Home / НОВИНИ / ЛОВЕЧ (page 30)

ЛОВЕЧ

С гражданско поклонение и панихида в Ловеч ще бъдат отбелязани 182 години от рождението на Васил Левски

С гражданско поклонение и панихида в Ловеч на 18 юли ще бъдат отбелязани 182 години от рождението на Васил Левски. В 10.00 часа пред паметника на Апостола в село Къкрина граждани ще се преклонят пред личността и делото му. Програмата е на Народно читалище „Васил Левски – 1924 г.“ – с. Къкрина, и ще бъде в двора на Къкринското ханчe.Панихида за Левски ще бъде отслужена в храм „Успение Богородично“ в кв. „Вароша“ в Ловеч от 17.30 часа. След това ще се състои гражданско поклонение пред паметника на Апостола в града, а от 18.45 часа е предвиден спектакъл на Николина Чакърдъкова и Неврокопски танцов ансамбъл. Изявата е на сцената в Ловешката средновековна крепост, входът е свободен. При лошо време спектакълът ще е в Драматичен театър – Ловеч.През целия ден музеят „Васил Левски“ ще е с безплатен вход за посетителите.

Филми с награди от КАН в третото издание на София Филм Фест в ЛОВЕЧ . Начало 26 юли


И през 2019 година Арт Фест/София Филм Фест включва ЛОВЕЧ като една от важните дестинации, в които се случва „София Филм Фест на път“. Прожекциите се реализират в КИНО „КОСМОС” – Ловеч, в партньорство с Община ЛОВЕЧ и с подкрепата на веригата киносалони Europa Cinemas.

*

Програмата стартира на 26 юли (петък) в 18.00 часа с филма, който спечели „Златна Палма“ от КАН’18 – „ДЖЕБЧИИ“, а негов режисьор е японският майстор Хирокадзу Корееда. След една от специалните си акции из магазините, Осаму и неговият син откриват малко момиченце, зъзнещо в студа. Първоначално жената на Осаму отказва да приюти момиченцето, но се съгласява да се грижи за малката, след като разбира с какви трудности се сблъсква ежедневно. Въпреки че семейството е бедно и едва изкарва пари за прехраната си чрез дребни кражби, то е щастливо заедно, докато един неочакван инцидент не разкрива тайни, които ще подложат на изпитание семейните връзки…

*

В събота27 юли, програмата продължава отново от 18.00 часа с КАПЕРНАУМ на ливанската  режисьорка Надин Лабаки, носител на наградата на журито от Кан 2018, номиниран за най-добър чуждоезичен филм за наградите „Оскар“ и „Златен Глобус“.Капернаум“ разказва за живота на 12-годишния Зейн, който решава да съди родителите си за това, че са го създали и са го оставили на този свят, при положение че не могат да се грижат за него, дори не могат да му дадат любов. Битката на това наранено момче, чиито родители не са се справили със задачата си, отеква като писък на всички пренебрегвани от системата. Това е универсално обвинение, видяно през едни честни очи.“ Надин Лабаки

*

Една от важните творби с подписа на Вим Вендерс е ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД” – прожекцията стартира в 18.00 часа в неделя, 28 юли. Филмът проследява последствията върху живота на писателя Томас (в ролята Джеймс Франко), който неволно убива дете в автомобилна катастрофа. Ще съумее ли той да превъзмогне случилото се? Инцидентът оставя траен белег в съзнанието на Томас, а играе и важна роля в развитието му като писател. Вендерс описва филма като „съкровена драма, разказваща историята на един човек, който след като преживява травматичен шок, поглежда на живота с други очи”. Зад амбициозната продукция на Вендерс застават Германия, Швеция, Норвегия, Канада, Америка и Франция. Сценарият на Бьорн Олаф Йоханесен, с когото режисьорът се запознава на фестивала в Сънданс преди години. Освен Джеймс Франко, Вендерс кани в актьорския екип Шарлот Генсбур („Нимфоманка”, „Меланхолия”, „Антихрист” на Ларс фон Триер), както и Рейчъл Макадамс.

*

Понеделник е денят на прочутия ирански режисьор Джафар Панахи за публиката на третото издание на „София Филм Фест в Ловеч“ – прожекцията на новата му творба „ТРИ ЛИЦА“, удостоена с наградата за най-добър сценарий в Кан 2018, започва от 18.00 часа на 29 юли. Известната актриса Беназ Джафари вижда видео апела на едно момиче от провинцията, което има нужда от помощ – семейството ѝ не приема тя да учи актьорско майсторство в Театрална академия в Техеран. Беназ прекъсва снимките на новия си филм и се свързва с режисьора Джафар Панахи, за да може с негова помощ да реши проблема на младото момиче. Джафари и Панахи пътуват до северозападната част на страната, където ги очакват забавни срещи с очарователните местни хора от планинското градче, в което живее момичето. Но градските гости скоро разбират, че защитата на дългогодишните традиции е също толкова важна, колкото и местното гостоприемство…

*

Във вторник, 30 юли, от 18.00 часа, „София Филм Фест в Ловеч“ ще представи един шедьовър – СОЛТА НА ЗЕМЯТА – филм на режисьора Вим Вендерс и Жоао Рибейро Салгадо, с номинация за „Оскар” за документален филм, със специална награда на журито и с наградата на Екуменическото жури в програмата „Особен поглед” на Кан 2014. Документалният портрет на фотографа Себастиао Салгадо, чието творчество разкрива неотслабваща вяра в човешката цивилизация, е представен чрез дългогодишната му кариера като фотожурналист. През последните 40 години Салгадо обикаля континентите, следвайки непрестанно променящото се човечество. Той става свидетел на някои от най-важните събития от близката ни история: международни конфликти, глад и изселване. Покъртителните му снимки на човешки трагедии са представени из целия свят. Животът и работата на Себастиао Салгадо са представени от сина му Жулиано, който го придружава при последните му пътувания, и от Вим Вендерс, който също е фотограф и любител на черно-белите снимки. 

*

Няма да пропуснем да поставим акцент и върху новия филм на Аличе Рорвахер – ЩАСТЛИВИЯ ЛАЗАРО, с награда за най-добър сценарий от Кан 2018 и още десетки отличия в цял свят. Филмът е разказ за срещата между Лазаро – млад селянин с добро сърце и Танкреди – млад благородник с безумно богато въображение. Животът в изолираното градче Инвиолата е подвластен на ужасната маркиза Алфонсина де Луна – цигарената кралица. Когато Танкреди моли Лазаро за помощ в организирането на собственото му отвличане, между двамата се създава здрава връзка. Този странен и нетипичен съюз е шанс за Лазаро и се превръща в ценно приятелство, което ще го накара да потърси отново Танкреди. Селското момче попада за първи път в големия град и прилича на фрагмент от миналото, загубен в модерния свят… Филмът може да бъде видян в Ловеч на 31 юли (сряда), от 18.00 часа.

*

Избрахме специалната ПРЕДПРЕМИЕРНА прожекция на едно от най-новите български заглавия ИРИНА – пълнометражен дебют на режисьора Надежда Косева, и с този филм ще закрием ТРЕТОТО издание на „София Филм Фест в Ловеч на 1 август (четвъртък) в 18.00 часа.

Ирина живее в малък миньорски град и работи в крайпътна кръчма. В един и същи ден мъжът ѝ е осакатен в злополука, а тя – уволнена от работа. За да спаси семейството си, Ирина решава да стане сурогатна майка – да износи детето на непознати хора срещу заплащане. Постепенно тя ще открие какво значи да обичаш и да прощаваш…

Очаквайте специален гост – авторът на филма Надежда Косева ще бъде на разположение за разговор с публиката след края на прожекцията!

*

София Филм Фест в ЛОВЕЧ е част от мащабния кинопроект, който екипът на Арт Фест разработва и реализира от 2009 година. Той включва международния кинофестивал „София Филм Фест” с издания в София, Бургас,  Пловдив и Варна, регионалните издания на СФФ – в над 20 града, които бяха реализирани през последните години като част от международния проект „Операция Кино” (обща инициатива на фестивалите в София, Истанбул, Сараево и Клуж), и младежкото издание на фестивала – „СФФ за учащи”.

Очакваме Ви на Кино в КИНО „КОСМОС” – Ловеч!

23-годишен мъж от Ловеч е задържан заради канабис

В РУ Ловеч за срок до 24 часа е задържан 23-годишен мъж от града след като на 17 юли около 00.15ч. в ж.к. «Младост», при извършен му личен обиск е установено, че държи в дрехите си лист хартия съдържащ зелена на цвят тревиста маса – канабис.  По случая е образувано досъдебно производство и работата продължава.

Катастрофа до Брестница

На 16.07.2019 год. около 17.26 часа  на  ПП I-4 в района на с.Брестница, лек автомобил „Мазда-6“  управляван от  19-годишно момиче от Троян е навлязъл в насрещната лента за движение , където е последвал удар с  товарен автомобил „Ман“ с ремарке. В резултат на сблъсъка младата шофьорка е с охлузвания и леки наранявания, пробата за алкохол на двамата водачи е отрицателна. На 19-годишната троянчанка е съставен акт за нарушение на ЗДВП.

Спират водоподаването за кв. „Младост“ и вилна зона „Бабаковец“ в Ловеч

Поради авариен ремонт ще бъде спряно водоподаването за кв. „Младост“ и вилна зона „Бабаковец“ както следва:

На 17.07.2019г. от 09.00ч. до 17.00ч.

На 18.07.2019г. от 00.00ч. до 06.00ч. .

На 18.07.2019г. от 09.00ч. до 12.00ч.

Ясно е как разполагат масите на заведенията след ремонта на пл.“Т. Кирков“ в Ловеч

Във връзка с приключване на ремонта на пл. „Тодор Кирков“ и прилежащите му пешеходни пространства, Общинската администрация в Ловеч изготви схема за разполагане на места за консумация на открито към заведенията за обществено хранене, разположени в зоната на ремонта. Местата са отбелязани в розов цвят.

Заявленията за разрешения за поставяне на преместваеми обекти – места за консумация, в определените зони ще се приемат по досегашния ред.

 

Кметът на Община Ловеч поздрави Ловчанския митрополит Гавриил по повод рождения му ден

Кметът на Община Ловеч поздрави Ловчанския митрополит Гавриил по повод рождения му ден

Кметът на Община Ловеч Корнелия Маринова изпрати на 16 юли поздравителен адрес до Негово Високопреосвещенство Ловчански митрополит Гавриил по повод рождения му ден. Адресът, заедно със скромен подарък, бе връчен от заместник-кмета Даниел Колев. В посланието се казва: „На 18-ата година от водачеството на Ловчанската епархия  Вие може да се похвалите с много успешно завършени проекти. След построяването на новия катедрален храм „Св. св. Кирил и Методий“ се откриха нови хоризонти за Вашата мисъл и дейност. Никак не е случайно, че тази есен в Ловеч отваря врати първото  начално общообразователно православно училище. Това е нова възможност за децата да тръгнат по пътя на Христовите добродетели, като вяра, любов, милосърдие, състрадание.“

Митрополит Гавриил е роден на 16 юли 1950 година в град София със светското име Цветан Методиев Динев. Живее с родителите си в Чехословакия  (1953 – 1966), където завършва основно образование. Завръща се в България и в 1969 г. започва да учи във Висшия институт по архитектура и строителство, който завършва в 1973 година.

По време на следването си се запознава с епископ Партений Левкийски, който става негов изповедник и му оказва силно влияние. В 1973 година се премества да живее в Клисурския манастир „Света Петка“ край Банкя, а на 27 декември 1979 г. в манастира е подстриган в монашество с името Гавриил. На 19 октомври 1998 г. в Рилския манастир е ръкоположен в епископски сан с титлата „Макариополски“ и е назначен за викарий на софийския митрополит. На 21 януари е избран и на 28 януари 2001 г. е канонически утвърден за ловчански митрополит. Почетен гражданин e на Ловеч от 26 март 2015 г. „За личностен принос и заслуги за духовното развитие и израстване на град Ловеч“.

Община Ловеч, пресцентър

16.07.2019 г.

49 нарушения свързани с неправилно паркиране в Ловеч за седмица

49 нарушения свързани с неправилно паркиране и престой на МПС са констатирали за седмица ловешките пътни полицаи. Съставени са 7 акта и 41 глоби с фиш.

Полицейски операции за периода от 08 до 15 юли в Ловешко:

РУ Луковит – през седмицата полицейските служители са обходили 12 населени места на територията на обслужваната община, извършили са проверка на 189 лица и 178 МПС, като са установили 108 административни нарушения, за които са съставили 8 акта и 97 глоби с фиш.

РУ Тетевен –  проверени са 215 лица и 179 МПС, 8 търговски обекти и 2 места за подслон, като за констатирани нарушения полицейските служители са съставили 21 акта, наложили са 69 глоби по фиш и са посетили 26 сигнали.      

РУ Троян – при полицейска операция проведена през вчерашния ден служители на местното РУ  са извършили проверка на 39 лица и 27 МПС и са съставили 4 акта и 17 глоби с фиш.

Рязко покачване на заболяемостта в Ловеч

През последната  седмица  заболяемостта от ОРЗ за гр. Ловеч е 18,28  на 10 хиляди, при 6,09 за предходната седмица.  Средната заболяемост от ОРЗ за страната е 24,80  на 10 хиляди. За периода 08.07.2019 – 14.07.2019 година включително на територията на област Ловеч са регистрирани следните заразни заболявания и са предприети противоепидемични мерки както следва: Скарлатина– 1 сл. за Троян – дете  на 4 г. от ДГ „Здравец”. Изследвани са 25 контактни, едно от децата е с положителен резултат и е  отстранено от детското заведение с предписание. Гастроентероколит – 1 сл. за гр. Ябланица – дете на 1 г и. 6 мес. Хепатит А – 1 сл. за  Ловеч и 1 сл. в Угърчин. Хепатит С –1 сл. за с. Бели Осъм  86 г. Ехинококоза – 1 сл. за с. Дерманци на 51 г.

Заседават постоянните комисии на Общински съвет – Ловеч

Постоянните комисии на Общински съвет – Ловеч, ще заседават на 16 и 17 юли 2019 г. (вторник и сряда).  Във вторник се събират три комисии, останалите седем се събират в сряда.

Първа от 14.00 часа на 16 юли ще заседава постоянната комисия по здравеопазване с председател д-р Силвия Дулева, която ще разгледа четири точки. От 15.00 часа се събира комисията за децата, младежта, спорта и НПО с председател Росица Маринова, която има да разглежда три точки. От 16.00 часа заседава комисията по образование, култура, вероизповедания и международно сътрудничество с председател Иво Райнов. В нейния дневен ред има пет точки.

Първа на 17 юни от 10.00 часа се събира постоянната комисия по общинска собственост, устройство на територията, комунални  дейности, екология и транспорт с председател  Ангел Заимов. Членовете на комисията ще разгледат 21 точки. От 11.00 часа се събира постоянната комисия по  икономическа политика, туризъм и  приватизация с  председател Димитър Димитров, ще разгледат 19 точки. От 13.00 часа ще работи постоянната комисия по социална, демографска и жилищна политика с председател Станимир Стоянов, тя  в дневния ред има 11 точки.  Пак от 13.00 часа, но в кабинета на общинския съветник, се събира постоянната комисия по жалби и контрол на решенията на Общински съвет и мониторинг на  обществени и възлагателни поръчки с председател Васил Василев – тя има шест точки. Постоянната комисия по обществен ред, сигурност и опасност на движението с председател Иван Иванов ще заседава по  седем точки от 13.30 часа в кабинета на общинския съветник. От 15.00 часа ще заседава постоянната комисия по бюджет,  финанси и европроекти  с председател Петко Петков – имат девет точки. Последни от 16.00 часа в заседателната зала се събират членовете на комисията на Венцислав Петрушев,  комисия по развитие на селските райони, земеделие и гори,  която ще разгледа девет точки.

Ето по-важните теми в проекто-дневния ред на комисиите:

  1. Информация за текущото изпълнение на бюджета на Община Ловеч за първото шестмесечие на 2019 година.
  2. Приемане на отчет за изпълнение на решенията на Общински съвет-Ловеч, към 30 юни 2019 г. и решения, останали за наблюдение през предходни отчетни периоди.
  3. Приемане на отчет за дейността на Общински съвет – Ловеч, и неговите комисии  за първото шестмесечие на 2019 година.
  4. Отчет-анализ на РУ „Полиция” – Ловеч, през първото шестмесечие на 2019 година.
  5. Отчет за дейността на отдел „Контрол и сигурност“ и Звено СОО за периода 01.01.2019-31.06.2019 г.
  6. Именуване на пешеходен мост над р. Осъм, свързващ пл. “Екзарх Йосиф“ с ул. “Васил Левски“, с името „Богоявленски мост“.
  7. Отдаване под наем без публичен търг или публично оповестен конкурс за срок от 10/десет/ години на „Сдружение Танцьорите“ гр. Ловеч на недвижим имот-частна общинска собственост, представляващ помещение с площ от 181 кв.м. и помощни помещение с площ от 62 кв.м, находящи се на адрес: гр. Ловеч, ул. “Маестро Камен Луков“ № 4-6, за културна дейност.
  8. Приемане на дарение от Ерфурт-Германия, Столица на провинция Тюрингия, Градска управа, на 4 броя МПС  и предоставянето им  съгласно волята  на дарителя за ползване.
  9. Почистване на земеделски имоти  с цел, задоволяване с дърва за огрев на местното население.

Културно-образователен център с музейна сбирка „Д-р Васил Радославов“ беше открит в Ловеч

Културно-образователен център с музейна сбирка „Д-р Васил Радославов“ беше открит днес в кв. „Вароша“ в Ловеч. Поводът е 165-годишнината от рождението и 90-годишнината от кончината на видния политик, роден в Ловеч, а инициативата е на фондациите „Стефан Нойков“ и „Shapdiz“.

Целта на центъра е да бъде предоставено пространството на младите хора от града и региона, където да се запознаят с историята на д-р Васил Радославов. Това каза пред медиите Стоянка Златева от фондация „Стефан Нойков“ .  Тя  добави, че ще си партнират с ловешката библиотека и имат сключен и договор за сътрудничество с Шуменския университет „Епископ Константин Преславски“. Преподаватели  ще участват в организирани в културно-образователния център семинари на различни теми.

На откриването на Центъра присъства  Паоло Джулини, правнук на д-р Васил Радославов.

 „Много съм развълнуван, тук съм от името на роднините на Васил Радославов и за на нас е много важен момент, защото се борим не само да има хубави спомени за един политик, който е бил забравен и много грешни неща са написани за него, много фалшиви новини за неговата политика и знание. Всичко, което той направи, е да развива либерализма – един идеал, който все повече го забравяме в Европа. По този начин се опитваме и да развиваме неговите идеи и ценности, които могат да показват какво наистина означава развитие на либерализма и демокрацията в Европа. Това е и причината да мислим за него, неговата политика, неговата история и идеята за развитие на България и Европа“, заяви Джулини.

Д-р Васил Радославов е  роден на 15 юли  и тази година се навършват 165 години от рождението и 90 години от смъртта му. Това припомни Стамат Узунов от фондация „Стефан Нойков“  и подчерт, че  Радославов е човек с 40-годишен стаж в политиката на България, три пъти е бил министър-председател, най-младият министър-председател. „Три пъти е съден и три пъти амнистиран. Той е блестящ диамант в нашето българско Възраждане, последовател на Васил Левски, от когото е получил подкрепа за образованието си„, каза още  Узунов.

В експозиция, подредена в културно-образователния център, могат да се видят моменти от неговото развитие, участие в политиката, бил и поет под псевдонима Люляков.

В Ловеч се проведе първата от поредица консултации за програмен период 2021-2017

Областният управител на област Ловеч Ваня Събчева бе днес символичен домакин на първата от поредица консултации относно визията за регионално развитие през новия програмен период 2021-2027. Срещата бе организирана от МРРБ с участието на Международната банка за възстановяване и развитие и протече в две части.
В първата участваха представителите в Регионалния съвет за развитие на Северозападна България, а във втората – с представители на общини, бизнес и НПО.
„Благодаря за Вашето присъствие, то е много важно за стратегическите консултации относно Визията за регионално развитие през новия програмен период и механизма за изпълнение на интегрираните териториални проекти. Партньорството между всички заинтересовани страни е от решаващо значение за провеждането на успешна политика по регионално развитие. Подготовката на новия програмен период 2021-2027 г. на европейско и национално ниво открива нови перспективи за промяна в политиката на инвестициите, свързани с въвеждането на нов регионален подход на въздействие и инвестиции в интегрирани мерки“, каза при откриването на срещата Събчева. По думите й тези мерки се предвижда да бъдат съобразени със спецификата на регионите, насърчаване на партньорството между общини, области и региони. Поставена е и нова цел на политиката на сближаване – „Европа по-близо до гражданите“, засилването на териториалното измерение на въвеждането на многофондово финансиране, които дават възможност за прилагане деконцентриран подход на управление на програмите с фокус върху местния потенциал и нуждите на конкретните територии, каза още Ваня Събчева и акцентира, че днешната среща е първата с представители на заинтересованите страни на регионално ниво, които ще съдействат събирането на обратна информация за различните варианти за бъдещо развитие на регионите, изграждане на регионален капацитет, като инструмент за овластяване на местните и регионални участници през следващите години, което е стъпка към постепенна децентрализация.
В презентация за „Визия и напредък в подготовката на програмен период 2021-2027“ експертът от МРРБ Ивайло Стоянов и колегата му Янко Стоянов разясниха новите моменти, които се обсъждат, както и възможностите за по-широко участие на бизнеса, неправителствения сектор и гражданското общество в оформянето и изпълнението на проекти в следващия програмен период на ниво регион и възможностите за комбинирано финансиране между една или повече оперативни програми. Така ще могат да бъдат включвани повече заинтересовани страни и бенефициенти в изпълнението на проектите, подчерта Стоянов. Той акцентира, че особено важен елемент ще са партньорствата и оформяне на икономически обосновани проекти, допринасящи за развитието на територията. На срещата бяха коментирани и въпроси за изпълнението на интегрирани проекти, които включват няколко компонента, всеки от които може да бъде финансиран от различна оперативна програма, т.нар. интегриран подход на въздействие върху територията. Важна част от дебата бе посветен и на възможностите за разширени функции на регионалните съвети за развитие при избора на проекти на принципа отдолу-нагоре. Целта е да се изгради най-добрата структура на съветите за изпълнение на новите отговорности и функции.
В срещата участие взеха и Александър Хинов и Джоана Масик от екипа Световната банка.

Продължава записването на участници в първото издание на Националния конкурс за млади поп-певци „Звезди над Ловеч“

Продължава записването на участници в първото издание на Националния конкурс за млади поп-певци „Звезди над Ловеч“, който ще се проведе на 16 и 17 август.
В проявата могат да участват певци от 14 до 24 годишна възраст. Самите участници ще бъдат разделени в две категории възрастови групи – от 14 до 17 години и от 18 до 24 години.
През първия ден на събитието ще се проведе подбор на участниците. На този кастинг журито ще пресее кандидатите и ще определи 12 участника, които ще се включат в заключителния гала-концерт на следващия ден. На кастинга всеки участник ще има право да се представи с две песни, дълги не повече от 4 минути, а едната от тях задължително трябва да бъде българска. По усмотрение на журито участниците във финала могат да бъдат повече или по-малко от 12, в зависимост от тяхното представяне на кастинга. Финалът е на 17 август. В него всеки финалист се представя с една песен, избрана измежду двете от кастинга. След всяко изпълнение журито гласува явно с оценки от 5 до 10, като броят на точките се събира и се прави крайното класиране на участниците. Ако има участници с равен брой точки председателят на журито взема еднолично решение кой от тях ще е с по-предно класиране.
За участие в конкурса „Звезди над Ловеч“ има определени такси в зависимост дали изпълнителят е индивидуален участник, дует, трио или квартет. Записването за участие продължава на email starslovech@abv.bg или на страницата на конкурса във фейсбук! Още подробности може да получите и на телефон 0892 35 73 10.

Хванаха пияни и дрогирани шофьори

36-годишен мъж от Ловеч е задържан в местното районно управление след като на 12 юли при направен му личен обиск е установено, че държи в дрехите си бяло кристалообразно вещество – метамфетамин. По случая е образувано досъдебно производство.

В РУ Тетевен за срок до 24 часа е задържан 38-годишен жител на с.Дивчовото, който на 13 юли около 23.30ч. е установен да управлява лек автомобил в Тетевен, с 2.59 промила алкохол в издишания въздух. По случая е образувано бързо производство.

В РУ Троян бързо производство е образувано срещу 49-годишен мъж от Ловеч, който на 14 юли около 11.10ч. е шофирал лек автомобил в Троян след употреба на алкохол, с концентрация в издишания въздух 1.82 промила. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.

Oбщина Ловеч и град Колашин подписаха споразумение за побратимяване

Oбщина Ловеч и град Колашин, Черна гора, подписаха споразумение за побратимяване. Това стана по време на пребиваването на ловешка делегация в Колашин, следствие на подписан по-рано протокол за намерения за сътрудничество в Ловеч.
Споразумението за побратимяване бе подписано от Милосав Булатович, президент на община Колашин, и кметът на Ловеч Корнелия Маринова. В ловешката делегация е включен и заместник-кметът Венцислав Христов.
Знаменателен факт е, че документът бе подписан точно на 14 юли, когато Черна гора отбелязва своя Ден на държавността.
По време на церемонията двамата кметове размениха символични подаръци. Кметът Корнелия Маринова е представила накратко историята на Ловеч с неговите забележителности като Покрития мост и Средновековната крепост, и личности като Апостола на свободата Васил Левски и космонавта Георги Иванов.
Отбелязан бе и  фактът, че за много кратко време се стигна до това побратимяване. След като на 11 май бе подписан на протокол за намерения за побратимяване, последва положително решение на Общинския съвет в Ловеч и днешното подписване вече е факт, каза Корнелия Маринова.
Областите, в които ще се осъществяват съвместните дейности, са образование, култура, спорт, туризъм, икономика и неправителствени организации. Ще се полагат усилия да установят приятелски отношения между училища, висши учебни заведения, научни и академични среди на двата града.
След церемонията Корнелия  Маринова и Милосав Булатович дадоха интервюта за радио „Черна гора” и за най-стария национален вестник „Победа”.

Постоянните комисии на Общински съвет – Ловеч заседават на 16 и 17 юли

Постоянните комисии на Общински съвет – Ловеч, ще заседават на 16 и 17 юли 2019 г. (вторник и сряда). Във вторник се събират три комисии, останалите седем се събират в сряда.
Първа от 14.00 часа на 16 юли ще заседава постоянната комисия по здравеопазване с председател д-р Силвия Дулева, която ще разгледа четири точки. От 15.00 часа се събира комисията за децата, младежта, спорта и НПО с председател Росица Маринова, която има да разглежда три точки. От 16.00 часа заседава комисията по образование, култура, вероизповедания и международно сътрудничество с председател Иво Райнов. В нейния дневен ред има пет точки.
Първа на 17 юни от 10.00 часа се събира постоянната комисия по общинска собственост, устройство на територията, комунални дейности, екология и транспорт с председател Ангел Заимов. Членовете на комисията ще разгледат 21 точки. От 11.00 часа се събира постоянната комисия по икономическа политика, туризъм и приватизация с председател Димитър Димитров, ще разгледат 19 точки. От 13.00 часа ще работи постоянната комисия по социална, демографска и жилищна политика с председател Станимир Стоянов, тя в дневния ред има 11 точки. Пак от 13.00 часа, но в кабинета на общинския съветник, се събира постоянната комисия по жалби и контрол на решенията на Общински съвет и мониторинг на обществени и възлагателни поръчки с председател Васил Василев – тя има шест точки. Постоянната комисия по обществен ред, сигурност и опасност на движението с председател Иван Иванов ще заседава по седем точки от 13.30 часа в кабинета на общинския съветник. От 15.00 часа ще заседава постоянната комисия по бюджет, финанси и европроекти с председател Петко Петков – имат девет точки. Последни от 16.00 часа в заседателната зала се събират членовете на комисията на Венцислав Петрушев, комисия по развитие на селските райони, земеделие и гори, която ще разгледа девет точки.
Ето по-важните теми в проекто-дневния ред на комисиите:
1. Информация за текущото изпълнение на бюджета на Община Ловеч за първото шестмесечие на 2019 година.
2. Приемане на отчет за изпълнение на решенията на Общински съвет-Ловеч, към 30 юни 2019 г. и решения, останали за наблюдение през предходни отчетни периоди.
3. Приемане на отчет за дейността на Общински съвет – Ловеч, и неговите комисии за първото шестмесечие на 2019 година.
4. Отчет-анализ на РУ „Полиция” – Ловеч, през първото шестмесечие на 2019 година.
5. Отчет за дейността на отдел „Контрол и сигурност“ и Звено СОО за периода 01.01.2019-31.06.2019 г.
6. Именуване на пешеходен мост над р. Осъм, свързващ пл. “Екзарх Йосиф“ с ул. “Васил Левски“, с името „Богоявленски мост“.
7. Отдаване под наем без публичен търг или публично оповестен конкурс за срок от 10/десет/ години на „Сдружение Танцьорите“ гр. Ловеч на недвижим имот-частна общинска собственост, представляващ помещение с площ от 181 кв.м. и помощни помещение с площ от 62 кв.м, находящи се на адрес: гр. Ловеч, ул. “Маестро Камен Луков“ № 4-6, за културна дейност.
8. Приемане на дарение от Ерфурт-Германия, Столица на провинция Тюрингия, Градска управа, на 4 броя МПС и предоставянето им съгласно волята на дарителя за ползване.
9. Почистване на земеделски имоти с цел, задоволяване с дърва за огрев на местното население.
Общински съвет Ловеч, пресцентър
12.07.2019 г.

Профилактични прегледи в Ловеч

Профилактични прегледи и скринингови изследвания за остеопороза, профилактика на рак на гърдата, образна диагностика на щитовидна жлеза и ехографска диагностика на коремни органи ще се проведат по Програма „Здраве за всички” на 16 юли в Ловеч. Диагностиката и консултантската дейност ще се извърши от д-р Любомир Дамянов, председател на Асоциация на българските акушер-гинеколози в България за времето от 9 до 12.30 часа в Център за социална рехабилитация и интеграция, в бл. „Вароша“, на гърба на Административната сграда на Домашен социален патронаж. Цената на изследванията е между 10 и 20 лв.

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 – 19 юли

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 – 19 юли 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ , ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ , ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 16.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Ковашка/Острец/ 3, 1, Марагидик/Острец/ 14, 28, 8, 24, 18, 12, 6, 22, 2, 10, 16, 4, 20, Отдих/Острец/ 4, 59, 35, 16, 43, 15, 29, 10, 39, 31, 3, 61, 17, 51, 25, 23, 2, 33, 53, 1, 6, 47, 27, 5, 63, 21, 37, 41, 49, 9, 13, 12, 14, 58, 8, 11, 19, 7, Русалийски Проход/Острец/ 4, 16, 7, 14, 2, 5, 6 Уо-Тп-38, 1, 20, 3, 8, 9, 12, 6, 18, 13, 11, 10, 22, Сенковчица/Острец/ 21, 5, 18, 9, 16, 2, 1, 6, 3, 11, 7, 17, 13, 12, 15, 14, Събевска/Острец/ 4, Топола/Острец/ 3, 4, 2, Цанко Дюстабанов/Острец/ 14, 21, 25, 13, 10, 1, 4, 3, 27, 6, 2, 8, 12, 23

На 16.07.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Цанко Дюстабанов/Острец/ 37, 44, 4, 62, 61, 32, 41, 72, 73, 36, 71, 59, 29, 26, 31, 63, 18, 55 Уо-Тп-25, 22, 20, 35, 48, 30, 57, 55, 53, 47, 90, 28, 34, 9, 33, 75, 24, 64, 16, 14, 45

Община Летница  

На 16.07.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Горско Сливово: Александър Димитров 10, 3, 12, Александър Стамболийски 11, 2а, 2, 5, 7, 9, 3, Веселин Вачев 15, 11, 20, 22, 17, 21, 25, 12а, 6, 13, 12, 8, 10, 27, 4, 18, Димитър Благоев 2б, 8, 13, 4а, 6, 15, 1, 19, 11, 9, 4, 5, 2а, 18, 20, 14, 16, Лиляна Димитрова 3, 1

На 15.07.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./  На 17.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Горско Сливово: Бузлуджа 3, 1, 8, 9, 7, 10, 5, Васил Левски 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 32, 28, 23, 8, 10, 22, 34, 4, 20, 19, 30, 24, 17, 16, 25, 12, 14, 15, 18, Георги Минов 1, 7, 3, 5, Георги Папазов 18, Георги Раковски 4, 1, 7, 5, 3, Данка Минова 1, 6, 15, 4, 8, 5, 13, 11, Стефан Караджа 3, 1, Тодор Митев 1, 3, 2, Христо Ботев 5, 2, 6, 7, 1, 4, Юрий А.Гагарин 10, 2, 8, 4, Юсеин Мутков 3а, 9, 1, 6, 4, 10, 7, 12, Юсменови 3, 1, 7, 5, 2

На 15.07.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Горско Сливово: Александър Стамболийски 35, 31, 14, 16, 25, 18, 33, 29, Васил Левски 16, Владимир Заимов 18, 20, 17, Ген.Столетов 1, Георги Димитров 6, 7, 4, 9, 3, Маршал Толбухин 9, 5, 11, 7, Сергей Румянцев 1, 2, 4, 7, Филип-Тотю 9, 10, 11, 3, 7, 5, 8, 2, Хаджи Димитър 3, 1, 2

На 15.07.2019 г. /12:30 – 13:30 ч./ –  Горско Сливово: Веселин Вачев 1, 3, Ганчо Желязков 4, 2, 9, 7, 1, 12, 6, 5, 8, 3, 10, Георги Димитров 70, 36, 47, 37, 54, 50, 72, 49, 66, 74, 43, 51, 46, 42, 52, 35, 62, 44, 39, 41, 38, 60, 68, 27, 45, 31, Георги Минов 4, Димитър Благоев 10, Драгомир Пенчовски 10, 3, 8, 11, 6, 14, 5, 4, 2, 20, 18, 9, 1, 16, Иван Вазов 13, 17, Клокотница 24, 7, 26, 28, 5, Марин Домузов 5, 1, 3, Ненко Илиев 3, 2, 7, Радецки 2, 5, 4, 3, Славянска 1, 2, Тодор Дичев 27, 21, 25, 6, 5, 4, 29, 8, 23, 7, 15, 2, 3, 17, 9, 13, 19, Тодор Конов 2, 4, 8, 3, 10, 6, Тотю Опълченеца 5, 4, 2, 3, 17, Христо Кърпачев 31, 24, 26, 33

На 16.07.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Горско Сливово: Александър Димитров 1, 2, Александър Стамболийски 1, 2, Васил Коларов 3, 1, Веселин Краев 2, 8, 1, 5, 7, 4, 6, 3, Владимир Заимов 3, 1, 2, Георги Бенковски 11, 3, 8, 5, 6, 7, 1, 4, Георги Димитров 55, 78, 94, 86, 96, 88, 53, 90, 76, 92, 82, 80, Кирил и Методий 1, Клокотница 8, 6, 14, 4, Петър Стоянов 1, 7, 13, 5, 11, 9, 3, Радецки 7, Ремсова Петорка 5, 6, 4, 1, 2, 3, 7, Тодор Каблешков 4, 6, 7, 3, 1, 2, 5, Цачо Сяров 17, 3, 20, 18, 11, 19, 13, Шипка 1, 3, 4, 2

На 16.07.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Горско Сливово: Александър Стамболийски 10, 21, 6, 15, 23, 25, 12, 19, 13, Бачо Киро 8, 10, 3, 6, 7, 9, 2, 11, 1, 18, 12, 14, 4, Васил Левски 9, 7, 19, 14, 5, 4, 11, 8, 12, Йордан Мичев 1а, 3, 6, 7, 1, 5, Лиляна Димитрова 3, 4, 6, Марин Домузов 2, 7, 9, 5, 11, Христо Кърпачев 17, 29, 12, 23, 13, 27, 6, 8, 9, 11, 14, 25, 10

На 17.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Горско Сливово: Георги Минов 48, 50, 36, 43, 30, 33, 34, 32, 35, 44, 46, Дечо Алтънов 11, Любен Каравелов 10, Москва 8, 6, 1, 2, 3, 4, 28, Пейо К.Яворов 1, 3, Петьо Пенчев 7, 1, 5, 6, 40, 2, 3, 10, 4, 8, 12, Райко Даскалов 2, Тракия 8, 6, 2, Христо Кърпачев 54, 58, 56, 60, 50, 41, 48, 52, 62, 46, Юсменови 21, 23, 14, 19, 17

Община Ловеч  

На 15.07.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Баховица: Георги Димитров 105

На 15.07.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Ловеч: Бул. Мизия и Освобождение, Здравец Уо Бл. 202, Освобождение 7, 5, 7, 9, 9, 7, 5, 4, Уо Бул. Освобождение, УПИ III, Кв. 277, 9

На 15.07.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Бяло Море 214, Северна Индустриална Зона Уо на ТП Урожай, Търговска 86, 88 Урожай, 86 Б, 88

На 15.07.2019 г. /12:00 – 13:30 ч./ –  Ловеч: Баховско Шосе 3, Работилница, Складова База, Уо Баховско Шосе, 12, пътно Поддържане, 160, Павилион Юндола, 55, База, Гарата 1, местност Полето Вили Продимчец Светлозар, Лагера, Вили Полето 3, Вили Полето 2, Вили Пластмаси, 1, Вили Полето, Мизия 5, Плевенско Шосе ТП77, Подп.Александър Кусев 20 Хладилник Резерва, Северна Инд.Зона, Северна Индустриална Зона 8а, 4, 10, 20

На 16.07.2019 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Северна Индустриална Зона 1, Техническа База, Цех Дърводелски

На 16.07.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Проф.Беньо Цонев Хризантема, Търговска 129 Кубадин, Уо Касета Бл. Кубадин, 129 Кубадин, Шести Септември 4, 4, 6 Хризантема

На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Деветаки: Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, 1, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, Уо на ТП6, 14, 4, Буздлужа 3, 7, 2, 5, 4, Васил Левски 11, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 8, 10, 7, 17, 12, 15, Витоша 11, 6, 4, 8, 29, 16, 21, 3, 35, 12, 31, 15, 27, 2, 1, 18, 17, 5, 23, Уо на Мтп8, 10, 19, 9, 13, 14, 25, Волов 1, 3, 2, 5, 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, ТП3, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж.Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, 4, 2, Искър 3, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Липовец 4, 2, 18, 10, Уо на ТП5, 3, 12, 4, 11, 8, 5, 20, Люлин 2, Марица 10, 1, 12, 2, Московска 6, 1, 2, 8, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, 9, 22, 13, 26, 5, 7, 16, 18, 20, 11, 15, 17, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Охрид 3, 2, 1, Пирин 1, 5, 3, Проф.Асен Златаров 1, 6, 10, 2, 6, 12, Рила 2, 9, 14, 4, 7, 13, 6, 10, 5, 8, 11, Римна 1, 3, 2, 8, 14, 21, 12, 25, 23, 17, 8, 15, 5, 19, 14, 10, 9, 11, 7, 21, Росица 2, Уо на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Стара Планина 4, 8, 6, 2, 12, 10, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Христо Ботев 1, 7, 9, 3, 13, 2, 5, 11, 23, 21, 12, 3, 10, Уо на ТП7, 17, 4, 25, 19, 16, 27, 18, Червен Бряг 2, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5, 4, 3, Чурковец 1, 3, 10, 7, 8, Янтра 12, 9, 5, 4, 2, 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17

На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Дойренци: Търговска 52

На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, 22, 5, 12, 14, 20, 16, 2, 18, 8, Казани Ракияизваряване, 1, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, 8, 4, 5, 1, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Княз Борис 1, Княз Имеритински 4, 3, 6, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, местност Извора Пс, местност Каптажа Пс, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 34, 33, 15, Уо ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Отец Паисий 2, 4, 10, 1, Петко Р.Славейков 3, 1, Синчец 1, 3, Стара Планина 3, 6, 4, Тодор Каблешков 2, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, 11, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А.Гагарин 1, 5, 9, 6, 1, 3, 11, Стопански Двор

На 17.07.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч: местност Синан Тепе 538, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко

На 17.07.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Ген.Гурко Уо на ТП27 Халите, М/У Моста Кольо Фичето и Пешеходния Мост, Осъмска До Хали, Уо Касета Община Ловеч, Търговска Онс Ловеч, 18, 20, 20 Уо Касета Енерго, Стол Онс

На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Пресяка: Александър Стамболийски 2, Александър Стамболийски 12, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7,,, 10, 9, 12, 5, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, Иван Вазов 20, 5, Любен Каравелов 5, 10, 2 ТП1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 6, 13, 24, 7, 25, 29, 26, 16, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, Райко Даскалов 22, Райко Даскалов 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,,, 12, 11, 26, 34, 38, Съби Даскалов 29, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31

На 18.07.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Бяло Море Сервиз, Източна Индустриална Зона Уо на ТП 110 Консомола

На 18.07.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Хан Кубрат 4

На 19.07.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 19.07.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 3, 2, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 19.07.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Умаревци: местност Чоловски Баир Пс, Опълченска Жп Прелез

Община Луковит  

На 15.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі Кв.138, Алеко 7, 11, 9, Александър Стамболийски 3, 8, 2, 11, 1, 4, 9, 6, 13, 7, 18, 5, Ангел Кънчев 4, 2, 3, Асен Златаров 5, 4, 8, 9, 3, 7, 6, 10, Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Беласица 2, 12, 9, 11, 7, 17, 18, 28, 51, 20, 6, 27, 47, 15, 14, 10, 19, 4, 53, 3, 30, 1, 13, 26, Боровец 3, 2, Бръшлян 12, 11, 7, 18, 4, 3, 1, Васил Левски 50, 8, 26, 40, 21, 3, 5, 10, 11, 1, 38, 4, 18, 9, 24, 22, 34, 12, 2, 42, 7, 44, 17, 16, 46, 28, 15, 20, 30, 36, 19, 13, 14, 1, 8, 4, 6, Вежен 2, 8, 4, Вит 16, 49, 22, 28, 23, 25, 45, 34, 8, 37, 18, 31, 12, 30, 24, 13, 41, 11, 47, 21, 32, 26, 38, 33, 15, 6, 19, 5, 29, 33а, 10, 4, 43, 35, 1, 2, 39, 40, 14, 3, 20, 7, 9, 17, 55, 59, 51, 36, 57, 46 Свинеферма, Гео Милев 2, 3, 8, 7, 10, 6, 14, 9, 5, 4, 1, 16, 12, 11, Георги Бенковски 21, 5, 1, 32, 11, 33, 37, 14, 20, 15, 17, 30, 12, 7, 9, 22, 2, 4, 3, 13, 18, 10, 19, 8, Георги С.Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Димитър Дяков 1, 3, 1, 10, 20, 6, 5, 8, 9, 11, 7, 4, 13, 2, 12, 14, 18, 16, Димитър Полянов 1, 10, 2, 8, 3, 11, 4, 12, 5, 6, 11, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 3, 1, 8, 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Иван Вазов 2, 1, 4, Иван Иванов 7, 14, 9, 5, 11, 12, 2, 1, 3, 4, 10, 13, 8, Иван Роснев 9, 3, 7, 13, 1, Искър 44, 33, 46, 41, 29, 23, 6, 31, 42, 35, 39, 43, 16, 17, 8, 14, 3, 1, 4, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Клокотница 7, 12, 21, 9, 15, 19, 2, 8, 1, 17, 3, Козлодуй 5, 15, 11, 21, 17, 13, 7, 19, 1, Кокиче 6, 4, 2, 1, 8, 12, Любен Каравелов 2, 4, местност Куньовското Пс, Мир 2, 1, Никола Йонков Вапцаров 9, 10, 7, 2, 4, 14, 16, 12, 3, 18, 8, 13, 6, 5, 11, Никола Цоцов 2, 22, 15, 25, 1, 10, 20, 6, 8, 14, 12, Уо ТП 8, 24, 3, 5, 29, 34, 9, 16, 4, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Осми Март 2, 10, 1, 3, 14, 5, 6, 4, 8, 7, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Отец Паисий 1, Панайот Волов 1, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Пейо К.Яворов 10, 14, 7а, 8, 9, 18, 5, 20, 2, 7, 16, 3, 6, 4, 12, Плевен 82, 84, 94, 75, 61, 71, 90, 63, 74, 77, 76, 67, 65, 66, 86, 92, 78, 73, 69, 88, 72, 70, 66а, 57, 68, 55, 108, 103, 83, 102, 99, 132, 136, 91, 120, 119, 124, 134, 89, 115, 96, 93, 104, 95, 107, 81, 111, 109, 87, 100, 126, 104а, 140, 105, 142, 85, 98, 97, 79, 130, 110, 116, 121, 101, 148, 150, 28, 4, 74, 22, 35, 20, 3, 17, 13, 9, 1а Казанка, 32, 19, 14, 1, 46, 41, 18, 39, 25, 6, 44, 26, 2, 21, 51, 15, 16, 36, 30, 56, 12, 43, 23, 48, 33, 54, 29, 11, 5, 58, 31, 45, 42, 62, 27, 38, 7, 34, Първи Май 6, 3, 5, 8, 2, 10, 1, Сергей Румянцев 1, 15, 9, 13, 19, 16, 3, 6, 5, 4, 8, 7, 2, 12, 17, 21, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Сливница 1, 2, 4, Стара Планина 11, 25, 34, 69, 47, 16, 63, 6, 1, 22, 67, 53, 58, 23, 15, 4, 49, 27, 33, 29, 41, 46, 10, 12, 3, 5, 39, 35, 13, 54, 31, 61, 9, 32, 8, 14, 26, 21, 38, 51, 71, 44, 65, 7, 56, 36, 30, 42, 28, 24, 75, 19, 37, 48, 59, 2, 60, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Стублата 35, 59, 61, 41, 26, 45, 64, 55, 63, 67, 38, 74, 49, 17, 32, 62, 13, 70, 58, 47, 16, 76, 15, 29, 28, 19, 36, 40, 46, 27, 72, 51, 53, 20, 24, 68, 31, 18, 60, 57, 56, 25, 50, 23, 43, 52, 34, 14, 21, 66, 54, 48, 65, 42, 41, 2, 6, 7, 1, 5, 8, 3, 9, Филип-Тотю 8, 2, 1, 5, 3, 4, 6, Христо Ботев 3, 8, 7, 10, 9, 4, 2, 13, 11, 5, 1, 6, Христо Смирненски 16, 5, 20, 3, 22, 17, 14, 6, 28, 10, 8, 9, 12, 26, 24, 2, 1, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, Юрий А.Гагарин 1, 4, 6, 2, 3, 5, 18, 21, 2, 22, 25, 1, 12, 17, 24, 19, 9, 15, 16, 10, 11, Стоп.Двор, 8, Вила

На 15.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Дерманци: Александър Стамболийски 51, 36, 41, 49, 43, 39, Васил Левски 22, Георги Бенковски 21, 15, 12, 16, 24, 25, 27, 29, 22, 11, 5, 13, 7, 19, 10, 14, 23, 20, 17, 9, Георги Раковски 29, 48, 64, 33, 50, 52, 39, 35, 62, 60, 31, 56, 40а, 46, 37, 41, Крайна 4, 5, 10, 12, 3, 6, 8, 11, 17, 13, 1, Куделин 14, 11, 1, 9, 13, 10, 8, 12, 7, Любен Каравелов 47, 38, 41, 37, 56, 25, 54, 43, 27, 36, 52, 29, 45, 31, 48, 50, Мизия 34, 36, 32, 27, 29, Околовръстна 44, 48, 42, Уо ТП 14, 54, 34, 35, 40, 21, 27, 30, 15, 32, 26, 37, 25, 33, 19, 28, 23, 46, 29, 56, 45, 36, Скобелев 16, 15, 7, 27, 23, 3, 19, 13, 8, 32, 34, 26, 25, 29, 12, 22, 24, 18, 20, 4, 30, 17, 6, 9, 11, 28, 5, Цар Борис 1 54, 32, 37, 34, 36, 31, 45, 46, 47, 43, 38, 42, 49, 41, 29, 48, 40, 50, 35, 39, 33, 52, 51

На 15.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Ъглен: Ангел Каралийчев 4, 6, 2, 8, 14, 10, Ангел Кънчев 2, 4, Баба Илийца 9, 7, Баба Тонка 1, 4, 6, Васил Левски 26, 32, 37, 36, 35, 33, 24, 22, 10, 9, 4, 3, 14, 20, 5, 2, 15, 17, 16, 31, 19, 12, 23, 8, 25, 21, 11, 7, 27, 29, 6, 18, Васил Петлешков 1, 5, 3, Вратеник 22, 18, 33, 32, 26, 9, 1, 31, 19, 43, 13, 20, 16, 14, 11, 3, 6, 42, 21, 38, 17, 15, 7, 11а, 8, 5, 40, Ген.Гурко 4, 1, 2, Георги Раковски 5, 7, Дуловска 5, 11, 15, 9, 7, 3, 1, 13, Еделвайс 3, 6, 5, 4, Елин Пелин 1, 3, 5, 2, Иван Вазов 8, 12, 9, 14, 7, 5, 10, 2а, 1, 2, 4, 6, 3, 18, 20, 22, 13, 16, Иглен 2, 10, 38, 49, 47, 42, 39, 45, 51, 26, 43, 55, 24, 61, 32, 31, 29, 36, 33, 27, 35, 41, 42а, 34, 28, 23, 40, 37, 3, 15, 14, 18, 19, 16, 9, 5, 6, 11, 13, 12, 17, 20, 21, 4, 1, 7, 22, Изгрев 1, Изток 5, 7, 1, Илинден 1, 3, Илия Волен 15, 28, 45, 35, 16, 11, 26, 10, 27, 29, 21, 22, 12, 18, 8, 14, 17, 49, 24, 47, 31, 13, 33, 44, 25, 43, 37, 39, 20, 34, 48а, 69, 40, 51, 65, 53, 38, 63, 57, 44, 63а, 61, 42, 46, 9, 2, 3, 7, 4, 1, Капитан Петко Войвода 16, 14, 13, 19, 5, 11, 6, 21, 17, 18, 10, 9, 3, 1, 15, 23, 12, 8, 41, 50, 24, 49, 40, 31, 27, 42, 52, 44, 36, 33, 25, 20, 30, 43, 51, 46, 48, 22, 29, 32, 45, 38, 26, Кирил и Методий 2, 5, 4, 3, 8, 1, 6, Кокаланска 1, 2, Криволак 3, 1, 5, Лиляна Димитрова 1, Любен Каравелов 6, 8, 11, 12, 3, 16, 4, 9, 14, 1, 20, 10, 22, 13, 2, 13а, 15, Люляк 1, Мизия 1, 5, 12, 3, 7, 10, 14, Освобождение 12а, 9, 6, 8, 13, 11, 10, 4, 15, 14, 25, 23, 31, 60, 36, 33, 38, 37, 40, 35, 54, 64, 27, 50, 42, Църква, 56, 68, 52, 29, 44, 48, 58, 62, 66, 46, 18, Осми Март 1, 2, Отец Паисий 18, 26, 14, 6, 10, 24, 8, 16, 22, 20, 12, Пейо К.Яворов 4, УПИ ХVі-456, Кв.47, Хан Крум 3, 4, 2, 1а, 1, 10, Цанко Церковски 4, 2, Цар Калоян 9, 2, 4, 6, 5, 7, Цар Симеон 2, 3, 13, 1, 21, 15, 19, 25, 11, 27, 4, 23, 2а, 7, 17, 29, 33, 6, 8, Чайка 10, 12, 1, 6, 18, 13, 11, 4, 2а, 2, 3, Шипка 9, 7, 11, 13, 6, Шопска 10, 8, 6, 7, 12, 5, 4, 2, 1, Уо ТП-1, Уо ТП 14, Уо ТП 10, Уо ТП 8, Уо ТП-4

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Тодоричене: Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р.Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, УПИ -Іх-174, Кв.12

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 17.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 19.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров 5, 4, 8, 9, 3, 7, 6, 10, Беласица 2, 12, 9, 11, 7, 17, 18, 28, 51, 20, 6, 27, 47, 15, 14, 10, 19, 4, 53, 3, 30, 1, 13, 26, Васил Левски 1, 8, 4, 6, Иван Иванов 7, 14, 9, 5, 11, 12, 2, 1, 3, 4, 10, 13, 8, Иван Роснев 9, 3, 7, 13, 1, Козлодуй 5, 15, 11, 21, 17, 13, 7, 19, 1, Кокиче 6, 4, 2, 1, 8, 12, Плевен 28, 4, 74, 22, 35, 20, 3, 17, 13, 9, 1а Казанка, 32, 19, 14, 1, 46, 41, 18, 39, 25, 6, 44, 26, 2, 21, 51, 15, 16, 36, 30, 56, 12, 43, 23, 48, 33, 54, 29, 11, 5, 58, 31, 45, 42, 62, 27, 38, 7, 34, Сергей Румянцев 1, 15, 9, 13, 19, 16, 3, 6, 5, 4, 8, 7, 2, 12, 17, 21, Стублата 2, 6, 7, 1, 5, 8, 3, 9

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 17.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 19.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 43а, 48, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 14, 21, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 24, 21, 33, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП57

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 17.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./  На 19.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа 2, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Дунав 1, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 10, 44, 14, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 12, 20, 38, 3, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Люлин 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 16, 13, 5а, 2, 29, 12, 21, 14, 10, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Родопа 5, 7, 1, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч.; 08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч.; 08:30 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Драгана: V-114 Кв.9, V-114, Кв, 9 Пи-230060.500.114, Александър Стамболийски 17, 2в, 18, 10, 2б, 5, 4, 2, 15, 14а, 6, 3, 12, 11, 13, 1, 19, 14, 9, 16, 2а, Беклемето 10, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 2, 5, 1а, 4, 1, 9, 11, Васил Коларов 32, 9, 3, 14, 1, 4, 2, 8, 11, 10, 16, 5, 12, Васил Левски 4, 13, 11, 8, 5, 10, 6, 14, 12, 3, 1, 16, 2, 9, 18, Гео Милев 2, 4, 1 А, 3, 1, Георги Бенковски 8, 9, 10, 17, 7, 13, 6, 3, 19, 21, 11, 2, 1, 15, 2а, 5, 25, 35, 44, 37, 39, 34, 12, 36, 16, 65, 14, 28, 52, 67, 46, 42, 49, 29, 33, 22, 45, 26, 43, 48, 20, 27, 31, 47, 32, 53, 30, 61, 38, 63, 41, 18, 40, 59, Горник 5, 3, Гороглед 10, 18, 1, 8, 6, 20, 2, 3, 12, Гоце Делчев 16, 15, 1, 2, 10, 8, 17, 18, 13, 6, 9, 11, 12, Иван Вазов 8, 3, 10, 12, 4, 14, 6, Изгрев 7, 32а, 8, 19, 15, 3, 14, 36, 32, 1, 20, 23, 22, 17, 25, 27, 34, 10, 11, 21, 24, 9, 18, 13, 12, 34а, 29, 2, 28, 16, 26, Калето 16, 14, 1, 6, 4, Каменица 22, 8, 12, 14, 18, 10, 26, 6, 4, 2, 24, 16, Коларска 23, 10, 7, 22, 2, 18, 29, 1, 27, 15, 24, 35, 4, 25, 20, 5, 19, 13, 31, 9, 17, 6, Ловешка 2, 25, 12, 5, 19, 8, 29, 27, УПИ VII, Кв.42, 3, 21, 13, 31, 1, 4, 11, 15, 23, 33, Любен Каравелов 22, 13, 24, 14, 20, 34, 9, 36, 16, 11, 18, местност Езерото Пс, Оборище 6, 2, 2б, 8, 4, Освобождение 6, 5, 7, Отец Паисий 5, 1, 20, 11, 3, 14, 2, 13, 30, 22, 8, 26, 15, 4, 7, 24, 34, Панайот Волов 10, 34, 22, 15, 8, 13, 26, 20, 24, 23, 32, 14, 12, 28, 25, 17, 16, 4, 2, 7, 11, 3, 21, 30, 38, Пенчо Славейков 1, 5, Раковска 2, 11, 1, 13, 7, 9, Сан Стефано 2, 3, 1, 4, 32, 48, 10, 7, 45, 34, 55, 36, 15, 50, 27, 11, 42, 23, 17, 31, 18, 13, 28, 38, 16, 21, 40, 37, 6, 9, 19, 26, 51, 49, 52, 25, 22, 53, 30, 58, 44, 60, 46, 14, 35, 5, 20, 24, 64, 54, 12, 56, 57, 42, Стефан Караджа 3, Стоян Заимов 1, Тинтява 13, 1, 11, 8, 4, 9, 2, Хаджийска 1, 3, 2, Христо Ботев 8, 10, 18, 21, 16, 12, 2, 4, 20, 6, 22, Христо Смирненски 4, 10, 12, 14, 1, 8, 6, 2, 16, Шаферска 3, 10, 4, 7, 13, 15, 11, 7а, 9, 2, 6, 5, 1, 19, 24, 25, 12, Яне Сандански 12, 17, 11, 16, 19, 5, 10, 6, 9, 23, 1, 14, 7, 3

На 15.07.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дерманци: Васил Левски 150, 148, 159, 151, 149, 153, 161, 141, 143, 142, 157, 145, 155, 146, Вежен 16, 1, 37, 29, 26, 2, 5, 25, 28, 11, 19, 6, 39, 14, 21, 8, 35, 17, 9, 27, 31, 7, 20, 12, 23, 22, 13, 18, 10, 15, 24, Ивайло 3, 4, 2, Крайбрежна 52, 58, 48, 54, 46, 42, 44, 56, 50, Плиска 2, 4, Преслав 12, 1, 3, 15, 9, 6, 8, 10, 7, Стадиона 7, 5, 9, 4, 3, 1, Цар Калоян 33, Цар Симеон 46, 51, 79, 58, 48, 69, 54, 63, 55, 75, 53, 71, 50, 52, 42, 59, 73, 56, 61, 57, Уо ТП 15

На 15.07.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./  На 16.07.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./  На 17.07.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./  На 18.07.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Дерманци: Бузлуджа 5, 2, 3, 1, Васил Левски 115, 111, 113, 120, 131, 126, 135, 123, 132, 124, 130, 122, 129, 137, 136, 128, 127, 121, 139, 134, 119, 125, 117, 138, Вежен 3, 1, Крайбрежна 16, 22, 11, 24, 9, 18, 3, 12, 14, 7, 20, 5, 13, Околовръстна 115, 110, 112, 99, 91, 105, 111, 101, 97, 109, 113, 106, 103, 107, 95, 108, 114, Струмица 9, 16, 14, 13, 18, 7, 10, 12, 5, 11, Съединение 9, 13, 5, 11, 1, 7, 2, 4, 8, Христо Чернопеев 22, 6, 12, 2, 13, 14, 5, 3, 36, 34, 10, 9, 20, 28, 7, 4, 38, 11, 26, 18, 17, 32, 19, 21, 1, 30, 16, 8, 15, Цар Калоян 29, 18, 14, 27, 26, 24, 22, 11, 8, 31, 10, 28, 5, 9, 17, 20, 2, 19, 4, 13, 12, 7, 23, 16, 1, 6, 15, 3, Цар Симеон 45, 40, 49, 20, 18, 34, 47, 36, 43, 44, 37, 38, 30, 32, 41, Шипка 15, 4, 6, 2, 1, 8, 9, 13, 11, 7, 3, Уо ТП 11

На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Тодоричене: Баба Тонка 2, 4, 6, Васил Петлешков 3, 7, 5, 11, 15, 1, 17, 14, 19, 2, 4, 10, 6, 12, Георги Сава Раковски 2, 8, 6, 1, 13, 4, 3, Капитан Дядо Никола 3, 6, 1, Любен Каравелов 6, 83, 12, 1а, 1, 79, 2, 7, Петко Р.Славейков 37, 28, 21, 20, 18, 30, 16, 14, 26, 35, 23, 32, 19, 22, 24, 29, Рибарица 2, 7, 9, 11, 13, 6, 4, 8, 1, Хаджи Димитър 105, 78, 96, 95, 85, 103, 97, 87, 90, 108, 110, 91, 94, 89, 102, 99, 80, 92, 101, 107, 93, 81, 77, Христо Ботев 17, 20, 83, 6, 8, 15, 4, 14, 13, 19, 10, 11, 24, 16, 2, 22, 12, 3, 9, 5

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, Боровец 4, 6, 2, Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Изгрев 1, 3, 2, 4, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Кошута 4, 8, 2, 6, местност Селския Връх Пс, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Първи Май 2, 1, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 2, 4, 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5, Шипка 5, 7, 3

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Горник: Делницата 096005

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 39, 6, 1, 12, 23, 15, Ален Мак 2, 5, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 6, 5, Баба Тонка 2, 4, Байкал 8, 6, 3, 12, 10, 1, 2, Бачището 2, 6, 4, 1, Бачо Киро 11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6, Бор 6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5, Бузлуджа 13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8, Васил Левски 18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3, Вежен 8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а, Георги Бенковски 2, 3, 6, 5, 1, 4, 7, Георги Иванов 13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 къща, 14, 10, Георги Раковски 5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1, Градище 5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10, Девети Май 2, 5, 3, 10, 8, 4, 1, Детска Песен 3, 6, 1, 4а, 4, Дико Илиев 5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17, Дунав 5, 3, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Желю Войвода 3, 6, 2, 4, Здравец 24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1, Иван Ангелов 10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 20, 21, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17, Изгрев 1, 3, 5, 7, Искър 2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17, Искъра-Сладината 64, Кап Петко Войвода 9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15, Кирил и Методий 1, 3, 5, Кокиче 5, 4, 8, 6, 10, 1, 3, Лале 2, 5, 12, 10, 1, 6, Латко Лилов 5, 2, 1, 3, 10, 7, 6, местност Григора Пс, Пс, Младост 10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3, Оборище 6, 1, 4, Орляк 4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17, Отец Паисий 2, 23, 3, 1, Петко Петков 5, 2, Петър Берон 1, 2, Петър Трантеев 2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7, Пи-018035, Пролет 24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22, Проходна 1, 4, 2, 3, 5, 1а, Първи Май 2, 4, 13, 6, 11, 1, Работническа 13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4, Райна Княгиня 3, 5, 7, 4, 2, Сергей Румянцев 10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7, Софроний Врачански 4, 1, 6, 2, Стара Планина 16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18, Стефан Караджа 6, 9, 1, 4, 5, Трети Март 1, 4, Хаджи Димитър 7, Христо Андреев 7, 3, 5, Христо Ботев 1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8, Юрий А.Гагарин 2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6, Хижа, къща местност Садината

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Луковит: Бяло Поле, Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище, местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Уо ТП 6, Овощ.Градина, Помпа, Хижа, Стопански Двор

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Петревене: 045009, Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Бор 1, 2, Бреза 3, 5, 1, Васил Левски 5, 2, 1, Витиня 6, 8, 5, 4, 7, 1, 3, Ген.Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3, Георги Иванов 5, 1, 2, 7, 4, 6, 3, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 72, 76, 64, 60, 84, 62, Здравец 1, 7, 3, 10, 2, Златна Панега 1, 2, Иван Вазов 10, 7, 3, 1, 6, 10, Иван Стефанов 2, 1, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, местност Жп Спирка Катодна Станция, Пс, местност При Панега 034042, Опълченец Стоев 2, Отец Паисий 11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2, Радецки 2, 6, 1, 8, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33, Сергей Румянцев 5, 1, 3, 2, Синчец 1, Софроний Врачански 22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13, Стара Планина 8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 37, 31, 24, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34, Христо Ботев 8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15, Цар Освободител 15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Юрий А.Гагарин 2, 4, 5, 7, 1, Явор 1, 3, Обор

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка 8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1, Божур 4, Бузлуджа 2, 3, 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Гробарска 8а, 6, 2, 4, Дунав 1, Златинска 13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 10, 44, 14, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 12, 20, 38, 3, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Йоловска 7, 1, 3, 5, 11, Йорговска 1, Капитан Стефан Павлов 44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5, Карлуковска 14, 12, 5, 13, 3а, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2, Кокиче 3, 4, 5, 2, 9, 6, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Крайще 12, 7, 4, 10, 1, 2, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Лозарска 2, 5, 4, 10, 7, Люлин 2, 1, Маркони 14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Милин Камък 3, 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 16, 13, 5а, 2, 29, 12, 21, 14, 10, 31, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Рила 1, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Родопа 5, 7, 1, Росица 2, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37, Сливница 4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8, Стара Планина 6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8, Странджа 1, 9, 2, 4, 8, 6, 3, 5, Страцин 48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50, Съединение 1, 5, 7, 11, 3, 12, 13, Тутракан 2, 15, 13, 4, 1, 7, Цачевска 4, 6, 11, 3, 9, 8, 7, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 53, 18, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75, Чукара 4, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9, 1 М. Кичера ПИ № 2010034, М-Т Зад Камъка

На 17.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 35, 25, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р.Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 35, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв.12

На 17.07.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Искъра-Сладината 64, местност Григора Пс, Пс, Хижа, къща местност Садината

На 17.07.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Луковит: местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Уо ТП 6, Овощ.Градина, Помпа, Хижа

На 17.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Тодоричене: Баба Тонка 14, 10, 23, 5, 11, 7, Георги Бенковски 3, 7, 11, 4, 6, 16, 18, 1, 9, 5, 14, 12, Добри Войников 27, 19, 21, 4, 13, 8, 17, 5, 14, 10, 23, 6, 25, Иван Вазов 2, 5, 6, 9, 26, 18, 19, 10, 1, 20, 7, 4, 8, 16, Мочура 23, 5, 32, 34, 18, 17, 20, 10, 1, 6, 12, 3, 9, 36, 2, 16, 21, 8, 4, 11, 15, 19, Петко Р.Славейков 15, 17, Райна Княгиня 25, 13, 14, Старо Шосе 19, 7, 30, 5, 14, 17, 32, 11, 18, 8, 13, 16, 22, 6, 9, 26, 21, 20, 28, 27, 10, 15, Стефан Караджа 2, 8, 3, 7, 6, 5, 4, 94, Филип Тотю 5, 11, 6, 9, 2, 8, 27

На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, Боровец 4, 6, 2, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, Изгрев 1, 3, 2, 4, Кошута 4, 8, 2, 6, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Първи Май 2, 1, Рила 2, 4, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5

На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 35, 25, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Капитан Петко Войвода 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 1, 2, Тодор Каблешков 31, 2, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 35, 33, 34, Хаджи Димитър 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84

На 19.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Беленци: Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Георги Бенковски 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Шипка 5, 7, 3

Община Тетевен  

На 15.07.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Глогово: Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, Вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, Вила, махала Ръбя 1, Местн.Три Могили 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, местност Мастяк, Христо Ботев 124, 101б, 101, 122, 119, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4

На 15.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Тетевен: 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Гечовото, махала Гечовото къща Иван, 35, 47, 56, 39, къща Маньо, 26, къща, 23, 29, 41, 19, къща Севдалин, къща Русин, 20, къща Алекси, 24, 32, 46, 40, къща Атанас, 31, Вила, 22, къща Калина, Уо на ТП13, къща Тодор, 57, къща Георги, 54, 18, къща Христо, къща Петър

На 15.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Глогово: местност Ратлака къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 5, 3, Христо Ботев 99, 61, 100, 108, 140, 55, 63, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 86, 71

На 16.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Александър Стамболийски 4, Васил Йонков 2 Уо на ТП34, 5, Димитър Благоев 14, 10, 18, 4, 6, 5, 20, 12, 19, 13, 9, 7, 15, 2, 8, 22, 24, 17, 21, 11, 16, Иван Туйков 41, 37, 45, 43, 39, 35, Илия Темелски 16, Михал Койчев 2, Нейо Крачунов 4, 2, 6, 1, 8, 5, 3, Павел Койчев 8, 12, 10, Станьо Койчев 6, 1, 3, 4, 8, Тома Василев 4, 7, 2, 3, 6, Христо и К.Цакови 23

На 16.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Васил Йонков 2 Уо на ТП47, 2, 3, Васил Петров 4, Иван Туйков 49, 50, 52, 47, 40, 54, 56, 48, 44, 46, 42, Михал Койчев 12, 22, 21, 13, 17, 24, 15, 10 А, 19, Павел Койчев 5, 9, 7, 3, 6

На 17.07.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Тетевен: 72343.30.160, Алеко Константинов 12, 10, 16, 14, 18, Безименна Кв. Гемуш Уо на ТП48, Здравец 68, 38, 60, 62, 44, 54, 50, 84, 48а, 42, 78, 43, 76, 27, 25, 37, 47, 52, 88, 45, 56, 74, 72, 29, 48, 36, 49, 46, 31, 82, 35, 70, 90, 58, 80, 66, 40, 64, 86, 39, 41, Калена Плоча 16, 53, 55, 2, 33, 59, 67, 61, 4, 6, 51, 57, 65, 8, махала Равнище Вила, 8, Паянтова Постройка

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:30 – 12:45 ч./ –  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна 10, 34, 33, 36, 40, 27, 22, 56, 16, 18, 7, 5, 19, 52, 21, 3, 17, 1, 11, 12, 14, 30а, 24, 23, 9, 30, 38а, 29, 8, 2, 4, М-Ст Дунчевото, махала Арамлия 1, къща Мирослав, къща Асен, махала Бадънското 11, 2 къща Радослава, 3,, къща Ана, 4, 6, 1, махала Близнаците къща, 4, 12, махала Полъта 2, къща Асен, 3, махала Трескавец къща Алдин, местност Чашката Пс, Първа 11, 6, 8, 2, 3, 5, 19, 27, 10, 9, 29, 17, 31, 4, 1, 14, 13, 7, 21

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:30 – 12:45 ч./ –  Лесидрен: 43325.160.10, Васильовска 35, 13, 33, 19, 12, 15, 17, 36, 48, 37, 28, 30, 23, 34, 46, ТП13, 9, 14, 27, 11, 26, 31, 18, 24, 44, 20, 22, 41, 40, Губе 1, Енча 27, 7, 47, 37, 21, 19, 41, 33, 5, 53, 9, 11, 25, Кичера 1, 2, местност Гаджов Дол 7, местност Ношаря Фургон, къща Димитър, къща Кольо, къща Лукан, къща Илинка, къща Маруся, Вила, къща Стефан, къща Снежинка, къща Стоян, къща Въло, къща Надка, Цех, къща Марин, къща Съйо, 6, къща Георги, къща Васил, къща Николай, местност Панковски Колиби къща Димитра, къща Лазар, къща Пламен, къща Трифон, къща Митьо, къща Станимир,, къща Стоян, местност Площа 11 Вила, къща Надка, Вила, къща Иван, 11, къща Ненка, къща Ангел, Колиба, къща Найден, 1 Колиба, къща Васил, къща Веселин, Вила, Стара Планина 178, 258, Христо Ботев 10, Шумака 1, 5, 3

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:30 – 12:45 ч./ –  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци Уо на ТП10, Гечовото, Конски Дол 5, 15, 9, 19, 14, 13, 20, 10, 2, махала Гечовото къща Иван, 35, 47, 56, 39, къща Маньо, 26, къща, 23, 29, 41, 19, къща Севдалин, къща Русин, 20, къща Алекси, 24, 32, 46, 40, къща Атанас, 31, Вила, 22, къща Калина, Уо на ТП13, къща Тодор, 57, къща Георги, 54, 18, къща Христо, къща Петър, Вила, местност Года къща Цоко, къща Илия, къща Георги, къща Цана, къща Цочо, къща Йонка, къща Тодор, къща Стоян, къща Христо, къща Михал, къща Лальо, къща Пейо, къща Марин, къща Найден, къща Пешо, къща Марко, къща Анка, къща Лазар, местност Дунчовото къща Красимир, местност Конски Дол къща Русин, къща Иванка, къща Лалка, къща Альоша, къща Иван

На 17.07.2019 г. /09:15 – 12:45 ч./ –  Лесидрен: 43325.160.10, Васильовска 35, 13, 33, 19, 12, 15, 17, 36, 48, 37, 28, 30, 23, 34, 46, ТП13, 9, 14, 27, 11, 26, 31, 18, 24, 44, 20, 22, 41, 40, Губе 1, Енча 27, 7, 47, 37, 21, 19, 41, 33, 5, 53, 9, 11, 25, Кичера 1, 2, Христо Ботев 10, Шумака 1, 5, 3

На 17.07.2019 г. /09:15 – 12:45 ч./ –  Тетевен

На 17.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: 72343 500 5090, 72343.30.105, 72343.30.197, 72343.30.198, 72343.30.87, Алеко Константинов 8, 4, 2, 6, 10, Александър Стамболийски 27 Уо на ТП12 Срещу №44, 42, 27 Уо на ТП12, 31, 36, 30, 44, 40, 34, 48, 54, 29, 27, 38, 46, 32, 50, 52, Баньо Маринов 64, 5, 23, 29, 2, 51, 21, 59, 19, 17, 28, 34, 41, 47, 8, 22, 10, 60, 40, 35, 45, 4, 58, 20, 53, 78, 68, 36, 6, 1, 38a, 39, 30, 62, 88, 32, 42, 56, 27, 25, 80, 46, 57а, 31, 12, 14, 76, 18, 49, 74, 55, Гечовото 2, Димитър Благоев 60, 62, 58, 39, 41, Захари Стоянов 2, 4, Здравец 11, 19, 11 Ретранслатор, 28, 32, 34, 30, 24, 16, 20, 12, 25, 6а, 18, 10, 22, 23, 13, 21, 26, 9, 14, 15, 17, Калена Плоча 33, 27, 35, 19, 15, 37, 41, 11, 21, 17, 43, 23, 29, 1, 5, 13, 3, 45, 31, 7, 47, 25, 39, 49, 9, махала Гечовото 2, 1, 3, Тодор Михайлов 9, 5, 1, 7, 4, 3, 6, Трескавец 14, 9, 10, 12

На 18.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Баньо Маринов 91, 98, 86, 102, 113, 92, 95, 107, 97, 110, 90, 94, 88, 84, 109, 111, 1, 108, 106, 93, 96, 89, 103, 100, 99, 104, Братя Хаджи Иванови 2, 3, 1, 5, 4, Васил Йонков 19, 12, 21, 8, Уо на ТП20, 11, 15, 23, 6, 9, 7, 29, 13, 27, 25, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Димитър Благоев 14, 2, Захари Стоянов 8, 6, Илия Темелски 37, 28, 24, 20, 18, 22, 29, 33, 31, 35, Михал Кефалов 2, 3, 1, Нейо Крачунов 10, Христо и К.Цакови 16, 13, 23, 3, 5, 32, 19, 9, 17, 20, 24, 38, 12, 26, 10, 7, 30, 15, 36, 34, 28, 11, 40, 21, 14, 22, 18

На 18.07.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Тетевен: Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, Мария Михайлова 10, 6, 12, 4, 8, махала Козница Уо на ТП54, 1, местност Балинци, Петрахиля 49, 31, 55, 39, 61, 53, 43, 59, 57, Вила, 41, 69, 47, 4, 71, 65, 51, 45, 63, 33, 35, 37

На 18.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Александър Стамболийски 22, 20, 26, 17, 24, 18, 12, 9, 25, 5, 10, 21, 7, 4, 1, 6, 23, 15, 8, 11, 19, 13, 16, Димитър Благоев 42, 34, 40, 23, 46, 44, 30, 31, 54, 56, 36, 43, 38, 27, 32, 33, 26, 37, 24, 29, 28, 52, 50, 39, 25, Здравец 1, 6, 2, 5, 3, 4, 7, 2 махала Саулска Уо на ТП41, 9 А, 9, Илия Темелски 6, 16, 21, 27, 1, 3, 7, 4, 5, 8, 17, 14, 29, 9, 15, 10, 25, 2, 13, 23, 11, 12, Тодор Михайлов 2, Тома Василев 2, 1, Трескавец 2, 1, 4, 7, 5, 6, 8, 3

На 19.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев 71, 73, Генерал Дандевил 2, 26, 25, 1, 20, 35, 17, 13, 8, 30, 33, 3, 23, 27, 9, 24, 10, 22, 28, 14, 11, 15, 16, 32, 4, Георги Стойков 75, 84, 85, 76, 78, 73, 79, 83, 15, 91, 68, 66, 67, 62, 80, 77, 95, 69, 74, 65, 71, Нивище 15, 25, 17, 9, Опълченска 28, 20, 12, 18, 11, 21, 16, 14, 9, 10, 19, Първомайска 49, 44, 40, 59, 51, 41, 57, 53, 42

Община Троян  

На 15.07.2019 г. /08:15 – 08:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 10-та 9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3, 11-та 25, 28, 10, 21, 8, 30, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9, 12-та 11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12, 13-та 5, 7, 9, 3, 3, 1, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707.37.13, 53707.504.148, 9-та 20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 10, 6, Авксентий Дацин 24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38, Амбарица 3, 1, 6, 2, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, 10, 8, Васил Левски 76, 64, 72, 68, 62, 70, 74, 17, 2, 26, 28, 16, 9, 7, 40, 3, 32, 27, 10, 21, 19, 15, 5, 12, 30, 23, 14, 8, 6, 4, 22, 25, 1, 56, 40, 58, 34, 28, 16, 52, 50, 48, 17, 54, 32, 20, 22, 14, 46, 26, 6, 10, 44, 12, 36, 5, 18, 60, 42, 30, Васил Попстефанов 2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7, Вилна Зона Вила, Вила, Втора 1, 10, 2, 4, Георги Дренски 2, 6, 8, Данчо Василешки 21, 59, 27, 7, 16, 2, 45, 4, 28, 35а, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Даскал Петър Атанасов 6, 2, Димитър Никифоров 12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7, Димитър Ралков 6, 1, Доктор Борис Пейчев 2, 7, Еделвайс 19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2, Иван Донев 5, 1, 18, Иван Лалев 1, 40, 62г, 27, 5, 22, 36, 26, 50, 9, 44, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3, Иван Павлов 68, 38, 77, 6, 15, 53, 42, 72а, 76, 72б, 87, 21, 89, 78, 41, 52, 60, 36, 67а, 33, 13, 51, 70, 47, 35, 19, 44, 34, 57, 30, 50, 66, 69, 14, 91, 39, 28, 64, 61, 22, 80, 83, 45, 17, 49, 43, 29, 46, 32, 63, 8, 12, 59, 27, 72, 58, 31, 75, 11, 62, 4, 16, 85, 37, 18, 82, 55, 71, 26, 40, 1, 2, 54, 56, 68, Иван Полендаков 13, 11, 17, 10, 15, 25, 6, 5, 15, 4, Кирил и Методий 4, 8, 1, 3, 5, Кичура 3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10, Комсомолска 2, 6, 46, 41, 48, 2, 43, 20, 42, 50, 37, 12, 40, 47, 5, 22, 8, 26, 4, 23, 34, 32, 45, 1, 14, 19, 52, 30, 16, 9, 18, 38, 24, 39, 25, 49, 28, 29, 21, 36, 10, 3, Комуна 5, 11, 2, 3, 4, Ливадата, махала Баба Стана Вила, 5, Вила, 1, 11, 27, 14, ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, Вила, махала Коевски Ливадки Вила, махала Радоевското 2 Вила, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост 7, 11, 2, 8, 19, 3, Неофит Калчев 8, Осъм 3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 2, 30, 5, 14, 8, Панайот Волов 3, 4, Патриарх Максим 10, Пенко Йотов 3, Прохлада 13, Първа 1, 4, 3, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3, Раю Ганковски 12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2, Стара Планина 2, 88, 44, 47, 5, 21, 26, 29, 4, 16, 40, 12, 25, 3, 31, 37, 44, 17, 33, 1, 32, 34, 35, 23, 38, 14, 6, 11, 27, 30, 15, 2, 18, 43, 10, 41, 36, 19, 9, 22, 7, 8, 13, 24, 4, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 Вила, 11, 9, Хемус 74, 49, 92, 83, 81, 78, 50, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 11, 40, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10, 76, 72, 68б, 74, 68, 68в, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, 6, 9, 28, 13, 1, 4, 2, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, 23, Червено Знаме 8, 26, 1, 24, 16, 14, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30, Четвърта 8, Вила, Мест.Кравая

На 15.07.2019 г. /08:15 – 08:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето 29, 7, 41, 43, 23, къща Теодор, 25, 13, 4, 44, 17, 12, 6, 2, 18, 8, 3, 5, 24, къща Пенко, 48, къща Мая, 10, 32, 30, 22, 39, 14, 33, къща Атанас, 15, 35, къща Мариана, 56, 1, 34, 37, къща Иванка, 9, 21, 36, 16, 28, къща Албена, 68, къща Иван, 48, къща Дочо, къща Васил, 66, 53, 50, 47, 20, 51, къща Христо, къща Радка, 60, 64, къща Стилиян, 49, 45, 56, къща Емил, къща Милен, къща Стефан, къща Минко, 62, 20, Ливадето 48, махала Хитровска, махала Дрянска къща Виолета, Стоп.Постройка, къща Петко, къща Петър, къща Георги, къща Пена, 27, къща Иванка, къща Иван, къща Мария, къща Дочо, къща Марин, къща Светла, къща Рада, къща Йовка, къща Елена, къща Анелия, къща Колю, къща Кинчо, къща Цанко, къща Тонка, къща Димитрина, къща Бойко, къща Дацо, къща Павел, къща Васил, къща Минко, Гараж, Минко, къща Нели, 28, Вила, къща Иванчо, къща Цовко, махала Калчевска 16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, Вила, 6, 27, 52, махала Райковска къща Христина, къща Мартин, къща Гечо, къща Христо, къща Тотю, 31, 34, къща Бойко, къща Петко, къща Манол, къща Татяна, къща Димитра, къща Илийчо, къща Мария, Овчарник, къща Тодора, къща Тихомир, Стоп.Постройка, къща Стефан, 27 къща Франц, къща Митко, къща Марийка, къща Иван, къща Светослав, къща Кръстю, 19б, къща Минчо, къща Стефка, 5, къща Дечко

На 15.07.2019 г. /08:15 – 08:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ –  Черни Осъм: Акациева 2, 77, 5, 3, 8, 4, 71, 6, 10, 2, 8, 12, 5, 11, 9, 7, Амбарица 9, 6, 4, 2, 3, 10, 14, Атанас Филипов 3, 5, 8, 12, 7, 2, Бай Паскал 11, 7, 25, 16, 10, 12, 18, 6, 19, 1, 21, 5, 4, 3, 14, 23, 16 Уо-Тп-4, 17, 13, 8, Васил Радев 2, 6, 5, 3, 2, 8, 7, 1, 11, 4, 10, Врачовска 7, 15, 23, 21, 11, 8, 10, 12, 17, 25, 3, 13, 19, 9, 6, 1, Възраждане 1, 5, 3, Девети Септември 28, 22, 10, 15, 26, 18, 14, 12, 20, 13, 9, 2, 21, 8, 6, 4, 11, 17, 16, 19, 23, Дружба 4, 2 Баня, 5, 1, 2, 8, 3, 4 Фурна, 7, 10, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство 5, 2, 3, 4, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево Вила, 2, 2а Вила, М.Жеравица 3, Вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 Вила, къща Цочо, 15 ТП, къща Петко, Вила, 55, М.Кошутина Вила, М.Миленча 38, 67, 10, Работилница, М.Стойновска къща Нели, къща Марин, къща Радой, къща Тодор, къща Дана, 6 ТП-1, къща Марио, къща Иванка, къща Никола, къща Ваня, къща Неда, къща Маринка, къща Мария, къща Тодорина, къща Йонко, къща Евгени, къща Пенчо, къща Дона, къща Йонка, къща Иво, къща Борислав, къща Райка, къща Танчо, къща Катя, къща Василка, 17 къща Дари, къща Георги, къща Трифон, къща Едгард, къща Ангел, къща Рада, къща Стана, 55, къща Христо, къща Атанас, къща Мита, къща Петко, къща Иван, къща Дочо, къща Мичо, къща Минчо, къща Пена, къща Минко, къща Пенка, Вила, М.Стругът ТП-12, 67, Работилница, 68, 47, 20, 5, 4, 8, 43, 19, 16, 23, 27, 21, 24, 35, 1, 3, 25, 37, 15, 39, 13, 12, 51, 18, 7, 31, 41, 2, 33, 6, Вила, 9, 45, 29, Общ.Дз Обнова 8, 3, 9, 1, 2, 2, 4, 1, 6, 10, 3, Първи Май 104 Кооп.-Обнова, 1, 26, 47, 106, 19, 61, 73, 29, 48, 65, 17, 57, 2, 11, 18, 56, 27, 41, 30, 49, 26, 23, 67, 22, 15, 75, 5, 6, 21, 44, 52, 8, 35, 69, 45, 9, 33, 37, 20, 6 Общ.Обнова, 32, 13, 34, 54, 2 2, 81, 63, 77 Уо-Тп-5, 77, 3, 50, 12, 39, 59, 28, 1, 42, 7, 47, 46, 36, 53, 31, 25, 4, 1 1, 55, 24, 79, 10, 1, 3, Райнешка 4, 6, Стара Планина 75, 78, 62, 128, 46, 40, 120, 84, 28, 66, 125, 26, 98, 112, 70, 86, 10, 131, 103, 42, 73, 149, 124, 79, 122, 97, 119, 129, 95, 48, 54, 121, 69, 65 Дом-Изложба, 60, 105, 101, 34, 113, 30, 83 Далекосъобщения, 74, 149 Лавка, 58, 65 Здравна Служба, 107, 111, 83 Културен Дом, 93, 104, 56, 147, 116, 135, 76, 8, 91, 81, 36, 102, 50, 99, 100, 92, 110, 108, 85, 71, 145, 88, 44, 83, 115, 126, 72, 118, 52, 68, 89, 106, 87, 38, 31, 55, 47, 16, 11, 43, 13, 65, 26, 29, 22, 18, 15, 12, 53, 20, 63, 2, 41, 24, 5, 9, 27, 7, 23, 4, 17, 21, 25, 57, 19, 51, 14, 8, 59, 1, 33, 61, 49, 3, 39, 10, 6, 149, 18, 137, 112, 14, 151, Стойновска 47, 67, 48, Хаджи Макарий 1, 2, Цонка Дамянова 1, 10, 3, 6, 11, 2, 4, 7, 8, 5

На 15.07.2019 г. /08:15 – 08:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч.; 12:30 – 15:30 ч./ –  София: Студентски Град

На 15.07.2019 г. /08:15 – 12:15 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 53707.37.13, 9-та 6, Васил Попстефанов 2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7, Георги Дренски 2, 6, 8, Даскал Петър Атанасов 6, 2, Иван Лалев 5, 22, 36, 26, 50, 9, 44, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3, 27, Кирил и Методий 4, 8, 1, 3, 5, Кичура 3, 41, Комсомолска 2, махала Баба Стана Вила, 5, Вила, 1, 11, 27, 14, ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, местност Тихова Лъка, Осъм 3, Патриарх Максим 10, Стара Планина 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, Червено Знаме 8, 26, 1, 24, 16, 14, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30

На 15.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 16.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 17.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски 3, 1, Вилна Зона Вила, махала Баба Стана Вила, махала Радоевското 2 Вила, Първа 4, 5, 1, 7, 3, Трета 2, 30 Вила, Четвърта 8, Вила

На 15.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Черни Осъм: Жеравица, М.Бъзево Вила, 2, 2а Вила, М.Жеравица 3, Вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 Вила, М.Кошутина Вила, М.Стругът

На 15.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето къща Петър, Вила, 43, къща Пенко, къща, 5, 15, къща Христо, къща Минков, 6, къща Цветослав, къща Веселин, къща Иван, къща Цветан, Дараци, къща Найден, къща Мариана, къща Тончо, къща Васил, 17, махала Миревска къща, Помпена Станция, 2, 4

На 15.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./  На 16.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./  На 17.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./  На 18.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707.504.148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 4, 28, 35а, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, Пенко Йотов 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7

На 15.07.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Дълбок Дол: Бор 5, 7, 6, 9, Гробарска 1, Дълбокдолска Комуна 2, 5, 1, 7, 3, Иван Дончев 2, 61, 23, 59, 49, 16, 41, 10, 15, 13, 19, 43, 55, 21, 25, 7, 8, 1, 35, 12, 9, 5, 37, 14, 47, 29, 33, 6, 45, 4, 53, 31, 17, 27, 51, 57, 39, Иван Иванчев 3, 5, 4, 7, 41, 2, Изворът 6, Крайречна 6, 16, 4, 10, 2, 12, 14, Кузманица 10, 3, 15, 12, 4, 20, 1, 14, 2, 5, 8, 13, 16, 7, Марин Дол 1, Момчилов Кладенец 2, 4, 1, Петър Стойков 1, Стойко Цочев 17, 7, 13, 14, 10, 15, 5, 4, 6, 9, 2, 186, 3, 1, 11, 8, 21, 19, 16, Суха 1, 9, Тошко Тодоров 5, 3, 8, 9, 14, 2, 7, 6, 11, 4, 12, Чучура 3

На 15.07.2019 г. /10:00 – 15:30 ч./  На 18.07.2019 г. /10:00 – 15:30 ч./  На 19.07.2019 г. /10:00 – 15:30 ч./ –  Дебнево: Буковец 1, 13, 5, 9, 6, 10, 8, 3, 4, 11, 2, Калето 8, Липака 8, 6, 1, 4, Петко Колев 24, 40, 53, 57, 16, 18, 34, 26, 46, 55, 12, 36, 47, 51, 49, 32, 14, 22, 30, 6, 10, 38, 43, 28, 20, 8, Христо Ботев 23, 4, 21, 3, 5, 13, 10, 7, 12, 15, 19, 6, 9, 27, 8, 25, 17, 11, 1, 2

На 15.07.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Черни Осъм: М.Жеравица къща Цочо, 15 ТП, къща Петко, Вила

На 15.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Дълбок Дол: Бреза 2, 5, 7, Васил Христов 2, 21, 19, 4, 1, 3, Гробарска 4, 23, 5, 3, 38, 9, 19, 24, 25, 21, 10, 11, 27, 22, 17, 28, 29, 15, 33, 26, 12, Мерата 9, 11, 13, 15, местност Поляната, Орех 12, 10, 16, 6, 8, 14, Петър Стойков 12, 5, 6, 2, 10, 8, 4, Поникът 5, 8, 2, 1, 3, 7, 10, 6, 4, 12, Първи Май 13, Средни Дял 2, 14, 16, 1, 13, 17, 12, 10, 8, 9, 18, 19, 3, 4, 7, Старата Чешма 5, 1, 4, 8, 7, 2, 13, 12, 9, 11, Стойко Цочев 1, Тошко Тодоров 12, Трифонова Усойна 4, 6

На 16.07.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв.Балкан къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел.Пещ, 54, Помпа, ТП48, къща -Асен, Помпена Станция, 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-Минчо, къща-Станислав, Вила, 19, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-Мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-Милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, ТП83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-Мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, 21, къща-Боро, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи, Македония 2, 46, махала Средно Трапе къща-Кино, къща-Дона, къща-Милко, къща-васил, къща-Минко, къща-Пламен, къща-Стефана, Стоп-Постройка, къща-Христо, къща-Тодор, къща-Младен, къща-Ангел, къща-Гена, къща-Койно, къща-Пена, къща-Пеньо, къща-Стефко, Паркинг, къща-Георги, къща-Петър, къща-Дочо, къща-Найден, къща-Димо, къща-Пенка, къща-Иван, къща-Дилян, Работилница, къща-Николай, къща-Цона, къща-Боро, 42 къща-Йонета, къща-Цанко, къща -Въло, къща-Иванка, къща-Коста, къща-Цочо, 90, къща-Пенчо, Общ.Сграда, къща-Веселин, къща-Дина, къща-Калю, къща-Теодосий, къща-Красимир

На 16.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Голяма Желязна: 15703.44.5, махала Чолдарско 2, 36, 32, Вила, 38, 25, 29, 23, 7, 1, 76, 11, 28, 42, 5, 27, 26, 13, 33, 34, 40, 74, 17, 4, 3, 37, 41, 9, 12, 10, 18, 83, 31, 15, 30, 35, 21, 16, 6, 8, 104, 39, 77, 14, Тринайсет Века България 137

На 16.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 18.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Старо Село, Общ. Троян: Калник 4, 18, 8, 6, 1, 10, 15, 138, 12, 16, Мест.Стопански Двор Ферма, Ралчевска 10, 73, 46, 113, 38, 115, 45, 107, 48, 32, 26, 7, 23, 16, 69, 13, 30, 19, 42, 53, 103, 4, 25, 49, 55, 109, 89, 5, 14, 34, 40, 33, 64, 66, 56, 21, 81, 17, 60, 35, 80, 71, 36, 24, 12, 27, 57, 70, 22, 2, 110, 8, 31, 102, 1, 97, 50, 61, 51, 44, 68, 28, 99, 82, 11, 37, 29, 87, 15, Централна 151, 161, 145, 112, 116, 146, 114, 124, 35, 148, 147, 163, 165, 126, 149, 142, 140, 106, 134, 153, 120, 132, 157, 108, 118, 122, 155, 128

На 17.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, местност Калейшко Ханче 17, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126

На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, Кв.Попишка 72, махала Калчевска 16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, Вила, 6, 27, 52, Нейчо Войвода 25, 81а, 40, 51, 5, къща №009, 82, 10, 66, 61, 83, Вила, 7, 92, 86, 49, 32, 60, 68, 38, 23, 26, 79, 64, 53, 59, 36, къща Румен, 39, 8, 50, 9, 12, 85, 76, 87, къща, 21, 90, 42, 56, 11, 69, 80, 88, 22, 71, 18, 74, 70, 67, 58, 73, 28, 75, 81, 19, къща №33, 54, 24, 63, 95, 4, 97 къща, 89, 55, 62

На 17.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Неофит Калчев 8, Хемус 74, 49, 92, 83, 81, 78, 50

На 17.07.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Буковец 19, 17, Васил Левски 281, 281 О

На 17.07.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Калейца: Ламар 7, 3, 1, 5, Христо Ботев 45, 54, 77, 69, 47, 49, 95, 62, 91, 10, 58, 24, 32, 50, 67, 79, 93, 33, 9, 39, 34, 42, 11, 17, 40, 85, 81, 75, 51, 14, 13, 36, 43, 5, 97, 20, 21, 59, 57, 55, 56, 83, 16, 18, 89, 63, 31, 73, 26, 37, 61, 71, 19, 52, 22, 3, 7, 60, 8, 4, 29, 2, 87, 1, 44, 48

На 17.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: 73198.144.25, Кв.Попишка 1, Лъгът 4, Нейчо Войвода Вила, къща, 3, 18, 1, 2

На 17.07.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Балабанско: Местн.Габърска къща Иван, къща Пепа, къща Стелияна, къща Венелин, къща Вълко, къща Пенчо, Магазин, къща Ценета, къща Пенко, къща Цонка, къща Марийка, Каща Мария, къща Дамян, 72 ул. Габърска, къща Милена, къща Митко, къща Нено, къща Дилян, къща Гаца, къща Велика, къща Станимир, къща Стана, къща Илия, къща Дана, къща Тодора, къща Камен, къща Минко, къща Дочо, къща Елена, къща Мирослав, къща Димка, къща Цочо, къща Кальо, къща Петко, 103, къща Васил, къща Маргарита, къща Симеон, 5, 54 Вила, къща Гечо, къща Любен, къща Райна, къща Тончо, къща Стою, къща Мария, къща Мара, къща Дона, ТП18, къща Стойчо, къща Нанко, къща Калю, къща Найден, къща Мадлена

На 17.07.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска Вила

На 18.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка 72, Нейчо Войвода 25, 81а, 40, 51, 5, къща №009, 82, 10, 66, 61, 83, Вила, 7, 92, 86, 49, 32, 60, 68, 38, 23, 26, 79, 64, 53, 59, 36, къща Румен, 39, 8, 50, 9, 12, 85, 76, 87, къща, 21, 90, 42, 56, 11, 69, 80, 88, 22, 71, 18, 74, 70, 67, 58, 73, 28, 75, 81, 19, къща №33, 54, 24, 63, 95, 4, 97 къща, 89, 55, 62

На 18.07.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Врабево

На 18.07.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 6, 5, 17, 13, 10, 3, 2, 9, 11, 8, 15, 4, 1, 12, Ген.Карцов 124, 118, 120, 122, Македония 1, 3, Пряспа 3, 4, 5, 7, 2

На 18.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Балкан 1, 5, 11, 2, 3, 13, 15, 17, 7, Ген.Карцов 140, 128, 136а, 136, 144, 138, 132, 130, 134, 136, Македония 7, 4, 25, 17, 14, 21, 12, 6, 2, 23, 11, 8, 19, 15, 13, 10, 9, Мизия 1, 7, 5, 4, 9, 3, 2, Стефан Стамболов 2, 4

На 18.07.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Балканец: Ген.Карцов 53, 170, 68, Христо Петков 125, 33, 123, 25, 28, 50, 19, 9, 15, 109, 68, 14, 83, 47, 17, 52, 36, 12, 91, 127, 37, 81, 11, 77, 43, 121, 93, 99, 16, 34, 59, 119, 29, 49, 67, 79, 97, 26, 48, 13, 22, 51, 115, 40, 63, 117, 69, 71, 85, 44, 111, 89, 30, 27, 38, 113, 39, 87, 73, 31, 10, 46, 45, 21, 41, 105, 32, 42, 55, 57

На 19.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Лъгът 10, 11, 10, 15, 11

На 19.07.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, махала Калчевска 16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, Вила, 6, 27, 52

На 19.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Балкан 1, Ген.Карцов 91, 202, 204, 93, 196, 89, 200, 198, 206, Лъгът 13, Бл. 13, 13

Община Угърчин  

На 16.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Киркова Махала: България 10, 1, 75, 29, ТП 2, 57, 1 къща, 4

На 16.07.2019 г. /10:15 – 15:00 ч./ –  Голяма Желязна: Дачо Михайлов 2

На 16.07.2019 г. /10:15 – 15:00 ч./ –  Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Калника, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака къща Бальо, местност Берча Колиба, къща Черньо, къща Кольо, местност Енча 31 Вила, къща Филип, къща Съйо, къща Ангел, къща Йото, къща Дочо, къща Банчо, Вила, къща Стойко, къща Иван, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака къща Борис, къща Велка, къща Дора, къща Велико, къща Дочо, къща Христо, къща Петър, къща Цонка, къща Иван, къща Цоко, Вила, къща Никола, къща Йото, Стопанска Постройка, къща Крайо, къща Петко, къща Марин, къща Дишо, местност Язовир Сопот 20, къща Радка, къща Найден, къща Марин, къща Кольо, къща Дочо, къща Христо, къща Додьо, къща Илинка, къща Борислав, къща Мария, къща Димитър, къща Въло, Вила, къща Петър, къща Надежда, къща Додьо, къща Димитър, къща Михал, къща Найден, къща Катя, къща Продан, Фургон, къща Николай, къща Ивайло, Вила, къща Веселина, къща Димо, къща Цветана, къща Димитър, къща Пепа, къща Каньо, къща Радослав, къща Стойко, къща Мирчо, къща Въто, къща Лъчезар, къща Върбан, къща Цветелина, Вила, къща Евгени

На 19.07.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Угърчин: Безименна 9, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, Освобождение 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, Пейо К.Яворов 11, 12, Тракия 17, 21, 20, 18, 16, Цар Калоян 25, 12, 32, 26, 22, 34, 16, 17, 15, 21, 20, 30, 23, Шейново 8, 15, 17, 3, 7, 4, 19, 5, 9

На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Угърчин: Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, Вълчо Русковски 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, Незабравка 2, 1, 3, Неофит Рилски 9, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13, 12, 9, 5, 2, 4, Табашка 3, 1, 2, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 21, Хан Крум 12, 36, 19, 26, 23, 20, 21, 15, 32, 18, 17, 16, 22, 30, 24

Община Ябланица  

На 15.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 5, 10, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 71, 75, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, Филип-Тотю 1

На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Орешене, Общ. Ябланица: Ген.Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Захари Стоянов 2, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Трети Март 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Шипка 1, 2, 5, 3

На 17.07.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 51, 26, 45, 55, 47, 22, 49, 24, Богданка 2, Богой 8, 5, 6, Васил Левски 34, 16, 15, 7, 21, 26, 9, 11, 17, 30, 13, 18, 22, 5, 14, 26а, 24, Васил Петлешков 7, 6, 5, 15, 2, 9, 4, Георги Бенковски 5, 3, 4, Георги Раковски 2, 17, 3, Грозданка 4, Иглика 4, 14, Кокиче 1, 4, 3, Любен Каравелов 1, Петър Берон 2, Присоето 2, 3, 5, 8, 6, 4, Първи Май 7, 6, Тодор Каблешков 1, 5, 2, Хаджи Димитър 6, 10, 2, 1, 7а, 3, 7, 5, Христо Ботев 4, 12, 6, 2, 8, 10, Цанко Церковски 4, 7, 27а, 9, 21, 14, 12, 17, 25, 23, 13, 19, 8, 6, 15, 10, Цар Иван Шишман 1, 2

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 17.07.2019 г. /08:00 – 15:00 ч./ –  Татари: Алеко Константинов 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г.С.Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Скобелев 3, Георги Димитров 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Георги Димитров 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 6, 1, Коста Шишманов 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 1, Н.Й.Вапцаров 2, П.Р.Славейков 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, Хаджи Димитър 1, Хр.Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 5, 6, Цветан Спасов 2, 1, Шипка 7, 11, 15

На 18.07.2019 г. /08:00 – 15:00 ч./ –  Татари: 177014, Бузлуджа 1, 4, 2, Васил Коларов 25, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Кирил и Методий 2, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, Крум Тончев 35, 29, 31, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, Н.Й.Вапцаров 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, Цветан Спасов 7, 3, Шипка 3, 5, 1

Община Гулянци  

На 16.07.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев 25, 8, 21, 14, 10, 27, 23, 21а, 12, 13, 8, 2, 17, 5, 11, 6, 15, 9, 7, 4, 1, 3, Ал Стамболийски 14, 7, 31, 36, 13, 15, 19, 20, 12, 11, 16, 6, 2, 9, 18, 35, 25, 30, 1, 33, 10, 38, 27, 21, 24, 26, 37, 22, 8, 5, 34, 29, 28, 23, 32, 3, Амур 1, 2, 6, 5, 4, 7, 3, Батак 8, 6, Бездремна 2, 12, 14, 4, 20, 7, 10, 3, 9, 5, 16, 8, 1, 18, Бузлуджа 3, 9, 7, 6, 2, 5, 8, 4, България 1, В Левски 5, 3, 1, Градинарска 5, 13, 15, 11, 1, 9, 3, 7, 2, Демокрация 6, 1б, 1а, Дунав 24, 17, 7, 12, 9, 3, 16, 22, 6, 20, 26, 18, 4, 10, 11, 15, 14, 13, 5, 2, 1, 8, З.Стоянов 5, 11, 7, 13, 1, 10, 4, 8, 2, 9, 3, 6, 15, извън регулация, К и Методий 5, 11, 4, 15, 2, 6, 1, 9, 13, 3, Л Каравелов 3, 4, 1, 2, 12, 6, 10, 5, Люляк 2, 5, 4, 3, 6, 10, 1, Мизия 22, 12, 5, 18, 16, 6, 20, 10, 8, 7, 1, 9 А, 4, 14, 3, П Р Славейков 5, 1, 7, 3, 6, 4, 9, П.К.Яворов 2, 7, 4, 1, 5, Пенчо Славейков 1, 5, 6, 25, 21, 7, 4, 23, 13, 19, 9, 17, 27, Рила 4, 1, 3, 10, 6, 2, 5, С Караджа 13, 15, 20, 24, 17, 7, 30, 28, 26, 9, 32, 22, 18, 19, 11, 3, 5, 1, 8, 12, 7, 14, 10, 4, 2, 6, С Румянцев 16, С.Стамболов 9, 7, 20, 12, 5, 6, 14, 3, 11, 8, 18, 16, 10, 15, 2, 1, 4, 13, Симеон Велики 15, 12, 11, 9, 3, 4, 8, 5, 7, 14, 16, 1, 2, Средна Гора 2, Струма 2, 3, 6, 1, Трапезица 9, 2, 7, 3, 1, 5, Хан Аспарух 26, 20, 15, 13, 1, 16, 4, 10, 37, 7, 35, 5, 8, 33, 12, 2, 31, 24а, 25, 27, 23, 6, 3, 26, 14, 22, 9, 18, 17, 19, 35, 7, 58, 52, 50, 37, 72, 77, 79, 57, 65, 67, 68, 64, 61, 1, 71, 60, 75, 30, 5, 40, 48, 70, 55, 42, 43, 51, 39, 38, 41, 47, 66, 49, 32, 46, 36, 73, 45, 59, 44, 54, 56

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора 2, 6, 3, 1, Акация 2, 4, Ангел Кънчев 2, 7, 1, 5, 11, 4, 2, 9, 3, 6, Арда 3, 1, Балкан 10, 7, 4, 2, 6, 9, 3, 5, 2, 12, 11, 13, 19, 1, Бенковски 3, 8, 18, 6, 2, 14, 5, 1, 12, 16, 10, Бяло Море 4, 1, 2, 3, В Априлов 12, 10, 13, 7, 11, 3, 4, 1, 8, 15, 5, 2, 9, В Левски 5, 4, 10, 8, 2, 1, 3, 43, Вардар 6, 8, 11, 9, 5, 2, 13, 1, 4, 7, 3, Вежен 9, 13, 11, 7, Веслец 8, 3, 2, 1, 4, 6, Винарска 1, 2, 4, 6, Вит 21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29, 7, 3, 9, 5, Витоша 23, 1, 6, 4, 2, Волга 11 А, 14, 7, 13, 1, 15, 11, 9, 2, 3, 17, 17, Възраждане 1, 3, 4, 6, 2, 5, Гео Милев 12, 8, 10, 13, 15, 7, 1, 3, 6, 2, 4, 5, Гнилата 1 А, 7, 1, 9, 6, 12, 14, 10, 4, 3, 5, Гранит 17, 15, 12, 19, 21, 11, 6, 5, 8, 13, 10, 3, 2, 1, 9, 7, 4, Гренадирска 11, 24, 9, 26, 18, 6, 16, 3, 7, 28а, 14, 10, 4, 32, 8, 22, 28, 5, 30, 20, Гръстелника 01, Дунав 4, Железничарска 5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15, Здравец 5, 11, 3, 9, 1, 13, 15, Зелена Гора 1, Иван Вазов 7, 9, 1, 3, 5, 4, 11, 6, 8, 1 А, Иглика 2, Искър 6, 10, 4, 2, 6, 8, 7, 9, Кирил и Методий 6, 2, 1, 8, 10, 5, 4, 3, 7, Китка 10, 6, 1, 2, 8, 4, Кл Охридски 3, 1, 2, Козлодуй 2, 4, 5, 1, 6, 3, Кокиче 1, Край Село, Кръвенишка 23, 6, 10, 14, 13, 11, 3, 4, 19, 7, 9, 15, 5, 18, 8, 1, 16, 17, 12, 2, Л Каравелов 2, 3, 4, 1, 8, 6, Лозенка 3, 21, 9, 13, 17, 23, 29, 5, 11, 15, 7, 25, 27, 19, Лозица 1, Лъката 1, 3, 4, Люлин 2, 10, 11, 14, 7, 5, 1, 13, 8, 6, 17, 12, 4, 19, 15, Люляк 1, 2, 1, Македонска 14, 11, 17, 6, 1, 3, 15, 12, 13, Марица 6, 12, 16, 4, 10, 8, 2, местност Край Село, Морава 4, 3, 13, 4, 3а, 5, 6, 2, 7, Мусала 2, Н Рилски 2, 1, 3, 8, 4, Надежда 30, 18, 22, 32, 6, 24, Нач.У-Ще 4, 1, Незабравка 6, 28, 6 А, 4, 2, Осогово 7, 1, 13, 3, 11, 12, 5, 6, 10, 2, 9, Осъм 9, 21, 11, 13, 27, 23, 3, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17, Отец Паисий 2, 1, П.Евтимий 14, 6, 20 А, 26, 12, 38, 20, 24, 36, 30, 5, 18, 4, 34, 8, 16, 10, 32, 28, 2, П.К.Яворов 4, 11, 1, 19, 5, 15, 3, 12, 8, 7, 10, 18, 13, 6, 16, 2, 9, Пирин 3, 1, 7, 4, 2, 9, 8, 5, Полтава 8, 6, 2, 4, Пробуда 8, 5, 7, 11, 4, 14, 22, 12, 16, 18, 10, 6, 9, 18, Първи Май 6, 4, Радецки 3, 13, 1, Раковски 16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32, 18, Рила 3, 4, 1, 6, Родопи 2, 1, Росица 1, С Румянцев 3, 5, 4, 2, 6, 1, 8, Свобода 5, 1, 3, 2, Скобелев 8, 5, 1а, 12, 1, 9, 11, 4, 17, 15, 7, 10, 3, 13, 6, Славейков 3, 10, 4, 6, 12, 1, 2, 7, 8, Слави Алексиев 37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35, Сливница 26, 11, 12, 30, 22, 16, 15, 1, 7, 4, 9, 6, 3, 18, 13, 20, 24, 10, 32, 14, 2, 5, 8, 28, Ср Гора 6, 8, 4, 10, 12, 14, 16, Стара Планина 1, 5, 3, 7, 19, 4, 2, 6, 21, 14, 29, 8, 17, 27, 10, 12, 15, 25, 9, Стопанска 10, 4, 6, Странджа 16, 14, 18, 1, 2, 12, 20, Страцин 8, 2 А, 2, 4, 10, Струмица 2, 1, 3, Тракия 21, 1, 19, 7, 13, 9, 5, 3, 17, 2, 15, Трети Март 3, 2, Тунджа 7, 11, 1, 9, Уилиам Гладстон 1, 13, 31, 9, 37, 15, 21, 27, 33, 17, 19, 35, 25, 29, 23, 49, 2, 13, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Успех 9, 7, 1, 4, 2, 5, 3, Филип-Тотю 5, 3, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 16, 8, 1, 6, 12, 4, 14, 10, Хан Аспарух 58, 38, 56, 5, 54, 52, 48, 42, 100, 1, 84, 60, 64, 9, 86, 96, 110, 66, 82, 11, 7, 88, 108, 72, 62, 106, 98, 94, 74, 68, 102, 5, 76, 3, 78, 70, 80, 104, 92, 13, 90, 4, 6, 14, 26, 34, 28, 24, 36, 16, 30, 18, 12, 20, 32, 22, Хан Кубрат 19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24, 64, 53, 6а, 11, 1 А, 2, 64, 5, 22, 18, 14, 10, 28, 24, 1, 3, 16, 12, 11, 7, Хан Омуртаг 21, 24, 10, 6, 4, 9, 7, 2, 1, 20, Христо Ботев 8, 6, 11, 14, 2, 5, 4, 10, 13, 17, 3, 26, 1, Цанко Церковски 4, 10, 8, 6, 1, 2, Цар Самуил 2, 1, Черни Връх 6, 2, 4, Шар Планина 3, 1, Шипка 10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8, 2

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Крета, Общ. Гулянци: А.Стамболийски 21, 5, 20, 19, 38, 46, 48, 8, 10, 44, 3, 9, 14, 36, 29, 72, 56, 52, 33, 27, Ален Мак 3, 10, 16, 22, 14, 1, 12, 8, 18, 20, 2, Бистрица 7, 11, 3, 6, 5, 10, 4, 2, 1, 9, Боровец 29, 38, 11, 21, 15, 25, 4, 9, 32, 2, 36, 18, 6, 24, 5, 30, 28, 27, 14, 13, 19, 26, 20, 22, 34, 7, 16, Васил Левски 4, 8, 19, 6, 17, 14, 7, 5, 13, 10, 3, Вит 2, 1, 22, 4, 3, 5, Г.С.Раковски 8, Габър 15, 2, Георги Бенковски 11, 13, 4, 9, 7, 5, 2, 1, 3, Дунав 19, 3, 1, 15, 11, 9, 7, 13, 5, Иван Вазов 17, 4, 11, 16, 5, 19, 15, 12, 8, 22, 2, 18, 26, 24, 7, 3, 10, 9, 14, Качица 3, 4, 1, 2, Люляк 10, 2, 4, местност Зад Ормана ТП №4, Пирин 5, 7, Хаджи Димитър 2, 4, 6, 1, Христо Смирненски 7, 4, 22, 18, 31, 6, 13, 11, 3, 5, 8, 17, 9, 93, 14, 2, 12, 24, 10, Широка Поляна 9, 7, 15, 3, 5, 11, 13, 1

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Подем: Александър Стамболийски 52, 22, 42, 23, 31, 25, 3 А, 9, 29, 32, 14, 12, 21, 13, 11, 19, 13 А, 30, 33, 20, 24, 40, 7, 10, 18, 3, 28, 26, 38, 54, 44, 5, 16, 15, 34, 27, 1 А, 4, 6, 2, 1, 8, Априлов 4, Арда 6, 4, 1, 2, Божур 9, 11, 7, 21, 27, 8, 15, 25, 16, 19, 14, 18, 3, 1, 2, 6, 4, 5, Бузлуджа 1, 2, Букурещ 4, 2, 1, В.Левски 4, 11, 23, 13, 29, 3, 7, 15, 25, 2, 9, 17, 1а, 27, 21, 31, 6, 1, 19, 5, 47, 45, 10, 31, 6, 29, 35а, 55, 43, 20, 8, 18, 39, 4, 12, 51, 14, 49, 41, 37, Вит 88, 38, 42, 6, 5, 33, 40, 16, 3, 33, 1, 24, 29, 36, 23, 27, 15, 10, 32, 6, 25, 2а, 20, 11, 5, 18, 30, 34, 1, 17, 26, 12, 14, 28, 9, 31, 19, 8, 4, 3, 22, 7, 13, 16, 67, 56, 77, 54 А, 50, 72, 43, 48, 82, 59, 66, 75, 46, 84, 95, 52, 64, 44, 73, 45, 69, 54, 53, 60, 58, 62, 65, 49, 68, 79, 81, 63, 86, 55, 85, 51, 70, 61, 87, 57, 89, 41, 78, Витско Шосе 1, Г.Бенковски 8, 10, 4, 14, Дунав 48, 19, 41, 14, 16, 36, 34, 6, 2, 11, 26, 9, 28, 32, 8, 22, 24, 5, 12, 13, 10, 15, 3, 7, 1, 20, 18, 4, Еделвайс 15, 5, 4, 19, 14, 3, 1, 13, 22, 6, 12, 7, 10, 17, 11, 18, 8, 2, 16, 9, Ж.П.Район 4, Железничарска 2, 10, 12, 4, 14, 6, 8, 1, Иван Вазов 5, 7, 3, 1, Иван Винаров 16, 14, 10, 9, 7, 18, 20, 12, 1, 5, 6, 3, Кирил и Методий 50, 68, 53, 57, 66, 27, 61, 64, 63, 24, 30, 52, 42, 38, 54, 45, 41, 34, 44, 37, 40, 62, 56, 48, 28, 49, 43, 55, 33, 65, 46, 36, 39, 26, 59, 23, 60, 58, 47, 32, 67, 51, 31, 25, 46, 19, 17, 20, 13, 8, 6, 2, 4, 1, 22, 14, 15, 16, 7, 18, 11, 9, 12, 33, 10, Климент Охридски 2, Комсомолска 2, Краище 1, 3, 5, Куба 2, 3, 1, Кюстендилска 16, 23, 18, 7, 3а, 19, 12, 5, 28, 10, 9, 4, 20, 15, 17, 2, 24, 26, 1, 3, 8, 21, 11, 30, 6, 22, Лиляна Бърдарова 10, 8, 2, 4, Макаренко 1, 11, 7, 5, 15, 3, 3 А, 17, 13, 9, Малчика 1, 3, 21, 5, 19, 7, 17, Марица 4, 1, 2, Мъртвица 8, 17, 15, 10, 11, 11 А, 6, 13, 9, 2, 5, 7, 3, 4, 1, 126, Октомври 4, 1, 6, 3, Отец Паисий 3, 8, 10, 2, 4, 1, Пирин 2, Плевен 4, 8, 2, 6, 7, 9, 1, 5, 3, Победа 1, 5, 3, 2, 6, 4, 1 А, Рибенско Шосе, Рила 3, 1, 2, Родопи 2, 7, 5, 13, 12, 17, 15, 10, 11а, 11, 9, Руен 13, 27, 2 А, 25, 35, 29, 2, 19, 15, 21, 11, 9, 31, 17, 33, 5, 4, 7, 3, 1, София 12, 1, 4, 3, 2, Софроний 1, Стара Планина 6, 2, 3, 4, 1, Странджа 6, 4, 2, 4, 2, 6, Трети Март 58, 33, 68, 35, 54, 66, 29, 78, 48, 31, 21, 25, 72, 44, 19, 58 А, 60, 27, 50, 64, 56, 23, 80а, 62, 74, 70, 76, 52, 37, 82, 7272, 30, 11, 6, 42, 7, 36, 17, 4, 22, 28, 24, 38, 8, 26, 1, 16, 13, 9, 32, 15, 10, 5, 40, 14, 18, 34, 3, 12, 20, УПИ ХI-717 Кв 31а, Хаджи Димитър 4, 100, 2, 8, 6, 12, 22, 30, 24 А, 32, 40, 26, 20, 36, 38, 24, Христо Ботев 28, 18, 3, 27, 29, 17, 33, 7, 19, 11, 15, 30, 20 Б, 25, 20 А, 20, 35, 26, 9, 5, 31, 24, 14, 22, 16, 13, 10, 4, 12, 1, 8, 2, 6, 51, 49, 43, 66, 30б, 64, 33, 39, 50, 59, 44, 53, 60, 61, 36, 46, 38, 48, 64 А, 52, 62, 40, 42, 41, 30а, 57, 58, 45, 55, 56, 37, 68, Червена Звезда 6, Черно Море 6, 1, 4, 2, Ю.А.Гагарин 2

На 17.07.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Рибен: 047003, Антон Иванов 1, 5, 3, 2, Братя Миладинови 1, 3, Бузлуджа 3, 6, 2 А, 5, 7, 9, 2, 1, 11, 4, В Левски 11, 4, 1, 8, 7, 2 А, 5, 15, 3, 17, 2, 6, 9, В Терешкова 3, 5, 4, 11, 12, 7, 10, 8, 9, 18, 20, 14, 1, 2, 6, 22, 26, Вит 1, 6, 2, 12, 5, 7, 9, 8, 10, Г Димитров 6, 5, 1 А, 7, 10, 4, 3, 5а, 1, 8, Дружба 1, 6, 9, 1, 5, 2, 4, 8, 5а, 7а, 3, Дунав 2, 1, 3, Иван Вазов 36, 46, 7, 12, 19, 32, 3, 38, 17, 10, 5, 26, 9, 15, 24, 6, 40, 1, 20, 18, 28, 14, 48, 4, 34, 2, 42, 44, 16, 22, 119, 11, Кирил и Методий 17, 25, 15, 13, 11, 23 А, 80, 84, 49, 21, 74, 52, 50, 60, 31, 64, 29, 57, 76, 45а, 32, 35, 53, 44, 56, 23, 88, 54, 3 А, 47, 78, 82, 48, 66, 11а, 4, 58, 45, 41, 78 А, 55, 43, 45 А, 33, 86, 46, 37, 61, 98, 75, 108, 73, 110, 77, 67, 100, 102, 106, 65, 69, 63, 90, 104, 94, 96, 59, 71, 61, 92, 24, 10, 22, 40, 12, 5, 14, 20, 26 А, 34, 6, 42, 18, 9, 28, 3, 32, 2, 8, 26, 1, 38, 16, 30, 4, 7, 61, 101, 89, 138, 81, 41, 130, 148, 154, 87, 150, 122, 115, 142, 107, 152 Б, 105, 128, 117, 113, 113а, 136, 126, 95, 97, 85, 123, 124, 152, 99, 111, 146, 91, 83, 138 А, 117 А, 132, 93, 140, 121, 112, 158, 134, 156, 152 А, 79, местност Езерото, местност на Греда, Мичурин 9, 5, 1, 11, 3, Младост 17, 3, 11, 7, 5, 1, 9, 12, 15, Отец Паисий 82, 71, 90, 86, 88, 80, 69, 98, 67, 75, 94, 96, 73, 100, 39, 12, 64, 59, 52, 74, 50, 66, 53, 57, 61, 46, 49, 65, 42, 63, 54, 47, 43, 70, 55, 40, 68, 76, 38, 45, 48, 72, 51, 44, 60, 22, 24, 11, 7, 12, 32, 26, 4, 30, 25, 27, 2, 31, 33, 23, 35, 5, 3, 1, 20, 19, 28, 36 В, 21, 13, 37, 29, 6, 16, 36, 34, 36 Б, 18, 15, 8, 9, 10, Пирин 7, 5, 3, 2, 8, Пробива 3, 1, Р Даскалов 7, 6, 9, 2, 5, 8, 1, 4, 3, Радецки 3, 1, 72а, 8, 9, 5, 4, 7, 6, 2, Татарска 1, Христо Ботев 83, 2, 17, 31, 4, 15, 27, 13, 21, Цветан Спасов 6, 2, 4, 3, Чавдар 2, 1, Ю.А.Гагарин 11, 10, 4 А, 20, 16, 3, 2, 22, 24, 7, 6, 8, 4, 6а, 1, 9, 14, 18, 12а, 26, 12, 15, 13, Явор 5, 3, 1

На 17.07.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Подем: Арда 6, 4, 1, 2, Божур 9, 11, 7, 21, 27, 8, 15, 25, 16, 19, 14, 18, В.Левски 4, 11, 23, 13, 29, 3, 7, 15, 25, 2, 9, 17, 1а, 27, 21, 31, 6, 1, 19, 5, 47, 45, 10, 31, 6, 29, 35а, 55, 43, 20, 8, 18, 39, 4, 12, 51, 14, 49, 41, 37, Вит 67, 56, 77, 54 А, 50, 72, 43, 48, 82, 59, 66, 75, 46, 84, 95, 52, 64, 44, 73, 45, 69, 54, 53, 60, 58, 62, 65, 49, 68, 79, 81, 63, 86, 55, 85, 51, 70, 61, 87, 57, 89, 41, 78, 38, 42, 6, 5, 33, 40, 16, 3, 33, 1, Витско Шосе 1, Еделвайс 15, 5, 4, 19, 14, 3, 1, 13, 22, 6, 12, 7, 10, 17, 11, 18, 8, 2, 16, 9, Железничарска 2, 10, 12, 4, 14, 6, 8, Иван Винаров 16, 14, 10, 9, 7, 18, 20, 12, 1, 5, 6, 3, Кирил и Методий 46, Краище 1, 3, 5, Кюстендилска 16, 23, 18, 7, 3а, 19, 12, 5, 28, 10, 9, 4, 20, 15, 17, 2, 24, 26, 1, 3, 8, 21, 11, 30, 6, 22, Лиляна Бърдарова 10, 8, Марица 4, 1, 2, Мъртвица 8, 17, 15, 10, 11, 11 А, 6, 13, Октомври 4, 1, 6, 3, Отец Паисий 3, 8, 10, 2, 4, 1, Плевен 4, 8, 2, 6, 7, 9, 1, 5, 3, Победа 1, 5, 3, 2, 6, 4, 1 А, Родопи 13, 12, 17, 15, 10, 11а, 11, 9, Руен 13, 27, 2 А, 25, 35, 29, 2, 19, 15, 21, 11, 9, 31, 17, 33, София 12, 1, 4, 3, 2, Софроний 1, Странджа 6, 4, 2, 4, 2, 6, УПИ ХI-717 Кв 31а, Хаджи Димитър 4, 100, 2, 8, 6, 12, 22, 30, 24 А, 32, 40, 26, 20, 36, 38, 24, Христо Ботев 28, 18, 3, 27, 29, 17, 33, 7, 19, 11, 15, 30, 20 Б, 25, 20 А, 20, 35, 26, 9, 5, 31, 24, 14, 22, 16, 13, 51, 49, 43, 66, 30б, 64, 33, 39, 50, 59, 44, 53, 60, 61, 36, 46, 38, 48, 64 А, 52, 62, 40, 42, 41, 30а, 57, 58, 45, 55, 56, 37, 68, Червена Звезда 6, Черно Море 6

Община Долна Митрополия  

На 15.07.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Горна Митрополия: Александър Стамболийски 8, 6, УПИ -Ііі, Кв. 1, 5, 1, 4, 7, 3, Васил Левски 8, 16, 1, 2, 12, 6, 10, 14 А, 4, 14, Георги Димитров 2, 4, 14, 16б, 5, 8, 16, 16 А, 6, Гоце Делчев 1, 10, 14, 12, 4, 6, 16, 5, 3, 8, 2, Кирил и Методий 8, 18, 10, 7, 24, 9, 19, 12, 14, 16, 17, 21, 15, 28, 20, 26, 9а, 11, 12а, Марагидик 5, 3а, 1, 4, Мургаш 11, 8, 7 А, 12, 4, 10, 1, 9, 2, 6, 3, 7, Панайот Хитов 6, 4, 8, 1, 5, 10, 7, 2, 12, 3, Раковски 33, 4, 15, 10, 11, 13, 23, 27, 6, 2 А, 8, 25, 3, 5, 12, 21, 2, 19, 7, 17, 31, Родопа 20, Сливница 2, Хаджи Димитър 2, Христо Ботев 101, Шипка 2

На 15.07.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Горна Митрополия: Васил Априлов 4, 2, 3, 1, 9, 7, 5, Георги Димитров 20, 18, 43, 26, 34, 41, 39, 17, 11, 31, 25, 37, 33, 27, 22, 21, 45, 29, 19, 30, 15, 24, 33 А, 23, 35, 28, 32, Граф Игнатиев 1, Иван Вазов 8, 4, 3, 5, 7, 1, 3, 2, 4 А, 6, Кирил и Методий 4, 2, 5, 3, 1, П.Р.Славейков 3, Пробива 5, 34, 2, 24, 19, 21, 4, 27, 14, 1, 29, 20, 26, 16, 30, 13, 7, 6, 28, 23, 22, 3 А, 32, 10, 12, 11, 17, 3, 9, 25, 8, Раковски 1, 8, Рила 2, 6, 12 А, 4, 10, 8, Силистра 15, 1, 11, 4, 10, 13, 5, 2, 6, 12, 8, 3, Хаджи Димитър 2, 6, 4, 5, 4а, 3, Христо Ботев 74, 91, 83, 81, 93, 70, 87, 76, 68, 89, Цар Калоян 5, 4, 1, 8, 3, 2, 6

На 16.07.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Горна Митрополия: Беласица 1, 2, 4, 6, Васил Априлов 18, 15, 13, 20, 8, 11, 10, Вежен 3, 1, 2, 5, 2 А, 6, 4, 7, Гоце Делчев 13, 15, 30, 44, 38, 42, 34, 36, 32, 20, 28, 23, 26, 11, 9, 17, 22, 19, 7, 21, 24, 40, Граф Игнатиев 3, 7, 8, 19, 12, 13, 15, 17, 6, 10, 2, 5, 9, 4, 11, П.Р.Славейков 10, 11, 9, 13, 17, 2, 15, 7, 4, 6, 14, 19, 5, 22, 16, 8, Петрохан 5, 1, 4, 6, 2, 3, 7, Пробива 18, Странджа 1, 2, 3, Христо Ботев 25

На 16.07.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Горна Митрополия: Антон Иванов 16, 9, 22, 4, 23, 6, 14, 17, 1, 3, 5, 20, 7, 18, Асен и Петър 6, 28, 32, 18, 4, 22, 26, 8, 2, 24, 10, Балчик 4, 14, 16, 5, 10, 1, 3, 2, 2а, 6, 8, Гео Милев 8, 11, 7, 9, 1, 5, 4, 6, 3, Георги Димитров 53 А, 57, 44, 61, 50, 46, 48, 38, 63, 55, 59, 68, 42, 53, 40, 52, Иван Вазов 5, 14, 18, 10, 7, 9, 10, 13, 17, 15, 20, 11, 7а, 6, Неофит Рилски 2, Пирин 2, 6, 4, Пробива 25, 15, Рила 9, 11, 19, 1, 5, 13, 7, Хаджи Димитър 12, 8, 10, 5, 3, Хан Аспарух 16, 7, 18, 3, 5, 8, 4, 14, 15, 33, 2, 11, 1, 45, 10, 29, 17, 9, 31, Христо Ботев 43, 56, 60, 75 А, 53, 75, 41, 36, 47, 54, 69, 40, 46, 50, 60 А, 63, 48, 71, 58, Цар Иван-Асен Втори 1, 8, 1а, 5, 3, 10, Цар Калоян 12, 7, 10, Черно Море 9, 2, 11, 13, 5, 1, 3, 1а

На 17.07.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май 21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15, Васил Левски 16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 4, 12, 27, Индустриална Зона, Космос 4, 5, 6, 8, 3, 1, Люлин 12, 3, 4, 2, 8, 6, Петдесет и Четвърта 10, 14, 1, 4, 2, 7, Рила 16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17, Христо Ботев 13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20

На 17.07.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май 66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56, Васил Левски 98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 47, 33, 86, 39, 106, 56, Европа 7, Индустриална Зона, Новоселска 12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3, Петдесет и Четвърта 36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23, Радецки 16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8, Рила 10, Христо Ботев 107

На 18.07.2019 г. /08:45 – 14:00 ч./ –  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Балкан 2, 12, 11, 13, 19, 1, Бенковски 3, 8, 18, 6, 2, 14, 5, 1, 12, 16, 10, В Левски 5, 4, 10, 8, 2, 1, 3, Вежен 9, 13, 11, 7, Зелена Гора 1, Кокиче 1, Кръвенишка 23, Люляк 2, 1, Македонска 14, 11, 17, 6, 1, 3, 15, 12, 13, Н Рилски 2, 1, 3, 8, 4, Пробуда 8, 5, 7, 11, 4, 14, 22, 12, 16, 18, 10, 6, 9, Първи Май 6, 4, Странджа 16, 14, 18, 1, 2, 12, 20, Трети Март 3, 2, Успех 9, 7, 1, 4, 2, 5, 3, Хан Аспарух 14, 26, 34, 28, 24, 36, 16, 30, 18, 12, 20, 32, 22, Хан Кубрат 64, Хан Омуртаг 24, Христо Ботев 8, 6, 11, 14, 2, 5, 4, 10, 13, 17, 3, 26, Цар Самуил 2, 1

На 18.07.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Биволаре: Кирил и Методий 16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, Неофит Рилски 2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30, Освобождение 1, Отец Паисий Хилендарски 2, 1, 3, 4, Републиканска 26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1

На 18.07.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Биволаре: Бяло Море 1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А, Васил Левски 8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4, Вит 2, 1, 5, Витоша 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36, Г.С.Раковски 12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3, Градинарска 2, 4, 1, Кирил и Методий 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26, Марица 1, Освобождение 1, 2, Пирин 7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12, Плевен 3, 2, 1, Републиканска 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, Родопи 8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1, Славяни 6, 4, 2, 1, Христо Ботев 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2, Черно Море 5, 28

На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци: Александър Стамболийски 9, 5, 11, 7, 1, Батак 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15, Будапеща 2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, Г.С.Раковски 1, 10, Гео Милев 8, Георги Бенковски 13, Георги Димитров 4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, Д-Р Петър Берон 5, 7, 11, 1, Д.Грънчаров 5, 4, 10, 2, 8, Козлодуй 6, Н.Й.Вапцаров 16, 14, 18, Освобождение 3, 1, Петко Д.Петков 2, 6, 5, 3, 9, Победа 1, 7, 2, Правда 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5, Прага 5, 7, 1, 3, 2, 6, Райна Княгиня 3, Ракета 4, Св.Параскева 13, 5, 19, 2, Средна Гора 15, 25, Стара Планина 1, 13, Трети Март 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1, Христо Михайлов 12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5, Цанко Церковски 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, Шейново 1, 9

Община Долни Дъбник  

На 17.07.2019 г. /08:00 – 08:15 ч.; 16:30 – 17:00 ч./ –  Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев 66, Ал Стамболийски 18, 23, 27, 19, 22, 23а, 25, 21а, 15, 14, 14а, 28, 26, 17, 21, 29, 30, 13, 16, 12, 24, 20, 36, 32, България 32, 35, 43, 41, 37, 34, 30, 40, 38, 36, 33, В Априлов 18, 6, 3, 16, 1, 5, 2, 14, 11, 8, 7, 9, 4, 12, 5а, 20, 10, 17, 30, 32, 22, 15, 28, 13, 34, 26, 24, В Левски 20, №1, 22 2, 22 1, 1, 2, 22 Бл2, 22, 40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50, В Петлешков 2, 4а, 3, 4, 6, 2а, 1а, 1, Велчова Завера 24, 22а, 21, 31, 26а, 27, 23, 34, 17, 22, 28, 32, 25, 30, 26, Г Бенковски 37, 13, 21, 20, 9, 39, 25, 33, 36, 32, 22, 24, 11, 17, 27, 26, 15, 29, 19, 31, Г.М.Димитров 6, 17, 21, 17а, 37, 18, 33, 10, 19а, 43, 8, 18а, 15, 14, 19, 12, 43а, 31, 2, 25, 27, 16, 13, 41, 35, 4, 23, 28, 24, 53, 47а, 57, 55, 20, 51, 22, 45, 49, 26, 28а, 47, 9, 5, 11, 7, Ген Скобелев 37, 37а, 31а, 11, 40, 27, 34, 24, 33, 25, 17, 52, 56, 20, 35, 15, 50, 22, 54, 18, 26, 29, 38, 48, 29а, 19, 21, 28а, 28, 23а, 32, 37б, 18а, 46, 30, 44, 36, 24а, 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41, УПИ 11, 70б, 70, 68г, 70а, Гео Милев 5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10, Д.Дебелянов 23, 9, 27, 17, 7, 15, 39, 37а, 13, 25, 21, 35а, 11, 39а, 13а, 31а, 35, 37, 29а, 31, 33, 19, 41, Захари Стоянов 37, 33, 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, 11, 3, 5, 7, 13, 9, 1, Любен Каравелов 1, Максим Горки 2, 1, 15, 4, 17, 10, 5, 7, 6, 19, 18, 12, 3, 8, Никола Обретенов 6, 2, 4, 8, Никола Петков 44, 63, 69, 50, 52, 65, 71, 40, 61а, 42а, 48, 42, 63а, 42в, 67, 73, 54, 75, 34, 38, 59а, 36, 59, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов 2, 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18, П.К.Яворов 2, 4, 3, 6, 1, Радецки 2, 12, 10, 8, Райко Даскалов 20, 50а, 21, 34а, 26, 28, 36, 13, 12, 14, 16, 19, 30, 18, 15а, 38, 50, 44, 17, 11, 40, 32, 25а, 22, 23, 48, 27, 15, 24, Хаджи Димитър 1, 3, 17, 8, 15, 6, 27, 19, 9, 21, 25, 7, 4, 5, 13, 2, Христо Смирненски 10, 34, 26, 23, 21, 24, 32а, 28, 30, 19, 32, Христо Янчев 90, 74, 89, 2, 67, 79, 61а, 66, 68, 71, 70, 73, 80а, 94, 88, 87, 82, 84, 91, 72, 96, 81, 75, 86, 63, 77, 85, 78, 76, 1, 66б, 65, 80, 92, 83, 61, 128, 149, 67б, 2, №2, 2144, 19

На 17.07.2019 г. /08:00 – 08:15 ч.; 16:30 – 17:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: 87597.403.101, V-444, Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, 20а, 1, Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, 21, Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Братя Миладинови 2, 7, 5, 3, 4, 1, Васил Левски 1, 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, Вила, Вит 3, 5, 1, 2а, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, 11, 8, 9, 3, 12, 7, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, 12, 12 Цър Пър, 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 42, 28, 25, 27, 34, 37, 54, 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 12, 51, 40а, 53, 40, 42, 45, 57, 49, 59, 55, 47, 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 11, 5, 18, 8, 24, 6, Железничар 3, 1, Жп Блок 1, Жп Общежитие, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, 1а, 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, 7, 16, 28, 30, 4, 13, 21, 11, 9, 19, 15, 10, 25, 8, 2, 26, 6, 5, 14, 23, 18, 27, 28а, 17, 13а, 34, 21, 29, 36, 2а, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 16, 3, 6, 18, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, 17, 20, 22, 15, 24, Илия Бешков 5, 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, 17, 21, 15, 19, 10, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, 15, 22, 24, 21, 20, 26, 19, 17, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, М-Ст Над Село, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, 12, Недю Личев 1, 3, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Перущица 2, 1, 3, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, 24, 25, 22а, 26, 22, Радецки 8, 11, 4, 10, 2, 6, 5, 7, 1, 3, 9, Район Жп Гара 9, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тимок 28, 36, 30, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 9, 5, 2а, 39, 6а, 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II, Кв 32, УПИ II-678 Кв.36, УПИ IV-660, УПИ -Х, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Христо Ботев 12, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 7, 9, Цветан Спасов 22, 20, 24, 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, 26, Ю.А.Гагарин 4, 19, 13, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14, 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31, Янко Сакъзов 1, 3, 5, 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18, Задчиталище, М-та Върбака, 8

На 17.07.2019 г. /08:00 – 17:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Жп Блок 1, Жп Общежитие, Район Жп Гара 9, 8

На 17.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: I-953, Кв. 112, Ив Вазов 24, 26, 20, 19, 23, 18, 32, 30, 22, 28, 25, 14, 21, 15, 9, 13, 11, Кирил и Методий 44, 49, 48, 45, 33, 42, 38, 66, 8, 39, 50, 29, 34, 60, 36, 14, 26, 32, 56, 43, 37, 64, 41, 54, 10, 62, 24, 28, 40, 30, 68, 31, 16, 22, 18, 12, 27, 52, Мусала 1, 2, Ниш 1, 3, 2а, 2, Пирин 4, 2, 6, Радецки 40, 13, 38, 3, 11, 36, 34, 20, 26, 28, 42, 24, 32, 9, 7, 22, 5, Райко Даскалов 3, 6, 8, 7, 2, 5, 1, 11, 9, 10, 4, Раковски 21, 1, 7, 8, 22, 2, 14, 29, 16, 10, 17, 12, 3, 6, 18, 4, 5, 23, 9, 13, 15, Рила 14, 28, 34, 22, 18, 24, 8, 20, 26, 40, 2, 32, 6, 12, 16, 38, 10, Стара Планина 12, 10, 3, 14, Хаджи Димитър 10, 7, 5, 2, 8, 4, 9, 6, Христо Ботев 21, 12, 11, 14, 6, 23, 15, 22, 18, 10, 17, 8, 24, 16, 13, 20

На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долни Дъбник: България 9, 1, 5, 7, 3, 6, 4, 11, 12, 10, 14, 8, Вапцаров 6, 8, 4, 3, 1, 2, Ген Ганецки 14, Дунав 5, 4, 3, 7, 1, 2, Илия Бешков 12, 10, 27, 1, 13, 17, 14, 28, 23, 15, 16, 20, 20б, 9, 7, 11, 6, 4, 30, 24а, 8, 5, 22, 3, 19, 26, 18, 24б, Никола Петков 47, 16, 41, 18, 45, 35, 39, 37, 20, 43, Отец Паисий 7, 5, 1, 3, Страцин 2, 1, Филип-Тотю 6, 3, 2, 7, 5, 1, Христо Ботев 25, 16, 23, 18, 21, 19, 14, 27, 25а, Христо Янчев 56, 34, 52, 38, 49а, 51, 29, 43, 48, 42, 45, 31, 36, 35, 54, 37, 50, 39, 49, 44, 41, 46, 40, 32, 58

Община Искър  

На 15.07.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Искър, Общ. Искър: Бенковски 4, 3, 8, 10, 12, 5, 2, 1, Бр Миладинови 32, Велко Кръстев 27, 25, 18, 22, 16, Вит 2, Георги Димитров 45, 51, 56, 53, 49, 49б, 54, 50, 60, 47, 48, 52, 55, 96, Ернст Телман 2, 14, 10, 18, 5, 4, 7, 3, 9, 6, 16, 1, 12, Иван Ведер 2, 3, 17, 19, 7, 9, 10, 13, 1, 15, 11, 4, 5, 8, Кънчо Илиев 3, 10, 8, 20, 7, 13, 12, 11, 9, 5, Любен Каравелов 4, 9, 1, 10, 6, 2, 5, 7, 8, 3, 13, Мургаш 16, 5, 8, 10, 2, 12, 9, 6, 7, 4, 1, 1 А, Петрохан 3, 9, 8, 7, 5, 1, 2, Плевен 8, Родопи 4, 2, 5, 1, 11, 6, 13, 3, 7, Септември 2, 6, 4, Страцин 1, 5, Христо Кърпачев 8, 4, 2, 6, Чавдарци 2, 1, 7, 11 А, 10, 3, 12, 9, 4, 6

На 15.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски 13а, 13, 6, 12, 14, 3, 5, 15, 8, 4, 11, 10, Ас Халачев 4, 2, 12, 14, 10, 8, Бр Миладинови 37, 33, 37 Дп, 31, 35, Васил Коларов 2, Г.Димитров/М.Балева Кв.66в, Георги Димитров 32, 46, 34, 46а, 20, 40, Кв.66в, 67, 36, 37/39, 28, 22, 30, 26, 24, 44, Иван Вазов 1, 3, Йорданка Николова 3, 1, 7, 9, Лиляна Димитрова 26, 11, 9, 24, 28, 30, Мара Балева 4, 3, 5, 8, 6, 2, 1, Осогово 2, 4, 6, Райко Даскалов 10, 9, 1, 2, 7, 18, 11, 3, 5, 14, 12, 4, 6, 8, 16, Трифон Ангелов 2, 15, 11, 6, 9, 4, 19, 13, 20, 7, 1, 22, 24, 12, 16, 23, 10, 14, 26, 21, 17, 5, УПИ -III- 1030 Стр. Кв.67а

На 15.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Искър, Общ. Искър: Априлов 8, 3, 7, 9, 1, 6, 5, 2, Бенковски 25, 18, 19а, 40, 42, 22, 13, 33, 23, 16, 30, 38, 14, 34, 19, 20, 17, 29, 32, 35, Васил Левски 7, 16, 11, 9, 2, 27, 18, Велинград 1, Вит 1, 3, Волов 6, 12, 8, 4, 2, 10, Георги Димитров 96, 80, 111, 105, 71, 93, 128, 86, 82, 115, 102, 95, 91, 90, 92, 104, 77, 74, 99, 79, 97, 89, 106, 83, 114, 126, 85, 100, 81, 88, 78, 110, 84, 124, 87, 108, 69, Корейска 4, 8, 12, 6, 10, Кънчо Илиев 2, 6, 4, Петрохан 6, Сергей Румянцев 3, 9, 5, 1, 6, 2, 4, Стефан Караджа 4, 10, 12, 1, 2, 8, Трявна 3, 2, 5, 1, Хаджи Димитър 8, 6, 12, 1, 4, 2, 10

На 16.07.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Искър, Общ. Искър: Балчик 15, 11, 13, 1, 7, 5, 3, 9, Бр Миладинови 91, 91а, 97, 79, 93, 83, 95, 75, 81, 87, 85, 77, 89, 71, Кирил и Методий 37, 43, 31, 29, 41, 28, 39, 33, Маркс 1, 3, Първи Май 6, 8, Стоян Заимов 7, 3, 1, 6, 8, 5, 9, Тунджа 36, 40, 29, 28а, 41, 33, 38, 30, 32, 45, 39, 31, 25, 34, 37, 35, 46, 42, 27, 44, 43, Урал 11, 9, 10, 1, 2, 3, 5, 12, 14, 8, 6, 4, 7, Христо Ботев 92, 70, 80, 86, 72, 78, 84а, 74, 68, 76, 82, 84, Цветан Спасов 9, 3, 8, 13, 2, 10, 4, 18, 1, 5, 16, 17, 11, 6, 14, 15, 12, Чапаев 4, 12, 3, 7, 1, 6, Чаталджа 28, 22, 26, 24, 18, 30, Яне Сандански 17, 7, 2, 8, 6, 13, 3а, 1, 4, 14, 16, 3, 15, 12, 18, 22, 10, 20, 17а, 5

На 16.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Искър, Общ. Искър: Въло Йончев 34, 32, 38, 13, 19, 24, 23, 42, 26, 15, 17, 28, 36, 40, 11, 21, Георги Димитров 17, Малчика 2, 11, 22, 3, 4, 7, 10, 6, 20, 14, 8, 18, 9, 5, 12, 24, 16, 1, Тутракан 13, 7, 1, 15, 11, Христо Ботев 18, 14, 12,,, 8

На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Староселци: Александър Стамболийски 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 4, 2, Г Димитров 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, Д-Р Бешев 53, Димитър Благоев 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, Марица 8, 6, 10, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, П Р Славейков 15, 13, 11, 16, 12, Сергей Румянцев 20, 9, 7, 18, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Христо Ботев 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Смирненски 2, 4

Община Кнежа  

На 16.07.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Гостиля: Александър Стамболийски 72, 85, 79, 76, 74, 78, 87, 68, 83, 1, 77, 70, 58, 52, 46, 11, 50, 59, 57, 69, 63, 65, 4, 48, 17, 14, 64, 13, 61, 12, 67, 62, 27, 19, 55, 18, 32, 23, 1, 14, 30, 29, 45, 38, 15, 7, 33, 21, 13, 44, 49, 9, 35, 10, 43, 4, 22, 51, 12, 39, 20, 34, 36, 24, 42, 8, 17, 41, Възраждане 2, 13, 1, 11, Георги Димитров 94, 130, 106, 116, 80, 126, 91, 136, 138, 120, 95, 108, 90, 85, 82, 105, 104, 124, 88, 83, 69, 118, 101, 111, 77, 122, 86, 99, 132, 117, 84, 112, 79, 71, 128, 93, 113, 89, 114, 57, 59, 55, 67, 68, 56, 70, 3, 74, 65, 4, 62, 50, 37, 6, 58, 76, 72, 19, 53, 13, 9, 66, 61а, 7, 52, 12, 28, 7, 41, 17, 3, 2, 45, 10, 37, 30, 18, 44, 51, 13, 33, 47, 22, 43, 14, 39, 26, 6, 9, 19, 27, 48, 35, 50, 32, 8, 5, 46, 16, 21, 29, 36, 1, 42, 23, 31, 25, 34, Лиляна Димитрова 12, 4, 1, 6, 10, 2, 7, Пирин 10, 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Рила 9, 11, 3, 7, 5, Сан Стефано 6, 10, 12, 1, 3, Сергей Румянцев 8, 3, 1, Хаджи Димитър 1, 22, 24, 26, 5, 12, 32, 2, 16, 3, 18, 28, 17, Цветан Радойски 37, 49, 61, 39, 77, 71, 45, 63, 75, 43, 59, 53, 73, 51, 47, 15, 23, 2, 5, 19, 1, 27, 25, 13, 31, 33, 21, 9, 17, 4

На 16.07.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Долни Луковит: Писаровска Могила

На 16.07.2019 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Кнежа: 735082, местност Криволя, Благой Иванов 23, 52, 31, 19, 50б, 60, 50, 29, 48б, 50а, 56, 27, 25, 58, 48, 48а, 54, Втори Стопански Двор, Върбица 68, 64, 66, 74, 70, 72, 60, 62, 80, 78, 86, 90, 98, Гаговска Кошара, Георги Димитров 62, 29, 25, 64, 31, 33, 185, Георги Михайлов 40, 83, 85, 52, 117, 111, 119, 105, 87, 56, 123, 46, 113, 131, 50, 87а, 125, 91, 42, 99, 48, 60, 129, 135, 115, 54, 97, 44а, 133, 62, 103, 64, 105а, 85а, 44, 95, 42а, 109а, 101, 121, 109, 80, 74, 80а, Георги С. Раковски 13, 11, 4, Димитър Благоев 109, 130, 128, 132, 115, 119, 107, 105, 111, 122, 133, 136, 44, 52, 60, 55, 56, 57, 62а, 46, 48, 58, 70, 53, 49, 54, 66, 64, 47, 68, 43, 50, 51, 41, 62, 45, 108, 78, 59, 85, 67, 112, 94, 71, 104, 90, 76, 98, 84, 65, 63, 89, 99, 72, 96, 83, 61, 92, 74, 95, 102, 86, 114, 87а, 91, 69, 82, 116, 118, 80, 73, 110, 79, 93, 81, 88, Димитър Бутански 142, Димчо Дебелянов 19, 18, 15, 13, 14, 11, 16, Иван Бонов 87, 85, 56, 89, 93, 62, 95, 91, 64, 66, 58, Ильо Войвода 93, 31, 35, 39, 2, 33, 29, 59а, 57, 49, 71, 79, 55, 77, 75, местност Криволя Стоп.Сграда, Стоп. Сграда, Сто.Сграда, местност Мерата Бит. Сграда, местност Трите Декара Силози, местносттрите Декара, Огнян Михайлов 55а, 63, 68, 66, 67, 48, 71, 55, 69, 54, 50, 79, 52, 54а, 58, 48а, 65, 61, 56, 75, 63а, 57, 77, 60, Петко Д. Петков 68, 71, 75, 73, 74, 70, 72, 76, 102, 104, 92, 91, 97, 117, 105, 80, 99, 100, 101, 90, 88а, 82, 89, 119, 115, 93, 95, 88, 87, 109, 86, 85, 113, 81, 111, Петко Напетов 20, 17, 15, 18, 16, 27, 40, 21а, 36, 25, 23, 29, 34, Преслав 40а, 36, 34, 31, 33, 35, 40, 42, 38, 29, 23, Райко Даскалов 81, 111, 103, 126, 105, 99, 132, 106, 120, 83, 114, 112, 106б, 110, 108, 79, 134, 87, 104, 107, 85, 114а, 106а, 136, 97а, 124, 122, 116, 101а, 87а, 109, 67, 77, 67а, 104а, 69, 73, 65, 98, 92а, 102, 90, 79, Славчо Н. Вълчинков 1, 4, 6, 8, 11а, 5, 11, 3, 7, Сребрен 1, 16, 12, 4а, 7, 5, 20, 6, 2, 3, 14, 4, 13, 8, 18, 10, Трите Декара, Христо Ботев 52, 65а, 67, 46, 44, 54, 48, 61, 42а, 65, 63, 50, 56, 58, 42, 73, 40, Янко Сакъзов 27, 25, 30, 28, 26, М-Стмерата, Месност Криволя, М-Т Криволя, М-та Криволя

Община Левски  

На 17.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември 67, 71, 69, 73, Вела Пеева 18, 7, 10, 14, 16, 4, 5, 3, 2, 1, 8, Гробарска 3, Кирил и Методий 3, 22, 26, 15, 2, 4, 34, 18, 13, 5, 20, 6, 7, 28, 38, 10, 16, 30, 1, 32, 11, 17, 44, 19, 8, 9, Козлодуй 33, 29, 37, 22, 35, 25, 27, Мусала 6, 7, 1, 8, 4, 5, 3, 9, 2, Осъм 4, 1, 3, 6, 2, 5, 7, Христо Ботев 2, 7, 4, 5, 69, 10, 1, 8, 6, 3

На 17.07.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември 1, Възраждане 21, 14б, 19, 12, 15в, 17, 14а, 14, Ив.Вазов 29, 33, 31, Малчика 20, 16, 18, 13, Осми Март 10, 8, 12, 4, 5, 7, 9, Първи Май 27, 26, 35, 17, 20, 15, 33, 24, 23, 21, 13, 31, 11, 19, Трети Март 10, 14, 19, 12, Тунджа 4, 39, 35, 2, 43, 41, 33, 31, Ю.А.Гагарин 19, 17, 22, 23, 21, 26

На 18.07.2019 г. /08:00 – 10:15 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски: Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г.С.Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Любен Каравелов 2, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, Пирин 1, 6, 3, 2, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, Стара Планина 2, 4, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15

На 18.07.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, Васил Коларов 6, Васил Левски 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Марица 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 12, 5, 10, 14, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Стара Планина 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9

На 18.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Васил Левски 1, 9, Любен Каравелов 10а, 14, 8, 6, 10, 12, Люлин 7, Панайот Волов 9а, 4, 9, 8, Пирин 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Средна Гора 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Христо Ботев 34, 32, Янтра 4, 6

На 19.07.2019 г. /08:00 – 12:00 ч./ –  Козар Белене: Ал.Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Ангел Кънчев 3, 7, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Гео Милев 1, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Иван Вазов 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П.К.Яворов 11, 10, 12, Петър Берон 32, Съединение 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, Хаджи Димитър 1, 1

Община Никопол  

На 15.07.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Никопол: Акация 1, В.Левски 51, Вардар 1, Ген Криденер 2, 12, 10, Елия 61, 67, 37, 52, 91, 38, 87, 35, 85, 73, 55, 47, 41, 26, 71, 53, 79, 4, 83, 32, 95, 30, 93, 59, 51, 63, 31, 77, 33, 34, 89, 24, 99, 81, 57, 75, Любен Дочев 11, 1а, 20, 18, 16, 2, 7, 10, 4, 8, 1, 12, 3, 14, 5, Петър Велчев 7, 10, 12, 3, 15, 18, 6, 5, 4, 9, 1, 13, 8, 14, Шипка 8, 19, 17, 23, 15, 14, 10, 1, 6, 18, 12, 22, 4, 13, 16, 5, Янко Сакъзов 6, 1, 3, 2, 7, 5, 8

На 15.07.2019 г. /11:00 – 12:15 ч./ –  Никопол: В.Левски 33, 35, 10, 26, 31, 14, 4, 2, 15, 6, 8, Елия 21 Осъм, 21, Смолянови 11, 1 Никопол, 13, Г, 2, 7, 2 Д, 2 Никопол, Телеграфна 7, 10, 18, 17, 20, 5, 24а, 16, 24, 8, 22, 15

На 15.07.2019 г. /13:30 – 14:30 ч./ –  Никопол: Акация 67, Ал Стамболийски 16, 6, 7, 12, 9, 15, 13, 11, 8, 2, 5, 14, 18, 10, Драгоман 9 Победа, 9, 1, 3, 5, 7, Дунав 7, 1, 3, 2, Елия 1, 2, Л Каравелов 3, 5, 2, 1, Раковска 10, 1, 8 Елия, 10 Венера, 12, 13, 6 Раковски, 8, Сливница 3, Христо Ботев 10, 6, 2, 1, 3

На 16.07.2019 г. /08:00 – 15:00 ч./ –  Никопол: VI Кв.5, Акация 2, Ал Стамболийски 35, 22, 32, 24, 37, 20, 30, Борова Гора 8, 9, 15, 11, 5, 3, 7, 10, 6, 2, 1, Бяло Море 1, Бяло Море 6, В.Левски 21, 17, 1, 27, 2, 25, 29, 19, Витоша 17, 12, 11, 22, 13, 1, 2, 15, 16, 14, 10, 5, 20, 8, 9, 4, 6, 7, 3, Ген Криденер 14а, 26, 32а, 18, 24, 16, 20, 3, 32, 1, 30, 28, 14, 5, 22, 28а, Ген Криденер 115, 56, 17а, 30, 42, 66, 68, 44, 13, 60, 31, 36, 62, 19, 25, 34, 64, 11, 15, 17, 35а, 35, 9, 50, 54, 37, 52, 33, 23, 16, 38, 70, 21, 58, 46, 40, 27, Дунав 68, Елия 14, 11, 9, 8, 16, 27, 7, 19, 18, 17, 15, 13, 12, Искър 7, 4, 5, 7а, 6, 6а, 3, 2, 8, 1, Любен Дочев 24, 23, 22, 21, 33, 30а, 25, 29, 30, 27, 17, 34, 19, 36, 26, Люлин 1, 4, Малка Чарталия 13, 10, 4, 7, 14, 6, Марица 7, 3, 6, 4, 1, местност Висока Зона Резервоар, местност Руски Паметник, Одеса 20, 6, 17, 1, 15, 8, 11, 12, 9, 3, 4, 2, 10, 5, 13, Одеса 14, 24, 21, 30, 16, 28, 25, 22, 23, 26, 18, Осогово 6, 8, 4, Петър Велчев 15, 20, Сливница 7, Средна Гора 1, Стара Планина 5, 3, Христо Ботев 26, 22, Черно Море 1, 3, Шести Септември 8, 4, 2, 10, Шипка 25, 11, 2, Шипка 31, 37, 34, 32, 42, 20, Янтра 13, 15, 8, 6, 1, 4

Община Плевен  

На 15.07.2019 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./  На 16.07.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 17.07.2019 г. /07:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бохот

На 15.07.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров 1, 1, 8, 14, 1, 4, 6, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9, Александър Стамболийски 4, 6, 5, 2, 3, 1, Априлов 3, 2, 5, Бенковски 5, 1, 2, 7, 4, 3, 6, Бинка Парашкевова 18, 9а, 19, 27, 33, 28, 8, 7, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 4, 23, 29, 25, Ген Тотлебен 29, 33, 39, 14, 35, 4а, 22, 31, 47, 23, 8, 6, 43, 49, 25, 41, 4, 37, 45, 16, 3, 10, 18, 20, 9, 13, 8, 1, 11, 17, 2, 16, 14, 3, 10, 5, 7, 12, Георги Кочев 3, 17, 31, 40, 56, 9, 29, 32, 25, 52, 13, 15, 27, 38, 7, 44, 42, 36, 46, 33, 54, 19, 23, 5, 11, 48, 50, 21, 4, 6, 2, 8, Елин Пелин 7, 2, 5, 3, 1, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов 5, 4, 10, 6, 16, 13, 12, 3, 8, 7, 14а, 11, 1, 9, 2, 14, 15, 28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 35, 29, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36, Ловешка 6, 14, 8, 4, 2, Любен Каравелов 2, 3, 1, 4, 6, Маршал Толбухин 1, 2, Митко Палаузов 11, 3, 17, 5, 1, 9, 15, 21, 19, 7, Младост 6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 4, Освобождение 5, 38, 23, 6, 17, 40, 11, 4, 20, 36, 13, 7, 25а, 24а, 19, 12, 3, 25, 2, 22, 24, 8, 14, 21, 32, 30, 27, 10, 34, 9, 26, 18, 16, 1, 15, 28а, Петко Р Славейков 6, Пею Кр Яворов 4, 6, 1, 2, Рила 2, Св.Св.Кирил и Методий 3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а, Скобелев 13, 30, 28, 36, 18, 20, 12, 10, 17, 24, 38, 2, 9, 34, 16, 21, 15, 26, 32, 5, 7, 14, 11, 4, 22, 19, 1, 3, 8, Стара Планина 2а, 3, 2, 6, 1, Съединение 8, 3, 2, 4, 9, 10, 7, 7а, 6, 5, 1, Тодор Първанов 28, 13, 32, 16, 18, 38, 25, 23, 24, 34, 22, 20, 44, 26, 36, 30, 27, 40, 19, 6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7, 43а, 31, 49, 35а, 64, 48, 50, 37а, 60, 62, 35, 70, 78, 33, 54, 46, 39, 80, 56, 41, 68а, 29, 58, 74, 68, 76, 52, Тученица 097025, Хаджи Димитър 22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 4, 5, 2, 6, 8, Христо Ботев 27, 20, 14, 31а, 16, 18, 25, 31, 35, 29, 23а, 12, 33

На 15.07.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв.3, Александър Стамболийски 5а, 15, 4, 5, 13, 17, 9, 13а, 11, 17а, 7, 3, Батак 4, 1, 2, 5, 3, Бинка Парашкевова 4, 1, 4а, 5, 6, 3, 10, 12, 2, 19, 47б, 52, 42, 28, 62, 34, 17а, 32, 58, 60, 24, 41, 23, 13, 16, 44, 50, 47, 14, 30а, 18, 29, 22а, 15, 17, 54а, 33, 35, 38, 20, 54, 45, 37, 36, 26, 48, 11, 30, 40, 27, 39а, 21, 37а, 39, 43, 22, Бузлуджа 7, 11, 3, 5, 9, Витоша 56, 1, 7а, 54а, 58, 19, 13, 10, 8, 49, 15, 17, 11, 2, 7, 5, 4, 8а, 6, 47в, 47а, 3, 9, 1а, Г.С.Раковски 1, 5, 2, 3, 4, Георги Димитров 14, 2, 16, 28а, 18, 30, 26, 24, 20, 22, 4, 32, 34, 2а, 1, 1а, 10, 8, 12, 6, Майор Горталов Център, 2, 19, 8, 14, 22а, 13, 9, 22, 10, 5, 17, 1, 39, 3, 20, 12, 18, 23, 11, Уо ТП 1, 6, 7, местност Дългата пътека, Осогово 1, 2, Райко Даскалов 2а, 1, 7, 2, 5, 3, Рила 5, 7, 2, 1, 3, 3, 4, 2, Христо Ботев 1, 14, 7, 20, 18, 24, 2, 22, 6, 4, 9, 16, 2а, 12, 3, 10, 5, Уо ТП 2, Шипка 5, 1, 2, 4, Ю.А.Гагарин 18а, 14, 6, 12, 8, 18, 24, 16, 20, 1, 10, 2а, 3, 6а, 8а, 22

На 15.07.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен

На 15.07.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Ралево: 028006 М. Калето-Могилата, Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски Уо ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил и Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, М-та Стойковец, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, Пирин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 2а, 26, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12

На 15.07.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски 15, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 12, Баба Тонка 6, 8, 5, 1, 2, 4, 3, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, Уо ТП 1, 20, 13, Вит 2, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Ген.Скобелев 18, 8, 10, 15, 13, 3, 5, 7, 9, 1, 6, 4, 5а, 2, 11, Георги Бенковски 1, Уо ТП 6, 7, 4, 9, 6, 2, Георги Бешков 8, 3, 15, 1, 27а, 19, 10, 29, 12, 5, 13, 7, 2, 21, 23, 17, Дунав 9, 14, 16, 10, 6, 8, 12, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Уо ТП 7, 2, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, 21, 34, 30, 19, 29, 25, 36, 32, 28, 23, 17, 27, 31, 24, Крали Марко 8, 1, Любен Каравелов 9, 4, 7, 5, 6, 2, 1, 8, Марица 3, 7, 9, 5, 1, местността Край Село, Могилата, Оборище 5, 1, 3, Отец Паисий 3, 5, 1, 7, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, 15, 12, 14, 19, 13, 11, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, 5, 16, 9, 7, 14, Пирин 2, Рила 2, 10, 14, 12, 4, 6, 3, 7, 8, 5, Стара Планина 12, 15, 7, 8, 27, 29, 25, 17, 2, 9, 14, 5, 4, 21, 19, 11, 6, 3, 23, 1, 10, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, 2, 8, 12, 3, 24, 10, 1, 7, 11, 20, 4, 14, 30, 13а, 22, 16, 6, 28, 13, 26, 9, УПИ -I, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Христо Ботев 1, 6, 2, 7, 10, 4, 3, 5, 8, Цоню Матев 2, 3, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10, 9, 6, 8, 7, 12, 7а, 5, 4, 2, 3, 1, Шипка 3, Юнско Въстание 4, 7, 2, 1, 8, 11, 3, 6, 9, 15, 13, 17, Станция За Радиомониторинг

На 15.07.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Плевен: Местн.Западна Идустриална Зона

На 15.07.2019 г. /08:45 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2

На 15.07.2019 г. /08:45 – 09:30 ч./  На 17.07.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 40, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 54, 37, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 74, 68, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 44, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 29, 14, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 2, 1, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 37, 44, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 15.07.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Берковица 27, 37, 44, 42, 30, 46, 39, 36, 34, 32, 33, 27а, 41, 41а, 29, 31, 33а, 46а, 35, 40, 38, Владимир Бурмов 7а, 6, 11в, 6а, 4а, 8, 13, 10, 2, 9, 11, 11б, 4, 2а, 11а, 5, 7, Елин Пелин 16, 32, 18, 31, Захари Стоянов 11, 6, 5а, 9, 14, 10, 6а, 3, 11а, 12, 8, 5, Сторгозия 1, 2

На 15.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия 45

На 15.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 16.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Тимок 1, Хаджи Димитър 44, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 29, 14, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Янтра 2, 4, 6

На 15.07.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Константин Величков 1, 13, П.Р.Славейков 59, 55, 52, 50, Парашкев Цветков 14, 17, 15, 6, 7, 16а, 5 Б, 18, 16, 5, 18а, 11, Пирин 3

На 15.07.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./  На 16.07.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./  На 17.07.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./  На 18.07.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./  На 19.07.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Катя Попова 27, 27а, 29, Руй 13, Христо Ботев 112, 110, 120, 114, Шар Планина 15, 16, 12, 21, 13, 9, 17, 7, 3, 19, 11, 1, 14

На 15.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия 65, 64

На 15.07.2019 г. /16:00 – 18:30 ч./ –  Буковлък: местност Станушев Геран

На 15.07.2019 г. /16:00 – 18:30 ч./ –  Плевен: Индустриална Зона Диагностика и Смяна Масла, Местн.Западна Идустриална Зона 1, местност Русково Бърдо Помп.С-Я, 1

На 16.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров 17, 28, 18, 19, 20, 16, 24, 14, 11, 22, Александър Стамболийски 26, Васил Левски 13, 25, 3, 4, 29, 8, 6, 22, 3а, 24, 14, 23, 36, 19а, 9, 27, 16, 40, 28, 1, 5, 40а, 2, 12, 11, 42, 34, 44, 7а, 15, 30, 21, 7, 26, 18, 32, 20, 38, Витоша 2а, 4, 2, 3, 5, 1, Георги Кочев 28, 18, 8, 30, 14, 16, 12, Елин Пелин 4, Иван Вазов 15, 5, 1, 2, 3, Никола Й Вапцаров 10, 3, 1, 12, Пирин 4, 6, 1, 2, 8, Рила 4, 3, Хаджи Димитър 21, 10, 2, 18, 12, 20, 6, 25в, 16, 25а, 22, 14, 8, 4, Христо Ботев 2, 9, 7, 8, 10, 4, 1, 21, 3, 15, 17, 6, 19, 13, 11, Христо Смирненски 10, 2, 12, 1, 4, 3, 6, 8, 14

На 16.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия 45, 46

На 16.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров 10, 6, 4, 1, 12, 8, Бузлуджа 8, Вола 31, 29, Девети Септември 3, 4, Дунав 10, 1, 1а, 2, 8, 3, 4, 7, Захари Стоянов 2, 10, 14, 6, 12, 4, Иван Вазов 2, 1, Маршал Толбухин 58, 42, 46, 67, 54, 55, 38, 52, 56, 69, 81, 77, 57, 85, 64, 79, 44, 61, 36, 65, 62, 40, 68, 60а, 50, 60, 59, 52а, 63, 73, 48, 75, П К Яворов 2, 7, 3, 11, 5, 9, 1, Палаза 5, 3а, 8, 2а, 4, 1, 2, 9, 6, 12, Райко Даскалов 52, 29, 18, 15, 9, 7, 22, 46, 54, 17, 21, 23а, 24, 26, 33, 28, 36, 31, 40, 50, 44, 20, 41, 13, 23, 25, 27, 43, 19, 38, 42, 3, 30, 1, 37, 34, 32, 5, 11, 35, Росица 5, 1, 2, 3, 4, Спас Дупаринов 1, 2, Струма 13, 1, 9, 11, 17, 19, Янтра 4, 2, 5, 3, 1

На 16.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 17.07.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Иван Тодоров 40, 42, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Сторгозия 56

На 16.07.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия До Шпк 1, 67, Сторгозия Шпк 1, 2, 1

На 16.07.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Ал.Стамболийски 29, Серес 12, Цар Самуил/В.Топалски/ 4 Магазин, 4 Павилион, 4, 97, 101, 99

На 17.07.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 17:00 ч./ –  Плевен: 999 Изход София, Улично Осветление, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 125, 123, 111, 125, 86, 82а, 82 А, 90, 106, 127, 121а, 115, 84, 82, 123а, 121, Изба на Лви, 125, Индустриална Зона, Местн.Табакова Чешма 1 332, Местн.Табакова Чешма IV 704, 253, местност Табакова Чешма, Сторгозия 224, 203, 193, 26, Табакова Чешма IV 60, Цигански Лозя 56722, 719.81.1, 260, Тду

На 17.07.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски 15, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 12, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, Уо ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10

На 17.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Васил Левски 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 74, 68, 59, 61, 55, 66, Волга 10, 7, Гоце Делчев 5, Краварник, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Месност Коджакър, местност Трите Дърве, Осъм 3, 1, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 2, 1, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23

На 17.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Пелишат: 17 Партизани 2, 12, 8, 1а, 10, 6, VIII Кв. 5, Бенковски 18, 11, 17, 20, 12, 22, 13, 15, 10, 14, 19, Васил Левски 2, 4, 6, 8, 5, 3, 10, 1, Димитър Благоев 8, 4, 1, 2, 22, 3, 15, 18, Любен Вешков 8а, 6, 9, 12, 8, 13, 21, 17, 4, 15, 14, 11, 2, 16, 10, 5, 19, 20, 18, 7, Малчика 14, 8, 6, 2, 16, 10, 12, 4, Мусала 19, 8, 6, 13, 10, 17, 12, 15, Одеса 13, 10, 6, 9, 19, 7, 19б, 3, 8, 2, 19а, 17, 1, 4, 11, 5, 15, Отец Паисий 3, 1, Охрид 7, 5, 6, 2, 1, 3, Панайот Волов 2, Раковски 5, 10, 6, 3, 8, 4, Ресен 3, 2, 1, Трифон Гърчев 11, 6, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 17, 15, 5, 8, 13, Христо Кънчев 3, 2, 6, 7, 12, 1, 9, 4, 8, 5, 10, Цветан Спасов 1, Шипка 14, 11, 5, 13, 3, 6, 4, 1, 8, Ю.А.Гагарин 6, 4, 7, 5, 1, 8, 10, 3, 2

На 17.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Пордим: Базова Станция 3582

На 17.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Тодорово, Общ. Плевен: Ген.Скобелев 18, 8, 10, 15, 13, 3, 5, 7, 9, 1, 6, 4, 5а, 2, 11, Иван Вазов Уо ТП 7, Марица 3, 7, 9, 5, 1, Могилата, Отец Паисий 3, 5, 1, 7, Петко Костов 5, 16, 9, 7, 14, Рила 2, 10, 14, 12, 4, 6, 3, 7, 8, 5, Стара Планина 12, 15, 7, 8, 27, 29, 25, 17, 2, 9, 14, 5, 4, 21, 19, 11, 6, 3, 23, 1, 10, Сторгозия 2, 8, 12, 3, 24, 10, 1, 7, 11, 20, 4, 14, 30, 13а, 22, 16, 6, 28, 13, 26, 9, Цоню Матев 2, 3, Шипка 3, Юнско Въстание 4, 7, 2, 1, 8, 11, 3, 6, 9, 15, 13, 17

На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Алабин 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Васил Левски 10, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Огоста 1, 3, Отец Паисий 2, П.Хитов 4, 2, Раковски 3, Сливница 3, 7, 5, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, Христо Ботев 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11

На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: България Кат Север, Българска Авиациа /Индустр. 40, 1, 42, Местн.Акчара 4

На 18.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 1, Васил Левски 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, Георги Димитров 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, Дамян Пачев 47, Иван Винаров 34, 21, 29, 36, 2а, Илия Бешков 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, Цветан Спасов 22, 20, 24

На 18.07.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Васил Априлов 48, 31, Морава 7, 3, 5а, П.Р.Славейков 45, 53, 40, 46а, 51, 46, 52, 46 А, 49а, 48, Парашкев Цветков 13, Тимок 8, 3, 5-7, 9

На 18.07.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./  На 21.07.2019 г. /08:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 12:00 ч./ –  Плевен: Бъкстон 7, Възраждане 2, 1

На 19.07.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак 4, 1, 2, 5, 3, Бинка Парашкевова 4, 1, 4а, 5, 6, 3, 10, 12, 2, Бузлуджа 7, 11, 3, 5, 9, Г.С.Раковски 1, 5, 2, 3, 4, Георги Димитров 14, 2, 16, 28а, 18, 30, 26, 24, 20, 22, 4, 32, 34, 2а, 1, 1а, 10, 8, 12, 6, Майор Горталов Център, 2, 19, 8, 14, 22а, 13, 9, 22, 10, 5, 17, 1, 39, 3, 20, 12, 18, 23, 11, Уо ТП 1, 6, 7, местност Дългата пътека, Осогово 1, 2, Рила 5, 7, 2, 1, 3, Христо Ботев 1, 14, 7, 20, 18, 24, 2, 22, 6, 4, 9, 16, 2а, 12, 3, 10, 5, Ю.А.Гагарин 18а, 14, 6, 12, 8, 18, 24, 16, 20, 1, 10, 2а, 3, 6а, 8а, 22

На 19.07.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Плевен: Враня/Ат.Георгиев/ 10, 6, 12, 3, 6, 5, 4, 2, 4а, 7, 10, 1, Дойран/Толбухин К.Златарев/ 164, 160, 158, 166, 162, 168, Стоян Заимов 12, 4, 17, 6, Хаджи Димитър 27, 23, 32, 21, 20, 18, 30, 26, 29, 22, 25, 24, 22а, Янко Сакъзов 12, 1, 17, 13, 13, 7, 6, 8

На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Васил Левски 40, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 54, 37, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Одеса 2, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тунджа 6, 2, 1, Хан.Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Чернялка 32, 24, 26, Ю.А.Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 37, 44, 29, 45, 46, 40

На 19.07.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Иван Тодоров 40, 42, Кайлъка, Кайлъшка Улично Осветление, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Лозенка 15, Местн.Кайлъка Вила, Найден Геров 15, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Сторгозия 56

На 19.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Горталово: 078002, Александър Стамболийски 5а, 15, 4, 5, 13, 17, 9, 13а, 11, 17а, 7, 3, Бинка Парашкевова 19, 47б, 52, 42, 28, 62, 34, 17а, 32, 58, 60, 24, 41, 23, 13, 16, 44, 50, 47, 14, 30а, 18, 29, 22а, 15, 17, 54а, 33, 35, 38, 20, 54, 45, 37, 36, 26, 48, 11, 30, 40, 27, 39а, 21, 37а, 39, 43, 22, Витоша 56, 1, 7а, 54а, 58, 19, 13, 10, 8, 49, 15, 17, 11, 2, 7, 5, 4, 8а, 6, 47в, 47а, 3, 9, 1а, Райко Даскалов 2а, 1, 7, 2, 5, 3, Рила 3, 4, 2, Христо Ботев Уо ТП 2, Шипка 5, 1, 2, 4

На 19.07.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Гренадирска Гренадирска и Д.Попов, Д.Константинов/Ц.Спасо/ Кино Освобождение, Данаил Попов /В.Ленин/ 10, 6, 10, 8, Митрополит Климент, Освобождение 74, Хан Крум 1, Хан Кубрат 7, 1, 5, Цар Борис III 74, 74

На 21.07.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Бъкстон 7, Васил Левски/Г.Димитр/ 9, Възраждане 1, Д.Константинов/Ц.Спасо/ 16, 12а, 12, 18, 10, Иван Вазов 12, Освобождение 1, 5, Свободата 21, 1, 15, 20, 25, 25, 21, 14, 2, Цар Борис III 3, 1, Цар Симеон/Т.Луканов/ 12, 5, 9, 4, 14, 10, 7, 4а, 8, 6, 3, 13, 20, 2, 11

Община Пордим  

На 18.07.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Згалево: Божин Чулев 56, 62, 43, 50, 78, 58, 69, 61, 64, 41, 72, 55а, 47, 52, 53, 49, 76, 76а, 42, 65, 54, 74, 48, 44, 68, 63, 67, 46, 66, 60, 55, 59, 70, 51, Васил Левски 6, Владимир Поптомов 10, 2, 4, 3, 8, 12, 6, 5, 2а, 14, Георги Димитров 14, 12а, Искър 20, 16, 7, 18, 24, 22, Космос 3, 2, 1, Любен Каравелов 13, 6, 5, 2, 10, 1, 5а, 4, 13а, 3, 12, 15, 9, 17, 2а, 8, 11, Осъм 6, 1б, 1, 9, 5, 8, 2а, 4, 1а, 7, 3, Разград 14, 2, 11, 13, 9, 1, 12, 5, 10, 3, 6, 7, 4, София 1, 3, 5, Средна Гора 12, 14, 16, 5, 6, 10, 11а, 4, 7, 11, 2, 3, 8, 1, Станке Димитров 4, 1, 12а, 12, 2, 14, 10, 10а, 6, Стара Планина 2, 9, 1, Странджа 4а, 2, 3, 10, 5, 8, 6, Три Чешми 3, 1, Черна Гора 1, 6, 2, 4, Ю.А.Гагарин 13, 6

На 18.07.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Згалево: II Кв.1, Божин Чулев 31, 26, 33, 39, 28, 27, 38, 35, 29, 32, 30, 37, 36, 34, Витоша 4, 6, 4а, 7, 2, 6а, 3, 1, 5, Восток 4, 6, 2, Георги Димитров 4, 10, 5, 9, 13, 8, 2, 1, 12, 7, 3, 6, Йорданка Николова 10, 3, 5, 4, 12, 6, 13, 4а, 11, 10а, 7, 2, 9, 8, Клисура 2, 6, 8, 3, 4, Марица 3, 1а, 1, 2, 4, Москва 4, 2, 6, Мургаш 2а, 2, 1, 4, 5, 3, Поп Андрей 2, Стефан Караджа 4, 10, 12, 8, 2, 1, 6, Странджа 14, 12, Христо Ботев 6, 5, 8, 7, 4, 2, 3, 9, Зад Общината В Згалево

Община Червен бряг  

На 18.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 6, 5, 4, 3, 2, 1, Асен Златаров 10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 102, 69, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 5, 3, 13, Т.Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю.А.Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа, Обор, 4 Къщичка, Улично Осветление

На 18.07.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Червен Бряг: 510001, V Кв, Ал Стамболийски 1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 13, 19, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б, Барбарати 6, 5, 4, Бено Вълчев 12, 26, 27, 43, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 19, 5а, 21, 11, 13, 17, 18, 24, 8, 41, 20, 1, 3, 30, 6, 3а, 5, 42, 37, Братя Миладинови 4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35, Бузлуджа 2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15, Гоце Делчев 10, 15, 16, 18, 13, Гурко 17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил.Сграда, 14, 6, Ивайло 40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38, Илю Войвода 30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 9, 23, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 21а, 17, 21, 24, 3, 10, Княз Александър Батенберг 5, Лазар Ръжанов 17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14, Лалка Батова 6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13, Марица 15, 13, 11, 5, 15а, 7, Сава Младенов 36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35, Странджа 9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б, Чавдар Войвода 2, 1, Яворов Изток 17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 18.07.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, Ал Стамболийски 6, 5, 4, Асен Златаров 10, 5, 6, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 102, 69, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Девети Май 3, 8, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 4, 6, 3, 1, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Странджа 5, 3, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю.А.Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP  

Къща за гости в Ловешко се оказа,че не е за гости

През последните 2 седмици на месец юни екипи на Държавен фонд „Земеделие“ са проверили общо 295 къщи за гости. За това съобщиха от Министерството на земеделието храните и горите, след след започналата проверка на къщите за гости, построени с европейско финансиране.

15 от общо проверените обекти за селски туризъм от Програмата за развитие на селските райони (2007-2013 г.) не функционират по предназначение. От тях 288 са в мониторингов период и 7 в извън мониторингов период, по сигнали на представители на медиите. Това представлява 5,2% от всички проверени къщи за гости. Общата субсидия за всички 288 къщи за гости възлиза на 81 млн. лв.

 Финансовата помощ, която са получили е в размер на 4,5 млн. лв. и същата ще бъде изискана от бенефициентите, защото те ще подлежат на 100% финансова корекция и ДФЗ ще си изиска обратно платените субсидии.

Къщите, които не функционират по предназначение са в Област Благоевград – 2 проекта; Област Варна – 1 проект; Област Ловеч – 1 проект; Област Пловдив – 1 проект; Област София – 4 проекта; Област Видин – 1 проект; Област Разград – 1 проект; Област Пазарджик – 2 проекта; Област Шумен – 1 проект и Област Добрич – 1 проект.

Община Ловеч приема заявления за включване в механизма лична помощ

Наредбата за включване в механизма лична помощ влезе в сила след обнародването й в Държавен вестник на 5 юли. Нормативният акт е разработен в изпълнение на чл. 17 от Закона за личната помощ. С наредбата се урежда редът за предварителен контрол, текущ контрол върху изпълнението по предоставянето на механизма лична помощ и последващи оценки на изпълнението. Регламентира се и сключването, изменението и прекратяването на споразумението за предоставяне и ползване на лична помощ между ползвателя, асистента и доставчика на лична помощ, както и изпълнение на трудовите правоотношения при спазване на изискванията на трудовото законодателство.

До 31 декември 2020 г. право за включване в механизма за лична помощ имат:

1. хората с право на чужда помощ с определени 90 и над 90 на сто вид и степен на увреждане или степен на трайно намалена работоспособност;

2. децата с право на чужда помощ с определени 50 и над 50 на сто вид и степен на увреждане или степен на трайно намалена работоспособност;

3. децата без право на чужда помощ с определени 90 и над 90 на сто вид и степен на увреждане или степен на трайно намалена работоспособност.

Когато ползвател на лична помощ е дете с увреждания с 90 и над 90% степен на увреждане, се дава съгласие до 380 лв. от месечната помощ от 930 лв., която то получава по Закона за семейни помощи за деца, да се превежда от Агенцията за социално подпомагане на кмета на съответната община, която съгласно закона е доставчик на лична помощ. Конкретната сума се изчислява на база на определения брой часове лична помощ, умножена по часовата ставка за положения труд от асистентите. Превеждането на средствата става след определяне на асистент на детето и сключването на трудов договор с него.

В случай, че ползвател на лична помощ е пълнолетен човек с увреждане с 90 и над 90% степен на увреждане и с право на добавка за чужда помощ, заявителят за ползване на лична помощ трябва да даде съгласие същата добавка, която е в размер на 75% от социалната пенсия за старост, да се превежда от Националния осигурителен институт на Агенцията за социално подпомагане (АСП). Въз основа на това съгласие АСП ще превежда получените средства на кмета на общината, която ще е доставчик на лична помощ.

ПОЛЗВАТЕЛИ НА ЛИЧНА ПОМОЩ

Човек с увреждане, на когото е изготвена индивидуална оценка на потребностите и е издадено направление с определен брой часове за лична помощ от Дирекция „Социално подпомагане“- Ловеч, може да заяви предоставянето на механизма лична помощ.

Заявлението – декларация (по образец) се подава в Центъра за услуги и информация в Община Ловеч, ул. „Търговска“ № 22, всеки работен ден от 08.00 ч. до 17.00 часа, лично или чрез упълномощено от него лице до кмета на общината по настоящ адрес.

В заявлението човекът с увреждане декларира, че няма да получава друга подкрепа за задоволяване на същите потребности за периода, през който ще му бъде осигурена лична помощ. Човекът с увреждане може да избере асистент, който да го обслужва. В случай, че той не е направил това, общината, която е доставчик на лична помощ, може да предложи асистент.

Към заявлението се прилагат направлението с определения брой часове лична помощ и документ за самоличност на човека с увреждане (за справка) или на неговия законен представител (за справка). 

АСИСТЕНТИ

Асистент може да бъде всяко лице, което не е поставено под запрещение и не е осъждано за умишлено престъпление от общ характер и спрямо него не са налагани мерки за защита по Закона за защита от домашно насилие на ползвател на лична помощ. Няма доходен критерий за назначаване на личен асистент.

Кандидатът за асистент подава до Кмета на Община Ловеч заявление по образец към което прилага:

  1. Документ за самоличност (за справка)
  2. Автобиография;
  3. Копие от трудов договор, ако кандидатът за асистент работи, или декларация, че няма сключен трудов договор (по образец);
  4. Декларация, че спрямо него не са налагани мерки за защита по Закона за защита от домашното насилие по отношение на ползвател на лична помощ (по образец).
  5. По преценка кандидатът за асистент може да представи копие от документ, удостоверяващ успешно преминат курс за обучение по операция „Алтернативи“ по ОП РЧР 2007-2013 г., и/или проект „Нови възможности за грижа“ по ОП РЧР 2014-2020 г. и/или други програми и проекти.

В заявлението всеки кандидат може да изрази предпочитанията си относно лицето с увреждане, за което желае да полага грижи като асистент.

Заявлението (по образец) се подава в Центъра за услуги и информация в Община Ловеч, ул. „Търговска“ № 22, всеки работен ден от 08.00 ч. до 17.00 часа.

С всеки кандидат ще бъде извършено събеседване и ще бъде вписан в списъка на кандидатите за асистенти в общината.

Реалното предоставяне на лична помощ за хората с увреждания ще започне от

01 септември 2019 г. За целта желаещите да бъдат включени от тази дата и не са подали заявления за изготвяне на индивидуална оценка в Дирекция „Социално подпомагане“ – Ловеч е необходимо да го направят своевременно!

Заявления за изготвяне на индивидуална оценка на потребностите и за включване в механизма лична помощ могат да се подават и след тази дата.

За допълнителна информация и въпроси тел: 068/ 688 230; 068/688 389.

Образци на заявленията може да получите от Центъра за услуги и информация в Община Ловеч и да изтеглите от сайта на Община Ловеч www.lovech.bg, раздел „Здравеопазване и социална политика“.

Файловете изтегли оттук

https://www.lovech.bg/bg/mehanizam-za-lichna-pomosht

Деца в Ловеч изучаваха „азбуката на киното“

Деца в Ловеч изучаваха „азбуката на киното“, после заснеха първите си самостоятелни филми и ги показаха на публиката.  В  четвъртък стана премиерата на двата късометражни филма, изработени в детското ателие в рамките на тридневния фестивал „Филмирай 2“ (Ловеч, 9-11 юли).  Ателието се проведе в партньорство с европейската мрежа „СinEd“, локациите на снимките са в центъра на Ловеч с река Осъм.

Милото събитие събра в отдел „Изкуство“ на Регионалната библиотека „Проф. Беню Цонев“  както малките творци, така и родители и учители.

Двадесет момчета и момичета се включиха в работата на двете групи, като тръгнаха от специално поставена задача, писане на сценарий, избор на оператори и актьори, снимачен период, монтаж. Ментори на децата бяха Нина Пехливанова,  Даниел Симеонов  и Ралица Асенова.

В резултат се появиха две филмчета  – „Мост към другите“ и „Льо шапо“ (Капелата). За радост на присъстващите те бяха свежи и оригинални, показващи желание за кино. Децата толкова са се запалили, че са решили да основат любителски киноклуб, обявиха по време на събитието.

След прожекцията имаше въпрои и отговори, а всеки участник получи специална диплома, за да помни първите си стъпки в киното.

Досега във фестивала бяха показани филмите  за възрастни „Budapest Noir“  и „Да обичаш Винсент“,  който е за живота на Винсент ван Гог. Тази вечер фестивалът завършва с руския екшън „Решение за ликвидиране“, който пресъздава кризисна ситуация по истински случай за събитията в Кавказ. Прожекцията е на открито пред Ловчанско читалище от 21.00 часа, входът е свободен. Според организаторите  Калина Вагенщайн и Община Ловеч, събитието е раздвижило кинодуховете в града и има пълното основание догодина отново да се върне.