Tag Archive : 19-23 октомври

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на области Ловеч и Плевен за периода 19-23 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 19 октомври – 23 октомври  2020 г,  включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Плевен

Община Белене  

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Белене:   Бенковска  9, 8, 5, 10, 12, 6, 7, 11, 3, 24, 14,  Епископ Евгени  Босилков  3а, 13, 9, 13а, 5а, 7, 3, 16, 18, 11, 5,  Милин Камък  3, 1, 2,  Митническа  10, 8, 7, 6, 4, 2, 14, 14а,  Опълченска  6, 5а, 10, 5, 8, 12,  Синчец  2,  Страцин  5, 7

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белене:   Вит  1, 7, 2, 5, 3,  Гео Милев  16,  Драва  5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4,  Дунав  2, 19,  Иван Вазов  26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30,  Кирил И Методий  33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44,  Клокотница  5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2,  Фердинад  Дечев  36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а,  Фердинанд  Дечев  21,  Христо Смирненски  17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Белене:   Витоша  6, 4, 1, 5, 5а, 4а,  Възраждане  52, 62,  Гео Милев  50, 46а, 42, 37а, 34, 54, 43, 58, 60, 35, 31, 33, 51, 53, 38, 46, 56, 41, 39, 39а, 50а, 40, 47 Мбал, 29а, 55, 48, 52, 44а, 49, 37, 32, 36,  Димитър Благоев  33а, 56, 54, 56а, 33, 54а, 31, 52, 35,  Иван Вазов  23, 50, 35а, 29, 44а, 35, 25а, 38а, 48, 48а, 40, 42, 33а, 44, 46а, 46, 27, 23а,  Първи Май  48, 44,  Столетов  3, 15, 10, 5, 4, 11, 17, 7, 17а, 13, 4а, 9, 15а, 19, 1, 2, 4б,  Странджа  7, 1а, 8, 1б, 1, 22, 2, 6а, 14, 24, 9, 20, 2а, 15а, 5, 15, 18, 3, 16, 13, 11, 4а, 4, 10,  Цанко Церковски  24

Община Гулянци  

На 21.10.2020 г. /08:31 – 16:00 ч./ –  Гулянци:   В.Левски  1, 8, 6, 14, 3, 12, 10, 7, 2, 5, 9, 4,  Вит  1,  Д-Р Александър Войников  15, 10, 11, 18, 9, 8, 12, 16, 13, 14,  Йордан Йовков  8, 4, 6, 5, 1, 13, 3, 7,  Патр.Евтимй  10, 1, 8, 4, 6, 3, 5, 2, 7,  Плевен  5,  Родопи  1, 12, 9, 4, 10, 3, 6, 5, 7, 8,  Софроний Врачански  3,  Христо Смирненски  1, 2, 3, 57, 11, 13, 5, 9, 7, 4, 6,  Юмрукчал  2, 5

На 22.10.2020 г. /08:31 – 16:00 ч./ –  Гулянци:   Батак  2,  В.Левски  35, 52, 2, 42, 540, 54, 40, 50, 37, 56, 23, 48, 39, 38, 46, 27, 3, 31, 29, 25, 44, 32,  Вола  7, 4,  Демокрация  4,  Кирил И Методий  6, 2, 7, 4, 5, 3, 8, 9,  Марин Дринов  3, 4, 8, 6, 2, 7, 5, 1, 14, 10, 12, 16,  Свобода  2, 1, 3,  Струма  ,  Тунджа  1, 6, 8, 4, 2

На 23.10.2020 г. /08:31 – 16:00 ч./ –  Гулянци:   Бирюзов  1, 3, 9, 5, 7,  г.С.Раковски  1, 12 1, 6 1, 6а,  Плевен  3, 7, 5, 1, 9,  Софроний Врачански  3, 23, 4, 6, 10, 7, 2, 8, 5, 12

Община Долна Митрополия  

На 19.10.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 15:17 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 15:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 15:30 ч./ –  Комарево,  Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,  Бяло Море  4, 1, 2, 3,  Вит  21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29,  Витоша  23,  Възраждане  1, 3, 4, 6, 2, 5,  Железничарска  5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15,  Иглика  2,  Искър  6, 10, 4, 2,  Китка  10, 6, 1, 2, 8, 4,  Лозица  1,  Люляк  1,  Мусала  2,  Нач.У-Ще  4, 1,  Незабравка  6, 28, 6 А, 4, 2,  Осъм  9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17,  Раковски  16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32,  Росица  1,  Слави Алексиев  37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35,  Ср Гора  6, 8, 4, 10, 12, 14, 16,  Стара Планина  1, 5, 3, 7,  Тракия  21,  УПИ І-42 Стр.Кв.98  ,  Хан Кубрат  19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24,  Хан Омуртаг  21,  Черни Връх  6, 2, 4,  Шар Планина  3, 1,  Шипка  10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци:   Беласица  4, 1, 3, 6,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Гаврил Генов  5, 2,  Иван Вазов  2, 23, 27,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Неофит Рилски  11,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10,  Славянска  2,  Хан Аспарух  1, 3,  Цветан Гевезовски  10

Община Долни Дъбник  

На 19.10.2020 г. /08:00 – 09:00 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Садовец:   634  ,  I-Ри Стопански Двор  012008,  Ал.Батенберг  67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6,  Ангел Кънчев  7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10,  Арда  10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а,  Барата  2а, 6,  Батак  10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12,  Бачо Киро  2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3, 14,  Бор  1, 2, 4,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Брест  2, 3, 1, 6, 4,  Вазов  4, 10, 8, 1, 6, 3, 2,  Васил Левски  19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Вит  3, 5, 11,  Витоша  11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8,  Върба  3, 5, 1,  Г Бенковски  20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25,  Гарван Дол  ,  Гарвандолска  1, 3,  Генерал Тотлебен  5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20,  Гергана  10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18,  Гургулят  3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9,  Демокрация  1, 2, 6,  Драва  1, 8, 3, 4, 2, 10, 7,  Дунав  7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4,  Дълбок Дол  3, 1,  Еверест  3, 1, 6, 7, 8, 4, 5,  Еделвайс  3,  Запад  4, 2,  Заря  5, 1, 3,  Захари Стоянов  39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15,  Иван Асен Ii  72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48,  Искър  7, 8, 2, 12, 1, 6, 10, 9, 4, 5, 14, 3,  Камчия  9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 11, 8,  Каравелов  16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 32, 10, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20,  Карпати  1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2,  Княз Борис I  31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 23, 30, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 54, 17, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14,  Кокиче  8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5,  Крайна  1, 3,  Кремениш  1, 5, 3,  Лале  8, 2, 4, 6,  Леска  6, 2, 4,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Македонска  7, 8, 6, 3, 1, 5,  Малина  1, 3,  Марица  19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5,  Месност Бончовец  ,  Мусала  6, 4, 2, 3, 1, 10,  Оборище  7, 6, 12, 3, 11, 1, 8, 9, 13,  Огоста  3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Одрин  4, 7, 2, 3,  Омайниче  3, 1,  Опълченска  2, 8, 1, 3, 9, 5,  Орех  4, 8, 26, 3, 1,  Орляк  3, 10, 1, 8, 6, 2,  Осогово  4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8,  Осъм  8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а,  П.К.Яворов  6,  Паисий  12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2,  Пеевска  1, 3, 2,  Перущица  2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4,  Пирин  8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12,  Плевен  8, 2, 10, 5, 4, 3, 7,  Победа  1,  Пробива  1, 4, 2, 5, 14,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1,  Първомайска  1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Район Циглена Фабрика  2, 6,  Раковски  4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6,  Рила  13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 22, 20, 16, 8, 12, 16а, 14, 4,  Родопи  11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3,  Роза  3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24,  Росица  5, 8, 3, 4, 6, 1, 10,  Ружа  6,  Руски  2, 6, 1, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Синчец  3,  Скобелев  2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3,  Славейче  7, 1, 2, 9, 3, 5,  Сливница  11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12,  София  5, 3, 1,  Стамболийски  23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 12, 29, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 5, 15, 3, 11, 24, 9а,  Стари Кладенец  7, 13, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26,  Столетов  5, 9, 7,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17,  Странджа  1, 3,  Струма  5, 6, 1, 7, 3, 2,  Студенец  14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18,  Съединение  1, 15, 5, 3, 1, 7, 2,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Усойна  5, 7, 3, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 11, 18, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 23, 28, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32,  Хайдушко Изворче  7, 3, 2, 5,  Хан Аспарух  19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5,  Хан Крум  3, 5, 1, 7,  Хан Кубрат  1, 3, 1а, 6, 4, 12,  Хан Омуртаг  5, 3, 6, 8, 2,  Хан Тервел  6, 2, 3,  Христо Ботев

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Кирков  ,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Димитър Димитров  1, 22,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Местност Пангала  ,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  1,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плиска  4, 2,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18,  Първи Май  42, 40, 38,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горни Дъбник:   Ал Стамболийски  2, 3, 8, 4,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Васил Левски  1,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл Заимов  15, 9, 11, 13,  Вл И Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11,  Г Бенковски  12, 10, 6, 8,  Г Г Деж  33,  Г Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100,  98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2,  П Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10,  Петър Берон  6, 1, 3,  Ст Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18,  Черковна  1

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Георги Кирков  ,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Димитър Димитров  1, 22,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Местност Пангала  ,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  1,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плиска  4, 2,  Първи Май  42, 40, 38,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 20.10.2020 г. /11:31 – 13:00 ч./ –  Долни Дъбник:   Жп Гара  Срещу Жп. Гарата

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Георги Кирков  ,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Димитър Димитров  1, 22,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Местност Пангала  ,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  1,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плиска  4, 2,  Първи Май  42, 40, 38,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Георги Кирков  ,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Димитър Димитров  1, 22,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Местност Пангала  ,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  1,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плиска  4, 2,  Първи Май  42, 40, 38,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница:   Александър Стамболийски  10, 13, 30, 20, 7, 5, 17, 9, 24, 18, 23, 11, 15, 26, 21, 16, 28, 19, 25, 3, 1,  Александър Стамболийски  33, 40, 50, 64, 41, 62, 39, 42, 38, 44, 29, 46, 32, 27, 36, 70, 68, 60, 37, 56, 35, 34, 31, 72, 66, 48, 74, 52,  Букурещ  7, 5,  Васил Атанасов  1,  Васил Атанасов  2, 3, 1, 4,  Васил Коларов  15, 10, 2, 5, 9, 19, 21, 11, 7,  Васил Коларов  33, 51, 20, 43, 49, 41, 45, 29, 47, 18, 37, 31, 14, 39, 16, 35,  Васил Кръстев  2а, 2, 16, 4,  Велико Търново  10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1,  Вит  3, 4, 7, 1, 2, 5,  Волга  5, 3, 2, 1, 7,  Волгоград  8, 1, 10, 2, 4, 6,  Георги Бенковски  6, 3, 8, 4, 1, 2,  Георги Димитров  30, 8, 12, 22, 11, 17, 6, 26, 18, 28, 20, 21, 13, 3, 5, 9, 14, 2, 15, 24, 16, 4, 7,  Георги Димитров  74, 25, 51, 42, 43, 45, 52а, 31, 38, 32, 76, 21, 58, 36, 54, 29, 27, 56, 68, 60, 52, 50, 9, 72, 35, 39, 33, 34, 46, 47, 49, 64, 37, 48а, 44, 23, 66, 62, 40,  Георги Кирков  3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1,  Георги Кирков  ,  Гурко  1, 8, 7, 3, 2, 4, 5, 9,  Димитър Димитров  1, 22,  Иван Павлов Атанасов  1, 5, 3, 7,  Искър  1, 3, 2,  Киев  4, 2,  Лозарска  26, 7, 14, 1, 4, 18, 10, 22, 24, 8, 9, 5, 12, 20, 6, 3,  Маршал Толбухин  15, 29, 3, 5, 4, 47, 9, 51, 41, 35, 49, 37, 24, 11, 30, 19, 21, 23, 33, 6, 17, 22, 45, 18, 7, 26, 28, 16, 39, 20, 10, 43, 8, 12, 31, 13, 5а, 1,  Местност Пангала  ,  Москва  1, 14, 18, 6, 16, 10, 2, 4, 8,  Москва  28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13,  Опълченска  2, 4, 1,  Осъм  1, 3,  Панайот Волов  11, 10, 5, 1, 6, 12, 3, 2, 9, 7, 13, 14, 4, 8,  Плачковска  35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34,  Плачковска  1,  Плиска  4, 2,  Първи Май  28, 1, 24, 20, 26, 22, 30, 34,  Първи Май  42, 40, 38,  Първи Май  6, 8, 14, 12, 10, 16, 4, 2, 18,  Скобелев  4, 6, 5, 1, 2, 3,  Славия  14, 8, 2, 12, 16, 4, 6,  София  10, 2, 7, 4, 3, 12, 11, 6, 8, 1, 5, 9,  Стара Планина  3,  Стопанска  1, 3, 5,  Стоян Едрев  7, 1, 2, 6, 8, 3,  Студентска  1, 12, 8, 10, 6, 3,  Студентска  31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29,  Хаджи Димитър  41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29,  Христо Ботев  5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19,  Христо Смирненски  4, 8, 9, 7, 5, 2, 12,  Цветан Спасов  3, 13, 11, 7, 9, 5,  Шипка  2, 1, 4,  Шумен  7, 1а, 3, 5, 11, 2, 9

На 23.10.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:16 ч./ –  Горни Дъбник:   23 Септември  4, 1, 1,  Адил Дервишев  3, 1, 10, 22, 5, 18,  Ал Стамболийски  2, 3, 8, 4, 23, 17, 21, 13, 15, 9, 11, 19,  Ангел Кънчев  9, 5, 10, 7, 3, 6, 8, 1,  Асен Златарев  3,  Асен Златаров  5,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Боженска  4, 1, 2,  Бузлуджа  22, 6, 7, 28, 18, 16, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 20, 15, 11, 12, 24, 8, 2,  Васил Априлов  5, 8, 12, 10, 3, 4, 6, 2, 7, 13, 15, 18, 22, 9, 11, 1,  Васил Левски  1, 11, 6, 16, 25, 27, 21, 13, 28, 32, 5, 14, 26, 4, 22, 12, 7, 30а, 15, 19, 23, 2, 18, 20, 10, 29, 9, 30, 8, 17, 34, 24,  Васил Петлешков  7, 1, 2, 3, 5,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл Заимов  15, 9, 11, 13, 35, 14, 33, 49, 17, 21, 25, 31, 23, 8, 27, 19, 9, 6, 29,  Вл И Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11, 44, 72, 68, 74, 62, 63, 73, 79, 84, 83, 82, 76, 77, 78, 66, 81, 69, 65, 80, 71, 67, 70, 64, 75, 4, 44, 59, 54,  Г Бенковски  12, 10, 6, 8, 14а, 24, 18, 19, 14, 5, 22, 7, 11, 15, 20, 16, 13,  Г Г Деж  33, 8, 10, 6, 4, 1, 18, 2, 20, 24, 33, 27, 45, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 10, 13, 49, 5,  Г Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100,  98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2, 22, 26, 20, 28, 59, 65, 51, 34, 36, 44, 63, 47, 40, 48, 42, 32, 61, 38, 49, 24, 53, 30, 67, 57, 71, 132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133, 25, 2, 3, 8, 23, 12, 11, 37, 41, 29, 35, 1, 6, 7, 13, 43, 14, 5, 10, 17, 39, 31, 16, 27, 9, 12а, 21, 109, 122, 124, 118, 107, 105, 103, 115, 119, 106, 101, 117,  Г Пърличев  ,  Ген Лавров  18, 8, 2, 50, 4, 14, 6, 12, 10, 16, 48, 40, 42, 58, 64, 56, 60, 62, 54, 1, 46, 26, 52, 30, 54а, 32, 50, 34, 80,  Гоце Делчев  6, 10, 3, 9, 12, 15, 2, 1, 8, 4, 7,  Гурко  5, 4, 14, 7, 6, 2, 3а, 1,  Д Благоев  12, 16, 2, 7, 9, 1, 13, 8, 11, 6, 10, 18, 3, 14, 5, 4,  Д Даскала  16, 2, 10, 3, 7, 12, 15,  Ив Вазов  12, 2, 16, 9, 10, 20, 24, 12, 4, 13, 22, 6, 8, 5, 1, 18,  Кв.54  ,  Кирил Методий  4, 3, 1, 16, 14, 10, 11, 2, 19, 12, 5, 7,  Коста Златарев  17, 16, 18, 23, 3, 8, 33, 12, 5, 14, 2, 29, 22, 4, 20, 1, 19, 10, 21, 24, 13, 15, 6, 9, 11,  Лазар Станев  8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6,  Лиляна Бърдарова  8, 6,  Любен Вежков  6, 1, 8, 3, 10, 4, 2, 5, 9, 7,  Малчика  3, 5, 11, 6, 7, 1,  Марин Дринов  5, 3, 9, 1, 2, 7,  Маршал Толбухин  6, 9, 13, 8, 6, 14, 16, 7, 18, 15, 1, 4,  Митко Палаузов  13, 1, 7, 9, 2, 3, 5, 11, 15, 17,  Н Й Вапцаров  3, 12, 13, 6, 11, 1а, 8, 2, 7, 9, 4, 10, 5, 14,  Назъм Хикмет  8, 7,  Одрин  5, 10, 2, 8, 12, 6, 4,  Опълченска  8, 1, 7,  П Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16, 30, 21, 32, 19, 17, 25,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10, 18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25,  П Яворов  6, 8, 9, 12, 2, 7, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13,  Пан Хитов  10, 8, 2, 4, 6,  Панайот Волов  2, 4, 3, 6, 8, 2, 7, 10, 9, 5,  Петър Берон  6, 1, 3,  Поп Андрей  2, 1, 3, 6, 8, 4,  Р Даскалов  2, 4, 6,  Ручина Бара  29, 3, 26, 33, 13, 15, 9, 7, 12, 11, 4а, 7, 20, 4,  С Румянцев  3, 11, 5, 13,  Садовска  46, 22, 8, 28, 5, 36, 34, 40, 14, 44, 42, 32, 9, 38, 20, 15, 11, 13, 2, 12, 30, 26, 6, 3, 18, 7, 10, 16, 1,  Солун  8, 6, 4, 10, 1, 2, 5,  Ст Георгиев  13, 7, 5, 3, 8, 1, 3а, 6, 15,  Ст Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Ст Михайловски  7, 9, 6, 4, 5, 8, 3,  Филип-Тотю  7, 3, 1,  Хаджи Димитър  27, 17, 14, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 5, 15, 19, 31, 28, 21, 13, 4, 26, 18, 37, 25, 39, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23,  Христо Ботев  12, 7, 1, 6, 3, 14, 9, 21, 22, 15, 18, 24, 20, 6, 26, 17,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18, 28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30, 6, 1, 2, 8, 3, 9, 10, 5, 7,  Цар Иван Шишман  2, 1, 3, 6,  Цариград  31, 19, 13, 29, 11, 17, 31,  Цв.Христова  18, 15, 17, 12, 4, 3, 14, 1, 24, 22, 7, 13,  Цветан Спасов  6, 2,  Черковна  1,  Черно Море  1, 4,  Яне Сандански  4, 16, 13, 11, 3, 9, 15, 1, 6, 2, 5, 7,    Чириковпът, ,  Бензиностанция

На 23.10.2020 г. /09:31 – 16:16 ч./ –  Горни Дъбник:   23 Септември  4, 1, 1,  Адил Дервишев  3, 1, 10, 22, 5, 18,  Ал Стамболийски  2, 3, 8, 4, 23, 17, 21, 13, 15, 9, 11, 19,  Ангел Кънчев  9, 5, 10, 7, 3, 6, 8, 1,  Асен Златарев  3,  Асен Златаров  5,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Васил Априлов  5, 8, 12, 10, 3, 4, 6, 2, 7, 13, 15, 18, 22, 9, 11, 1,  Васил Левски  1, 11, 6, 16, 25, 27, 21, 13, 28, 32, 5, 14, 26, 4, 22, 12, 7, 30а, 15, 19, 23, 2, 18, 20, 10, 29, 9, 30, 8, 17, 34, 24,  Васил Петлешков  7, 1, 2, 3, 5,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл Заимов  15, 9, 11, 13, 49, 17, 21, 25, 31, 23, 8, 27, 19, 9, 6, 29,  Вл И Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11, 44, 72, 68, 74, 62, 63, 73, 79, 84, 83, 82, 76, 77, 78, 66, 81, 69, 65, 80, 71, 67, 70, 64, 75, 4, 44, 59, 54,  Г Бенковски  12, 10, 6, 8, 14а, 24, 18, 19, 14, 5, 22, 7, 11, 15, 20, 16, 13,  Г Г Деж  33, 8, 10, 6, 4, 1, 18, 2,  Г Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100,  98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2, 22, 26, 20, 28, 59, 65, 51, 34, 36, 44, 63, 47, 40, 48, 42, 32, 61, 38, 49, 24, 53, 30, 67, 57, 71, 25, 2, 3, 8, 23, 12, 11, 37, 41, 29, 35, 1, 6, 7, 13, 43, 14, 5, 10, 17, 39, 31, 16, 27, 9, 12а, 21, 109, 122, 124, 118, 107, 105, 103, 115, 119, 106, 101, 117,  Г Пърличев  ,  Ген Лавров  18, 8, 2, 50, 4, 14, 6, 12, 10, 16, 48, 40, 42, 58, 64, 56, 60, 62, 54, 1, 46, 26, 52, 30, 54а, 32, 50, 34,  Гоце Делчев  6, 10, 3, 9, 12, 15, 2, 1, 8, 4, 7,  Гурко  5, 4, 14, 7, 6, 2, 3а, 1,  Д Благоев  12, 16, 2, 7, 9, 1, 13, 8, 11, 6, 10, 18, 3, 14, 5, 4,  Д Даскала  16, 2, 10, 3, 7, 12, 15,  Ив Вазов  12, 2, 16, 9, 10, 20, 24, 12, 4, 13, 22, 6, 8, 5, 1, 18,  Кв.54  ,  Кирил Методий  4, 3, 1, 16, 14, 10, 11, 2, 19, 12, 5, 7,  Коста Златарев  17, 16, 18, 23, 3, 8, 33, 12, 5, 14, 2, 29, 22, 4, 20, 1, 19, 10, 21, 24, 13, 15, 6, 9, 11,  Лиляна Бърдарова  8, 6,  Любен Вежков  6, 1, 8, 3, 10, 4, 2, 5, 9, 7,  Малчика  3, 5, 11, 6, 7, 1,  Марин Дринов  5, 3, 9, 1, 2, 7,  Маршал Толбухин  9, 13, 8, 6, 14, 16, 7, 18, 15, 1, 4,  Митко Палаузов  13, 1, 7, 9, 2, 3, 5, 11, 15, 17,  Н Й Вапцаров  3, 12, 13, 6, 11, 1а, 8, 2, 7, 9, 4, 10, 5, 14,  Назъм Хикмет  8, 7,  Одрин  5, 10, 2, 8, 12, 6, 4,  Опълченска  8, 1, 7,  П Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16, 30, 21, 32, 19, 17, 25,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10,  Пан Хитов  10, 8, 2, 4, 6,  Панайот Волов  2, 4, 3, 6, 8, 2, 7, 10, 9, 5,  Петър Берон  6, 1, 3,  Поп Андрей  2, 1, 3, 6, 8, 4,  Ручина Бара  29, 3, 26, 33, 13, 15, 9, 7, 12, 11, 4а, 7, 20, 4,  С Румянцев  3, 11, 5, 13,  Садовска  46, 22, 8, 28, 5, 36, 34, 40, 14, 44, 42, 32, 9, 38, 20, 15, 11, 13, 2, 12, 30, 26, 6, 3, 18, 7, 10, 16, 1,  Солун  8, 6, 4, 10, 1, 2, 5,  Ст Георгиев  13, 7, 5, 3, 8, 1, 3а, 6, 15,  Ст Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Ст Михайловски  7, 9, 6, 4, 5, 8, 3,  Филип-Тотю  7, 3, 1,  Христо Ботев  12, 7, 1, 6, 3, 14, 9, 21, 22, 15, 18, 24, 20, 6, 26, 17,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18, 6, 1, 2, 8, 3, 9, 10, 5, 7,  Цар Иван Шишман  2, 1, 3, 6,  Цариград  31, 19, 13, 29, 11, 17, 31,  Цв.Христова  18, 15, 17, 12, 4, 3, 14, 1, 24, 22, 7, 13,  Цветан Спасов  6, 2,  Черковна  1,  Черно Море  1, 4,  Яне Сандански  4, 16, 13, 11, 3, 9, 15, 1, 6, 2, 5, 7,    Чириковпът, ,  Бензиностанция

Община Левски  

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Стежерово:   Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2,  Вл.Тричков  1,  г.Бенковски  6, 3,  Жданов  3, 6, 1, 9,  Л.Станев  1,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Петко Напетов  16,  Райко Даскалов  6,  УПИ VIII-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Стежерово:   Беласица  9,  Борко  7, 9, 11,  Вежен  1, 3,  Вл.Заимов  6, 1, 5, 4, 9,  г.Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Люляк  16,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Рила  2, 1, 6, 8,  Сенко  1, 3,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  Яне Сандански  6

На 22.10.2020 г. /09:01 – 15:00 ч./ –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  61, 49 Деница, 47 Шапкарско Ателие, 47 Ет Анди- Детско Облекло, 63 Васил Левски, 55, 47 Павелион Вестници, 47 Павелион Копчета Тик – Так, 63, 47,  Кирил И Методий  22, 24,  Крум Попов  12, 14 Бреза, 12 Пирин, 10а,  Хан Аспарух  1 Бузлуджа –  Гараж,  Христо Ботев  52

Община Никопол  

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Муселиево:   Беласица  1, 5, 3, 7, 6, 4, 8, 2,  Бенковски  1, 7, 5,  В Коларов  20, 24, 23, 22, 18, 19, 15, 25, 21, 17, 27,  Искър  36, 30, 29, 24, 19, 20, 25, 34, 17, 38, 32, 28, 23, 13, 21, 22,  Кирил И Методий  27, 23, 20, 9, 22, 13, 10, 19, 6а, 15, 24, 14, 12, 8, 19а, 17, 18, 21, 11, 7,  Люлин  19, 12, 10, 11, 16, 7, 17, 21, 13, 15, 23, 25,  Малчика  6а, 6, 4,  Местн.Кантона  Кладенец,  Христо Ботев  31, 38, 36, 27, 42, 35, 33, 29, 46, 40, 48,    29

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Муселиево:   Арда  1, 2, 4, 8, 3, 3а, 10, 5, 6,  Ив Вазов  13,  Марица  17, 16, 24, 1, 9, 3, 11, 18, 6, 15, 13, 4, 10,  Радецки  9, 11, 6, 7, 1, 5, 4, 8,  Хаджи Димитър  8, 16, 10, 6, 4а, 14, 18, 24, 20, 12, 4, 22, 2,  Христо Ботев  1, 9, 10, 6, 4, 12, 5, 7, 8, 5а

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Въбел:   В. Коларов  1, 10, 12, 6, 4, 3, 2, 8, 16, 14,  Витоша  3, 20, 4, 1, 6, 14, 5, 12, 10, 2,  г. Кирков  11, 13, 14, 18,  г. Милев  11, 7, 9, 10, 5, 14, 8, 4,  Кирил И Методий  8, 6, 12, 10, 14,  М. Старото Село  8, 7, 4, 5,  Местност Старо Село  15,  Рила  8, 6, 2, 1, 4,  Ю.А.Гагарин  20, 16, 13, 15, 22, 7

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Дебово:   Ал Стамболийски  2,  Асен Халачев  1, 3, 5, 7, 2, 11,  Бистрица  1а, 1,  Г Биков  63, 53, 51, 61, 55, 65, 49, 47,  Г Димитров  60, 70, 57, 50, 52, 55, 54, 56, 58, 59, 49, 46, 45, 66, 62, 64, 42, 53, 61, 48, 44, 51, 65,  Гоце Делчев  15,  Д Благоев  1, 3, 8, 7, 6, 4,  Добри Ницов  3, 9, 7, 4, 2, 9а, 10, 12, 1,  Йорданка Николова  5, 3, 7,  Кирил И Методий  5, 1, 7, 2, 9, 3,  Осъм  3, 7, 1, 5,  П.Берон  2,  Рила  6, 4,  Хан Кубрат  5, 1, 3

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Новачене,  Общ. Никопол:   23-Ти Септември  18, 11,  9-Ти Септември  18, 22, 20, 3, 24,  Г Димитров  62, 72, 87, 83, 64, 77, 48, 50, 63, 71, 56, 79, 33, 82, 60, 89, 58, 68, 67, 91, 46, 80, 54, 85, 81, 75, 52, 65, 74, 61, 70,  Крайна  21, 17, 19, 23,  Л Димитрова  37, 29, 47, 22, 31, 33, 12, 20, 8, 26, 43а, 41, 35, 24, 43, 39, 45, 27, 6, 25, 21, 49, 23, 16, 14, 10,  Пи 1242  ,  Спартак  7, 29, 1, 11, 15, 12а, 21, 20, 18, 13, 19, 3, 5, 27, 4, 14, 6, 12, 9, 10, 25, 16, 23, 17, 8, 22, 2,  Средна Гора  10, 6, 8, 4, 2,  Трети Март  9, 7, 11, 3, 1, 1а, 2, 4, 5

На 21.10.2020 г. /09:31 – 16:16 ч./ –  Санадиново:   Александър Стамболийски  17, 7, 9, 8,  Асен Халачев  8, 13, 15, 21, 10, 3, 7, 5,  Васил Левски  26, 32, 38, 34, 21, 35, 28, 30, 25, 31, 40, 29, 17,  Вежен  6,  Вела Пеева  15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17,  Витоша  10, 11, 4, 13, 2, 1, 9, 6, 8,  Георги Димитров  17, 19, 7, 6, 15,  Георги Кирков  16, 4, 1, 6, 5, 18, 2, 3, 7, 12, 14, 8, 10, 9,  Димитър Благоев  6, 3, 14, 27, 31, 20, 29, 25,  Любен Каравелов  23, 38, 15, 43, 19, 37, 28, 40, 36, 34,  Москва  6, 2, 3, 7, 8, 4, 5, 9,  Осъмски  10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11,  Свобода  1,  Христо Ботев  20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6,  Шипка  9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6,  Янтра  4, 3, 5, 1, 8, 6

Община Плевен  

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  26, 28,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/  95, 95 Б,  Люляк  52 Гж, 52,  Майска  3 Жск Елица, 3, 4,  Сторгозия  189, Склад Осветление, 93, ,  92   Вх Г Вх Д, 92,  Цар Самуил/В.Топалски/  5, 7, 11, 1, 9

На 19.10.2020 г. /09:16 – 12:16 ч./ –  Плевен:   Дружба  428, 427,  Русе/Д-Р Бешев/  122

На 19.10.2020 г. /09:31 – 13:30 ч./ –  Плевен:   Генерал Владимир Вазов  4, 29, 6, 14 До Учебна База Хр.Ботев, 4, 4а

На 19.10.2020 г. /09:46 – 10:00 ч.; 09:46 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Николаево,  Общ. Плевен:   Алабин  1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13,  Варна  2, 5, 4, 6, 1, 10,  Васил Левски  5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66,  Вит  1, 7, 8, 9, 3, 5, 2,  Волга  10, 7, 2, 5, 3, 6, 4,  Гоце Делчев  5, 4, 8, 10, 3, 2, 1,  Дон  2, 1,  Дунав  3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1,  Елин Пелин  6, 10, 4, 2, 8,  Иван Вазов  5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19,  Исперих  16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10,  Кирил И Методий  14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8,  Краварник  ,  Латинка  2,  Любен Каравелов  2, 3, 7, 1,  Марица  2, 6, 8, 4, 1,  Месност Коджакър  ,  Места  2, 4,  Местност Трите Дърве  ,  Никола Вапцаров  2, 6, 8, 3, 1,  Огоста  1, 3,  Одеса  2,  Осъм  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2,  П.Хитов  4, 2,  Панайот Волов  4, 1, 2,  Пирин  7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3,  Полтава  11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6,  Раковски  3,  Рила  13,  Родопи  6, 2, 4,  Росица  3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8,  Сергей Румянцев  11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20,  Сливница  3, 1, 7, 5,  София  12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11,  Странджа  10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6,  Струма  12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7,  Тимок  1,  Тунджа  6, 2, 1,  Хаджи Димитър  3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44,  Хан Омуртаг  8, 2, 1, 4,  Хан.Аспарух  2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21,  Христо Ботев  3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11,  Христо Смирненски  3, 1, 2, 4,  Чернялка  9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26,  Шипка  23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3,  Ю.А.Гагарин  6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40,  Янтра  2, 4, 6

На 19.10.2020 г. /09:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бохот ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД, АкваМакс ЕООД

На 19.10.2020 г. /09:46 – 16:00 ч.; 09:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ласкар:   Алеко Константинов  4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2,  Ангел Кънчев  5, 7, 9, 13, 11,  Васил Коларов  11, 6, 9, 8, 4,  Васил Левски  4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8,  Георги Бенковски  3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7,  Гоце Делчев  7, 9, 5,  Иван Вазов  7, 3, 8, 5, 3а, 1а,  Кратово  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Н.Й.Вапцаров  6, 8, 12, 10,  Под Село  ,  Рила  3, 5,  Стоп Двор  ,  Стоян Едрев  16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11,  Христо Ботев  39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49,  Христо Смирненски  6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1,  Чернялка  3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11,  Шипка  5, 1, 3, 2

На 19.10.2020 г. /13:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Карлово  21, 23,  Милин Камък  23

На 20.10.2020 г. /08:31 – 13:16 ч./ –  Плевен:   Генерал Владимир Вазов  10, 12, 8

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Максим Горки  26, 28,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   г.С.Раковски  23, 19а, 13, 21, 19, 16,  Д.Константинов/Ц.Спасо/  13,  Константин Величков  21, 23, 25,  Неофит Рилски  66, 72,  Парашкев Цветков  22, 38, 33, 32, 43, 23, 36, 28, 30, 27, 45, 35

На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/  95, 95 Б,  Майска  3 Жск Елица, 3, 4,  Цар Самуил/В.Топалски/  5, 7, 11, 1, 9

На 20.10.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Дружба  313, 403, С/У411, 411а, С/У411е-Рвх А

На 20.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 09:31 – 16:16 ч./ –  Върбица,  Общ. Плевен:   Іv ,  Кв. 1  ,  Адил Дервишев  4, 1,  Александър Стамболийски  2, 5, 4, 3, 1, 3б, 6, 9, 7, 4,  Асен Халачев  17, 12, 15, 5, 3, 6, 11, 18, 14, 2, 7, 13, 8, 4, 18а,  Братя Миладинови  1,  В.И.Ленин  3, 1, 2,  Васил Коларов  4, 3, 1, 5, 13, 8, 15, 2, 6, 9, 7а, 14, 11, 12, 18, 19, 19а, 7,  Гео Милев  10, 4, 6, 5, 7, 8, 8а,  Георги Бенковски  ,  Георги Димитров  11, 24, 28, 22, 32, 13а, 30, 26, 17, 17а, 15,  Дунав  6, 6а, 1, 3, 8, 2,  Искър  1,  Кирил И Методий  15, 11, 2, 10, 17, 18, 3, 6, 19, 9, 22, 3а, 5, 8, 16, 14, 1,  Ком  3, 1, 5,  Лиляна Бърдарова  8, 9, 6, 6а, 7, 10, 2, 5, 1, 11, 4, 3,  Любен Каравелов  1, 3, 5, 6, 2, 4,  Н.Й.Вапцаров  5, 9, 8, 6, 7, 1, 13, 11, 12, 10,  Неофит Рилски  1, 7, 2, 5, 3,  Оборище  3, 5, 1,  П.К.Яворов  7а, 3, 4, 11, 9, 7, 5, 8, 6, 2, 1,  Свобода  4, 5, 1, 6, 4,  Софроний Врачански  7, 2, 4, 3, 5, 1,  Средна Гора  1, 2, 3, 7, 5,  Странджа  2а, 5, 4, 3а, 2, 1, 3,  Суворов  2, 4, 1,  Тунджа  4, 2а, 1, 2,  Хаджи Димитър  3, 4, 11, 2, 5, 13, 1, 7, 27, 15, 25, 6, 8, 23, 17, 9, 31, 10, 29, 10а,  Христо Ботев  1, 7, 12, 6, 14а, 5, 10, 8, 14, 3, 12а, 4, 16, 9, 1а,  Христо Смирненски  3, 1,  Шипка  8, 2, 14, 10, 6, 4, 17, 8а, 5,    Тп2

На 20.10.2020 г. /15:30 – 16:16 ч./ –  Върбица,  Общ. Плевен:   Іv ,  Кв. 1  ,  Адил Дервишев  4, 1,  Александър Стамболийски  2, 5, 4, 3, 1, 3б, 6, 9, 7, 4,  Арда  2, 4, 1, 1а,  Асен Халачев  17, 12, 15, 5, 3, 6, 11, 18, 14, 2, 7, 13, 8, 4, 18а,  Бачо Киро  4, 2, 6, 1, 3,  Братя Миладинови  1, 3, 5,  В.И.Ленин  3, 1, 2,  Васил Коларов  4, 3, 1, 5, 13, 8, 15, 2, 6, 9, 7а, 14, 11, 12, 18, 19, 19а, 7, 1,  Васил Левски  8, 4, 12, 13, 2, 17, 9а, 14, 6, 18, 7, 11, 10, 3, 5, 9, 16, 15,  Вит  1, 5, 3,  Витоша  1б, 1, 2,  г.С.Раковски  7, 1, 4, 3, 2,  Генерал Гурко  11, 5,  Гео Милев  1, 3, 2, 10, 4, 6, 5, 7, 8, 8а,  Георги Бенковски  10, 12, 4, 5, 1, 8, 7, 3, 6,  Георги Димитров  6, 3, 8, 12, 18, 19, 5, 14, 20, 10а, 3, 7, 16, 9, 1, 11, 24, 28, 22, 32, 13а, 30, 26, 17, 17а, 15,  Дамян Груев  1, 4, 6,  Димитър Благоев  5,  Димка Пенчева  9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10,  Дунав  6, 6а, 1, 3, 8, 2,  Ивайло  2, 5, 3, 1,  Иван Вазов  17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4,  Иван Тотев  2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, 10, 5, 6, 4, 2а,  Искър  1, 12, 10, 6, 5, 4, 9, 7,  Катя Попова  1,  Кирил И Методий  15, 11, 2, 10, 17, 18, 3, 6, 19, 9, 22, 3а, 5, 8, 16, 14, 1,  Ком  3, 1, 5,  Коста Златарев  14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20,  Кракра Пернишки  2а, 6, 1, 3,  Лиляна Бърдарова  8, 9, 6, 6а, 7, 10, 2, 5, 1, 11, 4, 3,  Любен Каравелов  1, 3, 5, 6, 2, 4,  Люлин  9, 5, 7, 1,  Марица  6, 8, 3, 1, 4,  Н.Й.Вапцаров  2а, 2, 1а, 5, 9, 8, 6, 7, 1, 13, 11, 12, 10,  Неофит Рилски  1, 7, 2, 5, 3,  Оборище  3, 5, 1,  Освободител  5, 4, 2, 7, 3, 1,  Осогово  3, 2, 1,  П.К.Яворов  7а, 3, 4, 11, 9, 7, 5, 8, 6, 2, 1,  Пирин  12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7,  Прилеп  2, 1,  Райко Даскалов  5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26,  Рила  8, 1, 13, 4, 16, 2а, 5, 7, 3, 19, 15, 20, 3а, 17, 21, 18, 11, 2, 14, 22, 1а, 12, 6, 24, 10, 11а, 23, 9,  Родопи  6, 2, 4, 1,  Свобода  4, 5, 1, 6, 4,  София  1, 3,  Софроний Врачански  7, 2, 4, 3, 5, 1,  Средна Гора  1, 2, 3, 7, 5,  Стара Планина  3,  Странджа  2а, 5, 4, 3а, 2, 1, 3,  Суворов  2, 4, 1,  Тодор Луканов  5, 3, 1,  Тунджа  4, 2а, 1, 2,  Хаджи Димитър  3, 4, 11, 2, 5, 13, 1, 7, 27, 15, 25, 6, 8, 23, 17, 9, 31, 10, 29, 10а,  Христо Ботев  1, 7, 12, 6, 14а, 5, 10, 8, 14, 3, 12а, 4, 16, 9, 1а,  Христо Кърпачев  3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13,  Христо Смирненски  3, 1,  Шипка  1, 2, 8, 2, 14, 10, 6, 4, 17, 8а, 5,    Тп2, 472

На 20.10.2020 г. /15:30 – 16:16 ч./ –  Върбица Новако Строй ЕООД

На 20.10.2020 г. /15:30 – 16:16 ч./ –  Коиловци:   000412  ,  9-Ти Септември  3, 1, 6,  № I- 143  ,  Акалан  11, 6, 7, 9, 8, 19, 16, 18, 21, 13, 12, 17, 15, 1, 4, 2, 10, 23, 3,  Ал Стамболийски  7, 1, 5, 3, 25, 11, 31, 44, 26, 2, 15, 39, 37, 47, 27, 35, 10, 43, 30, 19, 16, 29, 13, 22, 4, 41, 28, 33, 17, 12, 20, 8, 24, 12,  Балкан  2, 1, 4,  Бенковски  4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2,  Божин Гърков  2, 8, 8а, 12, 18, 4, 9, 10, 7, 3, 1, 6, 11, 14, 5,  Борис Бардушев  2а, 10, 15, 41, 24, 20, 14, 28, 12, 21, 47, 15, 53, 41а, 37, 16, 43, 51, 45, 33, 27, 22, 57, 29, 47а, 43а, 26, 19, 55, 30, 35, 59, 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5,  Боровец  3а, 5, 1, 7, 13, 3, 9, 11, 2, 4,  Братя Гъркови  70, 68, 50, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 66, 60, 64, 53, 13, 52, 9а, 46, 62, 15, 17, 18, 28, 5, 24, 44, 22, 10, 26а, 8, 20, 42, 36, 12, 6, 3, 38, 26, 13, 40, 34, 1,  Братя Миладинови  7а, 3, 5, 1,  Васил Априлов  1, 3,  Васил Коларов  9, 16, 1, 8, 3, 2, 5, 13, 7, 12, 20, 10, 6, 15,  Васил Топалски  2, 1,  Витоша  11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9,  Владимир Заимов  6, 8, 2, 4, 1,  Г Димитров  24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, 48, 31, 38, 33, 32, 40, 25, 54, 52, 34, 35, 50, 46, 29, 44, 42, 36, 27,  Гео Милев  2, 1,  Георги С Раковски  18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16,  Дунав  13, 6а, 3, 12, 8, 9, 6, 14, 5, 7, 1а, 10, 11, 1, 4,  Здравко Бойчинов  4, 26, 4а, 30, 20, 12, 14, 10а, 2, 3, 24, 8, 5, 10, 22, 28, 18, 1, 16,  Иван Вазов  7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, 35, 8, 6, 33, 18, 10, 16, 41, 33, 12, 18, 37, 43, 14,  Кирил И Методий  9, 5, 7, 15, 11, 13,  Ламби Кръстев  16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12,  Ленин  2, 1а, 26, 14, 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23,  Ленко Мишев  2, 5, 8, 1, 6, 3,  Любен Каравелов  5, 4, 2, 3, 6, 1,  Люлин  1, 3, 2,  Марица  3, 1, 2а, 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9,  Маршал Толбухин  23, 16, 17, 13, 24, 26, 11, 10, 8, 12, 18, 7, 19, 30, 28, 14, 20, 1, 21, 25, 27, 4, 15, 22, 2,  Местност Байнова Могила  Водна Кула,  Местност Биширица  Помп.Станция,  Морава  5, 8, 11, 15, 9, 3, 1,  Мусала  3, 58, 5, 2, 8, 4, 1, 6,  Неофит Рилски  3, 1, 2, 4,  Одрин  5, 3, 1, 4, 7,  Опълченска  11, 16, 5, 4, 8, 17, 14, 7, 1б, 12, 15, 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 6, 2а,  Панайот Волов  9, 1, 5, 2, 37, 13, 9, 21, 13а, 31, 29, 27, 15, 9, 7, 14, 35а,  Пенчо Славейков  3, 1, 5,  Петър Берон  1, 2,  Пирин  3, 10, 5, 14, 13, 9, 4, 6, 7, 11, 2,  Плевен  1, 4, 2,  Райко Даскалов  2, 4, 3, 1, 12, 9, 10, 6, 7, 14, 15, 13, 5, 11, 3,  Ресен  4, 17, 13, 12, 11, 7, 1, 6, 3, 2, 9, 5, 15а, 15, 7а, 10, 8,  Родопи  2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6,  Сергей Румянцев  9, 10, 16, 4, 2, 18, 20, 1, 14, 6, 11, 12, 7, 8, 3, 5,  Скобелев  6, 5, 1, 2, 3, 4,  Слави Алексиев  5, 3, 1, 8, 4, 6, 7,  София  3, 8, 6, 10, 1, 5, 1,  Средна Гора  4, 2, 4а, 3, 6, 1, 18а, 32а, 26, 24а, 24, 30, 32, 14, 28, 34, 12, 18, 36, 20, 10, 38,  Стара Планина  23, 9, 14б, 11, 13а, 13, 12, 10а, 3, 25, 4, 14а, 22, 7, 2, 20, 21, 17, 6, 19, 10, 16, 8, 14, 5, 2,  Тинтява  7, 2, 9, 4, 6,  Тича  9, 7, 11, 15, 13, 1, 5, 3,  Хаджи Димитър  2, 1,  Христо Ботев  14, 10, 18, 20, 22, 5, 3, 12, 6, 4, 10, 1а, 1,  Цанко Церковски  3, 9, 7, 1, 5,  Цветан Спасов  1а, 1, 14, 4, 19, 6а, 16, 25, 23, 15, 13, 4а, 6, 2, 12, 8, 9, 17, 21, 10, 3, 7, 5,  Чаталджа  1а, 1, 4, 2, 6, 3, 5,  Черно Море  9, 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7,  Шипка  1, 3, 5,  Янко Сакъзов  2, 1, 1а,    М-та  Райчов Дол

На 20.10.2020 г. /15:30 – 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Бръшляница:   Местност Байнова Могила  Помпена Станция

На 21.10.2020 г. /08:16 – 13:16 ч./ –  Плевен:   Гюмюрджина  14, 2 А, 6, 18, 5, 16, 8, 12, 13, 11, 14а, 10, 7, 18а, 9,  Емил Димитров/Марица/  62, 57, 67, 65, 69, 61, 59, 68, 55, 63,  Кукуш  6, 9, 5, 7, 4, 13,  Странджа  52, 56, 59,  Хаджи Димитър  73, 71,  Цар Иван Шишман  9, 45, 4, 6, 15, 14/16 Тп411, 3, 36, 35, 43, 39, 16, 25, 47, 23, 5, 11, 13, 1, 14, 3а, 31, 27, 17, 8, 33, 7, 6а, 41

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Максим Горки  26, 28,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 21.10.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Славяново,  Общ. Плевен:   404134  ,  I,  Кв.67  ,  VII 1814  ,  Адил Дервишев  22, 13, 38, 25, 8, 30, 36а, 9, 23, 18, 26, 21, 17а, 10, 11, 20, 15а, 36, 14, 7, 34, 15, 6, 31, 28, 12, 19, 27, 17, 6, 1, 6а, 2, 5, 4, 1,  Ал Димитров  5, 3, 24, 20, 18, 18а, 16, 10, 6, 4, 1, 12, 8,  Ал Стамболийски  27, 23, 46, 31, 50, 52, 33, 56, 44, 40, 25, 58, 54, 48, 60, 62, 17, 66, 68, 35, 37, 41, 45, 47, 55, 43, 49, 1, 13, 1, 38, 3, 10, 15, 30, 8, 5, 14, 6, 2, 36, 11, 16, 32, 18, 22, 2а, 9, 42, 24, 26, 28, 7,  Алексей Сегренски  2, 9, 15, 13, 8, 11,  Анастас Тодоров  5а, 1, 10, 4, 9, 18, 7, 22, 20, 3, 14, 6, 8, 14а, 6а, 16, 11, 5, 23, 24, 13б, 22а, 15, 26, 22 В, 13,  Асен Златаров  1, 14, 26, 28, 21, 32, 15, 18, 6, 36, 4, 10, 16, 12, 11, 7, 22, 8, 19, 30, 21б, 22а, 17, 38, 34, 2, 13, 5, 20, 3, 9, 42, 40,  Батак  11, 11, 3, 5, 1, 7, 2, 9,  Белмекен  2, 5, 8, 1, 4, 3, 7,  Божин Гърков  7, 3, 9, 7а, 6, 10, 5,  Бузлуджа  3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, 9, 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, 8,  Бяло Море  1, 16, 18, 14, 12, 7, 5, 38, 28, 9,  Варна  3, 4,  Васил Коларов  13, 6, 14, 5, 10, 8, 4, 7, 3,  Васил Левски  16, 9, 14, 7, 15, 8, 11, 13, 18, 3, 10, 6, 12, 4, 17, 21, 20, 19, 23, 22,  Васил Петлешков  8, 6, 2, 5, 14, 9, 1, 11, 10, 4, 3, 12, 7, 13,  Вежен  14, 1, 12, 8, 13а, 13б, 3, 9, 6, 1, 5, 11, 13, 2, 4, 7, 10, 30, 38, 27, 25, 17, 33, 29, 20, 40, 24, 23, 15, 22, 18, 26, 32, 28, 45, 31, 41, 19,  Витоша  1, 10, 6, 4, 3, 9, 13, 8, 5, 7, 11, 2,  Вола  8, 3, 5, 6, 2, 11, 9, 7, 13, 4, 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, 31, 29,  Г Димитров  42, 19а, 6, 12, 20, 7, 2, 29, 27, 19, 9, 1, 21, 24, 14, 23, 4, 22, 25, 18, 10, 8, 15, 16, 11а, 11, 26, 5, 13, 17, 39, 32, 35, 31, 36, 33, 41, 49, 37, 47, 30, 28, 43, 45, 34,  Ген Скобелев  2, 11, 3, 5, 9, 4, 1, 7,  Генерал Бирюзов  3, 5, 7, 18, 14, 16, 15, 13, 3а, 11, 22, 20, 12, 9, 30, 24, 6, 32, 10, 26, 8,  Генерал Гурко  12, 14, 5, 6, 17,  Гео Милев  25, 2, 1, 3а, 3, 7, 5, 9, 4,  Георги Кирков  4, 5, 6, 9, 11, 1, 3, 8, 7, 10, 12, 10, 21, 20, 15, 18, 27, 22, 19, 11, 16, 13,  Георги Хаджиев  2, 5, 4, 6, 1, 3, 8, 15, 28, 14, 26, 16, 24, 18, 11, 30, 21, 22, 10, 8, 19, 9, 12, 13,  Д.Д.Баучър  3а, 1, 2, 4, 6, 7,  Девети Септември  3, 4, 59, 5, 95, 27, 101, 103, 107, 109, 117, 93, 36, 91, 44, 97, 115, 87, 38, 113, 99, 32, 48а, 30, 111, 83, 46, 42, 157, 7, 159, 137, 133, 147, 145, 155, 123, 119, 58, 151, 139, 135, 60, 127, 125, 56, 131, 121, 62, 143, 129, 153, 149, 16, 31, 27, 43, 29, 57, 51, 45, 33, 47, 49,  Димитър Благоев  51, 49, 44, 24, 36, 57а, 46, 40, 49б, 28, 33, 57, 59, 47, 31, 26, 65, 39, 34, 55, 38, 43, 49а, 33а, 45, 65а, 37, 53, 32, 28а, 41, 47а, 48, 58б, 54, 77, 52, 62, 64, 69, 73, 70, 60, 71, 66, 58, 81, 56, 67, 75, 79, 30, 2а, 29, 9, 14а, 27, 21, 16б, 25, 1а, 23а, 19, 10, 8, 1, 17, 23, 20, 18, 14, 29а, 16, 11, 15, 6, 4, 12, 3, 5,  Димитър Грънчаров  20, 8, 9, 18, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 23, 19, 12, 14, 4, 7, 8а, 21, 13, 6,  Димитър Дачев  5, 9, 16, 4, 18, 8, 24, 2, 26, 1, 7, 22, 12, 11, 6, 10, 20, 14, 31, 46, 25, 38, 42, 17, 27, 36, 44, 32, 40, 30, 15, 19, 28, 33, 34, 13, 21, 15а,  Добри Войников  6, 4, 2, 5, 1, 7,  Дунав  10, 1, 1а, 2, 8, 3, 4, 7,  Елин Пелин  20, 11, 6, 9, 3, 19, 12, 4, 17, 14, 2, 1, 15, 7, 8, 18, 16, 10,  Захари Стоянов  2, 10, 14, 6, 12, 4,  Иван Вазов  2, 1, 14, 17, 15, 12, 19, 13, 21, 1, 7, 5, 13, 3, 8, 4, 10а, 11, 6, 10, 9,  Изгрев  1, 3, 2, 5, 6,  Индустриална  2,  Козлодуй  8, 10, 1, 2, 4, 3,  Кокиче  5, 3, 2, 6, 9, 4, 14, 11, 13, 1, 10, 8,  Кракра  4, 7 А, 1, 7, 5, 2, 6, 3,  Лазар Станев  2,  Лиляна Димитрова  18, 11, 13, 16, 20, 17, 21, 2, 33, 15, 27, 24, 23, 19, 35, 28, 10, 5, 2, 9, 12, 14, 8, 6, 16, 4, 7, 3, 1,  Лом  10, 4,  Люлин  6, 2, 10, 9, 4, 8, 16, 3, 12, 1, 14, 18, 7, 20,  Марица  3, 1, 4,  Маршал Толбухин  53, 30, Пункт За Мляко, 28, 22, 45, 11, 17, 3, 43, 21, 15, 16, 49, 4, 51а, 10, 14, 1, 25, 9, 13, 3, 35, 5, 33, 20, 31а, 15а, 37, 41, 19, 31, 18, 47, 5, 7, 3 А, 39, 51, 24, 72, 12, 23, 3а, 58, 42, 46, 67, 54, 55, 38, 52, 56, 69, 81, 77, 85, 57, 64, 79, 44, 61, 65, 36, 62, 40, 68, 60а, 50, 60, 52а, 59, 63, 73, 48, 75,  Милин Камък  3, 17, 13, 12, 16, 2, 7, 8, 14, 11, 9, 5, 4, 18, 10, 15, 1, 6,  Мусала  14, 18, 16, 12, 1, 11, 5, 3, 8, 9, 2, 7, 6, 10,  Назъм Хикмет  3, 4, 5, 11, 8, 10, 1, 2, 6, 9,  Нова Загора  1, 2, 4, 8, 15, 11, 6, 13, 5, 7, 1, 9,  Оборище  10, 16, 8а, 8, 6, 28, 24, 3, 26, 34, 38, 40, 14, 32, 20, 12, 2, 7, 36а, 4, 30, 1, 9,  Одерец  3, 4, 9, 11,  Осогово  1, 6, 2, 5, 4а, 9, 8, 3, 7, 10,  Осъм  13,  Отец Паисий  6, 4, 2,  П К Яворов  2, 7, 3, 11, 5, 9, 1, 15, 17, 13, 4, 19,  П Р Славейков  13, 8, 9, 13а, 24, 10, 14, 21, 11, 15, 3, 12, 18, 6, 2, 5, 23, 7, 4, 16, 26, 1,  Палаза  5, 3а, 8, 2а, 4, 1, 2, 9, 6, 12,  Панагюрище  2, 9, 1, 7, 15, 4, 8, 5, 6, 3, 13,  Патриарх Евтимий  18, 12, 26, Й, 20, 5, 10, 7, 2, 16, 22, 14, 9, 30, 1, 24, 11, 6, 28, 15, 13, 32, 34, 36,  Пенчо Славейков  13, 26, 24, 22, 20, 19, 14, 28, 21, 16, 18, 17а, 13а, 7, 25, 11, 12, 32, 15, 10, 27, 47, 27, 8, 3, 2, 4, 6, 1,  Петко Петков  1, 4, 10, 2, 8, 12, 6, 3, 1,  Петрини  8, 1а, 3, 9, 7, 10, 5, 14, 11, 6, 4, 12, 12а,  Петър Берон  3, 2, 5, 4, 8, 10, 6, 1,  Пещера  1, 4, 2, 1а, 6,  Плевен  19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21,

На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Славяново,  Общ. Плевен:   404134  ,  VII 1814  ,  Адил Дервишев  1,  Ал Димитров  5, 3, 24, 20, 18, 18а, 16, 10, 6, 4, 1, 12, 8,  Асен Златаров  1, 14, 26, 28, 21, 32, 15, 18, 6, 36, 4, 10, 16, 12, 11, 7, 22, 8, 19, 30, 21б, 22а, 17, 38, 34, 2, 13, 5, 20, 3, 9, 42, 40,  Батак  11,  Бузлуджа  3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, 9, 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, 8,  Бяло Море  1, 16, 18, 14, 12, 7, 5,  Васил Петлешков  8, 6, 2, 5, 14, 9, 1, 11, 10, 4, 3, 12, 7,  Вола  8, 3, 5, 6, 2, 11, 9, 7, 13, 4, 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, 31, 29,  Г Димитров  42, 39, 32, 35, 31, 36, 33, 41, 49, 37, 47, 30, 28, 43, 45, 34,  Девети Септември  3, 4,  Дунав  10, 1, 1а, 2, 8, 3, 4, 7,  Захари Стоянов  2, 10, 14, 6, 12, 4,  Иван Вазов  2, 1,  Индустриална  2,  Кракра  4, 7 А, 1, 7, 5, 2, 6, 3,  Маршал Толбухин  53, 58, 42, 46, 67, 54, 55, 38, 52, 56, 69, 81, 77, 85, 57, 64, 79, 44, 61, 65, 36, 62, 40, 68, 60а, 50, 60, 52а, 59, 63, 73, 48, 75,  Милин Камък  3, 17, 13, 12, 16, 2, 7, 8, 14, 11, 9, 5, 4, 18, 10, 15, 1, 6,  Мусала  1, 11, 5, 3, 8, 9, 2, 7, 6, 10,  Одерец  3, 4, 9, 11,  П. К. Яворов  2, 7, 3, 11, 5, 9, 1,  П. Р. Славейков  13, 8, 9, 13а, 24, 10, 14, 21, 11, 15, 3, 12, 18, 6, 2, 5, 23, 7, 4, 16, 26,  Палаза  5, 3а, 8, 2а, 4, 1, 2, 9, 6, 12,  Панагюрище  2, 9, 1, 7, 15, 4, 8, 5, 6, 3, 13,  Плевен  19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21,  Първа  Гробищен Парк,  Радецки  17, 11, 2, 14, 12, 9, 5, 15, 7, 8, 19, 13, 10, 3, 4, 21, 6,  Райко Даскалов  52, 29, 18, 15, 9, 22, 7, 46, 54, 17, 21, 23а, 24, 26, 33, 28, 36, 31, 40, 50, 44, 41, 20, 13, 23, 25, 27, 43, 19, 38, 42, 3, 30, 1, 37, 34, 32, 5, 35, 11,  Росица  5, 1, 2, 3, 4,  Сергей Румянцев  7, 10, 8, 4, 1, 12, 6, 3, 2,  Спас Дупаринов  1, 2,  Стефан Караджа  3, 2а,  Стопански Двор  Славяна Ад, Тютюносушилня,  Струма  13, 1, 9, 11, 17, 19,  Суворов  6, 5, 1, 7, 9, 1а, 3,  Христо Смирненски  27, 29, 55, 49, 51, 47, 53, 25, 22, 8, 3, 11, 4, 1, 2, 7, 5, 54, 6,  Цанко Бакалов  6, 15, 1, 7, 3, 5, 11, 8, 2, 4, 13, 21, 14, 23, 17а, 18, 12, 20, 31, 25, 27, 22, 32, 41, 30, 39, 38, 34, 28, 43, 26, 53, 34а, 24, 59, 57, 35, 37, 55, 40,  Чепеларе  4, 5, 2, 3,  Шейново  10, 8, 15, 19, 20, 21, 3, 23, 11, 17, 1, 14, 5, 12, 13, 27, 18, 9, 6, 7, 16, 4, 25,  Юмрукчал  1, 11, 2, 13, 16, 10, 12, 8, 15, 9, 6, 7, 3, 1а, 5, 4, 14,  Ямбол  12, 10, 3, 7, 8, 4, 9, 1, 5, 6,  Янтра  4, 2, 5, 3, 1,     В Стоп Двор, Около Града

На 21.10.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Дружба  422

На 22.10.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Коиловци:   М-та  Райчов Дол

На 22.10.2020 г. /09:01 – 13:16 ч./ –  Плевен:   Гълъбец  6,  Гюмюрджина  1, 4,  Емил Димитров/Марица/  44, 54, 40, 49, 42, 52, 38, 45, 46, 50, 48,  Лозенград/Хр.Згалевски/  3, 22, 1, 10, 14, 3, 17, 12, 2,  Странджа  40, 42, 46, 44,  Хаджи Димитър  77, 56, 46, 64, 50, 68а, 54, 70, 50а, 47, 51, 49, 49а, 55, 48, 66, 53-55, 60, 68, 54а,  Цар Самуил/В.Топалски/  138, 48, 138,  Яне Сандански  29, 30, 25, 22, 26, 32, 29 Гж, 23

На 23.10.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Брестовец ИН ЛОКО – ТАНЯ ЙОРДАНОВА ЕТ, ЕМА ТРАНС ЕООД

На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка,  Общ. Плевен:   Балкан  УПИ І Кв. 45,  Батак  7,  Батак  5,  Бачо Киро  3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9,  Бузлуджа  4, 1, 6, 2,  Васил Априлов  45, 16, 47, 20, 2, 4, 1,  Васил Левски  4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26,  Васил Левски  80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74,  Възраждане  29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25,  Гоце Делчев  2, 1,  Игнат Пантелеев  62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25,  Любен Каравелов  6,  Максим Горки  17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7,  Максим Горки  26, 28,  Милин Камък  4, 2, 3,  Мусала  10, 2, 6, 3,  Стефан Стамболов  6, 8, 7, 5, 2, 9, 3,  Татар Махала  22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14,  Татар Махала  1, 7, 4, 5, 8, 6, 2,  Хаджи Димитър  11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26,  Хан Кубрат  5, 3, 1,  Цар Самуил  1

На 23.10.2020 г. /09:01 – 13:16 ч./ –  Плевен:   Генерал Владимир Вазов  25, 47, 39, 33, 29, 49, 43, 27,  Лозенград/Хр.Згалевски/  38, 27, 36, 27,  Странджа  57,  Страцин  36, 36а, 35, 33, 38, 29, 31,  Тунджа/Б.Станчев/  37,  Хаджи Димитър  87, 88, 81, 89, 86, 83, 87а, 91,  Цар Иван Шишман  57, 51, 55, 53, 49

На 23.10.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Плевен:   Дружба  411а, 416, 415, 412, 412а

На 23.10.2020 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Тодорово,  Общ. Плевен

Община Пордим  

На 19.10.2020 г. /08:46 – 16:00 ч./ –  Тотлебен:   500048  ,  Александър Стамболийски  19, 9, 2, 4, 6, 12, 5, 14, 15, 7, 17, 8, 11, 1, 13, 10, 2а, 3,  Ангел Кънчев  14, 8, 2, 12, 10,  Асен И Петър  11, 1, 13, 2, 6, 9, 3, 5,  Асен Халачев  1, 3, 4, 6, 7, 5, 2,  Васил Априлов  2, 7, 16, 3, 10, 5, 14, 8, 1, 6, 12, 9, 4,  Васил Левски  7, 1, 14, 8, 10, 5, 3, 2, 4, 12, 6,  Велес  6, 7, 10, 1, 12, 2, 3, 8, 4,  Г.С.Раковски  10, 5, 4, 12, 7, 6,  Георги Бенковски  12, 2а, 4, 1, 7, 3, 10, 5, 2,  Георги Димитров  5, 4, 2, 15, 13, 9, 1, 11, 3, 6, 7,  Девети Септември  5, 1, 1, 2, 6, 12, 14, 8, 10, 4,  Димитър Благоев  1а, 4, 12, 3, 2, 6, 1, 8, 10,  Добрич  7, 5, 4, 1, 9, 6, 3, 2,  Екзарх Антим Първи  1,  Иван Вазов  10, 3, 6, 4, 5, 1, 8, 2, 4а,  Иван Рилски  2, 4,  Иларион Макариополски  1, 3, 7, 9,  Каварна  7, 3, 5, 2, 1, 15, 4, 6, 8, 13,  Кирил И Методий  14, 19, 10, 17, 6, 5, 9, 12, 11, 21, 23, 4, 13, 1, 7, 2, 3, 8,  Княз Борис Първи  3, 5, 1, 7,  Крум Страшни  23, 15, 17, 14, 21, 19, 12, 10, 10а, 13, 9, 3, 5, 11, 2, 7, 4, 8, 1, 6,  Крушева  5, 2, 3, 1,  Лагерна  2, 4,  Любен Каравелов  6, 8, 2, 4, 3, 10,  Люле Бургас  2, 4, 1, 3,  Местн.Над Село  ,  Местност Над Село  ,  Мизия  2, 6, 4,  Ниш  3, 2, 7, 4, 5, 6,  Отец Паисий Хилендарски  8, 23, 1, 25, 34, 14, 26, 18, 15, 4, 8, 20, 12, 42, 21, 44, 10, 6, 7, 48, 22, 7а, 38, 40, 19, 30, 9, 32, 28, 17, 46,  П.Р.Славейков  8, 5, 4, 6а, 12, 10, 6, 3, 9, 20, 7, 22, 18, 16,  Панайот Хитов  2,  Пи 200023  ,  Пирот  7, 3, 5, 1,  Прилеп  4, 3, 7, 2, 5, 1,  Райко Даскалов  4, 2, 1, 6, 3,  Ростов  2, 3, 4, 7, 5, 14, 1, 10, 8, 6, 12,  Скопие  1, 3, 6, 4,  Сопот  1, 3,  Софроний Врачански  4, 8, 2, 3, 1,  Средна Гора  2, 6, 4,  Тетевен  2, 8, 4, 3, 6, 1,  Хаджи Димитър  17, 15, 22, 34, 23, 18, 19, 33, 29, 20, 26, 27, 32а, 25, 30, 31, 16, 30а, 32, 24, 10, 13, 3, 7, 11, 4, 1, 2, 5, 14, 9, 6, 12,  Хан Аспарух  17, 8, 3, 2, 24, 7, 5, 1, 22, 28, 20, 6, 16, 26, 3а, 12, 13, 11, 18, 30, 4, 14, 9,  Христо Ботев  23, 15, 19, 30, 17, 36, 21, 34, 3, 8, 24, 5, 11, 1, 7, 18, 22, 10, 13, 20, 9, 14, 26, 16, 6, 2, 4,  Цар Освободител  6, 21, 25, 11, 5, 17, 7, 9, 1, 13, 15, 3, 19,  Цариброд  7, 5, 3, 1,  Чорлу  1, 2

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълчитрън:   Гео Милев  8, 12, 5, 10, 16, 6, 4, 14,  Екзарх Йосиф  1, 7, 6, 3, 8, 12, 22, 14, 11, 5, 9, 16, 4, 20, 10, 18,  Иван Рилски  12, 20, 17, 19, 35, 22, 6, 29, 26, 18, 8, 9, 37, 11, 16, 13, 15, 21, 22а, 31, 33, 14, 23, 10,  Лачко Ангелов  21, 5, 7, 14, 16, 19, 3, 12, 23, 18, 15, 27, 17, 11, 25, 10, 31, 13, 33, 9,  Мусала  4,  Оборище  9, 14, 1, 34, 21, 28, 32, 30, 5, 26, 3, 22, 24, 18, 20, 16, 11, 17, 7, 19, 13, 15,  Плиска  2,  Тодор Каблешков  5, 6, 2, 4, 8, 1, 7

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Вълчитрън:   Балкан  9, 2, 7, 8, 4, 3, 6, 5,  Васил Левски  23, 4, 12, 25, 7, 3, 6, 2, 17, 10, 15, 8, 14,  Огоста  15а, 8, 12, 3, 15, 6, 1, 2, 10, 9, 20, 18, 16, 14, 11, 4, 7, 13,  Св.Св.Кирил И Методий  3, 1, 2,  Стефан Караджа  1, 6, 8, 2, 10, 4,  Тунджа  33, 43, 51, 41, 47, 45, 31, 49, 59, 37, 25, 55, 27, 35, 57, 53, 39, 29,  Хаджи Димитър  36, 23, 29, 17, 26, 22, 33, 18, 20, 21, 35, 34, 32, 15, 27, 25, 28, 37, 30, 31, 24, 38

На 21.10.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Одърне ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД, ДП НК ЖИ ПСТ, ТРАНСПОРТНО СТРОИТЕЛСТВО И ВЪЗСТАНОВЯВАН ЕАД

На 21.10.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Тотлебен:   500048  ,  Александър Стамболийски  19, 9, 2, 4, 6, 12, 5, 14, 15, 7, 17, 8, 11, 1, 13, 10, 2а, 3,  Ангел Кънчев  14, 8, 2, 12, 10,  Асен И Петър  11, 1, 13, 2, 6, 9, 3, 5,  Асен Халачев  1, 3, 4, 6, 7, 5, 2,  Васил Априлов  2, 7, 16, 3, 10, 5, 14, 8, 1, 6, 12, 9, 4,  Васил Левски  7, 1, 14, 8, 10, 5, 3, 2, 4, 12, 6,  Велес  6, 7, 10, 1, 12, 2, 3, 8, 4,  г.С.Раковски  10, 5, 4, 12, 7, 6,  Георги Бенковски  12, 2а, 4, 1, 7, 3, 10, 5, 2,  Георги Димитров  5, 4, 2, 15, 13, 9, 1, 11, 3, 6, 7,  Девети Септември  5, 1, 2, 6, 12, 14, 8, 10, 4, 5, 1,  Димитър Благоев  1а, 4, 12, 3, 2, 6, 1, 8, 10,  Добрич  7, 5, 4, 1, 9, 6, 3, 2,  Екзарх Антим Първи  1,  Иван Вазов  10, 3, 6, 4, 5, 1, 8, 2, 4а,  Иван Рилски  2, 4,  Иларион Макариополски  1, 3, 7, 9,  Каварна  7, 3, 5, 2, 1, 15, 4, 6, 8, 13,  Кирил И Методий  14, 19, 10, 17, 6, 5, 9, 12, 11, 21, 23, 4, 13, 1, 7, 2, 3, 8,  Княз Борис Първи  3, 5, 1, 7,  Крум Страшни  23, 15, 17, 14, 21, 19, 12, 10, 10а, 13, 9, 3, 5, 11, 2, 7, 4, 8, 1, 6,  Крушева  5, 2, 3, 1,  Лагерна  2, 4,  Любен Каравелов  6, 8, 2, 4, 3, 10,  Люле Бургас  2, 4, 1, 3,  Местн.Над Село  ,  Местност Над Село  ,  Мизия  2, 6, 4,  Ниш  3, 2, 7, 4, 5, 6,  Отец Паисий Хилендарски  8, 23, 1, 25, 34, 14, 26, 18, 15, 4, 8, 20, 12, 42, 21, 44, 10, 6, 7, 48, 22, 7а, 38, 40, 19, 30, 9, 32, 28, 17, 46,  П.Р.Славейков  8, 5, 4, 6а, 12, 10, 6, 3, 9, 20, 7, 22, 18, 16,  Панайот Хитов  2,  Пи 200023  ,  Пирот  7, 3, 5, 1,  Прилеп  4, 3, 7, 2, 5, 1,  Райко Даскалов  4, 2, 1, 6, 3,  Ростов  2, 3, 4, 7, 5, 14, 1, 10, 8, 6, 12,  Скопие  1, 3, 6, 4,  Сопот  1, 3,  Софроний Врачански  4, 8, 2, 3, 1,  Средна Гора  2, 6, 4,  Тетевен  2, 8, 4, 3, 6, 1,  Хаджи Димитър  17, 15, 22, 34, 23, 18, 19, 33, 29, 20, 26, 27, 32а, 25, 30, 31, 16, 30а, 32, 24, 10, 13, 3, 7, 11, 4, 1, 2, 5, 14, 9, 6, 12,  Хан Аспарух  17, 8, 3, 2, 24, 7, 5, 1, 22, 28, 20, 6, 16, 26, 3а, 12, 13, 11, 18, 30, 4, 14, 9,  Христо Ботев  23, 15, 19, 30, 17, 36, 21, 34, 3, 8, 24, 5, 11, 1, 7, 18, 22, 10, 13, 20, 9, 14, 26, 16, 6, 2, 4,  Цар Освободител  6, 21, 25, 11, 5, 17, 7, 9, 1, 13, 15, 3, 19,  Цариброд  7, 5, 3, 1,  Чорлу  1, 2

На 21.10.2020 г. /10:01 – 12:00 ч./ –  Згалево:   700035 Мест.Виная

Община Червен Бряг  

На 19.10.2020 г. /08:00 – 09:00 ч./ –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   *Стопански Двор*  ,  140005  ,  141001  ,  Ал Стамболийски  4, 13, 11, 6, 7, 1а, 9, 2, 10, 42, 49, 30, 43, 33, 1, 22, 31, 29, 34, 37, 27, 1а, 40, 23, 28, 24, 26, 15, 16, 21а, 21, 18, 12, 17,  Баковска  2, 3, 1, 8, 6, 4,  Бошняшка  14, 11, 19, 15, 9, 23, 4, 5, 3, 1, 7, 2,  Бренишка  15, 13, 3, 5,  Васил Левски  17, 7, 9, 12, 3, 18, 19, 1, 20, 5, 12, 6, 24, 3, 14, 15, 8, 2, 13, 4, 1, 16, 11, 9,  Витановска  2, 5, 6, 8, 3, 1, 7,  Вълевска  2, 5, 4,  Г Бенковски  19, 9, 12, 6, 15, 18, 2, 32, 30, 4, 5а, 26, 22, 17, 16, 1, 11,  Г Димитров  28, 6, 1, 9, 22, 30, 16, 26, 4, 7, 11, 8, 10, 3, 24, 20, 5, 17, 12, 27, 13, 25, 23, 14, 70, 73, 77, 75, 71, 29, 40, 79, 72, 50, 68, 82, 65а, 41, 48, 67, 84, 35, 27, 76, 42, 59, 60, 46, 34, 38, 43, 58, 69, 31, 36а, 66, 86, 80, 39, 64, 55, 36, 55а, 37, 57,  Грозьовска  6, 4, 2, 10,  Дойновска  4, 1, 6, 12, 13, 5, 10, 23, 27, 33, 11, 31а,  Дядо Цолак  3, 2, 1, 4, 2,  Илия Илиев  21, 15, 47, 22, 26, 4, 8, 3, 23, 29, 9, 17, 18, 2, 36, 53, 6, 1, 16, 12, 14, 45, 34, 38, 13, 44, 32, 25, 20, 55, 7,  Комитска  7, 1, 2, 27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13,  Ланджийска  2, 1, 4, 3,  Мариновска  4, 11, 3, 14, 10, 7, 6, 12, 1,  Матинска  5, 3, 1,  Мирчовска  18, 10, 11, 7, 8, 5, 9,  Ненковска  11, 3, 8, 5, 4, 2, 6,  Опълченска  22, 11, 14, 12, 20, 6, 8, 4, 5, 2, 7, 1, 3,  Осем Опълченци  6, 5, 4, 10, 1, 11, 16, 20, 7, 27, 23, 25, 26, 21, 17, 15, 8, 22, 3, 73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50, 61, 55, 51, 36, 30, 35, 53, 49, 44, 48, 42, 33, 34, 31, 28, 40,  Палашовска  2, 4, 8,  Пановска  7, 1, 1, 19, 9, 12, 7, 14,  Поповска  3, 6, 1, 2, 4, 5,  Радой Данчев  19, 2, 12, 9, 14, 8, 2 Офис Кт, 21, 13, 4, 11, 16, 1, 17, 7, 10, 15, 3, 24, 42а, 20, 62, 48, 52, 31, 27, 39, 37, 64, 30, 23, 40, 28, 44, 49, 42, 60, 32, 34, 33, 38а, 58, 36, 22, 46, 29, 38,  Радьовска  22, 1, 12, 20, 24, 22, 15, 14, 18, 3,  Рашитарска  14, 2, 10,  Сираковска  1, 5,  Съпкарска  2, 5, 4, 1, 3, 9, 11, 7, 5,  Топалска  3, 28, 38, 18, 30, 14, 32, 13, 7, 1, 16, 2, 5,  Фильовска  7, 14, 9, 15, 13, 5, 10, 12, 1а, 3, 29,  Христо Ботев  67, 76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82, 17, 1, 13, 14, 16, 18, 7, 6, 2, 15, 9, 20, 23, 25, 19, 62, 60, 56а, 71, 54, 58, 77, 73, 56, 72, 69, 67, 43, 63, 34, 50, 37, 55, 9, 59, 44, 36, 38а, 57, 41, 61, 53, 22, 38, 31, 26, 28, 29,  Цаковска  11, 7, 10, 1, 6, 1,  Цано Недялков  1, 13, 9, 6, 17, 5, 7, 15, 13, 16, 12, 14,  Шипка  9, 5, 11, 7,  Щръковска  2, 6, 5, 13, 14, 10, 8, 12, 3, 4, 1, 9, 11, 19, 23, 25, 21,  Янчовска  1, 20, 2, 3, 8, 16, 4, 57, 9, 10,    Пи 048030,  М. Динковска Махала,    Помпена Станция, Помпена Станция

На 19.10.2020 г. /08:00 – 09:00 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Радомирци:   507017  ,  Александър Македонски  1, 3, 5,  Александър Стамболийски  15, 20, 12, 15, 20а, 20, 11, 4, 14, 8, 10, 3, 9, 18, 13, 4а, 7, 1, 16, 6, 2,  Ангел Кънчев  3, 11, 1, 5, 7, 9,  Антим Първи  4, 6, 4а, 2,  Антон Иванов  6, 4, 10,  Антон Страшимиров  6, 2,  Асен Златаров  4, 1,  В Левски  96, 6, 9, 1, 14, 12, 2, 11, 8, 10, 12а, 3а, 5,  В.Априлов  5, 10, 6, 3, 1, 15, 8, 7,  Васил Коларов  9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11,  Веслец  4, 6, 2, 1, 3,  Витоша  2, 5, 4, 6, 3,  Втора  16, 4, 6, 8, 3, 2, 7, 13, 1,  Г Бенковски  3, 3а, 1, 25, 13, 4, 11, 9, 15, 2, 7,  Г Димитров  93, 57, 42, 36, 46, 53, 48, 61, 34, 32, 38, 40, 30, 28, 44, 55, 63, 34а, 4, 5, 23, 2, 19, 9, 11, 1, 17, 13, 21, 3, 8, 6, 91, 107, 62, 65, 94, 64, 68, 87, 101, 6, 58, 95, 78, 79, 73, 71, 77, 52, 89, 80, 85, 50, 90, 56, 88, 84, 67, 75, 69, 54, 60, 92, 105, 83, 97, 66, 81, 82, 103, 76, 47, 29, 18, 45, 51, 33, 37, 10, 31, 39, 43, 24, 14, 35, 20, 12, 49, 16, 41, 22, 140, 112, 144, 143, 106, 147, 102, 127, 110, 125, 151, 117, 111, 142, 132, 115, 108, 145, 134, 104, 120, 137, 123, 109, 122, 126, 97, 118, 128, 119, 150, 138, 129, 133, 116, 131, 100, 149, 135, 113, 136, 141, 121, 130, 98,  Г С Раковски  13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, 21,  Гурко  6, 10, 4, 8, 2, 12,  Д Благоев  11, 3, 1, 7, 4, 9, 14, 17, 16, 19, 25, 27, 23, 12, 33, 15, 29, 21, 8, 37, 13, 10, 7,  Д Дебелянов  9, 8, 18, 24, 3, 13, 14, 11, 10, 4, 2, 22, 4а, 7, 6, 1, 12,  Дебелобръдска  9, 19, 7, 13, 4, 23, 11, 17, 25, 6, 15, 27, 29, 21, 4, 1, 2, 3,  Екзарх Йосиф  5, 1, 3,  Ел Пелин  2, 1, 4,  Еф Иванов  6, 14, 3, 11, 4, 15, 2а, 16, 2, 8, 7, 13, 12, 5, 10, 17,  Захари Стоянов  4, 2, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 8, 5, 11, 13, 15, 10,  Иван Бунданов  3, 14, 14а, 5, 7, 10, 1, 6, 8, 10, 2,  Иван Вазов  5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, 20, 19, 1, 2, 6, 4,  К Златарев  4, 9, 1, 6, 7, 2, 8,  Кирил И Методий  4, 7, 5, 8, 3, 6, 2, 1,  Княз Александър Батенберг  5, 2, 3, 13,  Ком  3,  Л Каравелов  6, 1, 4, 3, 2,  Л Станев  2, 4, 6, 8,  Мусала  4, 3, 2, 1, 6,  Н Вапцаров  10, 12, 4, 1, 24, 16, 3, 20, 14, 8, 5, 6, 18, 22,  Н Рилски  2, 6, 14, 8, 4,  Н Тодоров  11, 4, 7, 9, 5, 3, 1,  Н. Бозвели  7, 6, 5,  П Берон  13, 3, 5, 7, 15, 9, 1, 11,  П Волов  6, 1,  П Доцов  15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20,  П Каравелов  4, 3, 1, 6, 8, 2,  П Хитов  3, 1, 2, 4,  Пирин  5, 8, 3, 9, 6, 7, 4а, 4, 2, 1,  Плиска  5, 6, 2, 8, 10, 12, 4, 7,  Първа  2, 14, 12, 15, 7, 5, 3, 8, 10, 11, 1,  Радецки  2, 4, 3, 1,  Ракитска  2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, 58, 20, 23а, 26, 29, 25, 49, 71, 24, 32, 30, 39, 34, 14, 37, 18, 27, 12, 36, 33, 31, 23, 21, 10, 28, 43, 16, 3, 1, 44, 53, 42, 56, 57, 63, 40, 51, 59, 69, 50, 46, 52, 38, 67, 55,  Родопи  1, 7, 9, 3, 11, 2, 4, 6, 5, 13, 8,  С Димитров  10, 12, 5, 3, 4, 2, 8, 6, 3,  С Румянцев  3, 14, 6, 7, 11, 10, 8, 9, 12, 2, 4, 13, 2а,  Скобелев  4, 2, 3,  Сл Алексиев  6а, 24, 6б, 20, 12, 26, 2, 16, 14, 18а, 18б, 8,  Славейков  2, 6, 3,  Сливница  13, 1, 9,  Ст Караджа  9, 11, 3, 7, 5, 1,  Стара Планина  2, 4, 10, 6, 3, 18, 5, 1, 12,  Трета  3, 1, 2, 4, 10,  Филип-Тотю  1, 3, 5,  Хаджи Димитър  17, 3, 13, 4, 7, 5, 11, 8, 9, 6, 13а, 1, 2, 19, 10а,  Хан Аспарух  6, 2, 4,  Хан Крум  6, 1, 2, 7, 8а, 10, 8, 5, 3,  Хан Кубрат  1а, 4, 1, 3, 2, 5, 6,  Христо Ботев  24, 3, 1, 10, 2, 19, 15, 9, 4, 7, 13, 17, 8, 6, 5, 22, 11,  Цар Асен Първи  8, 6, 4, 2,  Цар Калоян  5, 2, 4, 3,  Цветан Спасов  9, 16, 2, 7, 4, 8, 6, 12, 5,  Четвърта  3, 3а, 10, 14, 1, 5, 12,  Шар Планина  5, 3,  Шипка  3, 2, 1, 9, 5, 7,    Обор При Тп4, Стопански Двор, Овчарник

На 19.10.2020 г. /08:00 – 09:00 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Телиш:   Ал Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  Бежанска  10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46,  Богдан Димитров  50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 42, 32, 40, 21, 30, 26,  В Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В Йотов  4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9,  В Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Гео Милев  6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15,  Георги Дамянов  4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 24, 43, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 85, 54, 67, 86, 91, 42, 125, 76, 38, 60, 99, 74 1, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 127, 93, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 71, 36, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 95, 70а, 105, 76 4, 65, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Георги Раковски  33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 24, 29, 27, 23, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 25, 28, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59,  Димитър Грънчаров  3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2, 12, 6, 2, 10, 4, 8,  К И Методий  7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Л Димитрова  12, 2, 4, 8, 6, 5, 7,  Любен Каравелов  1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 50, 36, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Митко Палаузов  6, 2, 4, 1, 3, 5,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Пело Пеловски  1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа  ,  Р Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх  ,  Странджа  1, 2, 6,  Страцин  12, 1, 6, 16, 10, 3, 8, 3а, 2, 14,  Тодор Луканов  5, 22, 19, 23, 8, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1,  Филип-Тотю  2, 4, 3, 6, 7,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 36, 40, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цанко Церковски  13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 8, 17, 47, 35, 41, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53,  Цеко Ненов  17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 11, 7, 13, 2, 14, 10, 8,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 19, 29, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 37, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 39,    Снегоринна База, Помпена Станция

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5,  Ал Стамболийски  6, 5, 4,  Асен Златаров  10, 5, 6,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Вл Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Девети Май  3, 8,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  4, 6, 3, 1,  К И Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Странджа  5, 3,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа

На 19.10.2020 г. /10:01 – 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /10:00 – 16:16 ч./   На 21.10.2020 г. /09:46 – 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /10:00 – 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /09:46 – 16:16 ч./ –  Червен Бряг:   Луковитски кантон ТП 82

На 19.10.2020 г. /16:00 – 17:00 ч./ –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   *Стопански Двор*  ,  140005  ,  141001  ,  Ал Стамболийски  4, 13, 11, 6, 7, 1а, 9, 2, 10, 42, 49, 30, 43, 33, 1, 22, 31, 29, 34, 37, 27, 1а, 40, 23, 28, 24, 26, 15, 16, 21а, 21, 18, 12, 17,  Баковска  2, 3, 1, 8, 6, 4,  Бошняшка  14, 11, 19, 15, 9, 23, 4, 5, 3, 1, 7, 2,  Бренишка  15, 13, 3, 5,  Васил Левски  17, 7, 9, 12, 3, 18, 19, 1, 20, 5, 12, 6, 24, 3, 14, 15, 8, 2, 13, 4, 1, 16, 11, 9,  Витановска  2, 5, 6, 8, 3, 1, 7,  Вълевска  2, 5, 4,  Г Бенковски  19, 9, 12, 6, 15, 18, 2, 32, 30, 4, 5а, 26, 22, 17, 16, 1, 11,  Г Димитров  28, 6, 1, 9, 22, 30, 16, 26, 4, 7, 11, 8, 10, 3, 24, 20, 5, 17, 12, 27, 13, 25, 23, 14, 70, 73, 77, 75, 71, 29, 40, 79, 72, 50, 68, 82, 65а, 41, 48, 67, 84, 35, 27, 76, 42, 59, 60, 46, 34, 38, 43, 58, 69, 31, 36а, 66, 86, 80, 39, 64, 55, 36, 55а, 37, 57,  Грозьовска  6, 4, 2, 10,  Дойновска  4, 1, 6, 12, 13, 5, 10, 23, 27, 33, 11, 31а,  Дядо Цолак  3, 2, 1, 4, 2,  Илия Илиев  21, 15, 47, 22, 26, 4, 8, 3, 23, 29, 9, 17, 18, 2, 36, 53, 6, 1, 16, 12, 14, 45, 34, 38, 13, 44, 32, 25, 20, 55, 7,  Комитска  7, 1, 2, 27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13,  Ланджийска  2, 1, 4, 3,  Мариновска  4, 11, 3, 14, 10, 7, 6, 12, 1,  Матинска  5, 3, 1,  Мирчовска  18, 10, 11, 7, 8, 5, 9,  Ненковска  11, 3, 8, 5, 4, 2, 6,  Опълченска  22, 11, 14, 12, 20, 6, 8, 4, 5, 2, 7, 1, 3,  Осем Опълченци  6, 5, 4, 10, 1, 11, 16, 20, 7, 27, 23, 25, 26, 21, 17, 15, 8, 22, 3, 73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50, 61, 55, 51, 36, 30, 35, 53, 49, 44, 48, 42, 33, 34, 31, 28, 40,  Палашовска  2, 4, 8,  Пановска  7, 1, 1, 19, 9, 12, 7, 14,  Поповска  3, 6, 1, 2, 4, 5,  Радой Данчев  19, 2, 12, 9, 14, 8, 2 Офис Кт, 21, 13, 4, 11, 16, 1, 17, 7, 10, 15, 3, 24, 42а, 20, 62, 48, 52, 31, 27, 39, 37, 64, 30, 23, 40, 28, 44, 49, 42, 60, 32, 34, 33, 38а, 58, 36, 22, 46, 29, 38,  Радьовска  22, 1, 12, 20, 24, 22, 15, 14, 18, 3,  Рашитарска  14, 2, 10,  Сираковска  1, 5,  Съпкарска  2, 5, 4, 1, 3, 9, 11, 7, 5,  Топалска  3, 28, 38, 18, 30, 14, 32, 13, 7, 1, 16, 2, 5,  Фильовска  7, 14, 9, 15, 13, 5, 10, 12, 1а, 3, 29,  Христо Ботев  67, 76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82, 17, 1, 13, 14, 16, 18, 7, 6, 2, 15, 9, 20, 23, 25, 19, 62, 60, 56а, 71, 54, 58, 77, 73, 56, 72, 69, 67, 43, 63, 34, 50, 37, 55, 9, 59, 44, 36, 38а, 57, 41, 61, 53, 22, 38, 31, 26, 28, 29,  Цаковска  11, 7, 10, 1, 6, 1,  Цано Недялков  1, 13, 9, 6, 17, 5, 7, 15, 13, 16, 12, 14,  Шипка  9, 5, 11, 7,  Щръковска  2, 6, 5, 13, 14, 10, 8, 12, 3, 4, 1, 9, 11, 19, 23, 25, 21,  Янчовска  1, 20, 2, 3, 8, 16, 4, 57, 9, 10,    Помпена Станция, Помпена Станция,    Пи 048030,  М. Динковска Махала

На 20.10.2020 г. /08:46 – 09:46 ч./   На 21.10.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:46 – 09:46 ч.; 15:30 – 16:16 ч./ –  Червен Бряг:   510001  ,  V Кв.  ,  Ал Стамболийски  1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б,  Барбарати  6, 5, 4,  Бено Вълчев  12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37,  Братя Миладинови  4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35,  Бузлуджа  2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15,  Гоце Делчев  10, 15, 16, 18, 13,  Гурко  17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил.Сграда, 14, 6,  Ивайло  40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38,  Илю Войвода  30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10,  Княз Александър Батенберг  5,  Лазар Ръжанов  17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14,  Лалка Батова  6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13,  Марица  15, 13, 11, 5, 15а, 7,  Сава Младенов  36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35,  Странджа  9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б,  Чавдар Войвода  2, 1,  Яворов Изток  17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 20.10.2020 г. /08:46 – 09:46 ч./   На 23.10.2020 г. /08:46 – 09:46 ч.; 15:30 – 16:16 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  6, 5, 4, 3, 2, 1,  Асен Златаров  10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Вл Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  К И Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  5, 3, 13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа,  Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 20.10.2020 г. /08:46 – 16:16 ч.; 15:00 – 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /08:46 – 16:16 ч./ –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

Област Ловеч

Община Априлци  

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Априлци,  Общ. Априлци:   Марагидик/Острец/  38, 58, 17, 5, 7, 70, 46, 80, 19, 48, 21, 3, 72, 23, 64, 78, 42, 84, 90, 54а, 56, 32, 36, 88, 62, 11, 68, 9, 86, 40, 74, 50, 44, 54, 76, 1, 60, 13, 34, 30, 82, 92, 15,  Мядна/Острец/  2, 7, 1, 5, 4, 6, 3, 52,  Русалийски Проход/Острец/  65, 60, 45, 41, 73, 52, 50, 47, 66, 58, 59, 39, 31, 64, 11, 61, 54, 51, 56, 48, 63, 57, 33, 43, 53, 35, 55, 29, 71

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Драшкова Поляна:   Драшковска  9, 5, 6, 4, 7, 16, 14, 10, 3, 11, 1,  Липова Могила  6б,  Липовска  11, 7, 8, 35, 19, 20, 10, 6, 9, 21, 12, 29, 30, 26, 1, 25, 5, 27, 14, 28, 33, 15 Къща-Светозар, 23, 15,  Местн.Балинцова  Вила, Къща-Илия, Вила, Мтп3, Къща-Хинчо, Къща-Борис, Къща-Георги, Къща-Даньо, Къща-Евгени, Къща-Тота, Къща-Стефан, Къща-Емилия, Къща-Славко, Къща-Иванка, Къща-ва сил, Къща-Никола, Къща-Данка, Къща-ма тей,  Местн.Липова Могила  Къща-Петър, Къща-Виолета, Къща-Тота, Къща-Невена, Къща-Тотка, Стълб, Къща-Иван, 12, Къща-Минко, Къща-Петко,  Местн.Цветански  Къща-Георги, Къща-Стефан, Къща-Димчо, Къща-Павлина, Къща-Лидия, Къща-Трайчо, 45, Къща-ра достка, Къща-ва сил, Вила, Къща-Русан, Къща-Петър, Къща-ра йко, Къща-Цветан, Къща-ма рия, Къща-Спас, Птицеферма, Къща-Тодор, Поливна Система, Къща-Дано,  Христо Ботев  44, 52, 81, 95, 77, 32, 66, 48, 64, 79, 34, 89, 93, 91, 42, 58, 50, 75, 85, 97, 60, 99, 62, 54, 38, 34, 22, 24, 55, 5, 32, 69, 59, 49, 67, 11, 36, 32 Къща-Минко, 75, 35, 61

Община Летница  

На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Горско Сливово:   Александър Димитров  10, 3, 12,  Александър Стамболийски  11, 2а, 2, 5, 7, 9, 3,  Веселин Вачев  15, 11, 20, 22, 17, 21, 25, 12а, 6, 13, 12, 8, 10, 27, 4, 18,  Димитър Благоев  2б, 8, 13, 4а, 6, 15, 1, 19, 11, 9, 4, 5, 2а, 18, 20, 14, 16,  Лиляна Димитрова  3, 1

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горско Сливово:   Александър Стамболийски  10, 21, 6, 15, 23, 25, 12, 19, 13,  Бачо Киро  8, 10, 3, 6, 7, 2, 9, 11, 1, 18, 12, 14, 4,  Васил Левски  9, 7, 19, 14, 5, 4, 11, 8, 12,  Йордан Мичев  1а, 3, 6, 7, 1, 5,  Лиляна Димитрова  3, 4, 6,  Марин Домузов  2, 7, 9, 5, 11,  Христо Кърпачев  17, 29, 12, 23, 13, 27, 6, 8, 9, 11, 14, 25, 10

На 19.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Крушуна:   Александър Ганчев  4, 2, 5, 7, 1, 9, 6, 3,  Георги Котев  1, 2, 4, 3,  Денчо Христов  2, 4, 1, 3,  Дечо Николов  3, 4, 5, 1, 2,  Димитричка Чолакова  10, 5, 7, 4, 1, 6, 8,  Димитър Попов  9, 17, 14, 22, 15, 13, 11, 20, 16, 18,  Крайбрежна  6, 3, 12, 10, 8,  Марийка Мончева  3, 1, 7, 2, 8, 4, 5,  Митко Пройнов  11, 19, 23, 15, 7, 14, 4, 8, 16, 6, 25, 27, 2, 5, 10, 12, 3, 9, 1,  Моню Ив.Минев  18, 20а, 20, 21, 16, 23,  Неделчо Котев  2, 5, 3, 4, 7,  Цветан Петров  5, 4, 12, 8, 3, 20, 18, 9, 7, 2, 10, 1, 14, 13, 6, 11

На 20.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Кърпачево:   Александър Стамболийски  2, 6, 3, 4, 5, 1,  Бузлуджа  4, 6, 7,  Витоша  4, 1, 5, 10,  Ген.Столетов  7, 9, 12, 11, 10,  Георги Бенковски  8, 3, 6, 10, 1, 7, 2, 5, 4,  Драгомир Пенчовски  1, 2, 6, 4,  Еделвайс  3, 11, 9, 6, 1, 13, 5, 2,  Иван Вазов  2, 4, 10, 13, 3, 6, 5, 12, 8, 14, 9, 7, 11,  Косм.Георги Иванов  6,  Костадин Ганев  1, 3, 5,  Младост  4, 1, 3, 6,  Моню Минев  5, 10, 13, 16, 4, 11, 19, 6, 14, 7, 8, 3, 17, 12, 2,  Москва  20, 5, 9, 11, 7, 3, 4,  Пирин  3, 4,  Рила  4, 6, 1,  Стара Планина  2,  Христо Кърпачев  10, 1, 5, 2, 7, 8, 3, 4,  Черно Море  14, 1, 12, 8, 5, 2, 10,  Шипка  1, 3, 4, 5, 7, 2

Община Ловеч  

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Баховица:   Александър Стамболийски  2 Уо Тп 1, 1, 6, 3, 5, 4, 2, 10,  Баба Тонка  1, 8, 3, 4, 10, 2,  Баховско Шосе  Опитно Поле, Фазанария,  Васил Коларов  20, 13, 12, 6, 8, 16, 1, 4, 10, 7, 2, 18, 5, 14, 11,  Васил Левски  1, 4, 8, Улично Осветление Тп8, 3, 5, 11, 6, 2, 9, 7,  Витоша  1, 2, 3,  Вълчо Петров  29, 4, 6, 2, 45, 53, 8, 49, 22, 29, 39, 43, 10, 18, 12, 37, 35, 51, 27, 20, 6, 41, 16, 33, 31, 21, 7, 23, 19, 3, 11, 17, 25, 5, 9, 15, 1, 13,  Георги Димитров  54, 53, 52, 58, 49, 51, 56, 105, Тп12, 1, 8, 6, 3, 7, 10, 5, 4, 9, 2, 49, 57, 76, 66, 83, 87, 100, 78, 75, 94, 68, 64, 79, 95, 85, 65, 62, 98, 72, 104, 108, 74, 91, 90, 73, 59, 106, 82, 69, 89, 81, 81 Тп 7, 88, 60, 63, 92, 67, 77, 80, 61, 70, 71, 84, 18, 47, 42, 17, 25, 36, 27, 47б, 46, 12, 52, 28, 29, 22, 19, 44, 40, 10, 13, 15, 24, 31, 21, 14, 39, 41, 48, 38, 30, 50, 20, 49, 37, 26, 43, 45, 33, 23, 34, 118, 101, 97, 110, 114, 103, 112, 116, 120,  Георги Хаджидинчев  3, 8, 5, 1, 6,  Девети Май  3, 1,  Дунав  2, 1, 3,  Иван Вазов  2, 1, 12, 4, 7, 8, 9, 3, 11, 5, 6,  Иван Драгов  3,  Кокиче  8, 1, 4, 2, 6,  Кътю Драсов  14, 19, 11, 15, 17, 18, 10, 12, 9, 13, 16, 20, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 6,  Липа  7, 9, 1, 2, 4, 6, 8, 3, 5, 11, 12, 13, 10,  Македонска  6, 10, 14, 7, 9, 11, 3, 2, 12, 5, 8, 4, 1,  Никола Й.Вапцаров  2, 4, 3, 1, 10, 6, 8, 13, 5, 16, 7, 14, 12, 11,  Панайот Волов  1, 10, 6, 2, 8,  Петко Славейков  9, 3, 5, 7, 1, 13, 11,  Пирин  2, 4, 6,  Райна Княгиня  1, 3, 6, 2, 4,  Раковска  1, 6, 5, 4, 2, 9а, 13, 3, 11,  Рила  Детска Градина I-Ви Юни, 2, 3, 7, 6,  Свети Кирил И Методий  20, 8, 18, 12, 24, 23, 19, 11, 22, 8а, 14, 10, 16, 25, 9, 15, 13, 21, 17, До Стопански Двор, 4, 1, 7, 3, 2, 5, 6, Тп3  Стопански Двор, Тп3,  Сердика  2, 1, 4,  Славянска  3, 2,  Стара Планина  1, 4, 2,  Стефан Караджа  2, 5, 9, 8, 7, 6, 4, 11, 3, 1, 10,  Тодор Каблешков  3, 9, 1, 5, 11,  Тодор Кацаров  3, 2,  Тодор Кирков  2, 1, 2, 4, 6, 3,  Трети Март  22, 24, 21, 2, 14, 15, 17, 26, 16, 8, 12, 4, 19, 13, 1, 9, 10, 20, 11, 6, 3, 18, 10, 32, 28,  Филип-Тотю  1,  Хаджи Димитър  6, 9, 2, 7, 1, 3, 5, 4,  Христо Ботев  30, 23, 35, 36, 27, 29, 24, 33, 25, 18, 45, 14, 20, 43 Тп 5, 22, 31, 39, 32, 16, 26, 37, 17, 13, 21, 12, 8, 19, 10а, 10, 15, 6, Тп6, 4, 11, 9, 3, 7, 5, 1,  Цвятко Маринов  4, 6, 4,  Шипка  2, 1, 3, 10, 9, 14, 12, 13, 7, 8, 21, 15, 24, 18, 20, 17, 22, 14

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Българене,  Общ. Ловеч:   Ганчо Павлов  4, 3, 14, 11, 16, 10, 9, 1, 13, 5, 2,  Дядо Радоя Мариаша  4, 6, 10, 8 А, 8, 11, 7,  Иванка Карагечева  4, 8, 2,  Илко Ст.Ганков  9, 15, 6, 11, 12, 5, 18, 16, 7, 8, 13, 2, 14, 1,  Ловджийска  2, 5,  Марин Гърбов  13, 9, 11, 15, 2, 24, 4, 7, 14, 22, 3, 1, 10, 17, 8,  Марин Пенков  54, 45, 58, 50а, 23, 47, 51, 57, 60, 56, 55, 35, Канцелария, 46, 38, Читалище, 25, 36, 49, 37, 40, 21, 44, 33, 52, 39, 43, 27, 29, 31, 41,  Митю Комитата  2,  Мичо Стоянов  2, 6, 3, 5, 4, 1, 8,  Мочор  10, 7, 1, 4,  Неделки  1,  Павел Станчев  3, 2, 11, 8, 4, 7,  Присоето  49,  Радой Минковски  2, 3, 1,  Стоян Господински  10, 6, 12, 7, 1, 11, 13, 4, 3, 8, 9,  Стоян Котански  5, 7,  Стоян Луканов  7, 16, 20, 5, 12,  Тодор Цачев  1,  Цачо Павлов  1, 6, 2,  Цвятко Цачев  15, 8, 1, 6, 17, 16, 3, 12, 11, 5, 14, 9,    Мтп До Зъбчето,    Тп 2

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Българене,  Общ. Ловеч:   Ганчо Павлов  4, 3, 14, 11, 16, 10, 9, 1, 13, 5, 2,  Дядо Радоя Мариаша  4, 6, 10, 8 А, 8, 11, 7,  Иванка Карагечева  4, 8, 2,  Илко Ст.Ганков  9, 15, 6, 11, 12, 5, 18, 16, 7, 8, 13, 2, 14, 1,  Ловджийска  2, 5,  Марин Гърбов  13, 9, 11, 15, 2, 24, 4, 7, 14, 22, 3, 1, 10, 17, 8,  Марин Пенков  54, 45, 58, 50а, 23, 47, 51, 57, 60, 56, 55, 35, Канцелария, 46, 38, Читалище, 25, 36, 49, 37, 40, 21, 44, 33, 52, 39, 43, 27, 29, 31, 41,  Митю Комитата  2,  Мичо Стоянов  2, 6, 3, 5, 4, 1, 8,  Мочор  10, 7, 1, 4,  Неделки  1,  Павел Станчев  3, 2, 11, 8, 4, 7,  Присоето  49,  Радой Минковски  2, 3, 1,  Стоян Господински  10, 6, 12, 7, 1, 11, 13, 4, 3, 8, 9,  Стоян Котански  5, 7,  Стоян Луканов  7, 16, 20, 5, 12,  Тодор Цачев  1,  Цачо Павлов  1, 6, 2,  Цвятко Цачев  15, 8, 1, 6, 17, 16, 3, 12, 11, 5, 14, 9,    Тп 2,    Мтп До Зъбчето

На 20.10.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Владиня:   Александър Стамболийски  6, 8, 12, 3, 15, 13, 17, 5, 10, 16, 20, 14, 7, 18, 11, 19, 18,  Болнична  3, Здравен Дом, 3,  Васил Левски  22, 5, 12, 11, 8, 9, 28, 3, 6, 18, 1, 7, 16, 25, 10, 30, 26, 24, 17, 14,  Георги Бенковски  9, 10, 7, 8, 5, 19, 17, 13, 15,  Георги Раковски  5, 9, 14, 7, 6, 20, 24, 30, 11, 28, 26, 22,  Добруджа  1, 3, 4, 2, 6, 5, 7,  Дунав  2, 3, 1, 2, 4, 8, 6,  Здравец  5, 7, 1, 4, 3,  Иван Вазов  6, 1, 17, 11, 22, 5, 14, 16, 15, 26, 6, 30, 9, 7, 13, 24, 19,  Кирил И Методий  11, 2, 13, 8, 5, 10, 4, 7, 3, 9, 6, 23, 18, 21, 20, 16, 19, 14,  Кокиче  3, 5, 1, 8,  Любен Каравелов  6, 10, 9, 1, 8, 12, 9,  Маршал Толбухин  19, 13, 15, 9, 23, 1, 11, 17, 27, Бюфет Кръчма, Млекосъбирателен Пункт, 6, 5, 3, 10, 25, 7, 21, 16, 12, 4, 65, 63, 79, 45, 32, 59, 73, 61, 37, 16, 38, 77, 75, 67, 51, 28, 33, 34, 40, 49, 71, Уо Тп 4, 30, 18, 47,  Мизия  13, 11, 9, 16, 14,  Пирин  3, 21, 2, 13, 12, 6, 9, 4, 15, 14, 1, 8, 7, 19, 18, 1 Уо Мтп Горския, Местност Под Селото, 21, Язовир,  Първи Май  13, 17, 9, 16, 14, 6, 7, 5, 27, 11, 15, 18, 10,  Райна Княгиня  3, 4, 6, 11, 1,  Роза  5, 18, 12, 5, 16, 1, 10, 14, 6, 3, 4, 2, 8,  Септември  14, 3, 4, 2, 10, 4,  Сергей Румянцев  23, 7, 23, 7, 24, 9, 22, 13, 5, 17, 12, 18, 21, 28, 16, 2, 10, 15, 26, 1, 19,  Стара Планина  8, 3, 2, 9, 7, 11, 1, 13, 15, 4, 6, 15,  Стефан Караджа  22, 12, 26, 14, 20, 9, 13, 7, 24, 14, 4, 8, 6, 3, 20,  Страцин  27, 7, 3, 1, 2, 5,  Тодор Каблешков  4, 19, 1, 16, 10, 5, 21, 14, 29, 13, 17, 31, 3, 23, 11, 6, 12, 27, 7, Уо Тп 1, 8, Уо Тп Мачтов, 14, 17, 20, 35, 18, 45, 33, 16, 43, 39, 37, 31,  Тп №4  ,  Хаджи Димитър  19, 4, 10, 6, 17, 13, 1, 9, 4, 7, 15,  Хан Аспарух  3, 1, 4, 2, 9, 5,  Христо Ботев  19, 4, 18, 14, 19, 3, 5, 6, 1, 10, 4, 2, 7, 17,  Христо Смирненски  7, 5, 4, 8, 6, 1,  Цанко Церковски  5, 4, 1, 8, 6, 9, 2, 10, 7,  Черно Море  6, 2, 8, 4, 10,    4, 2, 10

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Владиня:   Васил Левски  22, 5, 12, 11, 8, 9, 28, 3, 6, 18, 1, 7, 16, 25, 10, 30, 26, 24, 17, 14,  Георги Бенковски  5, 19, 17, 13, 15,  Георги Раковски  20, 24, 30, 11, 28, 26, 22,  Здравец  5, 7, 1, 4, 3,  Кирил И Методий  23, 18, 21, 20, 16, 19, 14,  Мизия  16, 14,  Пирин  1 Уо Мтп Горския,  Първи Май  13, 17, 9, 16, 14, 6, 7, 5, 27, 11, 15, 18, 10,  Райна Княгиня  3, 4, 6, 11, 1,  Роза  18, 12, 5, 16, 1, 10, 14, 6, 3, 4, 2, 8,  Септември  4,  Тодор Каблешков  20, 35, 18, 45, 33, 16, 43, 39, 37, 31

На 20.10.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горан:   Алеко Константинов  15, 18, 6, 9, 2, 5, 16, 3, 11, 1, 4, 8, 7, 10, 12,  Александър Стамболийски  10, 6, 9, 7, 11, 20, 8, 1, 3, 4, 2, 14,  Бачо Киро  5, 7, 4, 3, 2,  Бойчо Огнянов  8, 10, 4, 6,  Вардар  3, 1,  Васил Левски  4, 20, 7, 5, Тп 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8,  Васил Петлешков  15, 13, 5,  Вит  6, 7, 5, 16, 13, 23, 18, 4, 15, 3, 12, 19, 10, 9, 8, 11, 14, 21, 1,  Вихър  2, 3, 1,  Георги Бенковски  Уо Тп 3, 14, 11, 18, 24, 9, 28, 7, 16, 26, 30, 22, 32, 20, 12, 3, 2, 7, 1, 10, 8,  Дунав  1, 5, 2, 3, 4,  Дяко Иванов  16, 20, 4, 9, 34, 27, 19, 30, 24, 21, 14, 2, 23, 15, 22, 32, 25, 17, 18, 12, 1, 11, 5, 13, 37, 51, 8, 26, 42, 31, 54, 39, 44, 47, 43, 45, 38, 33, 13, 41, 46, 36, 40, 52, 50, 48,  Илия Иванов Яръмов  Уо Тп 1, 6, 9, 8, 15, 13, 1, 3, 18, 14, 17, 10, 19, 7, 88, 11, 5, 25, 2, 8,  Китката  2, 9, 1, 3, 15,  Ловчанска  21, 18, 22, 19, 17, 10, 20, 16, 12, 15, 9, 4, 7, 1, 3, 8, 6, 13, 5, 14, 18, 12, 2а, Тп2 Стопански Двор,  Любен Каравелов  10, 15, 12, 11, 14, 1, 13, 2, 1, 5, 3, 7, 9,  Марица  4, 5, 1, 11, 12, 12, 14, 18, 8, 16, 10,  Местност Каваците  Пс,  Общинска  5, 7, 4, 2, 9, 3,  Огоста  4, 20, 12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3,  Опълченска  8, 5, 3, 6, 4, 1,  Освобождение  2, 4, 3, 5,  Осъм  19, 11, 9, 3, 16, 2, 15, 13, 12, 14, 18, 10, 8, 6, 7, 17, 10,  Петко Д.Петков  3, 6, 8, 5, 7,  Петър Иванов Гигилев  3, 1, 14, 7, 11, 6, 8, 2, 37, 4, 12, 5, 10, 16,  Райчо Даскалов  7, 5, 11, 13, 9, 1, 34, 3,  Раковски  2, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  3, 1, 2,  Тополите  2, 1,  Трети Март  11, 31, 5, 20, 16, 27, 13, 35, 15, 10, 21, 37, 14, 3, 8, 9, 7, Тп 4, 29, 33, 18, 25, 6, 17, 12, 4, 2, 6,  Училищна  3, 2, 1, 9, 5, 7, 3, 29, 2, 23, 27, 13, 19, 4, 8, 21, 33, 31, 10,  Хаджи Димитър  2, 4, 5,  Христо Ботев  5, 2, 1,  Цочевска  5, 3, 2,  Чучура  7, 2, 1, 5,  Шипка  5, 1, 7, 9, 10, 4, 8, 6,    29, 2

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Гостиня:   Алеко Константинов  9, 4, 7, 6, 1, 3, 5,  Александър Стамболийски  3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5,  Васил Левски  12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1,  Георги Бенковски  1, 2, 5,  Георги Иванов  8, 7, 1, 6,  Иван Вазов  7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9,  Иван Генов  5, 2, 3, 1, 4,  Илия Симеонов  10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14,  Кирил И Методий  2, 1, 3,  Княз Борис 1  1, 3, 2, 4,  Любен Каравелов  2, 1, 11, 3,  Михо Нечев  7, 3, 6, 4,  Никола Вапцаров  2, 1, 4, 3,  Панайот Волов  2,  Стефан Караджа  2, 3, 4, 1, 5,  Тодор Каблешков  6, 4,  Хаджи Димитър  2, 4,  Хан Аспарух  37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, Уо Тп 1, 39, 15, 7, 27, Уо Тп 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38,  Христо Ботев  12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1,  Христо Смирненски  3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5,  Яким Груев  4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 20.10.2020 г. /10:01 – 10:30 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ –  Дойренци:   Алеко Константинов  1, 3, 2, 5,  Александър Стамболийски  28, 29, 24, 43, 36, 16, 18, 6, Уотп 1, 26, 41, 30, 34, 33, 22, 20, 38, 4, 25, 42, 37, 14, 27, 39, 10, 12, 8, 1, 2, 9, Улично Осветление Тп 12, 17, 13, 7, 11, 19, 15, 21, 23, 5, 40, 47, 51, 32, 42, 49, Стопански Двор №2, 65, 54, 50, 53, 52, 71, 59, Уо Тп 2, 48, 67, 58, 44, 57, 46, 61, 63, 55, 69,  Баба Тонка  13, 3, 254, 10, 11, 7, 2, 6, 15, 5,  Барата  17, 10, 14, 24, 6, 18, 20, 22, 3, 8, 13, 5, 6, 7, 30, 26, 4,  Бачо Киро  30, 28, 24, 26, 22, Уо Мтп, 2, 20, 16, 10, 12, 14, 12, 18,  Васил Данков  24, 22, 3, 15, 2, 6, 1, 4, 17, 20, 19, 16, 22, 11, 18, 7, 10, 25, 32, 34, 27, 29, 23, 33, 28, 31, 78, 9, 11, 12,  14, 15, 7,  Васил Левски  7, 24, 9, 19, 3, 14, 2, 11, 17, 16, 28, 10, 4, 8, 6, 5, 15, 12, 18, 1, 13, 20, 26, 21, 1,  Весела Поляна  7, 2, Уо Тп 9, 1, 10, 3, 8, 9,  Върбан Пешев  4, 8, 5, 11, 1, 2, 10, 9, 3, 7,  Гарова  1, Склад, 6, 8, 7, Технокороза,  Генерал Столетов  2, 8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Гео Милев  17, 6, 4, 13, 10, 7, 11, 3, 18, 8а, 14, 21, 15, 1, 9, 2, 5,  Георги Бенковски  1, 2, 3а,  Георги Ганев  4, 1, 7, 3, 6, 2, 10, 8, 9, 14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Димитър Аджарски  4, 3, Бензиностанция, 5, 13, 1, 2,  Димо Панев  21, 19, 23, 18, 22, 29, 16, 27, 20, 18, 2, 14, 15, 8, 7, 6, 9, 13, 1, 4, 10, 17, 5, 3, 11,  Добри Цвятков  2, 7, 13, 12, 5, 17, 6, 8, 15, 21, 10, 9, 11, 3, 1,  Дойчо Минков  8, 3, 10, 2, 7, 5, 1, 6,  Доктор г.М.Димитров  14, 16, 12, 13, 48, 17, 28, 23, 42, 38, 15, 18, 19, 30, 40, 36, 24, 26, Улично Осветление Тп 13, 22, 32, 20, 34, 27, 44, 25, 21, 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, 58, 54, 37, 45, 35, 33, 64, 66, 39, 43, 62, 31, 56, 47, 50, 52, 41, 29, 60,  Дунав  1, 3, 9, 5, 11, 7,  Иван Вазов  1, 3, 5, 2,  Любен Каравелов  5, 1, 2, 7,  Местност Ваганска Бара  ,  Местност Прелеза  Пс, Шахтов Кладенец,  Младост  5, 7, 2, 4 Уо Мтп 17, 3,  Недялко Русинов  2, 6, 14, 10, 4, 12, 5, 7, 3, 1, 9,  Неофит Рилски  4, 2, 6,  Никола Й.Вапцаров  1, 6, 7, 5, 3,  Оборище  2, 26, 10, 9, 15, 7, 22, 16, 6, 24, 13, 1, 4, 3, 20, 17, 5, 8, 18, 11, 12,  Овчарска  1, 3,  Опълченска  4, 1,  Отец Паисий  4, 2, 1, 3,  Панайот Волов  1,  Патриарх Евтимий  9, 34, 17, 21, 19, 10, 22, 3, 29, 11, 28, 13, 20, Уо Тп 10, 8, 18, 15, 6, 1, 16, 7, 26, 24, 5, 32, 9, 12, 4, 2, 30, 18а,  Петко Р.Славейков  4, 2, 7, 3, 8, 5, 1, 6,  Петър Стефанов  16, 17, 13, 2, 3, 7, 19, 5, 8, 14, 11, 9, 15, 1, 6, 12, 10, 4, 14,  Поляната  27, 23, 25, 7, 5, 9, 11,  Свети Свети Кирил И Методи  26, 24, 22, 17, 24, 18, 19, 21, 20, 1, 12, 2, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 3, 16, 10, 7, 4,  Сергей Румянцев  14, 8, 6, 10, 2, 12, 4, 16, 30, 22, 18, 3, 20, 24,  Софроний Врачански  29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, 3, 1, 11, 7, 9,  Стефан Караджа  2, 3, 7, 4, 1, 10, 12, 8,  Тодор Каблешков  14, 3, 16, 2, 8, 12, 10, 6, 1, 4,  Тодор Кирков  Уо Тп 7, 9, 6, 7, 5, 1, 2, 3, 15,  Тодор Киров  11, 9, 13, 33, 35, 21, 15, 20, 1, 23, 17, 18, 19, 2, 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, 39, 26, 43, 41, 25, 42, 34, 24, 30, 36, 45, 31, 28, 70, 33, 40, 29, 37, 27, 32, 35,  Тотю Стоянов  65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1,  Търговска  16, 25, 33, 21, 29, 15, 20, 28, 18, 26, 32, 23, 19, 24, 34, 30, 14, 22, 17, 31, 35, 57, 44, 38, 40, 42, 51, 37, 43, 55, 53, 47, 39, 34, 41, 54, Център Павилион Вестници, 36, 50, 46, Магазин, Тото Пункт, 45, 49, 48, Уо Тп 11, 37, 73, 71, 62, 64, 59, 69, 75, 61, 54, 58, 65, 60, 56, 63, 13, 11, 2, 5, 9, 8, 6, 7, 12, 4, 33, 10, Склад Работилница, Производствен Цех,  Стопански Двор,  Хаджи Димитър  3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 9, 2,  Хан Крум  7, 11, 26, 30, 13, 5, 3, 9, 28, 24, 14, 8, 1, 20, 3, 10, 12, 16, 18,  Христо Ботев  18, 29, 20, 22, 23, 25, 27, 13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6, 17, 19,  Цанко Начков  2, 6, 5, 4, 1,  Цар Иван Шишман  2, 10, 3, 6, 9, 1, 5, 7, 12, 4, 8, 18, 14, 21, 19, 17, 13

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дойренци:   Александър Стамболийски  1, 2, 9, Улично Осветление Тп 12, 17, 13, 7, 11, 19, 15, 21, 23, 5,  Барата  24, 6, 18, 20, 22,  Бачо Киро  Уо Мтп, 2, 20, 16, 10, 12, 14,  Васил Данков  3, 15, 2, 6, 1, 4,  Генерал Столетов  8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Георги Ганев  14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Доктор г.М.Димитров  48,  Дунав  9, 5, 11, 7,  Недялко Русинов  2, 6, 14, 10, 4, 12, 5, 7, 3, 1, 9,  Никола Й.Вапцаров  1, 6, 7, 5, 3,  Поляната  7, 5,  Свети Свети Кирил И Методи  22, 17, 24, 18, 19, 21, 20,  Софроний Врачански  3, 1, 11, 7, 9,  Тодор Каблешков  14, 3, 16, 2, 8, 12, 10, 6, 1, 4,  Тодор Киров  2,  Хан Крум  14, 8, 1, 20, 3, 10, 12, 16, 18,  Христо Ботев  13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6,  Цар Иван Шишман  18, 14, 21, 19, 17, 13

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Дойренци:   Гарова  Бивш Склад На Балкан

На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Дренов:   Александър Стамболийски  14, 28, 25, 26, 32, 34, 21, 17, 15, 20, 22, 13, 23, 24,  Ангел Кънчев  17, 10, 12, 4, 6, 8, 2,  Атанас Ангелов  13, 19, 5, 17, 3, 34, 31, 43, 41, 29, 25, 6, 8, 53, 39, 51,  Баба Тонка  7, 1, 4, 3, 10, 8, 9, 2,  Бадьовец  2,  Баира  2,  Бачо Киро  1, 5, 2, 1,  Васил Априлов  1, 3, 20, 26, 28, 9, 7, 22, 14, 18, 13, 12, 16, 30, 5, 6, 8,  Васил Левски  8, 6, 4, 10,  Ген. Гурко  2, 4, 3, 6, 14, 10, 1, 8, 12, 5,  Ген. Столетов  7, 4, 6, 3, 8, 2, 1, 5,  Ген.Тотлебен  1, 7, 4, 2, 3,  Георги Кирков  10, 2, 8, 12, 6, 4, 14,  Елин Пелин  2, 3, 4, 5,  Иван Вазов  2, 3, 5,  Йордан Йовков  3, 5, 1, 4,  Калето  5, 3, 1,  Крачун Атанасов Конов  3, 1, 5,  Любен Каравелов  3, 2,  Люляци  1,  Марин Дринов  3, 9, 7, 13, 2, 5, 1,  Митю Христов  17, 9, 7, 3, 15, 1, 11, 13,  Никола Вапцаров  2,  Отец Паисий  3, 6, 2,  Панайот Пипков  3, 1, 4, 2,  Патриарх Евтимий  4, 5,  Петър Петров Шантропов  12, 6, 1, 10, 2, 4, 8,  Плиска  2, 4, 6, 1 Уо Тп 9,  Райна Княгиня  17, 10 Уо Мтп, 2, 6, 11, 28, 20, 13, 21, 14, 22, 24, 18, 5, 1, 9, 4, 19, 26, 40, 44, 42, 48, 25, 23, 46, 36, 34, 32, 30,  Сан Стефано  8, 4, 1,  Стефан Караджа  1, 4,  Тинтява  3, 13, 1, 7, 15, 11, 19, 21,  Трети Март  46, 36, 22, 26, 34, 32, 38, 40, 44, 24, 20, 42, 30, 28,  Хаджи Димитър  3,  Хаинбоаз  2, 12, 9, 6, 4, 14, 7,  Хан Аспарух  21, 9, 11, 10, 17, 13, 19, 7, 6, 20, 14, 16, 12, 15, 4, 8, 2, 7, 1,  Христо Смирненски  18, 11, 16, 17, 13, 19, 15, 21, 20,  Христо Цонев  10, 1, 3, 2, 4, 12, 6, 8,    Уо Тп 8

На 20.10.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дренов:   Александър Стамболийски  8, 9, 7, 6, 12, 4, 5, 3, 2, 1, 28, 25, 26, 32, 34, 21, 17, 15, 20, 22, 13, 23, 24, 14,  Ангел Кънчев  20, 16, 18, 24, 26, 14, 22, 10, 12, 4, 6, 8, 2, 17,  Атанас Ангелов  13, 19, 5, 17, 3, 34, 31, 43, 41, 29, 25, 6, 8, 53, 39, 51,  Баба Тонка  12, 7, 1, 4, 3, 10, 8, 9, 2,  Бадьовец  2,  Баира  2,  Бачо Киро  1, 5, 2, 1,  Бор  4, 8, 2, 10, 14, 6,  Васил Априлов  11, 6, 8, 1, 3, 20, 26, 28, 9, 7, 22, 14, 18, 13, 12, 16, 30, 5,  Васил Левски  8, 6, 4, 10,  Ген. Гурко  2, 4, 3, 6, 14, 10, 1, 8, 12, 5,  Ген. Столетов  7, 4, 6, 3, 8, 2, 1, 5,  Ген.Тотлебен  1, 7, 4, 2, 3,  Георги Кирков  10, 2, 8, 12, 6, 4, 14,  Добри Стоянов  1,  Елин Пелин  2, 3, 4, 5,  Иван Вазов  2, 3, 5,  Йордан Йовков  3, 5, 1, 4,  Калето  5, 3, 1,  Кованлъка  2, 6,  Крачун Атанасов Конов  3, 1, 5,  Любен Каравелов  3, 2,  Люляци  13, 2, 21, 11, 6, 1,  Марин Дринов  3, 9, 7, 13, 2, 5, 1,  Местност Извора  Пс,  Митю Христов  17, 9, 7, 3, 15, 1, 11, 13,  Никола Вапцаров  2,  Опълченска  4, 12, 3, 10, 1, 6, 5,  Отец Паисий  3, 6, 2,  Панайот Пипков  3, 1, 4, 2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3, 4, 5,  Петър Петров Шантропов  12, 6, 1, 10, 2, 4, 8,  Плиска  2, 4, 6, 1 Уо Тп 9,  Райна Княгиня  17, 10 Уо Мтп, 2, 6, 11, 28, 20, 13, 21, 14, 22, 24, 18, 5, 1, 9, 4, 19, 26, 40, 44, 42, 48, 25, 23, 46, 36, 34, 32, 30,  Сан Стефано  8, 4, 1,  Стефан Караджа  1, 4,  Тинтява  3, 13, 1, 7, 15, 11, 19, 21,  Трети Март  6, 2, 12, 4, 8, 10, 46, 36, 22, 26, 34, 32, 38, 40, 44, 24, 20, 42, 30, 28,  Хаджи Димитър  3,  Хаинбоаз  2, 12, 9, 6, 4, 14, 7,  Хан Аспарух  21, 9, 11, 10, 17, 13, 19, 7, 6, 20, 14, 16, 12, 15, 4, 8, 2, 7, 1,  Христо Ботев  1, 7, 3, 5, 4,  Христо Смирненски  5, 12, 9, 4, 14, 17, 1, 2 Уо Тп 1, 6, 7, 10, 8, 3, 18, 11, 16, 17, 13, 19, 15, 21, 20,  Христо Цонев  10, 1, 3, 2, 4, 12, 6, 8,    Уо Тп 8

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Йоглав:   Александър Стамболийски  2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица,  Бенковски  1, 4, 3,  Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8,  Захари Стоянов  7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2,  Иван Вазов  1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7,  Кокиче  10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо Мтп, 12,  Латинка  10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2,  Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо Тп 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43,  Мусала  5, 1, 3, 2,  Никола Василев  1, 2, 3,  Опълченска  2, 11, 8, 4, 10, 1, 6,  Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13,  Отец Паисий  6, 10, 7, 4, 3, 5, 2,  Пирин  3, Уо Тп 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9,  Рила  1, 3,  Соргоня  42, 5,  Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3,  Странджа  2, 3, 1, 4, 7, 5,  Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10,  Трети Март  48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо Тп 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17,  Хан Аспарух  18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо Тп 4, 19, 26, 10,  Хемус  6, 4, 1, 14,  Христо Ботев  11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6,     Местн Долно Ливаде

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Къкрина:   Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо Тп 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11,  Георги С.Раковски  2, 3, 12,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  1,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил И Методий  2,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25,  Мария Сиракова  1, 2,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9,  Патриарх Ефтимий  1,  Патриарх Ефтимий  4, 1, 6, 2,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Иванов-Големия  6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9,  Христо Цонев-Латинеца  6,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8,    Тп 10

На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Къкрина:   Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо Тп 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11,  Георги С.Раковски  2, 3, 12,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8,  Дружба  1,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил И Методий  2,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25,  Мария Сиракова  1, 2,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9,  Патриарх Ефтимий  1,  Патриарх Ефтимий  4, 1, 6, 2,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9,  Христо Иванов-Големия  6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Цонев-Латинеца  6,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8,    Тп 10

На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Къкрина:   Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо Тп 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11,  Георги С.Раковски  2, 3, 12,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8,  Дружба  1,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил И Методий  2,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25,  Мария Сиракова  1, 2,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9,  Патриарх Ефтимий  1,  Патриарх Ефтимий  4, 1, 6, 2,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Иванов-Големия  6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9,  Христо Цонев-Латинеца  6,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8,    Тп 10

На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Къкрина:   Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо Тп 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11,  Георги С.Раковски  2, 3, 12,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8,  Дружба  1,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил И Методий  2,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25,  Мария Сиракова  1, 2,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9,  Патриарх Ефтимий  4, 1, 6, 2,  Патриарх Ефтимий  1,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Иванов-Големия  6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9,  Христо Цонев-Латинеца  6,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8,    Тп 10

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лисец,  Общ. Ловеч:   Албания  10, 8, 2, 4,  Алеко Константинов  8, 8, 6, 4, 2,  Александър Стамболийски  3, 2, 5, 1, Уо Тп1,  Асен Златаров  9, 3, 22, 18, 8, 16, 11, 14, 12, 5, 7, 6, 2, 10, 4, 1, 20,  Баховски Път  1, 4, 6, 2, 3, 9, 7, 5,  Белия Път  16, 2, 5, 32, 1, 33, 12, 7, 26, 21, 18, 10, 20, 13, 27, 22, 29, 8, 4, 11, Уо Тп 4, 24, 30, 3, 31, 23, 28, 17, 14, 35, 9, 36, 6, 15, 38,  Боцка Могила  3, 1,  Васил Левски  4, 9, 15, 8, 3, 2, 10, 6, 1, 13, 27, 22, 20, 21, 24, 19, 26, 25, 17, 29, 16,  Врани Кладенец  6, 1, 7, 5, 3, 9, 4, 2,  Генко Дерибеев  6, 3, 4, 1, 2,  Георги Бенковски  9, 2, 1, 7, 5, 3,  Георги Раковски  2, 1,  Гладен Рът  1,  Димитър Димов  1, 3,  Дунав  8, 2, 1, 3, 10, 4, 6,  Елин Пелин  7, 1, 5, 4, 9, 2, 6, 3,  Иван Вазов  2, 6, 4, 1,  Йордан Йовков  7, 6, 5, 14, 8, Уо Тп6, 7, 11, 16, 13, 10, 12, 1, 4, 3, 2,  Кирил И Методий  8, 10, 1, 6, 2, 3, 4,  Климент Охридски  2, 1, 3,  Колю Фичето  2, 1,  Мерашки Път  10, 12, 8, 3, 23, 5, 25, 15, 17, 4, 9, 11, 13, 12, 6, 7, 21, 19, 33, 65, 71, 35, 69, 45, 20, 26, 30, 18, 14, 16, 57, 41, 39, 37, 31, 24, 22, 43, 47, 61, 27, 29, 49, 53, 67, 55, 59, 28, 51,  Мир  2,  Опълченска  5, 13, 36, 62, 29, 38, 37, 11, 44, 46, 7, 19, 40, 23, 17, 28, 20, 32, 54, 25, 34, 52, 27, 35, 31, 15, 1, 48, 18, 3, 21, 42, 56, 47, 39, 84, 76, 90, 70, 80, 49, 82, 64, 74, 86, 72, 92, 68, 66, 43, 78, 41, 51, 45, 2,  Панайот Волов  1, 3, 2,  Панайот Хитов  8, 3, 4, 1, 6,  Раевец  1, 2, 4,  Розова Долина  7, 10, 11, 6, 4, 15, 12, 2, Уо Тп 8, 9, 13, 1, 8,  Росна Могила  3, 6, 2, 4, 7, 5,  Синчец  9, 7,  Стара Планина  19, 17, 5, 7, 8, 4, 11, 13, 15, 1, 2, 9,  Тодор Каблешков  16, 3, 11, 4, 10, 14, 22, 8, 20, 1, 5, 6, 12, 18, 2,  Хаджи Димитър  10, 16, 39, 37, 31, 4, 33, 2, 1, 41, 61, 49, 51, 18, 14, 5, 83, 15, 12, 21, 8, 17, 11, 24, 10, 22,  Христо Ботев  7, 2, 1, 4, 6,  Централна  51, 5, 49, 26, 25, 39, 19, 43, 35, 62, 48, 23, 36, 45, 55, 7, 34, 44, 33, 1a, 46, 17, 21, 42, 57, 3, 41, 28, 40, 27, 60, 50, 29, 64, 9, 56, 11, 30, 38, 47, 12, 54, 1, 32, 31, 53, 16, 20, 18, 22, 15, 14, 52, 24, 37, 114, 105, 109, 116, 101, 110, 112, 136, 107, 113, 121, 118, 97, 103, 106, 104, 99, 117, 140, 173, 172, 147, 160, 164, 154, 169, 133, 142, 145, 170, 152, Уо Тп7, 135, 150, 162, 125, 138, 158, 157, 271, 148, 151, 149, 163, 141, 129, 153, 156, 137, 134, 136, 168, 139, 3а, 161, 159, 146, 143, 171, 165, 166, 131, 144, 155, 167, 93, 83, 96, 71, 98, 85, 68, 70, 72, 81, 86, 89, 76, 66, 67, 58, 59, 74, 100, 78, 79, 87, 80, 82, 77, 88, 73, 75, 94, 69, 91, 43, 84, 95, 61, 92, 90, 65, 63, 61, 124, 102, 121, 125, 115, 126, 130, 128, 119, 127, 120, 132, 123,  Шипка  3, 1, 5, 7,    336

На 20.10.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   43952.14.25 М. Отсреща,  Плевенско Шосе  1

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков  40, 38, 31,  Александър Стамболийски  40, 34,  Безименна  Уо Бл. Ст. Едрев Пс 20/6,  Генерал Скобелев  22, 33, 20, 29, 14, 16, 25, 15, 21, 19, 31, 23, 13, 35, 18,  Маестро Камен Луков  6,  Стефан Караджа  32, 45, 39, 41, 37, 43,  Червен Бряг  109

На 21.10.2020 г. /12:46 – 13:15 ч.; 15:46 – 16:30 ч./ –  Ловеч:   Баховско Шосе  3, Работилница, Складова База, Уо Баховско Шосе, 12, Пътно Поддържане, 160, Павилион Юндола, 55, База,  Гарата  1,  Местност Полето  Вили Продимчец Светлозар, Лагера, Вили Полето 3, Вили Полето 2, Вили Пластмаси, 229, 1, Вили Полето,  Мизия  5,  Плевенско Шосе  Тп77,  Подп.Александър Кусев  20 Хладилник Резерва,  Северна Инд.Зона  ,  Северна Индустриална Зона  База 2, База 1, 8а, 4, 10, 20

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Васил Джабарски  13, 11, 2, 19, 5, 9, 7, 17, 1, 15, 3,  Витоша  2, 11, 4, 7, 5, 9, 6, 10, 16, 22, 28, 15, 14, 1, 20, 18, 26, 19, 21, 48, 17, 50, 23, 24, 28,  Възрожденска  15, 14, 11, 13, 12,  Върхът  1, 5,  Гозница  Уо На Тп5, Уо Мтп 10, Уо На Тп6,  Иван Вазов  32, 3, 9, 7, 16, 42, 20, 24, 1, 25, 30, 27, 23, 4, 33, 50, 18, 44, 21, 6, 15, 38, 11, 34, 10, 13, 103, 46, 40, 19, 28, 22, 17, 31, 14, 26, 29, 2, 12, 8, 35, 48, 5, 57, 86, 70, 53, 82, 67, 74, 80, 78, 56, 37, 54, 84, 88, 41, 76, 62, 52, 49, 39, 72, 71, 144, 63, 47, 58, 61, 65, 55, 66, 60, 59, 51, 68, 45, 69, 64, 43, 91, 77, 93, 103, 83, 112, 101, 85, 126, 89, 128, 104, 116, 90, 120, 114, 105, 118, 107, 95, 142, 81, 132, 98, 75, 106, 100, 87, 109, 130, 108, 97, 113, 140, 92, 136, 134, 96, 110, 102, 94, 122, 115, 99, 124, 79, 111,  Лале  19, 2, 8, 7, 6, 4, 5, 1, 3,  Марко Крачунов  10, 6, 12, 2, 4, 1, 3, 5, 8, 19, 11, 17,  Матея Кръстев  1, 8, 2, 4, 12, 10, 3, 14, 6, 5, 7, 21, 28, 8,  Местност Полето   Едноетажна Сграда, 002, 2 А,  Михаил Петков  3, 1, 7, 2, 5,  Момина Сълза  11, 21, 15, 14, 25, 17, 12, 14,  Ната Стоянова  9, 18, 14, 10, 2, 12, 7, 6, 4, 8, Цех За Разкрояване И Сглобяван, 3, 11, 1, 16, 5,  Петър Граматик  4, 2, 1, 10, 3, 5, 6, 8, 12, 9, 16, 14, 3,  Пол.Жребков  25, 5, 4, 1, 32, 24, 3, 30, 8, 20, 17, 19, 16, 7, 5, 13, 9, 24, 23, 32, 22, 11, 14, 26, 25, 28, 15, 21, 44, 68, 41, 66, 48, 54, 34, 27а, 62, 39, 42, 43, 27, 50, 29, 40, 70, 52, 37, 64, 56, 45, 36, 46, 58, 33, 60, 38, 35,  Продимчец  Пазар За Животни, Уо На Тп5, Вили Стоян Колев, Строеж, Айгърска Бара, Уо На Тп3, Тп 2, Стопански Двор, Уо На Тп1, Здравен Пункт,  Рила  3, 6, 1, 4, 2,  Свобода  3, 8, 5, 1, 6, 4, 12, 20, 16, 18, 15, 13, 11, 10, 9, 14, 19,  Северна Индустриална Зона  35, 37,  Синчец  16, 8, 12, 15, 14, 6, 11, 13, 10,  Стоян Цанков  62, 23, 46, 34, 25, 42, 29, 30 Кв Продимчец, 27, 19, 33, 41, 56, 60, 37, 32, 31, 29 А, 43, 35, 40, 36, 44, 45, 2, 1, 28, 15, 5, 13, 4, 8, 17, 18, 11, 22, 24, 14, 31, 26, 3, 9,  Тодор Чернев  4,  Христо Русков  18, 10, 23, 24, 15, 30, 28, 3, 46, 6, 20, 21, 22, 42, 36, 19, 7, 16, 32, 48, 44, 9, 40, 17, 11, 1, 8, 13, 34, 5, 14, 26, 38, 47 Колбасарски Цех, 25, 50, 29, 33, 54, 47, 56, 27, 52, 58, Кафе,  Цар Иван Александър  34, 17, 29, 42, 28, 38, 36, 30, 40, 21, 27, 19, 25, 32, 23,  Чешмата  3, 2, 4, 1 Вила До Казанките,  Юрий Гагарин  14, 7, 9, 10, 6, 5, 16, 12, 4, 8, 3, 18, 1, 21, 36, 30, 48, 22, 29, 15, 34, 31, 38, 62, 58, 32, 54, 17, 40, 26, 46, 25, 60, 64, 28, 56, 11, 50, 20, 52, 42, 23, 19, 27, 49, 110, 66, 74, 82, 72, 43, 112, 96, 68, 92, 35, 41, 116, 55, 90, 86, 104, 57, 94, 51, 80, 39, 100, 76, 114, 88, 98, 37, 84, 78, 106, 70, 102, 45, 53

На 19.10.2020 г. /09:31 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:31 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Вп Гурово

На 22.10.2020 г. /13:01 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Дзс-М.Музговото  Вила Десислава, Вили Музговото 3, Вили Музговото 2, Вили Музговото,  Мизия  1, 10, 17, Северна Промишлена Зона,  Освобождение  6, 10, 5, 4, 6, 8, 4, 6д, 6, 5,  Северна Индустриална Зона  Тп2, Ул Хан Кубрат, Складове, Гара Север,  Хан Кубрат  Бетонов Възел, Месокомбинат Ловеч

На 19.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Доктор Съйко Съев  56,  Местност Печковец  34, 2 Вили Печковец Клон 2, 1 Вили Печковец, Дом За Стари Хора Върбовка, 33,  Местност Полето  Местн.Хисарско Поле,  Местност Сливешки Ливади  Помпена Станция,  Южна Индустриална Зона  Над Бензиност. Генимекс, Пресов Цех

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище,  Местност Синан Тепе  Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 21.10.2020 г. /09:31 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Местност Печковец  34, 2 Вили Печковец Клон 2, 1 Вили Печковец, Дом За Стари Хора Върбовка, 33,  Местност Полето  Местн.Хисарско Поле,  Местност Сливешки Ливади  Помпена Станция,  Южна Индустриална Зона  Над Бензиност. Генимекс, Пресов Цех

На 21.10.2020 г. /10:01 – 12:30 ч./ –  Ловеч:   Подп.Александър Кусев  37, 20,  Северна Индустриална Зона  ,  Стара Планина  59

На 20.10.2020 г. /10:01 – 10:30 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ –  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър

На 21.10.2020 г. /13:01 – 13:15 ч.; 16:01 – 16:30 ч./ –  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  Цех За Капсули И Капачки,    УПИ I-045008

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Пресяка:   Александър Стамболийски  2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68,  Васил Левски  16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, , , 10, 9, 12, 5,  Възрожденска  7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3,  Габрака  10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 21, 29, 13, 39, , , 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление Тп 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14,  Дунав  18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, Тп 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а,  Иван Вазов  8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2,  Калето  16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16,  Климент Охридски  6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4,  Любен Каравелов  5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16,  Местност Стравиц  Пс,  Местност Ялията  Пс,  Потока  2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9,  Райко Даскалов  22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28,  Свети Кирил И Методи  19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2,  Стара Планина  40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28, , , 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2,  Стефан Караджа  7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5,  Съби Даскалов  29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31,  Тодор Каблешков  24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3,  Христо Смирненски  13, 36, , , 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31,    Уо Мачтов Тп 12

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Скобелево,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  2, 4, 9, 8, 7, 13, 17, 11а, 5, 6, 11, 1, 3,  Ген.Скобелев  11, 1, 9,  Георги Бенковски  2, 2, 3, 1,  Георги С.Раковски  9, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 5,  Георги Филчев  2, 4, 11а, 1, 3, 11, 5, 6, 8,  Кирил И Методий  1, 11, 6, 8, 9, 11, 2, 4, 3,  Любен Каравелов  7,  Нешо Рачев  12, 10, 8, 6, 2а, 4,  Оборище  11, 9, 4, 8, 2, 13, 3, 5, 1,  Осми Март  7, 1, 5,  Стара Планина  17, 13, 11, 7, 19, 5, 6, 1, 21, 25, 2, 3, 14, 23, 8, 12, 10, 9, 4,  Стефан Караджа  1, 4, 8,  Тиха  1, 3,  Тихи Кът  10, 14, 5, 2, 6, 4, 8, 3,  Търговска  15, 11, 19, 35, 20, 24, 16, 27, 41, Канцелария, 14, 7, 22, 8, 25, 9, 23, 31, 47а, 47, 5, Тп1, 13, 21, 10, 33, 18, 40, 39, 43, 45, 29, 6, 12, 1, 4, Детска Градина,  Хисар  7а, 7, 1, 4, 8в, 2, 9, 6, 3, 11, 18, 12, 8,  Христо Ботев  1, 2, 24, 3, 2, 20, 26, 17, 32, 4, 14а, 25а, 9, 38, 23, 30, 18, 28, 11, 7, 12, 25, 5, 8а, 14, 12а, 36, 19, Тп3, 13

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Славяни:   Александър Стамболийски  1 Общ. Ловеч, 1, 4, 2, 1, 3,  Бачо Киро  6, 1, 2, 4, 1,  Васил Левски  11, 1, 19, 8, 9, 4, 15, 3, 2, 13, 7, 6, 5,  Васил Петлешков  8, 6, 3, 4, 2, 1,  Георги Бенковски  23, 17, 12, 1, 6, 8, 5, 9, 2, 14, 10, 16, 11, 13, 15, 21, 25, 4, 19, 7, 3,  Георги Кирков  1, 3,  Георги С.Раковски  11, 6, 10, 7, 9, 4, 15, 13, 8, 12, 2, 5, 1, 33,  Доктор Петър Берон  6, 7, 3, 2, 4, 1, 8, 5,  Иван Вазов  2, 1, 6, 5, 4, 3,  Изгрев  1, 4, 3, 2, 8а, 8, 4, 6, 9, 5, 2, 11,  Искър  2, 1, 6, 5, 3, 8, 4,  Капитан Мамарчев  1, 2, 4, 6,  Княз Александър I Батемберг  16, 9, 15, 14, 21, 11, 1, 12, 7, 29, 25, 19, 17, 2, 4, 6, 13, 10, 5, 3, 23, 27, 1,  Любен Каравелов  7, 1, 4, 8, 6, 5, 3, 9, 14, 15, 10, 11, 12,  Марица  1, 10, 22, 4, 18, 1, 9, 20, 2, 14, 5, 3, 16, 8, 12, 6, 7,  Мизия  13, 8, 22, 9, 20, 28, 11, 4, 34, 13, 16, 18, 5, 26, 7, 1, 10, 6, 14, 24, 12, 2, 30, 38, 17, 32, 34, 23, 42, 21, 40, 25, 36, 27, 44, 19,  Оборище  2, 3, 16, 6, 1, 24, 14, 2, 18, 8, 20, 10, 22,  Паисий  2, 4,  Панайот Хитов  3, 1,  Патриарх Евтимий  3, 4, 5, 1, 2,  Пейо Яворов  3, 2, 14, 6, 5, 16, 4, 1, 7, 12,  Пенчо Славейков  1, Уо Тп 6,  Пирин  2, 1, 3,  Плиска  6, 9, 5, 2, 4, 3,  Път 35  ,  Райна Княгиня  6, 1, 2, 4,  Свети Иван Рилски  36, 42, 31, 4, 28, 33, 30, 37, 35, 36, 26, 32, 38, 40, 29, 21, 9, 27, 13, 15, 1, 2, 25, 7, 17, 16, 20, 22, 11, 18, 24, 6, 3, 23, 4, 10, 44,  Свети Кирил И Методий  6, 6, 12, 8, 18, 4, 20, 10, 2,  Свети Климент Охридски  30, 14, 34, 6, 11, 8, 18, 20, 26, 12, 1, 13, 9, 2, 7, 3, 4, 24, 28, 42, 38, 17, 15, 40,  Сливница  1, 2,  Спартак  4, 13, 6, 3, 11, 2, 15, 1, 9,  Стефан Караджа  4, 2, 1, 3,  Стефан Стамболов  3, 5, 1, 4, 6,  Съединение  8, Сладкарница, Уотп 1, Уо Дежурна Стая, 2, 1, 7, Здравен Дом, 3, 9, 11, 5, 28, 25, Уо Фонтан, 2, 22, 14, 4, 3, 27, 21, 16, 29, 12, 20, 19, 23, 15, 18, 31, 10, 13, 17,  Тракия  13, 19, 8, 6, 3, 12, 1, 7, 9, 14, 4, 11,  Трети Март  2, 10, 7, 5, 4, 9, 3, 6,  Хаджи Димитър  4, 8, 3, 13, 2, 9, 11, 1, 5, 6, 10, 7, 15, 15,  Хан Аспарух  5, 18, 11, 16, 7, 24, 28, 17, 13, 10, 9, 27, 23, 25, 34, 22, 1, 32, 12, 21, 30, 3, 31, 15, 29, 8, 14, 19, 33, 20, 26, 43, 37, 38, 45, 41, 47, 35,  Хан Крум  6, 1, 2,  Хан Омуртаг  2, 1, 6, 8, 4,  Христо Ботев  1, 2, 4,  Черно Море  1, 2,  Шипка  5, 3, 1,    Уо Тп 7, 0, Уо Тп10, Мтп 8

На 22.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  1, 11, 8, 2, 3, 18, 5, 4, 12, Уо Тп 6, 10, 9, 13, 7, 73, 18, 15, 21, 32, 12, 19, Уо Тп 8, 17, 28, 22, 25, 20, 38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо Тп 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39,  Ангел Кънчев  6, 3, 1, 8, 2,  Бачо Киро  8,  Бойчо Огнянов  10, 2, 6,  Васил Левски  38, 27, 44, 35, 27-А, 23, 37, 29, 43, 21-А, 42, 100, 40, 31, 36, 21, 27-Б, 5, 32, 13, 19, 10, 26, 12, 18, 6, 4, 17, 11, 34, 20, 15, 16, 7, 9, 24, 8, 28, 2, 30,  Волга  2, 1, 15, 13, 10, 7, 16, 6, 14,  Георги Бенковски  5, 3, 6, 28, 11, 16, 24, 22, 12, 17, 14, 30, 32, 15, 7, 21, 19, 26, 8, 1, 9, 4, 10, 13, 18, 20,  Георги С. Раковски  Уо Тп 1, 1, 11, 9, 5, 3,  Гоце Делчев  4, 3,  Детелина  1, 4, 7, 1, 6, 3, 2, 5,  Клокотница  15,  Крайна  3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2,  Любен Каравелов  14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5,  Марица  6, 9, 4, 5, 7, 2, 1,  Местност Кремъка  ,  Огоста  3, 20, 7, 9,  Паисий  6, 4, 10, 69, 3,  Петко Манев  6, 2, 12, 9, 20, 28, 16, 22, 3, 18, 1, 14, 24, 8, 7, 4,  Петко Р.Славейков  2, 5, 1, 3, 4,  Петър Берон  2, 3, 15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19,  Първи Май  23, 14, 19, 15, 20, 13, 3, 11, 1, 2, 5, 10, 8, 12, 6, 15, 7,  Пясъка  1,  Рила  12, 14, 6, 25, 10, 8, 4,  Родопа  1, 3,  Свети Климент Охридски  2, 22, 18, 17, 30, 3, 12, 8, 16, 14, 6, 7, 4, 28, 10, 11, 9, 26, 13, 19, 15, 20, 1,  Стара Планина  6, 4, 1, 2, 4, 22,  Стефан Караджа  7, 6, 5, 1, 3, 2,  Тодор Каблешков  3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 10, 8,  Трети Март  3, 1, 5, 23,  Хаджи Димитър  19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7,  Янтра  7, 9, 2, 6, 8, 14, 10, 3, 4, 12, 5, 16, 15, 34, 23, 32, 21, 27, 31, 36, 30, 33, 28, 31, 20, 22, 19, 11, 15, 13, 28, 26,    8

На 20.10.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  66, 65, 81, 75, 52, 95, 97, 56, 83, 72, 101, 99, Уо Тп 5, 71, 74, 64, 103, 93, 76, 79, 77, 89, 69, 105, 109, 80, 84, 85, 50, 86, 113, 82, 78, 59, 58, 87, 11,  Бачо Киро  3, 5, 8, 4,  Вардар  1, 3, 2, 6,  Васил Левски  70, 81, 50, 6, 48, 75, 17, 45, 60, 79, 77, Уо Тп 14, 64, 55, 69, 12, 66, 54, 51, 47, 68, 53, 56, 63, 49, 67, 62, 61, 58, 73, 65, 71, 70,  Вит  5, 3, 4,  Витоша  7, 4, 5, 2,  Вихър  1, 3, 6,  Дунав  4, 2, 1,  Иван Вазов  17, 1, 7, 6, 4, 3, 21, 11, 12, 20, 15, 9, 5, 13, 16, 2, 22, 8, 19, 24,  Клокотница  17,  Лиляна Бърдарова  4, 6, 1, 5,  Опълченска  8, 7, 5, 17, 15, 4, 3, 12, 9, 2, 10, 6,  Осъм  4, 7, 1, 9, 2, 6, 5,  Панайот Волов  8, 4, 9, 7, 6, 2,  Петко Д.Петков  10, 2, 3, 1, 4, 8, 6,  Петър Берон  14,  Плиска  1, 11, 7, 4,  Пясъка  3, 5, 1, 9, 11, 13, 4,  Райко Даскалов  5, 1,  Стефан Караджа  9, 13, 11, 8, 15, 10, 17, 12,  Трети Март  14, 23, 35, 20, 10, 33, 31, 15, 29, 22, 9, 25, 13, 8, 4, 12, 18, 16, 7, 6, 21, 27,  Хаджи Димитър  18, 47, 49, 24, 16, 41, 30, 57, 37, 55, 22, 34, 28, 45, 43,  Янтра  35,    6

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Смочан:   Албанска  6, 1, 2, 4,  Александър Стамболийски  2, 8, 7, 13, 4, 11, 9,  Васил Левски  14, 9, Тп 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3,  Георги Бенковски  3, 5,  Дунав  3, 1, 7, 15, 9,  Иван Вазов  6, 4, 3, 2, 1, 2,  Кирил И Методий  4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, Тп 3, 7, 17,  Любен Каравелов  3, 2, 1,  Местност Ялията  Пс,  Осъмска  3, 1, 5,  Отец Паисий  8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2,  Панайот Волов  1, 5, 9, 13, 3, 2, 11,  Рила  5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2,  Стара Планина  73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23,  Стефан Караджа  3, 1, 5, 1, 3,  Странджа  1,  Тодор Каблешков  6, 1, 6 Тп1, 4, 2,  Трети Март  6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан,  Хаджи Димитър  1,  Христо Ботев  16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 20.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /14:31 – 16:00 ч./ –  Умаревци:   Александър Македонски  2, 1, 4, 6,  Балатон  10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14,  Балкан  1, 4, 8, 6, 10, 2, 3,  Васил Левски  16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, Уо Тп1, 18, 20,  Вежен  2, 6, 1, 4,  Генерал Скобелев  1, 2,  Георги С.Раковски  3, 7, 5, 9, 11, 15, 13,  Десислава  11, 3, 9, 4,  Драгоман  5, 9, 11, 3, 1,  Дунав  11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10,  Искра  2,  Кокиче  4, 2, 6, 8, 1,  Кракра  5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5,  Липа  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8,  Люлин  2, 1, 13, 14, 8, 10,  Люляк  2, 12, 4, 6, 14,  Местност Чоловски Баир  Пс,  Никола Помов-Комитата  11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция,  Опълченска  Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2,  Осъмска  2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26,  Преспа  Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8,  Проф.Асен Златаров  2, Уо Тп2, 4, 3,  Рила  1, 6, 9, 3, 2, 7, 5,  Росица  11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12,  Свети Кирил И Методий  10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5,  Стара Планина  2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1,  Трети Март  12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7,  Христо Ботев  4, 6, 1, 3, 2,  Черно Море  9, 7, 5, 3, 9, 1,  Чукалска  2, 4,  Шипка  22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8,    До Река Осъм

На 19.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:31 – 16:00 ч.; 09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Хлевене:   Александър Стамболийски  11, 9, 7, 5,  Банчо Еврев  3, 5,  Васил Левски  26, 32, 14, 6, 10, 9, 16, 19, 30, 12, 13, 3, 22, 7, 15, 28, 11, 20, 38, 47, 29, 54, 56, 27, 44, 41, 42, 141, 45, 36, 25, 50, 23, 46, 43, 48, 52, 34, 21,  Великден  2, 12, 4, 1, 6, 10, 8,  Даскал Стефанов  10, 6, 7, 1, 3, 4, 5,  Дълбок Дол  5,  Иван Димов  5, 1, 4, 12, 7, 2, 16, 20, 11, 18, 6, 12,  Капитан Петко Войвода  11а, 9, 17, 5, 19, 11, 16, 15, 13,  Кочо Иванов  2, 10, 18, 6, 1, 22, 14, 20, 12, 16, 8, 4, 24, 13, 34, 30, 17, 26, 15, 36, 28,  Марангозка  3, 5, 2, 7, 1,  Ненко Дачев  3, 12, 2, 8, 10, 6, 1, 4,  Отец Паисий  2, 8, 1, 16, 6, 12, 4, 10, 9, 3, 11, 14, 10 А,  Петко Боев  21, 30, 28, 1, 38, 13, 18, 40, 24, 34, 11, 25, 4, 16, 32, 22, 35, 27, 36, 9, 8, 20, 14, 10, 17, 46, 42, 26, 19, Уо Тп2, 3, 5,  Поп Георги  2, 5, 3, 1,  Простор  7, 3, 7, 8, 1, 12, 2,  Свирлив Кладенец  12, 19, 5, 3, 13, 10, 26, 2, 14,  Стойчова  2, 5, 9, 4, 11, 2, 1, 30, Уо Тп 4, 32, 24, 16, 15, 18, 3, 28, 17, 7, 22, 14, 20,  Тодор Печев  7, 3, 2, 11, 10, 9, 5, 1, 4, 19, 17,  Трети Март  3, 9, 5, 4, 12, 1, 16, 2, 10, 8, 7, 6, 13, 39, 53, 44, 43, 35, 48, 38, 40, 55, 51, 34, 47, 45, 57, 41, 36, 31, 24, 33, 22, 28, 8, 16, 6, 30, 18, 26, 23, 25, 32, 1, 21, 20, 29,  Хлевенско Шосе  Овчарник, 1,  Христо Ботев  1, 7, 3, 6, 12,    Уо Тп 1

На 19.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Чавдарци,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  2, 1, 3, 4,  Беласица  19, 2, 3, 5,  Вежен  3, 2, 1, 4,  Ген.Скобелев  3,  Гео Милев  1,  Георги Сава Раковски  3, 5, 4, 7,  Петко Войвода  8,  Свети Кирил И Методий  4, 2,  Стара Планина  5, 4, 6, 1, 3, 8, 2,  Стефан Караджа  2, 6, 1, 11, 4,  Търговска  49, 23, 25, 43, 22, 1, 32, 28, 17, 37, 26, 45, 34, 39, 31, 35, 36, 24, 30, 20, 19, 38, 47, 33,  Хан Аспарух  3, 13б, 9, 10, 11, 14, 12, 7, 8, 5, 2,  Хан Крум  1, 3, 4, 2,  Шипка  9, 5, 4, 3, 6

Община Луковит  

На 21.10.2020 г. /09:46 – 10:30 ч.; 09:46 – 14:16 ч.; 13:46 – 14:16 ч./ –  Пещерна:   Ангел Кънчев  1, 4, 3, 10, 12, 2, 8,  Антон Страшимиров  2,  Васил Левски  20, 28, 8, 6, 26, 11, 13, 16, 23, 5, 21, 17, 10, 1, 24, 15, 12, 14, 1а, 30, 22, 4, 2, 9,  Васил Петлешков  32, 29, 24, 36, 30, 11, 13, 28, 26, 25, 22, 7, 6, 9, 2, 8, 4а, 1, 4, 3, 12, 10, 16, 20,  Витска Долина  32, 15, 38, 20, 19, 11, 35, 12, 21, 3, 7, 22, 26, 23, 14, 13, 29, 30, 10, 27, 31, 34, 33, 17, 5, 36, 16, 18, 8, 6, 24,  Гео Милев  5, 9, 1, 4, 3,  Георги Бенковски  12, 5, 10, 19, 7, 8, 3, 4, 2, 13, 9, 17, 15,  Елин Пелин  1а, 6, 5, 3, 8, 1, 4,  Иван Вазов  20, 20, 18, 10, 24, 26, 22, 7,  Лозарска  4, 2,  Любен Каравелов  4, 1, 6, 2,  Отец Паисий  2, 1,  Панайот Волов  1, 2, 3,  Пейо К.Яворов  7а, 11б, 2, 7, 4, 5, 6, 3, 11в, 11, 3а, 11а, 9, 1,  Пчелиня  12,  Хаджи Димитър  16, 11, 10, 12, 15, 23, 19, 31, 9, 8, 3, 25, 17, 18, 27, 21,  Христо Ботев  3, 9, 2, 1, 5, 7, 6,    Тп1, База, Цех, Тп4

На 21.10.2020 г. /09:46 – 10:30 ч./ –  Торос:   157023  ,  43058.336.99  ,  48058  ,  Александър Стамболийски  2, 14, 1, 16, 20, 21, 7, 10, 13, 19, 4, 15, 18, 17, 11, 9, 8, 24, 31, 32, 29, 26, 33, 17, 35,  Априлци  2, 4, 1,  Бреза  7, 8, 6, 13, 23, 12, 14, 21, 2, 15, 25, 27, 4, 9, 2а,  Бузлуджа  10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21,  Валето  4, 8, 5, 10, 1, 6,  Васил Левски  17, 11, 3, 15, 13, 36, 30, 5, 9, 16, 12, 10, 20, 18, 32, 34, 22, 14, 26, 7, 6, 4, 24, 8, 1,  Витска  12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, 1,  Вишиндол  7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11,  Възраждане  1, Читалище, 16, 15, 13а, 1, Аптека, 16,  Вълчо Русковски  3, 5, 13, 11, 7,  Върбан Йотов Теслов  9, 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2,  Гатил  1, 8, 6, 12, 15, 3, 13, 10,  Георги Бенковски  11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32,  Градинска  13, 2, 15, 6, 11, 3, 5, 12, 9, 7, 8, 4, 18, 17, 20, 29, 42, 14, 21, 19, 23, 16,  Грънчар  5, 1, 7, 4, 1а, 2, 6, 3,  Дило Йотов  95, 91, 96, 106, 101, 83, 76а, 103, 89, 87, 97, 98, 85, 93, 99, 79а Поща, 100, 14, 79а, 16б, 92, 94б, 79, 94, 94а, 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, 149, 147, 159, 167, 158, 179, 164, 142, 187, 162, 148, 144, 183, 150, 157, 10, 163, 168, 175, 145, 155, 177, 173, 181, 146, 153, 166, 160, 140, 180, 138, 171, 154, 165, 151, 152, 161, 168а, 156, 182, 185, 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в,  Димитър Ковач  4, 2, 1, 3,  Дойчин Димитров  15, 1, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 20, 16, 13, 1а, 11, 2, 4,  Еделвайс  3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2,  Захари Стоянов  8, 9, 3, 7, 6, 4, 2, 1, 5,  Здравец  6, 2, 4, 1, 3,  Кирил И Методий  Фурна, 4, 7, 2, 6, 1, 3, 5,  Китка  21, 12, 34, 36, 26, 25, 29, 38, 14, 20, 18, 23, 3, 10, 24,  Кичера  41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15,  Кокиче  1, 2, 6, 3, 12, 8, 10, 4, 5,  Крайселска  7, 15, 13, 21, 19, 41, 39, 17, 29, 37, 43,  Кулата  3, 1, 5,  Лозарска  50, 23, 51, 1, 61, 24, 5, 63, 41, 17, 46, 38, 10, 49, 35, 31, 36, 56 Вила, 34, 53, 2а, 67, 42, 11, 40, 43, 48, 3, 14, 47, 65, 7, 2а Кино, 2, 52, 28, 9, 4, 39, 59, 57, 55, 44, 8, 19, 15, 27, 12, 16, 13, 45, 21, 54, 26, 22, 29, 32, 30, 1,  Люляк  2, 7, 5, 6, 4, 1, 8, 3, 9,  Марин Табаков  6, 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5,  Мелнична  33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, 2, 5, 8, 19, 13, 17, 14, 23, 6, 21, 3, 4, 10, 15, 1, 12,  Младост  4, 5, 7, 3, 2, 1, 11, 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, 31,  Незабравка  15, 12, 13, 14, 1, 8, 2, 9, 18,  Нено Върбанов  1, 5, 3,  Никола Вапцаров  8, 2, 3, 12, 13, 5, 11, 15, 4, 1, 19, 17, 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, 38, 34, 37, 31, 39, 36, 40,  Оборище  8, 2, 13, 11, 10, 4, 5, 17, 6, 19, 1, 12, 15, 7, 16, 21, 9, 18,  Опълченска  6, 20, 12, 1, 15, 19, 21, 5, 14, 18, 16, 14 А, 22, 4, 10, 17, 2, 8, 11, 13, 9, 24,  Орешака  7а, 3, 9, 11, 1,  Пейо К.Яворов  13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9,  Под.Тарасов  23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, 3,  Полето  000373,  Поручик Софронов  2, 1, 3, 4,  Потока  14, 18, 6, 28, 10, 12, 8, 3, 1, 6, 4,  Равнището  13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15,  Райна Княгиня  4, 1, 1а,  Речна  2, 3, 1,  Стоян Георгиев  56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, 26, 13а, 3, 15, 22, 5, 11, 25, 20, 1, 12, 4, 2, 19, 18, 6, 9, 16, 10, 13, 11а, 24, 27, 14, 17, 23, 8, 7,  Теменуга  2, 11, 9, 7, 1, 3,  Торос  39, Сушилна, 50, Краварник, 39, Бензиностанция, 41, 33, 19, 36, 42, 28, 25, 40, 34, 22, 32, 21, 26, 46, 17, 29, 13, Автомивка, 30, 38, 23, 27, 24, 31, 11, 4, 5, 12, 7, 8, 20, 2, 16, 1, 6, 18, 10,  УПИ V  Кв.95,  Филип Бутозов  4, 6а, 5, 8, 3, 1, 2, 6,  Хаджи Димитър  16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, 7, 2, 1, 13, 61, 3, 4, 5, 11, 12, 10,  Хан Аспарух  23, 19, 2, 3, 6, 27, 31, 5, 4, 21, 15, 25, 11, 13, 14, 7, 33, 9, 17, 29, 10, 16, 8, 16, 41, 33, 20,  Христо Ботев  13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2,  Христо Смирненски  2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, 20, 12, 16, 8, 24, 14, 13, 15, 10, 17, 27, 29, 25, 18,  Цар Симеон  3, 7, 1, 5, 2,  Цвятко Алексиев  1, 6, 3, 5, 2, 4,  Шипка  11, 5, 1, 7, 2, 3, 13,  Явор  5, 9, 7, 3, 1,  Ягода  1, 2, 10, 14, 3, 6, 5, 12,    Уо Тп 1, Хижа, Вимпром, Бикарник, Офцеферма, Уо Тп 16, Уо Тп 13, Уо Тп 10, Уо Тп 8, Фургон, Уо Тп 4, Уо Тп 3

На 21.10.2020 г. /09:46 – 14:16 ч./ –  Торос:   157023  ,  43058.336.99  ,  48058  ,  Александър Стамболийски  2, 14, 1, 16, 20, 21, 7, 10, 13, 19, 4, 15, 18, 17, 11, 9, 8, 24, 31, 32, 29, 26, 33, 17, 35,  Априлци  2, 4, 1,  Бреза  7, 8, 6, 13, 23, 12, 14, 21, 2, 15, 25, 27, 4, 9, 2а,  Бузлуджа  10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21,  Валето  4, 8, 5, 10, 1, 6,  Васил Левски  17, 11, 3, 15, 13, 36, 30, 5, 9, 16, 12, 10, 20, 18, 32, 34, 22, 14, 26, 7, 6, 4, 24, 8, 1,  Витска  12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, 1,  Вишиндол  7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11,  Възраждане  1, Читалище, 16, 15, 13а, 1, Аптека, 16,  Вълчо Русковски  3, 5, 13, 11, 7,  Върбан Йотов Теслов  9, 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2,  Гатил  1, 8, 6, 12, 15, 3, 13, 10,  Георги Бенковски  11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32,  Градинска  13, 2, 15, 6, 11, 3, 5, 12, 9, 7, 8, 4, 18, 17, 20, 29, 42, 14, 21, 19, 23, 16,  Грънчар  5, 1, 7, 4, 1а, 2, 6, 3,  Дило Йотов  95, 91, 96, 106, 101, 83, 76а, 103, 89, 87, 97, 98, 85, 93, 99, 79а Поща, 100, 14, 79а, 16б, 92, 94б, 79, 94, 94а, 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, 149, 147, 159, 167, 158, 179, 164, 142, 187, 162, 148, 144, 183, 150, 157, 10, 163, 168, 175, 145, 155, 177, 173, 181, 146, 153, 166, 160, 140, 180, 138, 171, 154, 165, 151, 152, 161, 168а, 156, 182, 185, 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в,  Димитър Ковач  4, 2, 1, 3,  Дойчин Димитров  15, 1, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 20, 16, 13, 1а, 11, 2, 4,  Еделвайс  3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2,  Захари Стоянов  8, 9, 3, 7, 6, 4, 2, 1, 5,  Здравец  6, 2, 4, 1, 3,  Кирил И Методий  Фурна, 4, 7, 2, 6, 1, 3, 5,  Китка  21, 12, 34, 36, 26, 25, 29, 38, 14, 20, 18, 23, 3, 10, 24,  Кичера  41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15,  Кокиче  1, 2, 6, 3, 12, 8, 10, 4, 5,  Крайселска  7, 15, 13, 21, 19, 41, 39, 17, 29, 37, 43,  Кулата  3, 1, 5,  Лозарска  50, 23, 51, 1, 61, 24, 5, 63, 41, 17, 46, 38, 10, 49, 35, 31, 36, 56 Вила, 34, 53, 2а, 67, 42, 11, 40, 43, 48, 3, 14, 47, 65, 7, 2а Кино, 2, 52, 28, 9, 4, 39, 59, 57, 55, 44, 8, 19, 15, 27, 12, 16, 13, 45, 21, 54, 26, 22, 29, 32, 30, 1,  Люляк  2, 7, 5, 6, 4, 1, 8, 3, 9,  Марин Табаков  6, 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5,  Мелнична  33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, 2, 5, 8, 19, 13, 17, 14, 23, 6, 21, 3, 4, 10, 15, 1, 12,  Младост  4, 5, 7, 3, 2, 1, 11, 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, 31,  Незабравка  15, 12, 13, 14, 1, 8, 2, 9, 18,  Нено Върбанов  1, 5, 3,  Никола Вапцаров  8, 2, 3, 12, 13, 5, 11, 15, 4, 1, 19, 17, 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, 38, 34, 37, 31, 39, 36, 40,  Оборище  8, 2, 13, 11, 10, 4, 5, 17, 6, 19, 1, 12, 15, 7, 16, 21, 9, 18,  Опълченска  6, 20, 12, 1, 15, 19, 21, 5, 14, 18, 16, 14 А, 22, 4, 10, 17, 2, 8, 11, 13, 9, 24,  Орешака  7а, 3, 9, 11, 1,  Пейо К.Яворов  13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9,  Под.Тарасов  23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, 3,  Полето  000373,  Поручик Софронов  2, 1, 3, 4,  Потока  14, 18, 6, 28, 10, 12, 8, 3, 1, 6, 4,  Равнището  13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15,  Райна Княгиня  4, 1, 1а,  Речна  2, 3, 1,  Стоян Георгиев  56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, 26, 13а, 3, 15, 22, 5, 11, 25, 20, 1, 12, 4, 2, 19, 18, 6, 9, 16, 10, 13, 11а, 24, 27, 14, 17, 23, 8, 7,  Теменуга  2, 11, 9, 7, 1, 3,  Торос  39, Сушилна, 50, Краварник, 39, Бензиностанция, 41, 33, 19, 36, 42, 28, 25, 40, 34, 22, 32, 21, 26, 46, 17, 29, 13, Автомивка, 30, 38, 23, 27, 24, 31, 11, 4, 5, 12, 7, 8, 20, 2, 16, 1, 6, 18, 10,  УПИ V  Кв.95,  Филип Бутозов  4, 6а, 5, 8, 3, 1, 2, 6,  Хаджи Димитър  16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, 7, 2, 1, 13, 61, 3, 4, 5, 11, 12, 10,  Хан Аспарух  23, 19, 2, 3, 6, 27, 31, 5, 4, 21, 15, 25, 11, 13, 14, 7, 33, 9, 17, 29, 10, 16, 8, 16, 41, 33, 20,  Христо Ботев  13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2,  Христо Смирненски  2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, 20, 12, 16, 8, 24, 14, 13, 15, 10, 17, 27, 29, 25, 18,  Цар Симеон  3, 7, 1, 5, 2,  Цвятко Алексиев  1, 6, 3, 5, 2, 4,  Шипка  11, 5, 1, 7, 2, 3, 13,  Явор  5, 9, 7, 3, 1,  Ягода  1, 2, 10, 14, 3, 6, 5, 12,    Уо Тп 1, Хижа, Вимпром, Бикарник, Уо Тп 16, Уо Тп 13, Уо Тп 10, Уо Тп 8, Фургон, Уо Тп 4, Уо Тп 3

На 21.10.2020 г. /13:46 – 14:16 ч./ –  Торос:   157023  ,  43058.336.99  ,  48058  ,  Александър Стамболийски  2, 14, 1, 16, 20, 21, 7, 10, 13, 19, 4, 15, 18, 17, 11, 9, 8, 24, 31, 32, 29, 26, 33, 17, 35,  Априлци  2, 4, 1,  Бреза  7, 8, 6, 13, 23, 12, 14, 21, 2, 15, 25, 27, 4, 9, 2а,  Бузлуджа  10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21,  Валето  4, 8, 5, 10, 1, 6,  Васил Левски  17, 11, 3, 15, 13, 36, 30, 5, 9, 16, 12, 10, 20, 18, 32, 34, 22, 14, 26, 7, 6, 4, 24, 8, 1,  Витска  12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, 1,  Вишиндол  7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11,  Възраждане  1, Читалище, 16, 15, 13а, 1, Аптека, 16,  Вълчо Русковски  3, 5, 13, 11, 7,  Върбан Йотов Теслов  9, 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2,  Гатил  1, 8, 6, 12, 15, 3, 13, 10,  Георги Бенковски  11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32,  Градинска  13, 2, 15, 6, 11, 3, 5, 12, 9, 7, 8, 4, 18, 17, 20, 29, 42, 14, 21, 19, 23, 16,  Грънчар  5, 1, 7, 4, 1а, 2, 6, 3,  Дило Йотов  95, 91, 96, 106, 101, 83, 76а, 103, 89, 87, 97, 98, 85, 93, 99, 79а Поща, 100, 14, 79а, 16б, 92, 94б, 79, 94, 94а, 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, 149, 147, 159, 167, 158, 179, 164, 142, 187, 162, 148, 144, 183, 150, 157, 10, 163, 168, 175, 145, 155, 177, 173, 181, 146, 153, 166, 160, 140, 180, 138, 171, 154, 165, 151, 152, 161, 168а, 156, 182, 185, 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в,  Димитър Ковач  4, 2, 1, 3,  Дойчин Димитров  15, 1, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 20, 16, 13, 1а, 11, 2, 4,  Еделвайс  3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2,  Захари Стоянов  8, 9, 3, 7, 6, 4, 2, 1, 5,  Здравец  6, 2, 4, 1, 3,  Кирил И Методий  Фурна, 4, 7, 2, 6, 1, 3, 5,  Китка  21, 12, 34, 36, 26, 25, 29, 38, 14, 20, 18, 23, 3, 10, 24,  Кичера  41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15,  Кокиче  1, 2, 6, 3, 12, 8, 10, 4, 5,  Крайселска  7, 15, 13, 21, 19, 41, 39, 17, 29, 37, 43,  Кулата  3, 1, 5,  Лозарска  50, 23, 51, 1, 61, 24, 5, 63, 41, 17, 46, 38, 10, 49, 35, 31, 36, 56 Вила, 34, 53, 2а, 67, 42, 11, 40, 43, 48, 3, 14, 47, 65, 7, 2а Кино, 2, 52, 28, 9, 4, 39, 59, 57, 55, 44, 8, 19, 15, 27, 12, 16, 13, 45, 21, 54, 26, 22, 29, 32, 30, 1,  Люляк  2, 7, 5, 6, 4, 1, 8, 3, 9,  Марин Табаков  6, 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5,  Мелнична  33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, 2, 5, 8, 19, 13, 17, 14, 23, 6, 21, 3, 4, 10, 15, 1, 12,  Младост  4, 5, 7, 3, 2, 1, 11, 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, 31,  Незабравка  15, 12, 13, 14, 1, 8, 2, 9, 18,  Нено Върбанов  1, 5, 3,  Никола Вапцаров  8, 2, 3, 12, 13, 5, 11, 15, 4, 1, 19, 17, 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, 38, 34, 37, 31, 39, 36, 40,  Оборище  8, 2, 13, 11, 10, 4, 5, 17, 6, 19, 1, 12, 15, 7, 16, 21, 9, 18,  Опълченска  6, 20, 12, 1, 15, 19, 21, 5, 14, 18, 16, 14 А, 22, 4, 10, 17, 2, 8, 11, 13, 9, 24,  Орешака  7а, 3, 9, 11, 1,  Пейо К.Яворов  13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9,  Под.Тарасов  23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, 3,  Полето  000373,  Поручик Софронов  2, 1, 3, 4,  Потока  14, 18, 6, 28, 10, 12, 8, 3, 1, 6, 4,  Равнището  13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15,  Райна Княгиня  4, 1, 1а,  Речна  2, 3, 1,  Стоян Георгиев  56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, 26, 13а, 3, 15, 22, 5, 11, 25, 20, 1, 12, 4, 2, 19, 18, 6, 9, 16, 10, 13, 11а, 24, 27, 14, 17, 23, 8, 7,  Теменуга  2, 11, 9, 7, 1, 3,  Торос  39, Сушилна, 50, Краварник, 39, Бензиностанция, 41, 33, 19, 36, 42, 28, 25, 40, 34, 22, 32, 21, 26, 46, 17, 29, 13, Автомивка, 30, 38, 23, 27, 24, 31, 11, 4, 5, 12, 7, 8, 20, 2, 16, 1, 6, 18, 10,  УПИ V  Кв.95,  Филип Бутозов  4, 6а, 5, 8, 3, 1, 2, 6,  Хаджи Димитър  16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, 7, 2, 1, 13, 61, 3, 4, 5, 11, 12, 10,  Хан Аспарух  23, 19, 2, 3, 6, 27, 31, 5, 4, 21, 15, 25, 11, 13, 14, 7, 33, 9, 17, 29, 10, 16, 8, 16, 41, 33, 20,  Христо Ботев  13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2,  Христо Смирненски  2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, 20, 12, 16, 8, 24, 14, 13, 15, 10, 17, 27, 29, 25, 18,  Цар Симеон  3, 7, 1, 5, 2,  Цвятко Алексиев  1, 6, 3, 5, 2, 4,  Шипка  11, 5, 1, 7, 2, 3, 13,  Явор  5, 9, 7, 3, 1,  Ягода  1, 2, 10, 14, 3, 6, 5, 12,    Уо Тп 1, Хижа, Вимпром, Бикарник, Офцеферма, Уо Тп 16, Уо Тп 13, Уо Тп 10, Уо Тп 8, Фургон, Уо Тп 4, Уо Тп 3

На 22.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Ъглен:   143035  ,  Александър Стамболийски  23, 43, 22, 38, 24, 17, 20, 47, 12, 3, 5, 16, 15, 51, 4, 40, 28, 27, 11, 14, 41, 49, 6, 30, 33, 39, 25, 21, 29, 7, 36, 8, 26, 9, 19, 35,  Бачо Киро  4, 1, 2,  Белия Бряг  4, 3, 2, 1,  Витска  4, 14, 20, 9, 10, 8, 2, 3, 12, 22, 7, 28, 18, 24, 6, 1, 17, 26, 2,  Въло Войвода  2, 2, 6, 8, 4,  Ген.Столетов  7, 4, 5, 9, 6, 3, 2, 1,  Георги Бенковски  1, 5, 8, 6, 7, 4,  Здравец  1,  Ивайло  1,  Иглен  24, 28, 30, 26,  Каменица  1, 3, 8, 10, 6, 2, 4,  Местност Дачовското  Пс,  Местност Долни Лозя  ,  Никола Вапцаров  4, 2, 3, 1,  Освобождение  80, 78, 79, 19а, 9, 20, 22, 32, 17, 43, 68, 72, 41, 21, 70, 74,  Отец Паисий  2, 4,  Панайот Волов  5, 1, 4, 2, 9,  Панайот Хитов  6, 4, 8, 1, 2,  Сергей Румянцев  1, 8, 7, 20, 5, 3, 14, 10, 12, 24, 16, 2, 22,  Стефан Караджа  9, 17, 4, 6, 13, 15, 5, 3, 1, 2,  Трети Март  14, 10, 34,  Хаджи Димитър  3, 18, 14, 20, 1а, 1, 6, 2, 12, 8, 10, 16,  Хан Аспарух  1, 18, 12, 16, 4, 3а, 5, 10, 6, 3, 8, 22, 20, 14,  Христо Ботев  2, 26, 1, 12, 6, 22, 28, 15, 19, 3, 18, 20, 34, 9, 11, 7, 8, 10, 13, 24, 4, 36, 5, 30, 8а, 38, 32, 16,  Цар Борис 1  47, 18, 22, 4, 1, 2, 11, 20, 6, 3, 14, 10, 16,  Цар Иван-Асен Втори  3, 1,    Стоп.Двор, Цех, Уо Тп 13, Газ Станция, Ограда, Уо Тп 5

Община Тетевен  

На 19.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 08:46 – 17:00 ч.; 16:00 – 17:00 ч./   На 21.10.2020 г. /10:30 – 11:00 ч.; 10:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /10:00 – 11:00 ч.; 10:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Български Извор:   Мах.Боаза  Варна София, Къща Румен, Къща, Кошара, Къща Иван, Газостанция, Къща Атанас, Жилищна Сграда,  Местност Боаза  Път I-4 Коритна Севлиево

На 19.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./   На 21.10.2020 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Глогово:   020009  ,  2204  ,  Водна  18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11,  Георги Бенковски  5, 3, 1, 7,  Еделвайс  17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13,  Елов Дол  1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9,  Иван Вазов  6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3,  Иван Туйков  12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4,  Къдрева  4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6,  Люляк  2,  М.Езерото  ,  Мах.Водна  20,  Мах.Джебин Трап  5, 3, 7, 10,  Мах.Къдря  2, Къща Диляна, Къща Валентин, Вила, 3,  Мах.Равнището  Къща Севдалин, Къща Румен, 1, Вила,  Мах.Ръбя  1,  Местн.Три Могили  14, 14, 21, 12, 10, 16, Къща Асен, Къща Къдрьо, Къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7,  Местн.Широки Трап  7, 8, 6, 9, 11, 4, 5,  Местност Мастяк  Вила,  Местност Ратлака  Къща Антон, Къща Ивайло, 16, Къща Лиляна, Къща Асен, Къща Къдри,  Пенка Михайлова  2,  Хаджи Димитър  6, 1, 3, 5,  Христо Ботев  41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103,  Христо Кърпачев  30, 17, 1, Тп4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2,  Христо Смирненски  14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23,  Юрий А.Гагарин  3

На 19.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./   На 21.10.2020 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Гложене,  Общ. Тетевен:   101001

На 19.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./   На 21.10.2020 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Градежница:   Александър Стамболийски  3, 13, 49, 69, 67, 37, 45, 43, 75, 51, 39, 73, 47, 71, 63, 57, 61, 53, 41, 65, 101, 99, 97, 77, 85, 93, 95, 103,  Асен Стипцов  13, 5, 7, 3, 9, 11, 1,  Бръшлян  2, 5, 3, 1,  Васил Априлов  10, 16, 4, 18,  Васил Левски  28, 30, 24, 20, 22, 3, 10, 4, 24, 11, 2, 18, 9, 19, 1, 5,  Вежен  1,  Габъра  1, 3, 5,  Георги Бенковски  3,  Градинките  20, 26, 24, 22,  Двадесет И Втори Септември  6, 14, 10, 3, 2,  Еделвайс  4, 7, 4,  Здравец  4, 8,  Зольовото  ,  Иван Вазов  118, 84, 158, 172, 117, 140, 141, 152, 166, 144, 186, 97, 127, 132, Тп№1, 136, 162, 126, 147, 123, 116, 180, 178, 115, 150, 119, 111, 131, 164, 168, 125, 145, 137, 139, 133, 142, 159, 160, 148, 154, 134, 146, 91, 114, 156, 153, 161, 144а, 124, 130, 138, 120, 129, 122, 99, 170, 121, 109, 89, 85, 105, 103, 112, 112,  83, 106, 87, 194, 98, 110, 331, 102, 96, 100, 101, 81, 108, 104, 110а, 120, 110б, 225, 320, 349, 302, 353, 274, 314, 280, 20, 357, 276, 317, 305, 339, 335, 288, 306, 299, 318, 224, 351, 315, 347, 311, 313, 355, 345, 279, 337, 343, 331, 304, 284, 286, 301, 293, 312, 333, 187, 206, 169, 208, 193, 185, 167, 196, 210, 198, 183, 195, 204, 198а, 192, 177, 179, 175, 181, 173, 194, 202, 109, 5, 69, 40, 41, 27, 17, 38, 54, 25, 57, 52, 51, 26, 11, 18, 59, 55, 62, 7, 70, 8, 35, 46, 36, 75, 5, 92, 9, 49, 44, 12, 73, 23, 22, 66, 56, 74, 65, 88, 34, 24, 39, 78, 45, 60, 94, 3, 48, 80, 77, 19, 67, 76, 14, 53, 71, 86, 6, 72, 13, 10, 21, 37, 50, 28, 4, 84, 29, 42, 58, 27а, 215, 261, 281, 285, 205, 220, 293, 224а, 146, 242, 269, 0201, 239, 222, 257, 223, 263, 25, 232, 221, 241, 197, 254, 289, 219, 207, 273, 287, 201, 267, 216, 271, 275, 283, 227, 277, 247, 224, 213,  К.Горна Ливада  1,  Кирил И Методий  8,  Косовец  42, 30, 32, 12, 16, 6, 14, 34, 5, 11, 17, 2, 4,  Люляк  18, 20, 10, 8, 24, 22, 2, 6, 34, 38, 30, 32, 36, 3, 28, 1, 9, 46, 58, 52, 44, 55, 48, 11, 60, 62, 50, 64, 54, 56, 40,  Мах.Лъма  Къща Иван,  Райна Княгиня  2, 1,  Сава Младенов  10, 2, 8, 12,  Синчец  2,  Стара Планина  3, 4, 10, 14, 7, 2, 12, 6,  Хаджи Димитър  2, 10, 10,  Хан Аспарух  64, 1, 3, 5, 7, 2, 10, 8,  Христо Ботев  4, 2,  Христо Смирненски  2,  Цар Самуил  1, 15, 37, 3, 23, 17, 14, 13, 7, 21, 6, 41, 31, 8, 5, 35, 10, 4, 9, 25, 33, 2, 19,  Юрий А.Гагарин  9, 17, 28, 19

На 19.10.2020 г. /09:30 – 14:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:30 – 14:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:30 – 14:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:30 – 14:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Тетевен:   Иван Вазов  20, 11, 7, 1, 17, 3, 27, 35, 9, 25, 21 Касета Уо На Тп16, 5, 43, 15, 19, 23, 13,  Михал Койчев  18, 14, 8, 20, 7, 2, 4, 12, 6, 16, 9, 3, 10, 5, 11, 5а,  Ненка Павлова  6, 5, 4, 1, 2, 3,  Павел Койчев  4, 2, 1,  Първи Ноември  29, 27, 31,  Хаджи Генчо  6, 4, 2, 7 Касета Уо На Тп33, 5, 1, 3,  Хиляда Осемстотин И Първа  1

Община Троян  

На 20.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Балабанско:   Зона Вилите  Вила,  Мах.Магунска  Къща-Петър, Вила, Къща-Лалю, Къща-ма рия, Къща-Гено, Вила, Къща-Кръстьо, Къща-Пенка, Къща-Кольо, Къща-Банчо, Къща-Иван, Къща-Мирослав, Къща-Пена, Къща-Ненко, Къща-Цона, Къща-Ангел, Къща-Мита, Къща-Лалю, Къща-Веселин, 852 Къща-Тодорка, Къща-Христо, Къща-Симеон, Къща-Павли, Къща-Нено, Къща-Никола, Къща-Цочо, Къща-Кино, Къща-Владимир, Къща-Минко, Къща-ва силка, Къща-Елка, Къща-ва лентин, Къща-Борис, Къща-Гечо, Къща-Кръстина, 90 Къща-Ценко, Къща-ра дка, Къща-Стефан, Къща-Пламена, Къща-Любка, Къща-Найден,  Мах.Мутевска  Къща-Павли, Къща-ма рия, Къща-Димитър, Вила, 11,  Мах.Факирска  Вила, 1, Къща-Гълабина, Къща-Илия, Къща-Пена, Къща-ма рин, Къща-Атанас, Къща-Лалю, Къща-ра дка, Вила, 2, Къща-Христо, Къща-Спас, Къща-Иван, Къща-Банчо, 50, Къща-Колю, Къща-Стою, Къща-Гечо, Къща-Цонка, Къща-Данчо, Къща-Митко, Къща-Никола, Къща-Нада, 9, Къща-Добромир, Къща-Цанка, Къща-Цочо, Къща-Минко, Къща-ва сил, Къща-ра дослава, Тп4,  Местн.Габърска  ,  Район Центъра  Къща-Тодор, Къща-Дарина, Къща-Стефчо, Къща-Минко, Къща-ра дка, 84, Къща-ма рин, 25, Къща-Тина, 2, Къща-Боряна, Къща-Илия, Къща-Весела, 9, Къща-Пенко, Къща-Михаил, Къща-Христо, 88, Къща-ма рия, Къща-Боян, Къща -Тота, 40, Къща-ва сил, Къща-Гергана, Къща-Петър, 5, 1, 153 Къща-Веселин, Къща-Нешо, 92, Къща-Дочо, Къща-Недялко, Къща-Мита, 166 Вила, Къща-Атанас, 21, Къща-Бонка, Къща-Гина, Къща-Иван, Къща-Митко, Къща-Добромир, Къща-Надка, Къща-ма риета, Къща-Милко, Къща-Спас, Къща-Тота, Къща-Ненка, Къща-Станка, Къща-Тихомир, Къща-Стефан, 11, Работилница, Къща-Генади, Къща-Иванка, Къща-Нено, Къща-Найден, Вила, Къща-Георги, Къща-Илиян, Къща-Нанко, Къща-Хросто, Къща-ма ргарита, Къща-Цонка, 95 Вила, Къща-Димчо, 52, 23, 28, Вила, 22, Къща-Илия

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Белиш:   Мах.Маргатина  Райчо-Къща, Марин-Къща, Цветан -Къща, Коста-Къща, Марко-Къща, Матю-Къща, Тодора-Къща, 1, Мичо-Къща, Пена-Къща, 3 Иван-Къща, Димитър-Къща, Георги-Къща, Ралчо -Вила, Храсто-Къща, 3, Светлозар-Къща, Митко-Къща, Тинка-Къща, Петко-Къща, Иван-Къща, Стефка-Къща, Кданайл-Къща, Стана-Къща, Цанко-Къща, Ивана-Къща, Ангел-Къща, Василя-Къща, Христо-Къща, Стойчо-Къща, Маринка-Къща, Нона-Къща, Данчо-Къща, Бона-Къща, Вила, Данчо -Къща, Ташо-Къща, Свилен-Къща, Стефан-Къща, Вера-Къща, Анелия-Къща, Светла-Къща, Цветана-Къща, Рада-Къща, Нанко-Къща, Цвятко-Къща, Велислава-Къща, Анна-Къща,  Микренска  11,  Милевска  4 Вила,  Стара Планина  258, 250а, 217,  Чакърска  13

На 19.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голяма Желязна:   Мах.Козуря  Осветление Помпена Станция, Помпена Станция, Тп4,  Петко Доневски  75, 79, 19, 77, 74, 27, 54, 29, 70,  Цано Драголов  9, 12, 39, 5, 69, 51, 53, 64, 40, 66, 22, 7, 68, 42, 37, 14, 49, 11, 50, 16, 1, 60

На 19.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Горно Трапе:   Дочо Гадев  31, 21, 9, 20, 14, 5, 11, 33, 6, 27, 25, 36, 19, 17, 28, 29, 7, 2, 15, 32, 1, 24, 22, 4, 12, 34, 18, 23,  Мичо Димитров-Ганди  26, 19, 13, 15, 44, 29, 5, 34, 37, 35, 40, 38, 14, 22, 30, 32, 33, 9, 28, 20, 17, 48, 7, 56, 42, 21, 1, 10, 6, 47, 36, 24, 45, 16, 43, 12, 3, 27, 25, 23,  Мичо Райковски  21, 8

На 20.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Горно Трапе:   Дочо Гадев  31, 21, 9, 20, 14, 5, 11, 33, 6, 27, 25, 36, 19, 17, 28, 29, 7, 2, 15, 32, 1, 24, 22, 4, 12, 34, 18, 23,  Мичо Димитров-Ганди  26, 19, 13, 15, 44, 29, 5, 34, 37, 35, 40, 38, 14, 22, 30, 32, 33, 9, 28, 20, 17, 48, 7, 56, 42, 21, 1, 10, 6, 47, 36, 24, 45, 16, 43, 12, 3, 27, 25, 23, 10, 7, 14,  Мичо Райковски  21, 8, 8, 25, 20, 28, 21, 17, 22, 36, 10, 32, 40, 9, 13, 4, 30, 43, 29, 1, 42, 38, 23, 16, 12, 31, 27, 5, 35, 24, 6, 19, 44, 18, 3, 2, 26, 14, 34, 45,  Стара Планина  28, 13, 26, 16, 5, 23, 22, 10, 18, 31, 32, 11, 14, 4, 6, 1, 24, 27, 25, 7, 29, 19, 15, 20, 12, 9, 17, 3, 2, 33, 21, 8

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Жеравица:   Жеравица  ,  М.Жеравица  55, Къща Цочо, 15 Тп, Къща Петко, Вила,  М.Стойновска  Къща Нели

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Миленча:   Васил Левски  56, 40, 58, 34, 28, 16, 52, 50, 48, 17, 54, 32, 20, 22, 14, 46, 6, 26, 10, 44, 12, 36, 5, 18, 60, 42, 30,  Вилна Зона  ,  М.Миленча  38,  М.Стругът  Тп-12

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Орешак,  Общ. Троян:   10-та   9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3,  11-та   25, 28, 10, 21, 30, 8, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9,  12-та   11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12,  13-та   5, 7, 9, 3, 3, 1,  15-та   8, 6,  16-та   3, 6, 5, 1, 4, 8, 2,  53707.37.13  ,  53707.504.148  ,  9-та   20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 10, 6,  Авксентий Дацин  24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38,  Амбарица  3, 1, 6, 2,  Архимадрит Хаджи Макарий  2, 11,  Атанас Хасъмски  3, 1, 10, 8,  Балкан  8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17,  Васил Левски  76, 64, 72, 68, 62, 70, 74,  Васил Попстефанов  2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7,  Вилна Зона  Вила, Вила,  Георги Дренски  2, 6, 8,  Данчо Василешки  21, 59, 27, 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26,  Данчо Василешки  1, 5,  Даскал Петър Атанасов  6, 2,  Димитър Никифоров  12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7,  Димитър Ралков  6, 1,  Доктор Борис Пейчев  2, 7,  Еделвайс  19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2,  Иван Донев  5, 1, 18,  Иван Лалев  1, 62г, 27, 5, 22, 36, 26, 50, 44, 9, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3,  Иван Павлов  128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142,  Иван Павлов  68, 38, 77, 6, 15, 53, 42, 72а, 76, 72б, 87, 21, 89, 78, 41, 52, 60, 36, 67а, 33, 13, 51, 70, 47, 35, 19, 44, 34, 57, 30, 50, 66, 69, 14, 91, 39, 28, 64, 61, 22, 80, 83, 45, 17, 49, 43, 29, 46, 32, 63, 8, 12, 59, 27, 72, 58, 31, 75, 11, 62, 4, 16, 85, 37, 18, 82, 55, 71, 26, 40, 1, 2, 54, 56, 68,  Иван Полендаков  13, 11, 17, 10, 15, 25, 23, 6, 5, 15, 4,  Кв.Ливадето  20,  Кв.Ливадето  ,  Кирил И Методий  4, 8, 1, 3, 5,  Кичура  3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10,  Комсомолска  2, 6, 46, 41, 48, 2, 43, 20, 42, 50, 37, 12, 40, 47, 5, 22, 8, 26, 4, 23, 34, 32, 45, 1, 14, 19, 52, 30, 16, 9, 18, 38, 24, 39, 25, 49, 28, 29, 21, 36, 10, 3,  Комуна  5, 11, 2, 3, 4,  Ливадата  ,  Мах.Баба Стана  Вила, 5, Вила, 1, 11, 27, 14, Ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, Вила,  Мах.Коевски Ливадки  Вила,  Мах.Радоевското  2 Вила,  Местност Рътлината  ,  Местност Тихова Лъка  ,  Младост  7, 11, 2, 8, 19, 3,  Неофит Калчев  8,  Осъм  3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 22а, 30, 2, 5, 14, 8,  Панайот Волов  3, 4,  Патриарх Максим  10,  Пенко Йотов  3,  Прохлада  13,  Първа  1, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3,  Раю Ганковски  12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2,  Стара Планина  2, 88, 44, 47, 5, 21, 26, 29, 4, 16, 40, 12, 25, 3, 31, 37, 44, 17, 33, 1, 32, 34, 35, 23, 14, 38, 6, 11, 27, 30, 15, 2, 18, 43, 10, 41, 36, 19, 9, 22, 7, 8, 13, 24, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96,  Трета  2, 30 Вила,  Хемус  76, 72, 68б, 74, 68, 68в, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 40, 11, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10,  Христо Ботев  6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, 6, 9, 28, 13, 1, 4, 2,  Цочо Стоянов  2, 1, 10, 12, 7, 23,  Червено Знаме  8, 26, 1, 24, 14, 16, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30,  Четвърта  8,  Шести Септември  24,    Вила, Мест.Кравая

На 23.10.2020 г. /15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Орешак,  Общ. Троян:   10-та   9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3,  11-та   25, 28, 10, 21, 30, 8, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9,  12-та   11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12,  13-та   5, 7, 9, 3, 3, 1,  15-та   8, 6,  16-та   3, 6, 5, 1, 4, 8, 2,  53707.37.13  ,  53707.504.148  ,  9-та   20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 10, 6,  Авксентий Дацин  24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38,  Амбарица  3, 1, 6, 2,  Архимадрит Хаджи Макарий  2, 11,  Атанас Хасъмски  3, 1, 10, 8,  Балкан  8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17,  Васил Левски  76, 64, 72, 68, 62, 70, 74,  Васил Попстефанов  2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7,  Вилна Зона  Вила, Вила,  Георги Дренски  2, 6, 8,  Данчо Василешки  21, 59, 27, 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26,  Данчо Василешки  1, 5,  Даскал Петър Атанасов  6, 2,  Димитър Никифоров  12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7,  Димитър Ралков  6, 1,  Доктор Борис Пейчев  2, 7,  Еделвайс  19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2,  Иван Донев  5, 1, 18,  Иван Лалев  1, 62г, 27, 5, 22, 36, 26, 50, 44, 9, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3,  Иван Павлов  68, 38, 77, 6, 15, 53, 42, 72а, 76, 72б, 87, 21, 89, 78, 41, 52, 60, 36, 67а, 33, 13, 51, 70, 47, 35, 19, 44, 34, 57, 30, 50, 66, 69, 14, 91, 39, 28, 64, 61, 22, 80, 83, 45, 17, 49, 43, 29, 46, 32, 63, 8, 12, 59, 27, 72, 58, 31, 75, 11, 62, 4, 16, 85, 37, 18, 82, 55, 71, 26, 40, 1, 2, 54, 56, 68,  Иван Павлов  128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142,  Иван Полендаков  13, 11, 17, 10, 15, 25, 23, 6, 5, 15, 4,  Кв.Ливадето  20,  Кв.Ливадето  ,  Кирил И Методий  4, 8, 1, 3, 5,  Кичура  3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10,  Комсомолска  2, 6, 46, 41, 48, 2, 43, 20, 42, 50, 37, 12, 40, 47, 5, 22, 8, 26, 4, 23, 34, 32, 45, 1, 14, 19, 52, 30, 16, 9, 18, 38, 24, 39, 25, 49, 28, 29, 21, 36, 10, 3,  Комуна  5, 11, 2, 3, 4,  Ливадата  ,  Мах.Баба Стана  Вила, 5, Вила, 1, 11, 27, 14, Ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, Вила,  Мах.Коевски Ливадки  Вила,  Мах.Радоевското  2 Вила,  Местност Рътлината  ,  Местност Тихова Лъка  ,  Младост  7, 11, 2, 8, 19, 3,  Неофит Калчев  8,  Осъм  3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 22а, 30, 2, 5, 14, 8,  Панайот Волов  3, 4,  Патриарх Максим  10,  Пенко Йотов  3,  Прохлада  13,  Първа  1, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3,  Раю Ганковски  12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2,  Стара Планина  2, 88, 44, 47, 5, 21, 26, 29, 4, 16, 40, 12, 25, 3, 31, 37, 44, 17, 33, 1, 32, 34, 35, 23, 14, 38, 6, 11, 27, 30, 15, 2, 18, 43, 10, 41, 36, 19, 9, 22, 7, 8, 13, 24, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96,  Трета  2, 30 Вила,  Хемус  76, 72, 68б, 74, 68, 68в, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 40, 11, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10,  Христо Ботев  6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, 6, 9, 28, 13, 1, 4, 2,  Цочо Стоянов  2, 1, 10, 12, 7, 23,  Червено Знаме  8, 26, 1, 24, 14, 16, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30,  Четвърта  8,  Шести Септември  24,    Вила, Мест.Кравая

На 23.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Орешак,  Общ. Троян:   Иван Павлов  148,  Местн.Еренско  1,  Местност Миховско

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Патрешко:   Димитър Икономов-Димитрика  45,  Мах.Марковска  Къща Георги, Вила, Къща Павлин, Къща Калчо, 3, Къща Тодор,  Мах.Минковска  Василя-Къща, Владимир-Къща, Иван-Къща, Христо-Къща, Стефан-Къща, Бона-Къща, Атанас-Къща,  Мах.Панамска  Къща Павлин, Вила, Къща Мария, Къща Йордан, Къща Илия, Къща Христо, Къща Пена, Къща Стойко,  Местн.Далешка  6 Вила, 20, 18, 5, Къща Стоян, 36, 34, 27, 39, Къща Димитър, 41, Помпа, 9, 31, 37, 30, 3, 7, Къща Христо, 16, 23, 44, 42, Къща Неда, Къща Стела, 11, 15, 24, 8, 22, 10, 33, 17, 13, 2 Къща Тодора, 48, 46, 12 Вила, 98, 58 Къща Цветан, 97, 32, 4 Къща Марин, 56, 21, 19, 35, Къща Михаил, Къща Станьо, 29, 106, 14, 60,  Местн.Златешка  8, Къща Мария, Вила, Къща Мара, Къща Тодор,  Местн.Минева Къща  Стоп.Постройка, 10, Вила, Къща Тодора, Къща Яна, Къща Стефка,  Местн.Предела  Къща-Георги, 20, Къща-Кинчо, Къща-Минко, 9, Къща-Стоян, 6, Къща-ма ринка, Къща-Йона, Къща-ма рин, Къща-Константин, 1, Вила, Къща-Илия, Къща-Слави, Къща-Пена, Къща-Цочо, Къща Ильо, 24, Къща Иван, 12, Къща Алексансър, Вила, 8, 28, Къща Петко, 36,  Местн.Спасовска  Къща Марин, Къща Иван, Къща Ралица, Вила, Къща Христо, Къща Нанка, Къща Димитър, Къща Минко

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Стойновското:   Амбарица  3,  М.Стойновска  Къща Марин, Къща Радой, Къща Тодор, Къща Дана, Къща Марио, 6 Тп-1, Къща Иванка, Къща Никола, Къща Ваня, Къща Неда, Къща Маринка, Къща Мария, Къща Тодорина, Къща Йонко, Къща Евгени, Къща Пенчо, Къща Дона, Къща Йонка, Къща Иво, Къща Борислав, Къща Райка, Къща Танчо, Къща Катя, Къща Василка, 17 Къща Дари, Къща Георги, Къща Трифон, Къща Едгард, Къща Ангел, Къща Рада, Къща Стана, 55, Къща Христо, Къща Атанас, Къща Мита, Къща Петко, Къща Иван, Къща Дочо, Къща Мичо, Къща Минчо, Къща Пена, Къща Минко, Къща Пенка, Вила,  Първи Май  1,  Стойновска  47, 67, 48

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Стругът:   Васил Левски  17, 2, 26, 28, 16, 9, 7, 40, 3, 32, 27, 10, 21, 19, 15, 5, 12, 30, 23, 14, 8, 6, 4, 22, 25, 1,  Иван Лалев  40,  М.Миленча  10, Работилница,  М.Стругът  Работилница, 68, 47, 20, 5, 4, 8, 43, 19, 16, 23, 27, 21, 24, 35, 1, 3, 25, 37, 15, 39, 13, 12, 51, 18, 7, 31, 41, 2, 33, 6, Вила, 9, 45, 29,  Стара Планина  4

На 20.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Терзийско,  Общ. Троян:   Баба Тонка  7, 5, 2, 4, 9, 1,  Балкан  6,  Васил Левски  3, 1,  Грънчар  2, 19, 3, 17, 16, 15, 1, 21, 13, 5, 14,  Девети Септември  13, 84, 100, 98, 55, 49, 94, 80, 96, 88, 92, 53, 47, 57, 41, 59, 1, 90, 51, 78, 81, 84, 89, 70, 76, 143, 158, 55, 148, 117, 131, 135, 153, 111, 146, 178, 147, 116, 120, 87, 53, 89, 139, 132, 113, 105, 69, 118, 166, 57, 101, 91, 2, 168, 152, 180, 176, 99, 174, 125, 97, 154, 144, 172, 110, 150, 151, 137, 124, 164, 130, 81, 126, 149, 134, 123, 85, 156, 112, 59, 114, 115, 141, 93, 162, 95, 145, 122, 160, 83, 133, 142, 103, 19, 74, 44, 54, 68, 27, 21, 23, 46, 29, 72, 39, 56, 33, 50, 66, 25, 60, 48, 12, 36, 28, 218, 26, 34, 99, 76, 31, 40, 37, 5, 62, 24, 32, 52, 91, 17, 7, 35, 30,  Дядо Герасим  11, 20, 4, 2, 7, 16, 23, 9, 14, 12, 6, 13,  Дядо Стайко  7, 30, 9, 4, 12, 32, 26, 22, 14, 6, 20, 11, 10, 18, 24, 8, 2,  Захари Стоянов  20, 57, 34, 1, 49, 7, 5, 31, 16, 55, 27, 29, 41, 3, 37, 9, 32, 11, 10, 14, 53, 17, 25, 15, 22, 47, 35, 33, 39, 8, 13, 24, 45, 28, 51, 36, 43, 62, 54, 61, 64, 56, 67, 69, 68, 66, Тп6, 58, 86, 74, 73, 48, 72, 42, 44, 24, 70, 47, 42,  Иван Вазов  28, 4, 5, 32, 18, 9, 2, 14, 7, 10, 8, 1, 12, 30, 36, 34, 24, 26, 16, 3,  Иван Дочев Дочковски  8, 14, 4, 1, 2,  Изгрев  14, 3, 2, 5, 11, 13, 9,  Караулна Четворка  6, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 2, 8, 3, 13,  Кирил И Методий  27, 13, 15, 14, 12, 18, 23, 9, 19, 20, 22, 21, 11, 8, 17, 30, 43, 26, 57, 29, 37, 33, 35, 55, 45, 53,  Ковачовец  49, 47, 29, 35, 39, 14, 17, 41, 27, 33, 45, 19, 25, 13, 15, 1,  Коман  6, 3, 1, 8, 7, 4,  Местн.Коман  4, 3, Овчарник, 1, 5, 2,  Местност Пали Лула  2,  Местност Пъпровци  ,  Найден Минков Стоевски  41, 73, 95, 1, 30, 93, 57, 53, 32, 55, 20, 6, 24, 65, 71, 17, 31, 61, 51, 91, 28, 75, 2, 67, 4, 59, 14, 25, 16, 26, 63, 19, 39, 37, 43, 40, 18, 5,  Никола Даскалов  1, 1а,  Първомайска  1, 2,  Стойко Л.Донковски  14, 12, 2, 8, 18, 1, 9, 16, 10, 4, 5, 6,  Стойко Хр.Дулевски  5, 13, 17, 3, 9, 8, 11, 1, 22, 20, 21, 24, 14,  Терзийска  7, 2, 13, 12, 20, 17, 22, 11, 5, 26, 24, 3, 4, 1, 14, 15, 38,  Хаджи Димитър  1, 2, 4,  Христо Ботев  12, 18, 28, 5, 22, 30, 6, 14, 10, 32, 2, 1, 8, 1, 38, 56, 25, 32, 36, 60, 11, 48, 52, 44, 2, 34, 40, 30, 9, 42, 50, 46, 15, 7, 21, 58, 13, 5, 27, 3, 28, 23,  Цвятко Цвятковски  3, 1, 27

На 20.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Арх.Макари  6, 10, 3, 4, 1, 12, 2, 5, 7, 8, 4 А,  Буковец  11, 5, Детска Ясла, 6, 9, Бл. 8, 7, 11, 5, 4, 8, 2, 8, 2, 1, 1,  Здравец  11, 8, 3, 7, 9, 2, 1, 5, 4, 6, 18,  Иван Памукчиев  5, 8, 2, 9, 7, 4, 6, 3, 1,  Криволак  12, 15а, 15, 14, 16, 13, 17, 18,  Мах.Длъжковска  Вила, Къща Камен, Къща Мирослав, Къща Тодор, Вила, Къща Виктор, Къща Цонка, Къща Тончо, Къща Георги, Тп17, Къща Рада, Къща Антоанета, Къща Нас.Дули, Къща Милчо, Къща Васил, Къща Светлана, Къща Ана, Къща Симеон, Къща Краю, Къща Хриситина, Къща Марин, Къща Божидар, Къща Петко, Къща Дочо, Къща Йордан, Къща Минко, Къща Найден, Къща Надка, Къща Христо, Къща Петър, Къща Дочко, Къща Банчо, Свинеферма, Къща Детелина, 78, Къща Веса, Къща Диляна, Къща Мария, Къща Цона, Къща Митко, 65, 54, Работилница,  Мах.Шошковска  Къща Павлин, Къща Красимир, Къща Дочо, Къща Невена, Къща Иван, Къща Минко, Къща Васил, Къща Минчо, Вила, Къща Пенчо,  Местн.Габърска  Къща Иван, Къща Пепа, Къща Стелияна, Къща Венелин, Къща Вълко, Къща Пенчо, Магазин, Къща Ценета, Къща Пенко, Къща Цонка, Къща Марийка, Каща Мария, Къща Дамян, 72 Ул. Габърска, Къща Милена, Къща Митко, Къща Нено, Къща Дилян, Къща Гаца, Къща Велика, Къща Станимир, Къща Стана, Къща Илия, Къща Дана, Къща Тодора, Къща Камен, Къща Минко, Къща Дочо, Къща Елена, Къща Мирослав, Къща Димка, Къща Цочо, Къща Кальо, Къща Петко, 103, Къща Васил, Къща Маргарита, Къща Симеон, 5, 54 Вила, Къща Гечо, Къща Любен, Къща Райна, Къща Тончо, Къща Стою, Къща Мария, Къща Мара, Къща Дона, Тп18, Къща Стойчо, Къща Нанко, Къща Калю, Къща Найден, Къща Мадлена,  Местност Алдишки Рът  ,  Минко Ив.Марковски  5, 1, 3, 2,  Пейо К.Яворов  36, 30, 18, 1, 22, 3, 20, 17, 32, 26, 28, 34, 24,  Проф.Никола Шипковенски  3, 5, 4, 2, 9, 7, 1,  Радецки  Цех На Машстрой, Тпо Атлант, 67, 54, 48, 63, 46, 40, 75, 73, 44, 77, 50, 65, 64, 42, 66, 52, 79, 62, 59, 57, 56, 58, 60, 61, 69, 66, 45, 39, 47, 37, 49, 43, 36, 30, 41,  Район Центъра  Помпена Станция,  Симеон Велики  167, 128, 183, 179, 126, 175, 177, 161, 169, 187, 165, 163, 143, 189, 134, 122, 173, 193, 124, 130, 171, 191, 157, 120, 181, 132, 185, 174, 77, 118, 129, 101, 78, 84, 82, 107, 94, 73, 121, 141, 109, 71, 111, 64, 60, 70, 131, 102, 106, 108, 99, 93, 98, 89, 91, 157, 80, 88, 81, 100, 92, 69, 127, 143, 153, 86, 62, 83, 76, 95, 114, 117, 147, 135, 97, 139, 110, 159, 123, 155, 90, 87, 115, 96, 151, 149, 125, 119, 74, 105, 104, 66, 145, 133, 137, 113, 79, 116, 85, 112, 75, 72, 68, 103,  Стефан Караджа  24, 25, 36, 28, 29, 30, 35, 38, 40, 26, 21, 39, 22, 41, 31, 37, 27, 18, 19, 32, 42, 17, 33, 20, 30, 69, 54, 56, 61, 65, 67, 63, 59, 58, 53, 52, 51, 55, 57,  Христо Ботев  7, 2, 2 Трояфарм,  Христо Смирненски  60, 74, 58, 64, 66, 53, 72, 47, 50, 59, 55, 63, 45, 61, 68, 49, 56, 54, 51, 52, 62, 76, 57, 70,  Черногор  7, 7, 12, 5, 9, 18, 12, 3, 16, 20

На 20.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Васил Левски  281,  Общ.Макаравец  Общежитие,  Разклон Калейца

На 19.10.2020 г. /10:01 – 12:16 ч./ –  Троян,  Общ. Троян:   Ген.Карцов  Тп122

На 21.10.2020 г. /15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Георги С.Раковски  15, 13,  Кв.Ливадето  Къща Павлин, Къща Павел, Вила,  Крайречна  1,  Крайречна  1, 5,  Мах.Райковска  Помпена Станция,  Местност Лисичи Дупки  Складове, Гараж, Вила

На 21.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Георги С.Раковски  15, 13,  Кв.Ливадето  Къща Павлин, Къща Павел, Вила,  Крайречна  1, 5,  Крайречна  1,  Мах.Райковска  Помпена Станция,  Местност Лисичи Дупки  Складове, Гараж, Вила

На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Дунав  2 Дунав, 2 Магазин, 4

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Кв.Ливадето  Къща Албена, 7, 41, 43, 23, Къща Теодор, 25, 13, 4, 44, 17, 12, 6, 2, 18, 8, 3, 5, 24, Къща Пенко, 48, Къща Мая, 10, 32, 30, 22, 39, 14, 33, Къща Атанас, 15, 35, Къща Мариана, 56, 1, 34, 37, Къща Иванка, 9, 21, 36, 16, 28, 29, 68, Къща Иван, 48, Къща Дочо, Къща Васил, 66, 53, 50, 47, 20, 51, Къща Христо, Къща Радка, 60, 64, Къща Стилиян, 49, 45, 56, Къща Емил, Къща Милен, Къща Стефан, Къща Минко, 62,  Кв.Ливадето  Къща Мирчо, Къща Райна, Къща Йонка, Къща Стоян, Къща Лилия, 5, 3, 80, 43, Къща Бочо, 7 Къща Валя, Къща, 8, 15, 19 Къща Вълчо, Къща Душко, 22, 7, 1, Къща Найден, Къща Данка, Къща Ангел, Къща Цанко, Къща Ценомир, Къща Иван, Къща Събчо, Къща Калю, 16, Вила, 56, Къща Таня, Къща Тонимир, Къща Анчо, Пром.Сграда, Къща Петко, Къща Асен, Къща Васил, 2, Къща Пенко, Къща Петър, Вила, 43, Къща Пенко, Къща, 5, 15, Къща Христо, Къща Минков, 6, Къща Цветослав, Къща Веселин, Къща Иван, Къща Цветан, Дараци, Къща Найден, Къща Мариана, Къща Тончо, Къща Васил, 17, 1, Къща Стойчо, Къща Райко,  Ливадето  48, Махала Хитровска,  Мах.Дрянска  Къща Виолета, Стоп.Постройка, Къща Петко, Къща Петър, Къща Георги, Къща Пена, 27, Къща Иванка, Къща Иван, Къща Мария, Къща Дочо, Къща Марин, Къща Светла, Къща Рада, Къща Йовка, Къща Елена, Къща Анелия, Къща Колю, Къща Кинчо, Къща Цанко, Къща Тонка, Къща Димитрина, Къща Бойко, Къща Дацо, Къща Павел, Къща Васил, Къща Минко, Гараж, Минко, Къща Нели, 28, Вила, Къща Иванчо, Къща Цовко,  Мах.Дудевска  41, 58, 24, 8, 16, 13, 1, Къща Васил,  Мах.Калчевска  16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, Вила, 6, 27, 52,  Мах.Миревска  1 Къща Стойчо, Къща, Помпена Станция, 2, 4,  Мах.Райковска  Къща Христина, Къща Мартин, Къща Гечо, Къща Христо, Къща Тотю, 31, 34, Къща Бойко, Къща Петко, Къща Манол, Къща Татяна, Къща Димитра, Къща Илийчо, Къща Мария, Овчарник, Къща Тодора, Къща Тихомир, Стоп.Постройка, Къща Стефан, 27 Къща Франц, Къща Митко, Къща Марийка, Къща Иван, Къща Светослав, Къща Кръстю, 19б, Къща Минчо, Къща Стефка, 5, Къща Дечко,  Мах.Сеновоза  1, Промишлена Сграда,  Неофит Калчев  8,  Хемус  74, 49, 92, 83, 81, 78, 50

На 22.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Троян,  Общ. Троян:   Лисичи Дупки  ,  Поч.Дом Капина  Хотел, Туристически Дом, Ретранслатор, Парк Капинчо

На 23.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Черни Осъм:   Акациева  2, 77, 5, 3, 8, 4, 71, 6, 10, 2, 8, 12, 5, 11, 9, 7,  Амбарица  9, 6, 4, 2, 10, 14,  Атанас Филипов  3, 5, 8, 12, 7, 2,  Бай Паскал  11, 7, 25, 16, 10, 12, 18, 6, 19, 1, 21, 5, 4, 3, 23, 14, 16 Уо-Тп-4, 17, 13, 8,  Васил Радев  2, 6, 5, 3, 2, 8, 7, 1, 11, 4, 10,  Врачовска  7, 15, 23, 21, 11, 8, 10, 12, 17, 25, 3, 13, 19, 9, 6, 1,  Втора  1, 10, 2, 4,  Възраждане  1, 5, 3,  Девети Септември  28, 22, 10, 15, 26, 18, 14, 12, 20, 13, 9, 2, 21, 8, 6, 4, 11, 17, 16, 19, 23,  Дружба  4, 2 Баня, 5, 1, 2, 8, 3, 4 Фурна, 7, 10,  Жеравица  ,  Жилища На Горското Стопанство  5, 2, 3, 4,  М-Ст Николчов Дол  ,  М.Бъзево  Вила, 2, 2а Вила,  М.Жеравица  3, Вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 Вила,  М.Кошутина  Вила,  М.Миленча  67,  М.Стругът  67,  Общ.Дз Обнова  8, 3, 9, 1, 2, 4, 2, 1, 6, 10, 3,  Първа  4, 3,  Първи Май  104 Кооп.-Обнова, 26, 47, 106, 19, 61, 73, 29, 48, 65, 17, 57, 2, 18, 11, 56, 27, 41, 30, 49, 26, 23, 67, 22, 15, 75, 5, 6, 21, 44, 52, 8, 35, 69, 45, 9, 37, 33, 6 Общ.Обнова, 32, 20, 13, 34, 54, 2 2, 81, 63, 77 Уо-Тп-5, 77, 3, 12, 50, 39, 59, 28, 1, 42, 7, 47, 46, 36, 53, 31, 25, 4, 1 1, 55, 79, 24, 10, 1, 3,  Райнешка  4, 6,  Стара Планина  75, 78, 62, 128, 46, 40, 120, 84, 28, 66, 125, 26, 98, 112, 70, 86, 10, 131, 103, 42, 73, 149, 124, 79, 122, 97, 129, 119, 95, 48, 54, 121, 69, 65 Дом-Изложба, 60, 105, 101, 34, 113, 30, 74, 83 Далекосъобщения, 149 Лавка, 58, 65 Здравна Служба, 107, 111, 83 Културен Дом, 93, 104, 56, 147, 116, 135, 76, 8, 91, 81, 36, 102, 50, 99, 100, 92, 110, 108, 85, 71, 145, 88, 44, 115, 126, 72, 118, 83, 52, 68, 89, 106, 87, 38, 31, 55, 47, 16, 11, 43, 13, 65, 26, 29, 22, 18, 15, 12, 53, 20, 63, 2, 41, 24, 5, 9, 27, 7, 23, 4, 17, 21, 25, 57, 19, 51, 14, 8, 59, 33, 1, 61, 49, 3, 39, 10, 6, 149, 18, 137, 112, 14, 151,  Стойновска  ,  Трета  11, 9,  Хаджи Макарий  1, 2,  Цонка Дамянова  1, 10, 3, 6, 11, 2, 4, 7, 8, 5

На 20.10.2020 г. /08:30 – 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД ; 15:00 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / –  Шипково:   Александър Стамболийски  7, 9, 1, 6, 2, 11, 4,  Ангел Дръндаров  11, 15, 11, 14, 16, 2, 20, 13, 18, 9, 24, 8, 17, 12, 10, 30, 28, 23, 32, 4, 21, 5, 6, 8,  Балкан  8,  Бор  26, 40, 30, 34, 12, 28, 24, 14, 22, 16, 36, 9, 18, 32, 42, 20, 2, 1, 10, 5, 4, 3,  Васил Коларов  15,  2, 4, 3, 10,  Васил Левски  6, 10, 2, 4,  Васильов  45, 40, 14, 2, 13, 27, 32, 8, 5, 21, 38, 16, 22, 10, 12, 25, 4, 30, 28, 36, 18, 9, 34, 19, 1, 3, 20, 24, 6, 29, 17, 11, 7, Ретранслатор, 1, Хижа Васильов, 45, 45, 45,  Вежен  34, 24, 6, 19, 13, 28, 15, 10, 12, 1, 32, 11, 22, 8, 2, 9, 14, 21, 36, 26, 16, 7, 30, 3,  Венеца  6, 2, 4, 1,  Вилна Зона  Ученически Лагер, Хотел Незабравка, Тп 9, Хотелски Комплекс, Бунгала Балкан, Поликлиника, Бунгала Минерал Тур, Дом Бор-2, Тп 7, Вила Петкан, Станция Минерал Тур, Станция Образцов Чифлик, Барака, Бунгало, Склад, Водоналивна, Павилион Инковски, Заведение Вачев, Бараки Плевен, Павилион Матева, Тп 4, Почивен Дом Хемус, Павилион Цецо, Ресторант Илинден, Офис, Туристически Дом Алеко, Хотел Планински Рай, Павилион, Тоалетна, Павилион Ралчевски, 1,  Георги Димитров  92, 122, 100, 106, 95, 107, 120, 81, 110, 102, 128, 124, 130, 114, 97, 111, 116, 88, 85, 87, 89, 93, 117, 105, 115, 112, 101, 103, 99, 118, 126, 108, 83, 113, 104, 119, 79, 44, 40, 42, 10, 38, 44, 19, 19ж, 7, 5, 3, 10, 42, 19, 28, 22, 18, 1, 15, 8, 13, 38, 16, 17, 30, 20, 4, 36, 11, 26, 2, 34, 14, 12, 40, 32, 169,  1, 21, 77, 65, 55, 25, 84, 72, 60, 46, 74, 64, 61, 48, 23, 76, 58, 75, 57, 44, 47, 53, 37, 68, 50, 82, 27, 86, 39, 51, 67, 31, 33, 56, 80, 35, 54, 73, 59, 29, 62, 78, 66, 70, 43, 148, 152, 129, 131, 140, 134, 144, 121, 127, 169, 146, 150, 132, 156, 154, 172, 131а, 125, 136, 152а, 123, 171, 167, 138,  Димитър Илиев  9, 90, 3, 5, 7,  Дунав  13, 33, 8 Вила, 23 Вила, 17 Вила, 30 Вила,  Еделвайс  5, 4, 11, 2, 16, 12, 8, 6, 9, 7, 1, 10,  Захари Стоянов  3, 2, 1,  Капитан Никола Войновски  8, 40, 5, 14, 16, 2, 12, 9, 4, 7, 6, 3, 10, 1,  Кирил И Методий  5, 13, 19, 3, 12, 15, 14, 1, 2, 7, 8, 10, 17,  Ковачевец  24, 27, 10, 28, 40, 12, 14, 16, 4, 62, 78, 54, 80, 64, 32, 68, 76, 70, 7, 56, 21, 22, 34, 23, 20, 72, 18, 15, 46, 26, 60, 5, 25, 30, 44, 74, 13, 48, 42, 17, 52, 58, 11, 19, 6, 50, 8, 4, 7, 3, 4, 1,  Комсомолска  4, 31, 23, 15, 1, 3, 5, 21, 18, 19, 33, 8, 6, 37, 35, 10, 9, 29, 11, 12, 25, 7, 17, 16,  Крушево  ,  Мир  2, 1,  Първомайска  7, 1, 2,  Ръждавец  74, 76, 78, 64, 66, 72, 82, 70, 60, 80, 84, 86, 56, 2, 88, 62, 1, 24, 22, 28, 17, 11, 38, 35, 5, 13, 44, 52, 26, 3, 12, 10, 6, 50, 9, 56, 14, 46, 36, 18, 8, 32, 48, 15, 54, 20, 7, 34,  Слънчев Бряг  8, 7, 6, 4, 3, 5, 1, 2,  Стадион  5, 3, 4,  Стара Планина  4, 5, 9, 2в, 2, 3, 7, 11, 1,  Христо Ботев  4, 2, 6, 10, 34, 30, 12, 26, 32, 22, 24, 18, 20, 16, 8, 14, 1, 7, 3,  Червено Знаме  9, 11, 3, 5, 12, 10, 7,  Шипковски Бани  5,    Плаж

Община Угърчин  

На 19.10.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Кирчево:   Александър Стамболийски  43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19,  Бачо Киро  4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14,  Васил Левски  1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43,  Веселина Черкезова  2,  Георги Бенковски  14, 4,  Комитска  3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2,  Местност Берча  Колиба,  Никола Вапцаров  4, 2, 6,  Панайот Волов  7, 3, 9, 5, 1,  Пенчо Славейков  7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8,  Пеньо Пенев  1,  Площа  34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12,  Стара Планина  3, 1, 7, 5, 9,  Стефан Караджа  3, 11, 2, 5, 7, 9, 4,  Тодор Каблешков  1, 5, 3,  Хіі Кв.5  ,  Хаджи Димитър  5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2,  Хан Аспарух  10

Община Ябланица  

На 19.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 16:00 – 17:00 ч./   На 21.10.2020 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Брестница,  Общ. Ябланица:   Васил Левски  112, 124, 149, 130, 136, 118, 110, 161, 100, 145, 104, 128, 65, 102, 163, 143, 159, 140, 120, 106, 114, 98, 142, 165, 167, 153, 155, 116, 122, 126, 157, 147, 134, 108, 151, 132, 144, 181, 162, 152, 179, 171, 175, 168, 174, 177, 172, 207, 180, 189, 205, 187, 200, 201, 117, 211, 215, 193, 196, 217, 166, 195, 188, 192, 154, 185, 194, 190, 160, 199, 150, 197, 209, 223, 170, 158, 227, 146, 94, 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, 7, 11, 2, 95, 69, 87, 3, 55, 99, 105, 41, 81, 65, 13, 83, 59, 67, 46, 1, 73, 77, 40, 60, 97, 107, 8, 29, 41 Кафе Аперитив, 61, 75, 79, 30, 63, 4, 71, 91, 101, 62, 70, 10, 109, 42, 9, 72, 38, 111, 93,  Вуто Даскала  2, 7, 1,  Вутю Малков  2, 4, 6, 22, 18, 54, 19, 40, 36, 25, 14, 1, 44, 7, 11, 15, 8, 10, 24, 64, 38, 16, 23, 12, 21, 3,  Възраждане  33, 4, 6, 12, 14, 3,  Георги Бенковски  7, 9, 1, 5, 4, 2,  Глоговец  5, 2, 4, 6, 1, 3, 8,  Дачевци  11, 15, 6, 13, 4, 2, 8,  Девети Май  3,  Джорковци  8, 4, 2, 6, 3, 10, 12,  Долна Коритна  6, 8, 12, 5, 14, 22, 20, 16, 1, 4, 18, 11, 10,  Дружба  5, 4, 17, 8, 19, 3,  Дъб  11, 3, 14, 8, 12,  Единство  13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2,  Заводска  6,  Иван Данов  4, 1, 6,  Кокиче  3, 2, 4,  Коритна  1,  Лало Йотов  2, 8, 4, 16, 14, 10,  Липа  14, 2, 4, 10, 8, 12, 6,  Мильовци  3, 5, 2, 1, 6,  Никола Петков  14, 12, 1, 5, 10, 7, 9, 11, 3, 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18,  Оборище  17, 15, 13, 11, 6, 8, 12, 9,  Осми Март  18, 20, 8, 4, 6, 12, 2, 14, 10,  Петър Василев  3, 2, 17, 1, 2,  Печовци  5, 15, 2, 1, 7, 3, 13, 6,  Победа  3, 5, 40, 9, 19, 21, 36, 42,  Прогрес  11,  Равнището  3, 1, 7, 5,  Серванска  8, 6, 3, 1,  Сергей Румянцев  5, 2, 6, 10, 3, 4, 7, 8, 12,  Стара Планина  2, 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32,  Стефан Цаков  11, 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3,  Стоянковото  2, 4,  Съева Пещера  4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57,  Теменуга  9, 11, 13, 15,  Темеров Дол  ,  Трети Март  6, 7, 1, 5, 35, 14, 8, 29, 9, 13, 23, 16, 12, 27, 10,  Тълкийското  2, 17, 19, 15, 13, 7,  Цоло Гетов  3, 7, 2, 1, 5,  Шипка  5

На 21.10.2020 г. /09:46 – 10:30 ч.; 13:46 – 14:16 ч./ –  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски  120, 1, 106, 75, 74, 79, 70, 47, 67, 77, 76, 112, 120, 96, 61, 80, 62, 63, 59, 114, 69, 102, 54, 58, 50, 55, 85, 60, 84, 110, 73, 122, 116, 82, 98, 87, 78, 88, 71, 57, 51, 86, 89, 65, 5, 17, 15, 21, 10, 43, 27, 9, 34, 25, 23, 3, 24, 22, 28, 35, 1, 33, 2, 26, 11, 29, 30, 40, 36, 46, 48, 32, 31, 1,  Биволарника  6, 8, 3, 4, 9, 7, 1,  Васил Левски  9, 11, 4, 5, 8, 7, 3, 2,  Геновци  7, 12, 2,  Георги С.Раковска  4, 1, 2, 10, 6, 2,  Гетовци  36, 38, 40, 32, 2, 9, 8, 5, 25, 1, 7, 20а, 4, 28, 3, 10, 6, 21,  Двадесет И Трети Декември  6, 4, 2,  Девети Септември  1, 2, 6, 4,  Жидевица  4, 4, 1, 19, 7, 8, 5, 12, 25, 21, 22, 2, 3, 10, 23, 20, 11, 15,  Кокиче  6, 1, 3, 8,  Любен Каравелов  12, 22, 25, 23, 3, 11, 9, 1, 7, 20, 18, 4, 5, 21,  Местност Данчова Могила  Водоем,  Местност Жидевица  Пс,  Никола Й.Вапцаров  15, 19, 17, 2, 7, 1, 21,  Ниновци  8, 5, 1, 2, 12, 3, 14,  Опълченска  3, 1,  Панайот Волов  6, 8, 5, 4, 2, 3, 1,  Петър Берон  2, 6, 1, 3,  Пирин  1,  Родината  3, 10, 1, 2, 7, 8,  Стефан Караджа  1, 10, 9, 2, 8, 19,  Хаджи Димитър  3, 2, 5, 1,  Хан Крум  9, 12, 16, 3, 2, 14, 6, 7, 8, 10, 4,  Христо Ботев  13, 2, 9, 5, 8, 7, 3, 21, 11,  Христо Смирненски  2, 1

На 22.10.2020 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Добревци,  Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски  14, 12, 3, 18, 7, 6, 10, 11, 24, 5, 22, 8, 20,  Бреза  43, 8, 30, 37,  Буревец  1, 10, 8, 6,  Георги Бенковски  42, 26, 50, 11, 44, 8, 10, 14, 28, 17, 21, 9, 3, 25, 1, 36, 7, 4, 6, 40, 13, 19, 30, 15, 2, 23, 32, 27, 34,  Еделвайс  29, 6, 11, 19, 20, 33, 4, 9, 2, 27,  Лаловска  11, 54, 50, 5, 48, 22, 32, 38, 20, 18,  Трети Март  18, 21, 4, 25, 6, 2, 1, 10, 9,  Явор  16, 18,  Ягода  2

На 20.10.2020 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Малък Извор,  Общ. Ябланица:   Бреза  30, 27, 19,  Мах.Миревец  28, 4, 5, 3, 11, 25, 37, 8, 13, Къща Съйко, 24, 36, 27, 9, 30, 14, 26, 29, Вила, 20, 6, 21, 15, 1, 2, 16, 23, 17,  Миразчийска  23, 25,  Присойка  40, 54, 42, 60, Тп4, 38, 48, 58, 29, 31, 36, 32, 35, 28, 46, 27, 44, 26

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

Text Box:                            CEZ GROUP