Home / НОВИНИ / Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Плевенска област
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Белене
На 16.10.2017 г. /09:45 – 12:00 ч./ – Бяла Вода, Общ. Белене: ул. „Александър Стамболийски“, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 16.10.2017 г. /09:45 – 12:00 ч./ – Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г. С. Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю. А. Гагарин
Община Долна Митрополия
На 16.10.2017 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Буковлък: Край село; Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин; Опанец, Общ. Плевен: 076008 М. Витска Елия; Плевен: Витска Ялия
На 17.10.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./ – Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Нова, Освобождение, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно море; Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, в Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Ст Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар планина, Шипка, Ю. А. Гагарин; Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
Община Долни Дъбник
На 16.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Долни Дъбник: България, Г Бенковски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, П Волов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 16.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петърница: Васил Атанасов, Васил Кръстев, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Димитров, Маршал Толбухин, Първи май, София, Стара планина, Стопанска, Стоян Едрев, Шумен; Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, Васил Коларов, Дунав, Н. Хикмет, Плачковска, Плевен, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шейново
На 19.10.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, река Вит, Родопи, Рубин, Руски път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна гора, Стара планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка; Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански двор/, Бачо Киро, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи май, Рила, Симеон Василев, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар планина, Шипка; Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, с. Алексиев; Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-ст Булин дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка; Къшин; Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, в Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен; Плевен: Местн. Табакова чешма, Местн. Табакова чешма IV, Местност Табакова чешма, Текийски Орман; Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Бенковски, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Кюнка, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю. А. Гагарин
На 19.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
Община Левски
На 16.10.2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 10:00 – 12:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Каменец, Общ. Пордим: Трети март
На 16.10.2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Летница, Общ. Летница: Александър Димитров
На 16.10.2017 г. /13:30 – 16:30 ч./ – Обнова
На 18.10.2017 г. /09:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Асеновци: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов; Горско Сливово: Георги Димитров; Летница, Общ. Летница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Петко Ф. Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец
Община Никопол
На 16.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Новачене, Общ. Никопол: 23-ти септември, 9-ти септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети март, Хаджи Димитър
На 17.10.2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 15:00 – 15:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 09:45 – 15:00 ч.; 15:00 – 15:15 ч./ – Драгаш войвода: в Левски, Витоша, Драгаш войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански двор, Страхил войвода, Ю. А. Гагарин
На 17.10.2017 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:00 – 15:15 ч./ – Никопол: Акация, Амбарица, Беласица, Борова гора, В. Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, Местност Висока зона, Местност Мерджанлъка, Местност Руски Паметник, Местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти километър Черквица, Черни връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра
Община Плевен
На 16.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен
На 16.10.2017 г. /09:00 – 12:45 ч./ – Плевен: Ангел войвода, Генерал Столетов, Драгаш войвода/Ал. Дими/, Индже войвода/Хр. Кърпа/, Петко войвода/8 Март/, Страхил войвода/С. Едре/
На 16.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 – 13:00 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 – 12:30 ч./ – Плевен: Дружба
На 16.10.2017 г. /09:30 – 13:30 ч./ – Плевен: Берковица, Добри Чинтулов/Й. Никол/, Елин Пелин, Захари Зограф/Л. Станев/, Ивайло, Лозенка, Симеон Коцов /А. Петров/
На 17.10.2017 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка
На 17.10.2017 г. /08:30 – 08:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 17.10.2017 г. /08:30 – 08:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Бръшляница
На 17.10.2017 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Коиловци: Местност Биширица
На 17.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Плевен: Вит, Георги Кочев, Индустриална зона, Осъм /Бала баир/
На 17.10.2017 г. /09:15 – 15:00 ч.; 14:55 – 15:00 ч./ – Божурица
Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 17.10.2017 г. /12:00 – 15:00 ч./ – Плевен: Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Полк. Инж. Цветан Лазаров, Тетевен
На 17.10.2017 г. /12:15 – 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен: Батак, Воден/Жк. Л. Мишев/, Георги Кочев, Дунав, Искър, Панайот Хитов, Чорлу
На 18.10.2017 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 18.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Бохот: IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Марица, Местност Стадиона, Никола Петков, Паисий, Петко Д. Петков, Пирогов, Радецки, Стамболийски, Стара планина, Странджа, Христо Ботев
На 18.10.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 18.10.2017 г. /09:00 – 12:30 ч./ – Плевен: Генерал Владимир Вазов, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Лозенград/Хр. Згалевски/, Странджа, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 19.10.2017 г. /09:00 – 09:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Радишево: I – 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 19.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен: 12-ти август, Георги Кочев, Заря, Изток, Магнолия, Момин Кладенец, Русе/Д-р Бешев/, Шести август
На 19.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Радишево: I – 280, I – 280, XIII- 89 Кв. 34, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Григор Пърличев, Драва, Драва, Знеполска, Знеполска, Ивайло, Ивайло, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Климент Охридски, Климент Охридски, Мадан, Мадан, Марибор, Марибор, Милин камък, Милин камък, Мир, Мир, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Нестор Марков, Нестор Марков, Орлица, Орлица, Пероника, Пероника, Прилеп, Прилеп, Ралица, Ралица, Република, Република, Рила, Рила, Родопи, Родопи
Община Пордим
На 16.10.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./ – Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов
Община Червен бряг
На 16.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска
На 18.10.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./ – Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 26-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 68-ма, 70-та, 71-ва, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 18.10.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 10:15 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ – Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Сухаче: в Левски, в Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 18.10.2017 г. /10:15 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ – Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 42-ра, 44-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 8-ма, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Любен Каравелов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тринадесета, Христо Ботев, ул. „Ц. Кръстев“.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Planovi prekasvania_Zapadna Bulgaria_16-20.10.2017 – Plev

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.