Home / НОВИНИ / ЛОВЕЧ / Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 февруари

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 февруари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 февруари 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци
На 12.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 14.02.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/
На 14.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Велчево, Общ. Априлци: Васил Левски
Община Ловеч
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, местност Извора, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Ловеч: 43952. 14. 25 М. Отсреща, Плевенско Шосе
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Славяни: Свети Иван Рилски
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 12:50 – 13:00 ч./ – Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 15.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 15:20 – 15:30 ч./ – Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка
На 15.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 15:20 – 15:30 ч./ – Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра
На 15.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 15:20 – 15:30 ч./ – Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра
На 15.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 15:20 – 15:30 ч./ – Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май
На 15.02.2018 г. /09:00 – 09:10 ч.; 15:20 – 15:30 ч./ – Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
Община Луковит
На 14.02.2018 г. /10:00 – 14:15 ч./ На 15.02.2018 г. /10:00 – 14:15 ч./ – Дерманци: Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Крайбрежна, Околовръстна, Струмица, Съединение, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка
Община Тетевен
На 12.02.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Тетевен: Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев
На 14.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището
На 14.02.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ – Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Гечовото, Захари Стоянов, махала Гечовото, Тодор Михайлов
На 14.02.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 16.02.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Голям Извор, Общ. Тетевен: Горното Село, махала Старо Село
Община Троян
На 12.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска
На 12.02.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Георги С. Раковски, кв. Ливадето, Крайречна, махала Райковска, местност Лисичи Дупки
На 13.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: кв. Ливадето, Ливадето, махала Дудевска
На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 13.02.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска
На 14.02.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: кв. Попишка, Нейчо Войвода
На 15.02.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген. Карцов, Македония, Пряспа
На 16.02.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски
Община Угърчин
На 12.02.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев
На 12.02.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Димитър Пъшков, махала Съевска, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля
На 13.02.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Лесидрен: Vі кв. 95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, местност Капин, Полк. Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията
На 14.02.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска
На 15.02.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Катунец: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 16.02.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Лесидрен: Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Коника, местност Ябълчака
Община Ябланица
На 13.02.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Златна Панега
На 13.02.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев
На 13.02.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Дъбравата: Христо Ботев
На 15.02.2018 г. /11:00 – 14:15 ч./ – Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски
На 15.02.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, кв. 20, Драгойца, местност Пали Лула, местност Пали Лула, местност Шумнене, местност Шумнене, Шумнене

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.