Home / НОВИНИ / ЛОВЕЧ / Прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч и Плевен в периода 11 – 15 ноември

Прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч и Плевен в периода 11 – 15 ноември

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода
11 ноември – 15 ноември 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Априлци
На 12.11.2019 г. /10:00 – 12:15 ч./ – Априлци, Общ. Априлци: Отдих/Острец/ 67, 65, 71
Община Летница
На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Летница, Общ. Летница: Дунав 10, 4б, 2, 3а, 7, 1, 8, 5, 4а, 6, Марин Дринов 14, 22, 16, Пирин 13, 23, 11, 21, 15, 17, 1, Рила 13, 1, 21, 3, 11, 15, 17, 27, 5, 25, 23, 9, 19, Сливница 5, 8, 6, 13, 2, 7, 3, 11, 4, 8а, 9, 1, Стара Планина 5, 17, 9, 7, 12, 14, 8, 23, 24, 21, 11, 3, 18, 22, 10, 15, 4, 19, 25, 13, 6, 20, 26, 28, Стефан Стамболов 38, 36, 32, 30, 34, 40, Странджа 7, 3, 1, Стрелча 1, 4, 6, 5, 3, 2, 2а, Хан Аспарух 24, 22, 17, 26, 19, 34, 30, 36, 38, 14, 18, 32а, 19а, 14а, 13, 15, 10, 40, 12, 16, 20, 28, 24а, Цанко Бакалов 27, 23, 34, 36, 29, 32, 28, 25, 21, 38, 30, 40а, 40, Цар Самуил 31, 30, 27, 24а, 29, 30а, 34, 35, 23, 38, 29а, 33, 32, 40, 25, 36, Шипка 25, 33, 21, 29, 17, 2, 27, 31
Община Ловеч
На 11.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Александрово, Общ. Ловеч: XV-108, Кв.48 , Бенковски 7, 5, 3, Борис Данков 2, Братя Миладинови 4, 3, 5, 7, 2, Братя Павлови 4, 20, 22, 9, 7, 27, 19, 15, 3, 23, 29, 17, 2, 25, 6, 21, 8, 13, 18, 5, 12, Бузлуджа 5, 9, 7а, 1, 11, Васил Априлов 4, 9, 12, 11, 17, 8, 6, 1, 2, 7, 5, 10, 3, 15, Витоша 12, 3, 8, 9, 1, 2, 5, 1а, 11, 7, 6, 4, Габровска 1, 6, 12, 10, 8, 5, 11, 9, 3, 4, 17, 14 Уо Тп 11 Ново, Гено Димов 1, Гео Милев 1а, 2, 4а, 8, 7, 4, 1, 6, 3, 24, 5, 15, 14, 17, 7, 18 Уо Тп 12, 12, 13, 19, 20, 22, 9, 16, 26, 22а, 18, 11, 10, Ивайло 7, 2, 4, 1, 10, 6, 5, 12, 3, 8, Кирил Павлов 7, 17, 12, 10, 16, 4, 5, 18, 13, 8, 14, 6, 1, 15, 2, 19, 3, 11, 9, Крайна 8, 29, 25, 9, 18, 31, 12, 10, 27, 21, 1, 4, 13, 8, 1а, 5, 11, Леге 2, 4, Лъга 11, 15, 12, 18, 13, 4, 7, 20, 5, 2, 22, 6, 3, 10, 8, 16, 1, Любен Каравелов 1, 3, 7, 4, 2, 6, 8, 5, местност Стопански Двор Пс, Нейко Найденов 8, Оборище 18, 13, 26, 24, 28, 10, 6, 19., 14, 21, 7, 16, 19, 15, 2, 3, 1, 4, 5, 12, 30, 8, 20, 22, 11, Опълченска 8, 7, 19, 5, 12, 26, 16, 6, 17, 3, 2, 11, 20, 28, 24, 14, 15, 22, 21, 4, 9, 13, 18, 1, Осъм 9, 11, 5, 7, 1, 17, 19, 15, 13, Павел Баев 11, 10, 7, 5, 3, 15, 6, 15 Уо Тп 26, 9, 13, 8, 2, 3, 1, Пиринска 2, 1, 4, 6, 7, 8, 5, 3, Преслав 4, 3, 7, 6, 8, 5, 2, 10, Преспа 3, 2, 12, 1, 5, 8, 4, 10, 9, 7, 6, Райко Даскалов 10, 9, 6, 1, 2, 3, 4, 8, 11, 5, 13, Райна Княгиня 1, 4, 27, Раковска 2, 8, 15, 13, 3, 4, 5, 7, Родопа 5, 6, 3, 2, 1, 7, 4, 1, 12, 8, 10, 9, 11, 8, Свети Кирил и Методий 19, 18, 17, 10, 7, 3, 8 Ур Тп 1, 1, 9, 16, 8, 14, 24, 11, 13, 20, 5, 4, 8, 2, 6, Свобода 6, 8, 13, 11, 4, Средна Гора 12, 9, 6, 4, 1, 8, 7, 5, 10, 3, 2, Стара Планина 1, 6, 4, 2, 3, 5, Страцин 4, 5, 15, 4, 7, 9, 8, 2, 12, 11, 3, 6, 13, 1, 10, Съединение 1, 13, 15, 5, 3, 11, 9, 17, Клоново Стопанство, 6, 21, 20, 12, 8, 4, 17, 10, 2, 25, Трети Март 11, 6, 17, 15, 13, 2, 8, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Хемус 1, Христо Смирненски 11, 2, 1, 5, 9, 4, 6, 7, 17, 21, 19, 10, 12, 13, 8, 16, 14, 15, Цар Калоян 16, 20, 18, 1 Уо Тп 21 Касета, 4, 5, 8, 16 Уо Тп 21, 6, 2, 12, 3, 14, 10, 1, Цар Освободител 1, 27, Явор 3, 4, 6, 1, 2, 5, 7, 4
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Георги Иванов 8, 7, 1, 6, Иван Вазов 7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов 5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов 10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух 37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, Уо Тп 1, 39, 15, 7, 27, Уо Тп 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2
На 11.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Деветаки: местност Мутьова Поляна Помпена Станция
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан
На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Изворче: 43952.525.0050 , Здравец 1, 8, 30, 32, 34, 16, 38, 7, 5, 4, 6, 26, 2, 18, Зеленика 8, 10, Иглика 6 Канцелария Кметството, 27, 19, 13, 11, 21, 39, 5, 44, 10, 17, 31, 33, 15, 35, 7, 2, 45, 1, 25, 9, Минзухар 2, Незабравка 3, Синчец 1, Софийска 1, 18, 20, 22, 34, 38, 9, 24, 26, 28, Крайпътно Заведение, Тп 3, 16, 11, 32, Теменуга 21, 20, 31, 9, 11, 10, 12, 8
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо Тп 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо Тп 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо Тп 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо Тп 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде
На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Катунец: Детелина 7
На 14.11.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ – Ловеч: 34-Ти Пехотен Полк 2, 4, Алеко Константинов 5, 3, 4, 2, 7, 1, Балканска 2, 3, 4, Безименна Уо на Тп Стара Баня, Уо Крепост Хисаря, Уо Касета Винарна, Уо Касета Нов Мост, Васил Левски 79, 73, 115, 63, 87, 121, 77, 105, 46, 107, 50, 71, 111, 93, 109, 91, 40, 97, 56, 67, 83, 103, 65, 75, 58, 69, 99, 36, 48, 60, 113, 85, 62, 119, 44, 38, 81, 101, 52, 95, 42, 27, 31, 12, 8, Съюз на Българските Художници, 12 А, 10, 29, Уо Касета Космонавта на Тп 180, 41, 22, 37, 57, 53, 20, 49, 24, 16, 51, Нафтопункт Вароша, 26, 59, 39, 28, 69, 55, 30, 18, 32, 45, 47, 61, 43, 12, 27, Механа Галерия, 29, Изложбена Зала, Величка Хашнова 8, 6, 10, 14, 12, 2, 20, 24, 2, 18, Ген.Гембицки 5, 6, 8, 10, Георги Бенковски 1 Детска Градина М. Сиркова, 9, 15, 17, Асоциация Феномени Асфен, Одз М. Сиркова, 7, 1, 2, 1 Д.Градина М.Сиркова, 13, Д.Градина М. Сиркова, 11, Даскал Манол 6, 11, 10, 8, 2, 9, Даскал Никола 10, 3, 1, 14, 8, 5, 7, 12, 6, 9, 2, 4, 11, 16, 13, 18, 24, 22, 20, Дикисанска 5, 3, 7, Доктор Васил Каракановски 6, 16, 11, 5, 9, 4, 15, 10, 14, 8, Иван Драсов 39, 37, 25, 31, 33, 29, 7, 5, 9, 11, 13, 23, 24, 19, 17, 21, Мадара 17, 13, 7, 1, 4, 5, 9, 11, 2, Марин Поплуканов 4, 2, 3, 5, 6, 12, 15, 29, 10, 16, 27, 41, 17, 14, 25, 37, 19, 39, 31, 35, 6, 23, 33, 8, 5, 1, 7, 18, местност Печковец Уо Мтп Башбунар, Митропол.Дионисий Ловчански 1, Михаил Попович 2, 4, 6, Мишева 3, 8, 12, 13, 6, 5, 18, 7, 9, 1 Б, 15, 4, 16, 10, 14, 1, 2, Мостова Покрит Мост Електромер 1, Покрит Мост Ел.15, 1, Уо Пл. Тодор Кирков, Покрит Мост Електромер 10, Покрит Мост Ел.13, Покрит Мост Ел.14, Покрит Мост Електромер 2, 4, Покрит Мост Електромер 9, Магазин Електромер 3, Покрит Мос Електромер 7, Покрит Мост Кафе Склад, Покрит Мост Ел.12, Покрит Мост Сбх, Покрит Мост Електромер 4, Покрит Мост Електромер 11, Покрит Мост Златарско Ателие, 13, 2, Николчо Терзиев 10, 5, 4, 7, 11, 9, 8, 2, 3, Плиска 10, 25, 8, 29, 23, 9, 13, 4, 19, 6, Съйко Съйчев 1, 2, 4, 6, Тодор Кирков 8, 1, Сграда 6, Кафе Бурето, Бръснарница, Кафе Марион, 10, 5, Тото Пункт, 16 Магазин Велур, 1 Мансарден Етаж, 13, 18, 14, Фурна, Ет Нели, Магазин Копчета, 1 Партер, Ирландски Пъб, 4, 2, Тодор Стратиев 19, 11, 6, 8, 13, 16, 2, 10, 22, 1, 24, 5, 15, 12, 18, 14, 7, 3, 9, 17, 4, Тракийска 7, Търговска 3, 19, 11, 15, 5, 13, 4, 2, 6, 8, 7, 21, 17, 1, Феликс Каниц 1, 2, Хаджиненчева 5, 2, 3, Хисарска 43, 59, 41, 55, 31, 57, 33, 49, 45, 51, 19, 17, 14, 3, 8, 9, 7, 15, 4, 13, 5, 10, 6, 11, 2, 1, 20, 18, 22, 16, Христо Иванов-Големия 13, Янкова Къща, 11, 13, 17, 19, 15, 16, 4, 6, Цар Иван Шишман 13, 15, Кв. Вароша на Отградата на Училището
На 12.11.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ – Ловеч: 43952.533.118 , Акация 4, 9, 7, 5, 2, 1, 11, 6, 10, 8, 3, Бачо Киро 3, 1, 8, 6, 4, 10, 5, 12, Васил Героя 133, 137, 135, 61, 81, 31, 97, 27, 49, 89, 75, 53, 65, 35, 87, 2, 11, 19, 45, 103, 23, 59, 69, 39, 41, 91, 85, 21, 3, 29, 37, 47, 57, 15, 79, 95, 67, Уо на Тп7, 13, 77, 73, 99, 9, 25, 51, 17, 101, 71, 105, 93, 43, 1, 83, 55, Витоша 40, 38, 46, 68, 72, 37, 33, 25, 60, 34, 42, 41, 27, 64, 35, 62, 29, 43, 58, 36, 56, 31, 44, 39, 52, 30, 32, 50, 54, 70, Възрожденска 3, 5, Детска Градина Гозница, 1, 4, 2, 9, 8, 7, 6, 10, Габрака 14, 7, 2, 11, 13, 4, 15, 17, 3, 10, 22, 12, 20, 16, 18, 8, Уо на Тп1, 9, 26, 23, 21, 28, 24, Гозница Ферма, Стопански Двор, Склад, Бригаден Стан Агротех, Тп 12, Уо на Тп11, Дълбокия Път 10, 22, 1, 3, 18, 1а, 7, 20, 5, 2, Дядо Дончо 3, 5, 1, 2, Искър 8, 12, 10, 6, 14, 4, Люлин 17, 15, 13, 11, 2, 1, 9, 7, 10, 8, 6, 5, местност Бабаковец 425, Вили Бабаковец Водоема, 417, 155, 41, Вила Валентина Данева, 414, 269, местност Кючука , местност Червен Бряг 106, 109, 103, 107, 104, 065, 110, 101, 108 Калето, 19, 4а, Мтс Подстанция 1, 105, 95, 111, 17, Младост 1, 412, Момина Сълза 1, 6, 3, 8, 5, 10, 13, 11, 7, 9, 4, Момчил Войвода 1, 17, 29, 25, 41, 11, 7, 23, 37, 35, 9, 15, 21, 27, 3, 39, Нарцис 4, 1, 2, Ната Стоянова 38, Освобождение 6, Пано Рогозаров 137, 123, 167, 44, 177, 56, 30, 129, 125, 141, 70, 127, 38, 80, 119, 60, 157, 161, 62, 121, 169, 139, 149, 48, 54, 153, 159, 68, 46, 40, 175, 66, 36, 151, 72, 78, 34, 76, 58, 50, 147, 171, 143, 145, 155, 74, 135, 173, 117, 42, 85, 4, 33, 25, 37, 23, 26, 11, 45, 75, 41, 31, 107, 19, 15, 63, 21, 43, 8, 65, 105, 71, 67, 2, 47, 53, 17, 61, 103, 18, 14, 9, 55, 73, 51, 101, 1, 69, 49, 91, Кафе Еделвайс, 30, 99, 89, 22, 79, 24, 3, 87, 13, 16, 81, 113, 35, 28, 6, 39, Пирин 4, Пладнище 2, 1, Подп.Александър Кусев 23, 21, Райкова Кошара 3, 6, 10, 4, 7, 5, 1, 12, 2, 8, 14, Ракита 2, 11, 12, 1, 3, 7, 5, 9, 8, 6, 4, Синчец 4а, 7, 5, 2, 9, 3, 1, 4, Стублата 1, Тодор Чернев 3, 5, 7, 4, 1, 2, Цар Иван Александър 54, 56, 48, 37, 62, 37 А, 63, 43, 31, 44, 60, 58, 50, 35, 33, 52, 3, 18, 22, 8, 1, 15, 10, 6, 7, 26, 9, 2, 16, 20, 14, 107, 12, 11, 24, 13, 5, 4, 95, 45, 85, 90, 75, 39, 74, 84, 55, 53, 97, 82, 106, 65, 68, 71, 41, 78, 104, 114, 57, 132, 86, 93, 59, 102, 49, 47, 73, 112, 67, 64, 88, 96, 87, 69, 118, 81, 77, 128, 89, 100, 94, 98, 63, 80, 51, 108, 101, 116, 61, 66, 110, 92, 70, 105, Червен Бряг Вила Илия Чонев, Чуклата 2, Янтра 12, 17, 10, 11, 15, 5, Магазин Строителни Материали, 23, 18, Центъра, 9, 6, 21, 5 Павилион, 2, 19, 4, 33, 25, 14, 16, 7, 20, 13, 8, 3, 1
На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Ловеч: Александър Стамболийски 2, Ангел Кънчев 5, 2, 3, 6, 4, 1, България 57, 53, 57, 55 Амбарица, 55, Уо Касета Вежен, България 88, 86, 90, Георги С.Раковски 10, 12, 1, 8, 6, Двадесет и Втори Август 10, 9 Славей, 3, 2, 5, 8, 10 С, 1, 4, 7, Дунав 2, 1, 4, Дунав 27 Люлин, 25 Люлин, Княз Имеретински 62, Осъмска 35, 31, 30, 32, 25, 36, 34, 29, 27, 33, 26, 28, Панайот Волов 21 Бенковски, 19, 21, Панайот Волов 11, 14, 5, 9, 13, 16, 7, 18, Тодор Каблешков 1 Рила, 1, Уо Касета Пазара, Тодор Каблешков 11, 13, 12, 7, 16 Пирин, 11 А, 5, 14, 18 Пирин, 9, 10, Тодор Каблешков 26, 26 Вежен, 15, 17, 30 Мусала, 28 Родопи, Търговска 70, Търговска 58 Явор, 58, 73, 77, 60, 71, 56, 79, 75, Христо Ботев 42, 40, 55, Христо Ботев 42, 57, 46, Уо Тп 209 Реконструкция и Модернизация, Цар Освободител 82, 45, 74, 86, 78, 80, Цар Освободител 33, 37, 58, 48, 50, 42, 44, 31, 46, 29, 35
На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Ловеч: Александър Стамболийски 2, Ангел Кънчев 5, 2, 3, 6, 4, 1, България 88, 86, 90, Георги С.Раковски 10, 12, 1, 8, 6, Двадесет и Втори Август 10, 9 Славей, 3, 2, 5, 8, 10 С, 1, 4, 7, Дунав 2, 1, 4, Дунав 27 Люлин, 25 Люлин, Осъмска 35, 31, 30, 32, 25, 36, 34, 29, 27, 33, 26, 28, Панайот Волов 11, 14, 5, 9, 13, 16, 7, 18, Тодор Каблешков 1 Рила, 1, Уо Касета Пазара, Тодор Каблешков 11, 13, 12, 7, 16 Пирин, 11 А, 5, 14, 18 Пирин, 9, 10, Търговска 58 Явор, 58, 73, 77, 60, 71, 56, 79, 75, Търговска 70, Христо Ботев 42, 57, 46, Уо Тп 209 Реконструкция и Модернизация, Цар Освободител 33, 37, 58, 48, 50, 42, 44, 31, 46, 29, 35, Цар Освободител 82, 45, 74, 86, 78, 80
На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Ловеч: Амбарица 2, 1, Гарата До Гарата, Скара Бира – 2, Зеленчуков Магазин, Павилион, Ген. Паренсов 2, 15, 19, 7, 3, 10, 1, 11, 8, 4, 17, 6, 9, 13, 5, Перущица 3, 7, 1, 8, 5, 2, 4, 6, Сливница Уо Тп Гарата, 18, 11 Любен Каравелов, 9, 16, 11, 3, 4, 10, 11 Л Каравелов, 13 Сливница, 5, 6, 12, 1, 8, 22, 7, 20, 14, 13, Хан Крум 35, 50, 60, 52, 37, 58, 54, 39, 41, 56, 31, Харманска 3, 5, 2, 7, 10, 1 Заря, 4, 5-А, Цар Асен Първи 6, 10, 3, 7, 2, 8, 1, 4, Шипка 3, 2, 5, 1, 4, 6
На 11.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Ловеч: Велики Преслав 2, 6, Дикисанска 14, 11, Уо Тп Дикисан, 4, 6, 13, 8, 2, 9, 10, Иларион Ловчански 32, 15, 14, 13, 34, 26, 21, 18, 28, 16, 30, 10, 11, 9, 17, 18а, 8, 19, 5, 7, 5 Хризантема, 2а, 4, 2, 1 Октомври, Княгиня Невинна 7, 12, 13, 8, 14, 19, 11, 17, 10, 9, 4, 2, Никола Петков 19а Кв. Дикисана, 23, 21, 19, 25, 26, 15, 17, 27, Осъмски Юнак 3, 2, 4, Отец Паисий 9, 4, 20, 27, 17, 25, 19, 3а, 13, 11, 16, 3, 6, 5, 18, 10, 15, 3 160, 14, 12, 21, 23, 8, Тракийска 8, 13, 4 Ст Едрев, 9, 11, 15, 4 Стоян Едрев, 17, 5, 2 Балкан, 3, Цар Иван Шишман 24, 23, 22, 26, 27, 25, 17, 19, 21, 20, 9, 6, 8, 5, 7, 4, 10, Чаталджа 7, 2, 1, 3, 5, 9
На 14.11.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ – Ловеч: Дикисанска Уо Тп Дикисана, Иларион Ловчански 23, Княз Александър I Батенберг 9, 15, 10, 8, 14, 13, 12, Отец Паисий 45, 47, 42, Съйко Съйчев 25, Цар Самуил 14, 1, 4, 11, 10, 9, 8, 15, 6, 7, 12, 3, 13, 2, 5
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Ловеч: местност Липака Ново Сметище, местност Синан Тепе Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище
На 11.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Ловеч: Червен Бряг 3 До Бл 110, 3, 110, Павилион Зора
На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:45 ч./ – Ловеч
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Пресяка: Александър Стамболийски 2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, , , 10, 9, 12, 5, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски 1, 21, 29, 13, 39, , , 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление Тп 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, Тп 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето 16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски 6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов 5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16, местност Стравиц Пс, местност Ялията Пс, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов 22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28, , , 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа 7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов 29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 13, 36, , , 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31, Уо Мачтов Тп 12
На 12.11.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Радювене: Александър Стамболийски 1, 12, 2, 10, 6, Ангел Кънчев 8, 1, 7, 4, Асен Златаров 4, 6, 2, Балика 1, Балчик 6, 10, 3, 1, Бенковски 21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15, 7, 5, 9, Ботев Връх 3, 1, 5, 7, 8, 6, 4, 11, 9, 9а, Бранковска 12, 6, 10, 4, 2, 1, 14, 5, 16, 18, Бузлуджа 8, 14, 7а, 12, 10, 9, 7, 6, Васил Левски 12, 2, 13, 21, 27, 25, 4, 17, 8, 9, 14, 6, 13а, 32, 24, 19, 15, 3, 11, 10, 22, 30, 10а, 1, 20, 18, 16, Детска Градина, Велко Йонов Караджов 1, 3, 2, 4, 14, 13, 5, 8, 10, 9, 11, Веслец 5, 7, 32, 17, 19, 12, 13, 6, 8, 10, 30, 3, 25, 11, 15, 1, 2, Ветрен 2, Витоша 7 А, 3, 5, 7, Вълко Тодоров 1, 3, 2, 13, 4, 11, 10, 7, 6, 9, 8, 14, Вълко Цанов 5, 2, 1, 3, 7, Вълчо Гетов 6, 4, 19, 10, 5, 16, 17, 7, Гео Милев 13, 3, 6, 16, Уо Тп 13, 1, 19, 2, 14, 8, 17, 10, Горномалянска 3, 1, Горча 1, 3, 4, 10, 2, 6, 7, Гробарска 3, 4, 5, 1, 13, 9, Дебелец 4, 3, 2, 6, 8, Димитър Благоев 8, 6, 10, 7, 5, 4, Драва 5, 2, 1, 8, Дългуша 12, 10, 6, 4, 2, 14, Захари Стоянов 3, 1а, 5, 2, Иван Вазов 3, 11, 4, 1, Искър 16, 6, 8 А, 2, 20, 8, 12, 4, 18, 38, 28, 34, Кирил и Методий 1, 10, 5, 19, 22, 8, 11, 16, 12, 6, Козл0дуй 1, 2, Козя Стена 3, 1, 5, Ловешка 10, 6, 5, 11, 9, 7, 1, 4, Любен Каравелов 3, 12, 14, 5, 7, 11, 9, 15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17, Марица 22, 1, 8, 4, 7, 3, 6, 9, 5, Уо Тп 14 Мачта, местност Динковското Пс, Митю Комитата 1, 6, 3, 5, 10, 8, 4, 9, 11, 19, 13, 12, 10, 15, 20, 23, 21, 28, 28 А, 24, 30, 27, 22, Никола Д. Петков 12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7, Опълченска 5, 4, 2, 8, 6, 11, 1, 9, 13, 10, 29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, Уо Тп 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25, Панайот Волов 2, 6 А, 6, 1, Перущица 7, 1, 4, 3, Петко Д.Петков 2, 5, 6, 4, Пирин 2, Полето 8, 2, 10, 4, 1, Първа 2, Първи Май 1, 2, 9, 3, 4, 8, Раковски 9, 11, 10, 8, 4, 6, 3, 2, 1, Реката 10, 9, 11, 14, 8, 7, 2, 1, Рила 5, 7, С.Радювене Цех , Сергей Румянцев 4, 6, 22, 14, 16, 20, 10, 18, 24, Скобелевска 10, 1, 5, Стоян Едрев 1, 31, 38, 9, 34, 52, 62, 13, Читалище, 72, 80, 3, 16, 50, 56, 76, 58, 10, 64, 60, 14, 70, 78, 18, 7, 30, Уо Тп 10, Канцелария, 36, 40, 74, 11, 1, 48, 19, 26, 44, 68, 66, 15, 122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, Уо Тп 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110, Стоян Заимов 4, 3, 1, 2, Тодор Каблешков 4, 3, 1, Тодор Кирков 1, 4, 2, 3, Тодор Маринов 10, 10б, 7, 5, 8, 11, 9, 14, 12, 13, 2, Топлик 2, 5, 1, Тополница 7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16, Христо Ботев 2, Христо Вълков 6, 7, 15, 13, Христо Смирненски 5, 3, 19, 20а, 16, 14, 21, 22, 8, 12, 7, 11, 20, 6, 15, 20б, 10, 9, Христо Ясенов 5, 3, 6, 4, Уо Тп 7
На 15.11.2019 г. /09:45 – 13:00 ч./ – Сливек
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Смочан: Албанска 6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски 2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, Васил Левски 14, 9, Тп 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски 3, 5, Дунав 3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 2, Кирил и Методий 4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, Тп 3, 7, 17, Любен Каравелов 3, 2, 1, местност Ялията Пс, Осъмска 3, 1, 5, Отец Паисий 8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов 1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила 5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина 73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа 3, 1, 5, 1, 3, Странджа 1, Тодор Каблешков 6, 1, 6 Тп1, 4, 2, Трети Март 6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10
На 13.11.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ На 14.11.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ – Умаревци: Александър Македонски 2, 1, 4, 6, Балатон 10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, Уо Тп1, 18, 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С.Раковски 3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава 11, 3, 9, 4, Драгоман 5, 9, 11, 3, 1, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра 2, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5, Липа 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин 2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк 2, 12, 4, 6, 14, местност Чоловски Баир Пс, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция, Опълченска Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф.Асен Златаров 2, Уо Тп2, 4, 3, Рила 1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина 2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март 12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, 2, Черно Море 9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска 2, 4, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8, До Река Осъм
На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Умаревци: Балатон 10, 9, 7, Балатон 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, Уо Тп1, 18, Васил Левски 20, Георги С.Раковски 3, 7, 5, Георги С.Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 5, Драгоман 3, 1, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, Преспа Кафене, 8, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 1, Свети Кирил и Методий 10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, Трети Март 12, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, Христо Ботев 2, Черно Море 9, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, Шипка 8

Община Луковит
На 11.11.2019 г. /12:30 – 14:00 ч./ – Дерманци: 079051 , Еледжиково Пи079016, Райкова Млака , Шивашки Цех, Фуражен Цех
На 14.11.2019 г. /10:15 – 11:00 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ – Дерманци: 079065 , Атанасовото , Бяла Вур 4, 6, 2, Васил Левски 171, 158, 156, Полигон Базал.Плочки, 160, 154, 167, 162, Уо Тп 2, 164, 169, 150, 148, 159, 151, 149, 153, 161, 141, 143, 142, 157, 145, 155, 146, Вежен 16, 1, 37, 29, 26, 2, 5, 25, 28, 11, 19, 6, 39, 14, 21, 8, 35, 17, 9, 27, 31, 7, 20, 12, 23, 22, 13, 18, 10, 15, 24, Ивайло 3, 4, 2, Крайбрежна 52, 58, 48, 54, 46, 42, 44, 56, 50, Плиска 2, 4, Преслав 12, 1, 3, 15, 9, 6, 8, 10, 7, Стадиона 7, 5, 9, 4, 3, 1, Цар Калоян 33, Цар Симеон 46, 51, 79, 58, 48, 69, 54, 63, 55, 75, 53, 71, 50, 52, 42, 59, 73, 56, 61, 57, Казанка, Уо Тп 15
На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Дъбен: Вутевска 30, 14, 16, 9, 17, 23, 28, 22, 13, 19, 42, 24, 46, 12, 8, 29, 44, 2, 5, 48, 38, 25, 32, 26, 18, Иван Вазов 33, 29, 20, 72, 66, 54, 13, 64, 15, 11, 10, 3, 60, 78, 70, 39, 58, 8, 12, 68, 14, 9, Кральовска 2, 3, 1, Пейо Яворов 5, 14, 10, 7, 18, 12, 2, 4, 15, 8, 9, 13, 11, 20, Тп 1, 1, Петко Славейков 2, 1, 8, 10, Петър Берон 4, 2, 3, 10, 6, Поповска 25, 5, 1, 21, 11, 3, 7, 17, 19, 15, 4, 9, 23, Сергей Румянцев 24, 18, 1, 16, 21, 2, 8, 13, 17, 12, 32, 14, 35, 26, 30, Урушка 4, 12, Цоковска 4, 21, 2, 35, 24, 23, 26, 25, 17, 33, 30
На 14.11.2019 г. /12:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Луковит: 44327.197.37 М. Голия Връх, 44327.203.32 , 44327.266.26.2 , 44327.266.27 , 44327.80.25 , Vіі Кв.182 , Александър Стамболийски 65, 61, 76, 58, 53, 62, 34, 56, 67, 57, 48а, 45, 39, 70, 52, 43, 71, 46, 66, 48, 41, 69, 74, 82, 47, 68, 75, 42, 30, 80, 44, 40, 38, 51, 63, 64, 60, 78, 72, 54, 32, 55, 50, Александър Стамболийски 1, 11, 19, 5, Тоалетна, 2, 6, 13, 17, 9, 15, 4, 8, 7, 33, 24, 27, 22, 23, 12, 29, 20, 37а, 25, 18, 31, 10, 37, 27а, 28, 14, 35, 16, Александър Теодоров-Балан 14, 17, 21, 20, 16, 13, 20а, 25, 19, 15, 18, 22, 23, 19а, 12, 10, 4, 1, 6а, 5, 9, 2, 6, 8, 11, 11а, 7, Ардино 5, 1, 3, 2, Асен Златаров 6 Изгрев, 2, 3, 1 Дружба, Байрон 4, 1, 6, 2, 3, Божур 6, 8, 1, 12, 4, 2, 11, 5, Бор 3, 1, 2, Братя Миладинови 26, 24, 22, 20, 28, 4, 1, 14, 7, 10, 3, 8, 5, 12, 6, 16, 18, 54, 2, Будевец 6, 2, 7, 3, 5, 1, 4, 10, 14, 23, 22, 18, 15, 25, 12, 16, 21, 24, 21а, 26, 13, 20, 23а, Бузлуджа 25, 1, 7, 2, 5, 8, 6, 9, 4, 3, 11, 16, 13, 19, 21а, 15, 23, 20, 22, 12, 21, 10, 18, 14, Бяло Море 3, 8, 5, 2, 1, 6, 4, Бяло Поле 8, 11, 5, 15, 15а, 7, 9, 2, 3, 17, 13, 19, 6, 10, 12, 14, 4, Варниците 8, 1, 12, 11, 2, 16, 10, 15, 14, 4, 18, 5, 3, 13, 6, 7, Васил Левски 26, 25, 23, 28, 27, 29, 12, 5, 15, 20, 4, 3, 6, 16, 11, 21, 22, 24, 10, 19а, 17, 1, Велчо Комитата 6, 67, 63, 53, 57, 65, 4, 49, 51, 69, 2, 61, 33, 37, 29, 16, 35, 43, 41, 27е, 25, 3, 13, 5, 21, 23, 19, 9, Велчо Комитата 73, 71а, 75, 14, 71, 12, 8, 77, Веригата 6, 4, 17, 1, 11, 5, 9, 3, 2, 19, 7, 13, 15, Веслец 14, 4, 8, Павилион, 10, 6, 2, Воденичарска 12, 18, 20, 14, 6, 10, 24, 4, 2а, 8, 1, 22, Възраждане 112, 108, 106, 110, 104, 117, 129, 126, 120, 123, 119, 109, 137, 131, 118, 115, 133, 116, 113, 125, 121, 122, 111, 135, Възраждане 2а, Възраждане 43, 41а, 51, 41, 29, 27, 37, 49, 47, 31, 55, 51 Опълченец, 35, 45, 39, 33, 53, 57, 65, 59, 63, 61, 71, 78, 64, 69, 67, 70, 64, 66, Склад, 2, 6, 5, 8, 4, Цех, Вила, 9, 80, 88, 82, 96, 94, 86, 80 Мир, 92, 90, 84, 21, 25, 21 Златна Панега, 21 Васил Левски, 19 Васил Левски, 72, 20, 38, 44, 18, 32 Слънце, 40, 30, 42, 58, 13, 54, 7, 46, 26, 11, 16, 24, 28, 12, 50, 60, 9, 48, 52, 56, 22, Възраждане 73, 85 Космос, 87, 87 Балакан, 150, 83, 87 Възр, 81, 85, 87 Балкан, 89 Слънчев Бряг, 100, 102 Симирненски, 102 Бл Смирненски, 102 Смерненски, 102, 101, 102 Смирненски, 98, 100 Вапцаров, 102 Симрненски, 100, Върбовец 6, 5, 10, 1, 3, 8, 4, Ген.Гурко 3, 9, 5, 16, 11 Звезда, 11, 5, 1, Ген.Гурко 12, 6, 10, Гео Милев 11, 8, 9, 16, 3, 5, 14, 7, 12, Георги Бенковски 3, 5, 1, Георги С.Раковски 11, 2, 28, 33, 24, 6, 14, 10, 30, 32, 5, 29, 22, 15, 27, 8, 13, 12, 25, 18, 20, 17, 1, 7, 26, 4, 35, 31, 23, 9, 47, 19, 16, 2 Раковски, 20 Раковски, 2, 57, 49, Герилица 9, 6, 5, 2, 3, 5а, 7, 11, 12, 1, 10, 4, 8, Гето Йошев 11, 31, 5, 3, 1, 13, 23, 7, 27, 11а, 29, 15, 25, 9, 21, 19, Гето Йошев 37, 39, 33, 35, Глигора 10, 3, 5, 1, 6, 2, 4, 8, 7, Глоговец 10, 7, 1, 8, 4, 9, 5, 2, 3а, 12, 6, Деветнадесети Февруари 9, 10, 16, 5, 4, 2а, 7, 12, 6, 1, 15, 11, 18, 24, 8, 17, 20а, 13, 14, 19, 2, 20, 26, Деветнадесети Февруари 30, 23, 21, 25, 32, Димитър Димов 4, 7, 8, 10, 9, 3, 2, 5, 1, 11, 18, 13, 14, 16, 21, 19, 15, 17, 22, 29, 23, 25, 20, 24, 28, 27, Димитър Талев 6, 4, Дунав 3, 17, 1, 11, 7, 5, 4, 15, 9, 13, Завоя на Черна 11, 32а, 34, 9, 13, 1а, 15, 7 Склад, 36, 28, 18, 20, 30, 5, 1, 2, 6, 1а, 4, 22, 32, 3, 24, 12, 8, 14, 34, 16, Златна Панега 35, 13, 27, 39, 7, 15., 31, 19, 33, 11, 29, 17, 37, 21, 23, 1, 9, 15, 5, 3, 25, Златна Панега 16, 8, 8а, 4, 1, 10, 6, 20 Гараж 8 Панака, 20, Бл Панака, 20 Панака, 47, 41а, 43, 49, 45, 50, 52, 42, Ивайло 8, 2, 3, 10, 7, 4, 5, 1, 9, 6, Иван Вазов 12, 15, 8, 2, 9, 6, 5, 4, 10, 11, 13, 3, 1, 7, 42, 62, 54, 53, 33, 55, 32, 51, 29, 46, 48, 31, 60, 100, 44, 43, 45, 52, 41, 37, 34, 35, 57, 58, 47, 38, 40, 50, 36, 44а, 90, 49, Иван Вазов 136, 104, 110, 108, 122, 134, 115, 106, 124, 126, 118, 138, 128, 130, 102, 120, 64, 66, 59, 78, 72, 79, 96, 92, 65б, 81, 85, 80, 68, 86, 94, 84, 67, 61, 98, 69, 88, 82, 84а, 63, 74, 77, 70, 73, 76, 65, 87, 24, 23, 20, 30, 25, 17, 27, 19, 16, 14, 18, 26, 21, 28, Иван Генчев 13, 22, 18, 8, 11, 3, 17, 2, 7, 15, 3 Стройтел, 5, 6, 9, 3 Строител, 12, 10, 20, 16, 4, 1, Иван Иванов – Орела 5, 3 Мизия, 3, 18, 16, 4, 8, 10, 12, 2, 6, 14, Илия Волен 9, 6, 7, 2, 5, 4, 3, 8, 13, 15, Йордан Йовков 24, 1, 12, 2, 4, 11, 8, 3, 9, 13, 5, 7, Йордан Йовков 28, 17 Жпг, 24, 30, 20, 26, Йосиф Йосифов 19, 23, 17, 21, 25, 4, 10, 11, 2, 3, 12, 1, 14, 16, 20, 18, 7, 13, 8, 6, 5, 15, 13а, 9, Кирил и Методий 52, 44, 46, 48, 40, 37, 54, 36, 39, 41, 50, 42, 35, 2, 1, 1 Касета Поща, 2, 45, 56, 36, 33 Воденичаров, 43, 33 Георги Воденичаров, 33 Г Воденичаров, 29, 31, 1, 14, 16, 20, 2 Севтлина, 27, 8 Орлова Чука, 30, 21, 15, 12, 28, 34, 32, 19, 22, 26, 24, 3, 25, 2 Светлина, 18, 10 Възход, 2, 17, 1, 23, 88, 66, 80, 64, 84, 47, 67, 68, 62, 60, 49, 76, 53, 63, 55, 82, 74, 78, 61, 58, 65, 70, 86, 51, 59
На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх , Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57
На 12.11.2019 г. /08:30 – 14:15 ч./ – Луковит: Бяло Поле , Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище
На 12.11.2019 г. /08:30 – 14:15 ч./ – Тодоричене: 116009 , Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р.Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв.12
На 14.11.2019 г. /10:15 – 11:00 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ – Угърчин: 75054.448.116.1 , Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Баба Тонка 6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18, Бачо Киро 2, Безименна 9, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бойчо Огнянов 1, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Ген.Гурко 9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20, Ген.Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги Иванов 3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6, Георги С.Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Голи Рът 2, 6, 1, 4, Горник 2, 1, 9, 7, 3, 4, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Добри Чинтулов 10, 2, 8, 3, 6, 1, 14, Доростолска 1, 3, 2, 5, 4, 8, 6, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Забит Камък 8, 1, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Лепетура 4, 6, Любен Каравелов 8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 2, 1, 3, 3, 1, 2, Неофит Рилски 9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин, Новоселска 1, 4, 2, 3, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осми Март 1, 4, 2, 3, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4, Пейо К.Яворов 12, 7, 11, 12, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13,
На 14.11.2019 г. /10:15 – 16:30 ч./ – Угърчин: 75054.448.116.1 , Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, Александър Стамболийски 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, Ген.Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Ген.Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, Георги С.Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Йордан Йовков 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Незабравка 3, 1, 2, Неофит Рилски 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, 9, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 3 Пирин, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Паисий Хилендарски 10, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Петко Войвода 2, 4, 18, 5, 9, 10, 15, 7, 6, 19, 12, 17, 13, Петър Балевски 2, Поп Харитон 3, 2, Райна Княгиня 9, 1, 7, 5, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Светулка 9, 160, 3, 6, 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, 3, 7, 5, 6, 1, 13, Сергей Румянцев 3, 1, 4, Софроний Врачански 8, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Стефан Стамболов 3, 5, 10, 7, 4, Табашка 3, 1, 2, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Търговище 6, 5, 4, 8, 9, 7, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25., 16, 20, 28, 22, 21, 17, 21, Хан Крум 6, 7, 5, 1, 10, 9, 11а, 2, 8, 13, 4, 3, 30, 12, 36, 17, 24, 16, 19, 18, 26, 15, 21, 20, 32, 23, 22, Христо Ботев 43, 6, 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016, 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Христо Смирненски 11, 10, 13, 4, 2, 7, 8, 12, 3, 6, Цар Иван Асен Втори 5, 1, 17, 13, 3, 11, 19, 2, 9, 15, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Цар Симеон 9а, 13, 18, 4, 14, 6, 8, 5, 1, 23, 2, 9, 16, 11, 3, Църковна 4, 8, 1, 2, 1, 3, 5., Чукара 5, 11, Юрий Гагарин 19, Юрий И.Венелин 3, 5, 7, 2, Помпена, Хижа, Вила, Едервайс, Пирин
Община Тетевен
На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:15 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, Уо на Тп1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, Уо на Тп4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, Уо на Тп2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А.Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер
На 11.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ – Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А.Гагарин 2, 4, 10, 16, 8
На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:15 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка 13, 30
На 12.11.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка 30
На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:15 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12 , 62579.167.3 , 62579.168.546.1 , 62579.88.23 , Баба Тонка 21, 1, 9, 5, 23, 13, 21, 19, 15, 3, 11, Басарим 3, 28, 13, 9, 25, 14, 11, 39, 12, 21, 4, 33, 6, 17, 23, 41, 26, 8, 1, 22, 19, 24, 2, 31, 20, 10, 3, Брязово местност Преграда, 7, 3, 10, 1, 3а, 4, 8, 2, 11, 14, 5, П.И.№ 042033, 9, 16, 23, 17, 16, 27, 22, 30, 73, 14, 58, 55, 44, 75, 38, 20, 34, 42, 28, 54, 40, 64, 39, 65, 33, 24, 36, 71, 51, 18, 32, 47, 25, 15, 62, 45, 43, 29, 50, 21, 37, Васил Левски 5, 8, 23, 4, 27, 13, 1а, 6, 25, 21, 33, 32, 1, 3, 2, 3, Вежен 24, 21, 12, 20, 5, 8, 9, 19, 7, 4, 3, 11д, 6, 10, 2, Ген.Владимир Вазов 12, 2, 3, 21, 4, Георги Бенковски 1, 2, 232, 335, 179, 355, 358, 349, 381, 365, 369, 380, 351, 337, 331, 367, 372, 377а, 339, 347, 377, 382, 366, 371, 373, 370, 363, 362, 330, 247, 182, 410, 407, 410, 436, 432, 411, 395, 428, 420, 409, 397, 418, 387, 405, 406, 415, 408, 426, 424, 417, 412, 430, 393, 403, 413, 401, 400, 392, 383, 402, 385, 388, 384, 386, 381, 379, 394, 317, 302, 298, 295, 352, 327, 309, 321, 312, 308, 294, 273, 348, 319, 329, 299, 305, 287, 279, 283, 300, 271, 358, 350, 338, 289, 328, 324, 325, 292, 277, 306, 286, 267, 290, 293, 322, 320, 315, 316, 340, 288, 332, 297, 354, 303, 307, 344, 314, 311, 269, 336, 330, 304, 313, 326, 301, 226, 229, 276, 270, 237, 233, 263, 236, 250, 265, 240, 259, 231, 249, 257, 239, 282, 248, 261, 256, 258, 244, 272, 241, 232, 238, 253, 235, 262, 230, 243, 242, 255, 260, 252, 264, 280, 219, 211, 183, 191, 225, 204, 213, 218, 190, 244, 207, 193, 221, 206, 185, 195, 212, 187, 217, 203, 209, 208, 436, 202, 210, 186, 198, 188, 85, 224, 201, 216, 192, 223, 181, 215, 205, 194, 200, 196, 214, 176, 222, 189, 173, 177, 175, 179, 174, 114, 112, 112б, 112, 122, 123, 110, 114, 16, 127, 125, 129, 83, 131, 103, 106, 104, 92, 96, 122, 117, 86, 121, 102, 119, 93, 115, 94, 98, 188, 90, 107, 113, 109, 100, 88, 91, 111, 101, 99, 74, 77, 76, 91, 79, 80, 84д, 78, 84, 81, 72, 87, 89, 83, 85, 82, 73, 40, 19, 23, 56, 21, 51, 46, 37, 31, 29, 69, 27, 57, 61, 31 Къща, 67, 48, 32, 49, 36, 58, 35, 55, 75, 39, 60, 44, 71, 65, 38, 54, 66, 53, 70, 62, 42, 34, 45, 25, 59, 33, 17, 9, 3, 7, 6, 5, 14, 13, 4, 30, 15, 11, 18, 22, 10, 8, 20, 11а, 18, 30, Георги Иванов 3, 5, Горуньово 15, 20, 10, 1, 2, 8, 4, 7, 5, 6, Гугла 8, 10, 2, 4, Даковото 1, 46, 17, 59, 40, 49, 55, 14, 23, 53, 10, 73, 21, 84, 94, 27, 63, 46, 58, 5, 47, 64, 34, 86, 36, 44, 96, 75, 29, 11, 6, 80, 25, 16, 82, 69, 35, 90, 76, 38, 68, 78, 71, 2, 9, 18, 54, 41, 51, 22, 43, 52, 4, 13, 26, 67, 31, 39, 88, 1, 33, 42, 74, 32, 50, 37, 19, 8, 24, 37, Еделвайс 2, 14, 16, 6, Заводна 14, 13, 15, 23, 11, 18, 17, 25, 16, 20, 21, 29, 28, 9, 5, 2, 12, 5, 3, 10, 11, Захари Стоянов 1, 2, 24, 49, 1, 11, 7, 2, 8, 21-21 А, 6, 14, 4, 30, 22, 12, 5, 65, 28, 18, 67, 13, 63, 35, 9, 69, 25, 10, 31, 20, Иван Вазов 157, 2, 1, Иван Капетан 19, 6, 21, 25, 23, 15, 17, Иглика 1, 4, 2, 6, 12, 8, Кокиче 3, 1, 8, 4, Костина 128, 11, 17, 47, 1, Сцена За Традиц. Мероприятия, 53, 11, 27, 29, 41, 26, 19, 37, 32, 63, 69, 31, 4, 5, 33, 9, 43, Вила Надежда, 18, 14, 51, 2, 15, 7, 21, 55, 45, 57, 10, 65, Краището 3, Крайречна 7, 11, 5, 43, 49, 45, 41, 42, Лало Войвода 7, 13, 9, 3, 8, 4, 103, 1, 11, 5, Лъга 3, 2, 5, 1, 6, Любен Каравелов 3, 8, 21, 1, 14, 12, 11, 2, 4, 5, 7, местност Павлова Полица , Нецов Дол 2, 5, 6, 11, 19, 4, 7, 1 Селскост. Постройка, Никола Вапцаров 9, 6, 5, 2, 1-3, 12, 15, 10, 11, 8, 13, 17, 19, Отец Кирил 40, 19, 1, 14, 12, 18, 10, 15, 13, 5, 16, 24, 26, 11, 23, 45, 8, Отец Паисий 2, 1, Павлов Дол 16, 7, 14, 5, 12, 4, 10, 9, 8, 3, 15, 14, 18, 20, 22, Павлова Полица , Пангарата 1, 2, Пи-62579.164.2 М-Т Копчов Лък, Просвета 2, Стара Рибарица 12, 1, 3, 2, 89, 8, 14, 18, 6, 4, 7, 16, 22, Къща, 13, 10, Старчов Дол 1, 8, 10, 1, 2, 31, 6, 12, Студентска 2, 3, 7, 1, 6, Топилата 1, 2, Филип Тотьо 2, 11, 7, 9, 1, 15, 212, 5, 13, 10, 24, 26, 23, 29, 27, Христо Ботев 18, 11, 16, 3, 12, 4, 22, 9, 5, 8, 30, 26, Христо Пеев 1, 3, 2, Христо Смирненски 12, 4, 1, Царичина 13, 5, 11, 3, 15, 1, Черна Река 4, 2, 1, Фуражомелка, Къща, 5, Шалски Дол 15, 4, 3, 1, Юрий Гагарин 8, 20, 6, 18, 12, 10, 2, 100, ПИ 62579.2222, ПИ 55005
На 12.11.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.88.23 , Баба Тонка 1, 9, 5, 23, 13, 21, 19, 15, 3, 11, Васил Левски 3, Георги Бенковски 400, 392, 383, 402, 385, 388, 384, 386, 381, 379, 394, 232, 335, 179, 355, 358, 349, 381, 365, 369, 380, 351, 337, 331, 367, 372, 377а, 339, 347, 377, 382, 366, 371, 373, 370, 363, 362, 330, 410, 407, 410, 436, 432, 411, 395, 428, 420, 409, 397, 418, 387, 405, 406, 415, 408, 426, 424, 417, 412, 430, 393, 403, 413, 401, Иван Капетан 19, 6, 21, 25, 23, 15, 17, Нецов Дол 1 Селскост. Постройка, Стара Рибарица 12, 1, 3, 2, 89, 8, 14, 18, 6, 4, 7, 16, 22, Къща, 13, 10, Топилата 1, 2, Христо Пеев 1, 3, 2, Черна Река 4, 2, 1, Фуражомелка, Къща, 5, Шалски Дол 15, 4, 3, 1, ПИ 62579.2222
На 12.11.2019 г. /09:30 – 10:15 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Тетевен: Атанашкото , Върбака , Гугуновото , Иван Вазов 74, Люляк 15, махала Глотното 2, Къща Иван, Бензиностанция, махала Свидово Къща Ганьо, Бунгало, Къща Петър, махала Скрибътна Къща Радка, Къща Димитър, Разсадник, Къща Теодора, 35, Къща Ничо, Уо на Тп4, Къща Лазар, Къща Тодор, Къща Йонка, Къща Марин, 61, Къща Стефан, Къща Петър, Къща Цветан, , Вила, Вила, Къща Цветанка, Къща Пачо, Къща Иван, Къща, Къща Цветан, 53, Почивна База, Къща Снежана, Къща Венелина, Къща Стоян, Къща Костадинка, 43, 1 Вила, Вила, Вила, 1, Зелената Резеденция, Къща, местност Атанашкото Къща Стоян, Къща Митко, Къща Евгения, Къща Калин, Къща Стефан, Къща Иванка, Къща Марин, Къща Димитър, Къща Минка, Къща Анета, Вила, местност Върбака Къща Куна, Къща Васил, Къща Дидьо, Къща Павел, Вила, Къща Веселин, местност Глотното Къща Цеца, Къща Тота, Вила, Къща Люба, Къща Цана, Къща Васил, Къща Наталия, Къща Дочо, Къща Тоньо, Къща Марин, Къща Никола, Къща Маргарита, Къща Петко, Къща Тодор, местност Гугуновото Вила, местност Пейков Дол Къща Мильо, Къща Иван, Вила, Къща Невяна, Къща Тоньо, Къща Кольо, Къща Васил, Къща Георги, местност Пладнището Къща Валери, Къща Цочо, Къща Баньо, Къща Никола, Уо на Тп55, местност Преграда Вила, Вила, Бензиностанция, Хотел, Къща Кольо, Вила, местност Присоето Къща Никола, Къща Илия, Къща Пейо, Къща Стефан, Къща Йордан, Къща Иван, местност Просеченик Вила, Къща Пенчо, Къща Найден, Къща Иван, Павилион, местност Скрибътна Вила, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, Къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11, Преграда , Свидово.

Област Плевен

Община Белене
На 12.11.2019 г. /09:00 – 14:15 ч./ – Белене: Ал Стамболийски 2, България 23
На 13.11.2019 г. /09:45 – 15:30 ч./ – Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски 25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Дунав 1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4, Здравец 13, 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Н.Й.Вапцаров 3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2, Ю.А.Гагарин 1, 2, 3
На 13.11.2019 г. /09:45 – 15:30 ч./ – Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-Малчика 12, 1, 5, 7, Александър Стамболийски 3, 15, 6, Борис Ганев 81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, Магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Васил Коларов 6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40, Г.С.Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Басаров 13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12, Ернст Телман 10, 6, 4, 5, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33., 15, 37, 25, 17 Къща, 23, 31, 29, 27, Кирил и Методий 3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13, Септември 3, 7, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9, Ю.А.Гагарин 2, 4, 18, 6, 14, 10, 12, Шишковвръх
Община Гулянци
На 11.11.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Сомовит: Велека 4, Вит 10, 2, 6, 8, Ив Вазов 65, 77, 67, 79, 61, 63, 73, 75, 47, 69, 71
Община Долна Митрополия
На 14.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Биволаре
На 11.11.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ – Комарево, Общ. Долна Митрополия: Арда 3, 1, Балкан 10, Гео Милев 12, 8, 10, 13, 15, местност Край Село , Морава 4, Уилиам Гладстон 49, 2, 13
На 11.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Подем: Арда 6, 4, 1, 2, Божур 9, 11, 7, 21, 27, 8, 15, 25, 16, 19, 14, 18, В.Левски 4, 11, 23, 13, 29, 3, 7, 15, 25, 2, 9, 17, 1а, 27, 21, 31, 6, 1, 19, 5, Витско Шосе 1, Еделвайс 15, 5, 4, 19, 14, 3, 1, 13, 22, 6, 12, 7, 10, 17, 11, 18, 8, 2, 16, 9, Железничарска 2, 10, 12, 4, 14, 6, 8, Иван Винаров 16, 14, 10, 9, 7, 18, 20, 12, Лиляна Бърдарова 10, Марица 4, 1, 2, Мъртвица 8, 17, 15, 10, 11, 6, 11 А, 13, Октомври 4, 1, 6, 3, Отец Паисий 3, 8, 10, 2, 4, 1, Плевен 4, 8, 2, 6, 7, 9, 1, 5, 3, Руен 13, 27, 2 А, 25, 35, 29, 2, 19, 15, 21, 11, 9, 31, 17, 33, София 12, 1, 4, 3, 2, Софроний 1, Странджа 6, 4, 2, Хаджи Димитър 4, 100, 2, 8, 6, 12, Христо Ботев 28, 18, 3, 27, 29, 17, 33, 7, 19, 11, 15, 30, 20 Б, 25, 20 А, 20, 35, 26, 9, 5, 31, 24, 14, 22, 16, 13, Черно Море 6
На 12.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Рибен: Бузлуджа 3, 6, 2 А, 5, 7, 9, 2, 1, 11, 4, В Левски 11, 4, 1, 8, 7, 2 А, 5, 15, 3, 17, 2, 6, 9, Г Димитров 6, 5, 1 А, 7, 10, 4, 3, 5а, 1, 8, Дружба 1, Дунав 2, 1, 3, Кирил и Методий 17, 25, 15, 13, 11, 23 А, 80, 84, 49, 21, 74, 31, 50, 52, 60, 64, 29, 57, 76, 45а, 32, 35, 53, 44, 56, 23, 88, 54, 3 А, 47, 78, 82, 48, 66, 11а, 4, 58, 45, 41, 78 А, 55, 43, 45 А, 86, 33, 46, 37, 61, Младост 17, 3, 11, 7, 5, 1, 9, 12, 15, Пирин 7, 5, 3, 2, Радецки 3, 1, 72а, 8, 9, 5, 4, 7, 6, 2, Цветан Спасов 6, 2, 4, 3
На 13.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Рибен: Иван Вазов 36, 46, 7, 12, 19, 32, 3, 38, 17, 10, 5, 26, 9, 24, 15, 6, 40, 1, 20, 18, 14, 28, 48, 4, 34, 2, 42, 44, 16, 22, 119, 11, Кирил и Методий 101, 89, 138, 81, 41, 130, 148, 154, 87, 150, 122, 115, 142, 107, 152 Б, 105, 128, 117, 113, 113а, 136, 126, 95, 97, 85, 123, 124, 152, 99, 111, 146, 91, 83, 138 А, 117 А, 132, 93, 140, 121, 112, 158, 134, 156, 152 А, 79, местност Езерото , Мичурин 9, 5, 1, 11, 3, Отец Паисий 82, 71, 90, 86, 88, 80, 69, 98, 67, 75, 94, 96, 73, 100, Христо Ботев 83
Община Долни Дъбник
На 11.11.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Долни Дъбник: Възраждане 12, 1, 10, 5, 6а, 3, 8, Г Бенковски 14, 12, 6, 2, 16а, 4, 3, 5, 16, 8, 1, 7, 10, 4а, Захари Стоянов 9, Никола Петков 55, 32, 51, 57, 30, 53, 28, 49, 24, Христо Смирненски 9а, 22, 13, 5, 13а, 20, 14б, 3, 16а, 17а, 8, 15а, 1, 7, 11, 15, 4, 18, 17, 10, 9, 2, 6, Христо Янчев 59а, Цар Самоил 17, 3, 15, 16, 9, 15а, 7, 12, 2, 20, 14, 6, 4, 11, 8, 13, 1, 10, 5, 18
На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Долни Дъбник: Ген Скобелев 14, 2, 10, 4, 9, 1, 8, 12, 5, 6, Д.Дебелянов 1, 8, 5, 3, 2, 4, 6, Мургаш 11, 13, 13б, 14, 13а, Назъм Хикмет 24, 16, 14, 28, 26, 12, 22, 20, 19, 17, 15, 18, Осогово 13, 1, 20, 8, 3, 12, 11, 5, 19, 2, 6, 9, 15, 4, Христо Ботев 55, 53, Христо Янчев 144, 154, 156, Шипка 11а, 2, 1, 6, 11
На 12.11.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Долни Дъбник
На 12.11.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Крушовица, Общ. Долни Дъбник: 9-Ти Септември 2, 1, 24, 20, 16, 18, 10, 22, 8, 14, 5, 6, 3, 12, 4, XV-933 , Ал Стамболийски 16, 10, 9, 4, 5, 21, 14, 6, 2, 13, 11, 12, 15, 17, 3, 19, 1, 7, 8, 29, 20, 27, 25, 22, 24, 18, 23, Богомил 2, 6, 4, 1, 3, 7, 5, Варна 1, 2, 12, 6, 15, 24, 5, 25, 8, 7, 13, 22, 14а, 4, 19, 21, 11, 10, 16, 14, 9, 17, 15а, 20а, 18, 3, 20, 23, Васил Левски 9, 8а, 4а, 8а, 5, 3, 1, 15, 4, 13, 10, 6, 7, 2, Веслец 4, 6, 2, 1, Витоша 15, 11, 1, 2, 4, 19, 21, 18, 10, 27, 22, 8, 17, 9, 13, 16, 20, 7, 25, Георги Димитров 11, 113, 105, 114, 123, 115, 121, 107, 109, 117, 125, 119, 96, 101, 103, 97, 110, 73, 84, 81, 94, 93, 91, 89, 76, 77, 106, 75, 72, 99, 83, 98, 79, 108, 104, 69, 78, 92, 112, 86, 74, 100, 90, 87, 88, 67, 102, 80, 71, 85, Георги Кирков 9, 11, 19, 5, 1, 15а, 17, 7, 15, 3, 13, 6, 4, Димитър Благоев 28, 12, 30а, 14, 32, 20, 26, 22, 18, 30, 16, 24, Елин Пелин 1, 4, 3, 7, 2, 5, 11, Ив Митов Хинов 4, 7, 8, 12, 3, 2, 9, 1, 17, 11, 15, 14, 5, 6, 10, 13, 22, 33, 21, 15, 30, 13, 28, 25, 24, 29, 31, 20, 27, 23, 35, 26, 37, 18, Кирил и Методий 112, 110, 118, 124, 120, 102, 126, 132, 114, 116, 104, 108, 122, 106, 61, 92, 78, 88, 55, 72, 6, 100, 76, 57а, 65, 57, 80, 96, 63, 84, 67, 74, 59, 82, 90, 98, 5, Кокиче 8, 10а, 4, 18, 16а, 20, 6, 22, 24, 16, 10, 2, 12, Л Каравелов 3, 1, 5, Локач , Москва 1, 10, 4, 2, 3, 8, 6, 5, 9, 7, Мост Локач , Мусала 7, 18, 11, 13, 5, 16, 9, 8, 6, 21, 10, 4, 2, 23, 14, 19, 12, 15, П К Яворов 6, 2, 12, 5, 10, 14, 3, 4, 7, 16, 8, 1, Пенчо Славейков 5, 1, 3, 4, 2, Пирот 3, 2, 6, 5, 4, Плевен 6, 9, 7, 5, 2, 3, 1, 11, 15, 6, 4, 13, 10, 17, 8, Полтава 3, 2, 4, 6, 1, 5, Скопие 4, 6, 21, 7, 17, 12, 5, 11, 9, 10, 15, 14, 13, 8, София 2, 3, 4, Средец 3, 1, 6, 2, 4, 10, Средна Гора 4, 11, 3, 1, 10, 2, 8, 7, 6, Христо Смирненски 17, 10, 16, 21, 19, 8, 14, 12, 128, 18, 20, 19, 11, 6, 5, 4, 2, 17, 1, 7, 15, 3, 13, Цено Велчев 2, 4, 5, 1, 2а, 7, 9, 17, 14, 16, 21, 15, 13, 12, 20, 8, 18, 19, 23, 10, 11, Цонко Ценов 3, 8, 1, 2, 5, 7, 6, 4, Цоню Матев 24, 20, 15, 10, 18, 26, 22, 21, 14, 12, 19, 17, 23, 11, 16, Черни Връх 1, 2, 3, 7, 5
На 12.11.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Крушовица, Общ. Долни Дъбник: .Стопански Двор Север 2, 9-Ти Септември 2, 1, 24, 20, 16, 18, 10, 22, 8, 14, 5, 6, 3, 12, 4, I-953, Кв. 112 , XV-933 , Ал Стамболийски 16, 10, 9, 4, 5, 21, 14, 6, 2, 13, 11, 12, 15, 17, 3, 19, 1, 7, 8, 29, 20, 27, 25, 22, 24, 18, 23, 1, Богомил 8, 2, 6, 4, 1, 3, 7, 5, Братя Миладинови 9, 8, 7, 5, 3, 6, 1, 4, 2, Вапцаров 10, 4, 2, 14, 7, 9, 16, 5, 8, 3, 12, 6, 1, Варна 1, 2, 12, 6, 15, 24, 5, 25, 8, 7, 13, 22, 14а, 4, 19, 21, 11, 10, 16, 14, 9, 17, 15а, 20а, 18, 3, 20, 23, Васил Левски 9, 8а, 4а, 8а, 5, 3, 1, 15, 4, 13, 10, 6, 7, 2, Веслец 4, 6, 2, 1, Витоша 15, 11, 1, 2, 4, 19, 21, 18, 10, 27, 22, 8, 17, 9, 13, 16, 20, 7, 25, Георги Димитров 11, 113, 105, 114, 123, 115, 121, 107, 109, 117, 125, 119, 2а, 33, 46, 17, 20, 2, 37, 25, 34, 28, 18, 21, 30, 1, 40, 7, 11, 13, 5, 27, 4, 31, 15, 26, 29, 3, 19, 12, 44, 10, 32, 6, 39, 36, 9, 22, 24, 14, 16, 35, 38, 42, 23, 96, 101, 103, 97, 110, 73, 84, 81, 94, 93, 91, 89, 76, 77, 106, 75, 72, 99, 83, 98, 79, 108, 104, 69, 78, 92, 112, 86, 74, 100, 90, 87, 88, 67, 102, 80, 71, 85, 62, 43, 57, 61, 50, 68, 55, 53, 56, 52, 45, 63, 70, 66, 60, 59, 65, 47, 54, 58, 48, 49, 64, Георги Кирков 9, 11, 19, 5, 1, 15а, 17, 7, 15, 3, 13, 6, 4, Димитър Благоев 4, 8, 6, 2, 28, 12, 30а, 14, 32, 20, 26, 22, 18, 30, 16, 24, Дунав 1, 3, Елин Пелин 1, 4, 3, 7, 2, 5, 11, Ив Вазов 6, 12, 14, 5, 2, 1, 3, 7, 10, 4, 8, 24, 26, 20, 19, 23, 18, 32, 30, 22, 28, 25, 14, 21, 15, 9, 13, 11, Ив Митов Хинов 4, 7, 8, 12, 3, 2, 9, 1, 17, 11, 15, 14, 5, 6, 10, 13, 22, 33, 21, 15, 30, 13, 28, 25, 24, 29, 31, 20, 27, 23, 35, 26, 37, 18, Кирил и Методий 112, 110, 118, 124, 120, 102, 126, 132, 114, 116, 104, 108, 122, 106, 6в, 6, 15, 6ж, 21, 9, 6о, 6з, 6г, 4, 6д, 7, 19, 13, 6и, 17, 11, 1, 6е, 6л, 6а, 6м, 5, 23, 3, 2, 6н, 25, 61, 92, 78, 88, 55, 72, 6, 100, 76, 57а, 65, 57, 80, 96, 63, 84, 67, 74, 59, 82, 90, 98, 5, 44, 49, 48, 45, 33, 42, 38, 66, 8, 39, 50, 29, 34, 60, 36, 14, 26, 32, 56, 43, 37, 64, 41, 54, 10, 62, 24, 28, 40, 30, 68, 31, 16, 22, 18, 12, 27, 52, Кокиче 8, 10а, 4, 18, 16а, 20, 6, 22, 24, 16, 10, 2, 12, Край Село 578, 512, Л Каравелов 1, 3, 1, 5, Локач , Москва 11, 12, 1, 10, 4, 2, 3, 8, 6, 5, 9, 7, Мост Локач , Мусала 3, 7, 18, 11, 13, 5, 16, 9, 8, 6, 21, 10, 4, 2, 23, 14, 19, 12, 15, 1, 2, Ниш 1, 3, 2а, 2, Оборище 8, 4, 2, 1, 6, Осогово 18, 7, 16, 20, 14, 8, 5, 11, 10, 9, 4, 6, 1, 12, Охрид 7, 3, 5, 1, 2, П К Яворов 6, 2, 12, 5, 10, 14, 3, 4, 7, 16, 8, 1, Пенчо Славейков 5, 1, 3, 4, 2, Петър Данков 9, 7, 24, 1, 5, 17, 23, 18, 6, 22, 19, 26, 16, 2, 25, 29, 20, 3, 15, 13, 12, 21, 8, 27, 4, 31, 11, 14, 10, Петър Нинчев 6, 2, 8, 4, Пирин 4, 2, 6, Пирот 3, 2, 6, 5, 4, Плевен 6, 9, 7, 5, 2, 3, 1, 11, 15, 6, 4, 13, 10, 17, 8, Полтава 3, 2, 4, 6, 1, 5, Радецки 40, 13, 38, 3, 11, 36, 34, 20, 26, 28, 42, 24, 32, 9, 7, 22, 5, 14, 12, 6, 8, 10, 18, 16, 4, 1, Райко Даскалов 3, 6, 8, 7, 2, 5, 1, 11, 9, 10, 4, Раковски 21, 1, 7, 8, 22, 2, 14, 29, 16, 10, 17, 12, 3, 6, 18, 4, 5, 23, 9, 13, 15, Рила 14, 28, 34, 22, 18, 24, 8, 20, 26, 40, 2, 32, 6, 12, 16, 38, 10, 70, 48, 52, 60, 56, 50, 46, 44, 64, 72, 68, 54, 40, 62, 42, Скопие 2, 3, 1, 4, 6, 21, 7, 17, 12, 5, 11, 9, 10, 15, 14, 13, 8, Сливница 4, 6, 2, София 2, 3, 4, Средец 3, 1, 6, 2, 4, 10, Средна Гора 4, 11, 3, 1, 10, 2, 8, 7, 6, Стара Планина 2, 6, 4, 8, 1, 12, 10, 3, 14, Стефан Караджа 1, 2, 4, 3, 6, Стопански Двор , Стопански Двор-Север , Хаджи Димитър 10, 7, 5, 2, 8, 4, 9, 6, 1, 3, 2, Христо Ботев 1, 4, 7, 11, 3, 9, 5, 21, 12, 11, 14, 6, 23, 15, 22, 18, 10, 17, 8, 24, 16, 13, 20, Христо Смирненски 17, 10, 16, 21, 19, 8, 14, 12, 128, 18, 20, 19, 11, 6, 5, 4, 2, 17, 1, 7, 15, 3, 13, Цено Велчев 2, 4, 5, 1, 2а, 7, 9, 17, 14, 16, 21, 15, 13, 12, 20, 8, 18, 19, 23, 10, 11, Цонко Ценов 3, 8, 1, 2, 5, 7, 6, 4, Цоню Матев 1, 7, 2, 6, 9, 3, 5, 8, 4, 24, 20, 15, 10, 18, 26, 22, 21, 14, 12, 19, 17, 23, 11, 16, Черни Връх 1, 2, 3, 7, 5, Черно Море 12, 5, 6, 4, 9, 10, 8, 11, 2, 3, 1, 7, 40213
На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Крушовица, Общ. Долни Дъбник: .Стопански Двор Север 2, I-953, Кв. 112 , Братя Миладинови 9, 8, 7, 5, 3, 6, 1, 4, 2, Георги Димитров 2а, 33, 46, 17, 20, 2, 37, 25, 34, 28, 18, 21, 30, 1, 40, 7, 11, 13, 5, 27, 4, 31, 15, 26, 29, 3, 19, 12, 44, 10, 32, 6, 39, 36, 9, 22, 24, 14, 16, 35, 38, 42, 23, Ив Вазов 24, 26, 20, 19, 23, 18, 32, 30, 22, 28, 25, 14, 21, 15, 9, 13, 11, Кирил и Методий 44, 49, 48, 45, 33, 42, 38, 66, 8, 39, 50, 29, 34, 60, 36, 14, 26, 32, 56, 43, 37, 64, 41, 54, 10, 62, 24, 28, 40, 30, 68, 31, 16, 22, 18, 12, 27, 52, 6в, 6, 15, 6ж, 21, 9, 6о, 6з, 6г, 4, 6д, 7, 19, 13, 6и, 17, 11, 1, 6е, 6л, 6а, 6м, 5, 23, 3, 2, 6н, 25, Край Село 578, 512, Мусала 1, 2, Ниш 1, 3, 2а, 2, Оборище 8, 4, 2, 1, 6, Осогово 18, 7, 16, 20, 14, 8, 5, 11, 10, 9, 4, 6, 1, 12, Охрид 7, 3, 5, 1, 2, Петър Данков 9, 7, 24, 1, 5, 17, 23, 18, 6, 22, 19, 26, 16, 2, 25, 29, 20, 3, 15, 13, 12, 21, 8, 27, 4, 31, 11, 14, 10, Пирин 4, 2, 6, Радецки 40, 13, 38, 3, 11, 36, 34, 20, 26, 28, 42, 24, 32, 9, 7, 22, 5, 14, 12, 6, 8, 10, 18, 16, 4, 1, Райко Даскалов 3, 6, 8, 7, 2, 5, 1, 11, 9, 10, 4, Раковски 21, 1, 7, 8, 22, 2, 14, 29, 16, 10, 17, 12, 3, 6, 18, 4, 5, 23, 9, 13, 15, Рила 14, 28, 34, 22, 18, 24, 8, 20, 26, 40, 2, 32, 6, 12, 16, 38, 10, 70, 48, 52, 60, 56, 50, 46, 44, 64, 72, 68, 54, 40, 62, 42, Сливница 4, 6, 2, Стара Планина 12, 10, 3, 14, Стефан Караджа 1, 2, 4, 3, 6, Стопански Двор , Стопански Двор-Север , Хаджи Димитър 10, 7, 5, 2, 8, 4, 9, 6, 1, 3, 2, Христо Ботев 21, 12, 11, 14, 6, 23, 15, 22, 18, 10, 17, 8, 24, 16, 13, 20, 40213
Община Кнежа
На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Бреница, Общ. Кнежа: Васил Коларов 14, 20, 10, 2, 24, 22, 18, 12, 16, 4, 8, Васил Левски 7, 2, 20, 4, 9, 5, 6 Къща, 8, 12, 15, 22, 23, 14, 19, 16, 1, 10, 11, 21, 13, 2а, Рила 1, 3, 4, 2, Хаджи Димитър 5, 6, 4, 7, 16, 1, 3, 10а, 2, 8а, 9, Христо Ботев 12, 13а, 11, 10, 29, 21, 11а, 17, 31, 27, 19, 23, 29а, 25, 15, /Одз/, Черно Море 3, 4, 7, 5
На 11.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Кнежа: 23-Ти Септември 6, 4, 12, 8, 10, 2, Бузлуджа 11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6, Вит 2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11, Гостиля 50, 42, 52, 44, 46, 46а, Кирил и Методий 9, Марин Боев 80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а, Презвитер Кузма 4, 3, Стефан Цанов 40, 38, 48, Черноризец Храбър 14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8
Община Левски
На 12.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Бацова махала: Аврора 4, 2, 3, Адалберт Антонов-Малчика 2, 5, 1а, 1, Александър Стамболийски 2, Васил Априлов 8а, 3, 13, 16, 10, 14, 1, 8, 5, 6, 11, 15, 7, 2, 9, 17, Васил Коларов 14, 9, 5, 16, 2, 6, 12, 8, 3, 4, 7, 10, 18, 1а, Васил Левски 2, 3, 1, 5, 4, Георги Бенковски 2, 4, 6, 1, 5, Георги Димитров 1, 3, 6, 11, 15, 14, 21, 17, 22, 4, 19, 5, 24, 13, 18, 20, 9, 25, 10, 23, 12, Дунав 1, 7, 8, 6а, 6, 4, Иван Вазов 19, 13, 11, 4, 9, 5, 2, 3, 15, 6, 7, 21, Карл Маркс 2, Радецки 6, 1, Средец 6, 4в, 4а, 4, 10, 12, 8, 4б, Станке Димитров 2, 3, 1, 6, Стефан Караджа 7, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 9, Христо Ботев 26
На 12.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Бацова махала: Аврора 4, 2, 3, Адалберт Антонов-Малчика 2, 5, 1а, 1, Александър Стамболийски 35, 13, 21, 12, 24, 18, 16, 30, 14, 26, 3, 28, 33, 11, 10, 22а, 34, 19, 9, 37, 5, 32, 7, 12а, 1, 25, 23, 20, 29, 41, 61, 59, 49, 53, 47, 55, 43, 36, 45, 51, 57, 2, Васил Априлов 8а, 3, 13, 16, 10, 14, 1, 8, 5, 6, 11, 15, 7, 2, 9, 17, Васил Коларов 14, 9, 5, 16, 2, 6, 12, 8, 3, 4, 7, 10, 18, 1а, Васил Левски 2, 3, 1, 5, 4, Генерал Скобелев 3, 2, 1, Гео Милев 2, 12, 6, 4, 10, 8, Георги Бенковски 2, 4, 6, 1, 5, Георги Димитров 39, 26, 31, 27, 26а, 33, 30, 37, 33а, 35, 42, 28, 40, 46, 38, 36, 32, 44, 48, 29, 39, 41, 62, 43, 47, 54, 49, 52, 45, 48, 53, 37, 58, 50, 56, 51, 1, 3, 6, 11, 15, 14, 21, 17, 22, 4, 19, 5, 24, 13, 18, 20, 9, 25, 10, 23, 12, Д-Р Петър Берон 6, 8, 2а, 1, 2, Дунав 1, 7, 8, 6а, 6, 4, Захари Стоянов 3, 1, 2, Иван Вазов 19, 13, 11, 4, 9, 5, 2, 3, 15, 6, 7, 21, Карл Маркс 2, Кирил и Методий 4, 1, 2, Лиляна Димитрова 10, 4, 14, 12, 2, 8, 6, Любен Каравелов 5, 3, 1, 7, 9, Неофит Рилски 4, 3, 3а, 10, Панайот Волов 1, 2, 3, Пенчо Славейков 1, 4, 4а, 2, Радецки 6, 1, Сергей Румянцев 14, 4, 6, 10, 1, 2, 8, Слави Алексиев 8, 1, 4, 3, 6, Средец 6, 4в, 4а, 4, 10, 12, 8, 4б, Станке Димитров 2, 3, 1, 6, Стефан Караджа 7, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 9, Хаджи Димитър 7, 3, 5, 2, 1, Христо Ботев 18, 20, 27, 29, 22, 33, 23, 31, 25, 21, 12, 13, 4, 16, 15, 17, 14, 4а, 9, 11, 5, 7, 8, 6, 26, Христо Смирненски 2, 4, 1, Шипка 9, 7, Ю.А.Гагарин 1, 3, 6, 4, 2, 5
На 12.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов 12, 6, 1, 4, 10, 2, 3, 8, 1, 20, 18, 14, 7, 9, 16, 22, Беласица 12, 11, 7, 18, 2, 10, 8, 6а, 6, 1, В Априлов 28, 10, 30, 29, 8, 11, 21, 27, 13, 17, 9, 1, 24, 4, 2 А, 31, 5, 41, 33, 15, 26, 18, 3, 39, 6, 22, 7, 37, 19, 14, 23, 12, 43, 35, 16, 2, 49, 53, 59, 42, 61, 51, 38, 47, 36а, 34, 32, 45, 63, 57, 36, 1, 25, В Левски 9, 13, 11, 47, 43, 25, 23, 17, 31, 45, 29, 15, 21, 19, 2, 18, 34, 14, 50, 16, 36, 26, 12, 5, 42, 10, 44, 4, 32, 3, 8, 22, 20, 38, 48, 30, 24, 28, 46, 6, Веселин Кръстев 7, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Витоша 8, 3, 6, 4, 2, 5, 7, 1, Гео Милев 29, 27, 3, 9, 17, 7, 2, 1, 35, 21, 19, 33, 15, 11, 31, 16а, 14, 57, 12, 51, 16, 4, 43, 8, 53, 41, 22, 49, 20, 10, 24, 26, 6, 37, 47, 45, Георги Бенковски 25, 29, 21, 27, 48, 23, 28, 40, 34, 22, 38, 24, 36, 31, 39, 32, 12, 11, 1, 4, 3, 14, 19, 21, 13, 18, 6, 10, 5, 2, 9, 16, 15, 17, Георги Кочев 19, 18, 9, 7, 10, 1, 15, 4, 13а, 13б, 14, 17, 2, 3, 12, 8, 5, Иван Вазов 30, 19, 20, 14, 7, 1, 13, 18, 28, 11, 26, 32, 15, 22, 12, 3, 5, 2, 8, 10, 4, 6, 25, 23, 38, 42, 36, 24, 40, 34, Клисура 5, 8, 11, 2, 7, 9, 6, 1, 3, Крум Драголов 2, 21, 3, 1, 14, 10, 15, 16, 20, 4, 7, 9, 18, 13, 6, 17, 19, 8, 5, 11, Любен Каравелов 19, 26, 21, 9, 15, 11, 18, 24, 16, 13, 20, 22, 17, 28, 42, 23, 30, 3, 7, 2, 8, 10, 6, 5, 4, 14, Панайот Хитов 3, 4, 5, 1, 6, 13, 9, 11, Петко Петков 10, 2, 16, 3, 1, 8, 6, 14, 12, 4, Пирин 43, 40, 9, 37, 34, 11, 5, 27, 23, 18, 30, 24, 14, 13, 3, 39, 8, 36, 57, 4, 16, 17, 51, 7, 2, 38, 1, 26, 20, 53, 21, 32, 15, 19, 55, 47, 31, 10, 41, 28, 22, Полтава 4, 3, 1, 2, 5, 8, Преслав 5, 10, 8, 3, 1, 6, 4, Рила 7, 1, 2, 5, 3, Родопи 1, 3, 13, 4, 11, 8, 6, 7, 9а, 5, 12, 9, 10, Сливница 2, 4, 2а, 44, 1а, 1, 44, 10, 30, 18, 40, 12, 6, 26, 8, 36, 28, 22, 38, 14, 34, 16, 20, 32, Спас Венков 8, 6, 10, 5, 3, 1, 4а, 7, 2, 9, Средец 1, 2, 3, 5, 7, 12, 10, 8, 9, 6, Средна Гора 1, 3, 2, 4, 10, 12, 7, 11, 19, 20, 22, 15, 5, 18, 10, 9, 13, 16, Стара Планина 3, 15, 7, 9, 8, 13, 11, 6, 10, 5, 2, 1, Стефан Караджа 22, 24, 4, 2, 9, 11, 3, 19, 14, 17, 15, 5, 13, 7, 1, 16, 6, Стоян Едрев 4, 6, 2, 10, 1, 8, Съботин Генов 29, 13, 27, 5, 25, 33, 8, 26, 44, 24, 50, 1, 34, 9, 17, 12, 32, 14, 18, 19, 3, 36, 7, 10, 15, 4, 6, 28, 21, 31, 22, 2, 42, 16, 20, 30, 11, Христо Ботев 4, 5, 2а, 8, 6, 12, 10, 25, 20, 11, 31, 15, 18, 28, 26, 14, 16, 21, 30а, 30, 13, 23, 34, 5, 17, 22, 7, 9, 3, Шипка 5, 3, 4, 1, 2а, 11, 9, 13, 6, Янтра 4, 2
На 12.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Изгрев, Общ. Левски: Акация 6, 7, 9, 11, 3, 4, 1, 2, Балкан 1, 6, 4, 2, 15, 9, 7, Вардар 2, Витоша 1, 10, 6, 23, 8, 13, 15, 11, 14, 7, 9, 21, 4, 12, 5, 16, Възраждане 1, 2, 3, 6, 12, 10, 5, 8, Георги Павлов 18, 5, 22, 24, 14, 9, 7, 11, 26, 20, 7, 12, 4, Дунав 4, 19, 7, 1, 5, 6, 2, 9, 3, 15, Евлоги Христов 37, 35, 15, 33, 41, 46, 47, 43, 7, 48, 32, 26, 34, 31, 28, 39, 40, 42, 49, 50, 36, 38, 29, 56, 10, 68, 54, 66, 59, 58, 53, 64, 52, 51, 6, 32, 5, 22, 14, 2, 1, 7, 20, 18, 15, 3, 9, 25, 19, 23, 11, 4, 10, 16, 13, 12, 8, 24, 65, Еделвайс 3, 1, Заря 3, 1, 2, Игнат Величков 1, 1, 8, 3, 4, 7, 9, 5, 2, 6, Камчия 1, 2, Коми 3, 1, 4, 7, 2, Лъки 5, 1, 3, 1, 3, Люлин 14, 15, 16, 18, 19, 8, 7, 1, 10, 13, 4, 3, 11, 6, Марица 4, 6, Осъм 21, 22, 19, 2, 17, 15, 23, 7, 22, 13, 9, 3, 8, 11, 6, 10, 1, 5, 33, 53, 24, 31, 26, 45, 43, 35, 39, 37, 51, Пирин 1, 2, 11, 14, 10, 15, 6, 13, 4, 19, 12, 9, 16, 21, 7, 25, 23, 5, 17, Поляна 1, 9, 7, 15, 3, 13, 2, 16, 14, 22, 20, 4, 11, 6, 24, Рила 1, 3, Родопи 1, 14а, 14, Свобода 2, 4, 3, Стадион 2, 1, 3, 4, Стара Планина 6, 4, 1, 2, Странджа 18, 10, 6, 9, 7, 12, 4, 5, 11, 13, 14, 3, Тинтява 6, 2, 1, 5, 10, 7, 3, 12, 4, Тополница 2, 10, 6, Явор 26, 15, 17, 2, 16, 8, 18, 24, 14, 7, 10, 12, 22, 1, 11, 9
На 12.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Изгрев, Общ. Левски: Игнат Величков 1
На 11.11.2019 г. /08:00 – 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски 1, Индустриална 2, 1
На 11.11.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски 6, 4, 4 Албена, 5, 12, 10, Панайот Хитов 1, Цанко Бакалов 6а, 6, 4, 2, 3, 1, Цар Симеон 21б, 19
На 15.11.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Левски, Общ. Левски: Васил Левски 39, 33, 24, 39а, 37, 35, 20, 26, 20а, 18, 28, 22, Георги Раковски 6, 12, 2, 4, 8, 10, 6а, Гоце Делчев 8, 11, 5, 4, 7, 3, 0, 9, 2а, 12а, П.К.Яворов 5, 7, 9, 1, 3, Свобода 2, 1, Сергей Румянцев 4, 11, 12, 3, 23, 1, 37, 24, 21, 22, 25, 20, 6, 2, 5, 28, 29, 35, 19, 23а, 30а, 31, 18, 9, 15, 33, 27, 26, 10, 13
На 12.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Малчика: Васил Левски 39, 37а, 36, 50, 41, 51, 48, 46, 44, 45, 43, 38, 37, 43а, 54, 56, 58, 52, 40, 42, O, 47, 34, 49, Дружба 39, 40, 56, 50, 36, 31, 48, 52, 35, 37, 54, 46, 1, 27, 33, 29, 42, Ив.Вазов 8, Осъм 19, 25, 29, O, 39, 17, 35, 21, 31, 33, 27, 37, 23, 39а, 10, 16, 14, 12, 39б, Панайот Хитов 51, 30, 32, 49, 53, 34, 28, 47а, Площад , Стара Планина 37, 33, 38в, 36, 39, 35, 29, 40, 41, 34, 43, 42, 31, 38, Столетов 29, 31, 41, 37, 27, 35, 10, 39, 22, 12, 18, 27а, 25, 19, 21, 2, 6, 14, 33, 8, 16, 23, 4
На 12.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ – Санадиново: № 280011 , Александър Стамболийски 17, 3, 6, 4, 2, 7, 9, 8, Асен Халачев 8, 13, 15, 21, 10, 21, 3, 7, 5, Васил Левски 6, 8, 11, 13, 20, 12, 1, 16, 22, 3, 18, 14, 26, 32, 38, 34, 21, 35, 28, 30, 25, 31, 40, 29, 17, Вежен 6, Вела Пеева 15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17, Витоша 10, 11, 4, 13, 2, 1, 9, 6, 8, Георги Димитров 17, 19, 7, 6, 15, Георги Кирков 16, 4, 1, 6, 5, 18, 2, 3, 7, 12, 14, 8, 10, 9, Гоце Делчев 13, 6, 5, 4, 9, 2, Д-Р Петър Берон 2, 1, 4, 6, Димитър Благоев 6, 3, 14, 2, 8, 11, 3, 27, 31, 20, 29, 25, Иван Вазов 11, 1, 9, 5, 3, 2, 4, 13, 12, 11, 10, Кирил и Методий 11, 19, 17, 13, 15, 16, 18, 21, 31, 22, 29, 33, 37, 20, 14, 24, 25, 2, 10, 5, 4, 8, Любен Каравелов 36, 4, 13, 14, 8, 16, 10, 22, 12, 20, 7, 9, 15, 11, 23, 38, 15, 43, 19, 37, 28, 40, 36, 34, Марица 6, 4, Москва 6, 2, 3, 7, 8, 4, 5, 9, Осъмски 10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Панайот Волов 19, 15, 13, 21, 29, 25, 23, 17, 6, 9, 5, 7, 27, 3, 31, 17, Рила 4, 1, 3, 2, 7, 11, Свобода 1, 6, 3, 5, 1, Христо Ботев 20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6, 12, 11, 9, 16, 5, 3, 1, Христо Смирненски 2, 10, 6, 4, 8, Шипка 9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6, Ю.А.Гагарин 2, 6, 1, 3, Янтра 1, 5, 4, 3, 5, 1, 8, 6
На 12.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Трънчовица: Бачо Киро 10, 11, 1, 2, 8, 19, 6, 15, 12, 17, 5, 7, 3, 9, Бистрица 12, 9, 16, 11, 18, 10, 13, 14, 8, 17, 7, 5, 3, 1, 2, Витоша 10, 2, 3, 4, 1, 7, 6, 9, 12, 8, 5, 11, 13, Волга 10, 18, 13, 12, 7, 2, 3, 11, 1, 6, 14, 21, 20, 5, 9, 8, 15, 29, 23, 48, 26, 55, 40, 52, 30, 20, 45, 38, 41, 36, 42, 44, 28, 39, 49, 46, 24, 34, 43, Григор Вачков 65, 58, 89, 87, 48, 54, 62, 69, 52, 42, 85, 50, 46, 44, 71, 60, 83, 81, 67, 56, 75, 66, 64, 101, 91, 70, 76, 68, 74, 99, 72, 3, 14, 30, 61а, 45, 51, 46, 33, 27, 16, 18, 13, 57, 23, 6, 26, 29, 9, 15, 53, 55, 32, 43, 59, 47, 7, 20, 21, 24, 34, 63, 17, 22, 12, 11, 39, 41, 19, 10, 36, 38, 49, 28, 8, 5, 1, 4, 2, Дунав 13, 17, 15, 5, 19, 21, 11, 9, 3, 7, Епископ Евгений Босилков 28, 32, 33, 22, 29, 30, 18, 20, 9, 5, 12, 6, 7, 10, 6а, 15, 21, 23, 1, 16, 19, 25, 2, Искър 6, 7, 16, 1, 14, 2, 11, 8, 12, 10, 4, Камчия 7, 11, 13, 4, 8, 6, 5, 9, 2, 3, Малчика 2а, 6, 2, 4, Марица 5, 24, 9, 14, 27, 55, 10, 53, 7, 13, 12, 11, 19, 16, 73, 21, 41, 65, 43, 26, 49, 57, 47, 61, 20, 34а, 71, 1, 42, 2, 18, 36, 23, 33, 15, 28, 51, 35, 17, 6, 4, 30, 22, 8, 34, Места 3, 2, 4, 1, 7, Митко Палаузов 10, 6, 5, 10, 8, 3, 2, 11, 7, 9, Мусала 3, 1, 5, 4, 2, 15, 6, 7, 10, 12, 16, 18, 23, 17, 20, 13, 19, 14, 24, 9, 22, 11, П Р Славейков 1, 2, 1, 3, 27, 21, 22, 6, 34, 13, 9, 11, 4, 28, 7, 29, 14, 31, 38, 8, 24, 15, 19, 32, 26, 30, 5, 18, 16, 10, 17, Рила 1, 7, 5, 3, 9, 15, 19, 27, 11, 6, 13, 2, 4, 25, Родопи 11, 13, 8, 6, 7, 5, 2, 1, 9, 3, Росица 10, 6, 5, 12, 8, 3, 2, Странджа 16, 3, 18, 4, 8, 12, 14, 6, Тунджа 6, 4, 10, 8, 5, Христо Ботев 30, 31, 24, 26, 36, 17, 34, 11, 40, 5, 13, 19, 39, 32, 28, 23, 9а, 7а, 7, 12, 9, 21, 35, 38, 33, 37, 20, 14, 18а, 15, 6, 4, 12, 10, 2, 3, 9, Цанко Церковски 4, 2, 9, 10, 11, 7, 8, 1, 5, 14, 21, 12, 16, 18, 19, Шипка 21, 1, 36, 14, 12, 6, 22, 20, 15, 7, 4, 28, 30, 10, 37, 19, 13, 25, 3, 16, 9, 8, 31, 34, 11, 33, 23, 27, 32, 35, Янтра 4, 6, 1, 3, 8, 2, 10, 18, 5, 13, 26, 24, 17, 7, 8, 22, 15, 20, 9, 14, 12, 11, 11
Община Плевен
На 14.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Бохот
На 11.11.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ – Буковлък: 11-Ти Декември 16, 6а, 8, 22, 2, 30, 7, 8а, 12, 18, 4, 24, 14, 20, 10, 28, 1а, 3б, 1, 46, 48, 7, 36, 42, 38, 34, 3, 9, 5, 13, 32, 40, 11, 244 , 670 Кв. 51 , Іі и Ііі , Аврора 2, 22, 34, 15, 38, 21а, 19, 24, 11, 27, 4, 16, 28, 10, 29, 13, 9, 5, 6, 32, 3, 44, 20, 1а, 14, 36, 8, 1, 30, 12, 26, 42, 7, 18, 17, 23, 40, 8, 12, 6, 11, 2, 13, 3, 9, 4, 7, 16, 1, Балкан 6, 9, 4, 19, 11, 1, 17, 3, 2, 7, 5, Беласица 3, 7, 10, 2, 15, 1, 8, 11, 13, 9, 16, 5, Белград 8, 13, 11, 7, 15а, 12, 3, 5а, 9, 1, 2, 13а, 6, 10, 5, 9а, 20, 30, 18, 31, 21, 32, 21а, 27, 23, 25, 24, 36, 29, 19, 33, 22, 34, 28, 26, Белмекен 6, 11, 4, 15, 2, 3, 7, 13, 9, 1, 5, Бенковски 4, 2, 16, 14, 5, 1, 11, 10, 12, 9, 18, 7, 3, 8, Богомил 29, 31, 32, 18, 7, 21, 17, 24, 23, 28, 4, 35, 10, 2, 30, 22, 11а, 15, 11, 26, 1, 13, 16, 12, 9, 27, 32а, 3, 5, 2а, 14, 20, 19, 25, 33, Буря 2б, 2, 2г, 36, 25, 13, 30, 39, 23, 21, 1, 18, 19, 1а, 8, 31, 34, 7, 26, 14, 3а, 44, 2а, 22а, 27, 29, 16, 9, 5, 46, 22, 10, 12, 33, 2, 35, 24, 38, 11, 4, 32, Вежен 4, 12, 2, 8, 10, 1, 6, 8а, 3, 5, 7, Горталово 11, Демокрация 24, 22, 26, 23, 15, 20, 8, 14, 10, 17, 7а, 7, 11, 21, 19, 9, Димитровград 4, 14, 12, 8, 14а, 6, 16, 2, Дряново 8, 1, 2, 8а, 5а, 6, 7, 3, 5, Дунав 1, 2, 3, Заводска 2, 8, 10, Заря 6, 4, 8, 4а, 2, 8а, Иглика 11, 17а, 3, 16, 6, 1а, 10, 4, 17, 5, 10, 8, 13, 14, 1, 7, 12, 15, 5а, 2, Изток 7, 6, 5, 4, 1, 11, 3, 9, 2, 8, Илинден 11, 2, 12, 3, 7, 15, 1, 5, 8, 6, 13, 4, 10, 9, Край Село , Крайцер Аврора 12, 15, 5, Латинка 4, 6, 2, 5, 22, 18, 30, 3, 9а, 4а, 24, 16, 15, 9, 1, 20, 26, 10, Люлин 6, 3, 6а, 7, 8, 4, 2, 5, 1, Майор Горталов 7, 6, 9, 3, 2, местност Край Село , Никопол 65, 77, 5, 6, 9, 12, 57, 85, 8а, 71, 59, 87, 67, 8, 55, 81, 69, 10, 83, 63, 6а, 53, 3, 37, 4, Оборище 4, 2, Орлица 10, 8а, 20, 11, 17, 6, 8, 12 А, 19, 1, 12, 20а, 14, 18, 14а, 3, 4, 7, 5, 12а, 16, 15, 9, Патриарх Евтимий 8, 7, 6, 4, 9, 10, Пирин 4, 3, 2, 1, 5, Плевен 18, 22, 2, 16, 4, 20, 14, 12, 10, 6, 8, Правда 9, 17, 13, 15, 11, 1, 21, 3, 19, 5, 7, Преслав 2, 9, 10, 11, 5, 14, 1, 4, 6а, 6, 16, 3, 12, 7, 8, Прилеп 3, 4, 1, 4а, Район Апк 14, Раковски 1, 2, Рила 9, 4, 2, 7, 14, 16, 3, 5, 6, 12, 10, 8, 18, 1, 20, Родопи 1, 6, 3, 7, 4, 5, 9, 2, Русе 5, 1, 11, 3, 2, 4, 9, 7, Сан Стефано 7, 28, 9, 30а, 21а, 32, 23, 30а, 13, 22, 24, 19, 5, 34а, 30, 48, 62, 33, 60, 27, 58, 54, 44, 56, 48а А, 51, 50, 38, 25, 29а, 35, 33а, 41, 36, 47, 46, 37, 34, 43, 29, 32, 49, 42, 16а, 1, 14, 2, 16, 3, 22, 6, 8, 10, 4, Силистра 3, 13, 7, 9, 5, 1, 15, 2, 11, Срещу Кат , Стара Планина 4, 2, Стопански Двор , Страцин 30, 16, 2, 3, 17а, 7а, 20, 6, 22, 28, 9, 18, 11, 12, 10, 24, 1, 4, 8, 13, 22а, 14, 5, 19, 15а, 7, Тимок 9, 8, 11, 6, 4, 11а, 12, Тодор Каблешков 3, 11, 14, 12, 7, 2, 10, 8, 1, 6, 4, Трети Март 9, 20, 3, 17, 23, 15, 13, 6, 21, Тутракан 2, 7, 3, 10, 1, 6, 4, 5, 8, УПИ 1 , Хайнбоаз 56, 38, 34, 40, 29, 32, 42, 15, 26, 28, 46, 36, 50, 26а, 48, 44, 30, 4, 3, 20, 6, 2, 8, 2, 26, 1, 9, 10, 22, 1, 24, 7, 12, 5, 16, 18, 14, Цар Иван Шишман 8, 3б, 10, 3, 3 А, 1, 6, 4, 2, Цар Самуил 16, 18, 28, 22а, 30а, 42, 44, 34, 20, 36, 26, 38, 24, 32, 12, 30, 40, 14, 22, 9, 4, 13, 8, 7, 1, 6а, 10, 11а, 3а, 6, 11, 5, Център 3, 5, 7, Шипка 1, 0, 0., O, УПИ-XI и XII Кв.50а, 7
На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гривица: XxIII-47 Кв 23 , Валтер Мъръчиняну 23, 19, 27, 25, 21, Вит 3, 5, 4, Г.С.Раковски 2, 4, 1, 5, 3, 7, Георги Бенковски 7, 3, 6, 4а, 4, 5, 6а, 2, Гоце Делчев 8, 6, 1а, 1, 4, 1б, Ив.Винаров 1, 1а, Иван Вазов 38, 24, 9, 18, 39, 34, 11, 26, 28, 7, 40, 19, 36, 5, 32, 40а, 22, Козлодуй 4а, 16, 2а, 10, 8, 4, 18, 12, Майор Горталов 2, 4, 1, 6, 2а, 3, УПИ XxIV-50 Кв 23 , Христо Ботев 23, 21, 19, 27, 10, 18, 20, 6, 11, 8, 29, 14, 22, 12, 17, 25, 13, 4, Шипка 3
На 11.11.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Къшин: Аврора 2, 5, 3, 1, 2б, 4а, 4, 2а, Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г.С.Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 13, 19, 19а, 9, 7, 2, 15, 4, 12, 16а, 14, 8, 6, 12а, 17, 11, 22, 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 9, 4а, 4, 14, 1, 2, 7, 3, 14а, 5, 8, 12, Улично Осветление, 10, 6, Кметство, 11, 15, Улично Осветление, Къшински Дол , М-Та Над Село , Майор Горталов 4, 5, 7, 1, 10, 12, 2, 8, 6, 9, 3, местност Лозята , местност Над Село , Преслав 27, 4, 8, 14, 43, 22, 11а, 6, 21, 41, 9, 23, 18, 25, 29, 12, 17, 3, 16, 31, 20, 33, 24, 5, 11, 2, 37, 7, 13, 12б, 14, 1, Рибарица 2, Рудозем 3а, 14, 6, 3, 10, 2, 7, 8а, 1в, 5, 9, Стоански Двор , УПИ 16 Стр.Кв.1 , УПИ III-62 , УПИ-XII Кв. 19 , Ю.А.Гагарин 6а, 4, 1, 5, 12, 3а, 6, 2, 3, 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25
На 14.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село , Рила 3, 5, Стоп Двор , Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 14.11.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Ласкар: Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село , Рила 3, 5, Стоп Двор , Христо Ботев 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 1
На 14.11.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник , Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър , Места 2, 4, местност Трите Дърве , Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 11.11.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен: 000259 , Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил и Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84
На 12.11.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ – Плевен: Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40А, 46, 50А, 64, 68, 37, 47, 65, 73А, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70А, 59, 80, 52А, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55А, 37А, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42А, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27А, 40, 36, 29а, 42А, 39, 40А, 42, 33, 29, 31А, 31, 38, 44, 35, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60А, 91, 66, 93А, 70, 103, 101, 78, 90А, 65, 93, 92, 71А, 89, 95А, 102А, 89А, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62А, 107, 99, 74, 87А, 61, 76, 67, 82, 76А, 86, 98, 80А, 85А, 83, 95, 63, 81, 102, 97А, 75, 61А, 80, 104, 69, 84, 94, 77А, 88
На 14.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч./ – Плевен: Александър Малинов 57, Дружба 319а, , 319, 319б, 329, 319
На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен: Асен Златаров 60, 57, 62, 52, 53, 54, 50, 59, 58, 56, 61, 51, 55, 63, Генерал Ганецки 78, 72, 96, 89, 82, 86, 81, 99, 68, 70, 87, 88, 105, 66, 80, 88а, 76, 93, 91, 103, 97, 95, 94, 101, 92, 79, 109, 107, 90, 85, Осогово 47, 41, 43, 45, 39, 47а, Плевенска Епопея /Пърличев/ 35, Пордим 8, 20, 12, 15, 11, Рига 14, Сергей Румянцев 75, 110а, 98, 69, 112, 104, 118а, 108, 118, 114, 71, 118б, 81, 79, 116, 102, 110, 77, 73, 100, 106, Сирма Войвода/Ст.Димит/ 9, 14, Трети Март 16, 21, 27а, 23, 12, 18, 14, 19, 9, 13, 27, 25а, 25, 15
На 13.11.2019 г. /10:30 – 12:30 ч./ – Плевен: Асен Златаров 93, 88, 95, 84, 91, 82, 97, Генерал Ганецки 111, Плевенска Епопея /Пърличев/ 16а, 10, 26, 24, 6, 22а, 37, 14, 31, 16, 18, 8, 29, 25, 20, 12, 39, 22, Христо Ботев 157, 155, 153, 151, 149
На 13.11.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Плевен: Асен Халачев 11, 12 А, 12, 2, Гренадирска Уо Тп 16, 3, Данаил Попов /В.Ленин/ 2, 2, 4
На 11.11.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Плевен: Балчик 8, 9, 6, 11, 12, 7, 4, 11а, 10, 3, Вардар/П.Пеловски/ 8, Генерал Атанас Стефанов 10, 25, 32, 5, 4а, 7, 12, Гургулят 25, 21, 27, Добрич 4, Драган Цанков 12, 35, Проф.Христо Бръмбаров 17а, 27, 26, 23, 25а, 21, 16, 27а, 16а, 36, 38, 19, 28, 29, 20, 18, 32, 24, 22, 25, 34, 34, Стефан Караджа 66, 64, 62, 56, 60, 50, 52а, 57, 43, 52, 58, 64, 47, 47 Ат, Хемус 24, 11, 29, 22, 28а, 23, 18, 9, 16, 13, 28, 27, 14, 15, 7, 12, 8, 6
На 11.11.2019 г. /10:15 – 12:15 ч./ – Плевен: Берковица 26, 20, 21, 26а, 25, 28, 19а, 23, Владимир Бурмов 3, Елин Пелин 11, 22а, 1, 7, 10, 23, 16, 15, 8, 7а, 21, 13, 20а, 14, 25, 22, 28, 26, 12, 20, 24, 5, 17, 27, 19, Захари Зограф/Л.Станев/ 2, 10, 45, 25, 4, 43, 41а, 35, 41, 6, 25 Ж.С.К.Република, 33, 29, 2а, 12, 8, 39, 31, Захари Стоянов 22, 4, 19, 21, 22а, 17, 20, 21а, Лозенка 13, 50, 42, 34, 52, 46, 44, 42а, 17, 40, Мелник 9, 7, 8, 4а, 4, 6, 3а, 1, 5, 3, 2, Орлица 6, 4, 18, 13, 18а, 2, 11-13, 4а, 8, 1, 14
На 11.11.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Иван Тодоров 40, 42, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Сторгозия 56
На 12.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Плевен: Браила 39а, 41, 37, 39, Десети Декември 112, 128а, 116, 118, 114, 132, 126а, 55, 128, 124, 130, 110, 59, 120, 126, 122, 57, 108, 132а, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 25
На 12.11.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ – Плевен: Букурещ 6, 8, 3, 4, 5, Десети Декември 88, 86, 98, 104, 72, 70, 90, 74, 47, 76, 84, 100, 78, 96, 94, 92, 102, 82, 80, Ем.Васкидович/Аврора/ 38, К.Охридски/Карл Маркс/ 22, 30, 28
На 11.11.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ – Плевен: Васил Петлешков 15, 2, 17, 19а, 12, 7, 18, 9, 3, 15а, 3а, 21а, 17а, 10, 16, 5а, 11, 8, 1, 21, 18а, 5, 13, 4, 14, 19, 6, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 24а, 16, 28, 7, 20, 20а, 18, 26, 22, 24, Лозенка 16, 6, 9, 20, 22, 24, 11, 14, 7, 18, Найден Геров 7, Орлица 16
На 12.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч./ – Плевен: Веслец 22, 24, 15, 20, Генерал Ганецки 33, Десети Декември 56, 62, 58, 46, 66, 60, 50, 64, 54, 68, 52, 48, Ем.Васкидович/Аврора/ 1, Жеравна/А.Стоянов/ 2, Сергей Румянцев 62, 96, 80, 61, 50, 82, 74, 55, 84, 44, 84а, 56, 66, 57, 65, 78, 47а, 63, 59, 92, 72, 60, 86, 94, 48, 64, 86а, 76, 88, 58, 90, 46
На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен: Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б.Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В.Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135
На 12.11.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ – Плевен: Генерал Тошев 1, 16, 3, 20а, 11, 13, 14, 21, 15, 9, 18, 20, 7, 17, 5, 13а, Десети Декември 87, Молдавия 9, 3, 6, 5а, 7, 4, 5, 8, Русе/Д-Р Бешев/ 68, 99, 66а, 74, 66, 56, 97, 91, 72, 101, 66 А, 95, 76, 93, 70, Трифон Кунев/Лагерна/ 14, 3г, 3, 24, Тп 221, 18, 2, 7, 16, 12, 20, 9, 8, 6, 24а, 10, 16а, 4
На 13.11.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ На 17.11.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/ 21 Кръстовище Община, 23а, 23 А, 25, 11, 23, 19, 23 Офис 6, 21, Ресен 4, 6, 11, 4а, 6 Оф1, 2, 9, 8, 13, Съдебна Палата, Св.Св.Кирил и Методий 6, 7, 8, 10, Цар Симеон/Т.Луканов/ 22а, 22 А, 20, 13, 22, 23, 22б, 19, 15, 18
На 11.11.2019 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 4, 5, 25, 37, 35, 6, 25а, 27, 23, 11, 9, 13, 7, 33, 29, 2, 11а, 8, 17, 10, 19, 21, Лозенка 1, 5, 3 Гж, 8, 5 Гж, 1 Гж, 3, Найден Геров 3, 4, 8, 1, 6, 5
На 15.11.2019 г. /08:30 – 11:00 ч./ – Плевен: Дружба 115, Училищеклиментохридски, Е-Рзадбл.217вх.Г, , Задбл.217, 113
На 15.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Плевен: Дружба 225, 224, 228, До Бл224, 225, 226, 223
На 15.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Плевен: Дружба 227, 228, УПИ-I, 226, 228, 226, 227, До227
На 14.11.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Плевен: Дружба 319 319, 319, Гараж, До328, 319
На 15.11.2019 г. /11:15 – 13:15 ч./ – Плевен: Дружба 423
На 14.11.2019 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Плевен: Дружба 425, 400, 426
На 15.11.2019 г. /08:45 – 11:00 ч./ – Плевен: Дружба 428, 427
На 14.11.2019 г. /11:15 – 13:15 ч./ – Плевен: Дружба До121, До121, Цдг 18, 121, 125, 121, До125, До122, 122, 123
На 15.11.2019 г. /13:15 – 15:30 ч./ – Плевен: Дружба Додфсгинтелект, 422, 321
На 14.11.2019 г. /13:15 – 15:30 ч./ – Плевен: Дружба С-Щубл.331, 327, 331, 333
На 12.11.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Плевен: Извън Регулация, До Гр.Плевен
На 11.11.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./ – Плевен: Извън Регулация, До Гр.Плевен , Кайлъка Парк, 7, Кайлъшка Езеро, 7, Уо Тп 64, Тп 64, Кафе-Аператив, Летен Театър , Местн.Кайлъка Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите, Местн.Плочата 40, 1, местност Кайлъка , Плочата 51, М-Стплочата, Парккайлъка
На 12.11.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Плевен: Извън Регулация, До Гр.Плевен , Лозарска Среща Кл 1
На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен: Катя Попова 27, 27а, 29, Руй 13, Христо Ботев 112, 110, 120, 114, Шар Планина 15, 16, 12, 21, 13, 9, 17, 7, 5, 3, 19, 11, 1, 14
На 11.11.2019 г. /12:15 – 14:15 ч./ – Плевен: Княз Борис I/В.Ангелов/ 95, 95 Б, Майска 3 Жск Елица, 3, 4, Цар Самуил/В.Топалски/ 5, 7, 11, 1, 9
На 12.11.2019 г. /11:30 – 13:30 ч./ – Плевен: местност Дюлюмсуза , Николай Хайтов 18
На 13.11.2019 г. /10:15 – 12:15 ч./ – Плевен: Одеса 5, 12, 6, 4, 3, Русе/Д-Р Бешев/ 52, 56, 48, Трифон Кунев/Лагерна/ 32, 32а
На 13.11.2019 г. /12:15 – 14:15 ч./ – Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/ 48, 32, 41, 28а, 28, 51, 30, Пордим 21, 18, 19а, 19, 14, Пробуда 6, Сирма Войвода/Ст.Димит/ 31, 21, 27, 27а, 19, 25, 17, 23, 29, Стоян Михайловски 19а, 18, 18а, 9, 12, 20, 7, 21, 17, 19, 16, 13, 10а, 22, 8, 5, 15, 14а, 14, 10, 21а, 11, 17а
На 13.11.2019 г. /12:30 – 14:30 ч./ – Плевен: Радецки 36, Шипка 11
На 14.11.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Плевен: Свети Горазд 1, Трите Бора 22, 20 С/У Бл 228, 231, 15
На 11.11.2019 г. /11:00 – 14:00 ч./ – Плевен: Сторгозия 1, Дасм, Да По Стандарт. и Метрология, 67
На 13.11.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ – Плевен: Христо Ботев 120, Шипка 27
На 11.11.2019 г. /14:15 – 16:15 ч./ – Плевен: Цар Самуил/В.Топалски/ 7, 7 Гж, 9, 8, 11
На 13.11.2019 г. /14:15 – 16:15 ч./ – Плевен: Чаталджа/Н.Доровски/ 37, 43, 41, 45, 39
На 13.11.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Плевен
На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Ралево: Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски Уо Тп1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил и Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, Пирин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12
Община Пордим
На 11.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Пордим: Ал Стамболийски 7, 5, 9, 3, 11, Бачо Киро 1, 3, 4, 5, Бенковски 1, 2, 3, 5, Иван Божинов 8, 14, 16, 3, 4, 11, 6, 21, 7, 12, Капитан Галпер 2, 5, Кирил и Методий 2, 12, 14, 5, 10, 11, 4, 16, 9, 1, 15, 7, 13, 8, 3, 6, Климент 5, 15, 4, 7, 13, 6, 9, 1, 10, 12, 3, 8, 11, Отец Паисий 4, 3, 5, 6, 2, 7, Цар Освободител Спортна Площадка, Централна 6, 1, 14, 23, 19, 25, 12, 24, Църква Св.Димитър, 17, 15, 7, 10, 16, 4, 18, 9, 26, 11, 22, 8, 20
Община Червен бряг
На 13.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Бресте: Александър Стамболийски 4а, 9, 7, 4, 2, 1, 3, 2, 4, Антон Страшимиров 1, 7, 3, 5, 9, Васил Коларов 6, 4, 5, 2, 1, 3, 7, Васил Левски 7, 1, 5, 3, Върбан Йотов 2, 6, 7, 5, 9, 3, 13, 11, 4, Ген.Вл.Заимов 32а, 56, 15, 8, 2, 10, 1, 3, 6, Георги Бенковски 3, 1, 8, 6, Георги Димитров 8, 27, 9, 4, 6, 25, 13, 10, 3, 5, 23, 7, 21, 17, 11, 15, 50, 45а, 49, 64, 30, 66, 24, 58, 52, 34, 12, 20, 18, 54, 38, 36, 26, 60, 46, 51, 45, 29, 48, 31, 62, 41, 43, 22, 42, 39, 44, 35, 40, 47, 14, 37, 33, 28, Двадесет и Шести Юни 6, 36, 28, 3, 26, 30, 1, 2, 4, 12, 32, 34, 34, Девети Септември 5, 3, 11, 1, 16, 9, 7, 6, 2, 8, 4, Димитър Кьосовски 1а, 9, 27, 29, 63, 8, 17, 3, 11, 14, 23, 37, 21, 22, 41, 7а, 31, 33, 7, 10, 24, 20, 39, 13, 35, 12, 2, 53, 34, 10, 28, 32, 59, 51, 47, 55, 45, 26, 49, Иван Вазов 2, 3, 4, 1, Иван Диловски 10, Иван Чифлигарски 4, 15, 6, 13, 17, 11, 7, 2, 1, 3, Илия Стоянов 1, 2, 3, 5, 13, 7, 9, 11, 13, Любен Каравелов 1, 4, 9, 10, 6, 5, 11, 12, 15, 7, 3, 17, Мито Гачев 4, 6, 2, Н.Й.Вапцаров 7, 5, 3, Никола Горанов 8, 25, 23, 21, 6, 1, 10, 2, 12, 3, Отец Паисий Хилендарски 9, 4, 3, 5, 2, 7, П.Р.Славейков 1, 6, 3, 2, 5, 4, Рила 4, 2, Хаджи Димитър 2, 14, 3, 1, 11, 13, 8, 6, 4, 7, 9, 12, Христо Ботев 1, 2, 11, 3, 5, 9, 4, 7, 17, 39, 26, 22, 23, 33, 21, 12, 8а, 16, 27, 41, 15, 8, 29, 18, 31, 35, 37, 10, 14, 24, 20, 19, 25, 28, Христо Смирненски 4, 6, 16, 14, 10, 2, 12, 7, 3, 1, 5, Чудна 4, 1, 2, Улично Осветление
На 13.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Горник: Бузлуджа 22, 13, 1, 2, 20, 21, 18, 14, 6, 15, 10, 7, 17, 5, 16, 9, 11, 19, 12, 4, 24, 8, Вихрен 3, 1, 2, Втора 1а, 9, 1, 7, 3, 5, Г Бенковски 6, 2, 13, 8, 9, 5, 10, 3, 12, 14, 1, 4, 11, 16, Горник , Дванадесета 1, 2, 5, 3, Девета 2, 8, 4, 6, Десета 2, 3, 1, 4, 2, Дунав 5, 1, 3, 9, 13, 11, 7, 19, 21, 35, 25, 27, 15, 31, 29, 17, 23, Дядо Вълко 24, 25, 10, 19, 6, 21, 12, 16, 5, 20, 4, 7, 23, 22, 3, 14, 2, 1, 11, 8, Елена 18, 11, 20, 5, 17, 21, 15, 19, 13, 8, 9, 1, 12, 16, 23, 22, Иван Вазов 10, 16, 18, 20, 8, 2, 2а, 1, 12, 14, 5, 6, 3, 17, 4, 16в, Искър 19, 23, 27, 25, 15, 17, 29, 35, 51, 43, 47, 2, 6, 45, 39, 37, 41, 49, Осемнадесета 1, Осма 2, 1, Партизанска 21, 3, 5, 13, 23, 19, 11, 15, 7, 1, Пета 2, 4, Петко Горанов 3, 1, 7, 4, 2, 5, Петко Хр Петков 44, 49, 57, 50, 63, 62, 51, 52, 65, 64, 55, 46, 48, 66, 60, 59, 68, 70, 61, 31, 17, 29, 19, 24, 43, 18, 37, 20 Офис Кт, 40, 47, 21, 34, 26, 35, 20, 38, 41, 45, 22, 16, 25, 23, 36, 27, 33, 92, 85, 75, 101, 111, 86, 81, 103, 69, 93, 97, 67, 107, 82, 77, 89, 99, 88, 80, 94, 91, 83, 79, 117, 87, 74, 109, 90, 113, 95, 71, 115, 105, Пирин 10, 8, 6, Първа 1, Рила 18, 7, 9, 4, 2, 15, 16, 13, 17, 11, 5, 3, 6, 19, 12, Родопи 4а, 1, 5, 6, 4, 8, Седма 2, 3, 4, 1, Средна Гора 11, 3, 15, 8, 10, 13, 9, 5, 7, 12, 2, 4, 1, Стара Планина 1, 10, 8, 9, 12, 15, 19, 2, 7, 3, 5, 4, 17, 13, 6, 11, Стефан Караджа 4, 46, 5, 10, 2, 8, 3, 7, 12, 1, Филип-Тотю 2, 1, 17, 15, 13, 7, 3, Христо Ботев 8, 4а, 3, 11, 8, 6, 7, 9, 1, 4, 5, Христо Ненов 10, 15, 20, 12, 18, 22, 24, 26, 14, 2, 9, 7, 11, 24, 3, 6, 5, 1, 4, Цвятко Иванов 7, 2, 5, 1, 12, 6, 11, 10, 4, 9, 16, 8, Четвърта 2, 1, 4, Шеста 1, 2, 4, 3, Янка Митова 3, 4, Янтра 1, 4, 7, 5, 3, 9
На 13.11.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Лепица: 080011 , 43311 , Втора 3, 6, 10, 1, 12, 8, 4, 2, Двадесет и Втора 15а, 22, 13, 19, 21, 14, 15, 16, 17, 11, 3, 10, 7, 8, 1, 4, 2, 6, Двадесет и Девета 6, 4, 2, 1, 6, Двадесет и Осма 25, 6, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 3, 4, 10, 8, 6, Двадесет и Седма 4, 6, Двадесет и Трета 15, 38, 40, 28, 18, 30, 19а, 14, 16, 10, 17, 23, 32, 12, 13, 34, 1, 2, 8, 6, 5, 3, Двадесет и Четвърта 7а, 10, 2, 19, 12, 5, 7, 14, 8, 13, 11, 18, 3, 6, 9, 1, 16, Двадесет и Шеста 3, 1, Двадесета 6, 4, 1, 3, 2, Дванадесета 3, 10, 6, 7, 1, 5, 8, Девета 6, 5, 1, 4, 3, 2, Деветнадесета 2, 4, Десета 4, 1, 2, 3, 5, 9, 7, Единадесета 3, 1, Осемнадесета 2, 14, 12, 5, 8, 3, 9, 6, 1, 11, 4, Осма 12, 6, 5, 2, 7, 3, 10, 1, 8, 6а, 23, 13, 12, 14, 11, 21, 9, 19, 15, 20, 16, 18, 27, 17, Пета 15, 4, 6, 8а, 25, 10, 19, 23, 17, 21, 12, 29, 21а, 8, 9, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 4, 2, Петнадесета 6, 4, 1, 3, 7, 2, 5, 15, Първа 2, 21, 16, 18, 19, 12, 9, 5, 4, 26, 1, 13, 17, 11, 24, 25а, 14, 20, 8, 7, 25, 30, 23, 37, 34, Здравна Служба, 31, 27, 29, 72, 42, 35, 32, 86, 46, 80, 54, 94, 88, 74, 69, 82, 53а, 41, 93, 91, 78, 58, 85, 66, 75, 77, 68, 81, 62, 104, 76, 84, 83, 87, 43, 48, 63, 90, 98, 47, 89, 95, 79, 72, 50, 61, 60, 49, 53, 51, 45, 73, 57, 59, 64, 5, 96, 70, 106, 56, 44, 102, 71, Седемнадесета 1, 6, 3, 5, 4, 2, Седма 6, 4, 2, Трета 2, Тридесет и Втора 6, 8, 3, 5, 7, Тридесет и Първа 3, 2, 5, 6, 4, 7, 1, Тридесет и Трета 2, 8, 6, 4, Тридесет и Четвърта 1, 3, 4, 2а, 6, 2, Тридесет и Шеста 2, Тридесета 3, 1, 2., Тринадесета 5, 8, 1, 3, 4, 7, 6, 2, 5, Четвърта 1, 7, 11, 5, 3 Офис Кт, Четиринадесета 5, 1, 3, 2, Шеста 3, 5, 7, 2, Шестнадесета 2, 4, 9, 7, 13, 1, 5, 6
На 13.11.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ – Сухаче: Ал Стамболийски 8, 12, 13, 3, 1, 16, 7, 24, 5, 20, 17, 22, 6, 22а, 18, Асен Златаров 1а, 10, 3, 5, 8, 2, 1, 7, 19, 11, Баба Мария 7, 20, 6, 21, 25, 23, 11, 19, 5, 9, 27, 29, 2, 1, 4, 17, 31, 22, 15, 12, 18, Баба Тонка 14, 7, 15, 17, 2, 9, 1, 13, 19, 11, 4, 7, 8, 5, 3, Безименна 1, 3, Вешка Данова 6, 44, 25, 13, 54, 10, 15, 34, 9, 27, 48, 38, 35, 5, 50, 12, 29, 36, 20, 32, 30, 28, 22, 33, 40, 21, 7, 19, 30а, 46, 16, 52, 14, 3, 17, 11, 24, 62, 47, 70, 66, 42, 57, 63, 53, 55, 33, 51, 41, 59, 49, 31, 37, 43, 35, 58, 60, 39, 61, 68, 2, 4, 1, Г Тошев 12, 8, 14а, 14г, 2, 10, 14б, 14, Стопански Двор, 14в, 4, 6, Ген Заимов 40, 2, 7, 4, 9, 12, 5, 1, Девети Септември 1а, 6, 3, 13, 20, 14, 18, 8, 1 А, 15, 17, 10, 16а, 1, 12, 7, 9, 5, Дядо Вълко 46, 33, 36, 11, 27, 50, 28, 42, 13, 29, 26, 44, 54, 15, 3, 9, 32, 40, 38, 24, 19, 21, 52, 17, 34, 5, 22, 23, 64, 37, 70, 62, 47, 35, 58, 56, 43, 66, 45, 68, 39, 12, 10, 4, 6, 16, 1, 14, 18, Л Димитрова 5, 11, 1, 6, 4, 15, Л Каравелов 9, 11, 2, 7, 1, 6, 8, Маршал Толбухин 4, 2, Паисий 6, 8, 11, 3, 15, 2, 13, 1, 9, Партизанска 4, 8, 11, 2, 1, 6, 3, 7, 10, 9, 5, Петко Д Петков 11, 7, 13, 1, 8, 3, 16, 4, 10, 15, 6, 5, 14, 12, Петко Напетов 3, 1, Стефан Караджа 3, 7, 1, 2, 4, 5, Христо Ботев 3а, 1, 2, 7, 5, 3, 54, 52, 58, 60, 56, 50, Христо Михайлов 2, 3, 7, Христо Смирненски 5, 6, 4, 15, 9, 2, 13, 7, 3, 1, 17, Цвятко Радойнов 6
На 13.11.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сухаче: В Левски 32, 10, 30, 3, 39, 7, 38, 4, 15, 41, 9, 25, 37, 21, 18, 31, 2, 13, 27, 14, 29, 16, 24, 26, 34, 11, 1, 20, 33, 28, 5, 6, 17, 4а, 35, 31а, 23, В Петлешков 4, 6, 11, 9, 14, 16а, 18, 12, 16, 8, 10, 13, 1, 5, Вешка Данова 23, 52, Г Бенковски 4, 6, 2, 1, Г Тошев 2, Девети Септември 22, 25, 27, 35, 15, 38, 32, 40, 26, 41, 23, 36, 30, 33, 24, 19, Ив Вазов 30, 8, 22а, 8а, 11, 18, 12, 16, 1, 17, 9, 3, 4, 10, 7, 5, 14, 2, 20, 15, 6, 19, 22б, 26, 24, 13, М. Мильов Връх-Извън Регулация , Маршал Толбухин 12, 53, 28, 8, 15, 9, 10, 14, 4а, 19, 26, 24, 55, 51, 5, 38, 44, 1, 18, 22, 43, 47, 20, 11, 30, 3, 36, 6, Н Вапцаров 2, 3, 4, 1, Райко Даскалов 5, 2, 7, Ст Едрев 7, 5, 3, 1, Стефан Караджа 10, 6, 9, 12, Христо Ботев 21а, 24, 13б, 37, 36, 35, 10, 16, 15, 38, 27, 31, 4, 29, 28, 40, 8, 12, 22, 18, 17, 6, 21, 26, 13, 14, 44, 9, 25, 42, 32, 46, 33, 34, 50
На 11.11.2019 г. /10:30 – 13:30 ч./ – Телиш: Ал Стамболийски 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, В Друмев 1, Вежен 7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5, Витоша 4, 9, 6, 5, 3, 8, Иван Вазов 13, 17, 19, 23, 15, Марица 5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16, Маршал Толбухин 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6, Никола Вапцаров 15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1, Р Даскалов 3, 4, 2, 7, 1, Странджа 1, 2, 6, Х.Витков 3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9, Христо Ботев 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13, Христо Кърпачев 16, 8, 14, Шипка 8, 6, 3, 2
На 11.11.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ – Червен Бряг: 23 Септември 12, 17а, Дядо Вълко 3, Иван Вазов 29, 27а, 22 1, 25, 23, 27, Капитан Андреев 9, 8, 5, 10, 2, 7, 3, 11а, 12, 4, 2а, 6, Тома Петков 25, 26, 24, 22, 22а, Търговска 47, 63, 44, 48, 71, 59, 49, 52, 45б, 56, 67, 73, 55, 69б, 62, 61, 42, 32 1, 53, 64, 75, 32 1/90, 45, 66, 57, 50, 43, 45а, 54, 46, 65, 69, 60, 51, 58, Цар Калоян 25, 16, 27, 20, 19, 41, 47, 29
На 13.11.2019 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Чомаковци: 10-Та 4, 3, 1, 6, 11-Та 1, 4, 2, 12-Та 4, 14-Та 2, 4, 15-Та 3, 7, 5, 17-Та 2, 6, 8, 1, 18-Та 5, 7, 29, 3, 2, 1, 19-Та 13, 1, 6, 9, 3, 11, 4, 7, 23-Та 6, 4, 2, 8, 24-Та 5, 1, 3, 4, 2, 5, 6, 25-Та 8, 4, 3, 6, 1, 26-Та 6, 4, 2, 6, 27-Ма 6, 1, 3, 2, 4, 29-Та 1, 30-Та 1, 7, 3, 35-Та 12, 5, 1, 3, 14, 2, 8, 39-Та 2, 8, 7, 3, 6, 4, 5, 40-Та 4, 14, 7, 18, 3, 9, 10, 1, 6, 2, 16, 41-Ва 5, 2, 4, 1, 3, 16, 6, 42-Ра 6, 2, 4, 1, 3, 1, 44-Та 3, 8, 6, 10, 5, 46-Та 5, 3, 1, 7, 47-Ма 6, 12, 4, 8, 1, 50-Та 3, 5, 4, 9, 1, 2, 51-Ва 1, 54-Та 5, 4, 9, 15, 13, 7, 2, 11, 6, 55-Та 10, 1, 8, 6, 3, 2, 1, 56-Та 8, 4, 6, 10, 58-Ма 23, 21, 11, 10, 6, 31, 9, 2, 33, 17, 29, 13, 37, 15, 19, 4, 59-Та 4, 9, 8, 6, 7, 10, 5, 6-Та 13, 11, 8, 6, 3, 2, 10, 1, 4, 9, 62-Ра 8, 6, 8, 11, 1, 4, 9, 3, 5, 7, 2, 10, 63-Та 1, 2, 3, 64-Та 3, 4, 5, 65-Та 5, 10, 1, 4, 2, 8, 7, 12, 66-Та 2, 3, 67-Ма 4, 2, 68-Ма 7, 2, 5, 1, 3, 69-Та 2, 4, 3, 1, 70-Та 4, 1, 3, 6, 2, 16, 9, 14, 71-Ва 2, 8, 1, 3, 4, 8, 72-Ра 3, 1, 74-Та 8, 10, 6, 75-Та 6, 7, 1, 2, 3, 5, 8, 4, 8, 77-Ма 3, 1, 78-Ма 4, 2, 6, 7, 14, 5, 16, 3, 1, 4, 8-Ма 14, 19, 6, 31, 23, 3, 4, 5, 21, 35, 15, 1, 14, 16, 29, 2, 13, 11, 33, 17, 25, 8, 7, 80-Та 2, 1, 81-Ва 1, Александър Стамболийски 1, 3, 17, 4, 10, 7, 14, 5, 15, 12, 2, 13, 9, 6, 8, 19, 11, Асен Златаров 1, 4, 6, 2, 18, 10, 14, 12, 7, 11, 16, 9, 6, Васил Априлов 9, 11, 17, 2, 18, 12, 15, 4, 8, 10, 16, 19, 13, 1, 14, 6, 3, 7, 5, Васил Левски 30, 22, 5, 16, 10, 38, 1, 28, 36, 9, 7, 11, 26, 14, 37, 18, 6, 20, 41, 3, 12, 39, 24, 4, 8, Г С Раковски 4, 9, 15, 5, 4а, 8, 3, 7, 14, 21, 10, 19, 12, 17, 23, Гео Милев 1, 21, 23, 19, 7, 11, 12, 2, 8, 11а, 9, 4, 1, 13, 5, 3, 10, Георги Бенковски 2, 10, 5, 3, 45, 14, 4, 8, 2, 11, 12, 7, 13, 6, 11, 13, Двадесет и Втора 6, 2, 3, 4, 1, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Първа 2, Двадесета 3, 4, 5, 2, 1, 13, 8, 9, 7, Дружба 3, 2, 20, 22, 14, 17, 15, 9, 18, 11, 13, 16, 2, 4, 5, 6, 1, 8, 3, Иван Вазов 3, 5, 2, 4, 15, 10, 23, 13, 9, 16, 8, 17, 7, 19, 18, 21, 12, 14, 20, Калето 34, 27, 16, 26, 3, 17, 13, 6, 25, 4, 37, 18, 23, 2, 43, 22, 32, 19, 10, 24, 38, 45, 36, 15, 35, 1, 28, 29, 21, 33, 7, 9, 5, 1, 3, Кирил и Методий 3, 7, 10, 2, 4, 6, 8, 5, 16, 9, 12, 18, 7, 11, 14, Любен Каравелов 3, 8, 11, 6, 9, 2, 4, 7, 13, 1, П Волов 20, 8, 1, 9, 2, 16, 24, 7, 5, 6, 14, 22, 3, 18, 4, 10, П К Яворов 9, 11, 13, 22, 25, 24, 18, 26, 12, 21, 14, 4, 27, 16, 19, 29, 23, 8, 17, 6, 15, 3, Петдесет и Втора 4, 6, 2, Плиска 1, 4, 2, 6, 7, 3, 12, 8, 10, 5, Тридесет и Седма 5, 1, 3, 7, 9, 2, Тринадесета 2, 5, 4, 1, 1, Хан Аспарух 1, 14, 5, 6, 3, 8, 16, 10, 4, 2, 9, 7, Христо Ботев 54, 46, 42, 58, 51, 38, 45, 44, 48, 56, 52, 40, 43, 41, 49, 4, 10, 22, 18, 21, 6, 34, 1, 8, 14, 2, 13, 31, 17, 7, 20, 76, 27, 12, 15, 26, 5, 36, 29, 11, 3, 23, 9, 28, 25, 19, 32, 16, 33, 62, 72, 57, 59, 61, 74, 75, 69, 71, 78, 53, 55, 51, 70, 66, 60, 68, 76, 63, 64, 67, 43, Христо Смирненски 9, 19, 17, 7, 2, 11, 13, 8, 3, 4, 15, Ц.Кръстев 21, 18, 23, 3, 5, 2, 17, 15, 9, 16, 7, 6, 14, 12, 20, 13, 19, 4, 8, 1, Четиридесет и Трета 4, 9, 2, 6, 5, 11, Шипка 1, 16, 17, 11, 2, 8, 14, 3, 6, 13, 7, 5, 10, 9, 12, 15, 20, 4, 18, 19, Ю.А.Гагарин 4, 5, 7, 8, 6, 3, 1, 8, 13, 12, 11, 2, Работилница, Свинеферма.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.