Home / Tag Archives: Период 07-11.10.2019 г.

Tag Archives: Период 07-11.10.2019 г.

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка и Плевенска области, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 07-11.10.2019 година

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 – 11 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес Error! Hyperlink reference not valid./.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 11.10.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/ 17 А, 13, 7, 3, 6, 5, 2, 44, 16, 12, 1, 11, 18, 33, 4, 19, 17, 15, Соколска/Острец/ 1

Община Летница  

На 08.10.2019 г. /08:45 – 15:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Крушуна: XxI-427 Кв. 52, Маарата

На 08.10.2019 г. /08:45 – 15:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 6, 8, 4, Беласица 11, 4, 6, 7, 8, 10, 5, 9, Васил Левски 3, Иван Вазов 6, 8, 2, 5, 1, 7, 10, 3, 9, Изгрев 1, 2, 5, 20, 12, 3, 4, 6, 16, 10, 18, 14, Петко Войвода 7а, 11, 15, 1, 3, 2, 7, 4, 5, 13, Свети Кирил и Методий 6, 7, 8, Свобода 6, 4, 2, Средна Гора 12, 14, Хан Омуртаг 1, 3, 5, Шипка 10

На 08.10.2019 г. /08:45 – 15:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Кърпачево: Александър Стамболийски 2, 6, 3, 4, 5, 1, 3, Бузлуджа 4, 6, 7, Вата Кърпачева 10, 6, 16, 12, 14, Витоша 4, 1, 5, 10, Ген. Столетов 4, 1, 4, 7, 9, 12, 11, 10, Георги Бенковски 8, 3, 6, 10, 1, 7, 2, 5, 4, Драгомир Пенчовски 11, 3, 1, 9, 7, 1, 2, 6, 4, Еделвайс 1, 3, 11, 9, 6, 1, 13, 5, 2, Иван Вазов 2, 4, 10, 13, 3, 6, 5, 12, 8, 14, 9, 7, 11, Козлодуй 3, 1, 9, 7, Косм. Георги Иванов 10, 5, 1, 4, 5, 8, 3, 6, Костадин Ганев 6, 4, 9, 13, 7, 11, 1, 3, 5, Митю Пенчев 9, 11, 2, 5, Младост 4, 1, 3, 6, Моню Минев 5, 10, 13, 16, 4, 11, 19, 6, 14, 7, 8, 3, 17, 12, 2, Москва 20, 5, 9, 11, 7, 3, 4, 30, 25, 10, 17, 34, 19, 23, 38, 13, 20, 14, 36, 29, 26, 21, 32, Осъм 7, Пирин 3, 4, Пролет 1, 3, 2, Радост 3, 5, Рила 4, 6, 1, Стара Планина 2, Стою Иванов 4, Христо Кърпачев 28, 18, 32, 19, 26, 24, 30, 20, 15, 16, 22, 14, 9, 11, 12, 10, 1, 5, 2, 7, 8, 3, 4, Черно Море 14, 1, 12, 8, 5, 2, 10, Шипка 1, 3, 4, 5, 7, 2

Община Ловеч  

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Дикисанска УО ТП Дикисана, Иларион Ловчански 23, Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, Княз Александър I Батенберг 9, 15, 10, 8, 14, 13, 12, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост УО Касета Бл. 109, УО Касета Бл. 110, Отец Паисий 45, 47, 42, Съйко Съйчев 25, Цар Самуил 14, 1, 4, 11, 10, 9, 8, 15, 6, 7, 12, 3, 13, 2, 5, Червен Бряг 107а, 109, 107, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115

На 07.10.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Акад. Иван Урумов 15, 23, 19, 27, 9, 2, 5, 13, 25, 21, 11, 7, 17, Ана Предич 4, 6, 16, 1, 3, 2, 14, 23, 5, 12, Граф Игнатиев 3, 31, 26 Съзвездие, 13, 10, 24, 19, 17, 20, 22, 29, 5, 27, 7, 11, 21, 23, 26, 25, 18, 9, 15, Доктор Никола Сяров 28, 17, 34, 36, 19, 32, 6, 30, 8, 1, 38, 20, 11, 9, 14, 21, 5, 22, 2, 12, 26, 24, 3, 4, 13, 10, 18, 16, 15, Доктор Съйко Съев 36, Младост УО на ТП Кацарски, Отец Климент 27, 31, 18, 37, 20, 35, 23, 22, 21, 24, 33, 25, 26, 29, 19, Проф. Д-Р Стефан Ватев 13, 23, 18, 12, 11, 14, 8, 16, 2, 22, 3, 17, 10, 9, 5, 7, 6, 20, 21, 25, 15, 19, 4, Стара Планина 27, 17, 7, 1, 13, 21, 23, 3, 11, 19, 15, 5, 25, 9, Уста Колю Фичето 11, 2, 5 Иванка Дачева, 4, 6, 5, 5 Ив. Дачева, Хан Омуртаг 4, 19, 10, 18, 15, 5, 8, 6, 12, 3, 9, 1, 20, 24, 13, 26, 22, 11, 14, 16, 7, 17

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, Братя Ватеви 4, 2, Влашка 1, 2, 4, Доктор Найден Стефанов 6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, Здравец 35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20, Канаджийска 7, 1, 9, 5, Могилска 2, Одрин 2, Перущица 1, Пиронковска 1, Топалска 2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1, ТП 4

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Алеко Константинов 1, 3, 2, 5, Александър Стамболийски 40, 47, 51, 32, 42, 49, Барата 30, 26, Барата 3, 8, 13, 5, 6, 7, Бачо Киро 12, Васил Данков 25, 32, 34, 27, 29, 23, 33, 28, 31, Васил Левски 1, Весела Поляна 7, 2, УО ТП 9, 1, 10, 3, 8, 9, Димо Панев 22, 29, 16, 27, 20, 18, Добри Цвятков 2, 7, 13, 12, 5, 17, 6, 8, 15, 21, 10, 9, 11, 3, Доктор Г. М. Димитров 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, Иван Вазов 1, 3, 5, 2, местност Ваганска Бара, Неофит Рилски 4, 2, 6, Овчарска 1, 3, Опълченска 4, 1, Панайот Волов 1, Патриарх Евтимий 9, Петко Р. Славейков 4, 2, 7, 3, 8, 5, 1, 6, Сергей Румянцев 16, 30, 22, 18, 3, 20, 24, Софроний Врачански 29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, Стефан Караджа 10, 12, 8, Тодор Киров 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, Тотю Стоянов 65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1, Търговска 13, 11, 2, 5, 9, 8, 6, 7, 12, 4, 33, 10, Търговска УО ТП 11, Цанко Начков 2, 6, 5, 4, 1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, Мелнишка 43, Мусала 5, Никола Василев 1, 2, 3, Осъм 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, Пирин 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Стара Планина 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, Христо Ботев 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, Местн Долно Ливаде

На 07.10.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Ловеч: местност Сливек Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия 2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А

На 07.10.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Баховско Шосе 160

На 08.10.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Умаревци: местност Чоловски Баир Пс, Опълченска Жп Прелез

На 08.10.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 08.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 08.10.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Велико Търново, Осъмска Часовникар, 48, 44, 49, 37 Кв 5, 47 Кв. 5, 38 Кв 5, Райна Княгиня 3а, 3, 2, 2 Черно Море

На 08.10.2019 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: местност Синан Тепе 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко

На 09.10.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО Тп5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, До Река Осъм

На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Радювене: Александър Стамболийски 1, 12, 2, 10, 6, Балика 1, Бенковски 21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15, Бранковска 12, 6, 10, 4, 2, 1, Вълко Цанов 5, 2, 1, 3, 7, Горча 1, 3, 4, 10, 2, 6, 7, Димитър Благоев 8, 6, 10, 7, 5, 4, Дългуша 12, 10, 6, 4, 2, 14, Иван Вазов 3, 11, 4, 1, Козя Стена 3, 1, 5, Любен Каравелов 15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17, Никола Д. Петков 12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7, Опълченска 29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, УО ТП 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25, Петко Д. Петков 2, 5, 6, 4, Полето 8, 2, 10, 4, 1, Раковски 9, 11, 10, 8, Реката 10, 9, 11, 14, 8, 7, Рила 5, 7, С. Радювене Цех, Скобелевска 10, 1, 5, Стоян Едрев 122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, УО ТП 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110, Стоян Заимов 4, 3, 1, 2, Тополница 7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16, Христо Смирненски 5, 3

На 09.10.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Ловеч: Дикисанска 5, 3, 7, Мостова 2, Тракийска 7, Търговска 3, 19, 11, 15, 5, 13, 4, 2, 6, 8, 7, 21, 17, 1, Цар Иван Шишман 13, 15

На 09.10.2019 г. /13:15 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Бяло Море 12, Проф. Беньо Цонев 213, 213

На 10.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Дикисанска УО ТП Дикисана, Иларион Ловчански 23, Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, Княз Александър I Батенберг 9, 15, 10, 8, 14, 13, 12, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост УО Касета Бл. 109, УО Касета Бл. 110, Отец Паисий 45, 47, 42, Съйко Съйчев 25, Цар Самуил 14, 1, 4, 11, 10, 9, 8, 15, 6, 7, 12, 3, 13, 2, 5, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Търговска 52

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, УО ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Стара Планина 3, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1

На 10.10.2019 г. /09:15 – 12:30 ч./ –  Ловеч: Кооперативен Пазар Офис-Склад, Склад Бира и Базалкохолно, Пчеларски Магазин, Осъмска 43, 36, Тодор Каблешков 1, Търговска 70

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан 1, Буковец 3, 8, 2, 5, 4, 10, 6, 17, 32, 27, 9, 29, 22, 16, 3, 11, 20, 7, 15, 36, 19, 21, Васил Левски 2, 1, 3, 5, 4, Георги Бенковски 2, 7, 1, 3, 9, 5, Георги С. Раковски 2, 1, 5, 3, 6, Делиорман 4, 8, 16, 15, 9, 18, 10, 5, 6, 7, 1, 2, 11, 14, Зелен Здравец 7, Иван Вазов 8, 6, 1, 26, 19, 12, 30, 10, 20, 4, 3, Иван М. Пенчев 3, 6, 4, 5, 8, 1, 2, Иван Т. Генчевски 7, 6, 3, 5, 4, Климент Охридски 2, 1, Любен Каравелов 10, 1, 12, 1, 1, Неофит Рилски 2, 4, 5, 3, 1, Отец Паисий 1, Панайот Волов 9, 19, 5, 2, 1, 3, Петко Ил. Цонев 1, 4, 8, 2, 9, 10, 3, 14, 12, 7, 16, 6, 21, 7, 19, 34, 35, 27, 39, 40, 17, 43, 42, 45, 21, 24, 20, 22, 25, 41, 32, 50, 15, 31, 44, 11, 13, 29, 28, 33, 30, ТП 7, 23, Райна Княгина 1, 17, 9, 19, 8, 10, 4, 6, 21, 2, 5, 15, 13, 7, 11, 12, 21, 23, Свети Кирил и Методий 3, 7, 1, София 1, Разклон Абланица, 25, 59, 32, 41, 47, 22, 42, 27, 29, 43, 30, 45, 57, 18, 23, 37, 24, 53, 51, 26, 40, 28, 31, 50, 35, 36, 44, 38, 39, 55, УО ТП 3, 13, 17, 6, 7, 11, 21, 1, 3, 2, 10, 19, 5, 9, 14, 8, 4, 12, Стефан Караджа 1, Тинко Иванов 4, 2, 1, 5, 3, 8, Тотьо Иванов Орешаров 1, Трети Март 16, 24, 1, УО ТП 9 Мачта, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 12, 20, 18, 28, 26, 8, 13, 4, Хаджи Димитър 6, 4, 2, 16, 10, 7, 1, 12, 14, 5, Христо Ботев 2, 21, УО ТП 8, 6, 7, 4, 5, 14, 19, 17, 10, 11, 13, 3, 8, 9, Христо Смирненски 1, 3, 5, Жп Кантон, ТП 1, 2

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голец: Александър Стамболийски 1, 5, 1, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, 1, 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, 13, Васил Левски Закусвалня, 66, 3, 80, 143, 51, 93, 151, 92, 122, 109, 153, 95, 85, 114, 135, 119, 129, 79, 130, 87, 82, 113, 133, 155, 4, 107, 126, 117, 5, 148, 72, 125, 149, 89, 102, 91, 68, Улично Осветление ТП 8, 159, 75, 94, 55, 70, 137, 118, 103, 76, 65, 147, 77, 140, 9, 127, 106, 66, 121, 8, 88, 144, 70а, 132, 63, 74, 116, 81, 86, 115, 111, 64, 69, 57, 105, 104, 146, 134, 123, 90, 53, 1, 67, 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, 2, 2а, Георги Бенковски 2, 3, 1, Георги Иванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, Иван Карапанчев 6, 5, 16, 2, 6, 3, 10, 8, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Княз Борис Първи 4, 6, 1, 5, 2, 3, Кокиче 3, 1, 8, 6, 10, 2, 12, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, 5, 7, 2, 1, 10, 6, 14, 3, 8, 12, 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, махала Оломан Конна База, махала Пазар Дере вила, Улично Осветление ТП 3, къща , ПИ 231016, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, 13, 6, 1, 4, 11, 9, 3, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Панайот Волов 5, 1, 3, Петко Панчев 1, 5, 8, 2, 4, Свинево 16, 12, 20, 6, 10, 28, 16, 2, 14, 5, 24, 4, Стара Планина 8, 6, 23, 16, 17, 12, 25, 13, 4, 27, 19, 18, 10, 11, 29, 5, 9, 31, 7, 21, 15, 1, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, Улично Осветление ТП 1, 11, 10, 1, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9, 31, 21, 26, 43, 35, 53, 37, 4, 23, 55, 39, ПИ 185016 М. Свинево

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Киркова махала: България 10, 1, 75, 29, ТП 2, 57, 1 къща , 4

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Микре: Божко Божков 8, 14, 18, 6, 10, 25, 27, 12, 7, 5, 20, 23, 28, 22, 21, 11, 1, 1, 1, 1, Бранище 12, 7, 1, 5, 8, 2, 6, 18, 19, 17, 15, 13, 20, Бузлуджа 10, 8, 6, 3, 4, Бялка 2, 11, 3, 9, 1, 7, 1, Васил Героя 15, 21, 17, 22, 9, 23, 2, 6, 25, 8, 19, 11, 4, 7, Васил Кировски 1, 4, 5, 3, 6, 7, 2, Васил Левски 26, 15, 10, 7, 2, 4, 5, 12, 22, 18, 16, 3, 8, 20, 6, 1, Генерал Столетов 1, 4, 3, 1, Георги Иванов 3, 9, 1, 4, 13, 2, 7, 19, 5, 15, Димитър Комитата 7, 11, 20, 18, 24, 16, 3, 4, 13, 8, 5, 12, 17, 6, Димчо Дебелянов 4, 6, 8, Дунав 5, 7, 3, 6, 9, 4, Елин Пелин 1, 2, Иван Вазов 5, 6, 2, 14, 4, 12, 8, 10, 16, Илия Вълков 1, 3, Калето 2, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Кольо Семов 6, 11, 6, 16, 14, 2, 12, Кольо Чолашки 5, 12, 7, 8, 6, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска 5, 14, 2, 13, 8, 6, 1, 4, 9, 16, 12, 3, 11, 20, 18, 15, 25, 44, 34, 60, 52, 47, 30, 31, 36, 27, 54, 40, Складово Помещение, 78, 21, 28, 56, 33, 42, 49, 51, 55, 23, 19, 62, 32, 38, 53, 37, 72, 50, 29, 41, 46, 24, 17, 39, 43, 48, 45, 19, Освобождение 17, 3, 4, 8, 1, 5, Осъм 4, 1, Пашала 16, 5, 1, 3, 15, 17, 8, Пенчо Боевски 26, 12, 3, 8, 10, 5, 17, 9, 28, 15, 7, 14, 4, 6, Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, Петър Баръмски 7, 3, 1, 5, Петър Мъньовски 18, 10, 3, 7, 12, 9, 4, 5, 1, 20, 6, 11, Полковник Орлов 10, 20, 21, 19, 18, Руен 1, 7, 4, Семо Стоянов 13, 2, 11, 8, 1, 3, 5, Стаевска 7, 5, 11, 15, 13, Старшина Тарасов 7, 5, 9, 1, Тодор Кочовски 4, 6, 8, 2, Тонко Биволчето 6, 8, 2, 18, 4, 10, 28, Христо Ботев 70, 47, 68, 27, 25, 34, 30, 5, 4, 31, 7, 12, 23, 35, 17, 10, 6, 46, 52, 33, 40, 24, 20, 18, 38, 1, 36, 19, 56, 13, 58, 29, 28, 16, 14, 3, 2, 37, 54, 26, 39, 60, 21, Христо Краев 7, 5, Христо Талигарски 10, 2, 14, 4, 5, 1, 7, 18, 8, 20, Цар Иван Шишман 2, 4, Цар Калоян 2, 4, 3, 6, 1, Цар Самуил 5, 3, 10, 2, 14, 11, 13, 18, 8, 1, 9, 4, 6, Черно Море 1, 9, Шипка 3, 7, 3, 1, 17, Микре Разклона

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: Нов Живот 9

На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Соколово, Общ. Ловеч: България 63, 40, 34, 56, 39, 64, 43, 41, 62, 60, 36, 70, къща , 69, Улично Осветление Тп1, 66, 57, 45, 35, 55, 54, 42, 38, 48, 52, 50, 53, 37, 12, 8, 28, 29, 15, 25, 6, 27, 11, 3, 33, 24, 26, 2, Магазин, 4, Кметство, 21, 23, 13, Васил Левски 14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11, Георги Бенковски 3, 6, 5, 4, 2, 7, къща , Гоце Делчев 12, 4, 2, 14, 1, 13, къща , 10, 3, 16, 9, Еленджик 1, Иван Вазов 1, 2, 9, 1, 3, Любен Каравелов 12, 6, 4, 10, 2, 1, 14, 8, 6, 2, Македония 4, 2, местност Бялка Пс, Незабравка 36, 3, къща , 34, 4, 1, Никола Вапцаров 2, 1, 5, 7, къща , 17, 9, 4, Отец Паисий ТП 2, 1, Петко Войвода 6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25, Под Липите 19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4, 23, 2, Сергей Румянцев 2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4, Тодор Каблешков 11, 5, 3, 7, Трифон Кунев 7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5, Тп3, Христо Смирненски 6

На 10.10.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Младост УО Касета До Бл. 304, 304, 1 304, 303, До 302, Кафе Аператив, 17, Интернет Зала, До Бл 302, 304 До Вх А, Хранителен Магазин, До Бл 304, 304 До Вх А, 302

На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Деветаки: Волов 1, 3, 2, 5, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, Искър 3, Липовец 4, 2, Марица 10, 1, 12, 2, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Римна 1, 3, 2, 8, Росица 2, УО на Тп1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5

На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Къкрина: Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, Георги С. Раковски 2, 3, 12, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Кирил и Методий 2, Мария Сиракова 1, 2, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, Патриарх Ефтимий 1, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, Цачо Сяров 2, 8

На 11.10.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Ловеч: Бяло Море Сервиз, Източна Индустриална Зона УО на ТП 110 Консомола

На 11.10.2019 г. /13:15 – 15:30 ч./ –  Ловеч: Бяло Море УО на ТП Бяло Море, 1 Бяло Море

Община Луковит  

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57

На 07.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Вежен 2, 8, 4, Георги С. Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Искър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Отец Паисий 1, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Плевен 55, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Стара Планина 11, 25, 34, 69, 47, 16, 63, 6, 1, 67, 22, 53, 58, 23, 15, 4, 49, 27, 33, 29, 41, 46, 10, 12, 3, 5, 39, 35, 13, 54, 31, 61, 9, 32, 8, 14, 26, 21, 38, 51, 71, 44, 65, 7, 56, 36, 30, 42, 28, 24, 75, 19, 37, 48, 59, 2, 60, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, 8

На 08.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Румянцево: Бузлуджа 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Йорговска 1, Маркони 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Петър Берон 31, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Страцин 50, Централна 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, Чукара 4

На 10.10.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Баба Тонка 6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18, Бачо Киро 2, Безименна 9, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бойчо Огнянов 1, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Ген. Гурко 9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги Иванов 3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Голи Рът 2, 6, 1, 4, Горник 2, 1, 9, 7, 3, 4, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Добри Чинтулов 10, 2, 8, 3, 6, 1, 14, Доростолска 1, 3, 2, 5, 4, 8, 6, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Забит Камък 8, 1, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Лепетура 4, 6, Любен Каравелов 8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 2, 1, 3, 3, 1, 2, Неофит Рилски 9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин, Новоселска 1, 4, 2, 3, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осми Март 1, 4, 2, 3, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4, Пейо К. Яворов 12, 7, 11, 12, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13,

На 10.10.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./ –  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 3, 1, 2, Неофит Рилски 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, 9, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 3 Пирин, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 32, Паисий Хилендарски 10, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Петко Войвода 2, 4, 18, 5, 9, 10, 15, 7, 6, 19, 12, 17, 13, Петър Балевски 2, Пирин 8, 9, 1, 18, 2, 11, 13, 7, 4, Поп Харитон 3, 2, Райна Княгиня 9, 1, 7, 5, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Светулка 9, 160, 3, 6, 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, 3, 7, 5, 6, 1, 13, Сергей Румянцев 3, 1, 4, Скачка 4, 3, 7, Софроний Врачански 8, 8, 4, Стара Планина 8, 6, 1, 2, 4, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Стефан Стамболов 3, 5, 10, 7, 4, Странджа 4, 6, 2, Табашка 3, 1, 2, Тодор Каблешков 28, 20, 12, 1, 2, 14, 22, 8, Топалска 8, 4, 2, Търговище 6, 5, 4, 8, 9, 7, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25. , 16, 20, 28, 22, 21, 17, 21, Хан Крум 18, 30, 12, 36, 17, 24, 16, 19, 18, 26, 15, 21, 20, 32, 23, 22, 6, 7, 5, 1, 10, 9, 11а, 2, 8, 13, 4, 3, Хан Кубрат 1, 5, 16, 7, 2, 3, 11, 12, 26, 13, 22, 14, 17, 30, 9, 10, 19, 4, Христо Ботев 43, 6, 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016, 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Христо Смирненски 11, 10, 13, 4, 2, 7, 8, 12, 3, 6, Цар Иван Асен Втори 5, 1, 17, 13, 3, 11, 19, 2, 9, 15, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Ца

Община Тетевен  

На 08.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Люляк 15, местност Пладнището УО на Тп55, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11

На 08.10.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 08.10.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 09.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Пеновото 2, Гараж, 13, 13, 10, 11

На 09.10.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Глогово: местност Ратлака къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86

На 09.10.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Васильово: Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, УО на Тп1, 159, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154

На 09.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Бели Вит 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Ключ 2, 2а, 1, Пеновото 7, Между Бл 1 и 2, УО на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11

На 10.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Вежен 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Иван Фурнаджиев 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Лальо Пеев 3, Марин Урманов 11, Мария Удренова 17, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 УО Та Тп17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 10.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, Иван Вазов 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, УО на Тп61, 50, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Христо Ботев 17

На 11.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 УО на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5

На 11.10.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, УО на Тп1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, УО на Тп4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, УО на Тп2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер

На 11.10.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Тетевен: местност Атанашкото къща Стоян, къща Митко, къща Евгения, къща Калин, къща Стефан, къща Иванка, къща Марин, къща Димитър

На 11.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Голям Извор, Общ. Тетевен: Георги Стойков 62

На 11.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Георги Кирков 1, 4, 2, Дели Пало 4, 1, Иван Вазов Площад Възраждане Центъра, Иван Томов 4, 6, 2, 1, 3, Кооперативен Пазар 5, 9, 7, 11, 1, 3, Лалка Павлова 8, 5, Лечо Гайдаря 27, 26, 21, 23, 12, 10, 14, 31, 1, 7, 19, 22, 17, 16, 20, 28, 25, 32, 2, 13, 6, 24, 3, 30, 8, 18, 33, 11, 5, 15, 4, 9, 29, Малей 2, 4, 1, Петко Страшния 9, 2, 5, 7, 11, 1, 3, Стърч 2, 6, 4, Трети Март 11, 10, 14, 16, 20, 9, 1, 24, 3, 6 Балкан УО на Тп24, 26, 5, 13, 28, 12, 6, 18, 2, 15, 19, 22, 7, 4

Община Троян  

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бели Осъм: Козя Стена 40, 37, 38, 39, 45, 41, махала Църовска Помпа, Стоян Българенчето 357, 382, 346, 424, 358, 412, 344, 282, 312, 354, 353, 404, 355, 384, 276, 280, 274, 337, 340, 365, 359, 304, 406, 394, 366, 343, 332, 372, 350, 345, 326, 418, 298, 374, 306, 341, 422, 330, 338, 294, 362, 386, 356, 339, 320, 370, 342, 392, 348, 462, 302, 300, 360, 402, 396, 336, 335, 410, 310, 292, 296, 284, 351, 314, 316, 328, 347, 349, 272, 380, 278, 334, 361, 270, 398, 286

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белиш: махала Маргатина Марин-Къща, Никола Панамски 1, 3, 5, 2, Пенчо Чавдаров 14, 12, 1, 8, 16, 5, 3, 20, Стара Планина 68, 118, 48, 63, 114, 90, 34, 96, 106, 18, 126, 24, 13, 81, 101, 97, 102, 16, 108, 66, 112, 57, 103, 93, 60, 88, 58, 2, 79, 20, 39, 6, 27, 41, 37, 33, 44, 70, 110, 107, 9, 51, 4, 1, 75, 29, 19, 85, 105, 116, 86, 43, 26, 45, 91, 47, 67, 8, 22, 52, 5, 14, 3, 30, 28, 17, 32, 12, 15, 122, 120, 21, 50, 49, 84, 55, 100, 7, 76, 36, 82, 71, Обор, 87, 40, 46, 62, 124, 104, 59, 74, 61, Тодор Радевски 3, 7, 5

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща -Пеньо, Кв. Балкан 9, къща -радка, къща -Даниел, къща -минчо, къща -Станислав, 19, вила, къща -Пенко, къща -Бранимир, къща -Христина, къща -Цена, къща -Анчо, къща -Пенка, къща -Данко, къща -Банко, къща -Георги, Помпена Станция, къща -Цветомир, къща -Борис, къща -маргарита, къща -вачо, къща -марияна, къща -Иван, къща -Недко, Строеж, къща -Надка, къща -мария, къща -Бойко, къща -Георгица, къща -мичо, къща -Ивелина, къща -Илия, къща -милко, къща -Стефана, къща -Дона, къща -Цветанка, къща -Дочо, къща -Пена, къща -Начо, Тп83, къща -Колю, къща -Богомил, къща -Павли, къща -мита, къща -Красимира, къща -Пенчо, къща -Тодорина, къща -Спаска, къща -Иван, къща -Боро, 21, къща -Власи, къща -Пламен, 22, къща -Добринка, къща -Власи

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето къща Петър, вила, 43, къща Пенко, къща , 5, 15, къща Христо, къща Минков, 6, къща Цветослав, къща Веселин, къща Иван, къща Цветан, Дараци, къща Найден, къща Мариана, къща Тончо, къща Васил, 17, махала Миревска къща , Помпена Станция, 2, 4

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Велчево, Общ. Априлци: Местн. Джокари къща Георги, 5, къща Тотю, къща Румяна, къща Пена, къща Марин, вила, къща Кольо, 7, къща Тотьо, къща Никола, къща Мичо, къща Иван

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гумощник: махала Реката 37, 50, къща Иван, къща Мичо, 2 къща Тодор, къща Павел, Помпа, къща -Светлозар, къща -Невена, къща -Тодор, къща -милка, къща -Беньо, къща Мита, къща Генади, къща Ибрям, къща -Стоян, 10 вила, къща Божидар, къща Любка, къща Ганко, къща Динка, къща Марин, вила, къща Стойчо, къща Бригита, къща Минко, къща -Веселин, къща -Съба, къща Таня, къща -матей, къща , 10, къща Ганчо, къща -Николай, къща Марийка, къща -михо, къща -марко, къща Симеон, къща Нели, къща Радка, къща -райко, къща -Тота, къща Никола, къща Бонка, 136, къща Стефан, къща -Петко, 26, къща Зинови, къща Илия, къща Александър, къща -Димитър, къща -минко, къща Васил, къща Неда, къща Георги, къща Недялко, къща -марин, къща Станимир, 32, къща Матей, къща Петър, 40, къща -минчо, къща -митко, къща Петко, Цанко Влаховски 6

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебнево: махала Беров Мост

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8

На 07.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

На 07.10.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Търнето 2 Слънце, 2, 2 Слянце

На 07.10.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Балкан 21, 23, 19, 9, 1, Ген. Карцов 136, 143, 151, 246, 105, 115, 242, 236, 167, 224, 93, 226, 109, 141, 107, 218, 220, 111, 163, 99, 147, 145, 177, 117, 123, 248, 165, 149, 250а, 238, 153, 133, 103, 129, 139, 171, 216, 175, 244, 240, 222, 95, 113, 173, 157, 121, 127, 97, 125, 137, 135, 131, 101, 119, 214, 234, 93, 115, 212, 230, 226, 228, 194, 168, 122, 170, 182, 194а, 166, 172, 164, 162, 184, 192, 91, 202, 204, 93, 196, 89, 200, 198, 206, Кв. Балкан 19, Лъгът 1, 2, 3, 2, 1, 218, Болшевик/218/, 218, Болшевик /218/, 16 А, Бл. 16, 17, 16, 17, 16, 16 Общ, 5, 219, 217, – 5, 219, 5, 5 – Гараж, 4, 19, 10, 19, 19, 4, 19, 10, 11, 10, 15, 11, 8, 217, 9-Партера, 9, Бл. 9, 13, Бл. 13, 13, 14, 12, 12, 5, 32, 34, 1, 2, 7, 3, 9, Мизия 6 Зора, 24, 28, 16, 20, 11, 30, 22, 18, 12, 10, 8, 13, 26, 6, 14, Търнето 2 Слънце, 2, 2 Слянце

На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, Неофит Калчев 8, Пенко Йотов 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7

На 08.10.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв. Балкан Помпена Станция, Македония 2, 46

На 08.10.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 61, 55, 54, 65, 49, 63, 62, 50, 38, 59, 60, 61, 46, 52, 56, 53, 48, 57, 36, 51, 58, Ген. Карцов 229, Грънчарска 2, 1, Лъкарица 2, Македония 56, 42, 47, 26, 36, 16, 40а, 25, 14, 45, 51, 28, 30, 24, 38, 37, 53, 34, 40, 39, 53б, 22, 35, 18, 55, 43, 33, 29, 27, 41, 44, 49, 32, 20, 31, 44, Пряспа 55, 52, Търнето 8 Аврора, 16, 8 Аврора, 22, 32, 30, 2 Аврора, 4, 28, 20, 26, 8

На 08.10.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Бели Осъм: Римски път 25, Стоян Българенчето 3, 11

На 08.10.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов 508, 9, 502, 500, 377, 512, 514, 506, 510, махала Камен Мост къща Панайот, къща Мария, къща Найден, 46 къща Иван, къща Димитрина, къща Цветомир, къща Петко, къща Нана, къща Кольо, къща Васка, къща Красимир, 50 къща Невена, къща Бочо, къща Веселин, къща Минко, къща Величка, къща Петър, къща Стоян, къща Дочо, къща Драгна, къща Георги, къща Колю, 7, къща Елена, къща Йордан, 40, къща Василка, Тп10, 11 къща Минко, къща Николай, къща Цветослав

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Балабанско: Зона Вилите вила, махала Магунска къща -Петър, вила, къща -Лалю, къща -мария, къща -Гено, вила, къща -Кръстьо, къща -Пенка, къща -Кольо, къща -Банчо, къща -Иван, къща -мирослав, къща -Пена, къща -Ненко, къща -Цона, къща -Ангел, къща -мита, къща -Лалю, къща -Веселин, 852 къща -Тодорка, къща -Христо, къща -Симеон, къща -Павли, къща -Нено, къща -Никола, къща -Цочо, къща -Кино, къща -Владимир, къща -минко, къща -василка, къща -Елка, къща -валентин, къща -Борис, къща -Гечо, къща -Кръстина, 90 къща -Ценко, къща -радка, къща -Стефан, къща -Пламена, къща -Любка, къща -Найден, махала Мутевска къща -Павли, къща -мария, къща -Димитър, вила, 11, махала Факирска вила, 1, къща -Гълабина, къща -Илия, къща -Пена, къща -марин, къща -Атанас, къща -Лалю, къща -радка, вила, 2, къща -Христо, къща -Спас, къща -Иван, къща -Банчо, 50, къща -Колю, къща -Стою, къща -Гечо, къща -Цонка, къща -Данчо, къща -митко, къща -Никола, къща -Нада, 9, къща -Добромир, къща -Цанка, къща -Цочо, къща -минко, къща -васил, къща -радослава, Тп4, махала Шошковска къща Павлин, къща Красимир, къща Дочо, къща Невена, къща Иван, къща Минко, къща Васил, къща Минчо, вила, къща Пенчо, Местн. Габърска къща Иван, къща Пепа, къща Стелияна, къща Венелин, къща Вълко, къща Пенчо, Магазин, къща Ценета, къща Пенко, къща Цонка, къща Марийка, Каща Мария, къща Дамян, 72 ул. Габърска, къща Милена, къща Митко, къща Нено, къща Дилян, къща Гаца, къща Велика, къща Станимир, къща Стана, къща Илия, къща Дана, къща Тодора, къща Камен, къща Минко, къща Дочо, къща Елена, къща Мирослав, къща Димка, къща Цочо, къща Кальо, къща Петко, 103, къща Васил, къща Маргарита, къща Симеон, 5, 54 вила, къща Гечо, къща Любен, къща Райна, къща Тончо, къща Стою, къща Мария, къща Мара, къща Дона, Тп18, къща Стойчо, къща Нанко, къща Калю, къща Найден, къща Мадлена, Район Центъра къща -Тодор, къща -Дарина, къща -Стефчо, къща -минко, къща -радка, 84, къща -марин, 25, къща -тина, 2, къща -Боряна, къща -Илия, къща -Весела, 9, къща -Пенко, къща -михаил, къща -Христо, 88, къща -мария, къща -Боян, къща -Тота, 40, къща -васил, къща -Гергана, къща -Петър, 5, 1, 153 къща -Веселин, къща -Нешо, 92, къща -Дочо, къща -Недялко, къща -мита, 166 вила, къща -Атанас, 21, къща -Бонка, къща -Гина, къща -Иван, къща -митко, къща -Добромир, къща -Надка, къща -мариета, къща -милко, къща -Спас, къща -Тота, къща -Ненка, къща -Станка, къща -тихомир, къща -Стефан, 11, Работилница, къща -Генади, къща -Иванка, къща -Нено, къща -Найден, вила, къща -Георги, къща -Илиян, къща -Нанко, къща -Хросто, къща -маргарита, къща -Цонка, 95 вила, къща -Димчо, 52, 23, 28, вила, 22, къща -Илия

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Горно Трапе: Дочо Гадев 31, 21, 9, 20, 14, 5, 11, 33, 6, 27, 25, 36, 19, 17, 28, 29, 7, 2, 15, 32, 1, 24, 22, 4, 12, 34, 18, 23, махала Длъжковска Работилница, Мичо Димитров-Ганди 26, 19, 13, 15, 44, 29, 5, 34, 37, 35, 40, 38, 14, 22, 30, 32, 33, 9, 28, 20, 17, 48, 7, 56, 42, 21, 1, 10, 6, 47, 36, 24, 45, 16, 43, 12, 3, 27, 25, 23, 10, 7, 14, Мичо Райковски 21, 8, 8, 25, 20, 28, 21, 17, 22, 36, 10, 32, 40, 9, 13, 4, 30, 43, 29, 1, 42, 38, 23, 16, 12, 31, 27, 5, 35, 24, 6, 19, 44, 18, 3, 2, 26, 14, 34, 45, Стара Планина 28, 13, 26, 16, 5, 23, 22, 10, 18, 31, 32, 11, 14, 4, 6, 1, 24, 27, 25, 7, 29, 19, 15, 20, 12, 9, 17, 3, 2, 33, 21, 8

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Дърманци: Васил Коларов 15.

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка 7, 5, 2, 4, 9, 1, Балкан 6, Васил Левски 3, 1, Грънчар 2, 19, 3, 17, 16, 15, 1, 21, 13, 5, 14, Девети Септември 13, 84, 100, 98, 55, 49, 94, 80, 96, 88, 92, 53, 47, 57, 41, 59, 1, 90, 51, 78, 81, 84, 89, 70, 76, 143, 158, 55, 148, 117, 131, 135, 153, 111, 146, 178, 147, 116, 120, 87, 53, 89, 139, 132, 113, 105, 69, 118, 166, 57, 101, 91, 2, 168, 152, 180, 176, 99, 174, 125, 97, 154, 144, 172, 110, 150, 151, 137, 124, 164, 130, 81, 126, 149, 134, 123, 85, 156, 112, 59, 114, 115, 141, 93, 162, 95, 145, 122, 160, 83, 133, 142, 103, 19, 74, 44, 54, 68, 27, 21, 23, 46, 29, 72, 39, 56, 33, 50, 66, 25, 60, 48, 12, 36, 28, 218, 26, 34, 99, 76, 31, 40, 37, 5, 62, 24, 32, 52, 91, 17, 7, 35, 30, Дядо Герасим 11, 20, 4, 2, 7, 16, 23, 9, 14, 12, 6, 13, Дядо Стайко 7, 30, 9, 4, 12, 32, 26, 22, 14, 6, 20, 11, 10, 18, 24, 8, 2, Захари Стоянов 20, 57, 34, 1, 49, 7, 5, 31, 16, 55, 27, 29, 41, 3, 37, 9, 32, 11, 10, 14, 53, 17, 25, 15, 22, 47, 35, 33, 39, 8, 13, 24, 45, 28, 51, 36, 43, 62, 54, 61, 64, 56, 67, 69, 68, 66, Тп6, 58, 86, 74, 73, 48, 72, 42, 44, 24, 70, 47, 42, Иван Вазов 28, 4, 5, 32, 18, 9, 2, 14, 7, 10, 8, 1, 12, 30, 36, 34, 24, 26, 16, 3, Иван Дочев Дочковски 8, 14, 4, 1, 2, Изгрев 14, 3, 2, 5, 11, 13, 9, Караулна Четворка 6, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 2, 8, 3, 13, Кирил и Методий 27, 13, 15, 14, 12, 18, 23, 9, 19, 20, 22, 21, 11, 8, 17, 30, 43, 26, 57, 29, 37, 33, 35, 55, 45, 53, Ковачовец 49, 47, 29, 35, 39, 14, 17, 41, 27, 33, 45, 19, 25, 13, 15, 1, Коман 6, 3, 1, 8, 7, 4, Местн. Коман 4, 3, Овчарник, 1, 5, 2, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски 41, 73, 95, 1, 30, 93, 57, 53, 32, 55, 20, 6, 24, 65, 71, 17, 31, 61, 51, 91, 28, 75, 2, 67, 4, 59, 14, 25, 16, 26, 63, 19, 39, 37, 43, 40, 18, 5, Никола Даскалов 1, 1а, Първомайска 1, 2, Стойко Л. Донковски 14, 12, 2, 8, 18, 1, 9, 16, 10, 4, 5, 6, Стойко Хр. Дулевски 5, 13, 17, 3, 9, 8, 11, 1, 22, 20, 21, 24, 14, Терзийска 7, 2, 13, 12, 20, 17, 22, 11, 5, 26, 24, 3, 4, 1, 14, 15, 38, Хаджи Димитър 1, 2, 4, Христо Ботев 12, 18, 28, 5, 22, 30, 6, 14, 10, 32, 2, 1, 8, 1, 38, 56, 25, 32, 36, 60, 11, 48, 52, 44, 2, 34, 40, 30, 9, 42, 50, 46, 15, 7, 21, 58, 13, 5, 27, 3, 28, 23, Цвятко Цвятковски 3, 1, 27

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска вила, къща Камен, къща Мирослав, къща Тодор, вила, къща Виктор, къща Цонка, къща Тончо, къща Георги, Тп17, къща Рада, къща Антоанета, къща Нас. Дули, къща Милчо, къща Васил, къща Светлана, къща Ана, къща Симеон, къща Краю, къща Хриситина, къща Марин, къща Божидар, къща Петко, къща Дочо, къща Йордан, къща Минко, къща Найден, къща Надка, къща Христо, къща Петър, къща Дочко, къща Банчо, Свинеферма, къща Детелина, 78, къща Веса, къща Диляна, къща Мария, къща Цона, къща Митко, 65, 54, местност Алдишки Рът

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Шипково: Александър Стамболийски 7, 9, 1, 6, 2, 11, 4, Ангел Дръндаров 11, 15, 11, 14, 16, 2, 20, 13, 18, 9, 24, 8, 17, 12, 10, 30, 28, 23, 32, 4, 21, 5, 6, 8, Балкан 8, Бор 26, 40, 30, 34, 12, 28, 24, 14, 22, 16, 36, 9, 18, 32, 42, 20, 2, 1, 10, 5, 4, 3, Васил Коларов 2, 4, 3, 10, Васил Левски 6, 10, 2, 4, Васильов 45, 40, 14, 2, 13, 27, 32, 8, 5, 21, 38, 16, 22, 10, 12, 25, 4, 30, 28, 36, 18, 9, 34, 19, 1, 3, 20, 24, 6, 29, 17, 11, 7, Ретранслатор, 1, Хижа Васильов, 45, 45, 45, Вежен 34, 24, 6, 19, 13, 28, 15, 10, 12, 1, 32, 11, 22, 8, 2, 9, 14, 21, 36, 26, 16, 7, 30, 3, Венеца 6, 2, 4, 1, Вилна Зона Ученически Лагер, Хотел Незабравка, ТП 9, Хотелски Комплекс, Бунгала Балкан, Поликлиника, Бунгала Минерал Тур, Дом Бор-2, ТП 7, вила Петкан, Станция Минерал Тур, Станция Образцов Чифлик, Барака, Бунгало, Склад, Водоналивна, Павилион Инковски, Заведение Вачев, Бараки Плевен, Павилион Матева, ТП 4, Почивен Дом Хемус, Павилион Цецо, Ресторант Илинден, Офис, Туристически Дом Алеко, Хотел Планински Рай, Павилион, Тоалетна, Павилион Ралчевски, 1, Георги Димитров 92, 122, 100, 106, 95, 107, 120, 81, 110, 102, 128, 124, 130, 114, 97, 111, 116, 88, 85, 87, 89, 93, 117, 105, 115, 112, 101, 103, 99, 118, 126, 108, 83, 113, 104, 119, 79, 44, 40, 42, 10, 38, 44, 19, 19ж, 7, 5, 3, 10, 42, 19, 28, 22, 18, 1, 15, 8, 13, 38, 16, 17, 30, 20, 4, 36, 11, 26, 2, 34, 14, 12, 40, 32, 169. , 1, 21, 77, 65, 55, 25, 84, 72, 60, 46, 74, 64, 61, 48, 23, 76, 58, 75, 57, 44, 47, 53, 37, 68, 50, 82, 27, 86, 39, 51, 67, 31, 33, 56, 80, 35, 54, 73, 59, 29, 62, 78, 66, 70, 43, 148, 152, 129, 131, 140, 134, 144, 121, 127, 169, 146, 150, 132, 156, 154, 172, 131а, 125, 136, 152а, 123, 171, 167, 138, Димитър Илиев 9, 90, 3, 5, 7, Дунав 13, 33, 8 вила, 23 вила, 17 вила, 30 вила, Еделвайс 5, 4, 11, 2, 16, 12, 8, 6, 9, 7, 1, 10, Захари Стоянов 3, 2, 1, Капитан Никола Войновски 8, 40, 5, 14, 16, 2, 12, 9, 4, 7, 6, 3, 10, 1, Кирил и Методий 5, 13, 19, 3, 12, 15, 14, 1, 2, 7, 8, 10, 17, Ковачевец 24, 27, 10, 28, 40, 12, 14, 16, 4, 62, 78, 54, 80, 64, 32, 68, 76, 70, 7, 56, 21, 22, 34, 23, 20, 72, 18, 15, 46, 26, 60, 5, 25, 30, 44, 74, 13, 48, 42, 17, 52, 58, 11, 19, 6, 50, 8, 4, 7, 3, 4, 1, Комсомолска 4, 31, 23, 15, 1, 3, 5, 21, 18, 19, 33, 8, 6, 37, 35, 10, 9, 29, 11, 12, 25, 7, 17, 16, Крушево, Мир 2, 1, Първомайска 7, 1, 2, Ръждавец 74, 76, 78, 64, 66, 72, 82, 70, 60, 80, 84, 86, 56, 2, 88, 62, 1, 24, 22, 28, 17, 11, 38, 35, 5, 13, 44, 52, 26, 3, 12, 10, 6, 50, 9, 56, 14, 46, 36, 18, 8, 32, 48, 15, 54, 20, 7, 34, Слънчев Бряг 8, 7, 6, 4, 3, 5, 1, 2, Стадион 5, 3, 4, Стара Планина 4, 5, 9, 2в, 2, 3, 7, 11, 1, Христо Ботев 4, 2, 6, 10, 34, 30, 12, 26, 32, 22, 24, 18, 20, 16, 8, 14, 1, 7, 3, Червено Знаме 9, 11, 3, 5, 12, 10, 7, Шипковски Бани 5, Плаж

На 09.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Пали Лула 2

На 09.10.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка 7, 5, 2, 4, 9, 1, Васил Левски 3, 1, Девети Септември 143, 158, 55, 148, 117, 131, 135, 153, 111, 146, 178, 147, 116, 120, 87, 53, 89, 139, 132, 113, 105, 69, 118, 166, 57, 101, 91, 2, 168, 152, 180, 176, 99, 174, 125, 97, 154, 144, 172, 110, 150, 151, 137, 124, 164, 130, 81, 126, 149, 134, 123, 85, 156, 112, 59, 114, 115, 141, 93, 162, 95, 145, 122, 160, 83, 133, 142, 103, Изгрев 14, 3, 2, 5, 11, 13, 9, Караулна Четворка 6, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 2, 8, 3, 13, Ковачовец 49, 47, 29, 35, 39, 14, 17, 41, 27, 33, 45, 19, 25, Коман 6, 3, 1, 8, 7, 4, Стойко Л. Донковски 14, 12, 2, 8, 18, 1, 9, 16, 10, 4, 5, 6, Терзийска 7, 2, 13, 12, 20, 17, 22, 11, 5, 26, 24, 3, 4, 1, 14, 15, Хаджи Димитър 1, 2, 4

На 10.10.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Калейца: Васил Ватев 121, Христо Ботев 2

На 10.10.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67

На 10.10.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Лъгът 1, 2, 3, 2, 1

На 11.10.2019 г. /12:45 – 13:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, 2, Васил Левски 8, 16, 12, 1, 4, 10, 3, 6, 14, 13, 11, 9, 7, Вилна Зона Помпена Станция Кара Поле, вила, Втора 7, къща Добромир, 3, къща Елиза, къща Дочко, 1, 15, 4, 5, 2, Георги Димитров 116, 110, 38, 40, 5, 16, 18, 15, 2, 3, 7, 22, 12, 1, 6, 20, 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 34, 27, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, 69, 103, 76, 85, 18, 71, 90, 91, 95, 64, 100, 80, 86, 77, 109, 67, 61, 62, 96, 117, 99, 104, 73, 63, 121, 105, 66, 98, 107, 57, 65, 58, 102, 78, 82, 113, 83, 70, 1, 89, 75, 111, 84, 93, 97, 74, 108, 87, 106, 115, 60, 119, 94, 88, 72, 53, 129, 116, 112, 127, 108, П. И. 12108. 501. 500, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 8, 27, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 32, 6, 38, 35, 31, 4, 24, Димитър Благоев 2, Иван Вазов 3, 4, 1, 2, Каля-Черква 2, 6, 10, 12, 14, 1, 3, къща , 6, 11, 8, 10, 4, Ленин 3, 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, къща -Стоян, 21, 15, 20, 11, 24, 14, 16, 18, 23, 26, 22, 17, 28, 19, 13, 25, 45, 4, 7, 2, Ленинград 11, 3, 7, 1, 5, 6, 15, 12, 10, 9, 8, Любен Каравелов 4, 5, 1, 2, М. Держика, Маршал Толбухин 21, 17, 25, 10, 30, 28, 6, 2, 5, 23, 31, 7, 33, 3, 13, 18, 15, 8, 19, 27, 29, 4, 9, 21, 20, 16, 39, 38, 40, 37, 44, 34, Минко Генков 1, Минко Карата 24, 41, 31, 3, 23, 8, 34, 30, 7, 32, 1, 47, 26, 43, 19, 49, 45, 21, 2, 15, 17, 9, 12, 14, 13, 10, 16, 11, 33, 27, 37, 35, 4, 20, 28, 42, 61, 59, 69, 63, 48, 65, 55, 67, 57, 46, 38, 53, 36, 51, Младост 4, 9, 12, 7, 6, 8, 5, 17, 10, 14, 1, 2, 11, 20, 18, 16, 19, Москва 3, 1, 9, 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, 2, 5, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Никола Пънков 10, 15, 5, 7, 11, 6, 33, 4, 3, 13, 2, 8, Първи Май 11, 12, 2, 8, 5, 13, 4, 6, 10, 9, 1, Раздоле 3, 1, 9, 6, 12, 5, 11 Тп-5, 7, 4, Св. Св. Кирил и Методий 9, 7, 5, 4, 5, 1, 5, 2, Стамен Радев 1, 2, 12, 6, 5, 1, 8, 4, 16, 18, 14, 13, Стара Планина 3, 1, 10, 17, Христо Ботев 2, 1, 6, 10, 4, 8, 5, 7, 12, 13, 15, 9, 3, 17, 31, 48, 73, 57, 29, 35а, 34, 39, 28, 63, 69, 43, 75, 47, 65, 51, 41, 26, 32, 45, 35, 53, 67, 55, 37, 61, 59, 36, 49, 60, 87, 62, 64, 58, 77, 56, 93, 54, 83, 89, 81, 95, 97, 91, 85, 50, 52, 54а, 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Христо Смирненски 4, 1, 3, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, 22, 7, 9, 11, 24, 20, 13, Царевец 14, 2, 23, 21, 4, 6, къща Нено, 13, 8, 9, 11, 10, 16, 12, 26, 20, 19, 25, 15, 1, 1, Цветан Спасов 2, 6, 4, Черно Море 2, 1, 7, 5, Четвърта 1, 3, Шипка 13, 12, 4, 11, 9, 16, 14, 10, 3, 5, 17, 1, 15, 7, 8, 6, 2, Юрий А. Гагарин 5, 3, Тп-13, Тп-4

На 11.10.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Врабево: Вилна Зона Помпена Станция Кара Поле, вила, Георги Димитров 116, 110, 53, 129, 116, 112, 127, 108, П. И. 12108. 501. 500, Ленин 3, Минко Карата 24, 41, 31, 3, 23, 8, 34, 30, 7, 32, 1, 47, 26, 43, 19, 49, 45, 21, 2, 15, 17, 9, 12, 14, 13, 10, 16, 11, 33, 27, 37, 35, 4, 20, 28, Св. Св. Кирил и Методий 9, 7, 5, 4, Христо Смирненски 4, 1, 3, Царевец, Цветан Спасов 2, 6, 4, Четвърта 1, 3, Тп-13

Община Угърчин  

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 112, 124, 149, 130, 136, 118, 110, 161, 100, 145, 104, 128, 65, 102, 163, 143, 159, 140, 120, 106, 114, 98, 142, 165, 167, 153, 155, 116, 122, 126, 157, 147, 134, 108, 151, 132, 144, 181, 162, 152, 179, 171, 175, 168, 174, 177, 172, 207, 180, 189, 205, 187, 200, 201, 117, 211, 215, 193, 196, 217, 166, 195, 188, 192, 154, 185, 194, 190, 160, 199, 150, 197, 209, 223, 170, 158, 227, 146, 94, 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, 7, 11, 2, 95, 69, 87, 3, 55, 99, 105, 41, 81, 65, 13, 83, 59, 67, 46, 1, 73, 77, 40, 60, 97, 107, 8, 29, 41 Кафе Аперитив, 61, 75, 79, 30, 63, 4, 71, 91, 101, 62, 70, 10, 109, 42, 9, 72, 38, 111, 93, Вуто Даскала 2, 7, 1, Вутю Малков 2, 4, 6, 22, 18, 54, 19, 40, 36, 25, 14, 1, 44, 7, 11, 15, 8, 10, 24, 64, 38, 16, 23, 12, 21, 3, Възраждане 33, 4, 6, 12, 14, 3, Георги Бенковски 7, 9, 1, 5, 4, 2, Глоговец 5, 2, 4, 6, 1, 3, 8, Дачевци 11, 15, 6, 13, 4, 2, 8, Девети Май 3, Джорковци 8, 4, 2, 6, 3, 10, 12, Долна Коритна 6, 8, 12, 5, 14, 22, 20, 16, 1, 4, 18, 11, 10, Дружба 5, 4, 17, 8, 19, 3, Дъб 11, 3, 14, 8, 12, Единство 13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2, Заводска 6, Иван Данов 4, 1, 6, Кокиче 3, 2, 4, Коритна 1, Лало Йотов 2, 8, 4, 16, 14, 10, Липа 14, 2, 4, 10, 8, 12, 6, Мильовци 3, 5, 2, 1, 6, Никола Петков 14, 12, 1, 5, 10, 7, 9, 11, 3, 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18, Оборище 17, 15, 13, 11, 6, 8, 12, 9, Осми Март 18, 20, 8, 4, 6, 12, 2, 14, 10, Петър Василев 3, 2, 17, 1, 2, Печовци 5, 15, 2, 1, 7, 3, 13, 6, Победа 3, 5, 40, 9, 19, 21, 36, 42, Прогрес 11, Равнището 3, 1, 7, 5, Серванска 8, 6, 3, 1, Сергей Румянцев 5, 2, 6, 10, 3, 4, 7, 8, 12, Стара Планина 2, 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32, Стефан Цаков 11, 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3, Стоянковото 2, 4, Съева Пещера 4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57, Теменуга 9, 11, 13, 15, Темеров Дол, Трети Март 6, 7, 1, 5, 35, 14, 8, 29, 9, 13, 23, 16, 12, 27, 10, Тълкийското 2, 17, 19, 15, 13, 7, Цоло Гетов 3, 7, 2, 1, 5, Шипка 5

На 07.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 11.10.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Златна Панега: Опълченска 16

На 07.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 11.10.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: 036011, 052392 Екатте 87014, 067316, 075133, 87017, I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, III-10 Кв. 13 Вр. За Стр. , XV-549, Кв. 20, Аблан 1, 1, 3 Тп22, 1, Александър Стамболийски 67, 16 Тп8, 54, 84, 26, 77, 90, 71, 3, 62, 26, 27, 12, 72 Тп33, Ален Мак 2, 5, 2, 4, 3, Ангел Кънчев 7, 22, 14, 12, 19, 11, 44, 15, 24, 28, 21, 6, 40, 42, 26, 7, 10, 8, 20, 9, 3, 5, 2, 4, Баба Мария 6, 11, 4, Байкал 2, Бачо Киро 3, 4, 2, 12, 9, 10, 1, 6, 11, 5, 8, 7, Бор 12, 5, 20, 2, 13, 17, 9, 8, 4, 16, 21, 11, 19, 6, 3, 7, 15, 1, 14, Борьов Дол 3, къща , 2, 1, Бяло Поле 9, 2, 5, 1, 6, 3, Васил Левски 17, 9, 25, 22, 6, 19, 18, 3, 33, 14, 27, 20, 51, 4, 21, 31, 47, 29, 13, 16, 37, 115, 7, 41, 35, 11, 45, 5, 39, 142, 49, 23, 43, 1, 2, 1, 2, 55, 53, 63, 22, 59, 65, 2, 57, 51, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, До Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, 1 Балканскал, 5, 1, 3, Ген. Гурко 110, 106 Тп6 Стопански Двор, 100, 92, 98, 98 До Бензиностанцията, 88, 72, 94, 90, 108, 96, 106, 102, 84, 51, 86, 72, 78, 74, 38, 67, 61, 52, 31а, 68, 58, 64, 63, 35, 62, 60, 40, 59, 76, 37, 43, 53, 82, 55, 54, 57, 46, 48, 66, 45, 33, 80, 47, 56, 69, 18, 7, 13, 11, 9, 11, 8, 33, 15, 31, 3, 6, 49, 13, 17, 18, 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Гео Милев 6, 9, 4, 3, 5, 2, 7, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, 8, 6, 10, 7, 2, 13, Георги Раковски 5, 16, 8, 2, 11, 13, 32, 22, 6, 3, 28, 14, 36, 34, 30, 1, 20, 24, 4, 18, 9, 26, 12, 10, Даскал Иван Цоков 2, Доктор Иван Божинов 4, 8, 3, 6, 14, 1, 12, 2, 10, 22, 9, 18, 20, 26, 1, Доктор Ради Цанов 11, 2, 3, 5, 1, 8, 2, 9, 11, 10, 6, Драгойца 6, 11, 2, 10, 1, 2, 10, 3, 22, 4, 26, 6, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, 12, 20, 11, 7, 5, 1, 9, 18, Дядо Ковач 8, 10, 9, 7, 5, 4, 7, 1, Здравец 14, 1, 14, 12, 15, 4, Ивайло 4, 1, 2, Иван Вазов 10, 12, 3, 8, 12 Тп14, 3, 4, 2, 5, 7, 6, 1, Изгрев 10, 1, 18, 16, 14, 8, 6, 4, 4, Изток 4, 1 1, 2, 2, 1, 1, Лебед, Искър 1, 6, 18, 8, 10, 12, 4, 14, 2, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий 17, 8, 3, 1, 2, 6, 15, 10, 11, 5, 16, 4, 13, 14, 12, 2 Касета, 24, 19, 26, 18, 22, 9, Колиби Нановица Кариера Нановица, Коритна До Бензиностанция Шел, Латинка 25, 1, 35, 14, 3, 8, 15, 11, 31, 20, 10, 18, 9, 16, 33, 13, 37, 21, 7, 4, 12, 17, 2, 23, 27, 19, 6, 22, Лисец 2, 4, Любен Каравелов 1, 6, 2, 8, махала Нановица къща Стефан, къща Петко, къща Петър, къща Павел, къща Пейо, къща Гато, къща Георги, къща Дано, къща Николай, къща Найден, къща Добри, Тп2, къща Свилена, къща Богдан, къща Дако, къща Иван, вила, къща Васил, къща Дица, къща Пею, къща Мур Кук, къща Вельо, къща Цветан, къща Лазар, къща Василка, къща Найда, къща Йотка, къща Мико, къща Динка, къща Яким, къща Илия, къща Васил, къща Христо, Месност Плочката, местност Атанас 8, 3, 2, 6, 10, 4, 6, местност Блатото 9, къща Елена, 15, 17, 13a, къща Петър, 21, къща Яким, 5, 7, 13, 10, 3, 8, 12, Тп26, вила, местност Братевец къща Петко, къща Николай, 3, вила, Тп35, къща Лазар, Гараж, вила, местност Габровица, местност Гераня къща Мария, къща Йордан, къща Драгомир, къща Иван, къща Николай, къща , местност Голяма Гора къща Лазар, къща Стефан, вила, къща Цонко, Тп19, местност Девет Дола, местност Ламбовци къща Нино, 5, 59, 65, 3 Паянтова Жилищна Сграда, 47, 70, 3, 68, 45, вила, къща Найда, къща Иван, 3, къща Цецка, Тп34, къща Петър, 17 Павилион, 25, къща Симеон, 1 къща Петър, вила Иван, къща Милка, къща Драгомир, къща Гета, къща Мария, къща Никола, вила, къща Цона, къща Мирослава, местност Пали Лула 86, 52, 83б, 20, 10, Тп30, местност Плочката 7, Фургон, 3, 8, 5, местност Прелог къща Пенка, Тп25, къща Гатю, къща Павлин, местност Цоловци къща Иван, къща Найден, местност Шумака къща Мариан, къща Даринка, 3, 94, вила, къща Снежана, къща Мария, къща Виолета, къща Найден, къща Хрисо, Работилница За Боза, къща Стойка, къща Нейко, къща Лазар, 3, къща Христина, вила, къща Иван, къща Димитра, местност Шумнене Пс, къща Веселина, 3, вила, къща Цончо, къща Никола, къща Василка, къща Дако, Вило, къща Мая, къща Брайко, къща Мария, Пс, къща Надка, Склад, къща Петя, къща Тинка, къща Маргарита, къща Венелин, къща Иван, къща Юлиян, къща Дица, къща Лазар, вила, къща Райна, къща Лили, къща Найден, къща Стефан, къща Борислав, къща Райко, къща Васил, къща Димитър, къща Кръстьо, къща Борис, вила, къща Пенка, 1, 3, къща Павлина, къща Иван, къща Михаил, къща Цано, къща Марин, къща Стефан, вила, 3, къща , къща Гена, къща Мариана, къща Сашо, къща Михаил, къща Кирил, къща Васил, къща Веселина, къща Съйко, къща Николай, вила, къща Цвятко, къща Надежда, къща Дона, къща Стефан, къща Георги, къща

На 07.10.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 94, Вутю Малков 2, 4, 6, Единство 13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2, Никола Петков 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18, Оборище 17, 15, 13, Петър Василев 2, Равнището 3, 1, 7, 5, Стара Планина 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32, Стоянковото 2, 4, Съева Пещера 4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57

На 07.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./ –  Глогово: 020009, 2204, Водна 18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11, Георги Бенковски 5, 3, 1, 7, Еделвайс 17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13, Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, Иван Вазов 6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3, Иван Туйков 12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4, Къдрева 4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6, Люляк 2, М. Езерото, махала Водна 20, махала Джебин Трап 5, 3, 7, 10, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, вила, махала Ръбя 1, Местн. Три Могили 14, 14, 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, Местн. Широки Трап 7, 8, 6, 9, 11, 4, 5, местност Мастяк вила, местност Ратлака къща Антон, къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Кърпачев 30, 17, 1, Тп4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23, Юрий А. Гагарин 3

На 07.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./ –  Градежница: Александър Стамболийски 3, 13, 49, 69, 67, 37, 45, 43, 75, 51, 39, 73, 47, 71, 63, 57, 61, 53, 41, 65, 101, 99, 97, 77, 85, 93, 95, 103, Асен Стипцов 13, 5, 7, 3, 9, 11, 1, Бръшлян 2, 5, 3, 1, Васил Априлов 10, 16, 4, 18, Васил Левски 28, 30, 24, 20, 22, 3, 10, 4, 24, 11, 2, 18, 9, 19, 1, 5, Вежен 1, Габъра 1, 3, 5, Георги Бенковски 3, Градинките 20, 26, 24, 22, Двадесет и Втори Септември 6, 14, 10, 3, 2, Еделвайс 4, 7, Здравец 4, 8, Иван Вазов 118, 84, 158, 172, 117, 140, 141, 152, 166, 144, 186, 97, 127, 132, Тп№1, 136, 162, 126, 147, 123, 116, 180, 178, 115, 150, 119, 111, 131, 164, 168, 125, 145, 137, 139, 133, 142, 159, 160, 148, 154, 134, 146, 91, 114, 156, 153, 161, 144а, 124, 130, 138, 120, 129, 122, 99, 170, 121, 109, 89, 85, 105, 103, 112, 112. , 83, 106, 87, 194, 98, 110, 331, 102, 96, 100, 101, 81, 108, 104, 110а, 120, 225, 320, 349, 302, 353, 274, 314, 280, 20, 357, 276, 317, 305, 339, 335, 288, 306, 299, 318, 224, 351, 315, 347, 311, 313, 355, 345, 279, 337, 343, 331, 304, 284, 286, 301, 293, 312, 333, 187, 206, 169, 208, 193, 185, 167, 196, 210, 198, 183, 195, 204, 198а, 192, 177, 179, 175, 181, 173, 194, 202, 69, 40, 41, 27, 17, 38, 54, 25, 57, 52, 51, 26, 11, 18, 59, 55, 62, 7, 70, 8, 35, 46, 36, 75, 5, 92, 9, 49, 44, 12, 73, 23, 22, 66, 56, 74, 65, 88, 34, 24, 39, 78, 45, 60, 94, 3, 48, 80, 77, 19, 67, 76, 14, 53, 71, 86, 6, 72, 13, 10, 21, 37, 50, 28, 4, 84, 29, 42, 58, 215, 261, 281, 285, 205, 220, 293, 224а, 146, 242, 269, 0201, 239, 222, 257, 223, 263, 25, 232, 221, 241, 197, 254, 289, 219, 207, 273, 287, 201, 267, 216, 271, 275, 283, 227, 277, 247, 224, 213, К. Горна Ливада 1, Кирил и Методий 8, Косовец 42, 30, 32, 12, 16, 6, 14, 34, 5, 11, 17, 2, 4, Люляк 18, 20, 10, 8, 24, 22, 2, 6, 34, 38, 30, 32, 36, 3, 28, 1, 9, 46, 58, 52, 44, 55, 48, 11, 60, 62, 50, 64, 54, 56, 40, махала Лъма къща Иван, Райна Княгиня 2, 1, Сава Младенов 10, 2, 8, 12, Синчец 2, Стара Планина 3, 4, 10, 14, 7, 2, 12, 6, Хаджи Димитър 2, 10, 10, Хан Аспарух 64, 1, 3, 5, 7, 2, 10, 8, Христо Ботев 4, 2, Христо Смирненски 2, Цар Самуил 1, 15, 37, 3, 23, 17, 14, 13, 7, 21, 6, 41, 31, 8, 5, 35, 10, 4, 9, 25, 33, 2, 19, Юрий А. Гагарин 9, 17, 28, 19

На 07.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./ –  Тетевен: Иван Вазов 27а, 110б

На 07.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, Иван Данов 4, 1, 6, Липа 14, 2, 4, 10, 8, 12, 6, Петър Василев 3, 2, 17, 1, Победа 3, Стефан Цаков 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3, Цоло Гетов 3, 7, 2, 1, 5

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Български Извор: 110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски 60. , 38, 46, 60, 40, 50, 25, 31, 42, 23, 27, 21, 58, 54, 33, 44, 9, 17, 20, 34, 4, 24, 11, 36, 28, 30, 19, 13, 32, 14, 7, 26, 18, 10, 1, 3, 2, 12, 15, 16, 6, 22, 5, Баба Тонка 2, 7, 5, 3, 4, 1, Бузлуджа 7, 14, 4, 8, 1, 12, 10, 2, Васил Левски 34, 2, 38, 40, 29, 31, 27, 20, 14, 24, 25, 6, 38, 19, 13, 17, 23, 5, 1, 7, 26, 18, 4, 12, 15, 9, 11, 3, 8, 28, 16, 10, Вит 2, 1, Георги Бенковски 23, 7, 22, 3, 31, 16, 30, 15, 14, 5, 21, 28, 18, 4, 19, 29, 32, 6, 1, 8, 36, 10, 13, 34, 17, 26, 35, 33, 20, 27, 24, Георги Раковски 3, 1, 7, Демокрация 66, 64, 39, 60, 2, 45, 52, 55, 47, 53, 57, 74, 42, 75, 79, 59, 70, 77, 72, 23, 63, 78, 27, 82, 37, 68, 71, 44, 40, 84, 80, 76, 61, 62, 67, 54, 51, 49, 41, 73, 69, 20, 36, 29, 3, 7, 34, 19, 32, 8, 10, 26, 17, 33, 18, 14, 35, 22, 28, 16, 13, 12, 31, 15, 25, 30, 6, 21, 38, 2, 56, 48, 50, 86, 104, 112, 91, 116, 94, 87, 101, 95, 96, 118, 114, 82, 98, 107, 108, 85, 81, 103, 90, 99, 110, 88, 102, 93, 97, 100, 106, 83, 105, 115, 136, 126, 111, 117, 134, 146, 130, 122, 113, 109, 142, 140, 120, 119, 132, 121, 123, 128, 124, Дунав 4, 8, 10, Здравец 6, 1, 4, 8, 2, Иван Вазов 8, 4, 18, 26, 22, 6, 2, 20, 30, 9, 13, 12, 11, 16, 24, 14, 28, 32, 5, Извора 8, 1, 9, 15, 3, 19, 17, 4, 2, 16, 7, 11, 5, 14, 1, Кокиче 1, 9, 5, 3, 7, 6, 2, 4, 8, махала Боаза Варна София, къща Румен, къща , Кошара, къща Иван, Газостанция, къща Атанас, Жилищна Сграда, махала Начови Воденици къща Мария, махала Солун вила, къща Ангел, 2, 1 ПИ 076019, 1, местност Белилото Пс, местност Боаза път I-4 Коритна Севлиево, местност Роденец 1, Снек Бар, Никола Вапцаров 6, 5, 1, 7, 3, Отец Паисий 1, 2, 11, 1, 8, 4, 5, 6, Панайот Волов 5, 9, 13, 7, 18, 4, 14, 20, 12, 16, 6, 8, 2, Пирин 4, 3, 1, 5, Райна Княгина 14, 27, 8, 33, 31, 35, 10, 29, 25, 18, 37, 39, 16, 12, 6, 1, 8, 7, 046, 5, 21, 23, 9, 17, 4, 2, 13, 14, 3, 15, Рила 8, 6, 11, 9, 7, 5, 10, Родопа 8, 13, 19, 25, 23, 14, 15, 2, 21, 7, 6, 5, 17, 11, 9, 1, 3, 16, Стара Планина 4, 2, Странджа 5, 3, 1, 2, Тодор Каблешков 22, 19, 14, 2, 6, 8, 3, 10, 20, 12, 9, 21, 5, 18, 1, 4, Тракия 7, 5, 1, 11, 8, 17, 4, 6, 13, Филип-Тотю 2, 3, Хаджи Димитър 4, 6, 1, 2, 3, Хемус 7, 5, 12, 6, 8, 3, 13, 10, 4, 1, 2, Христо Ботев 6, 12, 9, 7, 9 Центъра До Училището, 22, 2, 14, 1, 10, 5, 8, 15, 3, 34, 27, 36, 28, 38, 17, 32, 21, 26, 30, 37, 29, 22, 25, 24, 23, 39, 35, 31, 45, 33, 53, 57, 47, 61, 55, 49, Черно Море 6, 8, 2, 4, Шипка 2, 6, 1, 4, 3, 5, Юрий А. Гагарин 7, 2, 8, 10, 4, 6, 1, 17, 11

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Галата: 036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски 18, 6, 7, 9, 12, 2, 22, 10, 16, 26, 3, 5, 14, 1, 20, 4, 8, 1, Антон Иванов 7, 15, 3, 1, 17, 11, 13, 5, Бялка 2, 6, 1, 3, Васил Левски 30, 44, 36, 48, 1, 6, 47, 33, 53, 43, 57, 41, 24, 37, 46, 49, 56, 58, 52, 34, 42, 35, 51, 32, 29, 38, 40, 60, 39, 4, 50, 62, 45, 100, 1, 9, 20, 18, 4, 7, 11, 17, 14, 5, 22, 15, 23, 16, 21, 19, 10, 29, 27, 12, 13, 103, 8, 25, 13а, 41, 32, 108, 125, 115, 117, 105, 131, 124, 126, 135, 119, 104, 122, 136, 106, 109, 113, 134, 112, 90, 118, 130, 141, 111, 137, 101, 102, 133, 138, 116, 121, 123, 129, 127, 139, 107, 85, 68, 78, 51, 82, 64, 93, 70, 81, 79, 83, 98, 74, 71, 73, 63, 97, 69, 76, 96, 77, 92, 89, 94, 9, 104, 88, 87, 75, 62, 59, 65, 67, 99, 95, 91, 86, 102, 80, 72, Вела Пеева 13, 15, 2, 3, 6, 4, 7, 5, 1, 11, Габаре 3, 11, Георги Бенковски 15, 21, 22, 24, 19, 26, 2, 8, 16, 12, 11, 23, 18, 1, 13, 20, 6, 17, 9, 10, 4, 3, 5, 26, Георги Кирков 1, Гергана 1, 3, 4, 2, Димитър Благоев 6, 9, 2, 21, 22, 4, 17, 20, 25, 5, 19, 7, 11, 13, 12, 16, 23, 6, 21, Димитър Полянов 15, 10, 8, 13, 3, 2, 6, 5, Еделвайс 8, 14, 12, 6, 10, 4, Иван Козарев 6, 4, 1, 3, Иван Туйков 10, 1, 8, 5, 18, 14, 12, 16, Йордан Йовков 22, 13, 5, 26, 17, 15, 11, 20, 27, 24, Йорданка Николова 14, 21, 6, 19, 18, 16, 25, 24, 17, 12, 27, 8, 1, 23, 10, 4, 13, 5, 2, 7, 9, 22, 20, 28, 26, 11, Капитан Петко Войвода 11, 1, 3, 2, 9, 5, 7, 8, 4, 14, 12, 22, 15, 20, 10, 25, 23, Лазар Станев 6, 2, 8, 17, 10, 3, 18, 4, 2а, 11, 14, 7, 1, 5, 12, Лиляна Димитрова 16, 20, 19, 23, 11, 21, 13, 6, 17, 15, 14, 22, 12, 5, 1, 9, 2, 10, 12, 11, 7, 3, 8, 4, Малина 1, 5, Малчика 14, 13, 10, 11, 2, 16, 4, 6, 22, 1, 20, 8, 18, 3, Митко Палаузов 4, 3, 6, 12, 8, 5, 2, Никола Вапцаров 8, 10, 1, 6, 2, 4, Никола Парапунов 5, 1, 3, 7, Пейо К. Яворов 15, 13, 31, 7, 27, 19, 10, 25, 11, 1, 2, 23, 33, 4, 21, 12, 8, 6, Пенка Михайлова 8, 2, 13, 11, 1, 5, 12, 4, 3, 9, 14, 10, Пеньо Пенев 1, 5, 9, 2, 3, 7, 3, Пещера 2, 10, 6, 9, 11, 8, 3, 7, 13, 1, 4, 5, Свилен Русев 1, 5, 8, 4, 6, 16, 7, 3, 10, 2, Сергей Румянцев 11, 4, 1, 5, 9, 3, 6, 7, Стефан Караджа 4, 5, 6, 1, 11, 3, 2, Стоян Едрев 8, 9, 1, 3, 10, 12, 7, 14, 11, 5, 6, Хаджи Димитър 14, 12, 4, 20, 18, 16, 2, 10, 6, Хан Аспарух 13, 5, 11, 4, 6, 1, Христо Ботев 61, 55, 57, 11, 22, 17, 1, 55, 25, 21, 13, 45, 3, 8, 6, 41, 2, 4, 33, 53, 37, 26, 28, 39, 15, 42, 77, 58, 95, 68, 63, 59, 79, 62, 85, 54, 40, 71, 48, 44, 89, 34, 56, 91, 57, 60, 67, 50, 87, 66, 70, 64, 69, 36, 72, Христо Кърпачев 3, 9, 4, 18, 7, 37, 32, 29, 25, 28, 39, 23, 31, 22, 12, 21, 10, 19, 35, 5, 30, 2, 8, 15, 20, 24, 26, 27, Христо Смирненски 15, 4, 7, 13, 5, 6, 2, 9, 8, 17, Цар Самуил 1, 4, 2, Цар Симеон 1, 3, 2, 5

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Голяма Желязна: Дачо Михайлов 2

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Градежница: Еделвайс 4, Зольовото, Иван Вазов 109, 5

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Кирчево: Александър Стамболийски 43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, 152, 156, 169, 147, 187, 185, 158, 163, 155, 191, 164, 210, 196, 194, 189, 193, 220, 149, 204, 197, 161, 214, 208, 168, 203, 212, 202, 177, 167, 180, 166, 216, 176, 159, 183, 190, 172а, 181, 165, 160, 182, 151, 157, 188, 186, 184, 173, 162, 145, 179, 172, 207, 175, 170, 206, 178, 61, 81, 70, 56, 78, 77, 65, 72, 87, 74, 63, 75, 73, 57, 60, 66, 62, 83, 80, 85, 79, 69, 67, 68, 71, 120, 92, 108, 144, 117, 115, 129, 102, 82, 150, 146, 139, 114, 111, 128, 90, 142, 131, 143, 106, 101, 132, 113, 135, 125, 136, 124, 97, 14, 84, 140, 145, 112, 122, 126, 123, 127, 107, 134 А, 134, 110, 99, 93, 86, 100, 88, 119, 89, 91, 137, 105, 95, 133, 116, 109, 121, 94, 98, 118, 103, 104, Бачо Киро 4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14, Васил Левски 1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, 65, Веселина Черкезова 2, 7, Георги Бенковски 14, 4, Иван Вазов 19, 21, 22, 26, 9, 11, 24, 25, 23, 15, 4, 2, 28, 17, 7, 6, 13, 12, 10, 5, 22, 8, Комитска 3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2, местност Площа Пс, Никола Вапцаров 4, 2, 6, Панайот Волов 7, 3, 9, 5, 1, 13, 15, Пенчо Славейков 7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, 25, 21, 32, 36, 28, 38, 34, 44, 29, 46, 26, 19, 30, 17, Пеньо Пенев 1, Площа 34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12, Стара Планина 3, 1, 7, 5, 9, 1, Стефан Караджа 3, 11, 2, 5, 7, 9, 4, Тодор Каблешков 1, 5, 3, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър 5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2, Хан Аспарух 10, 4, 6, 3, 8, 2, 1, 5, Хан Омуртаг 4, 3, 2, 1, Христо Ботев 3, 4, Черно Море 3, 4, 2, Зелка

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Калника, Кол. Барашки, Кол. Коник 24 вила, Кол. Ябълчака къща Бальо, местност Берча Колиба, Колиба, къща Черньо, къща Кольо, местност Енча 31 вила, къща Филип, къща Съйо, къща Ангел, къща Йото, къща Дочо, къща Банчо, вила, къща Стойко, къща Иван, местност Камъка Правец, местност Коника Пс, местност Ябълчака къща Иван, къща Тодор, къща Борис, къща Светла, къща Цочо, къща Борис, къща Велка, къща Дора, къща Велико, къща Дочо, къща Христо, къща Петър, къща Цонка, къща Иван, къща Цоко, вила, къща Никола, къща Йото, Стопанска Постройка, къща Крайо, къща Петко, къща Марин, къща Дишо, местност Язовир Сопот къща Цветана, къща Петър, къща Надежда, къща Додьо, къща Димитър, къща Михал, къща Найден, къща Катя, къща Продан, Фургон, къща Николай, къща Ивайло, вила, къща Веселина, къща Димо, къща Цветана, къща Димитър, къща Пепа, къща Каньо, къща Радослав, къща Стойко, къща Мирчо, къща Въто, къща Лъчезар, къща Върбан, къща Цветелина, вила, 20, къща Радка, къща Найден, къща Марин, къща Кольо, къща Дочо, къща Христо, къща Додьо, къща Илинка, къща Борислав, къща Мария, къща Димитър, къща Въло, вила, къща Евгени

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Малка Желязна: Александър Стамболийски 14, ТП 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8, Бузлуджа 1, 5, 4, 6, 2, Васил Левски Центъра Кметството, 12, 3, 1, 5, 8, 11, Витоша 9, 3, 7, 5, 1, Двадесет и Трети Септември 2, 5, 7, 1, 6, 4, Девети Май 11, 21, 2а, Додьо Маринов 8, 4, Йото Влахов 32, Клокотница 10, 12, 8, 2, 5, Ком 1, Матей Петков 23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, 22а, 4, 2, 10, махала Байовене къща Асен, ТП 4, къща Йорданка, къща Марин, Овчарник, къща Бочо, къща Кольо, къща Въло, къща Гергана, къща Цвятко, къща Мария, къща Илиан, къща Лазар, къща Станислав, къща Станиела, вила, къща Поля, 44 къща Тодор, къща Гена, къща Тодор, махала Баевене, Палич 21, 19, 9, къща , 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10, Панайот Волов 1, 16, 2, Райко Даскалов 9, 3, 4, Сава Младенов 28, 14, 2, 23, 17, 9, 21, Сергей Румянцев 1, Софийска 10, 1, 2, 4, Стойко Додев 3, 4, Христо Рачев 24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, 7, 9, 18, 22, 5, 14, 20, 16, Шипка 50, 6, 2, 7

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Славщица: 67057. 31. 37, Александър Стамболийски 5, 9, 8, 14, 7, 1, 12, 6, 20, 18, 11, 9, 22, 24, Балканска 3, 2, 1, 6, 5, Васил Левски 3, 20, 8, 9, 25, 17, 18, 10, 21, 29, 19, 27, 5, 31, 11, 15, 16, 6, 13, 4, 47, 26, 33, 28, 41, 43, 30, 35, Видинска 6, 3, 5, 1, 4, 9, Въндевска ТП 4, 5, 1, Георги С. Раковски 18, 7, 10, 12, 28, 24, 5, 9, 26, 8, 14, 2, 3, 6, 20, Даловска 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 8, 36, 20, 53, 38, 12, 32, 30, 15, 10, 2, 6, 26, 16, 4, 34, 18, 1, 39, 25, 48, 45, 68, 53, 65, 41, 21, 54, 55, 29, 59, 27, 52, 51, 42, 23, 66, 35, 37, 63, 47, 44, 33, 46, 60, 62, 70, 43, 40, 57, 31, Кирил и Методий 4, 6, 2, Колевска 6, 4, 1, 12, 15, 5, 11, 13, 10, 2, 7, 3, Корканска 6, 4, Кьосовска 1, Марковска 4, 58, 6, местност Зелка Пс, Моновска 3, 2, 1, 8, 7, 4, Московска 6, 5, 2, 4, Нечовска 8, 3, 5, Никола Д. Петков 2, 7, 11, 3, 8, 1, 6, 9, 4, 5, Паисий Хилендарски 4, 7, 5, 1, 6, 3, 2, Палангурска 4, 6, 3, Последна 1, Рачовска 6, 2, 10, 9, 4, 1, 12, 5, 8, 14, Свобода 4, 2, Хаджи Димитър 4, 6, 8, Христо Ботев 35, 8, 10, 37, 23, 1, 13, 12, 31, 7, 5, 25, 22, 14, 21, 4, 24, 9, 20, 33, 15, 16, 3, 39, 26, 6, 19, 28, 29, Жилищна Сграда

На 07.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./   На 10.10.2019 г. /14:45 – 15:00 ч./ –  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска 6, 7, 3, 25, 1, Балча 18, 21, 25, 8, 33, 7, 26, 38, 13, 6, 1, 39, 36, 3, 48, Васил Левски 5, 1, 7, 11, 13, 4, 10, 8, Възраждане 13, 8, 9, 15, 12, 2, 4, 16, 11, 10, 14, Герганица 1, 4, 2, 3, Горунака, Димитър Пъшков 2, 12, 27, 16, 58, 70, 44, 28, 37, 40, 54, 22, 32, 30, 50, 20, 33, 14, 1 Б, 18, 5, 52, 26, 3, 31, 39, 7, 24, 1, 20, 85, 134, 133, 81, 164, 69, 95, 72, 70, 99, 73, 169, 61 Тп2, 88, 68, 55, 157, 138, 139, 97, 86, 82, 84, 98, 103, 79, 83, 100, 109, 91, 161, 165, 57, 140, 110, 132, 45, 93, 1, 136, 56, 61, 102, 167, 107, 137, 195, 104, 65, 163, Ендешка 2, Ланзовица 3, 1, махала Съевска къща Дико, къща Нешо, къща Васил, къща Тинка, къща Съйо, къща Йордан, къща Юри, 79, 22, къща Христо, вила, къща Мая, къща Николай, къща Вълка, къща Снежана, къща Стойка, къща Петко, 24, 9 къща Съба, къща Йото, къща Въло, къща Ставри, къща Неда, къща , къща Димитър, къща Лиляна, Мтп10, къща Марин, къща Иля, къща Нейка, къща Милка, 77, 78, Магазин, Станция, къща Стойко, 13, 81, махала Шумака Местн Суар, къща Кольо, 22, 35, 23, 26, къща Кольо, къща Григор, къща Въло, къща Йона, 19, Николовска 7, 10, 2, 12, 5, 1, 6, Оборище 6, 26, 3, 20, 24, 5, 16, 2, 11, 12, 9, 1, 8, 10, 4, Пердевойка 7, 3, 18, 13, 12, 19, 17, 8, 11, 10, 5, 14, 26, 20, 16, 22, 4, 9, 6, 15, 21, Петриш 6, 4, 13, 10, 2, 3, 7, 8, Подене 51, 64, 7, 48, 58, 50, 49, 5, 2, 18, 12, 3, Попенец 16, 4, 1, 8, 14, 6, 3, 5, Последна Поляна, Радковец 25, 2, 1, 4, 19, Софийска 9, 8, 1, Станковска 1, 2, Троян 8, Угърчинска 10, 22, 19, 1, 6, 33, 7, 12, 15, 26, 8, 9, 31, 5, 11, 2, 16, 4, 16, 15, 19, 17, 14, Тп4, УПИ Іі-346, Чепля 21, 8, 22, 11, 15, 13, 10, 16, 45, 47, 18, 20, 4, 6, 5, 2, Шойка 1, 5, къща

На 08.10.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: Баба Мария 6, 11, 4, Васил Левски 17, 9, 25, 22, 6, 19, 18, 3, 33, 14, 27, 20, 51, 4, 21, 31, 47, 29, 13, 16, 37, 115, 7, 41, 35, 11, 45, 5, 39, 142, 49, 23, 43, 1, 2, Възраждане 1 Балканскал, Ген. Гурко 11, 8, 33, 15, 31, 3, 6, 49, 13, 17, Доктор Иван Божинов 1, Доктор Ради Цанов 8, 2, 9, 11, 10, 6, Дядо Ковач 8, 10, 9, 7, 5, Здравец 4, Кирил и Методий 17, 8, 3, 1, 2, 6, 15, 10, 11, 5, 16, 4, 13, 14, 12, Радост 1а, 1 Тп21, 3, 1, Рила 16, 6, 3, 11, 15, 17, 14, 13, 10, 12, 5, Сергей Румяецев 3, 1, Скобелев 12, 13, 14, 11, Стара Планина 1, 9, 17, 3, Христо Ботев 4, 3, 10, 8, 6, 1, 2

На 08.10.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Златна Панега: Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1

На 11.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща , 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, Филип-Тотю 1

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Деков: Александър Стамболийски 6, 24, 12, 8, 22, 20, 10, 26, Асен Халачев 11, 12, 8, 1, 10, 9, 16, 16а, 18, 6, 13, Буря 6, 5, 2, 3, 4, Васил Левски Шивашки Цех, Владимир Попов 4, 2, Димитър Благоев 11, 9, Дунав 7, 3, 5, 6, 1, Кирил и Методий 3, 4, 7, 1, 2, Неделчо Георгиев 2, 12, 14, 3б, 1, 20, 6, 3, 10, 5, 13, 11, 3а, 7, 9, 18, 16, 8, 1а, 4, Свещеник Владимир Попов 2, 5, 3, 1, Стефан Караджа 7, 5, 2, 15, 6, 3, 9, 4, 8, Стоян Едрев 14, 4, Странджа 13, 8, 17, 9, 7, 5, 4, 6, 3, 11, Христо Ботев 2, 12, 1, 5, 16, 11, 3, 14, 10, 8, 9, 4, 7, 6, 13, Цвятко Въбленски 15, 7, 20, 23, 10, 22, 2, 25, 29, 14, 4, 9, 8, 3, 21, 19, 5, 13, 6, 1, 12, 27, 11, Чаталджа 9, 7, Шипка 14, 16, 1, 2, 5, 3, 18, 6, 8, 10, 12, 20, 4

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петокладенци: Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34

На 07.10.2019 г. /10:15 – 12:15 ч./ –  Белене: Волов 11, 1 Б, 5, 1, 14, 8, 9, 3, 2 А, 7, 1а, 11 А, 2, 1 А, 6, 15, 5 А, 10, 13, 4, 8 А, Гео Милев 25, 24, 28 А, 26, 18а, 21, 22, 19, 18, 15, 23, 13, 30, 20, 15 А, 27, Здравец 2 А, 3 А, 1, 4, 6 А, 5 А, 2, 5, Иван Вазов 21, 38, 36 А, 17, 36 Б, 36 В, 36, 19, 21а, Кантон, Кирил и Методий 49, Одрин 6, 5, 12, 1, 3, 8, 8 А, 10, 9, 7, 14, 4, 2, 1а, 8 Б, Първи Май 16, 11, 12 А, 19 А, 13, 22, 6, 7, 40, 4, 15, 28, 12, 1, 30, 14, 19, 8, 2 А, 10, 2, 36, 9, 17 А, 42, 17, 21, 18, 38, 34, 3, 11 А, 5 А, 19 Б, 15 А, 9 А, 26, 5, 17а, 32, 20, Фердинад Дечев 51, 43, 58, 45, 46, 52, 62, 60, 49, 53а, 54, 64, 50, 48, 53, 56, 62 А, 47а, Фердинанд Дечев 55

На 07.10.2019 г. /13:15 – 15:15 ч./ –  Белене: Апостол Високов 5, 11, 8а, 13а, 7а, 10, 22, 8, 24, 17, 18, 2, 7, 12, 15, 17а, 1, 16, 21, 13, 4, 19, 3, 6а, 6, 14, 9, 20, 19а, Вит 9, 4, Гео Милев 5, 6, 14, 12, 11, 3а, 2б, 7, 5а, 8, 3, 2а, 9, 4, 6а, 1, 2, Дунав 42, 17, 29, 48, 56, 46, 50а, 23, 27, 44, 52, 54, 33, 36а, 31, 38, 48а, 40, Ловна 5, 3, 7, 1, местност Лунгата, Тетово 6, 4, Фердинад Дечев 44, Христо Смирненски 3, 9, 4, 1, 5, 2, 7

На 08.10.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Белене: Вит 1, 7, 2, 5, 3, Гео Милев 16, Драва 5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4, Дунав 2, 19, Иван Вазов 26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30, Кирил и Методий 33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44, Клокотница 5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2, Фердинад Дечев 36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а, Фердинанд Дечев 21, Христо Смирненски 17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18

На 08.10.2019 г. /12:45 – 15:00 ч./ –  Белене: Г С Раковски 67, 65, 62, 66, 63, 69, 60, 61, 64, 58, 56, Мусала 7, 3, 1, 2, 9, 8, 5, 6, 4, Пенчо Славейков 13 А, 9, 22, 11, 10, 11а, 8, 20, 15 А, 12, 6, 16, 18, 17, 4, 19, Сергей Румянцев 20, 9, 22, 17, 24, 18, 26, 28, 20 А, Слатина 10, 8, 6, 4, 14, 12

На 10.10.2019 г. /08:45 – 15:30 ч./ –  Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски 25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Дунав 1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4, Здравец 13, 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Н. Й. Вапцаров 3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2, Ю. А. Гагарин 1, 2, 3

На 10.10.2019 г. /08:45 – 15:30 ч./ –  Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 12, 1, 5, 7, Александър Стамболийски 3, 15, 6, Борис Ганев 81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, Магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Васил Коларов 6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40, Г. С. Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Басаров 13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12, Ернст Телман 10, 6, 4, 5, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33. , 15, 37, 25, 17 къща , 23, 31, 29, 27, Кирил и Методий 3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13, Септември 3, 7, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9, Ю. А. Гагарин 2, 4, 18, 6, 14, 10, 12, Шишковвръх

На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петокладенци: Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, Крум Христов 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34

Община Гулянци  

На 08.10.2019 г. /12:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гулянци: Ал Стамболийски Цех За Дограма, 1 Изход Никопол, Ал Стамболийски 30, 53, 34, 45, 51, 49, 47, 32, 37, 29, 26, 33б, 33, 35, Асен Златаров 11, 8, 1, 3, 4, 2, 6, 5, 7, Баба Неделя 16, 8, 2, 5, 4, 3, 6, Бачо Киро 20, 16, 17, 14, Бузлуджа 2, В. Левски 83, 76, 90, 51, 55, 67, 106, 112, 104, 116, 77, 57, 92, 53, 69, 100, 85, 80, 73, 88, 98, 59, 74, 75, 84, 78, 65, 81, 63, 114, 102, 79, 94, 108, 82, 118, 71, 120, 110, 22, 24, 6, 15, 19, 20, 13, 10, 17, В. Петлешков 18, 15, 24, 9, 11, 26, 30, 17, 28, 13, 32, Вит 1а, 3, Вола 5, 2, 7, 5а, Възраждане 10, 5, 8, 1, 3, Г. С. Раковски 48, 34, 47, 44, 43, 55, 50, 30, 2, 51, 31, 46, 40, 57, 32, 42, 38, 53, 59, 36, 49, 45, 17, 4, 1, Ген Гурко 20, 6, 19, 15, 9, 7, 11, 3, 12 А, 4, 1, 13, 5, 2, 17, 21, 8, 12, Ген Скобелев 10, 24, 12, 19, 16, Георги Бенковски 36, 20, 9, 16, 8, 19, 18, 22, 12 А, 12, 17, Гецов Геран, Д-Р Александър Войников 3, Демокрация 9, 10, 6, 7, 2, 12, 4, Добруджа 3 3, 1, 2, 10, 8, 2 3, 3, 2 Г, Драва 3, 2, 5, 1, Дунав 3, 4, 1, 6, 2, Зора 6, 2, Иван Асен II I, 10, 8, 2, 1, 16, 12, 3, 17, 18, 14, 6, 29, 28, 3, 30, 31, 25, 27, Иван Вазов 14, 2, 26, 24, 16, 20, 6, 18, 22, 10, 4, Индустриална 17, 2, 16, 12, 18, 10, Индустриална Имот 18099. 401. 1 14, К-Н Г. Мамарчев 1, 3, 29, 27, 12, 11, 9, 6, 18, 31, 2, 26, 23, 21, 4, 24, Камчия 1, Кап. Петко Воевода 5, 1, 3, Карабоаз 8, 2, 6, Кирил и Методий 18, 23, 27, 20, 21, 10, 19, 25, 39, 14, 16, 15, Климент Охридски 2, 1, 3, Крайречна 2, 4, Любен Каравелов 6, 4, 1, 10, 2, 3, 8, Марин Дринов, местност Беглика Тп16, Тп16, Мизия 18, 3, 24, 22, 16, 5, 8, 20, 14, 8а, 10, 26, 4, 2, Милин Камък 3, 2, 4, 14, 7, 10, 12, 8, 5, 9, 6, 1, Московска 8, 7, 13, 12, 1, 6, 5, 11, 11а, 9, 3, 15, 2, 17, 16, Неофит Рилски 1, Никола Вапцаров 5, Никола Ракитин 17, 1, 12, 13, 7, 14, 23, 18, 11, 8, 5, 10, 4, 16, 20, 19, 2, 15, 21, 6, 25, 9, Николай Хрелков 3, 1, 2, 4, Оборище 6, 4, 3, 1, 10, 8, Опълченска 1, 4, 14, 20, 12, 2, 13, 12 А, 9, 6, 5, 23, 8, 27, 17, 19, 22, 25, 11, 21, 3, 7, 10, Осми Март 6, 4, 5, 1, 2, 12, 3, 8, 10, Отец Паисий 2, 12, 7, 10, 5, 13, 21, 15, 14, 1, 16, 19 А, 8, 17, 9, П. К. Яворов 5, 7, 2, 3, 1, 4, Панайот Волов 6, 10, 19, 11, 17, 13, 12, 9, 8, 14, 15, 27, 18, 4, Панайот Хитов 1, 13, 2, 4, 8, 9, 3, 5, 6, 11, Пеньо Пенев 19, 2, 14, 7 А, 18, 9, 13, 6, 4, 17, 10, 11, 8, 3, 12, 7, Перущица 10, 4, 12, 6, 2, 1, Петко Каравелов 3, 6, 9, 7, 8, 12, 2, 1, 4, 10, 5, 11, 14, Петър Берон 1, 4, 3, 2, Плевен 26, 29, 22, 27, 16, 21 А, 28, 23, 25, 14, 20, 32, 16 А, 24, 12, 30, 18 А, 34, Радецки 4, 6, 10, 5, 12, 2, Рила 8, 13, 7, 10, 5, 14, 1, 6, 12, 3, 2, 11, Родопи 2, Роза 20, Свобода 6, Симеон Йоргов 33, 1, 11, 29, 37, 4, 21, 39, 9, 10, 12, 15, 8, 3, 7, 23, 2, 27, 5, 13, 19, 14, 17, 6, Софроний Врачански 12, Средна Гора 11, 8, 9, 14, 10, 16, Стара Планина 8, 14, 4, 3, 6, 5, 2, 7, 1, Стефан Караджа 9, 18, 5а, 12, 14, 3, 7, 8, 13, 5, Страцин 2, 6, 4, 1, 8, 3, 1, 5, Тодор Каблешков 9, 4, 5, 7, 1, 3, 2, Трети Март 4, 4 А, 3, 1, Филип Тотю 3, 7, 1, 2, 9, Хаджи Димитър 3, 4, 1, 6, 9, 18, 16, 17, 28, 26, 24, 11, 12, 15, 13, 14, 22, 20, 19, Хан Кубрат 15, 14, 16, 18, 5, 6, 8, 25, 11, 7, 12, 2, 17, 27, 3, 19, 9, Хан Аспарух 10, 9, 13, 23, 2, 7, 6, 21, 19, 12, 8, 25, 5, 4, Хан Крум 3, 1, 7, 5, 4, 2, 6, Христо Ботев 9, 29 А, 19, 10, 4, 15, 31, 35, 13, 1, 8, 20, 12, 11, 26, 25, 22, 16, 21, 24, 7, 33, 5, 29, 2, 17, 37, 14, 23, 27, 3, 28, Цанко Церковски 2, 10, 1, 12, 14, 11, 4, 3, 9, 5, 8, 13, 7, Цар Калоян 8, 6, 4, 1, 2, Цар Симеон 14, 4, 9, 10, 2, 11, 1, 22, 16, 18, 27, 13, 29, 20, 15, 23, 5, 3, 17, 6, 8, 7, 19, 21, 12, 24, 27, Чайковска 2, 8, 10, 4, 6, 9, 7, 11, 3, 5, Шести Септември 8, 4, 10, 9, 6, 1, 12, 3, 14, 7, 2, Шипка 4, 20, 2, 6, 7, 12, Яне Сандански 14, 16, 7, 11, 17, 10, 5, 19, 3, 1, 21, 2, 23, 15, 20, 29, 18, 27, 9, Крайсело

На 08.10.2019 г. /12:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Милковица: Милковица

Община Долни Дъбник  

На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долни Дъбник: Ас Златаров 43, 46, 33, 52, 41, 48, 44, 51, 42, 39, 45, 49, 62, 37, 53, 58, 64, 35, 54, 36, 60, 40, 38, Вардар 7, 3, 2, 4, Вит 15, 19, 21б, 21, 7, 3, 9, 3а, Даме Груев 3, 1, Ламби Кандев 18, 18а, 9, 7, 16, Оборище 7, 5, 10, 8, 4, 3, Пирин 13, 3, 18, 8, 9, 17, 11, 12, 10, 2, 14, 16, 7, Рила 9, 10, 13, 11, 8, Ст. Заимов 20, 9, 23а, 24, 11, 1, 16, 18, 17, 28, 10, 13, 8, 22, 13а, 30, 15, 25, 4, 21, 1а, 23, 26, 12, 3, 14, 7

На 09.10.2019 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Долни Дъбник: Социално Включване Хр. Янчев 66, Ал Стамболийски 18, 23, 27, 19, 22, 23а, 25, 21а, 15, 14, 14а, 28, 26, 17, 21, 29, 30, 13, 16, 12, 24, 20, 36, 32, България 32, 35, 43, 41, 37, 34, 30, 40, 38, 36, 33, В Априлов 18, 6, 3, 16, 1, 5, 2, 14, 11, 8, 7, 9, 4, 12, 5а, 20, 10, 17, 30, 32, 22, 15, 28, 13, 34, 26, 24, В Левски 20, 24 2, №1, 22 2, 22 1, 1, 2, 22 Бл2, 22, 40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50, В Петлешков 2, 4а, 3, 4, 6, 2а, 1а, 1, Велчова Завера 24, 22а, 21, 31, 26а, 27, 23, 34, 17, 22, 28, 32, 25, 30, 26, Г Бенковски 37, 13, 21, 20, 39, 9, 25, 33, 36, 32, 22, 24, 11, 17, 26, 27, 15, 29, 19, 31, Г. М. Димитров 6, 17, 21, 17а, 37, 18, 33, 10, 19а, 43, 8, 18а, 15, 14, 19, 12, 43а, 31, 2, 25, 27, 16, 13, 41, 35, 4, 23, 28, 24, 53, 47а, 57, 55, 20, 51, 22, 45, 49, 26, 28а, 47, 9, 5, 11, 7, Ген Скобелев 37, 37а, 31а, 42, 11, 40, 27, 34, 24, 33, 25, 17, 52, 56, 20, 35, 15, 50, 22, 54, 18, 26, 29, 38, 48, 29а, 19, 21, 28а, 28, 23а, 32, 37б, 18а, 46, 30, 44, 36, 24а, 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41, УПИ 11, 70б, 70, 68г, 70а, Гео Милев 5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10, Д. Дебелянов 23, 9, 27, 17, 7, 15, 39, 37а, 13, 25, 21, 35а, 11, 39а, 13а, 31а, 35, 37, 29а, 31, 33, 19, 41, Захари Стоянов 37, 33, 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, 11, 3, 5, 7, 13, 9, 1, Любен Каравелов 1, Максим Горки 2, 1, 15, 4, 17, 10, 5, 7, 6, 19, 18, 12, 3, 8, Никола Обретенов 6, 2, 4, 8, Никола Петков 44, 63, 69, 50, 52, 65, 71, 40, 61а, 42а, 48, 42, 63а, 42в, 67, 73, 54, 75, 34, 38, 59а, 36, 59, Общ. Пд Нефт и Газ, П Волов 2, 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18, П. К. Яворов 2, 4, 3, 6, 1, Радецки 2, 12, 10, 8, Райко Даскалов 20, 50а, 21, 34а, 26, 28, 36, 13, 12, 14, 16, 19, 30, 18, 15а, 38, 50, 44, 17, 11, 32, 25а, 40, 22, 23, 48, 27, 15, 24, Хаджи Димитър 1, 3, 17, 8, 15, 6, 27, 19, 9, 21, 25, 7, 4, 5, 13, 2, Христо Смирненски 10, 34, 26, 23, 21, 24, 32а, 28, 30, 19, 32, Христо Янчев 90, 74, 89, 2, 67, 79, 61а, 66, 68, 71, 70, 73, 80а, 94, 88, 87, 82, 84, 91, 72, 96, 81, 75, 86, 63, 77, 85, 78, 76, 1, 66б, 65, 80, 92, 83, 61, 128, 149, 67б, 2, №2, 2144, 19

На 09.10.2019 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, 20а, 1, Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, 21, Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Братя Миладинови 2, 7, 5, 3, 4, 1, Васил Левски 1, 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, вила, Вит 3, 5, 1, 2а, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, 11, 8, 9, 3, 12, 7, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, 12, 12 Цър Пър, 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, 54, 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 12, 51, 40а, 53, 40, 42, 45, 57, 49, 59, 55, 47, 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, 6, Железничар 3, 1, Жп Блок 1, Жп Общежитие, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, 1а, 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, 7, 16, 28, 30, 4, 13, 21, 11, 9, 19, 15, 10, 25, 8, 2, 26, 6, 5, 14, 23, 18, 27, 28а, 17, 13а, 34, 21, 29, 36, 2а, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, 17, 20, 22, 15, 24, Илия Бешков 5, 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, 17, 21, 15, 19, 10, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, 15, 22, 24, 21, 20, 26, 19, 17, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, М-Ст Над Село, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, 12, Недю Личев 1, 3, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Перущица 2, 1, 3, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, 24, 25, 22а, 26, 22, Радецки 8, 11, 4, 10, 2, 6, 5, 7, 1, 3, 9, Район Жп Гара 9, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тимок 28, 36, 30, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, 39, 6а. , 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II, Кв 32, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, УПИ -Х, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Христо Ботев 7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, 9, Цветан Спасов 22, 20, 24, 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, 26, Ю. А. Гагарин 4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14, 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31, 13, Янко Сакъзов 1, 3, 5, 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18, Задчиталище, М-та Върбака, 8

На 09.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Къртожабене

На 09.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Плевен: 56722. 35. 726

На 09.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен

Община Искър  

На 07.10.2019 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Староселци: Васил Левски Сонда Пднг, Сонда Пднг

На 09.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Долни Луковит: Босилеградска 85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 38, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27, Братя Миладинови 23, 43, 32, 38, 10, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, Гео Милев 15, 13, 6, Георги Димитров 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 84, 82, 79, 78, 76, Гоце Делчев 30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32, Димитър Спасов 10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, Иван Вазов 4, 3, 5 къща , 1, Любен Каравелов 37, 27, Отец Паисий 7, 35, 27, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 13, 5, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23, Пирин 18, Хаджи Димитър 30, 42, 26, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44, Цар Симеон 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45, 1

На 11.10.2019 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Брегаре: Александър Стамболийски 43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26, Васил Коларов 9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7, Васил Левски 19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25, Георги Бенковски 11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5, Георги Димитров 126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, Георги Раковски 22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14, Димитър Благоев 55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, Искър 17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3, Кирил и Методий 11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21, Коста Златарев 7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3, Любен Каравелов 16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19, Несебър 31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5, Отец Паисий 31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9, П. Волов 17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17, Петър Берон 10, 24, 8, 26, 18, Пирин 1а, 5, 3, Пролетарска 3, 7, 1, 5, 9, Рила 22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18, Стара Планина 12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24, Стефан Караджа 3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7, Стопански Двор, Хаджи Димитър 6, 4, 8, Христо Ботев 14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 11.10.2019 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Плевен: Трите Бора 231

На 11.10.2019 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров 11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2, Александър Стамболийски 12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56, Асен Златаров 10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6, Байкал 9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5, Бал Езеро 3, 11, 7, 5, Батак 11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15, Бачо Киро 1, 2, Беласица 4, 1, 3, 6, Борис I 10, 4, 2, 6, 1, 5, Братя Рулински 19, 13, 29, 1, 17, 11, Будапеща 2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11, В Иванов 25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21, Васил Левски 1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18, Васил Петлешков 3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1, Витоша 7, 5, Волга 15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2, Г. Милков 13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5, Г. С. Раковски 1, 10, Гаврил Генов 5, 2, Генерал Скобелев 3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14, Гено Грънчарски 1, 2, Гео Милев 7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8, Георги Бенковски 13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3, Георги Димитров 4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, Георги Кирков 1, 9, 3, 11, 5, 7, Д-Р Петър Берон 5, 7, 11, 1, Д. Грънчаров 5, 4, 10, 2, 8, Д. Дебелянов 9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13, Д. Чинтулов 10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18, Драва 3, 6, 2, 5, 4, Елин Пелин 1, 4, Иван Вазов 2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5, извън регулацията Зърнобаза Слънчев Дар, Имот 000312, извън регулация, Искър 3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18, Йордан Йовков 4, 1, 2, Кайлъка 11, 2, 5, 4, 1, 3, Калето 5, 11, . 19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1, Кирил и Методий 12, Климент Охридски 2, 5, 3, Козлодуй 6, Кочо Честименски 4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32, Лев Толстой 4, 3, 7, 2, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Максим Горки 12, 15, 8, 17, Мест Баира, местност Ормана 235010, Митко Палаузов 14, 12, 6, 2, 1, 3, 4, Мончо Гетов 1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6, Н. Й. Вапцаров 16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, Неофит Рилски 11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4, Освобождение 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2, П Хитов 3, 1, П. Р. Славейков 2, Патриарх Евтимий 1, 2, 3, Петко Д. Петков 2, 6, 5, 3, 9, Петрини 8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6, Победа 1, 7, 2, Правда 7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5, Прага 5, 7, 1, 3, 2, 6, Преслав 4, 3, 2, Прещипа, Райко Даскалов 4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20, Райна Княгиня 3, Ракета 4, Св. Параскева 13, 5, 19, 2, Сергей Румянцев 17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4, Славянска 2, Софроний Врачански 5, 3, 1, Спас Дупаринов 7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10, Средна Гора 15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Стара Планина 1, 13, Стефан Караджа 7, 9, 1, 8, 10, 12, 2, Струма 9, 11, 3, 1, 7, Теменуга 3, 5, 7, 1, Трайчо Костов 1, Трети Март 29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1, Хаджи Димитър 11, 9, 7, 2, Хан Аспарух 1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9, Христо Ботев 42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30, Христо Михайлов 12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5, Христо Смирненски 22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37, Цанко Церковски 37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57, Цветан Гевезовски 10, 11, 5, 7, 1, 2, Черно Море 15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16, Чиган 1, 2, Шейново 1, 9, Шипка 13, 15, Яворов 3, 5, 7, 1, Яне Сандански 4, 2, 1, 3, 9

На 11.10.2019 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща , 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

Община Кнежа  

На 07.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Кнежа: Васил Априлов 17, 8, 16, 17б, 18, 10, 4, 21, 19, 9, 6, 5а, 20, 15а, 7, 11, 22, 24, 14, 5, 24а, 13, 12, 3, 6а, 15, 2, 1, Георги Димитров 8, 5а, 32, 1, 6, 1а, 28, 28а, 24а, 18, 26, 20, 30, 7а, 7, 12, 24, 14, 3, 16, 5, 7a, 10, 22, 26а, Иван Бонов 33, 39, 37, 8, 31, 27, 20, 12, 6, 41, 23, 45, 47, 43, 16, 10, 18, 4, 29, 35, 14, Охрид 16, Пею Тодоров 20, Стражин 5, 1а, 1, 3, Хаджи Димитър 56, Христо Смирненски 33, 26, 34, 22, 20, 39, 31, 16, 12, 32, 25, 29а, 29б, 38, 14а, 27, 24, 30, 18а, 14, 31а, 29, 28, 37

Община Левски  

На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Стежерово: Ал. Константинов 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Балкан 12, 8, 22, 14, Дунав 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Ив. Вазов 52, 54, 50, 39, Пирин 12, Сенко 3

Община Плевен  

На 07.10.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Вит 3, 5, 1, 2а, Дамян Пачев 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, Кирил и Методий 17, 21, 15, 19, 10, Тодор Пенчев 39, 6а. , 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, УПИ -Х, Христо Ботев 9

На 07.10.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Търнене: 10-ти Конгрес 11, 11-ти Конгрес 11, 16, 14а, 2, 5, 3, 1, 8, 12, 14, 6, 9, 7, Ал. Стамболийски 8, 15, 4, 5, 13, 6, 17, 7, 10, 9, 2, 3, 1, 11, Васил Априлов 11, 1, 3, 5, 8, 4, 2, 6, 10, 9, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 7, Л. Каравелов 6, Лато Лачев 11, 14, 18а, 12, 16, 4, 3, 7, 13, 5, 2, 20, 6, 18, 10, 1, 8, 9, Найден Рачев 4, 36, 16, 28, 14, 34, 22, 32, 12, 1, 13, 9, 26, 18, 2, 30, 25, 8, 10, 6, 24, 7, 3, 20, 5, 11, Страцин 1, Христо Ботев 4, 33, 28, 13, 18, 24, 21, 10, 23, 9, 25, 6, 12, 29, 16, 31, 11, 26, 30, 20, 8, 17, 22, 19, 14, Цанко Церковски 3, 3а, 13, 1, Ю. А. Гагарин 3

На 07.10.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Радишево: I – 280, XIII- 89 Кв. 34, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, Климент Охридски УО ТП 3, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Мир 3, 5, 2, 1, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Рила 1, 2, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гривица: Букурещ 4, 6, 7, 9, 1, 2, 3, Валтер Мъръчиняну 3, 5, 7, 12, 8, 10, 16, 6, 2, 4, 1, 14, Гео Милев 6, 4, 5, 8, 10, 2, 1, Георги Кирков 8, 16, 13, 2, 4, 13а, 12, 11, 10, 5, 6, 14, 9, Георги Кочев 15, 7, 17, 13, 3, 5, Димитър Благоев 2, Дунавия 3, 1, Изгрев 2, 4, Искър 11, 4, 15, 9, 11а, 13, 1, 7, 3, 2, 5, Любен Каравелов 1, 2, 6, 7, 4, 3, Майор Шонцу 3, 9, 6, 7, 9а, 5, 4, 1, 10, 2, 8, 8а, Москва 1, 7, 3, Подполк Николае Нанкович 1, Редник Грегоре Йон 8, 9, 2, 1, 6а, 11, 5, 3, 7, 10, 4, Христо Ботев 9, 2, 1, 7, 5, 3

На 07.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Браила 39а, 41, 37, 39, Десети Декември 112, 128а, 116, 118, 114, 132, 126а, 55, 128, 124, 130, 110, 59, 120, 126, 122, 57, 108, 132а, 53, К. Охридски/Карл Маркс/ 25

На 07.10.2019 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1

На 07.10.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Плевен: Кайлъка 345, 345, Ктп 510, Мара Денчева 345, Местн. Стража I, Месноста Стражата

На 07.10.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Плевен: Сторгозия 37, До Бл. 37, 38, 22

На 07.10.2019 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Асен Златаров 21, Генерал Скобелев 11, 8, 9, 3, 12, 7, Иван Вазов 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Тод. Христов 17, 20, 22, 15, 24, Митко Палаузов 12, Петко Р. Славейков 24, 25, 22а, 26, 22

На 07.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Атон 4, 3, Бяло Море/Н. Тинков/ 19, Васил Левски/Г. Димитр/ 164, 178, 168, 174, 176, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 53, 59, 124, 110, 55, 65, 112, 57, 116, 118, 63, 114, 122, 126, Коста Хаджипакев 13, 4, Свободата Дискотека Анаконда

На 07.10.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, До Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36

На 07.10.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Васил Левски 1, Вит, Георги Димитров 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, Дамян Пачев 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, Иван Вазов 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, Илия Бешков 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, УПИ II, Кв 32, Янко Сакъзов 1, 3, 5, Задчиталище

На 08.10.2019 г. /09:00 – 11:15 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 20а, Асен Златаров 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, Георги Димитров 12, 12 Цър Пър, Иван Винаров 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, Любен Каравелов 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, Перущица 2, 1, 3, Хаджи Димитър 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Цветан Спасов 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, Янко Сакъзов 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18

На 08.10.2019 г. /09:00 – 13:15 ч./ –  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10

На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13

На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Браила 4, 3, 5, 7, 12, К. Охридски/Карл Маркс/ 9, 11, Москва 11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 ТП 282, 15а, 31, 21, Републиканска 19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23, Русе/Д-Р Бешев/ 36, 46, 42, 44, Сергей Румянцев 3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6, Спартак 5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 на Тп282 Клон Б, 1, 7, 2, Христо Ясенов 5, 3, 1

На 08.10.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Вит 15, Индустриалназона, 3, Склад, 4, Георги Кочев 84, Индустриална Зона

На 08.10.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Плевен: Искър 5, 1, 3

На 08.10.2019 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, Дамян Пачев 12, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Тимок 28, 36, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Христо Ботев 7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, Ю. А. Гагарин 4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14

На 08.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Вит 3, Георги Кочев 88, Индустриална Зона Склад, Северна 1

На 08.10.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Георги Кочев 90, 88, 94

На 09.10.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: вила, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, Георги Димитров 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, М-Ст Над Село, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Тимок 30, Ю. А. Гагарин 13

На 09.10.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Автогара Север, Бивша Автогара Север, Вит 10, Георги Кочев 88, 161, Индустриална Зона Бивша Автогара Север

На 09.10.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Плевен: *Градска Градина*, І-Кв. 381а Градска Градина, Ал. Стамболийски 4, Възраждане Кафе, 7, ТП 300, Костница Вечния Огън, Градска Градина, Пионерски Дом, В Градска Градина, Градскаградина, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 160, 81, 81а, 79, Дна, Градскаградина

На 09.10.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю. А. Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31

На 09.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Бохот: 1-ви Май 3, Ал. Стамболийски 31, Васил Левски 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Мусала 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Рила 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 31, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Христо Ботев 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26

На 09.10.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Гренадирска 71, Дунав 9, 11, 13, Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 26, 28, 22, 5, 24, 3, 32, 18, 20, Панайот Хитов 6, 5а

На 09.10.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 15, 17, 23, 15 Еделвайс, 6, 2, Иван Вазов 15, Освобождение 2, Парашкев Цветков 38, Цар Борис III 2

На 10.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Плевен: 22-ри Септември 11, Дружба 215, Задбл. 216, 217, 216, Д-Ба Търговски К-С, До216, Търговски К-С, 215, 216, 217, До215, 216а, 211б, К-С Дружба До Бл 217 Вх Г

На 10.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Жп Блок 1, Жп Общежитие, Район Жп Гара 9, 8

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Витоша 1б, 1, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Димитров 6, 3, 8, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Люлин 9, 5, 7, 1, Н. Й. Вапцаров 2а, 2, 1а, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, Тодор Луканов 5, 3, 1, Шипка 1, 2

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Радишево: Аврора 3, 6, 4, Атон 5а, 10, 8а, 6, 30, 3, 8, 12, 7, 1, 34, 14, 5, 28, 4, 32, Васил Априлов УО ТП 10, Върха ПИ 029026, Драва 22, 13, 7, 15, 19, 32, 6, 9, 14, 25, 5, 10, 12, 23, 24, 17, 36, 3, 11, 21, 34, 8, 20, 28, 30, Емине 1, 4, 5, 8, 2, 6, 3, Ивайло, Кирил и Методий Център, местност Върха, Николай Ракитин 1, Пероника 14, 16, 13, 14а, Прилеп 3, 4, 17, 11, 7, 1, 13, 2, 5, 19, 9, 16, Родопи 5, 12, 11, 1, 18, 15, 8, 20, 10, 9, 22, 7, 17, 3, 6, 19, 16, Стража Върха, УПИ -XVIII-611 Кв 23

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Антим Първи 20, 32, 14, 44, 38, 1, 42, 16, 40, 13, 8, 25, 6, 15, 34, 12, Димитър Пападжаков 1, Иларион 7, 9, Марагидик 8, 3, 6, 4, Стара Планина 17а, 6, 4, 2а, 1, 17, 5, 3, 11, 2 А, Шейново 27, 26, 12, 28, Юмрукчал 1

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Къшин: Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 15, Улично Осветление, Преслав 12б, 14, 1, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, УПИ -XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25

На 10.10.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Плевен: Ал. Стамболийски 14, 14 Тп158, 7 Партер, 11, 14, 7 Ст, 9а, 7, 9, 19, 15, Гевгели 5, 15а, 4, 12, 1, 6, 15, 13, 10, 16, 3, 14, Кала Тепе 1, Кратово 10 Ат, 10 Гж, 6, 6 Гж, 10, 2, 2 Ат, 1, 8, Кресна 9, 3, 5, 1, 13 Тв, 7, 4, 13, 11

На 10.10.2019 г. /12:00 – 17:00 ч./ –  Плевен: Битоля/А. Дервишев/ 10, 12, Георги Кочев 73, Македония 8, 1, Неофит Рилски 22, 18, Панайот Волов 6, 6а, 19а, 10а, 2, 13, 19, 3, 7, 9, 15, 10, 11, Пирин 26, 33, 31, 24, 33а, Тодор Каблешков 9, 11, 12, 4, 1, 2, 5, 7, 10, 13, 8, 14, 6, Цоню Матев 3, 1

Община Пордим  

На 11.10.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Пордим: Ал Стамболийски 1, Вапцаров 5а, 7, 2, 5, 4, Дренска 9, 18, 13, 10, 8, 4, 14, 16, 1, 5, 8а, 7, 6, 11, 20, 2, Зора 5, 2, 7, 4, 1, 11, 9, Климент 23, 16, 19, 17, 21, 18, Неофит Рилски 7, 3, 9, 5, 15, 11, 13, Славейков 21, 17, 19, 14, 15, 23, Солун 2, 3, 2а, 11, 5, 4, 9, 1, 7, Христо Ботев 30, Христо Смирненски 8, 4, 2, 4а, 6, Цанко Церковски 1а, 2, Централна 38, 27, 42, 32, 36, 44, 40, Шипка 7а, 4, 7, 5, 3, 1, 9, 2, Кв. 71 УПИ – XI

На 11.10.2019 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Пордим: Вапцаров 9, Димчо Дебелянов 3, 16, 14, 10, 5, 6, 4, 12, 2, 1а, 8, 1, Климент 39, 26, 37, 33, 29, 20, 31, 22, 35, 24, 25, 27, Марин Дринов 5, 7, 1, П. К. Яворов 13, 1, 11, 5, 15, 2, 3, 4, 10, 8, 7, 14, Христо Смирненски 7, 12, 18, 10, 9, Цанко Церковски 6, 14, 10, 8, Тп-25

Община Червен бряг  

На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Бресте

На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Реселец: 375030, Акация 3, Б Клен 2, 3а, 4, 5, 6, Баба Тонка 2, 1, Балканска 8, 6, 1, 4, 5, 3, 2, Безименна 4, 1, 2, Белилото 1, 4, 6, 8, 2, 2а, 5, 3, Бор 3, 11, 5, 2, 1, 9, 13, 7, 15, Босилек 2, Воденицата 3, 2, 1, Г Поляна 4, 6, 5, 2, 12, 3, 14, 8, 1, Голеж 2, 1, Горска 2, 1, Гробарска 3, 5, 1, 9, 2, 7, 11, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, 1, 3, 2, 2а, Девети Май 26, 22, 28, 20, 14а, 12, 14, 10, 2, 4, 6, 16, 8, Дзс Комуна 11, 3, 5, 7, 9, 1, 23, 19, 8, 27, 21б, 4, 2, 21, 25, 29, 6, 15, 1, 21а, 13, 10, 17, Дружба 14, 5, 2а, 9, 19, 11, 4, 6, 8, 13, 3, 23, 2, 10, 7, 16, 18, 21, 15, 1, 25, 17, 37, 22, 41, 39, 33, 27, 24, 47, 20, 29, 35, 45, 49, Здравец 3, 1, Иван Христов 54, 46 Офис Кт, 32, 52, 30, 44, 27, 33, 29, 48, 37, 43, 40, 50, 41, 36, 39, 3, 28, 47, 26, 23, 34, 38, 25, 42, 56, 45, 51, 31, 48а, 46, 35, 49, 20, 12, 1, 10, 13, 18, 8, 9, 11, 22, 15, 6, 19, 14, 5, 4, 3, 21, 7, 16, 17, 24, 53а, 57, 56, 62, 60, 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, 82, 90, 76, 75, 89, 79, 85, 69, 84, 88, 86, 77, 3, 71, 80, 81, 83, 87, 73, Искър 17, 5, 1, 33, 16, 11, 15, 23, 22, 20, 27, 6, 9, 21, 13, 2, 12, 4, 24, 25, 7, 14, 19, 10, 30, 29, 31, 32, 26, 34, 28, 33, Каймаков 1, 8, 6, 2, Капна 11, 2, 13, 4, 6, 5, 9, 16, 32, 44, 20, 38, 18, 15, 8, 7, 14, 10, 40, 30, 11а, 12, 34, 36, 3, 22, 1, Латинка 7, 1, 3, 5, Люляк 4, 6, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, 3, 27, 9, 11, 25, 7, 4, 23, 17, 2, 15, 13, 21, 19, Младост 3, 7, 5, 2, 4, 1, Могилата 1, Опанец 2а, 16, 8, 5, 20, 18, 4, 10, 3, 6, 12, 7, 14, 2, 9, 11, 13, 15, 21, 28, 30, 24, 26, 27, 17, 20, 22, 34, 19, 25, 32, П Димитров 5, 3, 13, 2, 4, 19, 7, 11, 1, 9, 17, 6, 15, Победа 29, 23, 3, 17, 31, 13, 19, 27, 33, 1, 7, 11, 25, 5, 15, Поройна 2, 3а, 1, 4, 3, 11, 7, Пробуда 12, 6, 5, 10, 1, 8, 3, 2, 4, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 2, 4а, 8, 6, 10, 12, 12а, 4, 14, 16, 22, 18, 20, 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, 44, 54а, 56, 62, 60, 58, Свобода 13, 14, 15, 12, 10, 4, 6, 8, 7, 5, 3, 11, 2, 9, 1, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 33, 48, 29, 66, 31, 25, 60, 35, 46, 50, 58, 37, 39, 23, 52, 56, 64, 54, 62, 27, 34, 15, 44, 32, 17, 30, 36, 38, 21, 11, 19, 9, 13, 28, 42, 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Теменуга 9, 1, 3, 7, 5, Тодор Попов 2, 14, 22, 16, 21, 17, 3, 8, 11, 12, 19, 9, 13, 6, 4, 20, 7, 18, 15, 5, 24, 10, 23, 23а, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Церовица 1, Челник 6, 2, Явор 2, 4, 3, 1, УО ТП 10, Профилакториум

На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Горник: Бузлуджа 23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23, В Левски 7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6, В Пеева 14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12, Делницата 096005, Искър 5, 3, 7, 9, Йордан Даскалов 3, 5, 1, Ком 1, 4, 2, Марица 3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15, П К Яворов 18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а, Пенков Остров, Петко Хр Петков 39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15, Първа 1, Райко Даскалов 5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4, Тринадесета 4, 2, 3, 8, 6, 1, Христо Цветков 4, 10, 2, 2а, 8, 6, Четиринадесета 2, 13, 11, Шестнадесета 2, 4

На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък вила, М-Ст Езерото, Луковитскикантонтп82

На 10.10.2019 г. /10:00 – 12:15 ч./ –  Реселец: Акация 3, Безименна 4, 1, 2, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, Дружба 49, Иван Христов 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Явор 2, 4, 3, 1

На 11.10.2019 г. /00:00 – 16:15 ч./ –  Чомаковци: 59-та 9, 8, 6, 7, 10, 5, 62-ра 6, 8, 11, 1, 4, 9, 3, 5, 7, 2, 10, 63-та 1, 2, 3, 64-та 3, 4, 5, 65-та 5, 10, 1, 4, 2, 8, 7, 12, 66-та 2, 3, 67-ма 4, 2, 69-та 2, 4, 3, 1, 70-та 4, 1, 3, 6, 2, 71-ва 2, 8, 1, 3, 4, 72-ра 3, 1, 74-та 8, 10, 6, 75-та 6, 7, 1, 2, 3, 5, 8, 4, 78-ма 7, 14, 5, 16, 3, 1, 4, Асен Златаров 18, 10, 14, 12, 7, 11, 16, 9, Дружба 2, 4, 5, 6, 1, 8, 3, Иван Вазов 15, 10, 23, 13, 9, 16, 8, 17, 7, 19, 18, 21, 12, 14, 20, Тринадесета 1, Христо Ботев 62, 72, 57, 59, 61, 74, 75, 69, 71, 78, 53, 55, 51, 70, 66, 60, 68, 76, 63, 64, 67

На 11.10.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Дядо Иван Комитата 4, 6, 3, 1, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 13, 15, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Христо Смирненски 3, 6, 1, 2

На 11.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, Ал Стамболийски 6, 5, 4, Асен Златаров 10, 5, 6, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Девети Май 3, 8, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 4, 6, 3, 1, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Странджа 5, 3, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю. А. Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP