Home / НОВИНИ / ЛОВЕЧ / Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Ловешка област
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Ловеч
На 16.10.2017 г. /07:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Ловеч: Индустриална зона
На 16.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Горан: ул. „Бачо Киро“, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна
На 17.10.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Александрово, Общ. Ловеч: Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна гора, Стара планина, Страцин, Съединение, Трети март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор; Деветаки: Местност Мутьова поляна; Дойренци: Тодор Киров
На 18.10.2017 г. /10:15 – 16:00 ч./ – Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 19.10.2017 г. /12:00 – 13:00 ч./ – Ловеч: Бяло Море, Мизия, Освобождение
На 20.10.2017 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Ловеч: I Кв. 2А, Васил Левски, ЖП Спирка, Източна Индустриална зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат
На 20.10.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Ловеч: Младост
Община Луковит
На 16.10.2017 г. /11:00 – 11:30 ч./ – Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С. Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети декември, Девети септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 16.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Възраждане, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов
На 16.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1; Торос: Бреза, Витска, Възраждане, Дило Йотов, Димитър Ковач, Захари Стоянов, Здравец, Лозарска, Мелнична, Нено Върбанов, Опълченска, Под. Тарасов, Поручик Софронов, Стоян Георгиев, Теменуга, Филип Бутозов, Хаджи Димитър
На 16.10.2017 г. /08:15 – 08:30 ч.; 16:15 – 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:15 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./ – Дерманци: Баба Тонка; Дъбен: Иван Вазов; Луковит; Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С. Раковски, Гогол, Голи рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н. Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Старчов дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин, Явор
На 16.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Бачо Киро, Бели камък, Божур, Бяло Море, Васил Левски, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гогол, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Лев Н. Толстой, Марица, Маркова Стъпка, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко войвода, Поп Харитон, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Старчов дол, Стефан Стамболов, Табашка, Тодор Каблешков, Топалска, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин
На 16.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 16.10.2017 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Луковит: Байрон, Възраждане, Ген. Гурко, Гето Йошев, Иван Вазов, Йордан Йовков, Княз Борис 1, Местност Бяло Поле, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Панака, Пенчо Славейков, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Калоян, Цар Симеон 1
На 16.10.2017 г. /11:00 – 11:30 ч./ – Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К. Яворов, Под. Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода
На 16.10.2017 г. /11:00 – 11:30 ч./; на 21.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Луковит: Възраждане
На 17.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Карлуково: Кариера на БДЖ
На 17.10.2017 г. /10:30 – 14:30 ч./ – Луковит: Александър Стамболийски, Димитър Талев, Кракра, Любен Каравелов, Милин камък, Момчилец, Сан Стефано, Скала, Съединение, Цоню Матев
На 18.10.2017 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Луковит: 44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия връх, Момина сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга
На 18.10.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор
На 19.10.2017 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Луковит: 44327. 203. 32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски
На 19.10.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч./ – Угърчин
На 19.10.2017 г. /15:15 – 16:30 ч./ – Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
Община Тетевен
На 16.10.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./ – Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа; Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски дол
На 17.10.2017 г. /08:00 – 08:30 ч./; на 18.10.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./ – Тетевен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Бели Вит, Васил Левски, Вършец, Гачо Василков, Гечовото, Двадесет и Трети септември, Димитър Благоев, Димитър П. Ковач, Емил Марков, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Калена Плоча, Ключ, Козница, Конски дол, Костина, Лальо Пеев, Лечо Гайдаря, Марин Мръвков, Марин Урманов, Мария Михайлова, Марко Йончев, Махала Гечовото, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Паца Нейкова, Пеновото, Пладнището, Полк. Орлов, Първи май, Романов дол, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Тодор Михайлов, Топлика, Трескавец, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 17.10.2017 г. /08:15 – 08:45 ч./; на 18.10.2017 г. /15:15 – 15:45 ч./ – Тетевен: Александър Стамболийски, Асен и Петър, Атанас Некович, Баньо Маринов, Безименна, Боева Могила, Братя Хаджи Иванови, Васил Йонков, Васил Левски, Васил Петров, Вежен, Върбанчовец, Вършец, Димитър Благоев, Димитър Д. Стойчев, Емил Марков, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Иван Фурнаджиев, Илия Темелски, Кардан, Крачун Иванов, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Махала Равнище, Михал Казначея, Михал Кефалов, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Ненка Павлова, Павел Койчев, Палтен, Прокоп, Първи ноември, Симеон Куманов, Станьо Койчев, Стара планина, Стефан Павлов, Стоян Костов, Тодор Михайлов, Тома Василев, Трескавец, Усин Керим, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин и Първа, Христо Габровчето, Христо и К. Цакови, Чаира, Червен
На 17.10.2017 г. /08:30 – 09:00 ч./; на 18.10.2017 г. /15:30 – 16:00 ч./ – Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин; Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка; Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов дол, Студентска, Топилата, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Пеев, Христо Смирненски, Царичина, Черна река, Шалски дол, Юрий Гагарин; Тетевен: Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пейков дол, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово
На 17.10.2017 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Черни Вит
На 19.10.2017 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, Махала Гечовото
На 20.10.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Тетевен: Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля
Община Троян
На 16.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана
На 16.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Бели Осъм: Козя Стена, Стоян Българенчето; Чифлик, Общ. Троян: Мах. Троянска, Тодор Каблешков, Хаджийска
На 16.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гумощник: Клиновци, Мах. реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 16.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 16.10.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура
На 18.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Троян, Общ. Троян: Вежен, Грънчарска, Изкуство, Пряспа, Стефан Стамболов
Община Угърчин
На 20.10.2017 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара планина, Урница, Христо Ботев
На 20.10.2017 г. /12:30 – 14:30 ч./ – Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Местност камъка Правец, Местност Язовир Сопот
Община Ябланица
На 16.10.2017 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Малък Извор, Общ. Ябланица: Бреза, Мах. Миревец, Миразчийска, Присойка
На 18.10.2017 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, Местност Девет Дола, Местност Камен дол, Местност Шумнене
На 19.10.2017 г. /08:00 – 08:15 ч./ – Голяма Желязна: Дачо Михайлов
На 19.10.2017 г. /08:00 – 08:15 ч./ – Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов дол, Местност Енча, Местност камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот
На 19.10.2017 г. /08:15 – 09:00 ч./; на 20.10.2017 г. /16:00 – 16:30 ч./ – Български Извор: Мах. Начови Воденици; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно море; Лесидрен: Местност Берча; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети септември, Девети май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Planovi prekasvania_Zapadna Bulgaria_16-20.10.2017

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.