Home / НОВИНИ / ЛОВЕЧ (page 20)

ЛОВЕЧ

Заместник-министърът на образованието и науката Таня Михайлова ще открие новата учебна година в Ловеч

Заместник-министърът на образованието и науката Таня Михайлова ще открие новата учебна година на 16 септември 2019 г. в Ловеч. Тя ще участва в тържествата в част от ловешките училища.

По време на посещението си заместник-министърът ще се срещне с ръководството на града, с директори и учители.

Първокласниците в Община Ловеч ще получат за първия учебен ден подарък – специалната „Книга за първокласника“

Всички първокласници в Община Ловеч ще получат за първия учебен ден, 16 септември, подарък – специалната „Книга за първокласника“.

По традиция подаръкът е с лично послание от кмета Корнелия Маринова. „Книжката е пълна с цветни картинки, от които ни гледат нашите царе, воеводи, революционери, духовници, писатели и други бележити българи. Мнозина от тях са свързани с нашия град. Пазете този подарък – когато станете големи, той ще ви спомня за първия учител и първия училищен звънец! И така – добре дошли в чудния свят на образованието и просветата!“ Това е част от пожеланията на кмета.

Общо  записаните първолаци към 1 септември  са 308, като са сформирани 16.5 + 1 паралелки. В сравнение с миналата година първокласниците са малко повече, тогава са били 292-ма.

Тази година се открива и първото частно православно училище в Ловеч, в което също ще има първолаци в една паралелка, която е прибавена към общия брой, посочен по-горе.

Според броя заявени от директорите паралелки и записаните ученици за първи клас, във всички училища в общината има свободни места.

В първия учебен ден кметът Корнелия Маринова ще бъде в училището в село Александрово,в  ОУ „Васил Левски“,  в ПЕГ „Екзарх Йосиф Първи“ и в частното православно училище.

Представители на ръководството на Община Ловеч ще присъстват на тържествата във всички останали училища.

Консултации за сформиране съставите на Секционните избирателни комисии на територията на Община Ловеч

Кметът на Община Ловеч е изпратил покана до политическите сили за участие в консултации на 17.09.2019 г. (вторник) от 11.00 ч. в Заседателната зала на Община Ловеч, ул. „Търговска“ № 22. Поканата е на основание чл. 91, ал. 1 от Изборния кодекс и решение № 1029-МИ/10.09.2019 г. на ЦИК. Тя е към всички представителите на парламентарно представените партии и коалиции в 44-то Народно събрание, както и към партиите и коалициите, които имат избрани с техните кандидатски листи членове на Европейския парламент, но не са парламентарно представени.

Консултации са за сформиране съставите на Секционните избирателни комисии (СИК) на територията на Община Ловеч за произвеждане на избори за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Участниците в консултациите следва да представят:

  1. Писмено предложение за състав на СИК, което да съдържа:

– наименование на партия или коалицията, която прави предложението;

– имената и ЕГН на предложените лица;

– длъжността в комисията, за която се предлагат;

– образование, специалност;

– телефон за връзка с предложеното за член на СИК лице;

2. Заверено от партията копие от удостоверение за актуално правно състояние на партията, издадено не по-рано от 10.07.2019 г., или копие от решението за образуване на коалицията за участие в изборите за 44-то Народно събрание. С тях се удостоверяват имената на лицата, представляващи партията или коалицията;

3. Когато в консултациите участват упълномощени лица, се представя пълномощно, подписано от представляващите партията/коалицията, или заверено копие от такова пълномощно;

4. Списък на резервните членове, които да заместят предложените от партиите и коалициите лица за състави на СИК, когато правомощията на член на СИК се прекратят предсрочно в случаите по чл. 51, ал. 2 ИК или когато член на СИК не се яви в изборния ден. Заместването се извършва с решение на ОИК. Списъкът трябва да съдържа данните, посочени в т. 1.

Примерен образец на формуляр за поименно предложение за състав на СИК и резервни членове е публикуван на сайта на Община Ловеч www.lovech.bg, секция „Актуално“, „Избори и референдуми“, „Местни избори 2019“

В консултациите могат да участват и други партии и коалиции, които не са парламентарно представени.

Ново младежко предаване започва по радио „Зетра”

Младежкото предаване  „Алтернативно” започва да се излъчва в програмата на радио „Зетра” 107,2 – Ловеч. Автори и водещи са учениците Мишел Петрова и Виктор Николаев. Те са доброволци в местната библиотека. Идеята  на предаването е да се покаже какво мислят младите по различни актуални теми. Мишел и Виктор ще разказват на слушателите от какво се вълнува младото поколение. В предаването ще присъстват интервюта на деца,  ученици, родители и учители. Първото издание на „Алтернативно” е на  14 септември (събота) след 10 часа.

Активизират кампанията „Да освободим тротоарите за пешеходци“

Заседание на Областната комисия за безопасност на движението се проведе по заповед на Областен управител. То бе водено от нейния председател зам.-областния управител Бойко Пъдарски.

Отново апелирам за активност от страна на органите на реда за освобождаване на тротоарните площи за пешеходци. Специално обявихме миналата година, че кампанията „Да освободим тротоарите за пешеходци“ е целогодишна. Бях свидетел не само на съпротивата на шофьорите, но и на съпротивата на някои от общините. Надявам се този стрес да е преодолян и тази година да се активизираме всички и наистина да освободим тротоарите от неправилно паркираните коли, за да могат децата и родителите им, майките с колички, възрастните хора и всички пешеходци да вървят там, а не да се налага да слизат на пътното платно, за да преодолеят препятствията на паркирани безразборно автомобили. Не се поддавайте и на недоволството на кметове само защото идват избори и те няма да искат да дават отговори на въпроси от рода „Какво направихте, за да осигурите места за паркиране“. Нека е ясно – те имаха цял мандат или поне една година след като обявихме кампанията, за да реорганизират движението така, че да обособят паркоместа по улиците. Пък и съм наясно, че не кметовете са виновни за това, че всеки собственик на кола иска да паркира пред дома си, коментира Пъдарски и призова за безкомпромисно отношение към нарушителите.

По време на заседанието представители на общините от област Ловеч, КАТ, ОО „Автомобилна администрация“ и Регионалното управление на образованието докладваха за мерките, които са предприели за безопасността на децата около училищата през новата учебна година и в първия учебен ден, когато по традиция оживлението е най-голямо – подновена е хоризонталната маркировка, подменени са пътни знаци, където това е било необходимо, ремонтирани са предпазни прегради и други елементи на пътната безопасност. Апелираме водачите да шофират внимателно в рамките на населените места и особено в районите на училищата и детските градини, както и пешеходците да бъдат особено внимателни.

Всички училища в Ловешка община са в готовност за откриване на новата учебна година

Всички училища в Ловешка община са в готовност за откриване на новата учебна година и за провеждане на нормални занятия. Припомняме, че неотдавна приключиха основните ремонти и обновявания на общо десет училища и детски градини в Ловеч, включително със спортните и детските площадки.

В близкото бъдеще предстои изграждане на ново учебно крило в ПЕГ „Екзарх Йосиф Първи“, за да могат възпитаниците на Езиковата гимназия да учат на една смяна.

В момента само в двора на ОУ «Проф. Димитър Димов» – Ловеч, продължават ремонтните дейности. Там се  довършва изграждането на нова спортна зала и същевременно основно се рехабилитират дворното пространство и спортните площадки.

Изпълнителят е обещал за 16 септември пространството пред входа на училището на бъде завършено и обезопасено.

Според ръководството на Община Ловеч тези дейностите няма да нарушат учебния процес.

Същевременно всички пешеходни пътеки в районите на училищата и детските градини ще бъдат обновени и обозначени с нова сигнална боя. От полицията започват проверки относно осигуряване на безопасността на децата.

Община Ловеч, пресцентър

11.09.2019 г.

„Майстори“ – премиера на Драматичен театър – Ловеч. Елен Колева: Очаквайте едно магично представление

Творческият екип на новата постановка „Майстори“ в Драматичен театър – Ловеч даде пресконференция на 10 септември. За своята работа разказаха режисьорът Бойко Илиев и актьорите Елен Колева и Явор Костов. В началото Бойко Илиев припомни, че преди години е поставил в Ловеч пиесата „Любов под брястовете“.

После допълни:

„Заглавието „Майстори“ от Рачо Стоянов  е част от моята лична позиция през последните 15 – 20 години за правене на театър. Опитвам се да обърна собствения си поглед към класическата българска драматургия – Димитър Димов, Емилиян Станев. Опитвам се да потъна в този свят и това част от моята мисия. Благодаря на ръководството на театъра, че прие да поставя „Майстори“ на ловешка сцена. Събрахме се добър екип и заедно се опитахме да влезем в този свят – изключително специфичен и естетски свят, с леко фолклорни заигравания. Свят от началото на 1838 г. – един особен момент на нашето Възраждане с неговите въпроси. Какво е Възраждането? Време, когато се раждат големи индивидуалности, които тръгват един срещу друг, дори и срещу Бога.“

Звездата на спектакъла е аккрисата Елен Колева, позната от фирми като „Шивачки“, „Църква за вълци” (12-сериен филм), „Аварийно кацане”,„Чужденецът“. Водеща в Lord of The Chefs, участва в третия сезон на шоуто Dancing Stars, както и във „Фермата“.

Елен Колева, която играе главната женска роля на Милката, каза:

„Аз бях посрещната много топло в Ловешкия театър. Всички се грижат за мен. Искам да кажа, че виждам голямо бъдеще пред моя млад колега Явор Костов. Неговата роля на Найден е много важна, той е много талантлив и носи много  страст. Иска се отдаденост и страт, а той ги носи в себе си. Със Слава Георгиева (майката) играя също много добре, разбираме се. Имам усещането, че се получава едно магично представление, с особена енергия, дано да я запазим за дълго.“

Явор Костов (Найден):

„Зрителят днес все повече се отдалечава от българското, ние ставаме западноевропейци, така губим корените си. Тази пиеса е като машина на времето – връща те в миналато. Аз съм от Варна, но се чуствам ловчалия, старият град ми помогна много за ролята. Срещах се с майстори, научих много за занаята дърворезба. И още нещо – обикновено на повечето репетиции се стига до повишаване на тона, до едно изнервяне. В тези репетиции нямаше нито едно повишаване на тон, много сплотен екип сме. И това е благодарение на режисьора.“

След представлението в Ловеч постановката „Майстори“ ще гостува и в София в „Нов театър – НДК“.

Драматичен театър – Ловеч

 представя

„МАЙСТОРИ“ от Рачо Стоянов

Премиера на 12.09.2019 г. от 19.00 ч.

Постановъчен екип:

Режисура и адаптация: Бойко Илиев

Сценография и костюми: Милена Пантeлеева

Композитор: Мартин Костакиев

Хореограф: Елена Ангелова   

Актьори: Елен Колева, Богдан Казанджиев, Явор Костов, Слава Георгиева /Деляна  Хаджиянкова, Йордан Петков.

Община Ловеч, пресцентър

11.09.2019 г.

Покачване на заболяемостта в Ловеч

През последната  седмица  заболяемостта от ОРЗ за гр. Ловеч е 15,23  на 10 хиляди, при 12,18  за предходната седмица.  Средната заболяемост за страната е 18,85 на 10 хиляди. За периода  02.09.2019 – 08.09.2019 година включително на територията на област Ловеч са регистрирани 5 заразни заболявания и са предприети противоепидемични мерки както следва.  В Луковит има един случай на  Скарлатина, в Ябланица двама са заболели от Хепатит А , а в  Троян има два случая на Лаймска борелиоза.

С голям успех преминава гостуването на ловешката танцова формация „Балкански огън“ в Колашин, Черна гора

С голям успех преминава гостуването на ловешката танцова формация  „Балкански огън“ в Колашин, Черна гора. Както съобщихме по-рано, формацията при НЧ „Бяла Анаста – 2016“ –Ловеч, от 08.09.2019 г. е част от наша делегация  в Черна гора.

Групата се води от Венцислав Христов, заместник-кмет на Община Ловеч, в състава са още Светлана Христова, главен експерт „Туристически маркетинг“, и Събина Миленска, главен експерт „Туризъм“.

Съвместният концерт на „Бяла Анаста“ и местният фолклорен състав е преминал при бурни аплодисменти. Веднага след събитието на кметът на Ловеч Корнелия Маринова получи по телефона  поздравления от Меглена Плугчиева, посланик на България в Черна гора. Имате моята подкрепа за всички ваши инициатива, каза посланикът Плугчиева.

Ловешката делегация се прибира на 11 септември в родния град.

Ловеч и Колашин са побратимени градове от 14 юли 2019 год. Тогава се подписа споразумението за сътрудничество в областта на икономиката, търговията и културата. След като контактите между двата града бяха официално легитимирани, първите взаимни инициативи вече са факт.

На 2 септември в Ловеч бе открита фотоизложбата „Градовете разказват“ , която сега гостува в Колашин.  Тогава в люляковия град гостува и фолклорният състав „Даниловград“, който изнесе спектакъл на откритата сцена на площад „Тодор Кирков“.

Представиха новата книга на Тома Биков в Ловеч, която разглежда политическите кризи и служебните правителства

Костинбродската афера е най-голямата предизборна манипулация, която е правена у нас и едва ли някога ще бъде повторена, това каза Тома Биков в Ловеч на 9 септември при представянето на неговата нова книга за политическите кризи. „Костинбродската афера“ е медийно обозначение на предполагаема, но недоказана пред съда схема за изборна измама в парламентарните избори в България през 2013 г. Новата книга на известния политолог и депутат Тома Биков се нарича „Политически кризи и служебни правителства“, издателство A&T Publishing.

Авторът бе представен от кмета на Ловеч Корнелия Маринова пред пълната с почитатели камерна зала на Ловчанското читалище „Наука 1870 г.“

„Костинбродската афера бе организирана на най-високо ниво и направо си бе противоконституционна проява. Но политическите кризи дават много и нови възможности. Да, това е клише, но клишето е вярно, защото обществото има възможност да се трансформира радикално“ , каза в изложението се авторът.

Той направи преглед на всички служебни правителства след 1990 г. и на тяхната политика. Освен това вметна, че след 9 септември 1944 г. обществото ни е влязло на практика в най-голямата си криза. „Това по никакъв начин не оневинява днешните ни слаабости,  но че тогава бе спрян естественият ход на обществото – това е безспорен факт“, каза гостът.

Тома Биков сподели впечатленията си от Ловеч, в който гостува за трети път. „Когато дойдох през 2017 г. за конференцията на тема „100 години от болшевишкия преврат в Русия и влиянието му в България“, центърът на града беше в ремонт и представляваше доста неприятна гледка. Тогава г-жа  Корнелия Маринова ме увери, че всичко това ще свърши и днес виждам какъв хубав и приятен град сте станали“, каза гостът.

За срещата с Тома Биков дойдоха и неговите колеги – депутатите Иван Миховски, Калин Василев и Лили Друмева, също и областният управител Ваня Събчева и председателят на Общинския съвет в Троян инж. Петко Пенков.  Едночасовият разговор бе наситен с много въпроси по актуалните събития, на които авторът отговори обстойно.

Припомняме, че Тома Биков e български политик, роден на 10 октомври 1980 г. в Бургас. Магистър по политология от СУ „Св. Климент Охридски“. През 2012 година влиза в политиката. Съучредител и член на Управителния съвет на Института за дясна политика.  На 26 март 2017 година е избран за народен представител в 44-ото Народно събрание.

Малко по-рано същия ден гостите поднесоха венци и цветя пред паметните плочи с надпис „Поклон пред жертвите на комунизма“, сложени  на мястото, където се е намирал концлагерът „Слънчев бряг“ (1959-1962). Депутатът Лили Друмева припомни колко невинни жертви са паднали по време на установяването на комунистическия режим в България след 9 септември 1944 г.

Извънредно заседание на Общински съвет-Ловеч

Председателят на Общински съвет-Ловеч, Петър Цолов, на основание чл. 25, т. 1 от Закона за местното самоуправление и местната администрация, свиква Шестдесет и осмото заседание на 13.09.2019 г. /петък/ от 17,00 часа в заседателната зала на Община Ловеч.

Проекто-дневният ред е от една точка – изключения от минималния брой на учениците, под минималния брой в паралелка, съгласно Приложение № 7, към чл. 53 от Наредба за финансирането на институциите в системата на предучилищното и училищното образование (приета с ПМС № 219 от 05.10.2017 г.).

Става дума за паралелки в четири училища:

Профилирана природо-математическа гимназия, гр. Ловеч; ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Александрово, общ. Ловеч;  СУ „Тодор Кирков“, гр. Ловеч и СУ „Св. Климент Охридски, гр. Ловеч.

На 10 септември от 14.00 часа се свиква заседание на постоянната комисия по образование, култура, вероизповедания и международно сътрудничество, която ще разгледа същата точка.

Общински съвет Ловеч, пресцентър

10.09.2019 г.

Двама пияни шофьори хванаха в Ловеч

През вчерашния ден в РУ Ловеч са образувани две бързи производства срещу водачи, които управляват превозни средства след употреба на алкохол. Задържани за срок от 24 часа са 54-годишен ловчалия, който на 09 септември в 21.10ч. е управлявал автомобил по бул. «България» с 2,81 промила алкохол в издишания въздух, а 3 часа по-късно отново на бул. «България» пътни полицаи са установили 39-годишен водач на «Сеат», който е тестван с техническо устройство Дрегер и е отчетен резултат от 2,19 промила алкохол в издишания въздух.

Голям успех на ловешките танцьори в Колашин, Черна гора

Г

С голям успех преминава гостуването на ловешката танцова формация  „Балкански огън“ в Колашин, Черна гора. Както съобщихме по-рано, формацията при НЧ „Бяла Анаста – 2016“ –Ловеч, от 08.09.2019 г. е част от наша делегация  в Черна гора.

Групата се води от Венцислав Христов, заместник-кмет на Община Ловеч, в състава са още Светлана Христова, главен експерт „Туристически маркетинг“, и Събина Миленска, главен експерт „Туризъм“.

Съвместният концерт на „Бяла Анаста“ и местният фолклорен състав е преминал при бурни аплодисменти. Веднага след събитието на кметът на Ловеч Корнелия Маринова получи по телефона  поздравления от Меглена Плугчиева, посланик на България в Черна гора. Имате моята подкрепа за всички ваши инициатива, каза посланикът Плугчиева.

Ловешката делегация се прибира на 11 септември в родния град.

Ловеч и Колашин са побратимени градове от 14 юли 2019 год. Тогава се подписа споразумението за сътрудничество в областта на икономиката, търговията и културата. След като контактите между двата града бяха официално легитимирани, първите взаимни инициативи вече са факт.

На 2 септември в Ловеч бе открита фотоизложбата „Градовете разказват“ , която сега гостува в Колашин.  Тогава в люляковия град гостува и фолклорният състав „Даниловград“, който изнесе спектакъл на откритата сцена на площад „Тодор Кирков“.

Община Ловеч, пресцентър

10.09.2019 г.

Стартира Седмицата на пожарната безопасност в Ловеч

С поздравление на кмета на Община Ловеч Корнелия Маринова и водосвет стартира Седмицата на пожарната безопасност в Ловеч (09 – 13 септември). Това стана в навечерието на професионалния празник на служителите от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“-МВР – 14-ти септември.

Строят от дежурните пожарникари бе приет от комисар Владимир Кацарски, директор на ОУ на ПБЗН – Ловеч.

Кметът Корнелия Маринова подчерта сложността на обстановката, тъй като повече  месец сме в червен код поради липсата на валежи и голямата опасност от пожари. После добави:

„Подготовката на тези, които работят в  ПБЗН, както и на доброволците, е от решаващо значение за спокойствието на гражданите, за тяхната сигурност. Мнократно съм имало възможност лично да се уверя във вашите способности, както се случи и неотдавна при пожар. За всичко, което правите, искам в навечерието на вашия празник да ви благодаря“

След това Ловчанският митрополит Гавриил, в съслужение с отец Кънчо Кабадийски и дякон Мартин, отслужи водосвет за здраве и поръси със светена вода гостите и строя. Този, който не може да се жертва за другите, на него не може да се разчита, обобщи владиката, след като разказа древна легенда за доверието.

На празника присъстваха областният управител Ваня Събчева, старши комисар Милен Маринов, директор на ОД на МВР Ловеч, Златин Михайлов – началник РУ на МВР и други.

През седмицата са предвидени редица мероприятия, насочени към повишаване на културата и информираността на населението в областта на пожарната безопасност, каакто и издигане на престижа на професията.

На 12.09.2019 г., от 16.30 ч. до 19.30 ч., в двора на Бившата казарма ще се предостави възможност повече граждани да опознаят отблизо пожарникарската професия и да се докоснат до техниката и оборудването.

Отправя се покана към деца, младежи и възрастни, които симпатизират на професията „Пожарникар“, да присъстват на събитието. Там ще ви предложат:

1. Изложение и демонстрация на пожарна техника и оборудване за спасителна дейност;

2. Пожарникарско предизвикателство към младежи и възрастни – изпълнение на симулативни задачи с пожаро-техническо въоръжение и лични предпазни средства:- Обличане на топлозащитно облекло;

– Поставяне на въздушен дихателен апарат;

– Пренасяне на шлангове през препятствия;

– Работа с инструменти за разкъртване;

– Изтегляне на пострадал /чучело/;

– Изкачване по пожарникарска стълба;

– Изтегляне на шлангова линия под налягане и подаване на вода.

3. Детски състезания, викторини, игри:

– Боулинг с шлангове;

– Домино с илюстрации за разпознаване на пожаро-техническо въоръжение;

– Игра „телефон 112“;

– Алпийска подготовка – работа с въже и изработка на възли;

– Стрелба по мишени със струите на кофпомпи за вода.

4. Инструктаж за работа с различни видове пожарогасители;

5. Разпространение на информационно – разяснителни материали;

6. Изложба на детски рисунки на тема „С очите си видях бедата“.

Танцова формация „Балкански огън“ при НЧ „Бяла Анаста – 2016“ гр. Ловеч стартира турне

Танцова формация  „Балкански огън“ при НЧ „Бяла Анаста – 2016“ гр. Ловеч стартира на 7 септември своето турне в населените места на община Ловеч от село Александрово.  Това стана ден след премиерата на спектакъла „Картини от България“ в Драматичен театър Ловеч по случай 6  септември и преди отпътуването на трупата за Черна гора.

Концертите по селата са част от дейностите по спечелен проект по фонд „Култура“ към Община Ловеч. Целта на организаторите е да представят част от своята прогрма на по-широк кръг от хора, като по този начин част от най-зрелищните културни продукти на Община Ловеч  станат достояние и за жителите на по-малките населени места.

Първият концерт от „Турнето“ в село Александрово  бе посрещнат срадост от стотици млади и стари жители. Танцьорите от „Бяла Анаста“ представиха за втори път спектакъла „Картини от България“, преработен за открита сцена.

Координатор на място и партньор на проекта за Александрово бе Невянка Георгиева, виден общественик в селото, а също така и секретар на читалището в село Чавдарци. Специален гост на събитието бе  Корнелия Маринова, кмет на Община Ловеч. В своето изявление тя представи подробно дейността на читалище „Бяла Анаста“.

В края на концерта танцьорите бяха извикани на бис, а главният художетвен ръководител, хореограф и режисьор на състава Кристиан Костов и главният помощник-ръководител и хореограф Цветомира Пеева получиха цветя от жителите на селото.

Очаквайте новини от визитата на танцьорите в Черна гора, за където отпътуваха в неделя сутрин.

ВМРО издига са кмет на Ловеч бившия ръководител на офиса на НАП

Бившият ръководител на офиса на НАП в Ловеч Виктор Стойчев ще бъде кандидат на ВМРО за кмет на Ловеч. Това стана ясно в деня на Съединението, когато от областната организация на партията организираха автошествие по улиците на Троян до местността „Айдушкото сборище“ над село Балканец. В шествието се включиха 50 автомобила с развети национални знамена.

Виктор Стойчев беше общински съветник от групата на ГЕРБ в настоящия мандат, но напусна Общинския съвет заради несъгласие с водената от местните структури на партията политика при управлението на града.

В началото на август беше уволнен като шеф на офиса на Приходната агенция в Ловеч заради нерегламентиран достъп до информационните системи.

В останалите седем общини на областта от ВМРО издигат само листи за общински съветници.

Радина Банкова е кандидатът за кмет на Ловеч от БСП. Минчо Казанджиев и Милко Недялков си направиха самоотвод в полза на Банкова


Радина Банкова е кандидатът за кмет на Ловеч от БСП . Това стана ясно от думите на лидерът на БСП Корнелия Нинова, която беше в Ловеч. Банкова е председател на Българската асоциация на производителите и износителите на облекло и текстил.

Ловешката организация на БСП издигна кандидатурата на Радина Банкова с 87 „за“ и трима въздържали се. Другите кандидати Минчо Казанджиев и Милко Недялков си направиха самоотвод в полза на Банкова.



С фолклорен спектакъл Ловеч отбеляза 6 септември – Ден на Съединението на България


С фолклорния спектакъл на Народно читалище „Бяла Анаста – 2016“ в Ловеч тържествено бе отбелязан Денят на Съединението на България. Събитието,  наречено“Картини от България“, се състоя при препълнен салон в Държавен театър – Ловеч, на 6 септември вечерта. Спектакълът представя богатството на народния танц и черпи вдъхновение от известни легенди като тази за самопожертвалите се моми на нос Калиакра или за Бяла Анаста от Ловеч.

Главен художествен ръководител и хореограф на спектакъла е Кристиан Костов, участваха ТФ „Балкански огън“ и ДТС „Ловчанче“ с ръководител Цветомира Пеева. Водещ бе Юлиана Близнакова, която на финала прочете тържествено поздравление към гражданите от кмета на Община Ловеч Корнелия Маринова.

Община Ловеч, пресцентър

07.09.2019 г.

Прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ , ПИ/В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ , ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 09.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Кв. Видима, Кв. Видима ПИ 52218. 175. 11, Курорт/Видима/ 5, Младост/Видима/ 2, 8, 3, 1, 10, 6, 5, 31, 7, 17, 13, 19, 15, 21, Първомайска/Видима/ 5

Община Ловеч  

На 12.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 6, 2, 3, 1, 12, 10, 9, 7, 8, 4, 11, Бачо Киро 4, 8, 6, 19, 17, 9, 1, 10, 18, 11, 3, 5, 2, 14, 13, 15, 15 Уо ТП 27, 16, 12, Борис Данков 7, 11, 1, 18, 4, 5, 22, 9, 10, 8, 16, 2, 14, 15, 20, 12, 17, 13, 24, Борислав 3, 7, 4, 1, 6, 2, 8, Братя Павлови 1, Васил Априлов 13, 19, 14, 15, Васил Левски 8, 1, 3, 2, 5, 10, 6, 4, Владайска 2, 11, 13, 7, 5, 1, 3, Габровска 1, Генерал Скобелев 8, 3, 1, 7, 6, 9, 5, 2, 4, Гено Димов 6, 18, 3, 11, 8, 17, 9, 7, 5, 10, 4, 12, 15, 14, 13, 2, 16, 22, 17, 24, 20, 26, 34, 50, 62, 23, 56, 40, 40 Уо ТП 2, 36, 32, 52, 38, 33, 21, 64, 35, 54, 44, 9, 25, 31, 30, 46, 48, 58, 42, 13, 28, 19, 60, 29, 27, 37, Денчо Влайчев 2, 1, 5, 14, 12, 10, 8, 4, 3, 6, 7, 11, 16, 9, Димитър Рашков 26, 18, 10, 34, 30, 22, 29, 32, 9, 36, 21, 19, 23, 8, 17, 14, 28, 24, 12, 20, 25, 16, 27, 15, 11, 6, 2, 7, 1, 5, 4, Дунав 7, 2, 6, 4, 10, 9, 1, 5, 8, 12, 3, 13, 11, 14, Иван Вазов 11, 20, 4, 8, 12, 1, 14, 6, 3, 9, 16, 18, 7, 5, 10, Козлодуй 4, 29, 14, 25, 10, 9, 12, 23, 7, 19, 3, 15, 16, 13, 11, 6, 21, 18, 31, 1, 2, Крайна 39, 41, Любен Каравелов 34, 31 Уо ТП 28, 42, 39, 26, 22, 20, 28, 31, 37, 21, 32, 41, 1, 38, 33, 46, 40, 30, 44, 25, 36, 24, 50, 27, 23, 48, 29, 11, 10, 12, 9, 17, 13, 15, 14, 12, 26, 18, 16, Мадара 9, 15, 19, 24, 13, 21, 20, 12, 14, 18, 22, 16, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 7, 6, 1, местност Ямата Завод, Нейко Найденов 10, 4, 2, 7, 8, 3, 6, 5, 1, Одринска 5, 27, 25, 9, 11, 19, 23, 17, 3, 7, 15, Опълченска 10, Осъм 33, 31, 25, 23, 27, 21, 19 Уо ТП 23, Покой 6, 2, 9, 5, 16, 15, 3, 4, 8, 14, 12, 7, 1, 17, 10, Поляна 9, 7, 5, 3, 25, 1, Преспа 11, 12, 16, 13, 14, Район Ж. П. Гара 1, 9, 11 Уо ТП 18, 11, 6, 5, 15, 2, 4, 7, 3, Рачо Радев 9, 14, 10, 8, 26, 5, 25, 3, 16, 7, 17, 27, 1, 20, 22, 23, 15, 13, 19, 2, 28, 6, 29, Рила 1, Свобода 7, 2, 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 8, 6, 4, 2, 3, 1, Стефан Караджа 3, 5, 6, 2, 8, 4, 1, Трети Март 23, 10, 19, 16, 21, 25, 27, 12, 18, 14, 20, 22, 31, 29, Хаджи Димитър 11, 7, 15, 6, 8, 13, 10, 23, 19, 21, 2, 5, 17, 1, 9, 3, 4, Цанко Церковски 2, 5, 1, 7, 3, Цар Иван Шишман 1, 3, Цар Освободител 40, 36, 38, 42, 17, 15, 48, 44, 46, 5, 16, 11, 4, 10, 14, 7, 6, 18, 9, 26, 2, 1, 22, 12, 24, 32, 28, 34, 30, 13, 3, 58, 62, 19, 60, 29, 50, 54, 27, 21, 25, 52, 56, 23, Цариград 2, 3, 6, 4, 5, 24, 26, 7, 8, 16, 14, 18, 12, 1, 22, 20, Цоньо Василев 9, 12, 5, 8, 1, 3, 7, 14, 4, 12 Уо ТП 19, 16, 6, 2, Чайка 1, Шипка 7, 10, 9, 5, 3, 1, 6, 2, 4, 8, Явор 9, 11, 1, 7, 10, 15

На 09.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 09.09.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад

На 09.09.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Ловеч: Стара Планина 41, 14, 44, 16, 35, 17, Уо Подлез ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50

На 09.09.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Безименна Уо на ТП Стара Баня, Васил Левски 41, 22, 37, 57, 53, 20, 49, 24, 16, 51, Нафтопункт Вароша, 26, 59, 39, 28, 69, 55, 30, 18, 32, 45, 47, 61, 43, Величка Хашнова 8, 6, 10, 14, 12, 2, Георги Бенковски Одз М. Сиркова, 7, 1, 2, 1 Д. Градина М. Сиркова, 13, Д. Градина М. Сиркова, 11, Даскал Никола 10, 3, 1, 14, 8, 5, 7, 12, 6, 9, 2, 4, Иван Драсов 7, 5, 9, 11, 13, 23, 24, 19, 17, 21, Марин Поплуканов 18, Михаил Попович 2, 4, 6, Мишева 3, 8, 12, 13, 6, 5, 18, 7, 9, 1 Б, 15, 4, 16, 10, 14, 1, 2, Плиска 9, 13, 4, 19, 6, Съйко Съйчев 1, 2, 4, 6, Тодор Кирков 4, 2, Тодор Стратиев 19, 11, 6, 8, 13, 16, 2, 10, 22, 1, 24, 5, 15, 12, 18, 14, 7, 3, 9, 17, 4, Феликс Каниц 1, 2, Хисарска 20, 18, 22, 16, Христо Иванов-Големия 4, 6

На 09.09.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Ловеч: Акад. Иван Урумов 3, 1, 5, Цех За Алуминиева и PVc Дограм, Ана Предич 11, 21, 15, 10, 19, 13, 7, 17, 8, 9, Младост Паркинг, Пастор Стефан Генев 6, 1, 20, 22, 13, 7, 5, 16, 3, 14, 4, 12, 8, 11, 2, 10, 9, 18, Стара Планина 26, Павилион, 20, 31, Пункт Вторични Суровини, 29, Пункт Изкупуване Вторични Суро, Уста Колю Фичето 14, 6, 7, 13, 8, 10, 16, 18, 12, 9

На 09.09.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Северна Индустриална Зона 1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър

На 09.09.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Здравец 205, 206, Мизия

На 10.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Осъмска Пипкова къща, 3, Панайот Пипков 10 Кокиче, 10 Уо Касета Бл. Кокиче, 10 Кокиче-Партер, 7, 5, 9, Свобода 1, Цар Освободител 3 Венера, 6 Синчец, 10 Лале

На 10.09.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Ловеч: Червен Бряг 119, 108, 113, 120, 112, 125, 121, 121

На 10.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо ТП5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, до Река Осъм

На 10.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 10.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 10.09.2019 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Горан: Александър Стамболийски 1, 3, 4, 2, Васил Левски 20, 7, 5, ТП 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8, Васил Петлешков 5, Георги Бенковски 3, 2, 7, 1, 10, 8, Дяко Иванов 8, местност Каваците Пс, Огоста 12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3, Опълченска 8, 5, 3, 6, 4, 1, Трети Март 4, 2, 6

На 11.09.2019 г. /08:45 – 13:00 ч./ –  Кнежа: Марин Боев 55

На 11.09.2019 г. /08:45 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Здравец до Бл 205, до 208, 205, 206, 9 0898656755, 10, Мизия Касета Уо

На 11.09.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Ловеч: Червен Бряг 3 до Бл 110, 3, 110, Павилион Зора

На 11.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Деветаки: Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, 1, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, Уо на ТП6, 14, 4, Буздлужа 3, 7, 2, 5, 4, Васил Левски 11, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 8, 10, 7, 17, 12, 15, Витоша 11, 6, 4, 8, 29, 16, 21, 3, 35, 12, 31, 15, 27, 2, 1, 18, 17, 5, 23, Уо на МТП8, 10, 19, 9, 13, 14, 25, Волов 1, 3, 2, 5, 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, ТП3, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, 4, 2, Искър 3, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Липовец 4, 2, 18, 10, Уо на ТП5, 3, 12, 4, 11, 5, 8, 20, Люлин 2, Марица 10, 1, 12, 2, Московска 6, 1, 2, 8, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, 9, 22, 13, 26, 5, 7, 16, 18, 20, 11, 15, 17, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Охрид 3, 2, 1, Пирин 1, 5, 3, Проф. Асен Златаров 1, 6, 10, 2, 6, 12, Рила 2, 9, 14, 4, 7, 6, 13, 10, 5, 8, 11, Римна 1, 3, 2, 8, 14, 21, 12, 25, 23, 17, 8, 15, 5, 19, 14, 10, 9, 11, 7, 21, Росица 2, Уо на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Стара Планина 4, 8, 6, 2, 12, 10, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Христо Ботев 1, 7, 9, 3, 13, 2, 5, 11, 23, 21, 12, 3, 10, Уо на ТП7, 17, 4, 25, 19, 16, 27, 18, Червен Бряг 2, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5, 4, 3, Чурковец 1, 3, 10, 7, 8, Янтра 12, 9, 5, 4, 2, 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17

На 11.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дойренци: Търговска 52

На 11.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, 22, 5, 12, 14, 20, 16, 2, 18, 8, Казани Ракияизваряване, 1, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, 8, 4, 5, 1, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Княз Борис 1, Княз Имеритински 4, 3, 6, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, местност Извора Пс, местност Каптажа Пс, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, Уо ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Отец Паисий 2, 4, 10, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Синчец 1, 3, Стара Планина 3, 6, 4, Тодор Каблешков 2, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, 11, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1, 5, 9, 6, 1, 3, 11, Стопански Двор

На 11.09.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Източна Индустриална Зона 10, Филип Тотю Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници до Рзок, Хан Кубрат 5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър, Уо ТП 5 С/У Велур, Павилион Закуски

На 12.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Здравец Хранителен Магазин Ахат, Павилион, 50, 202, до Блок 202, 49, Между Блок 201 и 202, Магазин Промишлени Стоки, 34, Мизия Уо Касета до Бл. Жилища, Уо Касета Бл. 24 и Бл. 25, 23

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Илия Симеонов 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух Уо ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 12.09.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Ловеч: Младост 44, Срещу Бл 309, 309, 316, до 309

На 12.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген. Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген. Столетов 15, Илинден 14, 13, 11, 16, Инж. Петър Иванчев 20, Княз Имеретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, Уо на ТП55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49

На 12.09.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Хан Кубрат 4

На 13.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 13.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Ловеч: Безименна Уо Крепост Хисаря, Величка Хашнова 20, 24, 2, 18, Ген. Гембицки 5, 6, 8, 10, Георги Бенковски 9, 15, 17, Асоциация Феномени Асфен, Даскал Никола 11, 16, 13, 18, 24, 22, 20, Марин Поплуканов 12, 15, 29, 10, 16, 27, 41, 17, 14, 25, 37, 19, 39, 31, 35, 6, 23, 33, Хисарска 19, 17, 14, Христо Иванов-Големия 13

На 13.09.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Ловеч: Младост 322, до Бл 322, Срещу 322

На 13.09.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море 20, 11, 11, 11, Източна Индустриална Зона ул. Филип Тотю, 41, УПИ II, Кв. 7, Осъмска 35, 42, 70, 63, 66, 65, 62, 233, 235, Филип Тотю 3, 5, Хан Кубрат 4, 7

На 13.09.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Ловеч: Търговска 80, 84, 82, Касета Уо

На 14.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Дзс-М. Музговото Вила Десислава, Вили Музговото 3, Вили Музговото 2, Вили Музговото, Мизия 1, 10, 17, Северна Промишлена Зона, Освобождение 6, 10, 5, 4, 6, 8, 4, 6д, 6, 5, Северна Индустриална Зона ТП2, ул Хан Кубрат, Складове, Гара Север, Хан Кубрат Бетонов Възел, Месокомбинат Ловеч

На 14.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Баховица: Георги Димитров 105

На 14.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец Уо Бл. 202, Освобождение 7, 5, 7, 9, 9, 7, 5, 4, Уо Бул. Освобождение, УПИ III, Кв. 277, 9

Община Луковит  

На 10.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Горник: Делницата 096005

На 09.09.2019 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Дерманци: Бузлуджа 5, 2, 3, 1, Васил Левски 115, 111, 113, 120, 131, 126, 135, 123, 132, 124, 130, 122, 129, 137, 136, 128, 127, 121, 139, 134, 119, 125, 117, 138, Вежен 3, 1, Крайбрежна 16, 22, 11, 24, 9, 18, 3, 12, 14, 7, 20, 5, 13, Околовръстна 115, 110, 112, 99, 91, 105, 111, 101, 97, 109, 113, 106, 103, 107, 95, 108, 114, Струмица 9, 16, 14, 13, 18, 7, 10, 12, 5, 11, Съединение 9, 13, 5, 11, 1, 7, 2, 4, 8, Христо Чернопеев 22, 6, 12, 2, 13, 14, 5, 3, 36, 34, 10, 9, 20, 28, 7, 4, 38, 11, 26, 18, 17, 32, 19, 21, 1, 30, 16, 8, 15, Цар Калоян 29, 18, 14, 27, 26, 24, 22, 11, 8, 31, 10, 28, 5, 9, 17, 20, 2, 19, 4, 13, 12, 7, 23, 16, 1, 6, 15, 3, Цар Симеон 45, 40, 49, 20, 18, 34, 47, 36, 43, 44, 37, 38, 30, 32, 41, Шипка 15, 4, 6, 2, 1, 8, 9, 13, 11, 7, 3, Уо ТП 11

На 09.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП57

На 09.09.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Дерманци: Ген. Столетов 11, 9, 20, Иван Вазов 1, 2, 3, Керамична 2, Козлодуй 5, Къчовското, Околовръстна 39, 94, 57, 72, 92, 70, 41, 61, 69, 65, 63, 53, 76, 55, 59, 51, 67, 86, 58, 71, 43, 49, 75, 45, 60, 68, 64, 90, 84, 80, 78, 62, 74, 73, 47, 66, Панайот Волов 5, 12, 8, 6, 3, 2, Райко Даскалов 2, 4, Свети Свети Кирил и Методи 5, 10, 12, 7, 9, 11, 6, 2, 3, 8, Филчов Връх 2, Хаджи Димитър 5, 2, 13, 7, 10, 11, 16, 12, 1, 4, 3, 6, 17, 8, 14, 9, 15, Хан Крум 1, 4, 2, Христо Ботев 50, 46, 45, 57, 47, 56, 61, 41, 60, 67, 37, 66, 44, 54, 58, 48, Цар Борис 1 15, 25, 26, 13, 23, 14, 9, 16, 20, 30, 5, 27, 18, 21, 11, 19, 24, 7, 17

На 10.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Луковит: Стопански Двор

На 10.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Петревене: Александър Стамболийски 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Георги Сава Раковски 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Иван Вазов 10, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, Софроний Врачански 22, 24, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Обор

На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дерманци: Баба Тонка 6, 4, 8, 10, 2, 1, Бачо Киро 9, 5, 7, 6, 14, 2, 11, 12, 3, 18, 4, 16, 8, 10, Васил Левски 96, 100, 83, 101, 76, 109, 89, 81, 106, 118, 85, 88, 84, 97, 112, 91, 103, 93, 107, 90, 80, 102, 78, 75, 79, 98, 72, 87, 110, 77, 70, 73, 95, 108, 116, 114, 892, 92, 99, 94, 105, 104, Ген. Столетов 16, 18, 9, 14, 12, Георги Бенковски 3, 4, 8, 6, 1, Захари Стоянов 20, 11, 16, 15, 3, 17, 6, 14, 13, 21, 10, 9, 12, 5, 8, Козлодуй 3, 2, 1, Любен Каравелов 20, 19, 21, 30, 32, 11, 34, 28, 15, 13, 24, 23, 22, 17, Опълченска 1, 9, 7, 11, 4, 3, 6, 5, Пейо К. Яворов 4, 2, Тракия 12, 7, 1, 8, 4, 5, 6, 9, 2, 3, 11, Хан Кубрат 5, 14, 3, 2, 1, 12, 6, 4, Христо Ботев 40, 17, 13, 33, 18, Павилион, 36, 34, 16, 19, 31, 29, 30, 25, 35, 26, 15, 24, 23, 42, 32, 27, 21, 20, 28, 22, Цар Калоян 23, 27, 16, 21, Цар Симеон 17, Юрий А. Гагарин 25, 19, 11, 6, 15, 8, 75, 13, 2а, 23, 17, 2, 3, 9, Уо ТП 1

На 12.09.2019 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Луковит: Възраждане 103, 99, 105, 97, 89, 101, 89 Слънчев Бряг, 107, 102, 104, 101 ТП34 – Касета 2, 91, 95, Гето Йошев 14, 12, 10, 8, 16, 6, 4, 20, Данте 18, 22, 8, 2, 6, 20, 2 ТП34 – Касета 1, 10, 14, 12, 16, 4, Коларска 2, 4, 3, 10, 8, 5, 6, 12, Кръгояр 1, 3, 18, 16, 4, 6, 14, 12, 20, 2, 22, 8, 24, 10, Никола Йорданов 7

На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Луковит: Козлодуй 8, Предел 27, 44, 25, Христо Михайлов 10, Христо Смирненски 7, 10, 5, 12, 11, 14, 6

Община Тетевен  

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на ТП3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 09.09.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Малка Желязна: Александър Стамболийски 14, ТП 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8, Васил Левски Центъра Кметството, Витоша 9, 3, 7, 5, Девети Май 11, 21, 2а, Додьо Маринов 8, 4, Йото Влахов 32, Клокотница 10, 12, 8, 2, 5, Ком 1, Матей Петков 23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, махала Байовене къща Асен, Палич 21, 19, 9, къща, 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10, Панайот Волов 1, 16, 2, Райко Даскалов 9, 3, 4, Сава Младенов 28, 14, 2, 23, 17, 9, 21, Сергей Румянцев 1, Софийска 10, 1, 2, 4, Стойко Додев 3, 4, Христо Рачев 24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, Шипка 50, 6, 2

На 09.09.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Тетевен: 72343. 39. 131, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Емил Марков 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, Лальо Пеев 1, 6, Марин Урманов 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6

На 09.09.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, Емил Марков 70, 35, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5

На 10.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Димитър Благоев 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, Крачун Иванов 2, Христо и К. Цакови 8

На 10.09.2019 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:45 ч./ –  Тетевен: 72343. 39. 131, Александър Стамболийски 4, 22, 20, 26, 17, 24, 18, 9, 25, 12, 5, 10, 21, 7, 4, 1, 6, 23, 15, 8, 11, 19, 13, 16, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Атанас Некович 2, 1, Баньо Маринов 91, 98, 86, 102, 113, 92, 95, 107, 97, 110, 90, 94, 88, 84, 109, 111, 1, 108, 106, 93, 96, 89, 103, 100, 99, 104, Безименна Уо на ТП1 Манастирски Дол, Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Братя Хаджи Иванови 2, 3, 1, 5, 4, Васил Йонков 19, 12, 21, 8, Уо на ТП20, 11, 15, 23, 6, 9, 7, 29, 13, 27, 25, 14, 4, 5, 17, 10, 2, 2 Уо на ТП47, 2, 3, 2 Уо на ТП34, 5, Васил Петров 4, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, 6, Вършец 59, Димитър Благоев 14, 2, 42, 34, 40, 23, 46, 44, 30, 31, 54, 56, 36, 43, 38, 27, 32, 33, 26, 37, 24, 29, 28, 52, 50, 39, 25, 14, 10, 18, 4, 6, 5, 20, 12, 19, 13, 9, 7, 15, 2, 8, 22, 24, 17, 21, 11, 16, 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 70, 35, 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Захари Стоянов 8, 6, Здравец 1, 6, 2, 5, 3, 4, 7, 2 махала Саулска Уо на ТП41, 9 А, 9, Иван Вазов 20, 11, 7, 1, 17, 3, 27, 35, 9, 25, 21 Касета Уо на ТП16, 5, 43, 15, 19, 23, 13, Иван Туйков 41, 37, 45, 43, 39, 35, 49, 50, 52, 47, 40, 54, 56, 48, 44, 46, 42, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5, 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Илия Темелски 37, 28, 24, 20, 18, 22, 29, 33, 31, 35, 6, 16, 21, 27, 1, 3, 7, 4, 5, 8, 17, 14, 29, 9, 15, 10, 25, 2, 13, 23, 11, 12, 16, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, 14, 8, 12, Крачун Иванов 2, 6, Лальо Пеев 3, 1, 6, Марин Урманов 11, 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 17, 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Михал Кефалов 2, 3, 1, Михал Койчев 2, 18, 14, 8, 20, 7, 2, 4, 12, 6, 16, 9, 3, 10, 5, 11, 5а, 12, 22, 21, 13, 17, 24, 15, 10 А, 19, Нейо Крачунов 10, 4, 2, 6, 1, 8, 5, 3, Ненка Павлова 6, 5, 4, 1, 2, 3, Павел Койчев 8, 12, 10, 4, 2, 1, 5, 9, 7, 3, 6, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та ТП17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Прокоп 7, 1, 5, Първи Ноември 29, 27, 31, Симеон Куманов 32, 34, 20, Станьо Койчев 6, 1, 3, 4, 8, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Тодор Михайлов 2, Тома Василев 4, 7, 2, 3, 6, 2, 1, Трескавец 2, 1, 4, 7, 5, 6, 8, 3, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6, Хаджи Генчо 6, 4, 2, 7 Касета Уо на ТП33, 5, 1, 3, Хиляда Осемстотин и Първа 1, Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5, Христо и К. Цакови 18, 13, 23, 3, 5, 32, 19, 9, 17, 20, 24, 38, 12, 26, 10, 7, 30, 15, 36, 28, 11, 34, 40, 21, 14, 22, 16, 6, 1, 2, 4, 23, 8, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 11.09.2019 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Тетевен: Мария Михайлова 1, 2 Обединение, 5 Кольо Фичето, 2, 2 Кв. Обединение Уо на ТП38, 5

На 11.09.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Боровец 9, 8, 33, 3, 6, 19, 1, 27, 10, 4, 11, 12, 31, 17, 15a, 2, 25, 13, 29, 23, 14, Воловийте 12, Люляк 1, Пенка Михайлова 2, 17, 26, 1, 12, 4, 16, 2 Уо на ТП8 Пожарната, 11, 23, 14, 35, 5, 20, 29, 21, 13, 25, 18, 7, 3, 30, 37, 31, 9, 24, 34, 28, 15, 22, 8, 6, 19, 27, Равни Камък 20, 18

На 12.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50

На 13.09.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Тетевен: Бели Вит 71, 77, 54, 91, 39, 53, 63, 93, 81, 69, 38, 36, 46 Уо на ТП5, 51, 73, 44, 40, 85, 56, 87, 41, 59, 65, 107, 61, 58, 113, 75, 103, 95, 89, 45, 1, 79, 49, 99, 97, 67, 48, 57, 46, 43, 47, 83, 80, Ключ 12, 8, 32, 25, 21, 2, 26, 17, 9, 13, 18, 20, 24, 14, 19, 7, 16, 15, 11, 6, 5, 22, 23, 4, 28, 3, 34, 10, Конски Дол, махала Драгиновдол къща Иван, къща Лазар, Вила, махала Скрибътна Вила, Топлика 5, 3, 1, Вила, Христо Ботев

Община Троян  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, Вилна Зона Вила, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, махала Баба Стана Вила, махала Радоевското 2 Вила, Пенко Йотов 3, Първа 4, 5, 1, 7, 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 Вила, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, Четвърта 8, Вила

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, ТП83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 09.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

Община Угърчин  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

На 10.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Угърчин: Васил Левски 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, Елин Пелин 17, Климент Охридски 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Комитска 18, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25., 16, 20, 28, 22, 21, 17, Христо Ботев 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Юрий И. Венелин 3, 5, 7, 2

На 11.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Кирчево: Александър Стамболийски 43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, Бачо Киро 4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14, Васил Левски 1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, Веселина Черкезова 2, Георги Бенковски 14, 4, Комитска 3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2, Никола Вапцаров 4, 2, 6, Панайот Волов 7, 3, 9, 5, 1, Пенчо Славейков 7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, Пеньо Пенев 1, Площа 34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12, Стара Планина 3, 1, 7, 5, 9, Стефан Караджа 3, 11, 2, 5, 7, 9, 4, Тодор Каблешков 1, 5, 3, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър 5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2, Хан Аспарух 10

На 11.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Лесидрен: местност Берча Колиба

На 11.09.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Голец: Александър Стамболийски 1, 5, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, Васил Левски Закусвалня, 66, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Кокиче 3, 1, 8, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, Свинево 16, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, улично Осветление ТП 1, 11, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29

На 13.09.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./ –  Угърчин

Община Ябланица  

На 12.09.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв. 20, местност Пали Лула 86, 52, 83б, местност Шумнене къща Мариана, къща Сашо, къща Михаил, къща Кирил, къща Васил, къща Веселина, къща Съйко, къща Николай, Вила, къща Цвятко, къща Надежда, къща Дона, къща Стефан, къща Георги, къща Иван, ТП4, къща Димитър, къща Мария, къща Марин, къща Райко, къща Любчо, къща Рени, къща Дончо, къща Лако, къща Христина, къща Лазар, къща Петър, къща Вутьо, къща Иванил, къща Радка, къща Цветан, къща Венцислав, къща Рашко, къща Рашка, къща Никола, къща Йордана, къща Начко, къща Стоян, Шумнене

На 12.09.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски 26, 27, 12, 72 ТП33, Борьов Дол 3, къща, 2, 1, местност Братевец Вила, местност Девет Дола, местност Ламбовци къща Никола, Вила, къща Цона, къща Мирослава, местност Шумака къща Виолета, къща Найден, къща Хрисо, Работилница За Боза, къща Стойка, къща Нейко, къща Лазар, 3, къща Христина, Вила, къща Иван, къща Димитра, местност Шумнене къща Борис, Вила, къща Пенка, 1, 3, къща Павлина, Пеловска Ливада 4, 32, Ширевец 12, 8

На 13.09.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Братевец къща Петко, къща Николай, 3, Вила, ТП35, къща Лазар, гараж

На 13.09.2019 г. /10:30 – 16:00 ч./ –  Глогово: 020009, 2204, Водна 18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11, Георги Бенковски 5, 3, 1, 7, Еделвайс 17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13, Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, Иван Вазов 6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3, Иван Туйков 12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4, Къдрева 4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6, Люляк 2, М. Езерото, махала Водна 20, махала Джебин Трап 5, 3, 7, 10, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, Вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, Вила, махала Ръбя 1, Местн. Три Могили 14, 14, 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, Местн. Широки Трап 7, 8, 6, 9, 11, 4, 5, местност Мастяк Вила, местност Ратлака къща Антон, къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Кърпачев 30, 17, 1, ТП4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23, Юрий А. Гагарин 3

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Долна Митрополия  

На 10.09.2019 г. /13:15 – 16:15 ч./ –  Долна Митрополия: Васил Априлов 10, 2, 4, 6, Васил Левски 33, 2, 39, 35, 37, Г. С. Раковски 11, 4, 23, 13, 10, 8, 15, 14, 17, 6, 12, Заводска 16, 9, 4, 2, 15, 3, 14, 5, 6, 19, 12, 1, 7, 8, 17, 18, Илю Войвода А, Б, 1, Райна Княгиня 4, 2, 6, София 3, 4, 2, 6, Трети Март 43, 50, 76, 66, 80, 41, 33, 64, 78, 62, 55, 58, 56, 60, 72, 45, 37, 82, 48, 57, 68, 53, 51, 35, 47, 31, 74, 84, 39, 54, 55 А, Хаджи Димитър 1

На 09.09.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Долна Митрополия: Заводска 83, 79, 85, Кирил и Методий 64, 76, Климент Охридски 15, 18, 2, 12, 4, 22, 9, 7, 20, 16, 13, 14, 17, 24, Куба 6, 1, 9, 8, 2, 3, 5, 7, Оборище 17, Огоста 8, 3, 5, 4, 11, 7, 1, Райко Даскалов 8, 1, 2, 3, Св. Св. Кирил и Методий 56, 62а, 96, 84, 59, 53, 63, 66, 80, 70, 39, 76, 33, 90, А, 82, 45, 41, 25, 92, 55, 72а, 64в, 57, 49, 35, 60, 58, 98, 21, 43, 31, Павильон, 62, 74, 72, 86, 29, 23, 51, 19, 88, 68, 27, 61, Средна Гора 5, 8, 6, 1, 4, 3, 2, 12, Странджа 2, 3, 8, 4, Тимок 7, 15, 5, 4, 18, 17, 12, 6, 22, 11, 16, 24, 3, 10, 2, 21, 1, 8, 20, Хан. Аспарух 3, 1, 6, 5, 4, 8, Цар Самуил 3

На 09.09.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Долна Митрополия: Кирил и Методий 19, Панайот Волов 1, Св. Св. Кирил и Методий 15, 19, 66

На 10.09.2019 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Долна Митрополия: Москва 11, 10, 14, 10 А, 12, 9, 6, 16, 4, 3, 8, 5, 7, 2, Св. Св. Кирил и Методий 15, 48б, Цар Самуил 6, 10, 19, 13, 8, 17, 3, 4, 7, 15, 9, Цоню Матев 4, 2, 2б

На 11.09.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Долна Митрополия: Васил Левски 16, 5, 6, 14, 18, 13, 9, 11, 1, 15, 4, 7, 10, 2, 8, Дунав 4, 2, 3, 1, 8, 6, 5, Ивайло 22, 19, 27, 33, 4, 16, 28, 41, 3, 9, 30, 26, 18, 2, 21, 39, 43, 14, 10, 6, 29, 5, 8, 7, 37, 25, 17, 32, 31, 45, 11, 13, 35, 1, 15, 23, 20, Искър 4, 16, 3, 2, 10, 6, 9, 7, 14, 5, 11, 8, Мизия 15, 26, 11, 7, 10, 20, 6, 13, 23, 1, 22, 3, 19, 24, 16, 22 А, 1б, 28, 8, 2, 14, 4, 30, 17, 18, 12, Росица 44, 1, 30, 34, 40, 46, 26, 42, 24, 42 А, 28, 48, 32, Св. Св. Кирил и Методий 46, 4, 30, 44, 42, 12, 18, 6, 8, 32, 10, 34, 2, 48, 16, 28, 38, 36, 26, 22, 24, Ю. А. Гагарин 2, 5, 4, 3, 1

На 11.09.2019 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Подем: Александър Стамболийски 52, 22, 42, 23, 31, 25, 3 А, 9, 29, 32, 14, 12, 21, 13, 11, 19, 13 А, 30, 33, 20, 24, 40, 7, 10, 18, 3, 28, 26, 38, 54, 44, 5, 16, 15, 34, 27, Априлов 4, Бузлуджа 1, 2, Букурещ 4, 2, 1, Вит 88, Г. Бенковски 8, 10, 4, 14, Дунав 48, 19, 41, Кирил и Методий 50, 68, 53, 57, 66, 27, 61, 64, 63, 24, 30, 52, 42, 38, 54, 45, 41, 34, 44, 37, 40, 62, 56, 48, 28, 49, 43, 55, 33, 65, 46, 36, 39, 26, 59, 23, 60, 58, 47, 32, 67, 51, 25, 31, Климент Охридски 2, Куба 2, 3, Лиляна Бърдарова 2, 4, Малчика 1, 3, 21, 5, 19, 7, 17, Пирин 2, Рила 3, 1, Родопи 2, Стара Планина 6, 2, 3, 4, 1, Трети Март 58, 33, 68, 35, 66, 54, 29, 78, 48, 31, 21, 25, 72, 44, 19, 58 А, 60, 27, 50, 64, 56, 23, 62, 80а, 74, 70, 76, 52, 37, 82, 7272

Община Долни Дъбник  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: 9-ти Септември 2, 1, Варна 1, 2, Веслец 4, 6, 2, 1, Георги Димитров 101, 103, 97, 110, 73, 84, 81, 94, 93, 91, 89, 76, 77, 106, 75, 72, 99, 83, 98, 79, 108, 104, 69, 78, 92, 112, 86, 74, 100, 90, 87, 88, 67, 102, 80, 71, 85, Димитър Благоев 28, 12, 30а, 14, 32, 20, 26, 22, 18, 30, 16, 24, Елин Пелин 1, 4, 3, 7, 2, 5, 11, Ив Митов Хинов 4, 7, 8, 12, 3, 2, 9, 1, 17, 11, 15, 14, 5, 6, 10, 13, Л Каравелов 3, 1, 5, Москва 1, 10, 4, 2, 3, 8, 6, 5, 9, 7, П К Яворов 6, 2, 12, 5, 10, 14, 3, 4, 7, 16, 8, 1, Пенчо Славейков 5, 1, 3, 4, 2, Скопие 4, 6, 21, 7, 17, 12, 5, 11, 9, 10, 15, 14, 13, 8, София 2, 3, 4, Цено Велчев 17, 14, 16, 21, 15, 13, 12, 20, 8, 18, 19, 23, 10, 11, Черни Връх 1, 2, 3, 7, 5

На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Ал Стамболийски 1, Богомил 8, Вапцаров 10, 4, 2, 14, 7, 9, 16, 5, 8, 3, 12, 6, 1, Георги Димитров 62, 43, 57, 61, 50, 68, 55, 53, 56, 52, 45, 63, 70, 66, 60, 59, 65, 47, 54, 58, 48, 49, 64, Димитър Благоев 4, 8, 6, 2, Дунав 1, 3, Ив Вазов 6, 12, 14, 5, 2, 1, 3, 7, 10, 4, 8, Л Каравелов 1, Москва 11, 12, Мусала 3, Петър Нинчев 6, 2, 8, 4, Скопие 2, 3, 1, Стара Планина 2, 6, 4, 8, 1, Христо Ботев 1, 4, 7, 11, 3, 9, 5, Цоню Матев 1, 7, 2, 6, 9, 3, 5, 8, 4, Черно Море 12, 5, 6, 4, 9, 10, 8, 11, 2, 3, 1, 7

На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петърница: Велико Търново 10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1, Вит 3, 4, 7, 1, 2, 5, Георги Кирков 3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1, Москва 28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13, Опълченска 2, 4, 1, Осъм 1, 3, Плачковска 35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34, Плиска 4, 2, Славия 14, 8, 2, 12, 16, 4, 6, Студентска 31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29, Хаджи Димитър 41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29, Христо Ботев 5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19, Христо Смирненски 4, 8, 9, 7, 5, 2, 12, Цветан Спасов 3, 13, 11, 7, 9, 5

На 13.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Садовец: I-ри Стопански Двор 012008, Обор, Склад, Стопански Двор

Община Искър  

На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, Асен Халачев 2, 4, Възраждане 7, 5, 1, Генерал Заимов 28, 36, 8, 5, 22, 24, 26, 3, 16, 38, 21, 27, 31, 17, 34, 10, Гео Милев 1, Георги Бенковски 2, 5, 13, Георги Димитров 65, 73, 81, 63, 145, 68, 77, 87, 82, 61, 74, 86, 60, 75, 71, 59, 97, 66, 70, 72, Иван Рилски 9, 3, 8, 11, 7, Лазар Станев 7, Никола Й. Вапцаров 4, 11, Стоян Едрев 9, 3, 2, 7, Тодор Каблешков 1, 4, Хаджи Димитър 3, 6, 8, 16, 7, 14, Христо Ботев 6, 46, Цвятко Аврамов 6, Цвятко Георгиев 20, 2, 3, Цоню Матев 6, 4, Яне Сандански 23, 19, 7, 15, 11, 13, 9

Община Кнежа  

На 11.09.2019 г. /10:15 – 11:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375 М. Ново Село

На 11.09.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Кнежа: Благой Иванов 23, 52, 31, 19, 50б, 60, 50, 29, 48б, 50а, 56, 27, 25, 58, 48, 48а, 54, Втори Стопански Двор, Върбица 68, 64, 66, 74, 70, 72, 60, 62, 80, 78, 86, 90, 98, Георги Димитров 62, 29, 25, 64, 31, 33, 185, Георги Михайлов 40, 83, 85, 52, 117, 111, 119, 105, 87, 56, 123, 46, 113, 131, 50, 87а, 125, 91, 42, 99, 48, 60, 129, 135, 115, 54, 97, 44а, 133, 62, 103, 64, 105а, 85а, 44, 95, 42а, 109а, 101, 121, 109, 80, 74, 80а, Георги С. Раковски 13, 11, 4, Димитър Благоев 109, 128, 130, 132, 115, 119, 107, 105, 111, 122, 133, 136, 44, 52, 60, 55, 56, 57, 62а, 46, 48, 70, 58, 53, 49, 54, 66, 64, 47, 68, 43, 50, 51, 41, 62, 45, 108, 78, 59, 85, 67, 112, 94, 71, 104, 90, 76, 98, 84, 65, 63, 89, 99, 72, 96, 83, 61, 92, 74, 95, 102, 86, 114, 87а, 69, 91, 82, 116, 118, 80, 73, 110, 93, 79, 81, 88, Димитър Бутански 142, Димчо Дебелянов 19, 18, 15, 13, 14, 11, 16, Иван Бонов 87, 85, 56, 89, 93, 62, 95, 91, 64, 66, 58, Ильо Войвода 93, 31, 35, 39, 2, 33, 29, 59а, 57, 49, 71, 79, 55, 77, 75, местност Мерата Бит. Сграда, местносттрите Декара, Огнян Михайлов 55а, 63, 68, 66, 67, 48, 71, 55, 69, 54, 50, 79, 52, 54а, 58, 48а, 65, 61, 56, 75, 77, 63а, 57, 60, Петко Д. Петков 68, 71, 75, 73, 74, 70, 72, 76, 102, 104, 92, 91, 97, 117, 105, 80, 99, 100, 101, 90, 88а, 82, 119, 89, 115, 93, 95, 88, 87, 109, 86, 85, 113, 81, 111, Петко Напетов 20, 17, 15, 18, 16, 27, 40, 21а, 36, 25, 23, 29, 34, Преслав 40а, 36, 34, 31, 33, 40, 35, 42, 38, 29, 23, Райко Даскалов 81, 111, 103, 126, 105, 99, 132, 106, 83, 120, 114, 112, 106б, 110, 108, 79, 134, 87, 104, 107, 85, 114а, 106а, 136, 97а, 124, 122, 116, 101а, 87а, 109, 67, 77, 67а, 104а, 69, 73, 65, 98, 92а, 102, 90, 79, Славчо Н. Вълчинков 1, 4, 6, 8, 11а, 5, 11, 3, 7, Сребрен 1, 16, 12, 4а, 7, 5, 20, 6, 2, 3, 14, 4, 13, 8, 18, 10, Трите Декара, Христо Ботев 52, 65а, 67, 46, 44, 54, 48, 61, 42а, 65, 63, 50, 56, 58, 42, 73, 40, Янко Сакъзов 27, 25, 30, 28, 26, М-Стмерата

На 11.09.2019 г. /10:15 – 11:15 ч.; 10:15 – 15:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гостиля: Александър Стамболийски 72, 85, 79, 76, 74, 78, 87, 68, 83, 1, 77, 70, 58, 52, 46, 11, 50, 59, 57, 69, 63, 65, 4, 48, 17, 14, 64, 13, 61, 12, 67, 62, 27, 19, 55, 18, 32, 23, 1, 14, 30, 29, 45, 38, 15, 7, 33, 21, 13, 44, 49, 9, 35, 10, 43, 4, 22, 51, 12, 39, 20, 34, 36, 24, 42, 8, 17, 41, Възраждане 2, 13, 1, 11, Георги Димитров 94, 130, 106, 116, 80, 126, 91, 136, 138, 120, 95, 108, 90, 85, 82, 105, 104, 124, 88, 83, 69, 118, 101, 111, 77, 122, 86, 99, 132, 117, 84, 112, 79, 71, 128, 93, 113, 89, 114, 57, 59, 55, 67, 68, 56, 70, 3, 74, 65, 4, 62, 50, 37, 6, 58, 76, 72, 19, 53, 13, 9, 66, 61а, 7, 52, 12, 28, 7, 41, 17, 3, 2, 45, 10, 37, 30, 18, 44, 51, 13, 33, 47, 22, 43, 14, 39, 26, 6, 9, 19, 27, 48, 35, 50, 32, 8, 5, 46, 16, 21, 29, 36, 1, 42, 23, 31, 25, 34, Лиляна Димитрова 12, 4, 1, 6, 10, 2, 7, Пирин 10, 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Рила 9, 11, 3, 7, 5, Сан Стефано 6, 10, 12, 1, 3, Сергей Румянцев 8, 3, 1, Хаджи Димитър 1, 22, 24, 26, 5, 12, 32, 2, 16, 3, 18, 28, 17, Цветан Радойски 37, 49, 61, 39, 77, 71, 45, 63, 75, 43, 59, 53, 73, 51, 47, 15, 23, 2, 5, 19, 1, 27, 25, 13, 31, 33, 21, 9, 17, 4

На 11.09.2019 г. /10:15 – 11:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор Складова База, Железарски Цех, Алеко Константинов 1, 11, 8, 14, 3, 20, 4, 18, 9, 5, 15, 22, 2, 1, 10, 6, 13, 16, 7, 17, Александър Стамболийски 17, 14, 15, 20, 18, 22, 28, 13, 11, 24, 16, 30, 21, 26, 51, 29, 33, 37, 43, 31, 39, 40, 42, 44, 47, 25, 34, 38, 36, 41, 46, 32, 49, 27, 48, 1, 7, 6, 4, 5, 3, 9, 10, 8, 12, Ангел Каралийчев 9, 24, 7, 5, 26, 4, 2, 20, 1, 18, 22, 3, 14, 28, 6, 12, 16, Ангел Кънчев 6, 7, 1, 5, 2, Бачо Киро 6, 7, 1, 9, 17, 8, 13, 5, 2, 3, 15, 12, 16, 10, 11, 4, Бенковски 16, 1, 5, 14, 15, 10, 7, 12, 6, 4, 9, 2, 8, 11, 3, Босилеградска 85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 38, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27, Братя Миладинови 9, 15, 10, 29, 21, 7, 13, 19, 25, 4, 20, 27, 11, 1, 8, 3, 18, 12, 5, 6, 6, 23, 43, 32, 38, 10, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, Васил Априлов 2, 3, 8, 10, 4, 6, 23, 5, 24, 14, 22, 20, 15, на Площада, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11, Васил Левски 17, 4, 23, 16, 12, 18, 10, 29, 8, 19, 14, 15, 31, 21, 6, 27, 13, 1, 7, 22, 5, 9, 11, 2, 3, Веслец 12, 8, 20, 2, 18, 7, 14, 5, 16, 10, 4, 1, 6, 3, Втори Стопански Двор П. К. 14, Гео Милев 15, 13, 6, 1, 7, 2, 9, Георги Димитров 2, 10, 6, 5, 12, 8, 14, 22, 13, 30, 45, 31, 36, 39, 56, 57, 59, 26, 54, 28, 43, 53, 66, 21, 55, 52, 62, 33, 35, 11, 64, 18, 23, 49, 27, 37, 60, 15, 9, 47, 69, 25, 42, 40, 7, 67, 51, 50, 24, 58, 34, 17, 71, 63, 44, 65, 46, 16, 32, 48, 38, 29, 25, 1, 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 84, 82, 79, 78, 76, Гоце Делчев 30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32, Демир Велиев 3, 2, 1, 15, 5, 9, 13, 7, 11, 10, 4, 8, 16, 6, Димитър Спасов 10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, 1, 2, Димчо Дебелянов 10, 9, Дунав 27, 1, 5, 3, 4, 31, 15, 7, 23, 12, 2, 19, 8, 25, 29, 13, 10, 21, 16, 9, 18, 17, 11, Иван Вазов 4, 3, 5 къща, 1, Иван Рилски 25, 17, 27, 10, 13, 15, 23, 19, 12, 14, 21, 29, 5, 1, 3, 13, извън регулация, Искър 13, 8, 5, 1, 15, 14, 9, 17, 11, 6, 7, 3, 4, 10, Кирил и Методий 29, 30, 22, 23, 27, 21, 34, 22а, 24, 26, 28, 19, 14, 2, 20, 16, 3, 7, 18, 8, 17, 11, 10, 9, 5, 4, 1, 1, Климент Охридски 4, 1, 9, 5, 3, 6, 8, 10, 2, 7, 11, 16, 17, 12, 23, 21, 15, 18, 13, 19, 60, 49, 54, 37, 27, 38, 52, 55, 50, 59, 30, 45, 51, 34, 29, 41, 25, 36, 40, 39, 26, 33, 28, 4, 64, 58, 43, 42, 57, 32, 56, 62, 53, 31, 63, 61, 35, 47, Клокотница 23, 7, 4, 25, 5, Козлодуй 3, 1, Криволак 10, 11, 4, 1, 9, 13, 7, 2, 15, 3, 17, 6, Любен Каравелов 37, 27, 5, 15, 11, 19, 13, 6, 7, 23, 3, 17, 21, Марин Дринов 2, 1, 5, 4, 6, Мусала 1, 6, 2, 5, 7, 8, 4, Нов Квартал 7, 3, Одрин 2, 1, Отец Паисий 7, 35, 27, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 13, 5, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23, П. К. Яворов 12, 8, 5, 2, 3, 11, 14, 6, 10, 4, Петлешков 2, 8, 6, 16, 1, 7, 14, 12, 4, 10, 5, 3, Петър Берон 10, 1а, 17, 16, 14, 12, 20, 22, 3, 19, 7, 15, 11, 9, 18, 8, Пирин 3, 13, 10, 16, 11, 18, 7, 15, 14, 4, 12, 3, 17, 9, 6, 18, Писаровска Могила, Радецки 7, 4, 2, 1, 9, Раковски 5, 12, 7, 13, 1, 3, 2, 15, 10, 19, 9, 19а, 18, 6, 16, 17, 14, 21, 11, 4, 8, Сопот 10, 5, 8, 16, 18, 20, 7, 6, 4, 3, 14, 1, Софроний Врачански 4, 10, 11, 6, 8, 1, 7, 12, 5, 2, 3, 9, Средна Гора 1, 5, 7, 3, 9, 6, Стара Планина 13, 7, 9, 15, 8, 6, 3, 5, 14, 2, 4, 17, 1, 11, 10, 32, 41, 18, 27, 25, 30, 26, 31, 37, 24, 35, 16, 12, 33, 22, 23, 39, 20, 29, 28, Стефан Караджа 9, 5, 7, 14, 8, 3, 12, 4, 6, 10, 16, 1, 2, Стопански Двор II, Тулча 6, 5, 1, 3, 2, Тунджа 4, 3, Тутракан 3, 9, 19, 17, 18, 15, 1, 16, 6, 2, 7, 11, 4, 13, 5, Хаджи Димитър 24, 50, 41, 9, 16, 12, 14, 8, 13, 18, 47, 53, 55, 30, 42, 26, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44, Хайдушка Поляна 7, 3, 9, 5, Хан Аспарух 9, 11, 13, 6, 3, 1, 7, 4, 12, 8, 10, 15, Хан Крум 32, 5, 10, 3, 11, 8, 7, 2, 9, 7а, 4, 13, Хан Кубрат 8, 7, 6, 9, 4, 2, 1, Христо Ботев 6, 10, 5, 4, 8, 3, 2, 1, Цар Асен Първи 26, 17, 14, 8, 13, 15, 27, 20, 10, 16, 19, 12, 24, 29, Уо ТП2, 21, 18, 7, 2, 9, 1, 3, 5, 4, 6, Цар Иван Шишман 1, 14, 7, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 6, Цар Калоян 4, 8, 12, 6, 2, 1, 10, Цар Освободител 2, 14, 3, Уо ТП13, 10, 18, 8, 4, 22, 12, 1, 16, 20, 11, Цар Симеон 23, 34, 19, 4, 30, 17, 28, 20, 24, 18, 21, 2, 26, 13, 9, 16, 15, 7, 12, 22, 14, 39, 48, 38, 27, 44, 31, 29, 33, 40, 56, 35, 36, 41, 50, 46, 52, 37, 25, 10, 8, 4, 1, 6, 2, 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45, Шипка 1, Янтра 4, 1, 2, 3, 1

На 11.09.2019 г. /10:15 – 11:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Кнежа: 6610067, 6610100, 735082, местност Криволя, Беласица 3, 7, 4, 2, 1, 6, 14а, 8, 9, 11, 17, 4а, 5, Вела Пеева 26, 8, 7а, 7, 22, 20, 5, 10, 20а, 19, 17, 11, 15, 18, 21, 23, 14, 16, 9, 22а, 143, 14а, 12, 6, 1, 3, 2, Верила 23, 16, 14, 3, 3а, 10, 15, 18, 4, 1, 19, 5, 12, 22, 9, 2а, 1а, 2, 13, 24а, 20, 7, 17, 11, 26, 21, Гаговска Кошара, Димитър Благоев 14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 27, 30а, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 26, 9, 17, Димитър Бутански 1, 2а, Елин Пелин 2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5, Изгрев 14, 18, 4, 12, 6, Ильо Войвода 21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5, Искър 86, Калиакра 1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22, Камчия 3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 15, 2, 14, 7, 4, Козница 5, 2, 1, Кресна 1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а, Лисичи Валог 37376, ПИ 6610001, Люлин 10, 4, 8б, 3, 7, 9, 8, 3а, 1, 6, 1а, 8в, 2, Мерата, местност Криволя Стоп. Сграда, Стоп. Сграда, Сто. Сграда, местност Къмпинга Вила, местност Лисичи Валог, местност Лисичи Валог Вила, местност Мерата 732002, местност Трите Декара Силози, Н. Вапцаров и Софр. Врачански, Назъм Хикмет 35, 47, 53, 45а, 51, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 44, 48а, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, 5, 1, 1а, 3, 27, 18, 12, 20, 26, 28а, 28, 6, 7, 38, 34, 11, 23, 34а, 16, 15, 36, 33, 5а, 8, 9а, 31, 14, 27а, 30, 22, 10, 13, 4, 24, 15а, 25, 6а, Никола Вапцаров 7, 14, 2, 19, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 10, 8, 18, 21, 25, 4, 11, 18а, 16, 9, 20, 1, 17, Огоста 21, 10а, 11, 20, 23, 17, 26, 29, 15, 21а, 14, 22, 6а, 27, 9, 20а, 5, 13, 16, 8, 11а, 18, 25а, 6, 19, 5, 1, 4, 2, 3, Осогово 2, Панайот Хитов 32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 38, 29, 21, 42, Пролет 23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, 23, Райко Даскалов 22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 1, 20, Родопи 85, 60, 81, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, 54, 54, 63, 56, 65а, 54г, 58, 59, 63б, 61, 61а, 54в, 65, Ропотамо 11а, 9, 6, 5, 22, 12, 7, 3, 13, 6а, 1, 14, 11, 10, 2а, 18, 20, 4, 15, 8, 2, Скът 7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 6, 4, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17, Софроний Врачански 55, 57, 53, 39, 2, 43, 49, 41, 35, 47, 37, 45, 51, 33, 3, 21б, 21а, 11, 29, 9а, 25, 1, 23, 21, 13, 5, 7, 15, 19, 17, 23а, 17а, 9, 31, 30, 31а, 29а, Струма 16, 7, 3а, 2, 1, 6, 3, 12, 4, 6а, 8, 10, 8а, Тимок 6, 1, 3, Филип Тотю 42, Чавдар Войвода 31, 25, 27, Чайка 14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5, Месност Криволя, М-Т Криволя, М-та Криволя, М-Ст Мерата

На 11.09.2019 г. /10:15 – 15:00 ч./ –  Долни Луковит: Писаровска Могила

На 11.09.2019 г. /10:15 – 15:00 ч./ –  Кнежа: 735082, местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров 33, Димитър Благоев 14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 27, 30а, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 26, 9, 17, Ильо Войвода 21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5, Мерата, местност Криволя Стоп. Сграда, Стоп. Сграда, Сто. Сграда, местност Мерата 732002, местност Трите Декара Силози, Панайот Хитов 32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 38, 29, 21, 42, Райко Даскалов 22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 1, 20, Филип Тотю 42, Чавдар Войвода 31, 25, 27, Месност Криволя, М-Т Криволя, М-та Криволя, М-Ст Мерата

На 12.09.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Кнежа: 23-ти Септември 43, 54, 64а, 17, 45, 70, 76, 29, 50, 39, 60, 27, 41, 56, 33, 15, 64, 37, 52, 66, 35, 62, 29а, 17а, 72, 23, 21, 78, 58, 48, 31, Въча 9, 7, 8, 4, 3, 1, 2, 7, Ген. Владимир Стойчев 6, 2, 5, 3, 8, 4, 1, Георги Бенковски 2а, 2, 4, Иларион Макариополски 2, 8, 7, 1, 10, 6, 9, Кап. Георги Мамарчев 20, 24а, 12а, 31, 14, 41, 16, 39, 19, 22, 26, 7, 23, 11, 13, 18, 35, 33, 27, 17, 30, 24, 9, 28, 37, 25, 15, Константин Фотинов 1, местност Мерата Горски Разсадник, Неофит Бозвели 11, 14, 8, 6, 12, 5, 4, 20, 1, 3, 16, 7, 10, 9, 18, Паисий Хилендарски 42, 47, 15, 23, 36, 10, 24, 40, 37, 28, 25а, 13, 38, 34, 5, 12, 35, 32, 20, 25, 22, 11, 3, 27, 23а, 41, 4, 8, 21, 19, 39, 9, 45, 6, 33, 17, 18, 2, 16, 14, 12а, 31, 43, 1, 29, 30, Панайот Хитов 24, 6, 17а, 10, 9, 20, 24а, 3, 17, 14, 16, 4, 7, 13, 8, 22, 26, 19, 1, 18, 2, 12, 15, Пейо Яворов 1, 2, 10, 14, 3, 4, 6, 5, 8, Росица 2, Стефан Караджа 5а, 10, 6, 3, 8, 5, 13, 11, 2, 4, Стефан Цанов 23, 29, 33, 31, 27, 25, Филип Тотю 41а, 40, 16, 30, 14а, 12, 39, 34, 26, 18, 7, 20, 24, 27, 28, 41, 45, 21, 1, 11, 23, 29, 22, 4, 13, 37а, 36, 25, 19, 35, 31, 2, 10, 5, 3, 9, 8, 33, 37, 17, 15, 6, 14, Христо Смирненски 7, 9, 1, 5а, 2 Б, 5, Чавдар Войвода 13, 17, 11, 21, 1, 9, 19, 5, 7, 23

На 12.09.2019 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Кнежа: 23-ти Септември 43, 54, 64а, 17, 45, 70, 76, 29, 50, 39, 60, 27, 41, 56, 33, 15, 64, 37, 52, 66, 35, 62, 29а, 17а, 72, 23, 21, 78, 58, 48, 31, Арда 4, 3, 1, 6, 5, 2, Бистрица 4, 2, Бузлуджа 15, 17, 13, Витоша 2, 1, 8, 3, 10, 9, 4, 5, 11, 7, 6, Въча 9, 7, 8, 4, 3, 1, 2, 7, Ген. Владимир Стойчев 6, 2, 5, 3, 8, 4, 1, Георги Бенковски 2а, 2, 4, Гостиля 78, 70, 77, 66, 68, 74, 76, Иларион Макариополски 2, 8, 7, 1, 10, 6, 9, Искър 14, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 1, 6, Камчия 1, 3, Кап. Георги Мамарчев 20, 24а, 12а, 31, 14, 41, 16, 39, 19, 22, 26, 7, 23, 11, 13, 18, 35, 33, 27, 17, 30, 24, 9, 28, 37, 25, 15, Кирил и Методий 9, 23, 28, 30а, 18, 22, 32, 13а, 19, 24, 20, 26 Зим, 15, 14, 17, 11, 13, 30, 20а, 37а, 27а, 36, 48а, 43, 27, 52, 57а, 31, 41, 54, 50, 48, 55, 56, 29, 44, 42, 51, 33, 34, 59, 35, 40, 25, 39, 47, 46, Константин Фотинов 1, Любен Каравелов 9, 7, 1, 3, 5, Марица 7, 6, 2, 4, 1, 3, 5, Места 2, 5, 4, местност Мерата Горски Разсадник, Неофит Бозвели 11, 14, 8, 6, 12, 5, 4, 20, 1, 3, 16, 7, 10, 9, 18, Паисий Хилендарски 42, 47, 15, 23, 36, 10, 24, 40, 37, 28, 25а, 13, 38, 34, 5, 12, 35, 32, 20, 25, 22, 11, 3, 27, 23а, 41, 4, 8, 21, 19, 39, 9, 45, 6, 33, 17, 18, 2, 16, 14, 12а, 31, 43, 1, 29, 30, Панайот Хитов 24, 6, 17а, 10, 9, 20, 24а, 3, 17, 14, 16, 4, 7, 13, 8, 22, 26, 19, 1, 18, 2, 12, 15, Пейо Яворов 1, 2, 10, 14, 3, 4, 6, 5, 8, Пирин 4, Рила 20, 19, 22, 24, 26, 9, 11, 28, 15, 12, 17, 30, Росица 2, Средна Гора 19, 1, 12, 16, 5, 8, 21, 7, 3, 9, 6, 2, 14, 15, 13, 17, Стара Планина 4, 5, 8, 7, 11, 9, 1, 6, 10, Стефан Караджа 5а, 10, 6, 3, 8, 5, 13, 11, 2, 4, Стефан Цанов 23, 29, 33, 31, 27, 25, Странджа 4, 2, 1, 6, 16, 3, 3а, 5, 8, Филип Тотю 41а, 40, 16, 30, 14а, 12, 39, 34, 26, 18, 7, 20, 24, 27, 28, 41, 45, 21, 1, 11, 23, 29, 22, 4, 13, 37а, 36, 25, 19, 35, 31, 2, 10, 5, 3, 9, 8, 33, 37, 17, 15, 6, 14, Христо Смирненски 7, 9, 1, 5а, 2 Б, 5, Чавдар Войвода 13, 17, 11, 21, 1, 9, 19, 5, 7, 23, Черно Море 4, 2, 8, Шабла 4, 2, Янтра 2, 5, 7, 8, 4, 3, 6, 12, 10

Община Левски  

На 09.09.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември 9 А, Б. Анастасов 58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40, Вежен 4, 3, 6, 2, 1, Вит 3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30, Дунав 9, 11, 10, 6, 7, 13, Кирил и Методий 25, Козлодуй 16, 17, 21, 23, 19, 18, Нов Живот 2, П. Р. Славейков 30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20, Радецки 4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3, Сакар 1, 5, 3, Христо Ботев 10, Янтра 6, 9, 3, 2, 7, 4, 1

На 09.09.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември 5, Витоша 6, 3, 29, 7, 8, 9, 5, 12, 1а, Г Бенковски 14, 10, 12, 17, 8, Клисура 6, 2, Марица 16, Н. Рилски 1, Ракета 1, 2, Родопи 21, 19, 25, 51, 27а, 67, 45, 53, 49, 41, 27, 65, 47, 31, 26а, 18, 32, 30а, 37а, 28а, 28, 20, 47а, 61, 63, 32а, 33, 29б, 26б, 30, 43, 35, 16, 22, 17, 12, 59, 24, 39а, 26, 37, 55, 29 А, 23

На 10.09.2019 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Обнова: Възраждане 10, Ив. Вазов 10а, 27, 23, 12, 10б, 10в, 10, 25, 21, 13, 14, Малчика 5, 12, 4, 7, 3, 8, 9, 14, 2, 11, Пионерска 28, 26, 15, 21, 13, 20, 22, 23, 18а, 19, 7, 5, 17, Плиска 17, 5, 15, 3, 11, 2, 1, 7, 4, Победа 23, 17а, 11, 32, 15, 19, 18, 9, 26, 21, 27, 17, 20, 22, 28, 13, 30, 24, 25, 34, 7а, Първи Май 8, 5, 18, 6, 4, 14, 9, 1, 16, 12, 3, 10, 2, 14а, 7

На 10.09.2019 г. /11:15 – 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, 1, 9, 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г. С. Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Любен Каравелов 2, 10а, 14, 8, 6, 10, 12, 1, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, 7, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, 12, 5, 10, 14, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, 9а, 4, 9, 8, Пирин 1, 6, 3, 2, 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Стара Планина 2, 4, 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15, 34, 32, Янтра 4, 6

На 10.09.2019 г. /11:15 – 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Деляновци: Втора 2, Двадесет и Втора 6, 2, 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, 8, 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 8, 2, 3, 7, 5, 4, Двадесета 2, 5, 6, 7, 19, 13, 11, Дванадесета 8, 3, 1, 2, 6, 4, Девета 4, 2, Деветнадесета 4, Десета 6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3, Единадесета 4, 3, 1, 7, 5, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Осма 6, 4, 8, 1, 2, 10, Пета 1, Петнадесета 1, 3, 7, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, 42, 38, 16, 44, 31, 46, 40, 36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32, Седемнадесета 3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а, Седма 6, 2, 3, 4, 12, 1, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, 7, 4, 2, 5, 3, 1, 6, 14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16, Четвърта 3, 1, Четиринадесета 1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14, Шеста 4, 9, 2, 5, 3, 7, 1, Шестнадесета 5, 10, 8, 4, 6, 3а

На 10.09.2019 г. /12:45 – 15:00 ч./ –  Обнова: Ал. Стамболийски 2, 4, 1, 24, 10, 8, 3, 12, 6, Б. Анастасов 22, 23, 13, 14, 5, 27, 28, 18, 1а, 9, 8, 14а, 20, 26, 19, 4, 3, 17а, 11, 17, 6, 30, 16, 7, 12, 21, Гео Милев 6, 13, 7, 2, 3, 4, 1, 8, 9, 11, Дунав 1, 2, 4, Козлодуй 4, 11, 10, 14, 9, 13а, 1, 2, 6, 3, 8, 12, 13, 7, 5, Л. Каравелов 1, 3, 3а, Н. Й. Вапцаров 1, 3, 1а, Нов Живот 7, 5, Ст. Караджа 15, 10, 13, 8, 18, 7, 6, 4, 9, 16, 14, 12, 4а, 1, Ст. Планина 7, 3, 10, 11, 5, 8, 4, 9, 6, 12, Странджа 11, 3, 8, 10, 2, 1, 4, 6, 5

На 11.09.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Малчика: Ал. Стамболийски 14, 13, 15, Бачо Киро 2, 7, 4, 1, 5, 3, Евгени Босилков 13, 17, 11, 15, 20, 21, 22, Заря 8, 7, 10, Осъм 15, Панайот Хитов 37, 3, 33, 29, 31, 18, 9, 16, 27, 22а, 12, 5, 14, 1, 10, 20, 35, 7, 22, 39, 20а, Столетов 5, 9, 17, 11, 13, 3, Христо Смирненски 10, Цветан Спасов 16, 12, 14, Шипка 9, 8, 6, 5а, 5, 14, 12, 18, 3, 16, 4, 20, 7, 10, 11, Ю. А. Гагарин 31, 29, 17, 27, 21, 10, 25, 12, 23, 15, 33, 19, 35

На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Пордим: Алеко Константинов 24, 28, 13а, 14, 26, 11, 8, 22, 20, 15, 12, 21, 7, 6, 9, 16, 19, 17, 13, 32, 40, 34, 30, 44, 36, 38, 42, 1, 3, Базова Станция 3582, Балкан 9, 11, 7, 1, 5, 3, Братя Миладинови 1а, 1, 5, 3, 4а, 4, 9, 6, 1б, 7, В. Априлов 3, 5, 7, Васил Левски 14, 6, 5, 9, 11а, 12, 2, 16, 1, 7, 10, 15, 13, 8, 20, 3, 4, 11, 17, 18, Веслец 4, 8, 1, 9, 7, 3, 2, 5, Витоша 1, Владимир Заимов 9, 25, 23, 3, 5, 21, 2, 8, 11, 12, 7, 17, 4, 1, 15, 6, 14, 10, 13, 19, Гурко 5, 7, 11, 6, 1, 13, 9, 3, 2, 15, 4, 29, 19, 14, 10, 12, 20а, 20, 31, 17, 21, 27а, 23, 16, 24, 22, 18, 27, 8, Драва 4, 6, 8, 2, Дунав 5, 1, 3, 9, 7, Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 49, 20, 35, 26, 43, 28, 31, 30, 53, 24, 37, 51, 48, 59, 77, 71, 38, 65, 73, 36, 75, 67, 34, 46, 61, 52, 57, 32, 69, 63, 44, 50, 54, 42, 79, Иван Вазов 22, 1, 16, 17, 11, 10, 15, 3, 9, 18, 14, 5, 7, 12, 20, Кала Тепе 1, 3, 20, 18, 22, 24, Крайречна 1а, 3, 1, 7, Одеса 7, 8, 11, 9, 6, 4, 1, 1а, 12, 3, 2, 14, 10, Радецки 8, 4, 1, 11, 7, 1а, 2, 6, 9, 5, 12, 10, 3, Раковски 4, 12, 6, 8, 3, 10, 2, 1, Рила 1, Сергей Румянцев 22, 13, 20, 17а, 10, 11, 21, 12, 18, 7а, 9, 25, 16, 14, 17, 23, 5, 7, 27, 3, 2, 6, 8, 4, Скобелев 11, 4, 10, 7, 9, 5, 15, 12, 3, 15б, 6, 1, 13, 15а, 15 А, 11а, 14, 19, 21, 17, 23, 27, 29, 25, 19а, Средец 2, 6, 1, 3а, 8, 10, 3, Стара Планина 1, 6, 4, 8, 10, 9, 5, 7а, 7, 3, Стефан Караджа 5, 1, 2, 4, 8, 6, 3, 10, 12, 7, 3а, 4а, 11, Трети Март 17, 4, 3, 6, 14, 27, 22, 26, 9, 12, 2, 21, 15, 19, 16, 11, 25, 29, 28, 23, 8, 10, 1, 13, 20, Хаджи Димитър 3, 6, 2, 4, 8, 1, Хан Аспарух 1, 5, 4, 2, 7, Цар Калоян 9, 13, 5а, 4, 6, 7, 8, 11, 2, 3, 1, 5, Цар Освободител 2, Централна къща Музей, Циригова Могила, Кв. 10

На 11.09.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, XV-438, Kb. 125, Възраждане 2в, Заря 3, 1, 7, 5, 11, Ив. Вазов 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, Л. Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, Н. Й. Вапцаров 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Победа 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12

Община Никопол  

На 09.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 5, 3, път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Шипка 3, 1

На 12.09.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч.; 15:15 – 15:30 ч./ –  Въбел: Ал. Стамболийски 27, 26, 30, 33, 44, 38, 25, 29, 34, 36, 32, 35, 37, 28, 31, 7, 21, 24, 5, 13, 12, 10, 4, 9, 15, 23, 16, 8, 14, 2, 11, 6, В. Друмев 10, 12, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 1, В. Коларов 21, 29, 35, 15, 31, 28, 37, 33, 17, 13, 9, 25, 11, 26, 20, 24, 16, 27, 39, 18, 41, 1, 10, 12, 6, 4, 3, 2, 8, 16, 14, В. Левски 22, 26, 30, 28, 18, 16, 24, 9, 20, 5, 15, 22, 3, 7, 2, 28, 4, 6, 18, 13, 10, 1, 14, 19, 16, 8, 26, 11, 17, 21, В. Пеева 14, 2, 7, 4, 6, 8, 10, 5, 9, 3, Витоша 3, 20, 4, 1, 6, 14, 5, 12, 10, 2, Г. Бенковски 16, 19, 20, 33, 21, 23, 24, 29, 27, 22, 31, 15, 7, 13, 17, 8, 11, 6, 12, 3, 4, 5, Г. Бузев 8, 6, 10, 4, 5, 2, 3, Г. Димитров 66, 91, 64, 73, 79, 89, 68, 62, 87, 60, 77, 85, 83, 75, 21, 3, 10, 12а, 17, 5, 19, 8, 12, 1, 4, 7, 13, 15, 11, 2, 6, 42, 54, 59, 38, 57, 40, 32, 26, 52, 46, 35, 61, 43, 27, 64, 50, 37, 24, 33, 39, 31, 7, 30, 41, 63, 28, 48, 49, 44, 56, 36, 65, 67, 55, 18, 20, 24, 22, 16, 44, 21, 34, Г. Кирков 12, 8, 7, 6, 2, 4, 10, 3, 11, 13, 14, 18, Г. Милев 2, 3, 6, 11, 7, 9, 10, 5, 14, 8, 4, Г. С. Раковски 2, 3, 12, 10, 11, 8, 9, 7, 4, 5, Д. Благоев 6, 11, 8, 1, 2, 10, 17, 31, 27, 25, 33, 12, 19, 24, 30, 14, 20, 15, 26, 18, Д. Дебелянов 28, 26, 30, 2, 14, 7, 9, 12, 11, 16, 13, 19, 1, 3, 10, 4, 6, 8, 2, Дунав 14, 28, 14, 8, 24, 20, 18, 10, 23, 12, 36, 38, 34, 32, Ив. Вазов 1, 3, 4, 5, 2, 9, 11, 15, 27, 19, 12, 6, 35, 23, 17, 16, 18, 20, 11, 13, 14, 21, 10, 37, 29, 22, 25, 8, 31, 24, Кирил и Методий 4, 3, 12, 1, 7, 11, 9, 5, 8, 6, 12, 10, 14, Л. Каравелов 8, 6, 14, 2, 9, 4, 12, 1, 10, 5, 7, Ленин 1, 6, 5, М. Горки 8, 1, 6, 2, 4, 10, 5, М. Край Селото М-та Задовица, М. Старото Село 8, 7, 4, 5, Малчика 8, 2, 4, 6, 4, 8, 11, 1, 13, 10, местност Задовица, местност Петровски път Водонапорна Кула, местност Старо Село 15, Н. Вапцаров 9, 8, 10, 16, 2, 24, 13, 12, 3, 18, 15, 22, 1, 5, 20, 11, 26, 14, 17, 4, Н. Рилски 2, 1, 3, 4, 6, 5, Отец Паисий 9, 3, 10, 2, 7, 12, 8, 4, 6, 15, 13, 10, П. К. Яворов 5, 8, 39, 9, 1, Пирин 1, 6, 2, 4, 8, 12, 10, 3, 18, 14, Райко Даскалов 5, 3, 1, 2, 15, 9, 6, 8, 2, 7, 14, 1, 11, Рила 8, 6, 2, 1, 4, Тодор Каблешков 3, 8, 1, 2, 4, 6, Христо Ботев 15, 22, 20, 26, 21, 23, 17, 4, 14, 18, 3, 12, 7, 9, 5, 16, 10, 6, Христо Смирненски 9, 17, 27, 19, 3, 21, 4, 12, 15, 7, 11, 23, 5, 2, 13, 8, 10, 25, 6, 1, Цветан Спасов 20, 6, 16, 15, 8, 9, 22, 3, 13, 14, 18, 12, 5, 11, 4, 10, 1, 17, 2, Шипка 2, 1, 4, 7, 9, 3, 6, 11, 8, 5, Ю. А. Гагарин 14, 12, 10, 2, 8, 6, 4, 1, 3, 20, 16, 13, 15, 22, 7, Временно, Кв. 162 П. І-118

На 12.09.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч.; 15:15 – 15:30 ч./ –  Евлогиево: Арда 2, 6, 1, 4, Васил Коларов 4, 7, 1, 11, 3, 13, 8, 2, Васил Левски 21, 4, 1, Вела Пеева 4, 3, 7, 9, 6, 11, Георги Димитров 48, 54, 74, 37, 33а, 66, 78, 56, 60, 29, 68, 23, 31, 35, 64, 72, 62, 33, 76, 52, 16, 5, 44, 8, 3а, 38, 3, 1, 4, 9, 12, 13, 19, 11, 40, 2, 25, 42, 15, 30, 36, 34, 24, 20, 7, 46, 27, 22., 21, 32, 28, Ев. Ангелов 1, 4, 2, Иван Вазов 3, 5, Искър 2, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Люлин 4, 2, Марица 2, 4, Пирин 2, Рила 14, 8, 18, 6, 16, 2, 10, 1, 12, Усоята 10, 7, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 22, 4, 20, 24, 12, 16, 14, 10, 6, 1, 18, 8, Шипка 3, 1, Янтра 4

На 12.09.2019 г. /09:15 – 15:15 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 – 15:30 ч.; 09:15 – 15:15 ч.; 15:15 – 15:30 ч./ –  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Иван Вазов 2, 1, 4, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 2, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 7, 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 4, 23, 8, 15, 3, 12, 21, 7, 6, 13, 1, 11, 14, 5, 10, 17, 19, 9, 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 1, 3, 13, 10, 15, 5, 12, 14, 4, 7, 6, 2, 8, 17, 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 3, 1, 2, 4, 5, 3, път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Стопански Двор, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Ботев 8, 18, 4, 11, 2, 7, 6, 1, 10, 5, 12, 14, 3, 22, 9, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Христо Смирненски 16, 4, 6, 1, 8, 5, 7, 2, Шипка Водна Кула, 3, 1

Община Плевен  

На 09.09.2019 г. /08:15 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 13.09.2019 г. /16:30 – 17:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1

На 09.09.2019 г. /08:15 – 12:00 ч./ –  Плевен: Георги Кочев 94

На 09.09.2019 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 13.09.2019 г. /17:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плевен: Дружба М. Момингеран

На 09.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Плевен: Акд. Й. Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем. Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бохот: Птицезавод Ет Орхидея Мебел Татяна Пъшева, ;Арарат Еоод, ;Квант 2001 Оод

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Генерал Тотлебен 6а, 10, 8, 14а, 14, 4, 2, 12, 6, 3, Железничар 10, 27, 13, 29, 18, 16, 7, 15, 5, 25, 1, 14, 18, 12, 23, Крали Марко/Мл. Гвардия/ 12, 12, 16, 14, 11, Лъчезарна 31, 27, 12а, 8а, 22, 30, 8, 33а, 7а, 20, 14, 7, 9, 12, 24, 5, 34, 14а, 10, 32, 6, 29, 26, 18, 35, 11, 16, 33, 26а, Люляк 19, 29 Гж, 25б, 27, 18, 23, 14, 16, 21а, 21, 33, 25, 15, 14а, 7, 5, 6, 29, 25а, 19а, Мрамор 14, 8а, 6, 13, 4, 10а, 1, 8, 10, 2, 16, Мъглиж 9, 11, Рудозем 14, 6а, 5, 8, 6, 12, 3, 4, Сторгозия Железничар, 18, 133, 19 Железничар, 109, 131а

На 09.09.2019 г. /09:15 – 13:15 ч./ –  Плевен: Петър Берон 23, Сторгозия 54, 50, 54а, М/У Бл 50 и Бл 51, С/У Бл. 51, 51б, 51, М/У Бл50 и Бл 51, 51а, 150а, 50а

На 09.09.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Плевен: Ал. Стамболийски 12, 1, 10, 6, 8, 14, Бяло Море/Н. Тинков/ 49, 47, 55, 47а, 51, 40, 45а, 42, 53, 43, Драгоман/Ц. Кисьов/ 16, 21, 14, 18, Кала Тепе 12, 8, 32, Уо, 3, 28, 10, 30, 3 Спортна Зала, 24, 24 С/Узаласпартак, 6, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 16, 11, 17, 15, Цар Самуил/В. Топалски/ 91, 93, Учителски Институт-Стол, У-Ще, Дърводелска Работилница, Учителски Институт

На 10.09.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Славяново, Общ. Плевен: 212143, 272090, 377034

На 10.09.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Славяново, Общ. Плевен: 212143

На 10.09.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Плевен: Катя Попова 27, 27а, 29, Руй 13, Христо Ботев 112, 110, 120, 114, Шар Планина 15, 16, 12, 21, 13, 9, 17, 7, 5, 3, 19, 11, 1, 14

На 10.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Бъкстон 7, Васил Левски/Г. Димитр/ 9, Възраждане 1, Д. Константинов/Ц. Спасо/ 16, 12а, 12, 18, 10, Иван Вазов 12, Освобождение 1, 5, Свободата 2, 1, 15, 20, 25, 25, 21, 14, Цар Борис III 3, 1, Цар Симеон/Т. Луканов/ 12, 5, 9, 4, 14, 10, 7, 4а, 8, 6, 3, 13, 20, 2, 11

На 10.09.2019 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Плевен: Кокиче 13, 7, 4, 15, 11, Огражден 2, 6, 4, Сторгозия 53а, 53, 54

На 10.09.2019 г. /10:45 – 13:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия до Бл 61, 61

На 10.09.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия 108, 68, Шпк-2, 160, Сторгозия Шпк 3

На 10.09.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Владимир Бурмов 14б, 14в, 14а, 18, 17, 15, 26а, 17а, 32, 28а, 19, 14, 12, 30, 36, 16, 18б, 28, 15а, 18а, 26, 36а, 34, 20, Елин Пелин 29, Лозенка 66, 58, 60, 60а, 62, 64, Сторгозия 5, 1

На 10.09.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Плевен: Кала Тепе 21, 29, 27, 23, 25, Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 59, 67, 55, 55 Уо, 65, 57, 61, 63, 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13

На 11.09.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Плевен: Ангел Войвода 12, Генерал Столетов 27, 35, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 21, 20, 25, 14, 18, 20а, 17, 9, Индже Войвода/Хр. Кърпа/ 16, 19, 17, 16 ателие, Петко Войвода/8 Март/ 10, 24, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 24, 37, 29, 21, 22, 26, 15

На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гривица: Vі-319, Кв. 50, Асен Златаров 1, Витоша 1, Иван Вазов 50, 19, 23, 13, 27а, 52, 29, 62, 31, 15а, 64, 21, 44, 25, 13а, 60, 33, 54, 17, 42, 27, Изгрев 1, 8а, 7, 5, 8, 6, 10, 12, 6а, Искър 39а, 23а, 37, 10, 29, 25, 23, 39, 31, 38, 6, 15, 8, 35, 33, Кострама 6, 4, 8, 2а, 2, Любен Каравелов 11, 15а, 15, 20, 10, 25, 13, 16, 26, 21, 28, 14, 12, 27, 22, 23, 19, 18, Майор Шонцу 20, 27, 29, 21, 41, 38, 24, 43, 15а, 16а, 23, 31, 15, 12а, 19, 28, 37а, 30, 22, 11, 16, 36, 12, 32, 26, 39, 45, 56, 18, 25, 17, 14, 33, 37, 13, 35, 34, Митко Палаузов 2, 5, 6, 8, 3, Отец Паисий 8, 7, 4, 1, 5, 2а, 6, 10, 12, 3, Панайот Хитов 5, 18, 1, 7, Подполк Николае Нанкович 2, 5, 10а, 12, 7, 16, 4, 6, 8, 14, 18, 9, 55, 10, 11, Редник Грегоре Йон 6, 12, Скобелев 16, Слави Алексиев 17, Тулча 3, 15, 11, 13, 5, 1, 4, 4а, 2, 9, 7

На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141

На 11.09.2019 г. /09:15 – 13:15 ч./ –  Плевен: Сторгозия 118, Пазар, 21, 117г, 26а, 26, 117, 48, 51, 36

На 11.09.2019 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Плевен: Ал. Стамболийски 22, Мария Кюри Уо, 20, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 26, 28, 24, 20, 22, Гпче

На 11.09.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Ангел Войвода 6, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 7, Мануш Войвода/Л. Вешков/ 20, 12, 22, 18, Мара Денчева 27, 40, 26, Петко Войвода/8 Март/ 8, 6, 9, 7, Христо Ботев 73-75

На 11.09.2019 г. /13:45 – 16:00 ч./ –  Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/ 50а

На 12.09.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, IV-860 Кв. 1, Ал. Стамболийски 17, 31, Бачо Киро 9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1, Бенковски 9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 6а, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, 2, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 18, 13, 13а, 2, 15, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Г. С. Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген. Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, 39, 41, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, 4, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил и Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Марица 2, 4, 1, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, 12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Паисий 4а, Петко Д. Петков 3, 1, 53, 45, 51, 47, 39, 33, 43, 32, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41, 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, Пирин 3, 2, Пирогов 1, 4, 2а, 5, 3, Радецки 6, 3, 4, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, 40, 59, 63, 44, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 48, 39, 69, 45, 62, 67, 58, 52, 31, 50, Стара Планина 4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Странджа 1в, 1б, 41, 1, 4, 1а, 6, 8, 2, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров 5

На 12.09.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Радишево: I – 280, XIII- 89 Кв. 34, Васил Априлов 2, 4а, Г. С. Раковски 5, 3, 1, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Драва 1, Знеполска 8, 7, 6, 13, 3, 2, 4, 12, 1, 10, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, 1, 3, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, 11, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Уо ТП 7, 7, 17, 9, Център, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, 1, 2, Климент Охридски Уо ТП 3, 15, 2, 35, 20, 26, 10, 21, 34, 12, 40, 11, 1а, 32, 5, 38, 16, 22, 42, 23, 14а, 36, 1, 24, 7, 27, 30, 25, 17, 6, 19, 4, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Милин Камък 3, 1, Мир 3, 5, 2, 1, Митко Палаузов 5, 13, 7, 15, 9, 1, 11, Нестор Марков 6, 2, 5, 4, 3, 1, Орлица 2, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Прилеп 29, Ралица 11, 9, 1, 12б, 7, 10, 14, 12, 5, 2, Република 2, 3, 4, 5, 1, Рила 1, 2, 2, Родопи 27, 29, 33, 25, 21, 23, 19, 37, 35, УПИ -XXV-283 Стр Кв 1, ХIх-573, O, Месност Ккукушин

На 12.09.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Тученица: Александър Стамболийски 4, 3, 6, 7, 8, 1, 1, Васил Левски Уо ТП5, 11а, 18, 15а, 17, 3, 2, 10, 12, 6, 8, 1, 16, 4, 14, Ген. Вл. Заимов 9а, 11, 7, 5, 9, 8, 5а, 6, 3, 6а, 2, 1, 4, Генерал Гурко 69, 52, 40, 38, 67, 44, 50, 46, 42, 38а, 48, 28, 25, 11, 23, 9, 7, 18, 3, 19, 30, 9б, 5, 9в, 4, 15, 12, 8, 22, 27, 21, 1б, 6, 1, 2, 10, 14, 17, 13, 20а, 36а, 34, 45, 57, 61, 36, 37, 29а, 29, 35, 32, 53, 41, 55, 61а, 51, 49, 59, 42, 63, 39, 33, 31, 47, Генерал Колев 2б, 1, 8, 4, 1а, 2в, 6а, 6, 3, Георги Бенковски Уо ТП 1, 14, 30, 17, 36, Център, 28, 29, 37, 40, 15, 13, 32, 38, 21, 39, 25, 23, 44, 42, 16, 31, 26, 30а, 22, 24, 35, 33, 34, 7, 4, 12, 8, 2, 10, 11, 6, 9, Георги Кочев 6, 9, 4, 3, 5, 7, Дамян Пешев 35, 3, 15, 21, 11, 9, 8, 19, 14, 18, 20а, 1б, 22, 10, 16, 5, 7, 13, 2, 6, 1а, 20, 23, 12, 6а, 30, 28, 29, 27, 30б, 26, 39, 37, 25, 36, 41, 40, 31, 42, 34, 38, 33, 32, Кайлъка 2, 6, 4, 1, Любен Вешков 4, 8, 9, 10а, 2, 12, 16, 18а, 5, 7, 1а, 24, 5а, 20, 10, 3, 14, местност Барата, местност Пасището Помпена Стация, Пирин 15, 4, 3, Радецки 6, 4, 3, 2, 1, Рила 5, 3, 8, 7, 2, 1, 4, Среброструй 3, 11, 17, 19, 1, 15, 9, Стара Планина 45, 8, 41, 47, 4а, 16, 43, 10, 14, 51, 6, 12, 4б, 37, 21, 7, 2а, 15, 1, 13, 11, 9, 29, 17, 19, 25, 33, 5, 27, 3, Стефан Караджа 4, 3, 2, 1, 5, 7, Страцин 9, 7, 5а, 8, 3, 5, 2, 4, 10, 6, Хаджи Димитър 14, 15, 19, 24, 16, 17а, 13, 11, 7, 20, 18, 17, 8, 22, 14а, Уо ТП 8, 2, 4, 3а, 1, 5, 3, Христо Ботев Центъра, 3, 10, 4, 1, 8, Уо ТП 9, Център, Кметсво, Детска Градина, Христо Смирненски 18, 19, 14, 20, 22, 9, 21, 25, 16, 23, 15, 11, 13, 1, 5, 4, 8, 6, Ю. А. Гагарин 28а, 34, 32, 28, 33, 1, 6, 7, 26, 17, 9а, 20, 16, 5, 23, 24, 4, 10а, 18, 21, 27, 22, 19, 8, 2а, 14, 25, 12, 11, 3, 18

На 12.09.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, Ал. Стамболийски 31, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 6а, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, местност Над Село, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Пирин 3, 2, Радецки 6, 3, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 50, 31, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Владимир Бурмов 38, 38а, 42, 44, Лайка 41 Втора Атомна, 41, 31, Сторгозия 2 Атомна, 50

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Славяново, Общ. Плевен: VII 1814, Алексей Сегренски 9, Божин Гърков 7, 3, 9, 7а, 6, 10, 5, Бузлуджа 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, Вежен 12, 8, 13а, 13б, 3, 9, 6, 1, 5, 11, 13, 2, 4, 7, 10, Вола 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, Георги Хаджиев 15, 28, 14, 26, 16, 24, 18, 11, 30, 21, 22, 10, 8, 19, 9, 12, 13, Девети Септември 59, 5, Димитър Дачев 14, Иван Вазов 14, 17, 15, 12, 19, 13, 21, Люлин 6, 2, 10, 9, 4, 8, 16, 3, 12, 1, 14, 18, 7, 20, Осогово 1, 6, 2, 5, 4а, 9, 8, 3, 7, 10, П Р Славейков 26, Плевен 19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21, Родопи 17, Христо Ботев 22, 21, 11, 18, 18а, 20, 36, 5, 10, 15, 12, 9, 28, 26, 19, 16, 3, 30, 13, 32, 7, 17, 24, 23, Христо Смирненски 27, 29, 55, 49, 51, 47, 53, 25, 22, Цанко Бакалов 22, 32, 41, 30, 39, 38, 34, 28, 43, 26, 53, 34а, 24, 59, 57, 35, 37, 55, 40, Юмрукчал 1, 11, 2, 13, 16, 10, 12, 8, 15, 9, 6, 7, 3, 1а, 5, 4, 14

На 12.09.2019 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 14, 9, Васил Левски/Г. Димитр/ 60, Найчо Цанов 5 Абонатна Станция, 5

На 12.09.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9

На 12.09.2019 г. /13:45 – 16:00 ч./ –  Плевен: Бяло Море/Н. Тинков/ 2, 6, Възраждане Уо Гнс ТП 107, Димитър Тотев 1 У-Ще Единство, Дойран/Толбухин К. Златарев/ Автокомбинат, 98, У-Щеединство

На 13.09.2019 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 7

На 13.09.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, до Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36

На 13.09.2019 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Плевен: Брацигово 27, 12, 22, 28, 20, 19, 7, 15, 15а, 14, 21, 17, 26, 13, 24, Велико Търново 10, 12, 9, Огоста 12, 7, 22, 15, 20, 19, 9, 11, 14, Русе/Д-Р Бешев/ 87 Мз, 87

На 13.09.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: местност Русково Бърдо 1

На 13.09.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10

Община Червен бряг  

На 09.09.2019 г. /08:45 – 15:00 ч./ –  Червен Бряг: Победа 13, Б, 6, 10, Търговска 106, 104, 102, 100, 98а, 94, 98, Яне Сандански 19

На 09.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Червен Бряг: 951. 244, 951. 420, Дунав 4, 8, 6, Маркова Могила Вила, 2, къща, ПИ 9510495, Жил. Сграда, 16, УПИ 139001, Стоп. Сграда, Уо ТП 14

На 10.09.2019 г. /08:30 – 15:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 – 15:15 ч./ –  Червен Бряг: 80501. 807. 118 1, Антим 1, 79, 78, Залупен Кладенец 254023, Мако Даков 7, 8, 9, Бензиностанция

На 10.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски 53, 30, 37, 51, Братя Миладинови 2, Бузлуджа 33а, 37, 17, 14, 8, 32, 30, 12, 47, 22, 49, 51, Митко Палаузов 8, 2, 7, 17, 16а, 12, Охрид 7а, 14, 1а, 12, 8, 2, 20, 9, Панайот Волов 41, 47, 55, 61, 73, 62, 70, 59, 75, 51, 69, 53, 43, 64, 60, 45, 70а, 63, 67, 65, 49, 66, 83, 79, 81, 85, 74, 76, 78, Сава Младенов 10, Струма 7, 6, 4, 8, 10, 5, 3, Тунджа 9, Християнска 68, 78, 64, 53, 49в, 51, 55а, 66, 49, 72, 76б, 55, 80а, 66а, 76, 68а, 74, 101, 86, 73, 103, 82, 92, 121, 100, 116, 71, 89, 90, 59, 104, 85, 123, 75, 110, 63, 79, 91а, 88, 81, 101а, 106, 96а, 77, 97, 87, 61, 57, 108, 112, 111, 96, 91, 118, 105, 65, 114, 115, 86а, 67, 102, Цар Симеон 3, 14, 1, 5, Помпа, Гробищен Комплекс

На 10.09.2019 г. /10:30 – 12:15 ч./ –  Койнаре: Христо Ботев 1

На 11.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Радомирци: Александър Стамболийски 15, 20, Васил Коларов 9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11, Г Димитров 93, Г С Раковски 13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, Гурко 6, 10, 4, 8, 2, 12, Д Благоев 11, 3, 1, 7, 4, 9, Иван Бунданов 3, 14, 14а, 5, 7, Иван Вазов 5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, Л Каравелов 6, 1, 4, 3, 2, Н Тодоров 11, 4, 7, 9, П Доцов 15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20, П Каравелов 4, 3, 1, 6, 8, 2, Ракитска 2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, Скобелев 4, Славейков 2, 6, 3, Шипка 3, 2, 1, 9, 5, 7

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Телиш: Ал Стамболийски 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, в Друмев 1, Вежен 7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5, Витоша 4, 9, 6, 5, 3, 8, Иван Вазов 13, 17, 19, 23, 15, Марица 5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16, Маршал Толбухин 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6, Никола Вапцаров 15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1, Р Даскалов 3, 4, 2, 7, 1, Странджа 1, 2, 6, Х. Витков 3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9, Христо Ботев 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13, Христо Кърпачев 16, 8, 14, Шипка 8, 6, 3, 2

На 12.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Червен Бряг: Антим 64, 63, 61, 68, 59, 55, 58, 53, 57, 60а, 62, 70, 66, 67а, 65а, 67, 71, 69, 65, 60, Вардар 7, 6, 13, 11, 12, 10, 5, 14, 3, Средна Гора 4, 9, 2, 11б, 6, 8, 13, 4а, 15, 16, 12, 22, 5а, 1, 5, 11а, 4б, 3, 14, 10, 20, 7, Стара Планина 15, 29, 9а, 19, 7, 21, 27, 11, 17, 13, Струга 17, 10, 12, 14, 21, 19, Шейново 20, Янтра 12, Общежитие, Работилница

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP  

Начало на нов спорт в Ловеч

 Спортен Клуб Роксмайл започва да развива Чирлидинг и Чирданс.

Чирлидинг е колективен спорт с елементи на гимнастика, акробатика и танцови фигури. Включва скокове на място, скокове на пътека, джаз и балет техники, художествена и естетическа гимнастика, танцови фигури както и специфични групови поддръжки и пирамиди.

Началото е поставено в края на XIX век, когато започват официални състезания в колективни игри между различните университети в Америка. В еволюционното си развитие достига до официално признат спорт в САЩ в края на седемдесетте години, а до началото на 1990 излиза извън пределите на САЩ. Като демонстрационен спорт за пръв път се показва на летните Олимпийски Игри през 1996 г в Атланта, САЩ и зимните Олимпийски Игри през 2018 в Пьонг Чанг, Южна Корея.

Спортът вече празнува юбилей 120 години от своето появяване  по спортните площадки вече в 116 страни на пет континента.

В България спортовете чиирлидинг, чирданс и батон туърлинг започват развитието си през 2007 г. и пионерите на тези спортове са основатели на Български Чирлидинг Съюз, който е официалната призната и сертифицирана от ICU /Международния Чирлидинг Съюз /спортна федерация за развитието на мажоретни спортове в България. Към 2019 година в дисциплините чирданс и батон туърлинг са проведени над 20 национални турнира с повече от 900 участвали в тях спортисти от различни възрастови групи.

Състезанията се провеждат в различни възрастови групи, което дава възможност на всеки желаещ да се занимава с този нов спорт.

Заниманията ще се провеждат всеки петък от 19:00 ч. в сградата на Военен клуб Ловеч.

Поздравление по повод 6 септември – Ден на Съединението

Уважаеми съграждани!

Няма по-подходящ празник от  6 септември, денят на Съединението, в който да си припомним колко е важно единението на нацията, на народа ни, на нашите граждани. Навършват се 134 години от съединяването на Княжество България с Източна Румелия. Тогава нашите предци доказаха, че България  има достойно място на картата на света. Както пише Иван Вазов, „за три дни България създаде цяла епопея“. Затова свято тачим имената на героите от Пловдив  през 1885 г., които се подписаха в прокламацията от 6 септември, обявяваща временното правителство. Епохата днес е не по-малко драматична, но все пак живеем мирно и градивно. Днес имаме задачата постоянно да работим, за да бъдем достойни и лоялни членове на Европейския съюз. С гордост можем да кажем, че Ловеч е един европейски град, широко отворен към света. Гордостта ни идва от факта, че Ловеч активно участва в градежа на модерната държавност. Висок е приносът на нашите граждани за европейското сътрудничество и умното използване на европейските средства.

Откъде идва нашето самочувствие? Колко градове в България могат да се похвалят, че са били тайната столица на най-големия революционер Васил Левски? Само Ловеч.

Колко градове могат да изтъкнат, че от петима български патриарси на Българската православна църква, трима са били ловчански митрополити – Екзах Йосиф Първи, Иларион Ловчански и патриарх Максим? Само Ловеч.

Колко градове могат да се похвалят, че са излъчали министър-председател като Васил Радославов, европейски политик и строител на съвременна България?

Ловеч е градът, в който Панайот Пипков съчинява музиката на вечния химн на просветата „Върви, народе възродени“.  Град на професорите, град на космонавтиката, град, в който образованието  е на висока почит.

Днес  работим усилено за едно по-добро бъдеще. Защото само така можем да бъдем достойни последователи на идеалите на Съединението.

Честит празник, българи!

Корнелия Маринова, кмет на Община Ловеч

Петър Цолов, председател  на Общинския съвет