Home / Tag Archives: Период 28.10-01.11.2019г.

Tag Archives: Период 28.10-01.11.2019г.

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28.10-01.11.2019 година

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 октомври – 01 ноември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 29.10.2019 г. /09:00 – 17:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/ 1, Кв. Видима, Хижа, Ски- Влек

Община Ловеч  

На 29.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Здравец До Блок 213, 213, Бл 213, 201, Кантон 11 12 1 Жк. Здравец Бл. 213, Мизия 11, 201, УО Касета ТП 112, УО Касета Бл. 213, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36

На 29.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Кооперативен Пазар Офис-Склад, Склад Бира и Базалкохолно, Пчеларски Магазин, Осъмска 43, 36, Тодор Каблешков 1, Търговска 70

На 29.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Брестово, Общ. Ловеч: Вежен 2, Дойран 6, 4, 1, Канаджийска 15, 13, Крайхристовска 4, 2, 6, 3, 1, Могилска 4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, Оборище 3, 10, 5, 9, 18, 2, 8, Отец Паисий 6, Пряспа 4, Селище 3, 6, Хаджи Димитър 10, 20, Чурковска 2, 4

На 29.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч./ –  Казачево: Местн Елия

На 29.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч./ –  Сливек: Вежен 2, 3, 1, 4, Иван Вазов 7 А, 7, 1, 3, 5, 9, Любен Каравелов 7, 5, 1, 3, 11, 1 А, Марин Георгиев 3, Минерален Извор 15, 3, 2, 17, 5, 7, 9, 13, 1, Петър Граматик 2, 6, Стара Планина 2 А, 6, 8, 5, 6б, 4, 2, Тодор Кирков 8, Трети Март 6, 12, 8, 13, 30, 10, 38, 36, 9, 32, 14, 28, 17, Христо Ботев 1, 10, 7, 3, 2, 5, 4, ТП 3

На 29.10.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Дойренци: Търговска 52

На 29.10.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, УО ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Стара Планина 3, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1

На 29.10.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Къкрина: Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, Георги С. Раковски 2, 3, 12, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Кирил и Методий 2, Мария Сиракова 1, 2, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, Патриарх Ефтимий 1, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, Цачо Сяров 2, 8

На 29.10.2019 г. /12:30 – 14:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци 7, 16, 10, 12, 2, 4, 6, 14, местност Бекерска Кория Пс, Растът 1, Хаджийска 5, 3

На 29.10.2019 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Горан: Ловчанска 2а, Тп2 Стопански Двор

На 30.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Акад. Анастас Иширков 41, 33, 42, 48, 37, 43, 39, 50, 46, 44, Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, 23 Бълг Гъба, 19, 54, 50, 25, 21, 52, 17, 15, Амбарица 2, 1, Безименна УО на ТП Восток, България УО ТП Църква, Гарата До Гарата, Скара Бира – 2, Зеленчуков Магазин, Павилион, Кафе Аперитив Мескалеро, Ловешки Кебап, Ген. Паренсов 2, 15, 19, 7, 3, 10, 1, 11, 8, 4, 17, 6, 9, 13, 5, Ген. Столетов 16, 13, 9, 7, 12, 18, 11, 20, 14, 10, 6, 5, 8, 3, 2, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, 27, Инж. Петър Иванчев 17, 14, 15, 9, 16, 12, 5, 13, 18, 8, 2, 10, 6, 4, 7, 11, Княз Имеретински 59, 61, 58, 65, 56, 63, 67, 47, 53, 48 Звезда, 48, 34, 55, 35, 45, 49, 51, 57, 44, 40, 41, 19, 37 Свежест, 36, 37, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, 40, 17, 44, 34, 32, 31, 25, 29, 21, 38, 19, 36, 42, 27, 23, Перущица 3, 7, 1, 8, 5, 2, 4, 6, Пирот 3, 1, 5, Подп. Александър Кусев 9, 6, 21, 4, 4, 6, Свети Свети Кирил и Методи 50, 56, 41, 40, 47, 54, 42, 50, 52, 45, 48, 46, 43, 34, 33, 35, 32, 33, 36, Сливница УО ТП Гарата, 18, 11 Любен Каравелов, 9, 16, 11, 3, 4, 10, 11 Л Каравелов, 13 Сливница, 5, 6, 12, 1, 8, 22, 7, 20, 14, 13, Трети Март 2, 11, 4, 9, 13, Хан Крум 35, 50, 60, 52, 37, 58, 54, 39, 41, 56, 31, 48, 29, 36, 42, 32, 25, 40, 34, 46, 23, 21, 38, 44, 27, Харманска 3, 5, 2, 7, 10, 1 Заря, 4, 5-А, 16, 9, 12, 13, 11, 14, 33, 24, 22, 27, 31, 21, 23, 25, 29, 15, 17 Строител, 19 Строител, Цар Асен Първи 6, 10, 3, 7, 2, 8, 1, 4, 17, 18, 20, 19, 22, 30, 32, 26, 11, 10, 12, 9, 14, 13, 25, 38, 42, 36, 40, 27, 34, 29, 31, Цачо Шишков 66, 63, 68, 77, 73, 65, 75, 61, 71, 60, 75, 66, 52а, 51 Таван, 51, 52 Восток 3, 153, 52 Павилион Вестници, 57, 52 Восток, 53, 55, 59, 26, 50 Радост, 45, 41 43, 39, 42, 43, 50, 46, 41 Восток 2, 40, 43, 40, 41, Черковна 12, 12, 13, 11, 10, 15, 9, 14, 7, 4, 2, 3, 5, 1, Шипка 3, 2, 5, 1, 4, 6

На 30.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Ловеч: Велики Преслав 10, 9, 5, 8, 15, 7, 11, Димитър Пъшков 29, Доктор Съйко Съев 5, Никола Петков 18 Устрем, 14, 12, 20 Устрем, 1, 17, 24, Патриарх Евтимий 26, 21, 18, 24б, 31, 29, 25, 20, 23, 22, 16, 41, 27, 39, 24 Б, 37, 33, 35, 24, Хан Крум 5

На 30.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч./ –  Ловеч: Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО ТП 139 Бл. Монтажи 1, Северна Индустриална Зона 7 Упи-XхII- Кв. 272

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Георги Иванов 8, 7, 1, 6, Иван Вазов 7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов 5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов 10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух 37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ловеч: местност Липака Ново Сметище, местност Синан Тепе Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Пресяка: Александър Стамболийски 2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, 10, 9, 12, 5, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски 1, 21, 29, 13, 39, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето 16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски 6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов 5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16, местност Стравиц Пс, местност Ялията Пс, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов 22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа 7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов 29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 13, 36, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31, УО Мачтов ТП 12

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Смочан: Албанска 6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски 2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, Васил Левски 14, 9, ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски 3, 5, Дунав 3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 2, Кирил и Методий 4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, Любен Каравелов 3, 2, 1, местност Ялията Пс, Осъмска 3, 1, 5, Отец Паисий 8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов 1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила 5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина 73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа 3, 1, 5, 1, 3, Странджа 1, Тодор Каблешков 6, 1, 6 Тп1, 4, 2, Трети Март 6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 30.10.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Умаревци: Александър Македонски 2, 1, 4, 6, Балатон 10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО Тп1, 18, 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава 11, 3, 9, 4, Драгоман 5, 9, 11, 3, 1, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра 2, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО Тп5, Липа 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин 2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк 2, 12, 4, 6, 14, местност Чоловски Баир Пс, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция, Опълченска Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф. Асен Златаров 2, УО Тп2, 4, 3, Рила 1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина 2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март 12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, 2, Черно Море 9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска 2, 4, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8, До Река Осъм

На 30.10.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, Кокиче 11, УО МТП, 12, Латинка 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, Мусала 1, 3, 2, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, Трети Март 48, 2, 40, Христо Ботев 11

На 30.10.2019 г. /12:30 – 14:00 ч./ –  Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген. Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген. Столетов 15, Илинден 14, 13, 11, 16, Инж. Петър Иванчев 20, Княз Имеретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, УО на Тп55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49

На 30.10.2019 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Ловеч: Бяло Море 16, Велико Търново 271 Хранителен Магазин, 3, Осъмска 39 231, 40 271, Христо Ботев УО Кв. 271

На 31.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Ловеч: Велики Преслав 2, 6, Дикисанска 14, 11, УО ТП Дикисан, 4, 6, 13, 8, 2, 9, 10, Иларион Ловчански 32, 15, 14, 13, 34, 26, 21, 18, 28, 16, 30, 10, 11, 9, 17, 18а, 8, 19, 5, 7, 5 Хризантема, 2а, 4, 2, 1 Октомври, Княгиня Невинна 7, 12, 13, 8, 14, 19, 11, 17, 10, 9, 4, 2, Никола Петков 19а Кв. Дикисана, 23, 21, 19, 25, 26, 15, 17, 27, Осъмски Юнак 3, 2, 4, Отец Паисий 9, 4, 20, 27, 17, 25, 19, 3а, 13, 11, 16, 3, 6, 5, 18, 10, 15, 3 160, 14, 12, 21, 23, 8, Тракийска 8, 13, 4 Ст Едрев, 9, 11, 15, 4 Стоян Едрев, 17, 5, 2 Балкан, 3, Цар Иван Шишман 24, 23, 22, 26, 27, 25, 17, 19, 21, 20, 9, 6, 8, 5, 7, 4, 10, Чаталджа 7, 2, 1, 3, 5, 9

На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Ловеч: Георги С. Раковски 5, 7, 3, 2, 13, 9, Осъмска 20, 23, 21, 16б, 25, 17, 18, 24, 22, 19, Търговска 85, 81а Свобода, 83 Тракия, 79, 83, Тракия Тото Пункт, 83а Тракия, 81, 81 Свобода, 85 Тракия, Цар Освободител 58, 33, 64, 66, 68

На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Деветаки: местност Мутьова Поляна Помпена Станция

На 31.10.2019 г. /11:00 – 12:30 ч./ –  Ловеч: Стара Планина 41, 14, 44, 16, 35, 17, УО Подлез Ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50

На 31.10.2019 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Ловеч: местност Липака 103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера – Пчелина, Почивен Лагер, Лагер

На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Александрово, Общ. Ловеч: XV-108, Кв. 48, Бенковски 7, 5, 3, Борис Данков 2, Братя Миладинови 4, 3, 5, 7, 2, Братя Павлови 4, 20, 22, 9, 7, 27, 19, 15, 3, 23, 29, 17, 2, 25, 6, 21, 8, 13, 18, 5, 12, Бузлуджа 5, 9, 7а, 1, 11, Васил Априлов 4, 9, 12, 11, 17, 8, 6, 1, 2, 7, 5, 10, 3, 15, Витоша 12, 3, 8, 9, 1, 2, 5, 1а, 11, 7, 6, 4, Габровска 1, 6, 12, 10, 8, 5, 11, 9, 3, 4, 17, 14 УО ТП 11 Ново, Гено Димов 1, Гео Милев 1а, 2, 4а, 8, 7, 4, 1, 6, 3, 24, 5, 15, 14, 17, 7, 18 УО ТП 12, 12, 13, 19, 20, 22, 9, 16, 26, 22а, 18, 11, 10, Ивайло 7, 2, 4, 1, 10, 6, 5, 12, 3, 8, Кирил Павлов 7, 17, 12, 10, 16, 4, 5, 18, 13, 8, 14, 6, 1, 15, 2, 19, 3, 11, 9, Крайна 8, 29, 25, 9, 18, 31, 12, 10, 27, 21, 1, 4, 13, 8, 1а, 5, 11, Леге 2, 4, Лъга 11, 15, 12, 18, 13, 4, 7, 20, 5, 2, 22, 6, 3, 10, 8, 16, 1, Любен Каравелов 1, 3, 7, 4, 2, 6, 8, 5, местност Стопански Двор Пс, Нейко Найденов 8, Оборище 18, 13, 26, 24, 28, 10, 6, 19, 14, 21, 7, 16, 19, 15, 2, 3, 1, 4, 5, 12, 30, 8, 20, 22, 11, Опълченска 8, 7, 19, 5, 12, 26, 16, 6, 17, 3, 2, 11, 20, 28, 24, 14, 15, 22, 21, 4, 9, 13, 18, 1, Осъм 9, 11, 5, 7, 1, 17, 19, 15, 13, Павел Баев 11, 10, 7, 5, 3, 15, 6, 15 УО ТП 26, 9, 13, 8, 2, 3, 1, Пиринска 2, 1, 4, 6, 7, 8, 5, 3, Преслав 4, 3, 7, 6, 8, 5, 2, 10, Преспа 3, 2, 12, 1, 5, 8, 4, 10, 9, 7, 6, Райко Даскалов 10, 9, 6, 1, 2, 3, 4, 8, 11, 5, 13, Райна Княгиня 1, 4, 27, Раковска 2, 8, 15, 13, 3, 4, 5, 7, Родопа 5, 6, 3, 2, 1, 7, 4, 1, 12, 8, 10, 9, 11, 8, Свети Кирил и Методий 19, 18, 17, 10, 7, 3, 8 Ур ТП 1, 1, 9, 16, 8, 14, 24, 11, 13, 20, 5, 4, 8, 2, 6, Свобода 6, 8, 13, 11, 4, Средна Гора 12, 9, 6, 4, 1, 8, 7, 5, 10, 3, 2, Стара Планина 1, 6, 4, 2, 3, 5, Страцин 4, 5, 15, 4, 7, 9, 8, 2, 12, 11, 3, 6, 13, 1, 10, Съединение 1, 13, 15, 5, 3, 11, 9, 17, Клоново Стопанство, 6, 21, 20, 12, 8, 4, 17, 10, 2, 25, Трети Март 11, 6, 17, 15, 13, 2, 8, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Хемус 1, Христо Смирненски 11, 2, 1, 5, 9, 4, 6, 7, 17, 21, 19, 10, 12, 13, 8, 16, 14, 15, Цар Калоян 16, 20, 18, 1 УО ТП 21 Касета, 4, 5, 8, 16 УО ТП 21, 6, 2, 12, 3, 14, 10, 1, Цар Освободител 1, 27, Явор 3, 4, 6, 1, 2, 5, 7, 4

На 01.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36

На 01.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Ловеч: Младост УО ТП 236, 325, Младост 3 Упи, 43, 323, Стара Планина 47

На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Малиново, Общ. Ловеч: Васил Коларов 3, 4, 16, 17, 40, 20, 12, 8, 30, 38, 24, ТП 10 Мачтов, 36, 26, 32, 42, 22, 7, Георги Бенковски 16, 24, 5, 10, 2, 26, 28, 14, 9, 18, 8, 11, 7, 12, 4, 22, 6, Георги Мамарчев 36, 34, 28, 24, 16, 30, 10, 4, 32, 20, 3, 2, 5, 8, 22, 6, 14, 1, Панайот Волов 13, Патриарх Евтимий 67, 63, Плиска 4, 2, 5, 3

Община Луковит  

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, 2, Боровец 4, 6, 2, Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Изгрев 1, 3, 2, 4, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Кошута 4, 8, 2, 6, местност Селския Връх Пс, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Първи Май 2, 1, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 2, 4, 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5, Шипка 5, 7, 3

На 29.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горник: Делницата 096005

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Карлуково: 119044, 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 41, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 6, 1, 12, 23, 15, Ален Мак 2, 5, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 6, 5, Баба Тонка 2, 4, Байкал 8, 6, 3, 12, 10, 1, 2, Бачището 2, 6, 4, 1, Бачо Киро 11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6, Бор 6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5, Бузлуджа 13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8, Васил Левски 18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3, Вежен 8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а, Георги Бенковски 2, 3, 6, 5, 1, 4, 7, Георги Иванов 13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 къща, 14, 10, Георги Раковски 5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1, Градище 5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10, Девети Май 2, 5, 3, 10, 8, 4, 1, Детска Песен 3, 6, 1, 4а, 4, Дико Илиев 5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17, Дунав 5, 3, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Желю Войвода 3, 6, 2, 4, Здравец 24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1, Иван Ангелов 10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 21, 20, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17, Изгрев 1, 3, 5, 7, Искър 2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17, Искъра-Сладината 64, Кап Петко Войвода 9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15, Кирил и Методий 1, 3, 5, Кокиче 5, 4, 8, 6, 10, 3, Лале 2, 5, 12, 10, 1, 6, Латко Лилов 5, 2, 1, 3, 10, 7, 6, местност Григора Пс, Пс, Младост 10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3, Оборище 6, 1, 4, Орляк 4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17, Отец Паисий 2, 23, 3, 1, Петко Петков 5, 2, Петър Берон 1, 2, Петър Трантеев 2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7, Пи-018035, Пролет 24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22, Проходна 1, 4, 2, 3, 5, 1а, Първи Май 2, 4, 13, 6, 11, 1, Работническа 13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4, Райна Княгиня 3, 5, 7, 4, 2, Сергей Румянцев 10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7, Софроний Врачански 4, 1, 6, 2, Стара Планина 16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18, Стефан Караджа 6, 9, 1, 4, 5, Трети Март 1, 4, Хаджи Димитър 7, Христо Андреев 7, 3, 5, Христо Ботев 1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8, Юрий А. Гагарин 2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6, Хижа, УО ТП 6, къща местност Садината

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Луковит: Бяло Поле, Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище, местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа, Стопански Двор

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Петревене: 045009, Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Бор 1, 2, Бреза 3, 5, 1, Васил Левски 5, 2, 1, Витиня 6, 8, 5, 4, 7, 1, 3, Ген. Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3, Георги Иванов 5, 1, 2, 7, 4, 6, 3, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Здравец 1, 7, 3, 10, 2, Златна Панега 1, 2, Иван Вазов 10, 7, 3, 6, 1, 10, Иван Стефанов 2, 1, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, местност Жп Спирка Катодна Станция, Пс, местност При Панега 034042, Опълченец Стоев 2, Отец Паисий 11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2, Радецки 4, 1, 8, 2, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33, Сергей Румянцев 5, 1, 3, 2, Синчец 1, Софроний Врачански 22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13, Стара Планина 8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 31, 24, 37, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34, Христо Ботев 8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15, Цар Освободител 15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Юрий А. Гагарин 2, 4, 5, 7, 1, Явор 1, 3, Обор

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка 8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1, Божур 4, Бузлуджа 2, 3, 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Гробарска 8а, 6, 2, 4, Дунав 1, Златинска 13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 14, 44, 10, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 20, 12, 3, 38, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Йоловска 7, 1, 3, 5, 11, Йорговска 1, Капитан Стефан Павлов 44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5, Карлуковска 14, 12, 5, 3а, 13, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2, Кокиче 3, 4, 5, 2, 9, 6, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Крайще 12, 7, 4, 1, 10, 2, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Лозарска 2, 5, 4, 10, 7, Люлин 2, 1, Маркони 14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Милин Камък 3, 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 13, 16, 5а, 29, 2, 12, 21, 14, 10, 31, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Рила 1, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Родопа 5, 7, 1, Росица 2, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37, Сливница 4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8, Стара Планина 6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8, Странджа 1, 9, 2, 4, 6, 8, 3, 5, Страцин 48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50, Съединение 1, 5, 7, 11, 3, 12, 13, Тутракан 2, 15, 13, 4, 1, 7, Цачевска 4, 6, 11, 3, 9, 8, 7, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75, Чукара 4, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9, 1 М.  Кичера  ПИ № 2010034, М-Т Зад Камъка

На 29.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р. Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв. 12

На 30.10.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Тодоричене: Баба Тонка 14, 10, 23, 5, 11, 7, Георги Бенковски 3, 7, 11, 4, 6, 16, 18, 1, 9, 5, 14, 12, Добри Войников 27, 19, 21, 4, 13, 8, 17, 5, 14, 10, 23, 6, 25, Иван Вазов 16, 5, 6, 9, 26, 18, 19, 10, 1, 20, 7, 4, 8, 2, Мочура 23, 5, 32, 34, 18, 17, 20, 10, 1, 6, 12, 3, 9, 36, 2, 16, 21, 8, 4, 11, 15, 19, Петко Р. Славейков 15, 17, Райна Княгиня 25, 13, 14, Старо Шосе 19, 7, 30, 5, 14, 17, 32, 11, 18, 8, 13, 16, 22, 6, 9, 26, 21, 20, 28, 27, 10, 15, Стефан Караджа 2, 8, 3, 7, 6, 5, 4, 94, Филип Тотю 5, 11, 6, 9, 2, 8, 27

На 31.10.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Златна Панега: Долене 2, 3, 7, 5, 13, 6, 16, 4

На 31.10.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Луковит

Община Тетевен  

На 01.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 01.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 УО на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5

На 29.10.2019 г. /08:15 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Георги Кирков 12, 3, 5, 7, 10, 14, Иван Томов 10, 5, 11, 13, 18, 17, 12, 9, 15, 7, 14, 16, 19, 8, Лалка Павлова 15, 17, 12, 18, 20, 9, 16, 10, 7, 13, 22, 11, 14, Петрахиля 19, 21, 5, УО на Тп42 Здравен Пункт, 1, 2, 17, 3, 9, 11, 15, 13, 7, Трети Март 33, 21

На 29.10.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Тетевен: Балинци, Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, Мария Михайлова 10, 6, 12, 4, 8, махала Козница УО на Тп54, 1, местност Балинци, Петрахиля 49, 31, 55, 39, 61, 53, 43, 59, 57, Вила, 41, 69, 47, 4, 71, 65, 51, 45, 63, 33, 35, 37

На 29.10.2019 г. /12:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Тетевен: Вършец 55, 30, 32

На 29.10.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Васил Петров 2, Георги Кирков 6, 4, 8, 2, Лалка Павлова 3, 1, 4, Пенка Михайлова 67, 69, 71, 79, 73 Албена, 75, 81, 73, 83, 77, Петко Страшния 11, 33, 23, 13, 15, 17, 31, 29, 19, 27, 21, 25, Петрахиля 1, Първи Ноември 21, 11, 15, 19, 3, 25, 17, 23, 5, 13, 7, 9, Станьо Петков 1, Трети Март 52, 40, 29, 25, 46, 23, 36, 50, 27, 48, 54, 44, 38, 30, 42, 53, 31, 32

На 30.10.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Атанас Некович 2, 1, Безименна УО на Тп1 Манастирски Дол, Кардан 14, 8, 12, Крачун Иванов 6, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Прокоп 7, 1, 5, Симеон Куманов 32, 34, 20, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Христо и К. Цакови 6, 1, 2, 4, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5

На 30.10.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 30.10.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 198, 72343. 30. 87, I Кв. 135, Алеко Константинов 8, 4, 2, 6, 10, Александър Стамболийски 27 УО на Тп12 Срещу №44, 42, 27 УО на Тп12, 31, 36, 30, 44, 40, 34, 48, 54, 29, 27, 38, 46, 32, 50, 52, Баньо Маринов 64, 5, 23, 29, 2, 51, 21, 59, 19, 17, 34, 28, 41, 47, 8, 22, 10, 60, 40, 35, 45, 4, 58, 20, 53, 78, 68, 36, 6, 1, 38a, 39, 30, 62, 88, 32, 42, 56, 27, 80, 25, 46, 57а, 31, 12, 14, 76, 18, 49, 74, 55, Бели Вит 105, 70, 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Васил Левски 76 УО на Тп36, Вършец 79, Гачо Василков 3, 5, 1, Гечовото 2, Двадесет и Трети Септември 1, 2, 3, 10, 7, 8, 4, 5, 6, 12, Димитър Благоев 60, 62, 58, 39, 41, Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 4, 2, 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, 40, 32, 36, 25, 66, 23, 21, 60, 72, 29, 30, 31, 54, 68, 58, 38, 44, 56, 34, 33, 70, 62, Захари Стоянов 2, 4, Здравец 11, 19, 11 Ретранслатор, 28, 32, 34, 30, 24, 16, 20, 12, 25, 6а, 18, 10, 22, 23, 13, 21, 26, 9, 14, 15, 17, Иван Вазов 120, 127, 123, 167, 160, 132, 141, 121, 131, 129, 99, 207, 97, 161, 103, 183, 143, 175, 209, 155, 142, 153, 165, 93, 181, 137, 104, 193, 113, 106, 114, 185, 146, 101, 95, 117, 170, 211, 151, 156, 173, 139, 168, 148, 174, 138, 126, 195, 140, 205, 199, 162, 191, 124, 116, 159, 133, 111, 157, 110, 150, 105, 115, 125, 164, 102, 112, 172, 197, 187, 171, 108, 177, 119, 135, 179, 107, 163, 169, 189, 144, 152, 134, 149, 201, 130, 122, 109, 154, 166, 136, 147, 100, 176, 203, 145, 158, 100, 40 Центъра Данъчна Служба, 40 Сладкарница на Центъра, 53, 51, 42, 55, 40, 40 Бивше Управление на Ткзс, 46, 47, 38, 49, 44, 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, УО на Тп61, 50, 73, 94, 85, 62, 91, 74, 96, 88, 64, 9 Касета УО на Тп36, 60, 79, 81, 72, 66, 90, 87, 86, 92, 98, 68, 70, 83, 84, 77, 82, 69, 58, 89, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Калена Плоча 33, 27, 35, 19, 15, 37, 41, 11, 21, 17, 43, 23, 29, 1, 5, 13, 3, 45, 31, 7, 47, 25, 39, 49, 9, Ключ 2, 2а, 1, Козница, Костина 3, 11, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 9, 13, Лальо Пеев 2, 4, Лечо Гайдаря 36, 44, 34, 40, 1, 42, 37, 35, 45, 35 УО на Тп6, Марин Мръвков 2, 6, 4, Марин Урманов 47, 32, 28, 51, 49, 30, 38, 36, 41, 45, 43, 1, Мария Михайлова 2, Марко Йончев 3, 4, 2, 5, махала Гечовото 2, 1, 3, Михал Казначея 1, Никола Вапцаров 6, 10, 4, 8, 3, 2, 1, Паца Нейкова 3, 4, 1, Пеновото Бунгало, Фургон, Павилион, 7, Между Бл 1 и 2, УО на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11, 2, Гараж, 13, 13, 10, 11, 5, 2, 6, 4, 4 4, 8, Пладнището 4, В Стопанския Двор, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Първи Май 1, 2, 3 Пс, 3, 6, 2, 4, 5, Романов Дол 5, 8, 7, 10, 1, 3, 9, 6, 2, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, 9, 5 Киното, 9 Музея В Центъра, 5, 1, 1 Касета Площада Тп25, 3, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 Ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, 1, 2, 4, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Тодор Михайлов 9, 5, 1, 7, 4, 3, 6, Трескавец 14, 9, 10, 12, Усин Керим 111, Хаджи Димитър 5, 3, 1, Христо Ботев 12, 75, 87, 95, 85, 97, 105, 6, 81, 89, 103, 77, 10, 101, 93, 79, 8 УО на Тп26, 67, 53, 55, 65, 63, 49, 51, 45, 71, 57, 69, 73, 61, 59, 47, 17, 17 Касета УО на Тп61, 33, 45, 31, 17, 37, 23, 39, 25, 21, 41, 19, 43, 27, 35, 29

На 30.10.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Васил Левски 6, 4, 2, Георги Бенковски 8, 7, 1, 4, 9 Килийно Училище, 5, 6, 2, 9, 4 УО на Тп16, 11, Иван Вазов 30, 33, 43, 35, 12, 1, 8, 32, 28, 4, 31, 24, 2, 41, 16 Центъра УО Касета До Цкб, 39, 47, 36, 45, 26, 10, 16, 37, 18, 22, 29, 45 УО на Тп16, 20, 6, 34, 14, Първи Ноември УПИ I-1138, 1139, 1140 Кв. 58, Сава Младенов 1, ПИ 72343. 500. 7097, Хиляда Осемстотин и Първа 3, 2, Христо Ботев 9, 1, 3, 7, 11, 5

На 31.10.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Гложене, Общ. Тетевен: местност Рупци Вила, къща Костадин, къща Николай, 8 Вила, къща Валери, Фургон, къща Радослав, къща Румяна, къща Цачо, къща Васил, къща Дица, М. Рупци

На 31.10.2019 г. /09:45 – 15:30 ч./ –  Тетевен: местност Года къща Цоко, къща Илия, къща Георги, къща Цана, къща Цочо, къща Йонка, къща Тодор, къща Стоян, къща Христо, къща Михал, къща Лальо, къща Пейо, къща Марин, къща Найден, къща Пешо, къща Марко, къща Анка, къща Лазар

На 31.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Гложене, Общ. Тетевен: Вит 52, 40, 50, 26, 34, 16, 44, 38, 10, 6, 12, 28, 18, 22, 36, 42, 54, 30, 24, 48, 2, Георги Глож 1, Зорница 22, 19, 17, 11, 2 Вила, 7, 20, 5, 24, 12, 6, 1, 3, 26, Кокиче 6, 23, 2, 19, 7, 13, 8, 17, 18, 9, 14, 3, 25, 5, Кулата 14, 2, 10, 7, 3, 6, 11, 12, 5, 4, местност Касълека 6, 1а, 3, 7, местност Левица, местност Рупци Вила, База За Отдих, Найден Стоянов Найденов 39, Петко Найденов 1, Цачо Ненов 8

На 01.11.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50

Община Троян  

На 29.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Калейца: Васил Ватев 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, местност Калейшко Ханче 72, Вила

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов 79, 96, 90, 77, 94, 88, 75, 92, Димитър Гимиджийски 22, 35, 37, 24, 33, 29, 31, Дъскотина 14, 12, 3, 10, 6, 5, 9, 2, 7, Кокиче 12, Криволак 3, 45, 41, 33, 35, 34, 27, Павилион, 44, 40, 28, 31, 38, 21, 4, 1, 20, 22, 19, 39, 26, 7, 24, 18, 2, 37, 9, 23, 10, 29, 8, 43, 6, 30, 25, 32, 42, 36, 5, Расташка, Стенето 6, 2, 4, Христо Ботев 290

На 29.10.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 44, 8

На 29.10.2019 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Буковец 9, 1, 7, 5, 3, 12, 19, 17, Васил Левски 259, 265, 310, 310а, 275, 279, 314, 269, 263, 257, 316, 312, 271, 267, 261, 277, 273, 247, 229, 296, 254, 252, 304, 250, 276, 292, 302, 249, 223, 280, 235, 278, 264, 308, 294, 274, 262, 253, 268, 237, 258, 310, 288, 243, 233, 260, 227, 241, 266, 231, 272, 286, 284, 249 Рш Санаториум, 245, 207, 290, 256, 239, 270, 248, 281, 281 О, Крайречна 1 Разпределителна Шахта, Младост Бл. 4, 4, 1, 4, 3, 6, 5, 2, 3, 3 А, Бл. 3, 1, Бл. 1

На 29.10.2019 г. /12:45 – 15:30 ч./ –  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 1, 37

На 30.10.2019 г. /10:15 – 12:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12

На 30.10.2019 г. /12:15 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел. Пещ, 54, Помпа, Тп48, къща -Асен, Помпена Станция, 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, Вила, 19, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, 21, къща-Боро, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи, Македония 2, 46, махала Средно Трапе къща-Кино, къща-Дона, къща-милко, къща-васил, къща-минко, къща-Пламен, къща-Стефана, Стоп-Постройка, къща-Христо, къща-Тодор, къща-Младен, къща-Ангел, къща-Гена, къща-Койно, къща-Пена, къща-Пеньо, къща-Стефко, Паркинг, къща-Георги, къща-Петър, къща-Дочо, къща-Найден, къща-Димо, къща-Пенка, къща-Иван, къща-Дилян, Работилница, къща-Николай, къща-Цона, къща-Боро, 42 къща-Йонета, къща-Цанко, къща -Въло, къща-Иванка, къща-Коста, къща-Цочо, 90, къща-Пенчо, Общ. Сграда, къща-Веселин, къща-Дина, къща-Калю, къща-Теодосий, къща-Красимир

На 30.10.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67

На 31.10.2019 г. /10:00 – 12:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Байкал 10, Балатон 1, 3, Васил Левски 27, Георги С. Раковски 87, 73, 75, 41, 27, 73, Димитър Икономов-Димитрика 3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33, Захари Стоянов 8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14, Опълченска 7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22, Тодор Петков 1, 2, 4, Христо Гадевски 2

Община Угърчин  

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 31.10.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев 7, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, До Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, Ген. Гурко 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, Георги Раковски 5, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, Здравец 14, Искър 1, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец 2, 4, Мико Петков 21, 5, 13, 9, 17, 19, 26, 18, 2, 8, 15, 4, 1, 14, 10, 11, 22, 16, 1-3, 7, 6, 24, 12, Оборище 4, 14, Рила 2, Скобелев 2, 6, Средна Гора 6, 2, 4, 1, Хан Аспарух 3, 11, 7, 4, 15, 5, 13, 9, 15б, Христо Ботев 3

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 30.10.2019 г. /08:30 – 17:00 ч./ –  Божурлук: Албатрос 9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14, Албена 3, 1, Виктория 3, 7, 1, 2, Даскал Ников 1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23, Зорница 6, 1, 4, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7, Лом 2, 1, Мургаш 1, 4, 2, Никола Петков Караников 28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23, Огоста 2, Осъм 1, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Ропотамо 2, Сидер Юнак 20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Хвойна 4, 1, 2, 3, Черни Връх 2, 3, Шипка 7, 3, 1, 2, 6

На 30.10.2019 г. /08:30 – 17:00 ч./ –  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев 5, 4, 9, 15, 22, 8, 7, Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5, Крум Христов 11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31, Първи Стоп Двор, Рила 2, 5, 8, 1, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22, Янтра 5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14, Стр Кв 73-74, 1

На 30.10.2019 г. /08:30 – 17:00 ч./ –  Стежерово: Аксаков 2, 4, 11, 1, 1, Ал. Константинов 21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Антон Страшимиров 5, 2, Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22, Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Балкан 5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14, Беласица 9, Борко 12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, 20, 18, Васил Левски 6, 6, 2, Вежен 1, 3, Вела Пеева 12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10, Виктория 13, 2, 5, 3, Вл. Заимов 6, 1, 5, 4, 9, Вл. Тричков 1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Г. Бенковски 6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20, Г. Кирков 11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22, Гео Милев 6, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Д. Бендерски 1, Д. Грънчаров 3, 1, Данко Великов 3, 7, 5, 15, 1, Димо Хаджидимов 4, 6, 10, 8, Дунав 6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Жданов 3, 6, 1, 9, 10, Ив. Вазов 23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39, Йорданка Николова 10, 4, 3а, 6, 7, 1, Л. Каравелов 8, 10, 12, 10, Л. Станев 1, Люляк 8, 6, 2, 1, 3, 16, Малчика 3, 5, 9, 2, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Младен Блажев 1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Николай Корнев 21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Петко Денев 20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10, Петко Напетов 16, Пирин 12, Райко Даскалов 6, 2, Рила 2, 1, 6, 8, Ропотамо 1, Сенко 13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3, Стара Планина 1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12, Стела Благоева 9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4, УПИ VIII-720, Кв. 119. , Христо Ботев 9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Кабакчиев 4, 1, 5, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7, Цанко Церковски 4, 1, 20, Яне Сандански 6, Vt 5515

На 30.10.2019 г. /08:30 – 17:00 ч./ –  Татари: 177014, Алеко Константинов 1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 1, 4, 2, 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г. С. Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 1а, 3, 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 1, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1, Н. Й. Вапцаров 4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, П. Р. Славейков 8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Първи Стоп Двор, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, 1, Хр. Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5, Цветан Спасов 7, 3, 2, 1, Шипка 3, 5, 1, 7, 11, 15, М-та Край Село

На 31.10.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Белене: Площадка Аец Белене

Община Гулянци  

На 29.10.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Долни Вит: Ал Стамболийски 3, 9, 4, 1, 8, 5, 7, 13, 6, 15, 2, 11, Бенковска 8, 9, 6, 7, 15, 17, 13, 12, 20, 16, 2, 11, 10, 18, 3, 5, 1, В Левски 15, Вапцаров 4, 2, 1, Вит 10, 4, 27, 1, 17, 19, 13, 11, 12, 16, 7, 18, 9, 14, 2, 6, 15, 8, 23, 3, К Златарев 1, 2, 3, 4а, Ком 4, 2 А, 6, 2, Тодор Каблешков 4, 1, 5, 10, 8, 7, 2, 6, 3, 12, Христо Ботев 99, 72, 57, 70, 68, 74, 47, 60, 50, 49, 66, 54, 62, 64, 41, 46, 58, 48, 80, 53, 56, 43, 52, 64а, 53 А, 66 А, 59, 55, 39, 44, 35, 51, 37, Христо Смирненски 26, 70, 10, 16, Ю. А. Гагарин 12, 14, 20, 7

Община Долна Митрополия  

На 29.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./   На 30.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./   На 31.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, Г Милев 4, 2, Гурко 9, 13, 8, 7, Иван Вазов 3, 1, Мусала 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, Руен 10, 6, 14, 8, 12, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, Сопот 1, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, Христо Ботев 1, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11

На 29.10.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора 2, 6, 3, 1, Ангел Кънчев 7, 1, 5, 11, 4, 2, 9, 3, 6, Веслец 8, 3, 2, 1, 4, 6, Волга 17, Гео Милев 7, 1, 3, 6, 2, 4, 5, Гренадирска 11, 24, 9, 26, 18, 6, 16, 3, 7, 28а, 14, 10, 4, 32, 8, 22, 28, 5, 30, 20, Гръстелника 01, Дунав 4, Кл Охридски 3, 1, 2, Козлодуй 2, 4, 5, 1, 6, 3, Морава 3, 13, 4, 3а, 5, 6, 2, 7, Осогово 7, 1, 13, 3, 11, 12, 5, 6, 10, 2, 9, Пробуда 18, С Румянцев 3, 5, 4, 2, 6, 1, 8, Скобелев 8, 5, 1а, 12, 1, 9, 11, 4, 17, 15, 7, 10, 3, 13, 6, Струмица 2, 1, 3, Уилиам Гладстон 13, 31, 9, 37, 15, 21, 27, 33, 17, 19, 35, 25, 29, 23

Община Долни Дъбник  

На 29.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски 13, 3, 6, 10, 1, 5, 8, 11, 7, 15, 4, Анжело Димитров 1, 17, 15, 16, 29, 23, 13, 11, 8, 7, 19, 2, 22, 9, 18, 26, 6, 27, 5, 25, 12, 10, 3, 14, 20, Банска 2, 4, В. И. Ленин 5, Васил Цаков 2, 14, 9, 17, 24, 25, 23, 20, 13, 36, 15, 6, 10, 30, 26, 8, 38, 19, 34, 22, 11, 7, 18, 4, 12, Витоша 2, 6, 4, Димитър Благоев 1, Н. Й. Вапцаров 4, 9, 7, 5, 6, 2, 3, 11, Никола Радев 2, 4, 3, 6, 5, Околовръстна 20, 26, 22, 24, Река Вит 3, 9, 2, 5, 7, 4, 11, Рубин 4, Сибирска 8, 6, 1, 4, 2, Слави Алексиев 6, 4, Средна Гора 6, 4, 16, 13, 9, 10, 1, 8, 20, 11, 18, 12, 5, 3, 7, 14, 2, Христо Ботев 9, 13, 11, 15, 17, 16, 10, 20, 14, 12, Шипка 1, 12, 6, 8, 10, 4, 5, 3, 2, 1 Кв. 27, Упи-I-445

Община Искър  

На 30.10.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Ставерци: Бал Езеро 3, Будапеща 9, 11, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Правда 2, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9

На 30.10.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

На 30.10.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

Община Кнежа  

На 29.10.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Кнежа: 23-ти Септември 6, 4, 12, 8, 10, 2, Бузлуджа 11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6, Вит 2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11, Гостиля 50, 42, 52, 44, 46, 46а, Кирил и Методий 9, Марин Боев 80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а, Презвитер Кузма 4, 3, Стефан Цанов 40, 38, 48, Черноризец Храбър 14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември 1, 10а, 12, 3, ТП №14, 13, 4, 9, 5, 16, 14, 24, 17, 15, 20, 10, 2, 8, Алеко Константинов 26, 17, 24, 15, 22, 13, 20, 19, 16, 4, 7, 11, 1, 9, 10, 6, 12, 14, 3, 32, 34, 30, 28, 36, Александър Стамболийски 42, 8, 12, 1, 2, 6, 10, 24, 21, 9, 38, 3, 7, 33, 14, 31, 37, 39, 19, 23, 5, 16, 17, 15, 25, 28, 27, 26, 11, 13, 18, 41, 35а, 32, Арда 10, 6, 2, 4, 12, 8, 3, 5, 31, 15, 32, 16, 25, 7, 23, 26, 17, 19, 29, 18, 28, 36, 30, 24, 21, 22, 9, 11, 34, Батак 2, 5, 7, 1, 3, Бачо Киро 3, 1, 2, 4, 5, Бреза 1, Васил Априлов 10, 12, Кошара, 8, 17, Васил Коларов 26, 13, 17, 3, 1, 23, 5, 15, 11, 21, 7, 19, 19, 10, 11, 26, 6, 1, 16, 21, 4, 17, 23, 12, 27, 15, 14, 20, 10, 2, 24, 22, 18, 12, 16, 4, 8, Васил Левски 7, 2, 20, 4, 9, 5, 6 къща, 8, 12, 15, 22, 23, 14, 19, 16, 1, 10, 11, 21, 13, 2а, Вела Пеева 6, 1, 2, 4, 1а, 3, 8, Вит 3, 1, 2, Витоша 2, 6, 8, 10, 6а, 3, Възраждане 10, 12, 10, 6, 8, 3, 9, 3, 5, 4, 11, 6, 8, ТП №15, 1, 7, Въча 3, 2, 5, 4, Ген. Владимир Заимов 51, 61, 31, 41, 33, 37, 40, 57, 55, 43, 39, 34, 35, 47, 49, 36, 59, 38, 63, 27, 25, 28, 18, 26, 19, 24, 20, 23, 32, 29, 10, 15, 5, 1, 3, 2, 11, Георги Бенковски 13, 9, 6, 7, 3, 5, 4, 1, 2, 22, 11, 10, 19, 16, 8, 21, 18, 12, 15, 23, 14, 17, Георги Димитров 73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, 47, 40, 45, 44, 49, 41, 46, 48, 36, 39, 43, 63, 61, 57, 13, 17, 7, 18, 17а, 16, 6, 12, 8, 20, 15, 10, 5, 19, 3, 22, 1, 24, 52, 51, 54а, 56, 53, 54, 58, 32, 30, 35, 23, 29, 26, 25, 21, 28, 34, 27, 31, 36, Георги С. Раковски 18, 20, 15, 23, 17, 19, 37, 22, 21, 16, 24, УО 2, 4, 1, 6, 3, 9, 8, 16, 12, 14, 7, 10, 11, 25, 36, 33, 32, 30, 39, 35, 31, 29, 34, 28, 27, Гоце Делчев 8, 13, 14, 11, 1, 6, 10, 5, 12, 9, 4, 2, 7, Д-Р Петър Берон 4, 6, 5, 8, 2, 3, 1, Димитър Благоев 7, 9, 14, 12, 1, 10, 4, 3, 8, 5, Димитър Попценов 43, 15, 16, 17, 41, 39, 24, 48, 45, 20, 14, 30, 32, 23, 33, 31, 27, 35, 26, 29, 37, 34а, 47, 25, 12, 22, 9, 11, 21, 1, 4, 7, 13, 6, 2, 5, 3, 38, Дунав 18, 15, 8, 14, 30, 28, 23, 24, 7, 29, 26, 13, 34, 20, 2, 19, 1, 4, 12, 17, 5, 21, 11, 31, 9, 32, 10, Етъра 1, 3, 4, 2, Зоя Космодемянская 1, 5, 4, 6, 3, 3, Ивайло 7, 4, 6, 2, Иван Ангелов 10, 23, 15, 9, 14, 19, 17, 6, 12, 4, 8, 13, 27, 11, 13а, 7, 2, 21, 19а, Искър 12, 5, 10, 7, 4, 14, 22, 1, 6, 18, 8, 16, 33, 38, 27, 23, 37, 21, 25, 13, 19, 17, 15, 26, 22, 30, УО 22, 24, 28, 35, 9, 31, Йордан Каменополски 6, 9, 2, 4, 1, 7, 5, 3, 15, 14, 29, 14а, 11, 13, 19, 8, 22, 23, 10, 25, 21, 27, 26, 17, 24, Йорданка Чанкова 2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, 18, 23, 14, 17, 12, 16, 21, 15, 19, Кап. Петко Войвода 6, 7, 23, 5, 8, 1, 20, 6а, 19, 9, 4, 12, 21, 14, 2, 3, 17, 11, 16, Климент Охридски 3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7, Кочо Чистеменски 17, 23, 26, 24, 18, 22, 20, 15, 16, 11, 19, 21, 30, 32, 35, 36, 27, 31, 31 къща, 33, 34, 8, 4, 3, 6, 5, 7, 10, 1, 12, 14, Кънчо Пешунов 10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 15, 22, 18, 4, 6, 13, 7, Лиляна Димитрова 4, 2, 1, 3, Любен Каравелов 25, 13, 20, Малчика 14, 11, 23, 12, 2, 25, 16, 5, 27, 3, 17, 18, 8, 13, 20, 24, 7, Марин Пешев 8, 5, 1, 2, 4, 6, Марица 4, 7, 5, 1, 2, 3, Милин Камък 11, 24, 12, 19, 8, 9, 17, 1, 18, 14, 5, 6, 23, 13, 25, 2, 22, 15, 21, 4, 3, Михаил Йончев 17, 26, 28, 14, 32, 20, 15, 18, 24, 9, 22, 3, 6, 12, 4, 8, 1, Неофит Бозвели 4, 1, 6, 2, Огоста 32, 13, 12, 19, 9, 34, 5, 8, 26, 15, 30, 28, 6, 7, 2, 3, 29, 22, 25, 36, 18, 21, 4, 16, 17, 10, 23, Одрин 1, 3, Опълченска 16, 6, 14, 18, 10, 4, 12, 8, 42, 38, 40, 34, 50, 46, 36, 52, 44, 54, 28, 24, 30, 32, Осъм 6, 2, 5, 1, 3, Паисий Хилендарски 3, 13, 2, 4, 6, 5, Пейо Яворов 11, 17, 2, 14, 5, 1, 13, 3, 12, 7, 8, 10, 4, 19, 9, 6, Пирин 6, 23, 10, 4, 17, 25, 13, 15, 14, 16, 18, 12, 16а, 21, 1, 28, 33, 27, 30, 24, 29, 31, 37, Поп Харитон 18, 6, 26, 24, 6, 10, 12, 1, 2, 7, 5, 8, 9, 16, 4, 14, 3, 11, Рила 1, 3, 4, 2, Руен 10, 6, 1, 3, 9, 7, 15, 12, 11, 14, 4, 5, 13, Свилен Русев 9, 8, 2, 4, Сидер Войвода УО 7, 2, 9, 5, 7, Скът 34, 5, 2, 1, 1а, 4, 6, 3, 32, Солун 4, 14, 6, 8, Спартак 16, 9, 10, 7, 2, 14, 8, 12, 6, 3, 4, 11, Средна Гора 7, 5, 11, 28а, 20, 9, 26, 18, 28, 3, 22, 14, 30, 32, 16, 24, 34, 10, 1, 4, 8, 6, Стара Планина 3, 5, 6а, 6, 1, Стефан Караджа 5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9, 24, 28, 56, Стефан Кратунски 91, 109, 89, 72, 78, 58, 70, 101, 64, 77, 68, 107, 88, 111, 81, 69, 1, 83, 75, 79, 99, 103, 76, 73, 84, 71, 62, 85, 86, 60, 87, 66, 105, 82, 92, 123, 119, 98, 100, 115, 104, 96, 113, 102, 117, 94, 127, 44, 12, 26, 55, 39, 57, 47, 18, 34, 37, 46, 30, 53, 35, 43, 33, 41, 22, 29, 51, 20, 31, 40, 28, 32, 38, 63, 48, 54, 61, 52, 67, 56, 50, 15, 19, 2, 5, 21, 9, 13, 8, 4, 6, 17, 91, Стопански Двор, Стоян Михайловски 16, 22, 19, 24, 11, 10, 8, 2, 18, 9, 1, 7, 25, Странджа 1, 2, 7, 10, 4, 11, 8, 12, 5, 9, Струма 10а, 7, 1, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 11, 21, 14, 19, 15, Трапезица 1, Филип Тотю 1, 4, 6, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 5, 6, 4, 7, 16, 1, 3, 10а, 2, 8а, 9, Хан Крум 5, 7, 3, 9, Христо Ботев 5, 7, 6, 4, 9, 3, 1, 1а, 2, 8, 39, 41, 35, 31, 12, 13а, 11, 10, 29, 21, 11а, 17, 31, 27, 19, 23, 29а, 25,

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Еница: 000191, 9-ти Септември Уотп №2, 2, 3, 1, 1, 8, 6, 5, 10, 14, 20, 16, Александър Стамболийски 4, 24а, 7, 9, 14, 16, 12, 24, 10, 28, 21, 13, 6, 5, 22, 1, 15, 3, 18, 11, 20а, 19, 17, 26, 20, Ангел Кънчев 3, 7, 1, 9, 6, 14, 15, 2, 4, 13, 11а, 10, 12, 11, 8, Антон Иванов 1, 2, 9, 3, 5а, 4, 14, 5, 8, Батак 22, 12, 1, 8, 18, 16, 10, 6, 20, 4, 2, 14, Бачо Киро 5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11, Безименна 1, Бистрица 20, 18, 24, 14, 10, 8, 16, 12, 26, 4, 2, Бузлуджа 7, 9, 8, 6, 5, 2, 4, 11, 7а, 1, Васил Коларов 21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 18, 23, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 25, 3, 8, 4, 6, 1, 9, 10, 2, 7, 5, Васил Левски 5, 8а, 7, 11, 19, 15, 13, 8, 4, 17, 3, 2, 6, 10, 12, 1, 9, Вежен 10, 7, 14, 18, 4, 2, 12, 20, 6, 1, 8, Вит местност Смрадликите Упи-260002, 1, 3, Витоша 6, 7, 5, 8, Вихрен 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 5, 8, 13, 6, 17, 10, 15, 11, 7, 9, 4, 13а, 1, Ген. Столетов 1, 3, 6, Ген. Тотлебен 26, 1, 21, 5, 15, 24, 20, 19, 18, 9, 14, 17, 7, 2, 16, 3, 6, 4, 12, Гео Милев 2, 10, 5, 7, 6, 3, 1, 8, 5а, Георги Бенковски 9б, 9, 5, 10, 7, 4, Георги Димитров 45, 31, 48, 26, 29, 57, 46, 38, 33, 52, 51, 36, 28, 39, 54, 37, 44, 42, 34, 50, 35, 43, 40, 44а, 49, 30, 55, 21, 16, 24б, 17, 20, 22, 15, 19, 18, 64, 63, 58, 79, 61, 62, 56, 59, 60, 68, 70, 67, 71, 76, 73, 69, 66, 75, 65, 77, 11, 1, 4, 9, 3, 13, 8, 2, 10, 7, 14, 12, 6, 5, Георги Михайлов 1, 4, 2, Георги С. Раковски 1, 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7, Иван Вазов 3, 1, 6, 2, 4, Йордан Лютибродски 2, Карл Маркс 29, 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7, Кирил и Методий 10, 13, 11, 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, 7, 4, 5, 2, 3, 6, Клокотница 12, 16, 10а, 4, 8, 14, 6, 10, 18, Коста Гергов 12, 10, 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8, Лазар Станев 12, 2, 18, 4, 5а, 14, 20, 3, 16, 9, 10, 8, 13, 11, 15, Ленин 14, 11, 6, 9, 17, 7, 10а, 8, 10, 12, 2, 13, 15, 21, 10, 23, 25, 19, 20, 1, Любен Каравелов 12, 5, 4, 8, 7, 3, 6, 9, 10, Малчика 8, 4, 5, 1, 12, 6, 10, 14, 7, 2, 3, Митко Палаузов 13, 19, 11, 2, 3, Никола Вапцаров 12, 3, 5, 1, 6, 4, 2, 10, Одрин 3, 12, 6, 10, 4а, 2, 16, 4, 8, 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36, Паисий Хилендарски 3, 5, 7, 2, 4, 13, 11, 17, 1, 9, 6, 15, Партизанска 5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4, С. Еница, Станке Димитров 1, 2, 10, 5, 4, 8, 3, 6, 2а, Хан Аспарух 3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11, Христо Ботев 10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, 2, 4, 9, 6, 1, 3, 5, Христо Михайлов 8, 12, 1, 6, 6а, 10, 2, 3, 4, Цар Калоян 2, 4, Чапаев 8, 6, 1, 4, 2, Шипка 7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Кнежа

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Лазарово: 23-ти Септември 9, 6, 5, 7, 25, 23, 13, 11, 21, 19, 2, 3, 9-ти Септември 14, 10, 5, 6, 1, 16, 12, 18, 9, 3, Александър Стамболийски 1б, 32, 1, 2, 5, 27, 14, 8, 7, 23, 13, 29, 22, 17, 11, 19, 16, 3, 9, 20, 30, 18, 21, Арда 14, 2, 18, 16, 10, 8, 6, 4, 12, Батак 1, Бачо Киро 11, 13, 8, 10, 1, 6, Васил Левски 33, 11, 39, 18, 25, 12, 14, 21, 23, 10, 6, 1, 7, 3, Васил Петлешков 7, 15, 5, 1, Верила 8, 12, 10, 7, 2, 4, 14, 6, Вит 2, 4, Витоша 7, 6, 4, 3, 9, 5, Владая 2, Гаврил Генов 3, 5, 4, 15, 6, Гео Милев 3, Георги Бенковски 46, 6, 16, 20, 13, 14, 3, 18, 1, 12, 22, 5а, 17, 5, Георги Димитров 2, 4, 28, 19, 14, 20, 27, 60а, 54, 32, 10, 51, 23, 44, 30, 52, 49, 47, 21, 34, 55, 6, 59, 18, 50, 53, 35, 8, 25, 60, 12, 41, 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 13, 19, Георги С. Раковски 20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16, Димитър Цонов 17, 5, 7, 6, 13, 19, 14, 10, 8, 21, 2, 2б, 16, 1, 12, 23, Дунав 1, 7, 6, 5, 4, 2, 9, 13, 7, Елин Пелин 5, 1, Иван Вазов 1, 5, 2, 7, 4, 3, 15, 13, 17, 11, 6, Ильо Войвода 5, 3, 1, 9, 11, 13, 7, Искър 3, 5, 1, 2, 8, Кирил и Методий 10, 2, 4, 13, 3, 15, 5, Ком 3, 1, Лазар Митов 9, 3, 8, 7, 10, 2, 5, 11, 22, 28, 20, 13, 27, 14, 45, 31, 18, 32, 26, 23, 16, 12, 34, 36, 17, 25, 15, 24, Маршал Толбухин 3, 12, 24, 16, 17, 22, 20, 30, 23, 10, 19, 15, 8, 9, 2, 21, 13, 1, 11, 26, 7, 6, Мургаш 3, Около Село 109005, Осогово 2, 4, Панайот Хитов 6, 11, 5, 2, 4, 9, 3, 7, Пирин 2, 11, 3, 1, 6, 9, 7, 4, 5, Поп Богомил 45, 1, 2, Река Амур 3, 2, Рила 15, 3, 18, 22, 5, 10, 6, 7, 1, 12, 8, 13, 24, Родопи 5, 3, 4, 6, 2, 1, Софроний Врачански 9, 5, 6, 7, 4, 8, Стара Планина 5, 3, 2, 12, 7, 17, 14, 6, 10, 9, 11, 4, 16, 8, Странджа 7, 1, 4, 5, 2, Тодор Каблешков 11, 12, 9, 6, 13, 15, 4, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 1, 5, Христо Ботев 8, 2, 9, 1, 6, Христо Смирненски 24, 5, 13, 1, 12, 10, 3, 9, 14, 18, 11, 6, 15, 7, Цар Симеон I-ви 4, 6, 7, 4, 2, Юрий Гагарин 19, 10, 21, 15, 18, 17, 3, 1, 7, 5, До Кв 33

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 8, 12, 6, 2, 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 4, 1, 2, 6, Васил Кънчев 10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, ТП 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Бонов 8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6, Марин Стоянов 27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Месност Белослатенски Път Кланица, местност Печов Вир Пс, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 2, 1, 3, 6, 5, 1, 4, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108, Стопански Двор Стопански Двор, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі – 252, Кв. 21

На 30.10.2019 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, ТП 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, местност Печов Вир Пс, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Речка 2, 4, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 108, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7

Община Левски  

На 01.11.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, 1, 9, 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г. С. Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Любен Каравелов 2, 10а, 14, 8, 6, 10, 12, 1, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, 7, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, 12, 5, 10, 14, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, 9а, 4, 9, 8, Пирин 1, 6, 3, 2, 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Стара Планина 2, 4, 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15, 34, 32, Янтра 4, 6

На 01.11.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Деляновци: Втора 2, Двадесет и Втора 6, 2, 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, 8, 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 8, 2, 3, 7, 5, 4, Двадесета 2, 5, 6, 7, 19, 13, 11, Дванадесета 8, 3, 1, 2, 6, 4, Девета 4, 2, Деветнадесета 4, Десета 6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3, Единадесета 4, 3, 1, 7, 5, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Осма 6, 4, 8, 1, 2, 10, Пета 1, Петнадесета 1, 3, 7, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, 42, 38, 16, 44, 31, 46, 40, 36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32, Седемнадесета 3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а, Седма 6, 2, 3, 4, 12, 1, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, 7, 4, 2, 5, 3, 1, 6, 14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16, Четвърта 3, 1, Четиринадесета 1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14, Шеста 4, 9, 2, 5, 3, 7, 1, Шестнадесета 5, 10, 8, 4, 6, 3а

На 30.10.2019 г. /08:15 – 13:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски

На 30.10.2019 г. /08:15 – 13:00 ч./ –  Левски, Общ. Левски: Васил Априлов 17

На 30.10.2019 г. /08:15 – 13:00 ч./ –  Малчика

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Борислав: Васил Априлов 8, 3, 2, 5, 11, 13, 12, 15, Васил Левски 3, 5, 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г. С. Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, 20, 18, 22, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 2, 4, 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 1, 5, 6, 8, 2, 7, 9, 3, 4, Максим Горки 2, 4, 1, Н. Й. Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П. К. Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П. Р. Славейков 10, 14, 8, 12, 1, 3, 5, 6, 3а, 4, 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, Пирин 1, 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, Ракитин 1, 2, 3, Рила 4, 6, 2, Св. Св. Кирил и Методий 1, 6, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 6, 3, 1, 9, 8, 5, 7, 2, 4, 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15, Ю. А. Гагарин 1, 3, 4, 2

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Каменец, Общ. Пордим: Априлов 44, 18, 14, 20, 10, 7, 13, 4, 2, 5, 14, 12, 11, 1, 8, 3, Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, 14, 10, 20, 22, 7, 6, 13, 16, 1, 8, 12, 5, 18, 2, 11, 3, 9, 33, 38, 29, 35, 31, 36, 40, 34, Бачо Киро 7, 2, 9, 4, 5, 11, 3, 19, 21, 20, 14, 25, 16, 23, 22, 27, 31, 12, 13, 17, 8, 29, Бузлуджа 8, 3, 4, 15, 11, 6, 7, 1, 5, 13, 2, 12, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Левски 3, 7, 2а, 12а, 14, 1, 4, 10, 9, 6, 12, 2, 8, 5а, 16, 10 А, 5, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Витоша 3, 7, 4, 2, 1, 5, Възраждане 20, 8, 2, 4, 6, 24, 22, 10, 14, 12, 16, 26, 28, 18, Гео Милев 4, 6, 10, 7, 10, 12, 1, 4, 5, 3, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, 40, 34, 13, 30, 17, 21а, 15, 21, 38, 11, 42, 25, 36, 32, 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, 7, 5, 6, 1, 3, 2, 17, 12, 19, 13, 13а, 21, 15, Ивайло 8, 6, 10, 7, 9, 4, 5, 1, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 5, Индустриална 2, Искър 8, 3, 4, 1, 10, 2, 6, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, 18, 25, 17, 23, 19, 21, 20, 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 2, 4, 1, 3, 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Оборище 10, 4, 3, 8, 5, 6, 1, 2, 9, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, 38, 45, 40, 43, 47, 34, 32, 49, 36, 41, 39, 37, 51, 35, Освобождение 2, 3, 1, 5, 4, Осъм 2, 19, 1, 7, 21, 11, 9, 17, 3, Отец Паисий 5, 4, 13, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 1, 3, 11, П. К. Яворов 4, 3, 6, 2, 5, 8, 1, Панайот Волов 7, 3, 8, 11, 4, 13, 1, 15, 5, 2, 6, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Пирин 3, 1, 2, 4, Радецки 16, 25, 19а, 23, 18, 27, 10, 15, 12, 19, 17, 8, 21, 14, 7, 13, 3, 11, 4, 5, 1, Рила 1, 3, 2, 4, Ропотамо 1, 7, 6, 4, 3, 5, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, 11, 2, 9, 3, 7, 1, 5, Средна Гора 3, 7, 5, 9, Стара Планина 18, 12, 1, 22, 16, 5, 7, 4, 6, 2, 9, 8, 26, Стефан Караджа 3, 1, 2, 45, 43, 34, 19, 35, 25, 21, 30, 15, 41, 27, 24, 37, 18, 39, 29, 31, 32, 17, 12, 11, 4, 5, 14, 7, 10, 8, 6, 9, 13, Странджа 5, 6, 4, 7, Трети Март 10, 9, 8, 3, 9, 13, 7, 5, 11, 1, 30, 23, 2, 17, 13, 15, 19, Хаджи Димитър 10, 1, 3, 8, 6, 2, Хан Аспарух 9а, 1, 4, 10, 2, 5, 6, 9, 3, 8, 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Хан Крум 14, 8, 10, 20, 2, 3, 22, 13, 6, 11, 18, 4, 17, 12, 9, Христо Ботев 7, 17, 18, 14, 6, 10, 5, 8, 13, 11, 3, 15, 20, 12, 16, 9, 4, 2, 28, 22, 21, 44, 34, 27, 35, 30, 29, 42, 24, 26, 38, 19, 40, 25, 32, 46, 36, 23, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Шипка 3, 5, 2, 1, Янтра 1, 2, ПИ 000205, Стопанскидвор2

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров 94

На 30.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Одърне: 9-ти Септември 3, 32, 36, 23, 21, 40, 15, 11, 17, 19, 22, 34, 13, 5, 1, Адил Дервишев 20, 18, 15, 10, 12, 6, 8, 11, 7, 23, 3, 17, 16, 5, 13, 9, 4, 21, 22, 19, 14, 2, Александър Стамболийски 2, 12, 21, 16, 8, 10, 17, 14, 1, 5, 4, 9, 3, 23, 6, 15, 19, 13, 11, Али Шарифов 10, 18, 20, 26, 32, 16, 22, 4, 28, 2, 34, 12, 8, 6, Безименна 2, 1, 4, Божин Чулев 9, 2, 3, 7, 6, 4, 1, Вапцаров 3, 6, 1, Васил Левски 2, 21, 7, 19, 6, 3, 15, 13, 10, 11, 9, 5, 17, 8, Витоша 8, 9, 15, 16, 12, 14, 4, 13, 11, 2, 30, 7, 3, 18, 5, 10, 28, 24, 32, 20, 26, Владимир Ангелов 10, 18, 4, 11, 9, 14, 12, 1, 5, 3, 6, 7, 8, 2а, 22, 20, Възраждане 8, 26, 14, 15, 19, 9а, 20, 7, 2, 24, 17, 18, 16, 1, 13, 5, 21, 10, 6, 12, 4, 22, 11, 3, Георги Бенковски 4, 6, 7, 2, 9, 3, Димитър Благоев 8, 6, 18, 10, 16, 20, 4, 30, 3, 22, 12, 34, 32, 28, 14, 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Добри Чинтулов 1, 19, 13, 12, 14, 11, 23, 16, 17, 10, 15, 18, 21, 25, 29, 3, 1, 8, 6, 9, 2, 4, 5, Едно 3, 1, Захари Стоянов 3, 2, 1, Любен Вешков 10, 9, 5, 12, 6, 2, 11, 13, 7, 15, 8, 3, Н В Грамовски 12а, 22, 20, 16, 43, 18, 41, 24, 31, 39, 69, 79, 32, 51, 57, 65, 63, 61, 73, 77, 28, 67, 75, 71, 55, 34, 59, 73а, 26, 53, 47, 45, 49, 30, 38, 10, 23, 17, 25, 114, 1, 9, 21, 6в, 5, 27, 6б, 23а, 11, 13, 19, 8, 15, 29, Назъм Хикмет 3, 9, 13, 15, 1, 11, 5, 19, 7, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, Пирин 1, 4, 10, 6, Райко Даскалов 1, 18, 4, 5, 14, 3, 7, 16, 8, 11, 12, 20, 10, 2, Рила 7, 5, 1, Сергей Румянцев 3, 2, 1, 7, Слави Алексиев 2, 6, 5, 9, 8, 3, 4, 1, 11, 7, 13, 15, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Тодор Каблешков 3, Трети Март 2, 3, 11, 4, 13, 5, 8, 21, 6, 17, 9, 19, Хаджи Димитър 4, 12, 2, 10, 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9, Христо Ботев 8, 4, 13, 13а, 6, 1, 7, 3, 15, 17, 2, 10, 9, 5, 14, 19, 23, 21, 12, 16, 25, 18, Христо Смирненски 6, 13, 7, 14, 4, 9, 16, 12, 10, 5, 3, 11, 8, Цанко Церковски 11, 13, 7, 10, 4, 2, 8, 1, 9, 6, 5, 3, 12, Цветан Спасов 6, 9, 10, 19, 7, 25, 17, 15, 12, 8, 21, 13, 23, 31, 18, 24, 59, 33, 31, 53, 51, 61, 39, 35, 43, 12, 37, 45, 57, 14

Община Никопол  

На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 13:30 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Иван Вазов 2, 1, 4, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 2, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 7, 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 4, 23, 8, 15, 3, 12, 21, 7, 6, 13, 1, 11, 14, 5, 10, 17, 19, 9, 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 1, 3, 13, 10, 15, 5, 12, 14, 4, 7, 6, 2, 8, 17, 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 3, 1, 2, 4, 5, 3, Път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Стопански Двор, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Ботев 8, 18, 4, 11, 2, 7, 6, 1, 10, 5, 12, 14, 3, 22, 9, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Христо Смирненски 16, 4, 6, 1, 8, 5, 7, 2, Шипка Водна Кула, 3, 1

На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Въбел: Ал. Стамболийски 27, 26, 30, 33, 44, 38, 25, 29, 34, 36, 32, 35, 37, 28, 31, 7, 21, 24, 5, 13, 12, 10, 4, 9, 15, 23, 16, 8, 14, 2, 11, 6, В. Друмев 10, 12, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 1, В. Коларов 21, 29, 35, 15, 31, 28, 37, 33, 17, 13, 9, 25, 11, 26, 20, 24, 16, 27, 39, 18, 41, 1, 10, 12, 6, 4, 3, 2, 8, 16, 14, В. Левски 22, 26, 30, 28, 18, 16, 24, 9, 20, 5, 15, 22, 3, 7, 2, 28, 4, 6, 18, 13, 10, 1, 14, 19, 16, 8, 26, 11, 17, 21, В. Пеева 14, 2, 7, 4, 6, 8, 10, 5, 9, 3, Витоша 3, 20, 4, 1, 6, 14, 5, 12, 10, 2, Г. Бенковски 16, 19, 20, 33, 21, 23, 24, 29, 27, 22, 31, 15, 7, 13, 17, 8, 11, 6, 12, 3, 4, 5, Г. Бузев 8, 6, 10, 4, 5, 2, 3, Г. Димитров 66, 91, 64, 73, 79, 89, 68, 62, 87, 60, 77, 85, 83, 75, 21, 3, 10, 12а, 17, 5, 19, 8, 12, 1, 4, 7, 13, 15, 11, 2, 6, 42, 54, 59, 38, 57, 40, 32, 26, 52, 46, 35, 61, 43, 27, 64, 50, 37, 24, 33, 39, 31, 7, 30, 41, 63, 28, 48, 49, 44, 56, 36, 65, 67, 55, 18, 20, 24, 22, 16, 44, 21, 34, Г. Кирков 12, 8, 7, 6, 2, 4, 10, 3, 11, 13, 14, 18, Г. Милев 2, 3, 6, 11, 7, 9, 10, 5, 14, 8, 4, Г. С. Раковски 2, 3, 12, 10, 11, 8, 9, 7, 4, 5, Д. Благоев 6, 11, 8, 1, 2, 10, 17, 31, 27, 25, 33, 12, 19, 24, 30, 14, 20, 15, 26, 18, Д. Дебелянов 28, 26, 30, 2, 14, 7, 9, 12, 11, 16, 13, 19, 1, 3, 10, 4, 6, 8, 2, Дунав 14, 28, 14, 8, 24, 20, 18, 10, 23, 12, 36, 38, 34, 32, Ив. Вазов 1, 3, 4, 5, 2, 9, 11, 15, 27, 19, 12, 6, 35, 23, 17, 16, 18, 20, 11, 13, 14, 21, 10, 37, 29, 22, 25, 8, 31, 24, Кирил и Методий 4, 3, 12, 1, 7, 11, 9, 5, 8, 6, 12, 10, 14, Л. Каравелов 8, 6, 14, 2, 9, 4, 12, 1, 10, 5, 7, Ленин 1, 6, 5, М. Горки 8, 1, 6, 2, 4, 10, 5, М. Край Селото М-та Задовица, М. Старото Село 8, 7, 4, 5, Малчика 8, 2, 4, 6, 4, 8, 11, 1, 13, 10, местност Задовица, местност Петровски Път Водонапорна Кула, местност Старо Село 15, Н. Вапцаров 9, 8, 10, 16, 2, 24, 13, 12, 3, 18, 15, 22, 1, 5, 20, 11, 26, 14, 17, 4, Н. Рилски 2, 1, 3, 4, 6, 5, Отец Паисий 9, 3, 10, 2, 7, 12, 8, 4, 6, 15, 13, 10, П. К. Яворов 5, 8, 39, 9, 1, Пирин 1, 6, 2, 4, 8, 12, 10, 3, 18, 14, Райко Даскалов 5, 3, 1, 2, 15, 9, 6, 8, 2, 7, 14, 1, 11, Рила 8, 6, 2, 1, 4, Тодор Каблешков 3, 8, 1, 2, 4, 6, Христо Ботев 15, 22, 20, 26, 21, 23, 17, 4, 14, 18, 3, 12, 7, 9, 5, 16, 10, 6, Христо Смирненски 9, 17, 27, 19, 3, 21, 4, 12, 15, 7, 11, 23, 5, 2, 13, 8, 10, 25, 6, 1, Цветан Спасов 20, 6, 16, 15, 8, 9, 22, 3, 13, 14, 18, 12, 5, 11, 4, 10, 1, 17, 2, Шипка 2, 1, 4, 7, 9, 3, 6, 11, 8, 5, Ю. А. Гагарин 14, 12, 10, 2, 8, 6, 4, 1, 3, 20, 16, 13, 15, 22, 7, Временно, Кв. 162 П. І-118

На 31.10.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Евлогиево: Арда 2, 6, 1, 4, Васил Коларов 4, 7, 1, 11, 3, 13, 8, 2, Васил Левски 21, 4, 1, Вела Пеева 4, 3, 7, 9, 6, 11, Георги Димитров 48, 54, 74, 37, 33а, 66, 78, 56, 60, 29, 68, 23, 31, 35, 64, 72, 62, 33, 76, 52, 16, 5, 44, 8, 3а, 38, 3, 1, 4, 9, 12, 13, 19, 11, 40, 2, 25, 42, 15, 30, 36, 34, 24, 20, 7, 46, 27, 22, 21, 32, 28, Ев. Ангелов 1, 4, 2, Иван Вазов 3, 5, Искър 2, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Люлин 4, 2, Марица 2, 4, Пирин 2, Рила 14, 8, 18, 6, 16, 2, 10, 1, 12, Усоята 10, 7, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 22, 4, 20, 24, 12, 16, 14, 10, 6, 1, 18, 8, Шипка 3, 1, Янтра 4

Община Плевен  

На 30.10.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Плевен: Мара Денчева 2, 68, Сан Стефано 76 2, 133, 76, 76 1, 47, 68, 74, 72, 70, 135, Сторгозия 53, Христо Ботев

На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10

На 30.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Бачо Киро 1, Васил Априлов 27, 29, 21а, 30, 21, 22 Гж, 42, 26, 44, 40, 23, 22, 46, 28, Гоце Делчев 23, 20, 27, Дрин 7, 9а, 5, 10, 8, 9, Македония 1, 1, 1 Гж, 1 А, Морава 7, 2, Парашкев Цветков 4, 9, 8, 10, Серес 12

На 30.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Плевен: Ведрина 26, Генерал Столетов 17, 17а, 11, Мара Денчева 22, 23, Райна Княгиня 18, 12, 17, 13, 22, 23, 21, 14, 19, 14 Магазин, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 16

На 30.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Плевен: Сторгозия 1, Дасм, Да По Стандарт. и Метрология, 67

На 30.10.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Плевен: Кайлъка Парк, 7, Кайлъшка Езеро, 7, УО ТП 64, ТП 64, Кафе-Аператив, Летен Театър, Местн. Кайлъка Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите, Местн. Плочата 40, 1, местност Кайлъка, Плочата 51, М-Стплочата, Парккайлъка

На 30.10.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Плевен: Антим Първи 44а, Бузлуджа 8, 6, 12, 10, 4, 5, Марагидик 10, 11, 13, Плевенска Епопея /Пърличев/ 10, 5, 4, 7, 13, 6, 11, 9, 8, 2, 1, 3, Пърличев 15

На 30.10.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Плевен: Сторгозия 67

На 30.10.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./   На 31.10.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88, Васил Левски 42, 36, 44, 38, Витска Ялия, Георги Кирков 13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5, Иван Нанов 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13, Каменна Могила, местност Под Село 1, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12, Трети Март 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3, Христо Сръбски 10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, Цветан Спасов 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24

На 30.10.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Екзарх Йосиф 2, Сан Стефано 21, 23, 34, 19, 17, 32, 15

На 30.10.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Бургас 11, 11а, 3, 9, 17, 9а, 7, 15, 14, 5, 8, 12, 7а, Плевенска Епопея /Пърличев/ 28а, Пробуда 2, 4, 4а, 7, 5, 3, Хаджи Бенчо 50а, 48, 56, Христо Ботев 58, 165, 159, 50, 44, 167, Чаталджа/Н. Доровски/ 33, 35

На 31.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч./ –  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 31.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Къшин: Аврора 2, 5, 3, 1, 2б, 4а, 4, 2а, Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 13, 19, 19а, 9, 7, 2, 15, 4, 12, 16а, 14, 8, 6, 12а, 17, 11, 22, 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 9, 4а, 4, 14, 1, 2, 7, 3, 14а, 5, 8, 12, Улично Осветление, 10, 6, Кметство, 11, 15, Улично Осветление, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов 4, 5, 7, 1, 10, 12, 2, 8, 6, 9, 3, местност Лозята, местност Над Село, Преслав 27, 4, 8, 14, 43, 22, 11а, 6, 21, 41, 9, 23, 18, 25, 29, 12, 17, 3, 16, 31, 20, 33, 24, 5, 11, 2, 37, 7, 13, 12б, 14, 1, Рибарица 2, Рудозем 3а, 14, 6, 3, 10, 2, 7, 8а, 1в, 5, 9, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, Упи-XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 6а, 4, 1, 5, 12, 3а, 6, 2, 3, 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25

На 31.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен

На 31.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Плевен: Брацигово 11, 11, Генерал Тошев 10, Георги Кочев 23, 13, 13, Огоста 10 Ат1, 10 Ат3, 12, 10, 10 Ат2

На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров 8, 14, 1, 4, 6, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9, Бинка Парашкевова 18, 9а, 19, 27, 33, 28, 8, 7, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 4, 23, 29, 25, Георги Кочев 4, 6, 2, 8, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов 28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36, Ловешка 6, 14, 12, 8, 4, 2, 10, Любен Каравелов 2, 3, 1, 4, 6, Младост 6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 4, Св. Св. Кирил и Методий 3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а, Стара Планина 2а, 3, 2, 6, 1, Съединение 1, Тодор Първанов 6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7, Тученица 097025, УПИ XVIII-95кв 89, Хаджи Димитър 22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 4, 5, 2, 6, 8

На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Върбица, Общ. Плевен: Г. С. Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 1, Иван Тотев 10, 5, 6, 4, 2а, Катя Попова 1, Райко Даскалов 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, София 1, 3, Стара Планина 3, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13

На 31.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Плевен: Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б. Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В. Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135

На 31.10.2019 г. /09:15 – 11:15 ч./ –  Плевен: Илю Войвода 1

На 31.10.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Иван Тодоров 18, 30, 14, 11б, 5, 2, 6, 10, 7, 1, 14а, 36, 3, 32б, 20, 11а, 4, 22, 9, 28а, 32, 38, 32а, 34, 12, 26, 28, 24, Майска 32, 8, 16а, 32а, 14, 12, 7, 6, 34, 38, 11, 13, 10, 16, 37, 36, 33, 15, 39, 9, Панега 28, 28а, 2а, 18, 2

На 31.10.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Генерал Колев 55, 51, 22, 57, 53а, 59, 53, 49, 47, Илю Войвода 1, Хаджи Бенчо 51а, 51, Чаталджа/Н. Доровски/ 58, Юрий Гагарин 3

На 31.10.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/ 13, Христо Ботев 158 Оф, 158, 160

На 01.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Плевен: Генерал Колев 15, 20 Гж, 20, Мара Денчева 20, Сан Стефано 20, 33, 31

На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беглеж: 19-ти Юни 6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17, Бочо Йочев 12, Бочо Йочев 8, 4, 6, 2, 10, Васил Топалски 9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3, Витошка 2, 6, 3, 4, Гена Димитрова 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, Гена Димитрова 2, Георги Ненов 10, 2, 4, 6, 8, 1, Георги Ненов 1, Дочко Дочев 4, 2, 1, 6, 5, Иван Коларов 3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11, Илия Нанев 9, 2, 4, 3, 5, Йочо Гетов 9, 7, 5, Йочо Гетов 1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, Мачо Пепеля 1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7, Никола Славчев 23, 25, 19, 16, 15, 21, Отряд В. Левски 1, Пано Дончев 5, 3, Партизанска 2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6, Петко Патарински 2, 1, 3, 4, Петър Ив. Мацъка 16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12, Петър П. Бръчков 11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2, Рачо Печев 1, 5, 3, 7, Софроний Врачански 1, 3, Стоян Едрев 4, Христо Ботев 11, 1, 9, 3, Цанко Славчев 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, Цанко Славчев 1, 8, Цанко Станчев 2, 8, 6, Цветан Спасов 3, 7, 4, 18, 5, 20, 2, Цветко Мачев 1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12, Цоню Матев 7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16

На 01.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Антим Първи 19, 21, 23, 17, Шейново 18, 11, 22, 24, 7, 30, 20, 9, Шипка 24

На 01.11.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Плевен: Варна 4, 2, 3, Димитър Тотев 2, 13, 28, 20, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 39а, 54, 64, 60, 70, 80, 37, Марс, 33, Венера, 62, 58, 35, 41, 82, Княз Борис I/В. Ангелов/ 37а, 23, 31, 35, 22, 39, 43, 24, 33, 29, 26, 17, 28, 27, 25, 21, 37, 41, 33а, 39а, Тодор Табаков 14, 30, 4, 12, 1, 18, 10, 32, 2, 8, 26, 16, 24, 3, 11

На 01.11.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия 49, 45, 46, 49а

На 01.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Генерал Колев 23, Стара Планина 12, Чаталджа/Н. Доровски/ 1, 16, 24, 4, 14а, 20, 10, 3, 14

На 01.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Кайлъка 348, Пазара на Сторгозия, Сторгозия Търг. Компл. Пред Бл. 28, 45, 104, 28а, 46 46, 46

На 03.11.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия До Лвт

Община Червен бряг  

На 29.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Чомаковци: 26-та 6, 35-та 12, 5, 1, 3, 14, 2, 8, 39-та 2, 40-та 4, 14, 7, 18, 3, 9, 10, 1, 6, 2, 16, 41-ва 5, 2, 4, 1, 3, 16, 6, 42-ра 6, 2, 4, 1, 44-та 3, 8, 6, 10, 46-та 5, 3, 1, 7, Г С Раковски 23, Георги Бенковски 11, 13, Кирил и Методий 16, 9, 12, 18, 7, 11, 14, П Волов 20, 8, 1, 9, 2, 16, 24, 7, 5, 6, 14, 22, 3, 18, 4, 10, Четиридесет и Трета 4, 9, 2, 6, 5, 11, Шипка 1, 16, 17, 11, 2, 8, 14, 3, 6, 13, 7, 5, 10, 9, 12, 15, 20, 4, 18, 19, Ю. А. Гагарин 13, 12, 11

На 01.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 6, 5, 4, 3, 2, 1, Асен Златаров 10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 5, 3, 13, Т. Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю. А. Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа, Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 01.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Червен Бряг: 510001, V Кв. , Ал Стамболийски 1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б, Барбарати 6, 5, 4, Бено Вълчев 12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37, Братя Миладинови 4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35, Бузлуджа 2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15, Гоце Делчев 10, 15, 16, 18, 13, Гурко 17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил. Сграда, 14, 6, Ивайло 40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38, Илю Войвода 30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10, Княз Александър Батенберг 5, Лазар Ръжанов 17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14, Лалка Батова 6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13, Марица 15, 13, 11, 5, 15а, 7, Сава Младенов 36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35, Странджа 9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б, Чавдар Войвода 2, 1, Яворов Изток 17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 01.11.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, Ал Момчилов 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 3, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 1а, 6, 4, 3, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Г Димитров 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, Девети Септември 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 13, Т. Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Улично Осветление, Обор, 4 Къщичка

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

                           CEZ GROUP