Home / НОВИНИ / Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 – 22 декември

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 – 22 декември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 – 22 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Плевенска област

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Белене
На 18. 12. 2017 г. /10:30 – 14:45 ч. / – Белене: Г С Раковски, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев;
На 18. 12. 2017 г. /09:00 – 15:00 ч. / – Татари: Алеко Константинов, Бузлуджа, Дойран, Кирил и Методий, Крум Тончев, Н. Й. Вапцаров, П. Р. Славейков, Радецки, Слави Алексиев, Странджа, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка;
Община Гулянци
На 19. 12. 2017 г. /09:15 – 14:15 ч. / – Милковица: Априлов, Арда, Витоша, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Мусала, Осогово, Охрид, Пирин, Родопи, Сливница;
Община Долна Митрополия
На 18. 12. 2017 г. /11:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч. / – Долна Митрополия: Заводска, Зърнобаза;
На 18. 12. 2017 г. /11:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч. / – Тръстеник, общ. Долна Митрополия;
Община Долни Дъбник
На 19. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / – Долни Дъбник: Социално Включване Хр. Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев;
На 19. 12. 2017 г. /09:00 – 10:00 ч. / – Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, Г. М. Димитров, Ген Скобелев, Д. Дебелянов, Никола Петков, П Волов, Христо Янчев;
На 19. 12. 2017 г. /10:00 – 11:00 ч. / – Долни Дъбник: Вежен, Г С Раковски, Ген. В. Стойчев, Добрич, Лесопарк, Неофит Рилски, Никола Петков, Освобождение, П Хитов, Христо Ботев, Христо Янчев;
На 19. 12. 2017 г. /15:00 – 16:00 ч. / – Петърница: Васил Атанасов, Васил Кръстев, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Димитров, Маршал Толбухин, Първи Май, София, Стара Планина, Стопанска, Стоян Едрев, Шумен;
Община Кнежа
На 18. 12. 2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч. / – Бреница, общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375;
На 18. 12. 2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч. / – Бреница, общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра;
На 18. 12. 2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч. / – Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра;
На 18. 12. 2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:30 – 12:15 ч.; 12:00 – 12:15 ч. / – Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка;
На 18. 12. 2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч. / – Кнежа: 23-ти Септември, 6610067, 6610100, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Бузлуджа, Вела Пеева, Верила, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Кресна, Лисичи Валог, Любен Каравелов, Люлин, Марин Боев, Марица, Мерата, Места, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Огнян Михайлов, Огоста, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Скът, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Тимок, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра;
На 18. 12. 2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч. / – Кнежа; Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;
На 18. 12. 2017 г. /09:30 – 12:15 ч. / – Лазарово: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;
На 18. 12. 2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:15 ч. / – Търнак: 9-ти Септември, І-529, кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;
Община Левски
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / на 20. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / – Аспарухово, общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра
На 19. 12. 2017 г. /14:25 – 14:30 ч. / – Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Любен Каравелов, П. Р. Славейков, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин;
На 19. 12. 2017 г. /10:00 – 10:05 ч.; 14:25 – 14:30 ч. / – Каменец, общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;
На 19. 12. 2017 г. /10:05 – 14:25 ч.; 14:30 – 15:00 ч. / – Каменец, общ. Пордим;
На 19. 12. 2017 г. /10:00 – 10:05 ч.; 10:05 – 14:25 ч.; 14:25 – 14:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч. / – Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;
Община Плевен
На 18. 12. 2017 г. /08:00 – 16:30 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:00 – 16:30 ч. / – Плевен: 12-ти Август, Акд. Й. Трифонов, Вит, Георги Кочев, Георги Кочев, Заря, Изток, Изток, Индустриална Зона, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Осъм /Бала Баир/, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски, Шести Август;
На 18. 12. 2017 г. /08:15 – 16:00 ч. / – Радишево: I – 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи;
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 08:40 ч. / – Плевен: Гренадирска;
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 11:30 ч. / – Плевен: Г. С. Раковски, Д. Константинов/Ц. Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков;
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 16:15 ч. / – Плевен: Акд. Й. Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К. Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов;
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / – Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев;
На 18. 12. 2017 г. /11:00 – 12:00 ч. / – Славяново, общ. Плевен: 404134, Стопански Двор;
На 19. 12. 2017 г. /08:30 – 10:30 ч. / – Плевен: ул. Тодор Табаков;
На 19. 12. 2017 г. /09:00 – 09:30 ч. / – Плевен: ул. Георги Кочев N: 94;
На 19. 12. 2017 г. /09:00 – 14:15 ч. / – Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи;
На 19. 12. 2017 г. /09:00 – 16:15 ч. / – Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/Г. Димитр/, Данаил Попов /В. Ленин/, Ракитин, Хан Аспарух, Цар Калоян/Б. Бараков/;
На 19. 12. 2017 г. /09:15 – 16:00 ч. / – Брестовец: УПИ-III-171;
На 19. 12. 2017 г. /09:15 – 16:00 ч. / – Бохот: 1-ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин;
На 19. 12. 2017 г. /09:15 – 16:00 ч. / – Радишево;
На 19. 12. 2017 г. /09:15 – 16:00 ч. / – Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин;
На 19. 12. 2017 г. /10:00 – 11:15 ч.; 11:15 – 11:30 ч. / – Опанец, общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов;
На 19. 12. 2017 г. /11:00 – 12:00 ч. / – Ясен, общ. Плевен: Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов;
На 19. 12. 2017 г. /12:30 – 13:30 ч. / – Ясен, общ. Плевен: Жп Блок, Жп Общежитие, Район Жп Гара;
На 19. 12. 2017 г. /14:00 – 15:00 ч. / – Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон;
Община Пордим
На 18. 12. 2017 г. /13:00 – 14:00 ч. / – Пордим: Ал Стамболийски, Вапцаров, Дренска, Зора, Климент, Неофит Рилски, Славейков, Солун, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Централна, Шипка;
На 18. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:30 – 16:30 ч. / – Пордим: Ангел Кънчев, Зора, Кала Тепе, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Рила, Родопи, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Освободител, Централна;
На 18. 12. 2017 г. /10:00 – 11:00 ч. / – Тотлебен: Ангел Кънчев, Г. С. Раковски, Димитър Благоев, Добрич, Иларион Макариополски, Любен Каравелов, П. Р. Славейков, Сопот, Средна Гора, Хаджи Димитър;
На 18. 12. 2017 г. /09:00 – 10:00 ч. / – Тотлебен: Васил Априлов, Васил Левски, Девети Септември, Каварна, Крум Страшни, Ростов, Христо Ботев;
Община Червен бряг
На 18. 12. 2017 г. /11:30 – 13:00 ч. / – Койнаре: Ал Стамболийски, В. Левски, Витоша, Илия Динков, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Милчо Симеонов, Никола Вапцаров, Симеон Нинов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;
На 18. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 09:00 – 15:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 15:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / – Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 18. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / – Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев;
На 18. 12. 2017 г. /13:30 – 13:45 ч. / – Червен Бряг;
На 18. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / на 19. 12. 2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч. / – Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин;
На 18. 12. 2017 г. /10:30 – 11:30 ч. / – Чомаковци: 18-та, 19-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, Двадесет и Осма, Двадесета, Калето, Христо Ботев;
За периода 18-19. 12. 2017 г. /10:00 – 10:30 ч. / – Чомаковци

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Planovi_all_18-22.12.2017

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.