2,  Вежен  1, 3,  Вела Пеева  12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10,  Виктория  13, 2, 5, 3,  Вл.Заимов  6, 1, 5, 4, 9,  Вл.Тричков  1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15,  г.Бенковски  6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20,  г.Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Гатю Коларов  6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22,  Гео Милев  6, 4,  Гоце Делчев  6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8,  Д.Бендерски  1,  Д.Грънчаров  3, 1,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Димо Хаджидимов  4, 6, 10, 8,  Дунав  6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23,  Жданов  3, 6, 1, 9, 10,  Ив.Вазов  23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39,  Йорданка Николова  10, 4, 3а, 6, 7, 1,  Л.Каравелов  8, 10, 12, 10,  Л.Станев  1,  Люляк  8, 6, 2, 1, 3, 16,  Малчика  3, 5, 9, 2,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Младен Блажев  1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Петко Напетов  16,  Пирин  12,  Райко Даскалов  6, 2,  Рила  2, 1, 6, 8,  Ропотамо  1,  Сенко  13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3,  Стара Планина  1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  УПИ Viii-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Кабакчиев  4, 1, 5,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7,  Цанко Церковски  4, 1, 20,  Яне Сандански  6,    Vt 5515

Община Никопол  

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./ –  Драгаш Войвода:   Драгаш Войвода  6, 5, 2, 7, 3, 4, 1,  Евлоги Ангелов  10, 8, 18, 5, 15, 12, 3, 9, 11, 2, 14,  Любен Дочев  49, 31, 9, 11, 45, 39, 23, 37, 21, 36, 17, 13, 35, 47, 29, 42, 15, 53,  Петър Велчев  46, 38, 40, 63а, 60, 54, 56, 87, 85, 83, 79, 36, 62, 68, 91, 90, 75, 81, 95, 71, 67, 48, 77, 63, 65, 69, 57, 51, 58, 55, 50, 61а, 64, 93, 5, 66, 59, 61, 44, 49,  Роден Кът  6, 5,  Страхил Войвода  6, 8,  Ю.А.Гагарин  18, 17, 16, 24, 21, 14, 19, 12, 15, 30, 26, 20

На 21.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./ –  Лозица,  Общ. Никопол:   Борис Ганев  45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50,  г.С.Раковски  6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25,  Георги Бенковски  2,  Иван Вазов  30, 21, 13, 33, 33,  15, 37, 25, 17 Къща, 23, 31, 29, 27,  Христо Енчев  27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Муселиево:   Беласица  1, 5, 3, 7, 6, 4, 8, 2,  Бенковски  1, 7, 5,  В Коларов  20, 24, 23, 22, 18, 19, 15, 25, 21, 17, 27,  Искър  36, 30, 29, 24, 19, 20, 25, 34, 17, 38, 32, 28, 23, 13, 21, 22,  Кирил И Методий  27, 23, 20, 9, 22, 13, 10, 19, 6а, 15, 24, 14, 12, 8, 19а, 17, 18, 21, 11, 7,  Люлин  19, 12, 10, 11, 16, 7, 17, 21, 13, 15, 23, 25,  Малчика  6а, 6, 4,  Местн.Кантона  Кладенец,  Христо Ботев  31, 38, 36, 27, 42, 35, 33, 29, 46, 40, 48,    29

На 21.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./ –  Муселиево:   Бенковски  2,  В Коларов  11, 14, 8а, 2, 7, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 12, 13,  Вела Пеева  5, 7, 8, 10, 13,  Г Димитров  40, 49, 38, 34, 36, 53, 45, 55, 37, 32, 30, 43, 47, 36а, 51,  Гео Милев  16, 19, 17,  Дунав  1,  Кирил И Методий  2, 3, 5, 4, 1,  Малчика  12, 14, 10, 8,  Местност Долни Върби  ,  Пирин  1, 7, 11, 2, 8, 6, 9, 4, 5, 10, 3, 13, 3а,  Ст Караджа  1, 13, 9, 10, 2, 4, 7, 5, 6, 14, 3, 12, 11,  Христо Ботев  50, 39,  Шипка  2, 3, 1, 10, 7, 9, 4

На 24.09.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Санадиново ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД

Община Плевен  

На 21.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Беглеж:   Георги Стоянов  16, 20, 10, 12, 18, 14, 8,  Долна Елия  ,  Криводер  6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3,  Лазар Станев  2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1,  Местност Долната Елия Пи-022048  ,  Назъм Хикмет  7, 16, 22, 18, 20, 21, 17,  Патю Доков  4, 2, 1,  Септемврийско Въстание  2, 14, 16, 18, 10,  Цанко Славчев  110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138

На 21.09.2020 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Гривица:   Козлодуй  10, 13, 11

На 21.09.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Гривица ОКТОПОД ИНВЕСТ ХОЛДИНГ ЕАД       

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Опанец,  Общ. Плевен:   Александър Стамболийски  134 А, 128, 110, 74, 94, 132, 146, 130, 77, 120, 144, 55, 47, 122, 106, 134, 102, 49, 97, 65, 100, 67, 51, 89, 69, 124, 73, 108, 98, 118, 140, 138, 45, 81, 79, 114, 148, 152, 126, 57 А, 96, 72, 116, 112, 104 А, 93, 3, 83, 104, 53, 136, 60, 23, 27, 56, 64, 66, 48, 37, 25, 29, 52, 72, 68, 21, 50, 33, 35, 41, 31, 74, 70, 76, 62, 54, 19, 46, 2, 17, 26, 30, 14, 20, 38, 36, 13, 15, 28, 3, 24, 7, 44, 16, 34, 12, 11, 32, 9, 6, 4, 39, 2, 5, 18, 22, 8, 1, 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88,  Асен Халачев  2, 4, 3, 1,  Бузлуджа  10, 1, 6, 8, 7, 5, 2, 4,  Васил Левски  42, 36, 44, 38, 28, 1, 4, 32, 22, 14, 30, 8, 12, 18, 10, 20, 17, 6, 2, 16, 26, 24,  Вит  15, 12, 3, 6, 19, 17, 4, 11 А, 9, 10, 13,  Витска Ялия  ,  Георги Бенковски  17, 15, 8, 14, 11, 9, 2, 10, 4, 1,  Георги Кирков  13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5,  Гьола  ,  Дружба  8, 1а, 2, 1, 1в, 3,  Иван Нанов  13, 11, 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13,  Каменна Могила  ,  Кирил И Методий  23, 13, 8, 11, 3, 7, 15, 16, 9, 18а, 42, 4, 12, 14, 17, 19, 23, 10, 6, 2, 5, 20, 21, 22, 18, 1, 24, 28, 36, 40, 26, 38, 34, 32, 30, 42,  Местност Под Село  1,  Панайот Волов  1, 5, 2, 3,  Петър Габровски  21, 20, 3, 9, 15, 11, 4, 7, 2, 13, 12, 17, 6, 8, 1, 10, 1а, 19, 5,  Рила  4, 2, 6, 16, 18, 10, 8, 12, 20, 7, 1, 14,  Старо Село  ,  Стопански Двор  ,  Съгласие  5, 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12,  Трети Март  55, 78, 63, 25, 29, 21, 35, 19, 17, 27, 11, 15, 13, 9а, 31, 23, 9, 33, 44, 45, 59, 37, 60, 47, 51, 55, 56, 54, 57, 41, 39, 53, 46, 50, 43, 48, 49, 52, 58, 42, 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3,  Хаджи Димитър  5, 9, 7, 6, 14, 17, 13, 11, 10, 4, 18, 15, 3, 16, 1, 8, 2,  Христо Ботев  7, 3, 6, 14, 11, 15, 1, 17, 8, 12, 10, 9,  Христо Сръбски  10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, 32, 35, 34, 38, 30, 25, 33, 55, 45, 28, 39, 61, 31, 20, 24, 53, 48, 63, 42, 18, 22, 37, 47, 19, 59, 27, 23а, 29, 40, 21, 65, 51, 56, 23, 60, 57, 58, 54, 41, 46, 62, 43,  Цветан Спасов  2, 12, 8, 10, 4, 3, 14, 1, 5, 6, 13, 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24,  Янко Забунов  1, 6, 10, 3, 2, 8, 4

На 25.09.2020 г. /16:00 – 17:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен:   XXI  ,  Българска Авиациа /Индустр.  27,  Георги Кочев  104, 102, 104,  Георги Кочев  106,  Западна Идустриална Зона  604в,  Индустриална Зона  Склад, Печатница, Входа На Домостроителния, Станция 3,  Индустриална Зона Кв.603  ,  Местн.Западна Идустриална Зона  Заготвителна База, До Метро, Район Метро, Бетонов Възел, Кв.610,  Метро  3,  Строител  5

На 23.09.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен:   XXI  ,  Българска Авиациа /Индустр.  27,  Георги Кочев  106,  Георги Кочев  104, 102, 104,  Западна Идустриална Зона  604в,  Индустриална Зона  Склад, Печатница, Входа На Домостроителния, Станция 3,  Индустриална Зона Кв.603  ,  Местн.Западна Идустриална Зона  Заготвителна База, До Метро, Район Метро, Бетонов Възел, Кв.610,  Метро  3,  Строител  5

На 21.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Плевен:   Асен Златаров  43, 44, 45, 33, 38, 36, 47, 40, 49, 42, 34, 41, 35, 37,  Веслец  16, 14, 8, 12,  Генерал Ганецки  75а, 34, 60, 56, 41, 54, 64, 44, 36, 59, 52, 63, 71, 57, 75, 53, 42, 58, 77, 67, 69, 32, 47, 73, 37, 65, 40, 35, 61, 49, 39, 45, 38, 62, 55, 48, 43,  Десети Декември  37, 41а, 41, 45, 44, 42, 38, 38 Гж, 40, 38 А,  Осогово  35, 37,  Пловдив  4, 2, 10, 6, 8,  Христо Ботев  115 Гж, 105, 115, 101, Пред 115, 85 А, 105 Гж

На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Плевен:   Асен Златаров  43, 44, 45, 33, 38, 36, 47, 40, 49, 42, 34, 41, 35, 37,  Веслец  16, 14, 8, 12,  Генерал Ганецки  75а, 34, 60, 56, 41, 54, 64, 44, 36, 59, 52, 63, 71, 57, 75, 53, 42, 58, 77, 67, 69, 32, 47, 73, 37, 65, 40, 35, 61, 49, 39, 45, 38, 62, 55, 48, 43,  Д.Константинов/Ц.Спасо/  22, 39, 20, 41, 43,  Десети Декември  37, 41а, 41, 45, 44, 42, 38, 38 Гж, 40, 38 А,  Катя Попова  1, 6, 9, 10, 1а, 14, 8а, 12, 8, 13, 20, 11, 22, 5, 3,  Мусала  20, 24, 20 Мечта, 22, 17, 21,  Ниш/Ал.Пъшев/  11, 9, 13, 12, 5, 3, 6, 4а, 2, 7, 4, 8, 10, 3а, 3б,  Осогово  35, 37,  Пловдив  4, 2, 10, 6, 8,  Радецки  41 А, 22, 20, 18, 21, 45, 26, 39, 35, 37, 23, 25, 43, 31, 33, 43а, 41,  Сан Стефано  3,  Средна Гора  16,  Христо Ботев  115 Гж, 105, 115, 101, Пред 115, 85 А, 105 Гж,  Шар Планина  22, 23, 20,  Шипка  19 А, 23а, 19, 21

На 23.09.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/  31, 27,  Георги Кочев  14, 12, 16,  Гренадирска  98, 110, 106, 108, 100, 119,  Неофит Рилски  2

На 21.09.2020 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Плевен:   Богданци  4, 6,  Бяло Море/Н.Тинков/  15, 17, 20, 19, 9, 30, 4, 28, 13, 24, 5, 16, 7, 21, 11, 29, 26,  Димчо Дебелянов  3, 9, 7, 2, 4, 5, 11,  Драгоман/Ц.Кисьов/  4, 10, 15, 6, 19, 13, 8, Рила, 11, 7б, 17, 7, 12, 15а,  Дряново  3а, 3, 3б, 1,  Княз Борис I/В.Ангелов/  4, 12, 20б, 11, 3, 14, 7, 10, 13, 8, 9, 2, 15, 20, 1, 6, 16,  Хилендар  8, 5, 3, 4, 7, 6

На 23.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 25.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Браила  4, 3, 5, 7, 12,  К.Охридски/Карл Маркс/  9, 11,  Москва  11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 ТП  282, 15а, 31, 21,  Републиканска  19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23,  Русе/Д-Р Бешев/  36, 46, 42, 44,  Сергей Румянцев  3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6,  Спартак  5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 На ТП 282 Клон Б, 1, 7, 2,  Христо Ясенов  5, 3, 1

На 24.09.2020 г. /12:31 – 16:00 ч./ –  Плевен:   България  25,  Дружба  С/У118, 115, ,  Ср/У Бл.119 Зад Бензиност,  Допощатад-Ба, М-Стдюлюмсуза,  Роса  6

На 21.09.2020 г. /09:01 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.  1,  Западна Идустриална Зона  604б,  Индустриална Зона  Бет Възел, Складова База

На 25.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Вардар/П.Пеловски/  19, 16, 18, 14, 6, 21, 27, 23, 25,  Велес/Ал.Дунчев/  3, 4, 9, 11, 13, 5,  Генерал Атанас Стефанов  ,  Генерал Колев  2, 7, 1,  Гургулят  7, 13, 15, 9, 3,  Сан Стефано  38, 36,  Скопие  6

На 25.09.2020 г. /10:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Възраждане  3,  Проф.Илия Бешков  7,  Сан Стефано  3

На 24.09.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Генерал Колев  13, 4, 2, 14, 3,  Любен Каравелов  14, 20,  Петко Каравелов  18, 22, 16, 20, 14,  Сан Стефано  46, 54, 40, 48, 42, 44, 29, 58, 60, 68, 56, 62, 52, 27, 50, 31

На 24.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Индже Войвода/Хр.Кърпа/  16,  Кайлъка  348

На 23.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Индже Войвода/Хр.Кърпа/  9,  Райна Княгиня  14

На 21.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Камчия  9,  Христо Ботев  48, 44, 44 204-І

На 23.09.2020 г. /09:16 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Преслав  29,  Русе/Д-Р Бешев/  33, 43, 37, 8, 37 А, 41, 29, 37, 35 А, 37 Мг, 35, 10, 41 Ат, 31, 39, 37 А, 10

Община Червен бряг  

На 24.09.2020 г. /09:16 – 14:00 ч./ –  Койнаре:   Антон Иванов  4, 1, 13, 5, 15, 3, 10, 2, 6, 9, 8, 11, 4а, 7, 10а, 12,  Антон Страшимиров  4, 2, 6,  Бузлуджа  5, 4, 1, 2,  В.Коларов  3, 15, 9, 7, 2а, 8, 4, 1, 6, 5, 2,  В.Левски  35, 7, 9, 1, 5, 3,  Владимир Поптомов  14, 5, 1, 10, 3, 2, 12, 4, 8, 6,  Иван Вазов  31, 37, 15, 11, 2, 5, 25, 13, 7, 17, 33, 9, 19а, 3, 23, 21, 29, 27,  Иван Точев  22, 13, 14, 19, 18, 17, 3, 5, 15, 9, 6, 2, 4, 24, 21, 12, 16, 8, 1, 7, 11, 10,  Искър  3, 2, 1,  Милчо Симеонов  11, 29, 7, 20, 9, 37, 33, 17, 22, 27, 31, 32, 45, 41, 30, 13, 18а, 26, 36, 12, 24, 44, 39, 6, 42, 10, 8, 34, 8а, 2, 1, 15, 28, 19, 46, 18, 25, 38, 4, 35,  Родопа  16а, 22, 3, 1а, 12, 20, 18, 1, 8, 4, 5, 2, 6,  Христо Смирненски  3, 2, 1, 8, 10, 6

На 21.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   Бренишка  15, 13, 3, 5,  Дойновска  23, 27, 33, 11, 31а,  Комитска  27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13,  Матинска  5, 3, 1,  Осем Опълченци  73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50,  Христо Ботев  76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82

На 21.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал.Стамболийски  6, 5, 4, 3, 2, 1,  Асен Златаров  10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Вл Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г.Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Д.Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П.Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1,  Зл.Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив.Вазов  2, 4, 1, 3,  К.и Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  5, 3, 13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа,  Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 23.09.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г.Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

На 21.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 23.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.09.2020 г. /08:31 – 16:16 ч./   На 25.09.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Червен Бряг:   510001  ,  V Кв.  ,  Ал Стамболийски  1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б,  Барбарати  6, 5, 4,  Бено Вълчев  12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37,  Братя Миладинови  4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35,  Бузлуджа  2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15,  Гоце Делчев  10, 15, 16, 18, 13,  Гурко  17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил.Сграда, 14, 6,  Ивайло  40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38,  Илю Войвода  30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10,  Княз Александър Батенберг  5,  Лазар Ръжанов  17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14,  Лалка Батова  6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13,  Марица  15, 13, 11, 5, 15а, 7,  Сава Младенов  36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35,  Странджа  9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б,  Чавдар Войвода  2, 1,  Яворов Изток  17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 21.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./   На 23.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./   На 24.09.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./ –  Чомаковци:   42-ра   3, 1,  47-ма  6, 12, 4, 8, 1,  50-та   3, 5, 4, 9, 1, 2,  51-ва  1,  54-та   5, 4, 9, 15, 13, 7, 2, 11, 6,  55-та   10, 1, 8, 6, 3, 2,  56-та   8, 4, 6, 10,  58-ма  23, 21, 11, 10, 6, 31, 9, 2, 33, 17, 29, 13, 37, 15, 19, 4,  59-та   4,  62-ра   8,  8-ма  14,  Александър Стамболийски  1, 3, 17, 4, 10, 7, 14, 5, 15, 12, 2, 13, 9, 6, 8, 19, 11,  Асен Златаров  1, 4, 6, 2,  Васил Левски  30, 22, 5, 16, 10, 38, 1, 28, 36, 9, 7, 11, 26, 14, 37, 18, 6, 20, 41, 3, 12, 39, 24, 4, 8,  Гео Милев  1,  Георги Бенковски  10, 5, 3, 45, 14, 4, 8, 2, 11, 12, 7, 13, 6,  Иван Вазов  3, 5, 2, 4,  Любен Каравелов  3, 8, 11, 6, 9, 2, 4, 7, 13, 1,  Петдесет и втора  4, 6, 2,  Плиска  1, 4, 2, 6, 7, 3, 12, 8, 10, 5,  Христо Ботев  43.

Област Плевен  

Община Белене  

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Белене:   Ангел Кънчев  8а, 12, 2, 8, 4, 10, 6а, 14, 4а, 12а, 18, 17, 16, 10а, 16а, 12б,  Арда  5, 2, 6, 8, 4, 3, 3а, 10,  Асен Златаров  10, 4, 15а, 11, 7, 4а, 15, 3, 5, 1, 6б, 9, 10а, 2, 13, 6а, 8, 6,  Бенковска  9, 8, 5, 10, 12, 6, 7, 11, 3, 24, 14,  Войнишка  4, 2,  Възраждане  15, 31а, 21а, 54, 46, 52, 29, 21, 13, 11, 44, 29а, 19, 40б, 54б, 19в, 17, 42, 9, 23, 27а, 48а, 48, 38, 42а, 36, 50, 25, 36а, 19б, 27, 40а,  Гео Милев  65,  Епископ Евгени  Босилков  3а, 13, 9, 13а, 5а, 7, 3, 16, 18, 11, 5,  Милин Камък  3, 1, 2,  Митническа  10, 8, 7, 6, 4, 2, 14, 14а,  Опълченска  6, 5а, 10, 5, 8, 12,  Отец Паисий  29,  Синчец  2,  Столетов  23, 16, 21, 23а, 27, 10а, 14, 25, 12,  Страцин  5, 7,  Трайчо Костов  15, 18а, 17, 19, 12в, 14, 20, 16,  Цанко Церковски  20, 26б, 27а, 12, 7а, 1, 2, 18а, 26, 19, 18, 26а, 25, Канализация, 11, 7, 17, 15, 13, 19а, 21, 10, 6, 8а, 9а, 20а, 23, 22а, 22б, 16, 5, 4, 8, 3а

На 28.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./ –  Белене:   Васил Левски  63, 34а, 36, 49а, 34, 55, 41, 57а, 30, 42а, 57в, 39, 49, 47, 45а, 53, 57, 43, 40, 42, 38, 46, 51, 55в, 59, 59а, 32, 61, 44,  Войнишка  2а,  Възраждане  9а, 32, 7, 30, 34, 9б, 26а, 9в, 34а, 28,  Димитър Благоев  29, 23, 38, 36, 34, 42, 30, 23а, 29а, 13, 48, 15а, 46, 28, 26, 15, 50, 44, 40, 19, 25, 24, 27, 21, 11, 17,  Иван Вазов  21,  Кирил И Методий  28, 29, 23, 19, 38, 38а, 17в, 30, 28а, 32, 22, 31, 21, 17б, 24, 34, 36, 17, 25, 21а, 26, 17а, 18, 20, 27, 31а,  Клокотница  30, 35, 34, 40, 28, 27, 24а, 33, 26, 37а, 36, 35а, 29, 38, 24, 32, 37, 41, 43а, 39, 22, 31, 28а, 25,  Отец Паисий  24, 30, 21, 26а, 18а, 2, 16, 17, 23, 19, 27, 11, 24а, 21а, 13, 32, 28, 20а, 16а, 7, 22, 3а, 17а, 1, 6, 30а, 12, 10, 12а, 9, 4а, 8, 15, 20, 21б, 19а, 18, 26, 14, 3, 25, 5, 4,  Охрид  6, 6а, 8, 7, 1, 14, 4, 10, 12, 3, 3а, 5,  Светлин  2,  Трайчо Костов  13, 12а, 1а, 8, 10, 7, 5, 4, 12, 2, 3, 6, 1, 11, 12б, 9, 2а,  Христо Смирненски  38а, 41, 31, 39, 33а, 38, 48, 40а, 50, 42, 29, 37, 28, 30а, 32, 46, 36, 43, 40, 30, 33, 52, 26, 44, 29а, 34, 35

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белене:   Вит  1, 7, 2, 5, 3,  Гео Милев  16,  Драва  5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4,  Дунав  2, 19,  Иван Вазов  26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30,  Кирил И Методий  33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44,  Клокотница  5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2,  Фердинад  Дечев  36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а,  Фердинанд  Дечев  21,  Христо Смирненски  17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18

На 28.09.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Белене:   Витоша  6, 4, 1, 5, 5а, 4а,  Възраждане  52, 62,  Гео Милев  50, 46а, 42, 37а, 34, 54, 43, 58, 60, 35, 31, 33, 51, 53, 38, 46, 56, 41, 39, 39а, 50а, 40, 47 Мбал, 29а, 55, 48, 52, 44а, 49, 37, 32, 36,  Димитър Благоев  33а, 56, 54, 56а, 33, 54а, 31, 52, 35,  Иван Вазов  23, 50, 35а, 29, 44а, 35, 25а, 38а, 48, 48а, 40, 42, 33а, 44, 46а, 46, 27, 23а,  Първи Май  48, 44,  Столетов  3, 15, 10, 5, 4, 11, 17, 7, 17а, 13, 4а, 9, 15а, 19, 1, 2, 4б,  Странджа  7, 1а, 8, 1б, 1, 22, 2, 6а, 14, 24, 9, 20, 2а, 15а, 5, 15, 18, 3, 16, 13, 11, 4а, 4, 10,  Цанко Церковски  24

Община Долна Митрополия  

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Беласица  4, 1, 3, 6,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Гаврил Генов  5, 2,  Иван Вазов  2, 23, 27,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Неофит Рилски  11,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10,  Славянска  2,  Хан Аспарух  1, 3,  Цветан Гевезовски  10

Община Долни Дъбник  

На 29.09.2020 г. /00:01 – 16:00 ч./ –  Бъркач:   І-445,  Стр. Кв. 27  ,  Александър Стамболийски  13, 3, 6, 10, 1, 5, 8, 11, 7, 15, 4,  Анжело Димитров  1, 17, 15, 16, 29, 23, 13, 11, 8, 7, 19, 2, 22, 9, 18, 26, 6, 27, 5, 25, 12, 10, 3, 14, 20,  Банска  2, 4,  В.И.Ленин  5,  Васил Цаков  2, 14, 9, 17, 24, 25, 23, 20, 13, 36, 15, 6, 10, 30, 26, 8, 38, 19, 34, 22, 11, 7, 18, 4, 12,  Витоша  2, 6, 4,  Димитър Благоев  1,  Н.Й.Вапцаров  4, 9, 7, 5, 6, 2, 3, 11,  Никола Радев  2, 4, 3, 6, 5,  Околовръстна  20, 26, 22, 24,  Река Вит  3, 9, 2, 5, 7, 4, 11,  Рубин  4,  Сибирска  8, 6, 1, 4, 2,  Слави Алексиев  6, 4,  Средна Гора  6, 4, 16, 13, 9, 10, 1, 8, 20, 11, 18, 12, 5, 3, 7, 14, 2,  Христо Ботев  9, 13, 11, 15, 17, 16, 10, 20, 14, 12,  Шипка  1, 12, 6, 8, 10, 4, 5, 3, 2,    1 Кв.27,  УПИ-I-445

На 01.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:16 – 16:00 ч./ –  Бъркач:   І-445,  Стр. Кв. 27  ,  Александър Стамболийски  13, 3, 6, 10, 1, 5, 8, 11, 7, 15, 4,  Анжело Димитров  1, 17, 15, 16, 29, 23, 13, 11, 8, 7, 19, 2, 22, 9, 18, 26, 6, 27, 5, 25, 12, 10, 3, 14, 20, 31, 30, 28,  Банска  2, 4,  В.И.Ленин  5, 10, 35, 11, 21, 47, 43, 37, 29, 15, 18, 31, 25, 45, 9, 33, 41, 16, 7, 8, 26, 39, 27, 53, 4, 19, 22, 23, 51, 14, 17, 12, 49, 13,  В.Коларов  1, 26, 2, 24, 6, 20, 14, 18, 4, 16, 10, 22, 12, 28, 8,  Васил Левски  18, 10, 8, 12, 2, 22, 7, 9, 5, 14, 16, 1, 20, 3, 24, 4, 6,  Васил Тодоров  17, 29, 27, 32, 8, 22, 18, 14, 12, 5, 2, 16, 28, 7, 25, 31, 10, 11, 15, 6, 1, 19, 20, 23, 24, 9, 3, 30, 21, 26, 4,  Васил Цаков  2, 14, 9, 17, 24, 25, 23, 20, 13, 36, 15, 6, 10, 30, 26, 8, 38, 19, 34, 22, 11, 7, 18, 4, 12,  Витоша  2, 6, 4,  Въло Йотов  4, 6, 10, 2, 14, 12, 8,  Георги Димитров  26, 16, 30, 12, 14, 9, 15, 42, 3, 20, 34, 10, 8, 25, 19, 38, 36, 5, 22, 28, 17, 21, 18, 29, 7, 23, 24, 6, 31, 32, 13, 27, 11, 13а, 4, 40,  Димитър Благоев  1, 6, 13, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 19, 15, 8, 12, 7, 5, 3, 16, 23, 25, 21,  Иван Вазов  3, 6, 8, 4, 10, 1,  Край Село  ,  Местност Барата  ,  Местност Край Село  ,  Механизатор  2, 1, 3,  Мусала  1, 3, 2, 5,  Н.Й.Вапцаров  4, 9, 7, 5, 6, 2, 3, 11,  Найден Американски  14, 7, 16, 2, 4, 9, 10, 18, 8, 5, 3, 6, 12,  Никола Радев  2, 4, 3, 6, 5,  Околовръстна  20, 26, 22, 24, 8, 15, 13, 2, 4, 11, 17, 14, 6, 25, 12, 23, 16, 10, 1, 3, 21,  Партизанска  5, 2, 3, 1, 4,  Пирин  3, 15, 4, 1, 2, 13, 7, 5, 6, 8, 9, 11,  Река Вит  3, 9, 2, 5, 7, 4, 11,  Родопи  2, 4,  Рубин  4,  Руски Път  5, 1,  Сибирска  8, 6, 1, 4, 2,  Слави Алексиев  6, 4,  Средна Гора  6, 4, 16, 13, 9, 10, 1, 8, 20, 11, 18, 12, 5, 3, 7, 14, 2,  Стара Планина  17, 12, 9, 10, 4, 1, 6, 3, 13, 5, 19, 15, 8, 2,  Стоян Едрев  26, 9, 1, 2, 4, 30, 28, 12, 18, 20, 24, 3, 5, 8, 6, 32, 7, 16, 34, 10,  Студенец  4,  Христо Ботев  9, 13, 11, 15, 17, 16, 10, 20, 14, 12, 6, 4, 5, 1, 7, 3, 8, 10, 2,  Цветан Спасов  10, 11, 1, 3, 6, 8, 2, 12, 5, 4, 7, 9,  Шипка  1, 12, 6, 8, 10, 4, 5, 3, 2,    1 Кв.27,  УПИ-I-445

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горни Дъбник:   Ал Стамболийски  2, 3, 8, 4,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Васил Левски  1,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл Заимов  15, 9, 11, 13,  Вл И Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11,  Г Бенковски  12, 10, 6, 8,  Г. Г. Деж  33,  Г Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100,  98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2,  П Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10,  Петър Берон  6, 1, 3,  Ст Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18,  Черковна  1

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горни Дъбник:   Боженска  4, 1, 2,  Бузлуджа  22, 6, 7, 28, 18, 16, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 20, 15, 11, 12, 24, 8, 2,  Вл Заимов  35, 14, 33,  Г. Г. Деж  20, 24, 33, 27, 45, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 10, 13, 49, 5,  Г Димитров  132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133,  Ген Лавров  80,  Лазар Станев  8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6,  Маршал Толбухин  6,  П Р Славейков  18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25,  П Яворов  6, 8, 9, 12, 2, 7, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13,  Р Даскалов  2, 4, 6,  Хаджи Димитър  27, 17, 14, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 5, 15, 19, 31, 28, 21, 13, 4, 26, 18, 37, 25, 39, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23,  Христо Смирненски  28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30

На 01.10.2020 г. /09:16 – 16:00 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 15:16 – 16:00 ч./ –  Градина,  Общ. Долни Дъбник:   V-297,  Кв. 68/Стопански Двор/  ,  Бачо Киро  13, 2, 17, 21, 14, 5, 20, 19, 7, 23,  В. Левски  1,  Васил Априлов  5, 3, 10, 12, 8, 7, 2, 16, 1, 6,  Вит  33, 2, 31, 9, 29, 21, 15, 28, 19, 20, 30, 39, 22, 24, 27, 11, 14, 16, 32, 23, 4, 10, 25, 6, 8, 37, 3, 34, 1, 17, 12, 13,  Витоша  10, 2, 4, 15, 19, 18, 14, 11, 3, 7, 5, 8, 21, 6, 9, 1, 13, 20, 16, 12,  Вихрен  7, 4, 1, 5, 9, 2,  Георги Бенковски  2, 5, 7, 1, 4, 9, 6,  Георги С Раковски  11, 13, 4, 17, 15, 9, 19, 1, 2, 3,  Иван Вазов  1, 3, 6, 4, 5, 2,  Кирил И Методий  16, 18, 27, 25, 21, 7, 5, 19, 10, 8, 12, 4, 3, 6, 11, 15, 1, 17, 13, 9,  Колю Фичето  3, 6, 8, 9, 7, 5, 1,  Любен Каравелов  5, 2, 8, 12, 7, 10, 11, 6, 9, 1,  Марица  14, 24, 9, 12, 34, 1, 10, 8, 30, 3, 5, 11, 26, 7, 28,  Морава  7, 4, 5, 8, 6, 3, 1, 10, 9, 2,  Мусала  6, 2, 3, 7, 1, 5, 4,  Неофит Рилски  5, 2, 3,  Опълченска  3, 1,  Осогова  7, 6, 5, 8, 3, 2, 4, 10, 9,  Отец Паисий  2, 3, 1, 4,  Панайот Волов  8, 4, 2, 1, 6,  Прага  2, 4, 3, 1,  Първи Май  24, 79, 34, 47, 71, 15, 63, 56, 28, 55, 52, 16, 9, 73, 48, 33, 65, 29, 22, 4, 1, 6, 41, 54, 31, 46, 36, 13, 27, 23, 49, 39, 57, 20, 2, 58, 75, 11, 3, 25, 61, 35, 64, 5, 42, 21, 69, 14, 38, 53, 45, 10, 50, 59, 67, 44, 40, 30, 8, 7, 18, 51, 77,  Рила  16, 6, 8, 3, 10, 12, 14, 1, 5, 2, 7, 9,  Симеон Василев  11, 6, 10, 13, 7, 9, 12, 8, 5, 3, 1,  Стара Планина  6, 4, 10, 14, 17, 7, 15, 5, 19, 12, 2, 18, 11, 8, 1, 16, 3, 9,  Странджа  15, 18, 1, 20, 8, 22, 7, 12, 14, 4, 17, 13, 21, 11, 5, 2, 6, 3, 19,  Тодор Каблешков  26, 18, 15, 5, 2, 8, 16, 6, 40, 32, 4, 1, 9, 7,  Хаджи Димитър  9, 6, 1, 2, 7, 4, 5, 8, 3, 11,  Христо Ботев  2, 1, 5, 7, 3, 11,  Шар Планина  8, 2,  Шипка  1, 3

На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Кирков  ,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  1,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Шипка  2, 1, 4

На 01.10.2020 г. /09:16 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  12, 22,  Арда  8а, 7, 18, 10, 20, 13, 14, 19, 3, 8, 10а, 4, 6, 2, 16, 5, 15, 12а, 17, 9,  Босфора  2, 5, 4, 3, 6, 1, 7, 1а,  Бузлуджа  9, 13, 16, 4, 8, 24, 5, 2, 6, 12, 22, 1, 10, 3, 7, 15, 14,  Букурещ  3, 11, 1, 4, 9, 8, 2,  В Левски  12, 5, 14, 18, 3, 8, 6, 7, 1, 4, 2, 20,  Васил Коларов  22,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1, 17, 20, 12, 25, 23, 19, 22, 18, 21,  Девети Септември  15, 7, 13, 3, 2, 17, 9, 6, 5, 11, 10, 8, 4, 12, 1,  Димитър Димитров  12, 6, 4, 14, 10, 18, 3, 5, 2, 8, 20, 22, 24,  Дунав  4, 6, 2, 5, 8, 10, 1, 3,  Еделвайс  2, 6, 3, 4, 1,  Иван Генов Пеев  2, 1, 5,  Иван Павлов Атанасов  10, 7а, 11, 4, 8, 6а, 6, 2, 9,  Край Село  ,  Маршал Толбухин  27, 25,  Месност Край Село  ,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13, 12, 3,  Мусала  1, 2, 3, 5,  Н.Хикмет  5, 10, 2, 4, 11, 9, 6, 3, 12, 13, 1,  Оджовото  ,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34, 4, 8, 6, 11, 1, 5, 10, 9,  Плевен  17, 1, 6, 15, 8, 4, 2,  Плиска  4, 2,  Рила  4, 1, 5, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  Стара Планина  1,  Стефан Караджа  3, 1, 9, 7, 8, 21а, 2, 6, 5, 19, 17, 13а, 4, 15, 13, 11, 23,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29, 4,  Тунджа  2, 6, 5, 7, 3, 9,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29, 52, 15, 24, 7, 13, 17, 11, 16, 12, 10, 18, 6, 9, 20, 4, 14, 8, 1,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19, 33, 23, 8, 39, 37, 25, 35, 18, 12, 10, 16,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12, 6,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шейново  1, 12, 2, 8, 3, 7, 4, 9, 5, 10

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Местност Пангала  ,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18

На 01.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:16 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52, 12, 22, 10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Арда  8а, 7, 18, 10, 20, 13, 14, 19, 3, 8, 10а, 4, 6, 2, 16, 5, 15, 12а, 17, 9,  Босфора  2, 5, 4, 3, 6, 1, 7, 1а,  Бузлуджа  9, 13, 16, 4, 8, 24, 5, 2, 6, 12, 22, 1, 10, 3, 7, 15, 14,  Букурещ  7, 5, 3, 11, 1, 4, 9, 8, 2,  В Левски  12, 5, 14, 18, 3, 8, 6, 7, 1, 4, 2, 20,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4, 1,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35, 22, 15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40, 30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1, 17, 20, 12, 25, 23, 19, 22, 18, 21,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Девети Септември  15, 7, 13, 3, 2, 17, 9, 6, 5, 11, 10, 8, 4, 12, 1,  Димитър Димитров  1, 22, 12, 6, 4, 14, 10, 18, 3, 5, 2, 8, 20, 22, 24,  Дунав  4, 6, 2, 5, 8, 10, 1, 3,  Еделвайс  2, 6, 3, 4, 1,  Иван Генов Пеев  2, 1, 5,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7, 10, 7а, 11, 4, 8, 6а, 6, 2, 9,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Край Село  ,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1, 27, 25,  Месност Край Село  ,  Местност Пангала  ,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13, 12, 3, 1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Мусала  1, 2, 3, 5,  Н.Хикмет  5, 10, 2, 4, 11, 9, 6, 3, 12, 13, 1,  Оджовото  ,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34, 4, 8, 6, 11, 1, 5, 10, 9, 1,  Плевен  17, 1, 6, 15, 8, 4, 2,  Плиска  4, 2,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18, 28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34, 42, 40, 38,  Рила  4, 1, 5, 3,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3, 1,  Стефан Караджа  3, 1, 9, 7, 8, 21а, 2, 6, 5, 19, 17, 13а, 4, 15, 13, 11, 23,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29, 4, 1, 12, 8, 10, 6, 3,  Тунджа  2, 6, 5, 7, 3, 9,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29, 52, 15, 24, 7, 13, 17, 11, 16, 12, 10, 18, 6, 9, 20, 4, 14, 8, 1,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19, 33, 23, 8, 39, 37, 25, 35, 18, 12, 10, 16,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12, 6,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шейново  1, 12, 2, 8, 3, 7, 4, 9, 5, 10,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   В Левски  12, 5, 14, 18, 3, 8, 6, 7, 1, 4, 2, 20,  Георги Кирков  17, 20, 12, 25, 23, 19, 22, 18, 21,  Девети Септември  15, 7, 13, 3, 2, 17, 9, 6, 5, 11, 10, 8, 4, 12, 1,  Димитър Димитров  12, 6, 4, 14, 10, 18, 3, 5, 2, 8, 20, 22, 24,  Еделвайс  2, 6, 3, 4, 1,  Иван Генов Пеев  2, 1, 5,  Иван Павлов Атанасов  10, 7а, 11, 4, 8, 6а, 6, 2, 9,  Маршал Толбухин  27, 25,  Москва  12, 3,  Мусала  1, 2, 3, 5,  Рила  4, 1, 5, 3,  Стара Планина  1,  Стефан Караджа  3, 1, 9, 7, 8, 21а, 2, 6, 5, 19, 17, 13а, 4, 15, 13, 11, 23,  Студентска  4,  Христо Ботев  33, 23, 8, 39, 37, 25, 35, 18, 12, 10, 16

На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Димитър Димитров  1, 22,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Първи Май  42, 40, 38,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плиска  4, 2,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5

На 30.09.2020 г. /09:16 – 09:30 ч.; 13:16 – 14:16 ч./ –  Садовец:   634  ,  I-Ри Стопански Двор  012008,  Ал.Батенберг  67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6,  Ангел Кънчев  7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10,  Арда  10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а,  Барата  2а, 6,  Батак  10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12,  Бачо Киро  2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3, 14,  Бор  1, 2, 4,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Брест  2, 3, 1, 6, 4,  Вазов  4, 10, 8, 1, 6, 3, 2,  Васил Левски  19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Вит  3, 5, 11,  Витоша  11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8,  Върба  3, 5, 1,  Г Бенковски  20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25,  Гарван Дол  ,  Гарвандолска  1, 3,  Генерал Тотлебен  5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20,  Гергана  10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18,  Гургулят  3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9,  Демокрация  1, 2, 6,  Драва  1, 8, 3, 4, 2, 10, 7,  Дунав  7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4,  Дълбок Дол  3, 1,  Еверест  3, 1, 6, 7, 8, 4, 5,  Еделвайс  3,  Запад  4, 2,  Заря  5, 1, 3,  Захари Стоянов  39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15,  Иван Асен Ii  72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48,  Искър  7, 8, 2, 12, 1, 6, 10, 9, 4, 5, 14, 3,  Камчия  9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 11, 8,  Каравелов  16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 32, 10, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20,  Карпати  1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2,  Княз Борис I  31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 23, 30, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 54, 17, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14,  Кокиче  8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5,  Крайна  1, 3,  Кремениш  1, 5, 3,  Лале  8, 2, 4, 6,  Леска  6, 2, 4,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Македонска  7, 8, 6, 3, 1, 5,  Малина  1, 3,  Марица  19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5,  Месност Бончовец  ,  Мусала  6, 4, 2, 3, 1, 10,  Оборище  7, 6, 12, 3, 11, 1, 8, 9, 13,  Огоста  3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Одрин  4, 7, 2, 3,  Омайниче  3, 1,  Опълченска  2, 8, 1, 3, 9, 5,  Орех  4, 8, 26, 3, 1,  Орляк  3, 10, 1, 8, 6, 2,  Осогово  4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8,  Осъм  8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а,  П.К.Яворов  6,  Паисий  12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2,  Пеевска  1, 3, 2,  Перущица  2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4,  ПИрин  8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12,  Плевен  8, 2, 10, 5, 4, 3, 7,  Победа  1,  Пробива  1, 4, 2, 5, 14,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1,  Първомайска  1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Район Циглена Фабрика  2, 6,  Раковски  4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6,  Рила  13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 22, 20, 16, 8, 12, 16а, 14, 4,  Родопи  11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3,  Роза  3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24,  Росица  5, 8, 3, 4, 6, 1, 10,  Ружа  6,  Руски  2, 6, 1, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Синчец  3,  Скобелев  2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3,  Славейче  7, 1, 2, 9, 3, 5,  Сливница  11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12,  София  5, 3, 1,  Стамболийски  23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 12, 29, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 5, 15, 3, 11, 24, 9а,  Стари Кладенец  7, 13, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26,  Столетов  5, 9, 7,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17,  Странджа  1, 3,  Струма  5, 6, 1, 7, 3, 2,  Студенец  14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18,  Съединение  1, 15, 5, 3, 1, 7, 2,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Усойна  5, 7, 3, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 11, 18, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 23, 28, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32,  Хайдушко Изворче  7, 3, 2, 5,  Хан Аспарух  19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5,  Хан Крум  3, 5, 1, 7,  Хан Кубрат  1, 3, 1а, 6, 4, 12,  Хан Омуртаг  5, 3, 6, 8, 2,  Хан Тервел  6, 2, 3,  Христо Ботев

На 30.09.2020 г. /09:16 – 14:16 ч./ –  Садовец:   I-Ри Стопански Двор  012008,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Васил Левски  34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Витоша  16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Гергана  18,  Крайна  1, 3,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Огоста  2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1,  Ружа  6,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Хаджи Димитър  46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40,  Цар Самуил  19, 20, 8, 16, 15, 10, 22, 11, 13, 18, 9, 7, 14, 17, 12,  Цнст Садовец  ,  Янтра  18, 14,    Обор, Склад, ,  Стопански двор

Община Кнежа  

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Кнежа:   Райна Княгиня  8а, 10, 6, 4, 8, 2,  Св. Наум  10, 1а, 12 А, 7, 12, 1, 4, 8, 16, 12б, 14а, 2, 14, 9, 6, 3,  Солун  2

На 01.10.2020 г. /08:46 – 15:30 ч./ –  Кнежа БИЛДКОМ ЕООД  

Община Левски  

На 28.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./ –  Градище,  Общ. Левски:   Батак  1,  Вит  2, 6, 4, 8,  Генчо Хинчев  6, 20, 14, 3, 5, 12, 11, 4, 22, 13, 1, 8, 15, 9, 2, 18, 24, 10,  Днепър  13, 5, 15, 9, 7, 11,  Етър  14, 7, 1, 12, 4, 2, 5, 10, 8, 3, 16,  Искър  3, 4, 6 А, 5, 6, 1, 7,  Йордан Вачев  8,  Огоста  6, 2, 3, 4, 1,  Околовръстна  21, 23, 19, 25, 31, 29,  Осъм  6, 1, 11, 4, 8, 3, 9, 10, 12,  Пирин  2, 6,  Родопи  9, 12,  Самоцвете  2, 1,  Шипка  2, 1,  Янтра  2, 1,  Ясна Поляна  4, 1, 2

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Деляновци:   Двадесет И Втора  6, 2, 4,  Двадесета  5, 6, 7, 19, 13, 11,  Дванадесета  8,  Девета  4, 2,  Десета  6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3,  Единадесета  4, 3, 1, 7,  Осма  6, 4, 8, 1, 2, 10,  Първа  36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32,  Седма  1,  Тринадесета  14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16,  Шеста  4, 9, 2, 5, 3, 7, 1

На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Деляновци:   Двадесет И Пета  2,  Двадесет И Трета  8, 2, 4, 1,  Двадесет И Четвърта  8, 2, 3, 7, 5, 4,  Дванадесета  3, 1, 2, 6, 4,  Единадесета  5,  Петнадесета  1, 3, 7,  Първа  42, 38, 16, 44, 31, 46, 40,  Седемнадесета  3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а,  Тринадесета  7, 4, 2, 5, 3, 1, 6,  Четиринадесета  1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14,  Шестнадесета  5, 10, 8, 4, 6, 3а

На 28.09.2020 г. /10:16 – 11:30 ч./ –  Козар Белене:   Ал. Стамболийски  28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8,  Алеко Константинов  7, 4, 8, 1, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 9, 14, 13,  Ангел Кънчев  10, 8, 3, 7,  Бачо Киро  17, 14, 13, 16, 20, 9, 5, 3, 10, 12, 11, 8, 18, 7, 22, 2, 1, 15, 6, 20а, 4,  Васил Априлов  1, 4, 3, 2, 5, 7,  Васил Левски  7, 5, 14, 10, 8, 19, 12, 9, 4, 23, 18, 6, 21, 2, 15, 16, 13, 11,  Витоша  14, 2, 3, 6, 16, 15, 4, 8, 13, 9, 12, 1, 7,  Гео Милев  7, 3, 5, 9, 4, 2, 6, 1,  Георги Бенковски  8, 15, 2, 9, 6, 15, 14, 1, 7, 5, 12, 10, 2а, 11, 13, 4, 8, 17,  Георги Кирков  7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10,  Георги Раковски  9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4,  Д. Благоев  7, 20, 14, 23, 26, 3, 22, 15, 9, 18, 13, 11, 8, 16, 1, 17, 2, 21, 25, 4, 19, 10, 5, 28, 12,  Дунав  12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2,  Иван Вазов  12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28,  Катя Попова  6, 4, 3, 1, 2, 8, 5,  Кирил И Методий  13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6,  Любен Каравелов  6, 10, 8, 12, 2, 4, 16,  Маршал Толбухин  18, 2, 18, 28, 16, 20,  Осъм  4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9,  П. К. Яворов  2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, 11, 10, 12,  Петър Берон  11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, 32, 14, 7, 2, 6, 46, 4, 3, 8, 1,  Райко Даскалов  6, 1, 3,  Стара Планина  7, 8, 3, 6, 1, 5, 2,  Странджа  2, 3, 1, 5, 2а,  Съединение  10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, 58, 60, 65, 54, 67, 52, 56, 63, 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, 80, 66, 82, 72, 76, 73, 62, 68, 64, 75, 74, 69, 70, 35, 50, 61, 55, 30, 51, 48а, 38, 43, 57, 47, 48б, 45, 33, 41, 31, 53, 29, 44, 25а, 59, 32, 34, 42, 49, 48, 36, 37, 27, 40, 39,  Хаджи Димитър  5, 4, 2, 7, 3, 1,  Хан Аспарух  7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4,  Христо Ботев  11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, 20, 16, 21, 18, 17, 19, 15, 13, 14,  Христо Ясенов  2, 1, 4, 7, 5,  Царева Могила  4, 3, 1, 2, 14, 9, 10, 8, 12, 5, 6, 7,  Черно Море  1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15,  Шипка  6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а,  Ю. А. Гагарин  19, 3а, 4, 3, 1, 17, 7, 6, 15, 2, 11, 13, 9а, 9, 8, 5, 1

На 28.09.2020 г. /10:01 – 11:30 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  106,  Антон Страшимиров  12, 9, 3, 10, 7, 13, 8, 2, 6, 14, 1, 5, 4, 11, 58, 64, 63, 59, 62, 51, 51а, 57, 53, 61, 60, 65, 55, 52, 56, 54,  Васил Априлов  80,  Васил Друмев  18, 56, 66, 53, 55, 64, 63, 49, 59, 61, 57, 58, 51, 62, 60,  Димчо Дебелянов  24, 6, 18, 8, 32, 36а, 16, 34, 12, 26, 28, 10, 30, 2, 4, 36, 38, 22, 14, 20, 58, 60, 62,  Дунав  34, 10, 18, 30, 14а, 8, 14, 6а, 32, 2, 38, 36, 16, 20, 24, 12, 28, 26, 6, 22, 4,  Елин Пелин  68, 70, 64, 31, 68 А, 33, 37, 29, 64а, 66, 35,  Йордан Йовков  55, 53, 45, 55а, 51, 38, 36, 57, 59, 32, 34, 55б, 42, 43, 47, 49, 40,  Княз Александър Батенберг  36, 50, 42а, 44, 52, 37, 38, 42, 39, 46, 40,  Милин Камък  41, 39, 37, 43,  Осъм  3а, 8а, 10, 9, 3, 5, 8, 7, 1, 4, 6, 2,  Пролет  1,  Райко Даскалов  73, 72, 71, 75, 62, 64, 66, 68,  Райна Княгиня  41, 43, 47, 39, 37, 45,  Христо Ботев  93а, 83, 85, 89, 120, 81, 91, 97, 112, 104, 110, 106, 116, 87, 95, 108, 93, 95а, 114, 118,  Цар Калоян  28, 23, 27, 26, 5, 10, 19, 37, 25, 41, 29, 3а, 17, 43, 18, 39, 34, 22, 11, 20а, 3, 4, 38, 32, 31, 14, 16, 2, 35, 15, 28а, 21, 36, 30, 33, 6, 8, 12, 13, 9, 24, 7,  Шипка  17, 15, 2, 3, 23, 29, 31, 1, 5, 19, 7, 33, 9, 13, 1а

На 28.09.2020 г. /10:31 – 11:31 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Местност Бозалъка  1,  Местност Козар Беленско Шосе  1,    М-та  Новите Места

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Стежерово:   Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2,  Вл. Тричков  1,  Г. Бенковски  6, 3,  Жданов  3, 6, 1, 9,  Л. Станев  1,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Петко Напетов  16,  Райко Даскалов  6,  УПИ Viii-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Стежерово:   Беласица  9,  Борко  7, 9, 11,  Вежен  1, 3,  Вл. Заимов  6, 1, 5, 4, 9,  Г. Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Люляк  16,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Рила  2, 1, 6, 8,  Сенко  1, 3,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  Яне Сандански  6

На 28.09.2020 г. /10:31 – 11:31 ч./ –  Червена НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ КЛОН СРЕДЕН ДУНАВ ЕАД

Община Никопол  

На 28.09.2020 г. /09:16 – 10:30 ч./ –  Жернов:   Арда  3, 2, 1, 4,  Георги Димитров  27, 8, 29, 25, , , 23, 21, 24, 31, 19, 35, 32, 1, 18, 37а, 36, 15, 28, 12, 20, 5, 3, 9, 33, 7, 37, 26, 38, 4, 16, 14, 39, 17, 30, 13, 22, 34,  Дунав  4, 3, 5, 7, 1, 9, 2,  Иван Вазов  9, 3, 7, 11, 1, 8, 6, 5, 2,  Искър  11, 13, 7, 1, 3, 3а, 100, 15, 9, 4,  Огоста  7, 5, 2, 8,  Рила  4, 1, 2,  Христо Ботев  12, 14, 11, 16, 7, 20, 22, 4, 10, 3, 8, 2, 5, 6, 9,  Янтра  3, 1, 5,    М-та Под Село, ПИ Край Осъма

На 28.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./ –  Лозица,  Общ. Никопол:   Борис Ганев  45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Служба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50,  Г. С. Раковски  6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25,  Георги Бенковски  2,  Иван Вазов  30, 21, 13, 33, 33,  15, 37, 25, 17 Къща, 23, 31, 29, 27,  Христо Енчев  27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9

На 28.09.2020 г. /09:16 – 10:30 ч./ –  Муселиево:   Арда  1, 2, 4, 8, 3, 3а, 10, 5, 6, 12, 16, 14, 18,  Беласица  1, 5, 3, 7, 6, 4, 8, 2,  Бенковски  2, 1, 7, 5,  В Коларов  11, 14, 8а, 2, 7, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 12, 13, 20, 24, 23, 22, 18, 19, 15, 25, 21, 17, 27,  В Левски  3, 6, 5, 9, 2, 4, 1, 7, 11,  Вела Пеева  5, 7, 8, 10, 13, 3, 6а,  Витоша  1, 3,  Г Димитров  40, 49, 38, 34, 36, 53, 45, 55, 37, 32, 30, 43, 47, 36а, 51, 27, 35, 39, 20, 17, 7, 18, 14, 21, 31, 8, 16, 6, 29, 13, 4, 23, 1, 10, 25, 4а, 3, 11, 24, 19, 5, 33, 12, 15, 9,  Гео Милев  16, 19, 17, 1, 18, 10, 14, 2, 12, 5, 3, 7, 4, 13, 8, 6, 15, 16,  Д Благоев  2, 1, 10, 7, 3, 5, 6, 12,  Дунав  1, 8, 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Ив Вазов  13, 11, 7, 10, 9, 8, 1, 4, 6, 5, 2,  Искър  36, 30, 29, 24, 19, 20, 25, 34, 17, 38, 32, 28, 23, 13, 21, 22, 1, 18, 2, 4, 10, 8, 11, 7, 5, 9, 6, 13, 14, 16, 12, 3,  Кирил И Методий  2, 3, 5, 4, 1, 27, 23, 20, 9, 22, 13, 10, 19, 6а, 15, 24, 14, 12, 8, 19а, 17, 18, 21, 11, 7,  Л Герганов  2,  Л Димитрова  18, 6, 2, 1, 14, 12, 16, 4,  Люлин  19, 12, 10, 11, 16, 7, 17, 21, 13, 15, 23, 25, 20, 1, 4, 8, 3, 5,  Малчика  12, 14, 10, 8, 2, 6а, 6, 4,  Марица  17, 16, 24, 1, 9, 3, 11, 18, 6, 15, 13, 4, 10,  Местн. Кантона  Кладенец,  Местност Долни Върби  ,  Н. Рилски  7, 5, 1, 4, 3, 6, 10, 19, 15а, 11, 8, 15, 21, 17, 25,  Огоста  3, 1, 2,  П Симеонов  6, 4, 2, 1, 5, 3, 7, 11, 13, 14, 9, 10, 19, 16, 23, 21, 8, 15, 12,  Паисий  11, 3, 24, 2, 4, 13, 28, 12, 14, 8, 16, 3а, 22, 20, 5, 26, 32, 10, 6,  Пирин  1, 7, 11, 2, 8, 6, 9, 4, 5, 10, 3, 13, 3а,  Радецки  9, 11, 6, 7, 1, 5, 4, 8,  Раковски  2, 8, 4, 13а, 2а, 1, 15, 3, 13, 5, 9, 19, 17, 6, 11,  Рила  15, 5, 3, 13, 9, 7, 6, 17, 19, 1,  Скобелев  1, 10, 4, 4а, 7, 2, 9, 5, 6, 8, 3,  Ст Караджа  1, 13, 9, 10, 2, 4, 7, 5, 6, 14, 3, 12, 11,  Стара Планина  18, 3, 13, 12, 7, 1, 8, 11, 10, 2, 4, 5, 9, 16, 6,  Хаджи Димитър  8, 16, 10, 6, 4а, 14, 18, 24, 20, 12, 4, 22, 2, 14, 14,  Христо Ботев  50, 39, 20, 3, 19, 11, 16, 17, 24, 28, 13, 25, 21, 23, 22, 18, 15, 31, 38, 36, 27, 42, 35, 33, 29, 46, 40, 48, 1, 9, 10, 6, 4, 12, 5, 7, 8, 5а,  Шипка  2, 3, 1, 10, 7, 9, 4,  Ю. А. Гагарин  1, 8, 6, 4, 3, 10, 5, 2,  Янтра  6, 9, 11, 1, 2, 3, 7, 8, 10,    29, 12

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Муселиево:   Беласица  1, 5, 3, 7, 6, 4, 8, 2,  Бенковски  1, 7, 5,  В Коларов  20, 24, 23, 22, 18, 19, 15, 25, 21, 17, 27,  Искър  36, 30, 29, 24, 19, 20, 25, 34, 17, 38, 32, 28, 23, 13, 21, 22,  Кирил И Методий  27, 23, 20, 9, 22, 13, 10, 19, 6а, 15, 24, 14, 12, 8, 19а, 17, 18, 21, 11, 7,  Люлин  19, 12, 10, 11, 16, 7, 17, 21, 13, 15, 23, 25,  Малчика  6а, 6, 4,  Местн. Кантона  Кладенец,  Христо Ботев  31, 38, 36, 27, 42, 35, 33, 29, 46, 40, 48,    29

Община Плевен  

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Беглеж:   Георги Стоянов  16, 20, 10, 12, 18, 14, 8,  Долна Елия  ,  Криводер  6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3,  Лазар Станев  2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1,  Местност Долната Елия ПИ-022048  ,  Назъм Хикмет  7, 16, 22, 18, 20, 21, 17,  Патю Доков  4, 2, 1,  Септемврийско Въстание  2, 14, 16, 18, 10,  Цанко Славчев  110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138

На 29.09.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Върбица,  Общ. Плевен:   ТП 2

На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  5,  Батак  7,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  26, 28,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  5,  Батак  7,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Максим Горки  26, 28,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  5,  Батак  7,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  26, 28,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  26, 28,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Максим Горки  26, 28,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 28.09.2020 г. /08:31 – 16:00 ч./ –  Пелишат:   17 Партизани  2, 12, 8, 1а, 10, 6,  VIII Кв. 5  ,  Арда  7, 2, 4, 3, 6, 9, 1, 13, 15, 17, 5, 11,  Базова Станция 3582  ,  Бенковски  4, 5, 9, 7, 1, 2, 47а, 61, 45, 38, 37, 33, 47, 30, 36, 45а, 55, 29, 46, 49, 43, 35, 34, 41, 23, 53, 28, 51а, 26, 31, 27, 42, 59, 24, 25, 18, 11, 17, 20, 12, 22, 15, 13, 10, 14, 19,  Бузлуджа  19, 18, 5, 9, 36, 1, 14, 12, 30, 21, 10, 32, 13, 46, 3, 26, 11, 2, 8, 16, 28, 34, 18а, 6, 24, 22, 40, 44, 17, 38, 7, 34,   Васил Левски  2, 4, 6, 8, 5, 3, 10, 1, 7, 12, 9,  Гередава  6, 8, 4, 1, 2, 3,  Гривишкото  ,  Гудима  5, 9, 1, 15, 3, 13,  Димитър Благоев  9, 14, 12, 8, 4, 1, 2, 22, 3, 15, 18,  Дунав  3, 2, 1,  Иван Вазов  4, 3, 6, 7, 5, 4а,  Коста Златарев  8, 6, 18, 4, 12, 14, 10, 16, 2, 20, 7, 3, 11, 5, 9,  Лом  2, 1,  Любен Вешков  8а, 6, 9, 12, 8, 21, 13, 17, 4, 15, 14, 11, 2, 16, 10, 5, 19, 20, 18, 7, 23, 41,  Малчика  14, 8, 6, 2, 16, 10, 12, 4,  Москва  7, 10, 6, 9, 12, 3, 2, 14,  Мусала  5, 7, 3, 11, 19, 8, 6, 13, 10, 17, 12, 15,  Общинска Мера  ,  Одеса  13, 10, 6, 9, 19, 7, 19б, 3, 8, 2, 19а, 17, 11, 1, 4, 5, 15,  Отец Паисий  3, 1,  Охрид  7, 5, 6, 2, 1, 3, 9, 10, 8, 11, 15,  Панайот Волов  2,  Пелезо  5а, 7, 1, 15, 11, 3, 5, 2, 4,  Пирин  2, 3, 1,  Пробуда  6, 3, 4, 8, 2, 1,  Раковски  5, 10, 6, 3, 8, 4, 18, 10а, 15, 7, 11, 14, 13, 9, 16, 12,  Ресен  3, 2, 1, 5,  Рила  2, 3, 1, 4, 6, 8, 5, 7,  Сингур  1,  Стопански Двор  ,  Трети Март  10, 3, 13, 1, 11, 2, 6, 9, 8, 4, 12, 7,  Трифон Гърчев  27, 12, 38, 39, 24, 20, 14, 26, 41, 25, 51, 59, 49, 40, 16, 22, 28, 45, 46, 44, 50, 33, 18а, 34, 42, 36, 37, 48, 43, 21, 23, 53, 32, 31, 29, 30, 11, 6, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 17, 15, 5, 8, 13,  Христо Кънчев  22, 32, 28, 15, 11, 38, 24а, 13, 16, 18, 20, 26, 34, 30, 24, 3, 2, 6, 7, 12, 1, 9, 4, 8, 5, 10,  Цветан Спасов  5, 7, 3, 18, 6, 12, 15, 24, 26, 11, 30, 22, 9, 14, 17, 20, 10, 8, 28, 23, 1,  Черешин Камък  21, 11, 9, 3, 1, 23, 25, 7,  Шейново  1а, 4, 3,  Шипка  14, 11, 5, 13, 3, 6, 4, 1, 8,  Ю.А.Гагарин  6, 4, 7, 5, 1, 8, 10, 3, 2

На 30.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Пелишат:   17 Партизани  31, 55, 66, 58, 50, 60, 62, 25а, 48, 33, 57, 70, 32, 38, 35, 39, 36, 59, 47, 64, 46, 52, 53, 45, 51, 68, 29, 41, 34, 22, 16, 9, 14, 7, 5, 3, 19, 17, 24, 30, 28, 15, 11, 20, 13, 23, 18, 26,  Вит  1, 5, 7, 2,  Въча  5, 2, 4, 1,  Гурко  6, 4, 2,  Дунав  6, 5, 7, 9,  Иван Вазов  2, 1,  Кръстю Конов  19, 12, 33а, 21, 25а, 35, 2, 23, 18а, 29, 17, 24, 7, 11, 15, 26, 28, 4, 15а, 37, 8, 10, 31, 22, 9а, 20, 9, 27, 16, 6, 18, 24а, 13, 25,  Любен Вешков  28, 34а, 37, 25, 35, 29, 26, 32, 30, 30а, 27, 33, 31, 36, 34, 39,  Люлин  10, 1, 5, 8, 6, 12, 3,  Осъм  4а, 19, 6, 21, 4, 15, 17, 12, 27, 14, 8, 1, 2,  Победа  11б, 11, 11а, 13, 9, 15, 17, 1, 4, 10, 6, 3,  Раковски  1, 2,  Христо Ботев  4, 1, 3, 2, 13, 2а, 1а, 7

На 28.09.2020 г. /08:31 – 09:00 ч.; 15:31 – 16:00 ч./ –  Пелишат:   17 Партизани  31, 55, 66, 58, 50, 60, 62, 25а, 48, 33, 57, 70, 32, 38, 35, 39, 36, 59, 47, 64, 46, 52, 53, 45, 51, 68, 29, 41, 34, 22, 16, 9, 14, 7, 5, 3, 19, 17, 24, 30, 28, 15, 11, 20, 13, 23, 18, 26, 2, 12, 8, 1а, 10, 6,  VIII Кв. 5  ,  Арда  7, 2, 4, 3, 6, 9, 1, 13, 15, 17, 5, 11,  Базова Станция 3582  ,  Бенковски  4, 5, 9, 7, 1, 2, 47а, 61, 45, 38, 37, 33, 47, 30, 36, 45а, 55, 29, 46, 49, 43, 35, 34, 41, 23, 53, 28, 51а, 26, 31, 27, 42, 59, 24, 25, 18, 11, 17, 20, 12, 22, 15, 13, 10, 14, 19,  Бузлуджа  19, 18, 5, 9, 36, 1, 14, 12, 30, 21, 10, 32, 13, 46, 3, 26, 11, 2, 8, 16, 28, 34, 18а, 6, 24, 22, 40, 44, 17, 38, 7, 34,   Васил Левски  2, 4, 6, 8, 5, 3, 10, 1, 7, 12, 9,  Вит  1, 5, 7, 2,  Въча  5, 2, 4, 1,  Гередава  6, 8, 4, 1, 2, 3,  Гривишкото,  Гудима  5, 9, 1, 15, 3, 13,  Гурко  6, 4, 2,  Димитър Благоев  9, 14, 12, 8, 4, 1, 2, 22, 3, 15, 18,  Дунав  6, 5, 7, 9, 3, 2, 1,  Иван Вазов  2, 1, 4, 3, 6, 7, 5, 4а,  Коста Златарев  8, 6, 18, 4, 12, 14, 10, 16, 2, 20, 7, 3, 11, 5, 9,  Кръстю Конов  19, 12, 33а, 21, 25а, 35, 2, 23, 18а, 29, 17, 24, 7, 11, 15, 26, 28, 4, 15а, 37, 8, 10, 31, 22, 9а, 20, 9, 27, 16, 6, 18, 24а, 13, 25,  Лом  2, 1,  Любен Вешков  28, 34а, 37, 25, 35, 29, 26, 32, 30, 30а, 27, 33, 31, 36, 34, 39, 23, 41, 8а, 6, 9, 12, 8, 21, 13, 17, 4, 15, 14, 11, 2, 16, 10, 5, 19, 20, 18, 7,  Люлин  10, 1, 5, 8, 6, 12, 3,  Малчика  14, 8, 6, 2, 16, 10, 12, 4,  Москва  7, 10, 6, 9, 12, 3, 2, 14,  Мусала  5, 7, 3, 11, 19, 8, 6, 13, 10, 17, 12, 15,  Общинска Мера  ,  Одеса  13, 10, 6, 9, 19, 7, 19б, 3, 8, 2, 19а, 17, 11, 1, 4, 5, 15,  Осъм  4а, 19, 6, 21, 4, 15, 17, 12, 27, 14, 8, 1, 2,  Отец Паисий  3, 1,  Охрид  7, 5, 6, 2, 1, 3, 9, 10, 8, 11, 15,  Панайот Волов  2,  Пелезо  5а, 7, 1, 15, 11, 3, 5, 2, 4,  Пирин  2, 3, 1,  Победа  11б, 11, 11а, 13, 9, 15, 17, 1, 4, 10, 6, 3,  Пробуда  6, 3, 4, 8, 2, 1,  Раковски  5, 10, 6, 3, 8, 4, 1, 2, 18, 10а, 15, 7, 11, 14, 13, 9, 16, 12,  Ресен  3, 2, 1, 5,  Рила  2, 3, 1, 4, 6, 8, 5, 7,  Сингур  1,  Стопански Двор  ,  Трети Март  10, 3, 13, 1, 11, 2, 6, 9, 8, 4, 12, 7,  Трифон Гърчев  27, 12, 38, 39, 24, 20, 14, 26, 41, 25, 51, 59, 49, 40, 16, 22, 28, 45, 46, 44, 50, 33, 18а, 34, 42, 36, 37, 48, 43, 21, 23, 53, 32, 31, 29, 30, 11, 6, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 17, 15, 5, 8, 13,  Христо Ботев  4, 1, 3, 2, 13, 2а, 1а, 7,  Христо Кънчев  22, 32, 28, 15, 11, 38, 24а, 13, 16, 18, 20, 26, 34, 30, 24, 3, 2, 6, 7, 12, 1, 9, 4, 8, 5, 10,  Цветан Спасов  5, 7, 3, 18, 6, 12, 15, 24, 26, 11, 30, 22, 9, 14, 17, 20, 10, 8, 28, 23, 1,  Черешин Камък  21, 11, 9, 3, 1, 23, 25, 7,  Шейново  1а, 4, 3,  Шипка  14, 11, 5, 13, 3, 6, 4, 1, 8,  Ю. А. Гагарин  6, 4, 7, 5, 1, 8, 10, 3, 2

На 29.09.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Пелишат:   Арда  7, 2, 4, 3, 6, 9, 1, 13, 15, 17, 5, 11,  Бенковски  47а, 61, 45, 38, 37, 33, 47, 30, 36, 45а, 55, 29, 46, 49, 43, 35, 34, 41, 23, 53, 28, 51а, 26, 31, 27, 42, 59, 24, 25,  Васил Левски  7, 12, 9,  Дунав  3, 2, 1,  Иван Вазов  4, 3, 6, 7, 5, 4а,  Любен Вешков  23, 41,  Охрид  9, 10, 8, 11, 15,  Раковски  18, 10а, 15, 7, 11, 14, 13, 9, 16, 12,  Ресен  5,  Черешин Камък  21, 11, 9, 3, 1, 23, 25, 7

На 29.09.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Антим Първи  10 А, 11 Гж17, 11, 11 Гж4, 11 Козметичен Салон, 11 Сутерен, 11 Гж15, 11 Гж16, 10,  Вардар /П.Пеловски/  17, Гаражи,  Вежен  12, 14, 2,  Екзарх Йосиф  11 Абонатна Станция, 11, 15, 13, 4, 1, 7, 1, 5, 9, 19, 17,  Сан Стефано  17, 9 А, 11, 30, 15, 11, 9, 26,  Стара Планина  15,    Орион

На 30.09.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Антим Първи  5, 3 Гж, 7, 3, 3,  Иларион  11, 3,  Радецки  36,  Сан Стефано  5, 7,  Шейново  12, 3, 4,  Шипка  5, 4, 7, 9, 9а, 22 А, 1, 22, 3, 11

На 02.10.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Вардар /П.Пеловски/  11, 13, 15, 9,  Мусала  1 Лазур, 1,  Самара  6, 4, 5,  Сан Стефано  24, 28, 20, 26, 24, 22, 26 А,  Стоян Заимов  1

На 29.09.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Георги Кочев

На 28.09.2020 г. /09:01 – 13:31 ч./ –  Плевен:   Екзарх Йосиф  2,  Сан Стефано  21, 23, 34, 19, 17, 32, 15

На 01.10.2020 г. /09:01 – 13:16 ч./ –  Плевен:   Кайзерслаутерн  16, 17, 15,  Патриарх Евтимий  16, 6, 14, 10, 14а, 5, 18, 4, 10а, 12, 3, 18а, 8,  Рила /Ю.Гагарин/   ТП  464,  Уилиам Гладстон  21, 17, 19,  Христо Ботев  59, 74, 55, 57, 53, 61, 74

На 02.10.2020 г. /08:46 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Радишево:   Аврора  3, 6, 4,  Атон  5а, 10, 8а, 6, 30, 3, 8, 12, 7, 1, 34, 14, 5, 28, 4, 32,  Васил Априлов  Уо ТП  10,  Върха ПИ 029026  ,  Драва  22, 13, 7, 15, 19, 32, 6, 9, 14, 25, 5, 10, 12, 23, 24, 17, 36, 3, 11, 21, 34, 8, 20, 28, 30,  Емине  1, 4, 5, 8, 2, 6, 3,  Ивайло  ,  Кирил И Методий  Център,  Местност Върха  ,  Николай Ракитин  1,  Пероника  14, 16, 13, 14а,  Прилеп  3, 4, 17, 11, 7, 1, 13, 2, 5, 19, 9, 16,  Родопи  5, 12, 11, 1, 18, 15, 8, 20, 10, 9, 22, 7, 17, 3, 6, 19, 16,  Стража Върха  ,  УПИ-XVIII-611 Кв 23

На 02.10.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Пелишат АГРИКОМ 2000 ЕООД

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Тодорово,  Общ. Плевен:   Ал. Стамболийски  12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15,  Батак  2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4,  Беласица  4, 1, 2,  Васил Левски  19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края На Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, Уо ТП  1, 20, 13,  Витоша  4, 6, 3, 7, 2, 9,  Георги Бенковски  1,  Дунав  9,  Иван Вазов  7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8,  Камен Христов  3, 5, 6, 4,  Кирил И Методий  6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18,  Крали Марко  8, 1,  Оборище  5, 1, 3,  Панайот Волов  3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6,  Петко Костов  8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6,  Пирин  2,  Стефан Караджа  2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7,  Сторгозия  28,  Хаджи Димитър  4, 3, 1,  Шар Планина  2, 3, 4, 1, 5, 6, 8,  Шейново  11, 10

Община Пордим  

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълчитрън:   Балкан  53, 67, 65, 56, 66, 51, 63, 68, 54, 61, 57, 59, 58, 47, 55, 64, 49, 60,  Бенковски  2, 36, 4, 8, 11, 6, 7, 9, 3,  Витоша  15,  Гео Милев  20, 9, 34, 32, 13, 26, 17, 24, 25, 22, 19, 7, 21, 15, 27, 30, 11,  Любен Каравелов  5, 3, 7, 1,  П. К. Яворов  48,  Янтра  10, 29, 27, 25, 10а, 14, 33, 12, 31, 23

На 28.09.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Катерица:   Беласица  2,  Божин Чулев  1, 2, 6, 11, 5, 4, 7,  Васил Коларов  10, 7, 1, 9, 21, 5, 8, 23, 2, 19, 11, 15, 6, 13,  Васил Левски  4, 5, 2, 3,  Витоша  1, 3,  Георги Бенковски  2,  Георги Димитров  26, 19, 6, 23, 30, 3, 17, 8, 10, 7, 12, 14, 2, 4, 1, 5, 24, 16, 21,  Димитър Благоев  1, 2,  Лиляна Бърдарова  4, 2, 1, 3, 6, 9, 5, 13, 8, 11, 7,  Любен Вешков  6, 4, 2, 3, 1,  Рила  4, 1, 6, 5, 3,  Стара Планина  1,  Стефан Караджа  3, 5, 7, 1,  Хаджи Димитър  5,  Христо Ботев  2, 8, 1, 6, 4, 3,  Цветан Спасов  10, 8, 1, 12, 3, 4, 6

Община Червен бряг  

На 29.09.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Бресте:   Александър Стамболийски  4а, 9, 7, 4, 2, 1, 3, 2, 4,  Антон Страшимиров  1, 7, 3, 5, 9,  Васил Коларов  6, 4, 5, 2, 1, 3, 7,  Васил Левски  7, 1, 5, 3,  Върбан Йотов  2, 6, 7, 5, 9, 3, 13, 11, 4,  Ген.Вл.Заимов  32а, 56, 15, 8, 2, 10, 1, 3, 6,  Георги Бенковски  3, 1, 8, 6,  Георги Димитров  8, 27, 9, 4, 6, 25, 13, 10, 3, 5, 23, 7, 21, 17, 11, 15, 50, 45а, 49, 64, 30, 66, 24, 58, 52, 34, 12, 20, 18, 54, 38, 36, 26, 60, 46, 51, 45, 29, 48, 31, 62, 41, 43, 22, 42, 39, 44, 35, 40, 47, 14, 37, 33, 28,  Двадесет И Шести Юни  6, 36, 28, 3, 26, 30, 1, 2, 4, 12, 32, 34, 34,  Девети Септември  5, 3, 11, 1, 16, 9, 7, 6, 2, 8, 4,  Димитър Кьосовски  1а, 9, 27, 29, 63, 8, 17, 3, 11, 14, 23, 37, 21, 22, 41, 7а, 31, 33, 7, 10, 24, 20, 39, 13, 35, 12, 2, 53, 34, 10, 28, 32, 59, 51, 47, 55, 45, 26, 49,  Иван Вазов  2, 3, 4, 1,  Иван Диловски  10,  Иван Чифлигарски  4, 15, 6, 13, 17, 11, 7, 2, 1, 3,  Илия Стоянов  1, 2, 3, 5, 13, 7, 9, 11, 13,  Любен Каравелов  1, 4, 9, 10, 6, 5, 11, 12, 15, 7, 3, 17,  Мито Гачев  4, 6, 2,  Н. Й. Вапцаров  7, 5, 3,  Никола Горанов  8, 25, 23, 21, 6, 1, 10, 2, 12, 3,  Отец Паисий Хилендарски  9, 4, 3, 5, 2, 7,  П. Р. Славейков  1, 6, 3, 2, 5, 4,  Рила  4, 2,  Хаджи Димитър  2, 14, 3, 1, 11, 13, 8, 6, 4, 7, 9, 12,  Христо Ботев  1, 2, 11, 3, 5, 9, 4, 7, 17, 39, 26, 22, 23, 33, 21, 12, 8а, 16, 27, 41, 15, 8, 29, 18, 31, 35, 37, 10, 14, 24, 20, 19, 25, 28,  Христо Смирненски  4, 6, 16, 14, 10, 2, 12, 7, 3, 1, 5,  Чудна  4, 1, 2,    Улично Осветление

На 29.09.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Горник:   Бузлуджа  22, 13, 1, 2, 20, 21, 18, 14, 6, 15, 10, 7, 17, 5, 16, 9, 11, 19, 12, 4, 24, 8,  Вихрен  3, 1, 2,  Втора  1а, 9, 1, 7, 3, 5,  Г Бенковски  6, 2, 13, 8, 9, 5, 10, 3, 12, 14, 1, 4, 11, 16,  Горник  ,  Дванадесета  1, 2, 5, 3,  Девета  2, 8, 4, 6,  Десета  2, 3, 1, 4, 2,  Дунав  5, 1, 3, 9, 13, 11, 7, 19, 21, 35, 25, 27, 15, 31, 29, 17, 23,  Дядо Вълко  24, 25, 10, 19, 6, 21, 12, 16, 5, 20, 4, 7, 23, 22, 3, 14, 2, 1, 11, 8,  Елена  18, 11, 20, 5, 17, 21, 15, 19, 13, 8, 9, 1, 12, 16, 23, 22,  Иван Вазов  10, 16, 18, 20, 8, 2, 2а, 1, 12, 14, 5, 6, 3, 17, 4, 16в,  Искър  19, 23, 27, 25, 15, 17, 29, 35, 51, 43, 47, 2, 6, 45, 39, 37, 41, 49,  Осемнадесета  1,  Осма  2, 1,  Партизанска  21, 3, 5, 13, 23, 19, 11, 15, 7, 1,  Пета  2, 4,  Петко Горанов  3, 1, 7, 4, 2, 5,  Петко Хр. Петков  44, 49, 57, 50, 63, 62, 51, 52, 65, 64, 55, 46, 48, 66, 60, 59, 68, 70, 61, 31, 17, 29, 19, 24, 43, 18, 37, 20 Офис Кт, 40, 47, 21, 34, 26, 35, 20, 38, 41, 45, 22, 16, 25, 23, 36, 27, 33, 92, 85, 75, 101, 111, 86, 81, 103, 69, 93, 97, 67, 107, 82, 77, 89, 99, 88, 80, 94, 91, 83, 79, 117, 87, 74, 109, 90, 113, 95, 71, 115, 105,  ПИрин  10, 8, 6,  Първа  1,  Рила  18, 7, 9, 4, 2, 15, 16, 13, 17, 11, 5, 3, 6, 19, 12,  Родопи  4а, 1, 5, 6, 4, 8,  Седма  2, 3, 4, 1,  Средна Гора  11, 3, 15, 8, 10, 13, 9, 5, 7, 12, 2, 4, 1,  Стара Планина  1, 10, 8, 9, 12, 15, 19, 2, 7, 3, 5, 4, 17, 13, 6, 11,  Стефан Караджа  4, 46, 5, 10, 2, 8, 3, 7, 12, 1,  Филип-Тотю  2, 1, 17, 15, 13, 7, 3,  Христо Ботев  8, 4а, 3, 11, 8, 6, 7, 9, 1, 4, 5,  Христо Ненов  10, 15, 20, 12, 18, 22, 24, 26, 14, 2, 9, 7, 11, 24, 3, 6, 5, 1, 4,  Цвятко Иванов  7, 2, 5, 1, 12, 6, 11, 10, 4, 9, 16, 8,  Четвърта  2, 1, 4,  Шеста  1, 2, 4, 3,  Янка Митова  3, 4,  Янтра  1, 4, 7, 5, 3, 9

На 30.09.2020 г. /13:16 – 14:16 ч./ –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   Помпена Станция, Помпена Станция

На 28.09.2020 г. /08:46 – 09:46 ч./   На 29.09.2020 г. /08:31 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:31 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  6, 5, 4, 3, 2, 1,  Асен Златаров  10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Вл. Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г. Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г. Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  К И Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст. Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  5, 3, 13,  Т. Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа,  Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 29.09.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал. Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал. Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст. Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

На 29.09.2020 г. /09:16 – 14:00 ч.; 09:16 – 09:45 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Сухаче:   Ал. Стамболийски  8, 12, 13, 3, 1, 16, 7, 24, 5, 20, 17, 22, 6, 22а, 18,  Асен Златаров  1а, 10, 3, 5, 8, 2, 1, 7, 19, 11,  Баба Мария  7, 20, 6, 21, 25, 23, 11, 19, 5, 9, 27, 29, 2, 1, 4, 17, 31, 22, 15, 12, 18,  Баба Тонка  14, 7, 15, 17, 2, 9, 1, 13, 19, 11, 4, 7, 8, 5, 3,  Безименна  1, 3,  Вешка Данова  6, 44, 25, 13, 54, 10, 15, 34, 9, 27, 48, 38, 35, 5, 50, 12, 29, 36, 20, 32, 30, 28, 22, 33, 40, 21, 7, 19, 30а, 46, 16, 52, 14, 3, 17, 11, 24, 62, 47, 70, 66, 42, 57, 63, 53, 55, 33, 51, 41, 59, 49, 31, 37, 43, 35, 58, 60, 39, 61, 68, 2, 4, 1,  Г Тошев  12, 8, 14а, 14г, 2, 10, 14б, 14, Стопански Двор, 14в, 4, 6,  Ген Заимов  40, 2, 7, 4, 9, 12, 5, 1,  Девети Септември  1а, 6, 3, 13, 20, 14, 18, 8, 1 А, 15, 17, 10, 16а, 1, 12, 7, 9, 5,  Дядо Вълко  46, 33, 36, 11, 27, 50, 28, 42, 13, 29, 26, 44, 54, 15, 3, 9, 32, 40, 38, 24, 19, 21, 52, 17, 34, 5, 22, 23, 64, 37, 70, 62, 47, 35, 58, 56, 43, 66, 45, 68, 39, 12, 10, 4, 6, 16, 1, 14, 18,  Л Димитрова  5, 11, 1, 6, 4, 15,  Л Каравелов  9, 11, 2, 7, 1, 6, 8,  Маршал Толбухин  4, 2,  Паисий  6, 8, 11, 3, 15, 2, 13, 1, 9,  Партизанска  4, 8, 11, 2, 1, 6, 3, 7, 10, 9, 5,  Петко Д Петков  11, 7, 13, 1, 8, 3, 16, 4, 10, 15, 6, 5, 14, 12,  Петко Напетов  3, 1,  Стефан Караджа  3, 7, 1, 2, 4, 5,  Христо Ботев  3а, 1, 2, 7, 5, 3, 54, 52, 58, 60, 56, 50,  Христо Михайлов  2, 3, 7,  Христо Смирненски  5, 6, 4, 15, 9, 2, 13, 7, 3, 1, 17,  Цвятко Радойнов  6

На 30.09.2020 г. /13:16 – 14:16 ч./ –  Телиш:   Ал. Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  Бежанска  10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46,  Богдан Димитров  50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 42, 32, 40, 21, 30, 26,  В Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В Йотов  4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9,  В Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Гео Милев  6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15,  Георги Дамянов  4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 24, 43, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 85, 54, 67, 86, 91, 42, 125, 76, 38, 60, 99, 74 1, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 127, 93, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 71, 36, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 95, 70а, 105, 76 4, 65, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Георги Раковски  33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 24, 29, 27, 23, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 25, 28, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59,  Димитър Грънчаров  3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2, 12, 6, 2, 10, 4, 8,  К и Методий  7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Л Димитрова  12, 2, 4, 8, 6, 5, 7,  Любен Каравелов  1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 50, 36, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Митко Палаузов  6, 2, 4, 1, 3, 5,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Пело Пеловски  1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа  ,  Р Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх  ,  Странджа  1, 2, 6,  Страцин  12, 1, 6, 16, 10, 3, 8, 3а, 2, 14,  Тодор Луканов  5, 22, 19, 23, 8, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1,  Филип-Тотю  2, 4, 3, 6, 7,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 36, 40, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цанко Церковски  13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 8, 17, 47, 35, 41, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53,  Цеко Ненов  17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 11, 7, 13, 2, 14, 10, 8,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 19, 29, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 37, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 39,    Снегоринна База, Помпена Станция

На 28.09.2020 г. /08:46 – 09:46 ч./   На 29.09.2020 г. /08:31 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:31 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Червен Бряг:   510001  ,  V Кв.  ,  Ал Стамболийски  1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б,  Барбарати  6, 5, 4,  Бено Вълчев  12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37,  Братя Миладинови  4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35,  Бузлуджа  2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15,  Гоце Делчев  10, 15, 16, 18, 13,  Гурко  17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил. сграда, 14, 6,  Ивайло  40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38,  Илю Войвода  30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10,  Княз Александър Батенберг  5,  Лазар Ръжанов  17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14,  Лалка Батова  6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13,  Марица  15, 13, 11, 5, 15а, 7,  Сава Младенов  36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35,  Странджа  9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б,  Чавдар Войвода  2, 1,  Яворов Изток  17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 28.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Червен Бряг:   XX-2461 Кв. 177а  ,  XXVIII-2464  ,  Европа  Цех,  Земеделска Земя,  Стоп. постройка,  Местност Ежков Връх  Вила, Вили

На 28.09.2020 г. /09:31 – 14:30 ч./ –  Червен Бряг:   Иван Вазов  1

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

Text Box:                            CEZ GROUP